Nejhorší přihláška všech dob

Ostatní uzavřené projekty, MPMka a podobné ...

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Nejhorší přihláška všech dob

Příspěvek od Jordi Linx »

Skoro neustále se všude setkáváme s tím, že je někdo v něčem nejlepší, že to někdo napíše skvěle až perfektně a také tohle po nás skoro všichni chtějí. Ale co když je pro některé údělem být nejhorší? A proto vyhlašuju tuto unikátní soutěž, kde budu(možná si ještě přizvu nějakého dalšího porotce dle účasti) hledat tu nejhorší možnou přihlášku Akademie všech dob!

Kdo se může připojit do soutěže?
Kdokoliv registrovaný na Akademii!

Jaké jsou podmínky vstupu do soutěže?
Napsat přihlášku do libovolného období a napsat ji tak, aby to bylo co nejotřesnější! (jedinou výjimkou je prosím pravopis - protože tu otřesnost píšeme úmyslně, tak by měla být alespoň čitelná, tudíž za úmyslně chybný pravopis(mislel sem, že to půde dobže, ale podjelalo se to) (Dort Fader a komoleniny jmen by se mohly tolerovat) budu strhávat body).

Do kdy?
Protože by se nemělo jednat o nic složitého, tak bych to viděl do 12.2.2012

Odměna pro vítěze?
Pocit, že dovede být alespoň v něčem nejhorší ze všech :D A nejspíš by ode mě mohl dostat i speciální obrázek/diplom.
A pokud to bude trochu hratelné, tak bychom se mohli dohodnout i na kratší misi pro vítěznou postavu(probíhala by v projektech, tudíž nehledě na období)
(Pozn.: Hodnost ForceWritera ne, toto je přeci jen jiný tip soutěže)

Kam?
Sem :emperor: (Prostě do tohohle tématu)

Takže směle do toho a ukažte nám, co neDokážete! :tukan:
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Stanley
Učedník
Učedník
Příspěvky: 140
Registrován: 28.12.2010 21:46:12
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejhorší přihláška všech dob

Příspěvek od Stanley »

Meno: Laco Kotlár

Titul: Jedi Majster

Planéta narodenia: Tatooine

Obdobie hrania: Druhá svetová vojna

Životopis: Lacovi rodičia boli v jednej hudobnej skupine - Bratislavské zvuky. Boli to komerčáci ale v Československu boli 2. najúspešnejší tesne po Rytmusovi ktorého Kotlár Laco obdivoval. Bol to underground a rapper ktorého počúvali všetci učňovkári a škôlkari a zato ho Laco uznával. Keď sa Laco narodil na Tatooine tak jeden Sithský majster Jedi mal zlý deň a vyvraždil jeho rodičov a všetkých príbuzných čiže nemal nikoho. Na jednom krížniku došiel hajzlový papier a pristáli na Tatooine aby v Tescu dokúpili. Zrazu sa zrazili Laco a Majster Jedi Dežo Cibuľa a náš Dežko hneď ucítil v Lackovi silný v pliv ktorý dokáže potom vyvraždiť všetkých zločincov v galaxii. Bol prevezený na Coruscant kde sa zdokonaľoval v jeho schopnostiach. Doteraz bol neporaziteľný a porazil aj všetkých majstrov lebo je najlepší ale nie je obľúbený lebo nepoužíva sprchovací gél Old Spice za 1,39 eur z Hypernovi. Teraz čaká na majstra ktorý mu povie plán na misiu, ako zabiť blízkeho spojenca Dartha Maula, Luka Skywalkra a potom ísť dokúpiť teplé rožky na raňajky. Osud celej galaxie je teraz v Lacovích rukách.

Svetelný meč: Dva dvojčepeľové - naučil sa všetky techniky hneď prvý deň, nakoľko on je najlepší

Farba meča: Jeden je v takom odtieni ako mal Justin Bieber tielko na koncerte v New Yorku a druhý je zeleno-modro-červený

Schopnosti: Ovláda všetky jazyky (od Španielčiny až po Tuskenčinu), Profesionálne sa vyzná v počítačoch, Pružný, BrakeDance - samozrejme profík, na diskotéke dokáže zbaliť hocijakú ženu, (atď je toho proste veľa)...

Schopnosti ako Jedi, Sith: Všetky sili ktoré používal Darth Malak a Kyle Kantarn dokopy ale keďže je Jedi tak najčastejšie používal blesky

Poznámky: Smradľavý, má ovisnuté prsia ale ináč je svalnatý, zvyčajne nosí červené slipy a biele ponožky, IQ 180,

Povaha: Zábavný a veľký intelektuál.

Požiadavky: Chcel by som sa stretnúť s mojím dedom z tretieho kolena

Znalosti o Star Wars: V pondelok som si pozrel trailer na 4 diel Star Wars The Clone Wars, niečo málo z Wookiepedie ale ja sa v tej francúzštine moc nevyznám, takže som toho pochytil len málo.
Naposledy upravil(a) Stanley dne 08.1.2012 21:37:48, celkem upraveno 1 x.
Keď Egypťania dokázali postaviť pyramídy bez strojov, ty minimalne dokáže postaviť svoj biznis bez výhovoriek!

Uživatelský avatar
YavineCzek
Učedník
Učedník
Příspěvky: 72
Registrován: 07.2.2009 15:47:06

Re: Nejhorší přihláška všech dob

Příspěvek od YavineCzek »

Jméno: George Nebechodec

rasa: člověk

Titul: Ultimátní super genialní vládce vesmíru

Planeta narození: Coruscant

Životopis: Gorge se narodil přesně v den kdy začalo Phantom menance, prostě spadl do senátu ihned se ho ujmul Palpatine a vychoval z něj mladého politika a založil s ním své imperium

zbraň: 3ří metrový světelný meč

Barva meče: řůžovo modrá (řužová okolo modrý)

Schopnosti: Totální kontrola nad lidskym mozkem, schopnost totální neviditelnosti, super síla, ovládání ohně vody a všech ostatních živlů , vzdor proti temné a světlé straně, a geniální ovládání světelného meče a svého 4 metrového zmutovaného jazyka

Schopnosti jako Jedi, Sith: všechny výše zmíněné + zničení planety pouhým pomyšlením na ni

Poznámky: zlatý oblek, modrá šála , čapka jakou nosí ruský vojáci na Sibiři , růžový dlouhý vlasy , plnovous ovázaný okolo krku táhnoucí se až k zemi

Povaha: naprosto dokonala

Požadavky do výcviku : chtěl bych zabít palpatina

Období : Mandalorianské Války

Znalosti o Star Wars: Viděl sem Star Wars Gangsta rap
Obrázek

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Re: Nejhorší přihláška všech dob

Příspěvek od Garth Devilman »

Jméno: Lord Vocas

Povolání: Mega Jedi

Rasa: Velký nic (otec byl pravděpodobně také člověk)

Věk: Nevim

Narozen: Neznám

Planeta narození: Země

Životopis: Než si mě přivolal Zordon, dal mi světelný ocas a k tomu mi řek, že jsem snad strážcem vesmíru, věřil bych snad tomu, že jsem vypil nějaký hodně silný svinstvo. Tak tu hlídám, hlídám... A mezi náma je to nuda.

Hlavní zbraně: Duhový, ohebný, ocas

Záložní zbraň: Druhý duhový, ohebný ocas (v případě že by se ten první neukázal být dostatečně...DUHOVÝ! - na co sakra myslíte!?)

Schopnosti: Průměrný opijan

Dobrý v likvidaci krátkodobých cílů jak na dálku tak na blízko

Schopný akrobatických kousků které ho posunou blíže k jeho cílům, dobře šplhá a běhá

letitá praxe v léčení zranění

Jako většina opijanů má po pár panácích rozvinuté apatické schopnosti

Povaha: Mladý a neklidný

Vzhled a vystupování: Vyšší muž nápadný svými šedo-bílými vlasy které se hodí k jeho způsobům života. Má hluboké,zelené oči které zkoumavě hledí na svět.


__________________________________________________________________________

Tímto se veřejně omlouvám Dingovi, jehož přihláška mi byla inspirací :)
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejhorší přihláška všech dob

Příspěvek od Jazen »

Meno: S'chn T'gai Spock

Rasa: Vulcan/človek

Titul: Prvý dôstojník na mostíku USS Enterprise

Planéta narodenia: Vulcan

Obdobie hrania: 2253

Životopis: Spock sa narodil Vulcanskému otcovi a ľudskej matke, čiže je hybrid. Ovplýval od detstva vysokou inteligenciou, typicky ako iný príslušníkovia vulkanskej rasy. Narukoval do akadémie pre Hviezdnu flotilu, ktorú vyštudoval a dostal sa až na USS Enterprise, kde slúžil pod kapitánom Kirkom. S ktorým sa hate-ovali až tak moc, že sa nakoniec skamarátili.

Zbraň: Phaser a vulkanský stisk

Schopnosti: intelekt

Vzhľad: trápne vlásky a šikmé uši ako elf

Povaha: Rád používa vulkanský stisk

Požiadavky: Chcem ovládnuť Zem

Znalosti o Star Wars: ČO? Star Wars? Star TREK!
„Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

- Darth Bane, Temný pán ze Sithu

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejhorší přihláška všech dob

Příspěvek od East.Wood »

Jméno: Láďa

Povolání: houmeles

Rasa: těžko říct...

Rok narození: nepamatuje si...

Životopis postavy: věčně namol, prakticky od dětství až po současnost...

Hlavní zbraň: flaška od piva

Záložní zbraň: smrad z podpaží

Styl boje: pozvrací vás, takže nejste schopni boje...

Schopnosti: být nanejvýš odpudivý, hnusný, nechutný a otravný... a je schopen všeho!

Vzhled, poznámky: vzhled - nechtějte vědět... poznámka - fakt ne!

Rozsah znalostí o SW: co se staráš?!

Kontakt: kontejner nalevo od hlavního vchodu do hospody "U Suchánků"
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Iandoin
Učedník
Učedník
Příspěvky: 40
Registrován: 09.2.2011 20:16:00

Re: Nejhorší přihláška všech dob

Příspěvek od Iandoin »

Jméno: Trpasličí Holčička-Ranařka A Loňská Laureátka (nobelovy ceny války)

Povolání: Hustodémonsky krutopřísnej šaman, velitel Hordy,

Rodiče: Mater incertus, pater semper certa est. Pater: Durotan, Mater: Draka

Titul: Náčelník

Rasa: Ork

Období: Druhá prostě čistka srstnatých Ork... Death Knightů? Prostě těch lam s červeným mečem.

Věk: Kolem 30.30 - 30.30 + 30

Planeta narození: Jaká planeta? snad dimenze prostě ? Azeroth... teda myslím prostě...

Životopis: Když jsem se narodil zaútočili prostě na mě tři útočníci : :emperor: :maul: a :guard: naštěstí jsem se ubránil tak, že jsem prostě požádal ducha vod... ducha síly aby je prostě zabil. Pak jsem odletěl na prostě shitskou akademi prostých shitů v Outlan... Cukrkan.... Kololíbám... Koribáně. S tím mi pomohl ten váš prostě univerzální Duch Síly. Duchové živlů jsou prostě lepší... Tam jsem studoval a našel prostě v jeskynních orky. Tak jsme prostě založili klub. Pojmenoval jsem ho prostě Horda a jsem prostým předsedou.

Hlavní zbraň: Doomhamm...Doomsab... Doomsaber... LightHamm... Lightsaber? To zní prostě blbě. Doomsaber.

Záložní zbraň: Kouzelnická hůlka.

Schopnosti: Ovládání živlů, velká rana světelným kladivem, übervelká inteligence, mrštný, neohebný, silný, umí pilotovat gyrokoptéru.

Vzhled: Zelená pleť, modré oči, krátké vlasy, má prostě vypracované bicepsy, tricepsy a všechny ostatní svaly, je neobyčejně nádherný

Povaha: Chvalitebná

Oblíbená hláška: Lok'tar'ogar!!!

Znalosti o SW? snad WC ne?: Warcraft 1,2,3 s datadisky, DOTA všechny verze, všechyn knihy Warcraft, HoN, Sólnul si Roshana (kdo zná, bude vědět jak moc überkůl je), WoW s datadisky, Starcraft 1,2 limitovaná edice.

Pozn.: Je prostě mírumilovný pacifista
Pozn.2: Ve jméně sledujte velikosti písmen.
Pozn.3: Latina je tam prostě protože jsem se tu větu nauučil v angličtině.
Pozn.4: Ne že budete používat :tukan: !!! Uráží mě to a to fest!¨
Pozn.5: Dle výskytu slova prostě jste prostě správně usoudili že sem pražák.
Po dvou věcech touží pravý muž- po nebezpečí a hře. Proto hledá ženu- nejnebezpečnější to hračku.
-Friedrich Nietzsche

Existuje jen jedno dobro, a to je vědění. Existuje jen jedno zlo, a to je nevědomost.
-Sókratés

Každý génius má v sobě trochu šílenství.
-Aristotéles

Uživatelský avatar
Needay
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 308
Registrován: 11.6.2011 17:07:28
Bydliště: In my own little hell

Re: Nejhorší přihláška všech dob

Příspěvek od Needay »

Jméno: Někdo my říká OMG (Dodatek: opravdu nevím proč)

Povolání: Ve dne jsem :oops: jako fakt, jako namachrovanej Ksicht(Rozumněj Sith), v noci si přivydělávám jako přivolávač výtahů. (Z máčkání toho fakt hnusnýho čudlu je mi na zvracení!)

Titul: Ten úplně nejvyžší ne?

Podtitul: Rambo v prášku.

Rasa: Mutant, prostě no...

Období: No já fakt jako nevim... Někdy kdy sejmuly takovů tu hvězdu smradu. Já ji sejmul mno.

Věk: tši roky (3)

Planeta narození: Hvězda smradu.

Hlavní zbraň: Laserová klávesnice od počítače.

Sekundární zbraň: Vše co je po ruce od hrnů po ručníky.

Výbava: To je tajný né přece??

Schopnosti: Když na mně někdo jukne tak my naroste zupová srst, jako má ten zablešenej chlupatej medvěd. Jak von se jmenuje?? To je jedno. No a taky má sliny jako lepidlo (HiHi To jsem vymyslel jako úplně sám jo!) Fakt husté ne! Jaká baba by se na něj nepřilepila??

Vzhled: Je to majstr převleků takže by jste ho nepoznaly ani kdybych vám řekl jaký má na sobě pížo!(Pižamo)
Je blonďatej!

Povaha: Je fakt vostrej, má tolyk bab kolyk bude chtít, každej se před ním klaní! Kdo by se sním nechtěl kámošit že jo??

Životopis:
Tak jako vyšly vo něm knihy tak si je přečtěte! Co že? (Hovno se klouže) Jako vy chcete aspoň úryvek?? (já si z vás upíšu klávesy né? My pak kupite nové) No tak jo! Tak čítejte: ...Pak jsem udělal faktycky něco nečekanýho a vostrýho! Takový obrat vo 379stupnů jak v metrixu! Pak jsem zmlátil Ty Navi a chlapíky z RDA! No a nakonec přišly ty Stromťopři! Tak sem je pobil... Vy chcete vědět jak jsem se narodil?? Jak to mám vědět?? Já u toho nebyl. Ani v těch chytrej knihách to není! Tak já si něco domyslím: ...Byla tma... To vám nestačí?? Vždyť jsem mněl zalepený oči! Ani fousy su ještě neměl!! JeŠkovy voči tak vy si nedáte pokoj... Vyrůstal jsem mezi bezdomovci!... No co je to na vás dost hustý?? (Už to stačí ne??)

Znalosti Star Svetru:
Vyděl jsem vaše smajlíky, ukradl jsem george lucasovy kopii Skrytý hrozby ve tři dé! Tak jsem ji vyděl taky no. Četl jsem vaše výcviky a přihlášky, mno a na mně nemáte! Fuj boly mně prstíky!

Kontakt:
NykdyMiNepiš@FujBolyMnePrstiky.CéZet
ICQ: O1OOO1OO111O1OO1O1
To víte já vám je řeknu a vy to všem vykecáte!

__________________________________________________________________________________________________
Omlouvám se za chyby, tohle je taková blbost že je mi špatně už jen když to čtu!
Obrázek


Uživatelský avatar
Mike Charge
Učedník
Učedník
Příspěvky: 50
Registrován: 19.6.2010 17:27:13

Re: Nejhorší přihláška všech dob

Příspěvek od Mike Charge »

Jméno: Tom Groundpilot

Povolání: největší sit lord (nebo jak si říkaj ti borce s těma světelnejma klackama) všech dob a taky největší borec v celým vesmíru

Hodnost: kapitán Vesmírného letectva (nebo jak se tomu nadává)

Rasa: Terminátor (stroj obalený živou tkání)

Rok narození: jako mýho? 1999

Planeta narození: hádejte... (Mars to fakt není)

Životopis: Když byl ještě malej, přišel za ním ten zelenej skřítek (taky má ten světelnej klacek, myslim) a řekl mu, že je jedinou nadějí galaxie, dal mu tu svítící věc a taky mu řekl jak ovládat sílu (nebo co je to za blbost, já karmě a podobnejm věcem moc nerozumím). Pak mu zabili rodiče a tak cestoval zpátky časem, aby mohl ty vrahy zabít. Jak se dostal zpátky v čase , přidal se k Odboji (prostě těm hodným) a s USS (Ultimejt Sit Stáršip) Entrpluhem (já viděl ten seriál jen párkrát a nepamatuju se jak se ta loď menovala; tu loď dostal, protože uměl fakt dobře lítat, no a když mu totak šlo tak z něj rovnou udělali kapitána- on byl prostě nejlepší), její posádkou a tim svítícím klackem vyhnal všechno zlo z galaxie.

Hlavní zbraň: Ten svítící výsuvnej klacek (má ho modrýho... toho svítícího klacka)

Záložní zbraně: rotační kulomet s neomezenou municí

Schopnosti v Síle: blesky, škrcení, zdrcení, vytáhnutí srdce z těla, prostě všechno

Schopnosti jako jedi sith: už teď všechno umí

Povaha: dobrá

Vzhled: vypadá jak Ernold Šworcenegr (jako všichni terminátoři), nosí koženou bundu a kalhoty, ale když je na lodi, tak má tu červenou uniformu jako ostatní

Rozsah znalostí: jednou jsem v televizi stár wórs viděl (ale to už je dlouho), seriál Nová generace (viděl jsem asi tři epizody, ale moc jsem toho nepochopil, jak pak z terminátora. Hlavně jsem nevěděl proč tam nejsou žádný sitové - asi už byli všichni mrtví) a hra Yoda´s challange

P.S. Nevim jestli tam terminátor patří, ale mě tyhle scifárny přijdou všechny stejný

Uživatelský avatar
LuInk
Kadet
Kadet
Příspěvky: 98
Registrován: 25.6.2010 19:47:17

Re: Nejhorší přihláška všech dob

Příspěvek od LuInk »

Jméno: LuInk

Povolání: nezaměstnaný

Životopis postavy: když jsem se narodil, tak to si nepomatuju.
- školka
- škola
- střední
- pracák

Hlavní zbraň: můj ostrovtip

Styl boje: všechny sundám i bez meče!

Schopnosti: -/+ to co většina postav v SW, jako Vader a Luke

A chci bejt sith!
Nothing feels better than a corpse of the enemy!

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Nejhorší přihláška všech dob

Příspěvek od Jordi Linx »

... soutěž uzavřena, výsledky budu zpracovávat v nejbližší době. Poprosím však o trpělivost ...
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
keny
Sith
Sith
Příspěvky: 286
Registrován: 14.10.2008 00:03:34
Bydliště: South Park
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Re: Nejhorší přihláška všech dob

Příspěvek od keny »

tak já si tady mimo soutěžně opráším svý kapacity, jestli mě to ještě myslí... :)
tak snad to nebude zas tak vadit...

Jméno: Olaf Ludwik di Angelo

Povolání: čistej zevlák

Rasa: sice by to do něj nikdo neřekl, ale je to člověk

Období: současné a budoucí

Věk: 74 let

Místo narození: tehdejší zakarpatská rus

Stranická příslušnost: Bolševik jak řemen

Životák: Už od útlého dětství jenom zevlil a nic jinýho nedělal. S nikým si nehrál a žádný kamarády nikdy neměl. Vždycky jen chodil po venku sám a zevlil. Tak to šlo s ním až přes učňák, kde zevlil 2x tolik, i když ho spolužáci tahali na pivo. To on nikdy neochutnal, až v hluboké dospělosti. Takže záhy pochopil, že je společenskou brzdou kolektivu a tak se po škole jal zevlit na venkov a tam si zevlování naprosto užíval. Chodil takle od vesnice k vesnici a vždycky došel do sámošky, tam si stoupl ke kastlum se škopkama s otvírákem v ruce hltal jeden kus za druhým. A taklenc tam vždycky zevlíc až do zavíračky, pozoroval lidi a nemluvil, jenom zevlil a taky navíc blbě čuměl. Jo to blbý čumění mu zustane až na do smrti. No prozevlil taklec celej venkov a celej život až ten děděk jeden zevláckej, chytl druhej dech a ted se jal všecko dohnat. Dohnat zanedbanej sex, kterej nikdá se starou neměl a stejně tak všecky ostatní prožitky, který mu utekly postáváním u kastlu se škopkama. Jeho rozhodnutí se zdá být nenaplnitelné, avšak má silný morální přesvěčení, že to prostě dá. A tak se vrací ke své staré, která ho vždycky vzala zpátky.

Vzhled postavy: starej schrbenej děděk o holi, stará vráščitá tvář, bílé vlasy a oči modré, plné ohně života

Vlastnosti postavy: je to prostě senilní starej dědek, nevim co čekáte - napůl hluchej, slepej, když mluví tak skrz zubní protézu prská, sem tam neudrží moč a i stolici, často zapomíná, věcem co se po něm chcou nerozumí, někdy ztrácí orientaci a vubec neví kde je, rád vzpomíná na starý časy plný mladistvýho zevlingu.

Inventář: všecky věci má doma u staré, takovej starej dědek toho moc nepobere, ten je rád, že chňapne francouzký hole a mete s něma po schodech, aby mu stará nechtěla vnutit telefon, jenže ta už mu ho dávno vždycky strčí do kapse předních kalhot, aniž by si toho všimnul. A pak mu každých 15 minut volá, kde je a co dělá.


PS - lidi nenechte ho odejít, aniž by si užil... :D
Jsem svatý, skze své propojení s temnotou.
Následovati ty mne budeš, osvícení dosáhneš; skrze cestu svou, tvořící temnotou.

Výňatek z 1. knihy - Kázání Sorbonnovo - kapitola 21., verš 2.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Nejhorší přihláška všech dob

Příspěvek od Jordi Linx »

Takže se nejprve omlouvám za drobné zpoždění, ale jsem holt vytížená osoba :)

No, k hodnocení - bylo to těžké. Těžké pro mě, těžké pro vybrané přírozhodující porotce a těžké to dát dohromady. Společně s mou osobou se hodnocení účastnila další trojice vybraných zkušených moderským řemeslem protřelých jedinců(a jedné jedinkyně), kteří mi však věci spíše zamotali, než usnadnili.
Problémem bylo už nalezení způsobu, jak to vlastně hodnotit a jsem si jist, že tím byli postiženi i další porotci. Zmíním pouze, že jsem dával penalizace k přihláškám, které toho se SW neměly příliš společného(jedna stavěná na SW fórum, druhá na Warcraft). Ty se dle mého názoru odchýlily už příliš od zadaní a mají tak smůlu.

Ale jak to tedy dopadlo?

1, YavineCzek a jeho George Nebechodec
2, Stanley a jeho Laco Kotlár
3, Needay a jeho OMG

(Ne)blahopřeji vám k vašemu (ne)úspěchu a ostatní vězte, že i vaše přihlášky byly otřesné a za většinu z nich bych vás rovnou vyhodil :emperor: (a žádné námitky týkající se StarTrek nebo WarCraft přihlášky. Pokus o zneužití mého odporu k těmto univerzům by mohl být za jiných okolností i trestný).

Vítěze požádám, aby se mi v dohledné době nějakým způsobem ozval.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Ostatní“