"From Heart of America to Berlin"

Ostatní uzavřené projekty, MPMka a podobné ...

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Darth Revan
Sith
Sith
Příspěvky: 103
Registrován: 28.7.2011 10:48:01
Bydliště: Korriban
Kontaktovat uživatele:
Zimbabwe

Příspěvek od Darth Revan »

Sicílie. - Jimmy McTwayne

Ale, jen dva skopčácký hulibrky, asi sem je zaskočil.
Odpověděl jsem humorně a šel pomalu za klukama. Mířili jsme na nějaký kopec u nějaké díry Ponte Oliva, nevím jak daleko to bylo, ale rozhodně jsem tam už chtěl být, abych si mohl dát pauzu.
Obloha se už pomalu rozjasňovala a vycházelo letní slunce, který je prý v Itálii dosti silné.
Doufám že nebude vedro, to pak zahodim výstroj a dám se k partyzánům.
Snažil jsem se mluvit humorně abych pozvedl morálku a trošku urychlil čas.
Hej, Maybachu, odkud že ty to vlastně seš?
Zeptal jsem se ho jen tak z nudy. Byl snad jediný v armádě, který nikdy nikomu neřekl nic soukromého a tak jsem se o to pokusil.
"New Era of Infinite Evil and Hate has begun - Age of Superior Darkness!"
- Darth Revan, Lord of the Sith.

Propagujte Peara a jezte hrušky. Pear 4ever. :fight:

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Sicílie. Jimmy McTwayne

Maybach byl opravdu tichý. Ani já jsem o něm nic nevěděl a to už bylo co říct, protože bych měl mít kvůli sví pozici nejlepší přehled. Už z důvodu morálky družstva. Osobitější přístup je v těžších časech výhodou, nesmím se ale dostat až na moc osobní úroveň.
Maybach si však zachoval svojí tichost i teďka. Odpověděl pouze velice jednoduše, že je z Brooklynu, nicméně v mládí žil v Německu. Dva chlapi z AbleComp se na sebe podívali a já se v tu chvíli nedivil, že Maybach o svém mládí moc nemluvil.
A odkuď jsi přesně ty, Jimmy? Kde jsi tady vůbec žil?
Pokusil jsem se znovu zavést diskuzi, abych pomohl Maybachovi skrýt jeho rozpaky. I když jsem si pomatoval mapu oblasti prakticky nazpaměť, chvilkami jsem si připadal velice tracený. Naštěstí ale byli na každém kroku cedule, které nás vedli k Ponte Olive. Šli jsme tedy k němu, nedokázal jsem ale odhadnout, jestli z dobré strany. Podle všech propočtů, co jsem nouzově provedl, by ale tato trasa měla být ta správná.
Žádná střelba, hlídka, nic...co je to za místo? Je tady úplně mrtvo!
Pronesl jsem sarkasticky tichým tónem a už línějším, volnějším krokem jsem postupoval dál.
Zbejvá nám kilák chlapi...pět, deset minut a jsme tam!
Oznámím "dobrou" zprávu a zkontroluju své chlapi.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Darth Revan
Sith
Sith
Příspěvky: 103
Registrován: 28.7.2011 10:48:01
Bydliště: Korriban
Kontaktovat uživatele:
Zimbabwe

Příspěvek od Darth Revan »

Sicílie. Jimmy McTwayne

Narodil jsem se v městečku Corleone. Žil jsem tam v domě po dědečkovi, no domě, spíše taková pororozbladlá vila. Na to město mám dobré vzpomínky, každý sobě pomáhal, měl se rád a tak, ale pak přišel Mussolini a my emigrovali do USA. No a teď jsem tady abych Hitlerovi narval Mussoliniho doprdele.
Řekl jsem zkrácenou verzi mého dětství.
Podle mě se Maybachu vůbec nemusíš stydět za to že jsi z Německa, každý je odněkud, já sem odsud a přišel jsem osvobodit svou vlast od toho vyžranýho prasete.
Dodal jsem a poté jsem si povzdychl a byl rád, že cíl už je tak blízko.
Lousi, náckové se bojí že jim narveš tu tvojí kudlu do zadnice, tak utíkaj, ty by si měl pochodovat na Berlín vole.
A zasmál jsem se.
"New Era of Infinite Evil and Hate has begun - Age of Superior Darkness!"
- Darth Revan, Lord of the Sith.

Propagujte Peara a jezte hrušky. Pear 4ever. :fight:

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Sicílie. Louis Stricker

Jasně Jimmy, od toho tu kudlu s sebou nosím!
Zasměju se s nim, stejně jako celá naše skupina. Podobné vtípky byly potřeba, aby se uvolnila situace a vojáci si zachovali morálku a chuť do boje.
V tom jsem najednou opět poklekl a zastavil. Signál dostal i zbytek skupiny.
Všichni jsme se hromadně na můj pokyn stáhli ke křoví, aby se naše přítomnost co nejvíce zamaskovala.
McTwayne, Jaobsi...
Zašeptal jsem co nejvíce potichu, přesto jsem se to ale pokusil zakřičet. Takový klasický, ztlumený řev. Mávl jsem rukou, ať se přesunou ke mně.
Ukázal jsem na horizont před náma. Celkem jasně tam byli vidět pohybující se siluety.
Co je to za hovada?
Pronesl jsem tiše a přál jsem si, aby to byli němci, protože připustit si, že takovou chybu udělají parašutisti, to se mi nechtělo věřit.
Půjdete se tam mrknout, já budu hned za váma, společně se zbytkem. Budem vás krýt, jasný? Jděte!
Vydal jsem rozkazy a stáhl se zpět ke zbytku skupiny, abych je připravil. Za předsunutým dvojčlenným týmem udělám mezeru a pomalu za nima půjdu.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Darth Revan
Sith
Sith
Příspěvky: 103
Registrován: 28.7.2011 10:48:01
Bydliště: Korriban
Kontaktovat uživatele:
Zimbabwe

Příspěvek od Darth Revan »

Sicílie. Jimmy McTwayne

Neřekl jsem ani slovo a pomalu šel vpřed.
Jakej debil si takhle může stát nepozorovaně uprostřed pole.
Řekl jsem si a přiblížil se k nim. Vytáhl jsem své cvakátko a třikrát s ním cvakl, ale žádná odezva.
Pro jistotu jsem zkontroloval obsah zásobníku a nabil svou zbraň. Ještě byla vcelku tma, aby šlo rozeznat o koho se jedná, takže jsem zařval.
Blesk.
A vyskočil jsem z krytu s prstem na spoušti a zbraní namířenou proti několika neznámým vojákům.
Blesk jsem řekl!
Zopakoval jsem a už jsem chtěl stisknout spoušť.
"New Era of Infinite Evil and Hate has begun - Age of Superior Darkness!"
- Darth Revan, Lord of the Sith.

Propagujte Peara a jezte hrušky. Pear 4ever. :fight:

Uživatelský avatar
joemandel
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 251
Registrován: 05.7.2010 16:37:40
Bydliště: LL, RK, SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od joemandel »

Sicílie. Andrew Rayman

Stál som tam ako obarený. Ešte nikdy som nebol v Európe. A už je to nejaký čas, čo som sa vybral hľadať svoju jednotku, akurát som nemal na nich šťastie. Ale mal som šťastie, že ma nenašli ani fašúni. To by som bol v riadnej sračke. Odrazu som začul známe heslo. Len tak ma trhlo a otočil som hlaveň svojej M1 Carbine za hlasom. Zbadal som okrúhlu helmu ako sa leskne. To budú asi naši.
"Hrom!"
Odpovedal som dúfajúc, že to bude niekto z našich.
!duše odsúdených sa vzbúria!
k mandolínkam, Nelsonovi Mandelovi a Mandalorianom sa pridal ďalší tohoto slávneho mena...JOE MANDEL:D
Obrázek
Nejestvuje Temná strana ani Svetlá strana,
jestvuje len Sila.
Urobím čo musím, aby som udržal rovnováhu,
rovnováha ma drží pohromade.
Nie je dobro bez zla, ale zlo nesmie prekvitať.
Existuje cit, aj mier,
pokoj, aj emócie
chaos a poriadok.
Som užívateľ plameňa a ochranca rovnováhy.
...

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Sicílie. Louis Stricker

"Hrom" uslyšel jsem a uklidnil se. Společně se svými muži jsem se rychle dostal k Jimmymu a plácnul ho do ramene, když jsem ho obcházel. Předemnou byli dva muži. Jednoho jsem znal, patřil také do mého družstva. Rayman, mladý střelec, který měl karabinu, stál společně s někým neznýmám.
Raymane, ...?
Druhý mladík mi pověděl, že patří k rotě Bravo. Už jsme tu byly opravdu pěkně namíchaní, těšilo mně ale, že z naší roty, dokonce z mého družstva je zde vojáků nejvíc.
Rád tě vidím, Rayi.
Podám si s ním ruku a lehce s ní zatřesu.
Pokračujeme...pro nováčky, naším úkolem je stále kopeček u letiště...takže aby jsme šli. McTwayne, Jacobsi, ste předsunutej průzkum, já se zbytkem jsme hned za váma...blížíme se...
Vydal jsem rozkazy a nechal Jimmyho, aby šel s kolegou vepředu, já se držel se zbytkem voje vzadu.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Darth Revan
Sith
Sith
Příspěvky: 103
Registrován: 28.7.2011 10:48:01
Bydliště: Korriban
Kontaktovat uživatele:
Zimbabwe

Příspěvek od Darth Revan »

Sicílie. Jimmy McTwayne

A kurva..
Řekl jsem si a oddychl si, že jsem je nepostřílel.
Málem sem vás oba oddělal, proč tu stojíte jakoby vám ho hulila Hitlerovo stará?
Pověděl jsem klukům a ještě dodal.
Ale ne hoši, rád vás vidím, Rayi, čau.
Poplácal jsem ho po helmě a vydal se dopředu jako předsunutá hlídka. V dálce šlo krásně vidět vycházející slunce. Bylo to něco překrásného, jako když se v New Yorku posadíte na molo a vidíte to slunce, jenže tady to bylo ještě krásnější.
Hoši, tady bych klidně zůstal. Vykopem vodsaď ty nácky a zůstaneme tady. Co vy na to?
Zasmál jsem se a pokračoval v cestě. Měl jsem už i vcelku žízeň a hlad, ale na jídlo nebylo čas, takže jsem se aspoň napil.
Hej, Loui, kdy tam budeme? Už mě z toho chození svrbějí koule sakra.
Opět jsem poznamenal, jelikož cesta už mě nebavila.
Říkám vám že jestli půjdeme takhle až do Berlína, tak dřív pochcípáme než se vůbec dostneme do Německa.
"New Era of Infinite Evil and Hate has begun - Age of Superior Darkness!"
- Darth Revan, Lord of the Sith.

Propagujte Peara a jezte hrušky. Pear 4ever. :fight:

Uživatelský avatar
joemandel
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 251
Registrován: 05.7.2010 16:37:40
Bydliště: LL, RK, SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od joemandel »

Sicílie. Andrew Rayman

Ukľudnilo ma, keď som zbadal Louisa a za ním nášho serža.
"Dúfal som, že keď si ma nenájde smrtka, tak môj veliaci dôstojník. To nám vraveli aj v príjmači."
Doložil som. Aj Chris si vydýchol. Svoju rotu tiež stratil. Nuž...každý chlap nám bude určite dobrý. Bola nás tu pekná zmes. Akurát tu asi nie som jediný, kto sa plánuje po návrate oženiť a vychovať dieťa vo vlastnoručne postavenom domčeku v nejakom malom meste v Texase. Pokračoval som teda k ostatným v tom zhluku vojakov a počúval plán. Po seržových slovách som len pokýval hlavou na znak pochopenia a išiel som na vec.
!duše odsúdených sa vzbúria!
k mandolínkam, Nelsonovi Mandelovi a Mandalorianom sa pridal ďalší tohoto slávneho mena...JOE MANDEL:D
Obrázek
Nejestvuje Temná strana ani Svetlá strana,
jestvuje len Sila.
Urobím čo musím, aby som udržal rovnováhu,
rovnováha ma drží pohromade.
Nie je dobro bez zla, ale zlo nesmie prekvitať.
Existuje cit, aj mier,
pokoj, aj emócie
chaos a poriadok.
Som užívateľ plameňa a ochranca rovnováhy.
...

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Sicílie. Louis Stricker

S dvanáctičlenným týmem se už dá leccos udělat.
No, mám pro tebe dobrou zprávu Jimmy, podívej...
Před náma se tyčil menší kopec. Nebyl vůbec tak velký, jak jsem myslel, ale byl slušně opevněn. z dálky jsem nic neviděl, ale zakopané pozice byli samozřejmostí. V ranním světle jsem si všiml i ostnatého drátu a věřil jsem, že tam bude i nějáký kulomet. Podle intelu se na vrcholku tyčila hned čtveřice AA zbraní. Poněkud tvrdší oříšek.
Dobře, kolem mně...nevím jak to tam přesně vypadá, ale rozhodně to nebude lehké. Andrew, vem si tady kolegu z Brava a jdite na průzkum. Chci vědět, proti čemu přesně stojíme. Kolik tam toho je a co mají k dispozici. Jděte!
Jimmy, potřebuju tvojí pomoc. Bez těch dvouch nás zbyde deset. Vezmeš si pět mužů, budeš jejich velitel. Až se vrátí ti dva, přidá se k tobě Ray. Jasný? Pomatuješ si plastický mapy? Jak to vypadá s terénem kolem kopce a na samotném kopci?

Sám jsem si nemohl v tuto chvíli vybavit, jak to přesně vypadá a doufal v pomoc mého přítele.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Darth Revan
Sith
Sith
Příspěvky: 103
Registrován: 28.7.2011 10:48:01
Bydliště: Korriban
Kontaktovat uživatele:
Zimbabwe

Příspěvek od Darth Revan »

Sicílie. Jimmy McTwayne

A kurva ..

Řekl jsem si když jsem viděl solidně opevněný kopec.
Tohle nebude lehký.
Dodal jsem a poté poslouchal rozkazy od Louise.
Jo, něco si pamatuju, nahoře sou nějaký hovna, kolem dokola nic, žádný kryt, všude rovina, až na jednu díru, která ani nevím proč tam je.
Odtamtud bych vedl krycí palbu, počítám že tam bude nasměrován i jejich kulomet.
Tohle nebude lehký, ale to zvládnem.

Byl jsem úkolem zaskočen, ale nějak mě nerozhodil, když už jsem se jednou rozhodl sloužit své vlasti, tak i za cenu svého života.
Otočil jsem se na své pětičlenné družstvo a řekl jim.
Víte asi co nás čeká, ty náckové nahoře sou opevněný jako kdyby tam běhaly jejich starý s ptákem v ruce. Jsme tu aby sme jsme vyhráli válku a ta si místa boje nevybírá. Nikam neutíkejte, hlavy dole a připravit munici a pokud má někdo granáty, tak házejte přesně, daleko a na nejopevněnější místa, otázky?
Poté jsem se otočil zpět na Louise.
"New Era of Infinite Evil and Hate has begun - Age of Superior Darkness!"
- Darth Revan, Lord of the Sith.

Propagujte Peara a jezte hrušky. Pear 4ever. :fight:

Uživatelský avatar
joemandel
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 251
Registrován: 05.7.2010 16:37:40
Bydliště: LL, RK, SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od joemandel »

Sicílie. Andrew Rayman

Bez váhania sme zmizli ako vegasský gigolo po noci. Slnko síce vychádzalo, ale ešte stále bol kdesi tieň doplazili sme sa na najlepšiu pozíciu.
Si si istý, že nás nezbadajú?
Spýtal sa ma Chris.
Pochybujem. To by sa musela skupinka oddeliť z pozície a kráčať našim smerom, ale ako vidíš, tak aj šťať chodia len dva metre od pozície. Požičaj mi svoj puškohľad.
Chris Weller chodil na ostreľovačský kurz a tak mal springfieldku s puškohľadom, ktorý sa mi mimoriadne hodil. Dúfam len, že sa slnko nebude príliš odrážať od objektívu, ináč sme v riti.
No...majú tam pekný perimeter. Dve štyridsaťdvojky, 15 až 20 pešiakov. Prevažne vybavení puškami.
Zahlásil som a naznačil som, aby sme sa pomaly odplazili späť, čo sme aj urobili. Prišli sme naspäť a všetci boli pripravený na útok.
Takže dva guľomety z východnej a južnej strany plus asi 20 pešiakov. Navyše sa tam otŕča jeden nácko s ďalekohľadom. Asi delostrelecký pozorovateľ. Vyzerá to blbo...pane.
Doložil a vyčkával, ako to budú niesť ostatní.
!duše odsúdených sa vzbúria!
k mandolínkam, Nelsonovi Mandelovi a Mandalorianom sa pridal ďalší tohoto slávneho mena...JOE MANDEL:D
Obrázek
Nejestvuje Temná strana ani Svetlá strana,
jestvuje len Sila.
Urobím čo musím, aby som udržal rovnováhu,
rovnováha ma drží pohromade.
Nie je dobro bez zla, ale zlo nesmie prekvitať.
Existuje cit, aj mier,
pokoj, aj emócie
chaos a poriadok.
Som užívateľ plameňa a ochranca rovnováhy.
...

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Sicílie. Louis Stricker

Dobře, Jimmy, vezmi svoje muže. Zaútoč ze strany, kde není kulomet. Prioritou je zničit ty kulomety! Potřebujeme palebnou převahu! Sypte do nich vším, co máte, klidně jim rozbijte hlavy granáteme, pokud by nechtěli bouchat. My je zaměstnáme odsuď a odvedeme palbu na sebe. Musíte být rychlí. Priorita je kulomet před náma. Počkejte až otevřeme palbu.
Dobře, Jimmy...vem Raye a padejte...

Trhnul jsem rukou, abych dodal rozkazu důraz a podíval se na svůj tým. Bylo nás také pět, vycházelo to perfektně. Moje zbraň byla nabita a opatrně jsem zamířil na kulomet, co se před náma tyčil.
Chrisi? Zamíř na ten kulomet. Jakmile tam někdo vleze, sejmi ho...
Voják hned začal plnit mé rozkazy a zaujal dobrou pozici. Zapřel svojí zbraň o prostředí a zacílil.
Dobře, masivní palba na jejich pozice. Chci vidět střílet všechno, co máte u sebe! Chrisi, po tobě...
Chris pochopil, stejně jako moji mužu. Počkal si, až se střelec přiblíží ke kulometu a prásk. Hlavou mu prolítla kulka a jeho tělo se okamžitě sesunulo na zem. Všichni začali střílet, já jsem byl bohužel nejpomalejší. Přebíjet zbraň po každém výstřelu byla otrava, byl jsem ale rád za každou zbraň, co byla střelbyschopná.
Střílejte, sypte to do nich chlapi! Chrisi, drž je od toho kulometu! Granáty, Steve, hoď jim tam pár! Střílejte, nepřestávejte, jedu, jedu, jedu!
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Zamčeno

Zpět na „Ostatní“