Veľky deň - 3 misia pre joemandel (Trivi)

Ostatní uzavřené projekty, MPMka a podobné ...

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Trivi
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 328
Registrován: 08.4.2011 18:27:36
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Veľky deň - 3 misia pre joemandel (Trivi)

Příspěvek od Trivi »

Dantooine - U Westa

Chvíľu si vyčkával pri zadnom vchode. V Síle si cítil pravidelné chvenie. Bol to jasný znak toho že Nimbus je ešte stále vnútri. Netrvalo dlho a potom sa Síla začala chvieť ešte viac. Zosilovalo to a o chvíľu si už mal pocit že ti píští v hlave. Nimbus bol od teba určite vzdialený len pár metrov. Určite musel už zacítiť aj on teba. Potom sa v tvojom komlinku ozval Majstrov hlas:
Nimbus už nieje v bare. Buď ostražitý, môže výjsť zadným vchodom. Idem za tebou.
Ešte ani nedoznel hlas tvojho Majstra a kovové dvere pred tebou sa rozleteli ako papier a objavila sa v nich postava v čiernom rúchu. Nimbus. Spoznal si ho okamžite.
Vo vzduchu ešte lietali zrnká prachu a v nich sa začal jasne blišťať krvavo červený svetelný meč. Je jasné že sa Nimbus definitívne pridal k temnej strane Síly.
Rád ťa opäť vidím, môj mladý Padawan.
Pozeral si mu priamo do očí. Boli skoro celé červené od toho, ako bol sfanatizovaný temnou stranou. Žilky mal popraskané a pod očami mal jasné modré kruhy, akoby nespal minimálne týždeň. Len čo to dopovedal, vrhol sa na teba rýchlim útokom.

Uživatelský avatar
joemandel
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 251
Registrován: 05.7.2010 16:37:40
Bydliště: LL, RK, SR
Kontaktovat uživatele:

Re: Veľky deň - 3 misia pre joemandel (Trivi)

Příspěvek od joemandel »

Dantooine - U Westa

Moja chvíľa nadišla. Konečne som ho opäť našiel. Odvtedy, čo som sa dostal z tej jaskyne som myslel, že ma Nimbus chce zachrániť. Ale nakoniec som sa predsa len mýlil. Všetko je inak. Vedel som, že ma skôr či neskôr vycíti či už budem blízko, alebo ďaleko. On na mňa zaútočil úplne bez váhania. Ako keby to ani nebol on. Na Cerei vtedy zaváhal. Tentokrát to bolo iné.
"Už nie som viac padawan! Som tu, aby som našiel Rogasha. Kde je?" spýtal som sa ho s pripraveným svetelným mečom. Ešte som neaktivoval ten svoj a už na mňa zaútočil. Prvému útoku som sa vyhol a následne som svoj meč aktivoval pripravený čeliť jeho ďalšiemu útoku. Tentokrát som už rytier Jedi. Som silnejší a odolnejší.
!duše odsúdených sa vzbúria!
k mandolínkam, Nelsonovi Mandelovi a Mandalorianom sa pridal ďalší tohoto slávneho mena...JOE MANDEL:D
Obrázek
Nejestvuje Temná strana ani Svetlá strana,
jestvuje len Sila.
Urobím čo musím, aby som udržal rovnováhu,
rovnováha ma drží pohromade.
Nie je dobro bez zla, ale zlo nesmie prekvitať.
Existuje cit, aj mier,
pokoj, aj emócie
chaos a poriadok.
Som užívateľ plameňa a ochranca rovnováhy.
...

Uživatelský avatar
Trivi
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 328
Registrován: 08.4.2011 18:27:36
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Veľky deň - 3 misia pre joemandel (Trivi)

Příspěvek od Trivi »

Dantooine - Pred barom "U Westa"

Vyhol si sa prvým dvom úvodným útokom tvojho majstra. Teraz už bývalého. Už hned z prvých rán si vycítil, že ho poháňa hnev, ktorý priamo vedie k temnej strane síly. Jeho sarkastický výraz sa pomaly zmenil do zamračeného výrazu temného jediho. V jeho červených očiach sa mu trblietal jeho ešte červenejší meč. Nieje pochýb že ho temná strana úplne pohltila.
Nimbus chytil svoj krvavo červený meč do dvoch rúk a napriahol sa na tvrdú ranu. Bol si pripravený jej čeliť, no nemusel si. Vbehol do toho tvoj majster. Vyblokoval tvrdú ranu a sotil Nimbusa na zem pomocou Sílovej vlny.
Buď sa dobrovolne vzdaj, alebo Ťa odnesieme pred súd násilím!
Kričal majster po Nimbusovi. Svojim zeleným mečom "mieril" na temného Jediho na zemi.
Ani náhodou.
Zasmial sa Nimbus a odpovedal. Potom sa postavil na nohy a okamžite začal šermovať svojím mečom do každej strany. Ty aj tvoj majster ste mali čo robiť aby ste to stihli všetko vyblokovať. Robin stál v ústraní a sledoval váš súboj s otvorenou sánkou.

Uživatelský avatar
joemandel
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 251
Registrován: 05.7.2010 16:37:40
Bydliště: LL, RK, SR
Kontaktovat uživatele:

Re: Veľky deň - 3 misia pre joemandel (Trivi)

Příspěvek od joemandel »

Dantooine - Pred barom "U Westa"

Už to nebol ten majster akého som poznal. Už to nebol ani ten majster, ktorého som zbadal na Cerei. Čo ho mohlo tak zmeniť? Jeho nápor na odhodil dozadu. Ja som sa postavil aby som pomohol majstrovi. Mal som úmysel ho odzbrojiť a zajať. Musím zistiť, kde ukryl Rogasha. No najskôr sme ho museli zahnať do kúta. Budem musieť použiť všetky svoje schopnosti, aby som ho porazil. Na Cerei som ho porazil. Ale tiež ma skoro pohltila temná strana. Teraz však už necítim hnev. Ak sa nám podarí Nimbusa zajať, musíme sa dostať na koreň veci. Prečo opustil Rád a prečo podľahol temnej strane.
"Už som vás raz porazil na Cerei! A to som bol len padawan. Teraz som silnejší a odolnejší!" povedal som mu.
!duše odsúdených sa vzbúria!
k mandolínkam, Nelsonovi Mandelovi a Mandalorianom sa pridal ďalší tohoto slávneho mena...JOE MANDEL:D
Obrázek
Nejestvuje Temná strana ani Svetlá strana,
jestvuje len Sila.
Urobím čo musím, aby som udržal rovnováhu,
rovnováha ma drží pohromade.
Nie je dobro bez zla, ale zlo nesmie prekvitať.
Existuje cit, aj mier,
pokoj, aj emócie
chaos a poriadok.
Som užívateľ plameňa a ochranca rovnováhy.
...

Uživatelský avatar
Trivi
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 328
Registrován: 08.4.2011 18:27:36
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Veľky deň - 3 misia pre joemandel (Trivi)

Příspěvek od Trivi »

Dantooine - Pred barom "U Westa"

Bol si vtedy Padawan! Ale vtedy moje ruky ovládala tá vaša svetlá strana Síly. Teraz je to niečo iné. Temná strana mi dáva úplne iný pohľad na vec. Priprav sa na smrť!
Začal sa oháňať výhovorkami Nimbus. No potom sa do toho zapojil aj tvoj majster.
A práve preto, že ťa vedie temna strana dnes padneš!
... a podnikol ďalší silný útok. Tvoj majster svojim svetelným mečol šlahal do každej strany, Nimbus mal čo robiť aby sa ubránil. Potom zaznel zvuk blasteru a už si len videl ako Nimbus padá na zem. Robin ho postrelil do nohy. Mladý, útly chlapec, ktorý sa len z dialky prizeral na súboj svetelných mečov, skolil mocného majstra temnej strany Síly na zem jedným výstrelom. Len čo si Nimbus kľakol, tvoj majster mu pomocou síly vytrhol svetelný meč z ruky.
Zrejme si nás podcenil.
Riekol tvoj majster pri tom ako Nimbusovi na ruky nasádzal putá. Teraz je vhodný čas na otázky.

Uživatelský avatar
joemandel
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 251
Registrován: 05.7.2010 16:37:40
Bydliště: LL, RK, SR
Kontaktovat uživatele:

Re: Veľky deň - 3 misia pre joemandel (Trivi)

Příspěvek od joemandel »

Dantooine - Pred barom "U Westa"

Jedna vec je proti jediovi bojovať svetelným mečom. Ale keď odkiaľsi zasiahne blaster, je rovnako zraniteľný ako každý iný. Napokon sa nám to podarilo. Barak Nimbus bol v putách. Neveril som tomu až dodnes. Ak v ňom ešte pred pár mesiacmi bolo niečo dobré, teraz už nie je. Alebo ak je, tak to ukrýva.
"Mali by sme ho odviezť do lode. Tam nebude ohrozovať nikoho okrem nás." navrhol som. Nimbusove silové schopnosti boli značné, no napokon sme ho konečne zajali. Snáď sa dozviem, kde je Rogash. Môj priateľ. Hoci som mal až doteraz zmiešané pocity, tak teraz bola moja myseľ jasná, ako ešte nikdy doteraz. Bol som pripravený mu čeliť v nadchádzajúcom mentálnom súboji zoči-voči.
!duše odsúdených sa vzbúria!
k mandolínkam, Nelsonovi Mandelovi a Mandalorianom sa pridal ďalší tohoto slávneho mena...JOE MANDEL:D
Obrázek
Nejestvuje Temná strana ani Svetlá strana,
jestvuje len Sila.
Urobím čo musím, aby som udržal rovnováhu,
rovnováha ma drží pohromade.
Nie je dobro bez zla, ale zlo nesmie prekvitať.
Existuje cit, aj mier,
pokoj, aj emócie
chaos a poriadok.
Som užívateľ plameňa a ochranca rovnováhy.
...

Uživatelský avatar
Trivi
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 328
Registrován: 08.4.2011 18:27:36
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Veľky deň - 3 misia pre joemandel (Trivi)

Příspěvek od Trivi »

Dantooine - Pred barom "U Westa"

Nimbus kľačal na zemi. Stehno mal poranené, ruky za chrbtom a pevne spútané. Jeho svetelný meč zo zeme dvihol majster a pripevnil si ho na opasok, hneď vedľa toho svojho. Objektívne bolo treba priznať, že tá temná rukoväť bola nádherná. Chromovaná oceľ, gripovaná jemnou gumou tak, aby dokonale sadla do pravačky Nimbusa. No to teraz nebolo dôležité.
Mali by sme ho odviezť do lode. Tam nebude ohrozovať nikoho okrem nás.
Navrhol si a tvoj majster na to okamžite odpovedal.
Veru tak. Nespustíme z neho oči. Prosímťa, Robin, svoj blaster si nechaj odistený a mier naňho celý čas. Niekdy nevieš čoho všetkého je tento zlosin schopný.
Robin tak ukonal. Opäť odistil svoj, po výstrele, zaistený blaster a mieril Nimbusovi počas cesty do lode niekde do oblasti krku. Ak by vystrelil, laserový paprsok by mu prenikol skrz krčnú aortu a Nimbus by len nevládne padol na zem. Je to trochú irónia, že život tak mocného majstra, teraz už temného ma v rukách doteraz v podstate nikto.
Celú cestu do lode Nimbus kríval. Nakoniec ste do nej došli a Nimbus si sadol na zem. Stehno ho určite kruto - prísne bolelo.
Nastavím autopilota na Coruscan a kontaktujem radu. Okamžite ho bude čakať, len čo dorazíme.
A tak aj Majster vykonal.

Uživatelský avatar
joemandel
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 251
Registrován: 05.7.2010 16:37:40
Bydliště: LL, RK, SR
Kontaktovat uživatele:

Re: Veľky deň - 3 misia pre joemandel (Trivi)

Příspěvek od joemandel »

Na lodi

Loď sa odlepila od pristávacej plošiny a vydali sme sa späť na Coruscant. Hoci som na toto čakal veľmi dlho a bol som časom zmätený, časom zhrozený, netúžil som už vidieť svojho bývalého majstra. Ten bol pre mňa dnešným dňom mŕtvy. Aj keď som vedel, že ho budeme musieť vypočuť. Ale niečo ma k nemu stále ťahalo. Neovládol som ten pocit a či už z nerozvahy, alebo zo zvedavosti som sa pobral za ním. Nespal ani neoddychoval. Temná strana mu to nedovolí. Možno len bdie. Bolo však jasné, že ma očakával. Avšak v hlave som mal len jedinú otázku...prečo? A to som sa ho práve chystal na lodi opýtať. Musel som byť ale opatrný. Neukázať slabosť. Len odhodlanie. Tak či onak sme obaja vedeli, že tento okamih príde.
!duše odsúdených sa vzbúria!
k mandolínkam, Nelsonovi Mandelovi a Mandalorianom sa pridal ďalší tohoto slávneho mena...JOE MANDEL:D
Obrázek
Nejestvuje Temná strana ani Svetlá strana,
jestvuje len Sila.
Urobím čo musím, aby som udržal rovnováhu,
rovnováha ma drží pohromade.
Nie je dobro bez zla, ale zlo nesmie prekvitať.
Existuje cit, aj mier,
pokoj, aj emócie
chaos a poriadok.
Som užívateľ plameňa a ochranca rovnováhy.
...

Zamčeno

Zpět na „Ostatní“