Veľky deň - 3 misia pre joemandel (Trivi)

Ostatní uzavřené projekty, MPMka a podobné ...

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Trivi
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 328
Registrován: 08.4.2011 18:27:36
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Veľky deň - 3 misia pre joemandel (Trivi)

Příspěvek od Trivi »

Coruscant, Chrám Jedi

Nachádzal si sa vo svojej izbe, ktorú si obýval od začiatku tvojho pobytu v chráme. V izbe si mal veľmi pohodlnú posteľ, písací stôl z mnoha šuplíkami, skriňu na šatstvo a dvere, ktoré viedli do menšej kúplene, v ktorej sa nachádzala vaňa zo sprchou, WC a malé umývadlo. Samozrejme mal si tam mnoho doplnkov, ktoré si si tam postupne nosil sám aby si sa tam cítil útulnejšie a tak to aj bolo. Naozaj si sa cítil vo svojej izbe veľmi útolne a pohodlne. Dneska bol deň keď si sa vrátil z neznámej planéty, kde si unikol skoro istej smrti, späť na Coruscant. Tvoju domovskú planétu. Planétu, kde si započal svoj výcvik, planétu kde si našiel mnoho pravých priateľov. Potreboval si si odpočinúť, pretože zajtra Ťa čakla veľký deň. Deň kedy Ťa oficiálne vymenujú za Rytiera Jedi. Zajtra nadíde ten deň, na ktorý si čakal mnohé roky, od kedy si dorazil do chrámu a započal svoj jedijský výcvik. No spánok ti stále kradli myšlienky na tvojho majstra, ktorý najskôr podľahol temnej strane Síly a taktiež myšlienkky na tvojho priateľa Rogasha.

Uživatelský avatar
joemandel
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 251
Registrován: 05.7.2010 16:37:40
Bydliště: LL, RK, SR
Kontaktovat uživatele:

Re: Veľky deň - 3 misia pre joemandel (Trivi)

Příspěvek od joemandel »

Coruscant, Chrám Jedi

Zase raz v Chráme. Lenže to pohodlie, ktoré som si tu za tie roky urobil mi nenahradí môjho priateľa Rogasha, ktorý bol unesený ešte na Dantooine. Bez neho si neviem predstaviť, že by ma mali vymenovať za Rytiera. Predstavy, ktoré som mával kedysi boli metúce. Najskôr som si myslel, že majster Nimbus podľahol Temnej strane, lenže nakoniec sa všetko ukázalo byť inak. Ale stále ma mätie to, že ma majster zapredal. Ale urobil všetko preto, aby mi zachránil život. To je už teraz jedno. Norma je tu tiež a majstri v Chráme sa o ňu starajú. Aspoň to ma môže tešiť. Musím sa uistiť, že moje rúcho je čisté a rovné. Čaká ma veľký deň.
!duše odsúdených sa vzbúria!
k mandolínkam, Nelsonovi Mandelovi a Mandalorianom sa pridal ďalší tohoto slávneho mena...JOE MANDEL:D
Obrázek
Nejestvuje Temná strana ani Svetlá strana,
jestvuje len Sila.
Urobím čo musím, aby som udržal rovnováhu,
rovnováha ma drží pohromade.
Nie je dobro bez zla, ale zlo nesmie prekvitať.
Existuje cit, aj mier,
pokoj, aj emócie
chaos a poriadok.
Som užívateľ plameňa a ochranca rovnováhy.
...

Uživatelský avatar
Trivi
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 328
Registrován: 08.4.2011 18:27:36
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Trivi »

Coruscant

Stále si bol zmätený z toho, že na koho strane vlastne Nimbus je. Sále Ťa to miatlo a bol si v neistote, no pre radu bol takýto majster nebezpečný a tak sa ho stále snažili vystopovať a zistiť čo je vlasnte vo veci. No ty si mal aj iné starosti. Bol si trochu sklamaný z toho, že Ťa vymenujú za rytiera Jedi bez tvojho priateľa Rogasha. Jediné čo Ťa v momentálnej situácií tešilo bolo to, že sa tu o tvoju sestru starajú nadštandartne. Obliekol si sa do svojho rúcha a upravil si si ho ešte posledný raz pred tým ako si sa mal vydať za svojím slávnostným vymenovaním za rytiera Jedi. Pred zrkadlom si si prezeral rúcho či je dokonalé čisté. Bol by to maximálny trapas ak by si predstúpil pred radu so zašpineným rúchom. Toto si budúci Jedi v žiadnom príapade nemohol dovoliť a ty si si to stopercentne uvedomoval a tak si si chcel byť úplne istý. Tvoje prezeranie vyrušilo klopanie na dvere.

Uživatelský avatar
joemandel
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 251
Registrován: 05.7.2010 16:37:40
Bydliště: LL, RK, SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od joemandel »

Coruscant

Prehliadal som si na svojej tunike každý detail. Popravde by som sa mal tešiť, ale bol mojim doterajším pocitom nervozita príliš neprídávala na sebaistote. Ešte som si naposledy vydýchol, keď tu odrazu niekto zaklopal na dvere.
"Ďalej." odpovedal som.
!duše odsúdených sa vzbúria!
k mandolínkam, Nelsonovi Mandelovi a Mandalorianom sa pridal ďalší tohoto slávneho mena...JOE MANDEL:D
Obrázek
Nejestvuje Temná strana ani Svetlá strana,
jestvuje len Sila.
Urobím čo musím, aby som udržal rovnováhu,
rovnováha ma drží pohromade.
Nie je dobro bez zla, ale zlo nesmie prekvitať.
Existuje cit, aj mier,
pokoj, aj emócie
chaos a poriadok.
Som užívateľ plameňa a ochranca rovnováhy.
...

Uživatelský avatar
Trivi
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 328
Registrován: 08.4.2011 18:27:36
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Trivi »

Coruscant

Pozval si hosťa za dverami dnu a otočil si sa smerom k dverám, v ktorých si zahliadol telo so ženskými krivkami. Bola to tvoja sestra, taktiež oblečená dosť na pekno. Prikráčala k tebe a objala Ťa. Z jej objatia šla súrodenecká láska a upokojujúci pocit, ktorý zmierňoval tvoju nervozitu. Na obrade by si si mal byť sto percentne istý a sústredený, pretože na tento deň čaká každý jeden Padawan.
Vyzeráš dobre.
Počul si hlas tvojej sestry, ktorá sa na teba pozerala s úsmevom.

Uživatelský avatar
joemandel
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 251
Registrován: 05.7.2010 16:37:40
Bydliště: LL, RK, SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od joemandel »

Coruscant

"Ja neviem." odpovedal som jej neisto, lebo aj keď trochu moju nervozitu zmiernila, tak niečo skrátka v mojej hlave zostalo. Spomienky na tú hroznú skúsenosť len tak nezmiznú. A to dovtedy, kým nenájdem Rogasha a majstra Nimba a tých, ktorí za tým všetkým stoja.
"Keď sa skončí ceremónia, podám Rade žiadosť o pátraciu misiu. Musím nájsť Rogasha." doložil som. Potom som vydýchol.
"Poďme teda." navrhol som.
!duše odsúdených sa vzbúria!
k mandolínkam, Nelsonovi Mandelovi a Mandalorianom sa pridal ďalší tohoto slávneho mena...JOE MANDEL:D
Obrázek
Nejestvuje Temná strana ani Svetlá strana,
jestvuje len Sila.
Urobím čo musím, aby som udržal rovnováhu,
rovnováha ma drží pohromade.
Nie je dobro bez zla, ale zlo nesmie prekvitať.
Existuje cit, aj mier,
pokoj, aj emócie
chaos a poriadok.
Som užívateľ plameňa a ochranca rovnováhy.
...

Uživatelský avatar
Trivi
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 328
Registrován: 08.4.2011 18:27:36
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Trivi »

Coruscant

Stále si mal v hlave tie spomienky na Majstra Nimba a veľmi dobrého priateľa Rogasha. Naozaj sa nedalo, aj napriek výcviku, byť sto percentne sústredený, pretože nad Rogashom si si stále lámal hlavu. Rozhodol si sa, že keď sa oficiálne staneš Rytierom Jedi, tak požiadaš radu, aby ťa vyslala na pátraciu misiu, v ktorej by si priviedol Rogasha späť do chrámu. Bola to krásna predstava, ak by si priviedol Rogasha domov a taktiež by Majster pridal späť k svetlej strane Síly. Ale bohužiaľ toto boli len predstavy a výplody tvojej fantázie, ale určite aj iných Padawanov, ktorým na Rogashovi a Majstrovi záležalo.
Navrhol si svojej sestre aby ste sa už vydali preč z tvojej izby. Tá ti naposledy priateľsky stlačila rameno a odsúhlasila.
"Tak dobre teda. Drž sa."
Povedala tvoja sestra a zároveň Ťa aj podporila a spoločne ste sa vydali do miestnosti, kde sa z teba stane oficiálny Rytier Jedi. Dnes bol ten deň, ktorý bol snom každého Padawana, dňom pre ktorý v chráme žije každý. A ten deň je pre teba tu a teraz. Práve dnes.

Uživatelský avatar
joemandel
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 251
Registrován: 05.7.2010 16:37:40
Bydliště: LL, RK, SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od joemandel »

Coruscant

Prišiel som do miestnosti. Boli tam všetci majstri. Yoda, Shaak Ti, Quinlan Vos, ktorý mi pomohol pri mojom výcviku a aj Ki-Adi Mundi, s ktorým som bol na Cerei. Len škoda, že tu nie je majster Nimbus. Ale pravdupovediac neviem, či by som až tak veľmi chcel, aby tu bol. Najradšej by som tu videl majstra, ktorý ma učil, ako toho majstra, s ktorým som bojoval na Cerei. Dúfam však, že moje povýšenie mi prinesie aj nové možnosti, ako tento problém vyriešiť. Lenže všetci teraz hovoria o vojne. Možno budem musieť svoju minulosť obetovať pre budúcnosť Rádu.
!duše odsúdených sa vzbúria!
k mandolínkam, Nelsonovi Mandelovi a Mandalorianom sa pridal ďalší tohoto slávneho mena...JOE MANDEL:D
Obrázek
Nejestvuje Temná strana ani Svetlá strana,
jestvuje len Sila.
Urobím čo musím, aby som udržal rovnováhu,
rovnováha ma drží pohromade.
Nie je dobro bez zla, ale zlo nesmie prekvitať.
Existuje cit, aj mier,
pokoj, aj emócie
chaos a poriadok.
Som užívateľ plameňa a ochranca rovnováhy.
...

Uživatelský avatar
Trivi
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 328
Registrován: 08.4.2011 18:27:36
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Trivi »

Coruscant

Vkročil si do miestnosti s plnou hlavou myšlienok a uvidel si všetkých majstrov. Stáli veďla seba a oproti nim sa už pripravovali Padawani, ktorý sa o pár minút spolu s tebou stanou Rytiermi Jedi. Všetci boli šťastný, pretože roky čakali na tento deň, len teba stále niečo požieralo, no každopádne teraz, v tejto miestnosti, v túto chvílu, musíš mať čistú hlavu. Zostať v kľude. Zaradil si sa medzi ostatných a Majster Yoda začal rozprávať svoj prednes. Všetci ste počúvali a každý mal uši na stopkách.
"Di Kumindi."
Ozvalo sa sálou prvé meno. Di Kumindi pristúpil k Yodovi a ten ho oficiálne vyhlásil Rytierom Jedi.
"Rob Markovsky."
Ozvalo sa druhé meno a scenár sa opakoval. V tom ti do uší udrel Yodov hlas s tvojim menom.
"Rehm Kalef."
Prikráčal si k Majstrovi Yodovi, pokľakol si a sklonil hlavu. Majster Yoda ti položil svoju malú ruku na rameno a rozhovoril sa.
Rehm, ty ktorý si sa stretol tvárou v tvár s temnou stranou Síly, buď statočný a nechaj sa sprevádzať. Tímto ťa vyhlasujem za Rytiera Jedi.
Len čo Yoda dopovedal tak chytil tvoju kapucňu navliekol ti ju nah hlavu. Od teraz si už pravý Rytier Jedi. Zaradil si sa medzi Padawanov a dvoch nových Rytierov Jedi a pozeral si ako ceremoniál pokračuje.

Uživatelský avatar
joemandel
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 251
Registrován: 05.7.2010 16:37:40
Bydliště: LL, RK, SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od joemandel »

Coruscant

Konečne nadišla tá chvíľa. Konečne je zo mňa Rytier Jedi. Predpokladám, že takto strávim väčšinu svojho života. A snáď je to dobré, lebo Barak Nimbus nebol môj jediný majster. Bolo nás dosť. Ale jeden mi tu stále chýba. Rogash Lei. Keby ma tak bol videl...ale uvidí. O to sa postarám. Teraz už môžem ísť na misiu sám. Teda ak to schváli Rada, ale podľa mňa so mnou niekoho ešte pošlú. Možno ďalšieho Rytiera, prípadne majstra. Musím ale ešte vyčkať do konca ceremónie a potom predstúpim pred Radu.
!duše odsúdených sa vzbúria!
k mandolínkam, Nelsonovi Mandelovi a Mandalorianom sa pridal ďalší tohoto slávneho mena...JOE MANDEL:D
Obrázek
Nejestvuje Temná strana ani Svetlá strana,
jestvuje len Sila.
Urobím čo musím, aby som udržal rovnováhu,
rovnováha ma drží pohromade.
Nie je dobro bez zla, ale zlo nesmie prekvitať.
Existuje cit, aj mier,
pokoj, aj emócie
chaos a poriadok.
Som užívateľ plameňa a ochranca rovnováhy.
...

Uživatelský avatar
Trivi
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 328
Registrován: 08.4.2011 18:27:36
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Trivi »

Coruscant

Slávnostná ceremónia ešte trvala peknú chvíľu, pretože si nebol jediný Rytier Jedi, ktorý čakal na "povýšenie". Všetci mali na tvári úprimný úsmev, ktorý rozdával všetkým na okolo tolko príjemných pocitov. Všetci sa úprimne tešili. Ty si na tom bol podobne ale stále ťa niečo zužovalo. Myšlienky na Majstra, ktorý podľahol temnej strane. A taktiež myšlienky na tvojho priateľa, ktorého chceš hľadať, ale poriadne ani nevieš kde je. Naštastie máš pár tipov kde by mohol byť a tam určite zo svojím pátraním začneš. Zas až tak veľa miest na schovávanie nebolo.
Ceremónia skončila a všetci čerstvý Jediovia sa vydali preč z miestnosti a povydávali sa do svojích izieb. Niektorí si ešte podávali ruky a navzájom si gratulovali k úspechu, na ktorý čakali celý svoj život. Niektorí tam len tak debatovali. Taktiež tam boli aj Majstri Jedi. Niektorí boli aj členom rady, takže to bolo skvelá príležitosť predniesť im svoj návrh na pátraciu misiu.

Uživatelský avatar
joemandel
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 251
Registrován: 05.7.2010 16:37:40
Bydliště: LL, RK, SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od joemandel »

Coruscant

Trpezlivo som vyčkal na koniec ceremónie. Bolo na čase, aby som urobil svoj prvý krok ako rytier jedi. Musím podniknúť svoju samostatnú misiu. Ale ak mi navrhnú nejakú spoločnosť, budem len rád. Nerád cestujem sám a vždy je veľmi na osoh, keď máte podporu niekoho. A ak je možnosť úspechu misie 100:1 tak sa vo dvojici zmení na 50:50. Teraz však ale nastal môj čas.
"Vážení majstri, členovia najvyššej Rady. Určite viete, že jeden z našich druhov bol unesený na misií, na ktorej som bol. Nakoľko som už prevzal plnú zodpovednosť za to, čo sa stalo, žiadam vás preto o zverenie záchrannej misie." po prevažnej formálnej reči som už len vyčkával na ich odpoveď. Stál som tam rovno so vztýčenou hlavou. Bol som rozhodnutý do toho ísť a som si vedomý rizík, ktoré ma tam čakajú. Teraz už len vyčkávam na ich rozhodnutie.
!duše odsúdených sa vzbúria!
k mandolínkam, Nelsonovi Mandelovi a Mandalorianom sa pridal ďalší tohoto slávneho mena...JOE MANDEL:D
Obrázek
Nejestvuje Temná strana ani Svetlá strana,
jestvuje len Sila.
Urobím čo musím, aby som udržal rovnováhu,
rovnováha ma drží pohromade.
Nie je dobro bez zla, ale zlo nesmie prekvitať.
Existuje cit, aj mier,
pokoj, aj emócie
chaos a poriadok.
Som užívateľ plameňa a ochranca rovnováhy.
...

Uživatelský avatar
Trivi
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 328
Registrován: 08.4.2011 18:27:36
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Trivi »

Coruscant

Len čo si tento návrh predniesol tak sa majstri zatvárili všliako. Cítli si z nich zmiešané pocity, ale nebolo to nič nezvyčajné. Kto by čakal že novopečený Rytier Jedi sa bude hneď hnať na misiu a hneď proti temnej strane Síly. Majstri chvíľu mlčali ale potom sa ozval Majster Yoda.
"Tvoju odhodlanosť my ceníme si. Zajtra zasadnutie rady prebehne a tam my zvolíme koho stebou pošleme."
Odvetil Majster Yoda. Bolo takmer jasné, že padne odpovaď v podobnom zmysle, pretože takéto rozhodnutie nemôže spraviť žiadny majster Jedi takto na rýchlo a to ešte po čas takejto veľkej udalosti ako je vyhlasovanie Rytierov Jedi. Väčšina novopečených Jediov sa už routekalo späť do svojích izieb, rozbehnúť sa do Jedijskej róby na bežné nosenie.

Uživatelský avatar
joemandel
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 251
Registrován: 05.7.2010 16:37:40
Bydliště: LL, RK, SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od joemandel »

Coruscant

Dalo sa čakať, že rozhodnutie nepríde hneď. Ale každým dňom, každou hodinou sa skracuje Rogashova šanca na prežitie. Kto vie, čo s ním je. Možno ho väznia, možno ho aj mučia. Určite im však ide o viac ako len o smrť nejakého mladého jediho. Snáď ich rozhodnutie padne čo najskôr aby som mohol vyraziť. Odobral som sa do svojej izby, kde som sa pobalil a prezliekol zo slávnostného rúcha. Potom mi neostávalo nič iné, len vyčkávať.
!duše odsúdených sa vzbúria!
k mandolínkam, Nelsonovi Mandelovi a Mandalorianom sa pridal ďalší tohoto slávneho mena...JOE MANDEL:D
Obrázek
Nejestvuje Temná strana ani Svetlá strana,
jestvuje len Sila.
Urobím čo musím, aby som udržal rovnováhu,
rovnováha ma drží pohromade.
Nie je dobro bez zla, ale zlo nesmie prekvitať.
Existuje cit, aj mier,
pokoj, aj emócie
chaos a poriadok.
Som užívateľ plameňa a ochranca rovnováhy.
...

Uživatelský avatar
Trivi
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 328
Registrován: 08.4.2011 18:27:36
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Trivi »

Coruscant

Slnko na Coruscante zapadlo a zavládla noc. Pre niekoho to bola konečne noc ako plávopratný Jedi. No ty si mal pocit že noc trvá večne pretože ťa stále hryzla myšlienka ako je na to Rogash a ako sa rozhodne rada.
Keď slnko na Coruscante opäť vyšlo na oblohu, tak sa ozval zvonček na tvojích dverách. Pár krokmi si k nim prikráčal a otvoril si. Bol tam majster Roshin, ktorého si poznal len z videnia. Nikdy ste si k sebe nenašli blžšiu cestičku.
Len čo majter vstúpil do tvojej izby začal hovoriť:
"Rada už dohlasovala a rozhodla že hľadať Rogasha mám ísť s tebou. Si Jedi, ale rada si stále mysllí že by bolo dobré ak by si mal po boku niekoho predsaa viac skúsenejšieho. Predsa len sami nevieme čo môžeme očakávať."
Potom už majster mlčal a nepokračoval hlbšie do tvojej izby, pretože to už nebolo zdvorilé a tak čakal na pozvanie "ďalej".

Zamčeno

Zpět na „Ostatní“