Zkus být moder - pro Darth Unara

Ostatní uzavřené projekty, MPMka a podobné ...

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Zkus být moder - pro Darth Unara

Příspěvek od MrTukan »

Zkus být moder - první přihláška nového hráče a následně výcvik

Jméno: PePa Z DePa

titul: velkej majstr

rasa: trimetrovej medved

věk: celkem mladej

životpis: narodil jsem se na nějaký planetě kde byla spousta obrovskejch stromů, ale moc si toho z toho nepamatuju, protože mě brzo vzal nějakej mistr do chrámu, kde mě začal cvičit. Potkal jsem tam i takovýho malýho zelenýho skřeta, byl docela divnej, páč divně mluvil. A ten mě i ostatní děti cvičil, než jsem dostal vlastního mistra. To už nebyl ten skřet.

Zbraň: dva jednočepelový meče rudý barvy

Schopnosti: Házím lidma přes celou místnost a přitom jim ještě čtu myšlenky

Vzhled: Pěknej chlupatej přerostlej vopičák, skoro jak ten co neuměl mluvit z toho filmu jak tam hrál Indiana Jones.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Darth Unar
Učedník
Učedník
Příspěvky: 124
Registrován: 30.6.2010 20:54:28

Příspěvek od Darth Unar »

Ahoj, zdá se že budu tvůj moder, bylo by nejspíš správné se k tvé přihlášce vyjádřit.
Rozeberu to postupně po bodech:

1. To jméno je naprosto nevyhovující a nepoužitelné, tím myslím že nezapadá do světa SW. Pokud chceš nějaké použité jméno podívej se na forum, je tu několik návodů jak ho stvořit, nebo si na netu najdi nějaký generátor.

2. Jediný titul, který můžeš použít je Padawan (Jedi) nebo Učedník (Sith)

3. Rasa kterou jsi vymyslel existuje jedině v tvojí hlavě, takže si najdi nějakou rasu ze SW. Nezapomeň že rase musí odpovídat jméno a planeta kde jsi se narodil.

4. Planeta odkud pocházíš ti tam úplně chybí.

5. Ten věk nějak zkonkretizuj.

6. Životopis máš krátký a divný, předělej ho. Napiš něco o svém dětství a pokud trváš na tom že si nic nepamatuješ a nic nevíš, použij osvědčenou metodu sirotek. Opět: na foru určitě najdeš inspiraci. Neuškodilo by tam napsat jména tvého prvního mistra. Za poslední k tomuhle bodu: Tím zelenej skřet myslíš Jodu? Byl bych rád kdybys nepoužíval postavy z filmů a knih. Takže zapoj představivost.

7. Zbraň: Barvu a druh odděl do samostatných částí a přidej formu boje. I když podle pravidel máš používat jen jeden meč, tak ti dva jednočepeláky uznám, ale v životopisu si to nějak odůvodníš.

8. Schopnosti: Sem máš napsat jaké máš základní schopnosti v síle. A to pak můžeš rozvinou další části ( Schopnosti jako rytíř Jedi, Sith ) ve které přidáš specifické schopnosti.

9. Vzhled: Přepracuj podle nově zvolené rasy a přidej i nějaké povahové rysy.

10. Přidej rozsah znalostí o SW a kontakt.

To je asi všechno, ještě bych ti doporučil „odstavečky“ : Jméno,titul... začínej velkým písmenem a odliš třeba barvou.
Podle přihlášky jsem usoudil že jsi nečetl pravidla a ani ani postup na tvorbu charakteru.

Kód: Vybrat vše

http://akademiesithu.phorum.cz/hra/viewtopic.php?t=57

Kód: Vybrat vše

http://akademiesithu.phorum.cz/hra/viewtopic.php?t=1324
[/size]

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Jméno: Larrwbacca

Honost: padawan

Rasa: Wookie

Planeta původu: Kashyyyk

Věk: tak mladý, aby mohl být padawanem nedaleko od rytířských zkoušek v éře Staré republiky

Životpis:
Narodil jsem se na domovské planetě mého lidu, na Kashyyyku. Z dětství si toho moc nepamatuji až na to, že jednoho dne naší vesnici navštívil humanoid v plášti. Měl zde nějaké zvláštní poslání, i kterém však nikdo nic nevěděl. Náhodou přišel do kontaktu s mými rodiči a tak i se mnou a zřejmě ve mě vycítil něco výjimečného, protože se rozhodl mě sebou vzít do Chrámu Jedi, jak říkal, aby ze mě byl Jedi. Rodiče z toho měli z počátku strach, ale na druhou stranu na mě byli i pyšní, a tak Jedimu, jak si říkal, dovolili odvést mě na velkou planetu, kde nebyly žádné stromy, jenom město, kam wookie dohlédl. Tou planetou byl Coruscant. Ubytovali mě v Chrámu Jedi a já byl trénován s ostatními dětmi mnoha mistry. Potom, jednoho dne, mi byl přidělen jeden vlastní mistr a já se stal jeho padawanem. Pod jeho vedením jsem prošel dlouhým výcvikem a mnoha misemi a teď jsem již každou chvílí očekával povýšení na rytíře Jedi.

Zbraň: Jeden jednočepelový meč

Barva: Zelená

Styl boje: Ataru

Schopnosti: velká fyzický síla, jisté nadání v zacházení s technikou aneb kde nepomůže hrubá síla pomůže ještě hrubější, cit pro Sílu, neumí basicem

Schopnosti jako Jedi: základní nebojové využití Síly, velmi rozvinuté bojové používání Síly. - Larrwbacca je hlavně bojovník, tudíž užívá Sílu k boji.

Vzhled: 215cm vysoký, urostlý a velice vypracovaný wookie s černohnědou srstí. Aby byl fešák, tak občas nosí Jedijský plášť hnědé barvy, v jeho velikosti je to spíš pořádná hnědá plachta. Avšak plášť nemá moc v lásce a spíše chodí bez něj oděn jenom ve své srsti a s řemínkem, na který si připíná svůj světelný meč. Je milý, avšak jako každý wookie působí hrozivě. Je přemýšlivý a inteligentní, avšak když je vyprovokovám, může výbouchnout vzteky, i když tyto výbuchy spolu s mistrem poměrně úspěšně potlačil.

Znalosti o SW:
Hry: KOTOR I i II, JA

Filmy: Stará i nová trilogie, stará série Clone Wars, nová série The Clone Wars včetně filmu The Clone Wars

Knihy:
Bláznovo ujednání - Zahn, Timothy
Boba Fett - Praktický muž - Traviss, Karen
Boba Fett 1 - Boj o přežití - Bisson, Terry
Boba Fett 2 - Křížová palba - Bisson, Terry
Boba Fett 3 - Labyrint klamu - Hand, Elizabeth
Boba Fett 4 - Lovený - Hand, Elizabeth
Boba Fett 5 - Nová hrozba - Hand, Elizabeth
Boba Fett 6 - Pronásledovaný - Hand, Elizabeth
Han Solo 1 - Léčka v ráji - Crispin, A. C.
Han Solo 2 - Huttský gambit - Crispin, A. C.
Han Solo 3 - Úsvit rebelů - Crispin, A. C.
Mezigalaktická výprava - Zahn, Timothy
Pouť pozůstalého - Zahn, Timothy
Ruka Thrawnova 1 - Přízrak minulosti - Zahn, Timothy
Ruka Thrawnova 2 - Vize budoucnosti - Zahn, Timothy
Thrawnova trilogie1 - Dědic Impéria - Zahn, Timothy
Thrawnova trilogie2 - Temná síla na vzestupu - Zahn, Timothy
Thrawnova trilogie3 - Poslední povel - Zahn, Timothy
Hrdina Cartaoa - Zahn, Timothy
Republikové komando 1: Tvrdý kontakt - Karen Traviss
Republikové komando: Jednotka Omega: Cíle - Karen Traviss

Kontakt: ICQ 334 686 615





Hodnocení:
1. u titulu/hodnosti můžou být i další nesilové hodnosti, ty jsi zohlednil jenom silové, i když v tomhle případě bylo celkem zřejmé, že hráč chce být Jedi.
2. Co se týká rasy, tak hráč celkem slušně popsal Wookie, pokud to spojíš i s popisem vzhledu z původní přihlášky. Možná by nebylo na škodu mu totu skutečnost sdělit.
3. Od průměrného hráče se nedá čekat, že bude obeznámen s tím do jakého věku byli wookiové přijímáni do chrámu. Zřejmě chtěl vyjádřit, že je prostě mladý.
4. Rozhodně nikdy nedoporučuj použití metody sirotek. Moderátorský sbor tento postup tvrdě odsuzuje a mám pocit, že je to zaneseno i v pravidlech spolu s Tatooinem. Co se týká Yody, je známo, že byl jeden z mistrů, kteří trénovali younglingy předtím, než jim byl přidělen mistr a stali se padawani. A co se týká jména a osobnosti mistra, je obvykle lepší, když to necháš na sobě jakožto moderátorovi, protože s tím pak můžeš snáze pracovat.
5. Co se meče týká, tak u výcviku nového hráče musí být zásadně jenom jeden jednočepelový meč, bez výjimky. A co se týká barvy, Jedi rozhodně nemůže mít červenou.
6. Schopnosti jsou vyhrazeny pro normální schopnosti. Schopnosti jako Jedi/Sith pak pro Silové.

Celkové hodnocení - Vytýkání nic moc, tímto stylem bys pravděpodobně hráči musel některé věci vytýkat několikrát a vzhledem k tomu, žes nebyl nijak zvlášť příšný, tak by v přihlášce zůstaly hrubé chyby. Nechtěl jsem to příliš zdržovat, a tak jsem všechno vypsal a opravil do správné podoby. Víceméně. .. Můžeš pokračovat.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Darth Unar
Učedník
Učedník
Příspěvky: 124
Registrován: 30.6.2010 20:54:28

Příspěvek od Darth Unar »

Mám ještě jednu věc pokud nemluví basicem tak jakým jazykem mluvím? Jedním z jazyků které používali wookiové? Pokud ano jak se dorozumívá s lidmi, kteří ten jazyk neumí?

Jinak k testu:

1. Kolik profilů můžeš mít na AS?
2. Kdy si můžeš založit další postavu?
3. Jaké je maximální dovolené rozlišení profilového obrázku?
4. Uprav následující text:

¨
Coruscant, Akademie, tvoje ubikace: Bylo ráno a ty jsi se zrovna probouzel, když v tom na dveře někdo silně zabouchal. Hned nato se otevřeli dveře a do tvého pokoje vrhla tvoje nová mistrně, která začala hodně naštvaným tónem řvát. Kde jsi?.. Okamžitě vstávej ty líná kůže. Před půl hodinou jsme měli odletět. Následoval krátká odmlka a pak už klidným hlasem dodala. Počkám venku pohni.

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Samozřejmě mluví jedním z jazyků wookiů.. Není schopen vyslovovat basic, proto jím nemluv, ale rozumí mu a píše jím. Takže v případě nutnosti může psát na datapadu.. Jinak se dorozumívá posunkovou řečí. Není to ideální Jedi, kterého by někdo poslal samotného na diplomatickou misi mimo Kashyyyk.. :D

1. 1
2. Po dokončení prvního výcviku nebo když mi to můj moderátor, případně administrátor dovolí.
3. 150x200

4.
Coruscant, Akademie, tvoje ubikace:

Bylo ráno a ty jsi se zrovna probouzel, když v tom na dveře někdo silně zabouchal. Hned nato se otevřeli dveře a do tvého pokoje vrhla tvoje nová mistrně, která začala hodně naštvaným tónem řvát.

Kde jsi?.. Okamžitě vstávej ty líná kůže. Před půl hodinou jsme měli odletět.

Následoval krátká odmlka a pak už klidným hlasem dodala.

Počkám venku pohni.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Darth Unar
Učedník
Učedník
Příspěvky: 124
Registrován: 30.6.2010 20:54:28

Příspěvek od Darth Unar »

Coruscant, hangár:

Právě vstupoval do hangáru ve kterém jsi se měl setkat se svojí mistrní. Jmenovala se Dia Tualina byla Twi'lek. Vypadalo to že jdeš brzy a že v hangáru nikdo není kromě lodi typu Pursuer, která osamoceně stála uvnitř a čekala na svého majitele, který byl v nedohlednu. Loudavým krokem jsi došel blíže k lodi a začal jsi si ji prohlížet. Na první pohled jsi mohl usoudit že loď je ve vynikajícím stavu a ještě neprošla žádnou bitvou. Dál jsi pokukoval po lodi a její výzbroji až do doby kdy jsi uslyšel známý hlas.
Líbí se ti? Doufám že ano, protože teď bude na pár dní tvoje. Mistrně nečekala na tvoji reakci a hned pokračovala.
Poletíš v ní na Nar Shaddaa. Na tomto měsíci na tebe čeká úkol, který rozhodne o tom jestli jsi už připravený na rytířské zkoušky. Proto tenhle úkol budeš plnit úplně sám.
Dia se na chvilku zase odmlčela a podala ti datapad.
A teď k misi na tom měsíci je schovaný jeden lovec odměn, genstr a obchodník s informacemi v jednom. Nedávno se mu podařilo ze senátu odcizit disk s citlivými informacemi o několika senátorech. Tvým úkolem bude je získat zpět a případně zajmout toho lovce. Na Nar Shaddaa je kontakt, který ti dá informace potřebné k tomu abys toho lovce našel. A věř tomu nebo ne je to Wookie. To je všchno co ti k tvému úkolu můžu říct. V tom datapadu jsou všechny ostatní informace, které budeš potřebovat a v lodi je nějaké vybavení, které se ti bude určitě hodit. Máš nějaké otázky padawane? Mistrně se opět odmlčela a spokojeně pozorovala svého žáka, ktéro za těch pár let „vypěstovala“ a vytrénovala.

–-------
Ve svém prvním příspěvku zkus popsat svoje pocity ze mise,lodi …... na to že se po dlouhé době setkáš s nějakým přislušníkem svojí rasy.

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Coruscant, hangár:

Když jsem dorazil do hangáru, tak po mistryní nebylo ani vidu, ani slechu. Za to tu stála jedna loď typu Pursuer a mě neodbytně přicházelo na mysl, že s ní dnes někam poletíme. Byla to celkem slušná loď, sám jsem jí dokázal ovládat, a zdálo se, že je dost nová. Určitě toho hodně vydrží. Když jsem však loď začal zkoumat blíž, objevila se Dia Tualina, moje mistryně, aby na mě vybalila překvapující novinky.

Wyaaaaaa.

Pozdravil jsem svou mistryni po wookiejsku a následně jsem si vyslechl všechno, co měla na srdci. To mé při jejích slovech jenom poskakovalo a hlavou se mi honilo mnoho myšlenek.

Budu úplně sám plnit úkol! A pak ze mě bude rytíř! Konečně! A po tolika letech potkám dalšího svého druhu?! Jak já se těším!

Když mistryně domluvila, tak jsem se díky svému wookijskému temperamentu neudržela a vesele k ní přistoupil a pořádně po wookijsku ji objal vydávajíc přitom slova díků v mém mateřském jazyce, kterému má mistryně samozřejmě rozumněla. Po chvilce jsem se však vzpamatoval, mistryni pustil a znovu jí zavitím poděkoval. Naznačil jsem jí, že nemám žádné další otázky a tak jsem vyrazil k lodi, abych co nejdřívě začal s předletovou kontrolou a následně odstartoval. Předtím jsem se však ještě rozloučil s mistryní.

Yuow.

A k tomu jsem přidal dalším zvukem, kterému rozumí jenom wookiové a někteří lidé co s nimi dlouho žijí "Nechť tě provází Síla." Poté už jsem nastoupil do lodi a chystal se k odletu na Nar Shaddaa. K prozkoumání datapadu bude dost příležitostí během letu.
Naposledy upravil(a) MrTukan dne 22.7.2011 09:12:32, celkem upraveno 1 x.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Darth Unar
Učedník
Učedník
Příspěvky: 124
Registrován: 30.6.2010 20:54:28

Příspěvek od Darth Unar »

Coruscant, hangár, loď:

Osobitým způsobem jsi se rozloučil se svojí mistryní a pln radosti z toho že máš svoji vlastní misi jsi se rozhodl okamžitě začít s předletovou kontrolou systému lodi. Hned jak jsi se otočil od Dian jsi zamířil ke vstupu do lodi. Než jsi vstoupil měl jsi poslední možnost ohlédnout se, ale jediné co si uviděl byla tvoje učitelka, která rychle mizela v dáli, mohl jsi pouze domyslet že má vlastní úkol, který bude na úplně jiné úrovni než ten tvůj. Interiér lodi do které jsi právě vstoupil byl strohý a jednoduchý, loď byla primárně určená na převoz vězňů a pro jiné armádní účely.
Loď je rozčleněná na tři hlavní a jednu vedlejší část, tou první bylo vězení určené pro pět lidí s vlastní strážnicí, kokpit pro jednoho pilota a strojovna. Jako vedlejší část se dala považovat chodba, která to všechno spojovala dohromady. Byl jsi pevně rozhodnut začít s předletovou kontrolou systémů a tak tvým cílem byla kabina pilota. Kokpit byl vybaven jedním sedadlem pro pilota a provizorním sedadlem pro pasažéra. Usadil jsi se na své místo a začal s kontrolou systému, ta zabrala jen malou chvilku času a přinesla ti zjištění že loď je v naprostém pořádku a je připravená k cestě. Poté co jsi ukonči kontrolu lodi jsi si všimnul že na sedadle vedle tebe je zavřený žlutý přepravní box.

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Coruscant, hangár, loď:

Už už jsem chtěl s lodí vzlétnou z hangáru směrem na orbitu a poté dál do hyperprostoru, kde bych si v klidu mohl pročíst věci ohledně mise z mého datapadu, když tu najednou mou pozornost upoutal podivný přepravní box, o kterém mi mistryně nic neřekla. Tudíž jsem ho trochu nedůvěřivě vzal do tlapy a nejprve o očuchal, následně si s ním zatřepal u ucha, abych zjistil, jestli tam něco chrastí. Až potom mě napadlo, že bych vlastně mohl použít Sílu a zjistit co je uvnitř. Tudíž jsem na box zaměřil svou pozornost a pomocí Síly jsem zkoušel určit, co je jeho obsahem. Nakonec jsem to přeci jenom nevydržel a box jsem otevřel, abych si prohlédl jeho obsah. Nakonec mě napadlo, že v něm možná bude nějaké vybavení, o kterém se zmínila mistryně.

Nicméně poté, co jsem si prohlédl obsah boxu, jsem konečně odstartoval z hangáru a zamířil si to přes orbitu do hyperprostoru směr Nar Shaddaa, abych si mohl v klidu přečíst podrobnosti o své misi z datapadu, který mi mistryně dala.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Zamčeno

Zpět na „Ostatní“