Acastus Khorne VS Xawier Walord

Ostatní uzavřené projekty, MPMka a podobné ...

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Acastus Khorne VS Xawier Walord

Příspěvek od Garth Devilman »

Rhen Var - Chladivá Krusta

A bylo zase jaro. Všechno, všechno kvetlo. Toto úsloví by platilo v případě pokud by se aréna nalézala v klasických podmínkách. Pravda ovšem byla taková, že v ledové aréně se nehraje na podobný typ klišé.

Dámy a pánové, vítejte u dalšího zápasu! Máme zde opravdu zajímavou podívanou! Zvládne neohrožený a dosud neporažený Xawier Walord novou výzvu? Zvládne Acastus Khorne Xawiera Walorda? Celá aréna se otřásla pod kaskádou zvonivého smíchu obecenstva.
Promiňte přátelé, nechal jsem se trochu unést... Komentátor se na svém stanovišti neklidně ošil.

Áááá, tady je máme! Ve žlutě vyznačené části ostrova stojí Acastus Khorne! V zeleně vyznačené části ostrova čeká na svou oběť Xawier Walord! Přátelé, uzavřete prosím sázky, protože začínáme!
__________________________________________________________

Začínáš Ghoste...
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Rhen Var - Chladivá Krusta

Tak si tak stojím na žluté části ostrova a čekám než domluví komentátor.... jeho proslov vnímám jen okrajově...
Neporažený jo.... se uvidí..
Pomyslím si, když komentátor okomentuje mého soupeře..
Jo no... tady by se to s plamenometem dalo rozpálit..
Napadne mě poté co na chvíli zalituju, že jsem si vymontoval ze zbroje všechny původní zbraně... ale dál se tím už nezabývám... co jsem udělal , udělal jsem úmyslně a z nějakého důvodu..
Sázky... osmdesát procent sázek půjde na něj deset procent z žertu na mě a zbylých deset z víry, že ho zabiju..
Když komentátor domluví, nesnažím se o žádný proslov a totálně si nevšímám publika... soustředím se jen na nepřítele...
Nakonec zvážím použití vibročepelí, nebo světelných mečů, ale ze začátku vyhrají vibročepele.... proto vytáhnu jednu ze dvou, které mám připevněné na zádech a ještě jednou si přeměřím nepřítele v dálce..
Tak....teď bude ještě něco kecat komentátor a pak jdeme na to..
Napadne mě a postavím se v očekávání až souboj začne.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Rhen Var, Chladivá Krusta

Xawier stál na svém místě v aréně. Již ji trochu znal, i když souboj co zde posledně měl, skončil podivně brzy.
Držel svou zbraň připravenou, čekal na zahájení souboje, aby pomalu vyrazil za svým soupeřem.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Rhen Var - Chladivá Krusta

Dnes se nikdo nechce vyjadřovat? Pozvedl komentátor mírně obočí.
Ale pravda je, že řeči nedělají bojovníka... Poznámka si vysloužila hlučný smích obecenstva.
BOJ! Zazněl ortel.
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Rhen Var - Chladivá Krusta

Na "svolení" k boji vykročím středním, opatrným krokem směrem přímo k nepříteli... tedy přes můstek..
Nakračuju opatrně, ale i tak jako bych normálně šel... v ruce svírám vibročepel a v hlavě mi rychle probíhá milion myšlenek...
Tohle nebude trval moc dlouho..
Pomyslím si, když vkročím na můstek a zároveň uchopím druhou rukou i druhou vibročepel...
Tak... a je to tady..
Blikne mi hlavou, když už je můj nepřítel na dosah... cca tři metry ode mě a rozhodnu se zaútočit..
Na místě se zastavím a použiju obranu stylu soresu a začnu se soustředit pro odhození... ne moc silné, jen aby odválo sníh na mostě..
Když už je sok na vzdálenost dva metry, uvolním stlačený vzduch, směrem mezi něj a zem, tak aby ho se štěstím zasáhl odvátý sníh a snížil mu vyditelnost..
V každém případě však začnu okamžitě útočit s pomocí stylu juyo... nechám sebou proudit sílu, ať posílí každý můj pohyb... útočím z obou stran silnými, ale rychlími seky.
Jeden zleva, pak zprava, tak dvakrát zopakuju, pak zaútočím zároveň silnýmí seky zeshora, tak aby je vykryl svojí dvojitou vibročepelí a donutil ho tlačit vzhůru..
Poté svoje čepele uchopím co nejsilněji a kruhovým pohybem seknu zespoda s účelem vyrazit nepříteli zbraň z ruky a poté ho opět lehce odhodit, tak aby alespoň ztratil na chvíli rovnováhu...
V případě nutnosti defenzivního jednání se kryju krátkými seky jednou čepelí a druhou čepelí proti té druhé... vždy, abych vykrýval jeho jednu čepel jednou mojí..
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Rhen Var, Chladivá Krusta

Xawier pomalu vyjde vstříc svému sokovi.
Nevyjde však na můstek a zůstane na půl cesty k němu a čeká na soupeře, než dojde k němu. Schválně zůstává ve vysokém sněhu, díky lepší fyzické konstituci se bude v závějích pohybovat snáze, vířící sníh mu také nebude vadit, senzory v jeho přilbě mu soupeře snadno odhalí.
Jakmile se soupeř dostatečně přiblížil, vyrazil po něm bodnutím, připraven odrazit jeho protiútok druhou čepelí.
Následovalo seknutí zespoda na slabiny a poté opětovný bod druhou čepelí, následovaný rychlým sekem první čepelí z levé strany na krk.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Rhen Var, Chladivá Krusta

Souboj se již od začátku vyvíjel značně vyrovnaně. Aucustusův odvátý sníh způsobil, že Xawier měl lehce nasněžíno. Ostatní prvky tance, které byly sem tam okořeněny mácháním zbraní nebyly nikterak účinné. Síly protivníků byly vyrovnané tak, že nyní stáli opět proti sobě.
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Rhen Var, Chladivá Krusta

levou nohou dkročím zpátky a levou zbraň vezmu čepelí dolů.
Zaútočím,levou nohou vykročím vpřed a levou rukou seknu zespodu a pravou zezhora. v pohybu pokračuju a přejdu v otočku. Mečem v pravé ruce seknu do oblasti jeho pravého kolena a hned jakmile se dostatečně dotočím seknu levým na hlavu a pokračuji v pohybu.
Zároveň se sekem vedeným na hlavu udělám pravou nohou krok zpět.
Při pohybu obě ruce, ve kterých držím meče přesunu na pravou stranu, levý meč přetočím čepelá vzhůru. Na předchozí pohyby navážu kruhovým pohybem vzhůru vedeným oběma rukama současně a udeřím zezhora.
Poté zdvihnu meče a pravým zaútočím zespodu na oblast pasu, levý stočím k bodnutí zezhora na soupeřův krk a bodnu.

__________
Asi jsem už umřel ale tak co...
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Zamčeno

Zpět na „Ostatní“