Walter Thran

Ostatní uzavřené projekty, MPMka a podobné ...

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Elinor Yall

Walter Thran

Příspěvek od Elinor Yall »

Nar Shaddaa, tapcafé "Akademie Sithů"

Po útěku z povrchu Kesselu (zásluhou jistého inkvizitora, který se teď nepochybně bavil přípravou pasti na tvého oblíbeného Wydea. A uklidňováním jiného inkvizitora. Občas sis sice vzpomněl na Brentův komentář k celé záležitosti, že když se Ethair Barkas dostal k informacím, které považoval za důležité, tak mu bylo v zásadě jedno, co bude s Algernonem dál, ale to teď nehrálo roli.), událostech na Nar Shaddaa a účasti v jisté bitvě pašeráci a další sebranka vs. Imperiálové, se dala infiltrace povstalců považovat za úspěšnou.
Většina tvých nových známých na tebe sice koukala... nu, jak to tak říct taktně... poněkud divně. Dokonce padlo několik hlášek, že bývalý Imperiál z rozvědky je to samé, jako bývalý gungan.
Faktem ovšem zůstávaly dvě věci.
V bitvě o Nar Shaddaa jsi dostatečně prokázal svou cenu.
A Povstalci se ti rozhodli věřit.
Jak velkou roli v tom hrál Algernon, který k tobě zaujal trochu protektorský přístup, a jak velkou další věci – to byla otázka. Zábavné rozhodně bylo, že v Corriolanově přístupu k tvé osobě prakticky nehrála roli vděčnost. Bral tě jako někoho, kdo se nezaviněně dostal do špatné životní situace a potřebuje podporu a péči.
Vlastně bylo zábavné pozorovat, jak vůči tobě zaujal úlohu staršího, dospělejšího bratra.

Od bitvy o Nar Shaddaa uplynuly dva týdny.
Zrovna jste seděli nad skleničkou v Akademii, podniku ve spodních patrech corellianského sektoru, s jehož majitelkou se zřejmě znal Algernon dosti dobře, když se hovor stočil k vaší stávající situaci.
„Takže bychom se měli dohodnout, co dál,“ obrátil se na tebe.
„Asi by bylo fajn tě odklidit někam, kde bude klid. V poslední době se toho stalo moc.“
Zdálo se, jako by si v duchu procházel všechny možnosti, co jsou k dispozici, a to, co mu vycházelo, se mu zrovna dvakrát nelíbilo.
„Stručně vzato, byl jsem přizván pár kolegy k určité... řekněme tomu práci, takže výprava na Mylar se odkládá. Uvažoval jsem, že bych tě tam poslal se souřadnicemi samostatně, ale to by nedělalo dobrotu.
Nejspíš tedy mám pro tebe úkol.“

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Nar Shaddaa - tapcafé "Akademie Sithů"

Láhev džusu, sklenka pro tvrdý alkohol, rovná se tvrdé abstinenční příznaky... Pokoušel jsem se sám sobě namluvit, že přílišná odtažitost Algeronových kumpánů pramení z mých feťáckých výlevů, ale v hloubi duše mi to bylo více než jasné.

Živý imperiál,
na prd imperiál.
Imperiál se závislostí,
toť problémů dosti...

Otázka nebyla zda se zbavím svých vnitřních chnur. Otázka byla nakolik se zkoncentruju, abych si dokázal svou cenu. Což bylo prakticky to samé a jen tak dokazovalo můj současný stav, který se rovnal nule.
Lokl jsem si ze sklenice a vzápětí si dolil. Reflexivně jsem sáhl do kapsy.
Sakra...

Spustil jsem ruku a střetl se s očima muže, který se rozhodl nade mne vzít ochranou ruku.
Ušil sis na sebe pořádnou boudu. Nerad bych, abys kvůli mně riskoval...
...Což už zjevně děláš.
Konstatoval jsem, když mi Algernon poněkud s obavami vyjevil svůj plán.

Takže co mám udělat? Upozorňuju, že nerad přednáším pro mateřské školky. Děti si ze mě berou špatný příklad... Pronesu nevinně.
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Nar Shaddaa - tapcafé "Akademie Sithů"

Nezdálo se, že by měl Algernon nějak sarcasm-friendly náladu, což samo o sobě svědčilo o vážnosti situace. Něco se mu na tom všem zatraceně nelíbilo, nebo z toho alespoň neměl dobrý pocit, ale moc na tom změnit nemohl.

Tak o to se neboj, spíš se postarej, aby sis nevzal špatný příklad ze svého cíle. Budeš fungovat jako kopilot Tanye Morgan.

Abys to náhodou špatně nepochopil, dodal:

JENOM tohle, nic víc se po tobě nechce.
Možná leda tak, abys na Tanu dohlédl, aby nedělala víc nepatřičností, než je nezbytně nutné. Ačkoli je také otázka, jaké nepatřičnosti se dají dělat během série kratších cest a v roli "nezávislých dopravců"...

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Nar Shaddaa - tapcafé "Akademie Sithů"

O jak velkých nepatřičnostech tady mluvíme? Zeptal jsem se, načež do sebe naklopil obsah skleničky.

Další rundu nealkoholického pomerančového ležáku prosím… Požadujíc gestem servírku obsluhujíc o pár stolků dál, jsem se nyní mohl opět plně soustředit na Algernona.
Vím, že jistí „obyvatelé“ mohou být vůči emocím imunní, přesto se však neodolám zeptat: Děsíš se toho, že sis pořídil malou boudu nebo extrémně velkého psa? Soudě podle výrazu soudím, že to bude problém založen na mix-multi bázi.
Usmál jsem se na servírku, která mi přinesla mou objednávku a dělal všechno možné, abych zakryl mírné pobavení nad zjevnou absurditou, která se drala na povrch.

Ne, že bych zrovna na Akademii lepil na lavice žvýkačky, ale nejsem zrovna prototyp zdravotního bratra. Poznamenám, když si servírka své odbude a jde si po svých.
Když přeskočíme otázku opatrovnictví a adopce na blízko: Co bych ještě měl vědět?
Bezva… Pomyslím si při pohledu na dosud neotevřenou láhev od džusu.
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Nar Shaddaa - tapcafé "Akademie Sithů"

"Co takhle to zkombinovat na malou boudu a extrémně velkého psa?" cuklo Algernonovi v koutcích.
"Konkrétně pokud jde o Tanu, tak..."

V tu chvíli se efektivně otevřely dveře kantýny a dovnitř vplula mladá žena v něčem dosti podobném kompletní zbroji, jakou rádi používají lovci odměn, s výjimkou helmy - tmavě modré barvy, která dokonale ladila s dlouhými, do ohonu staženými černými vlasy a temně modrýma očima připomínajícíma bouřku. Vlastně by, nebýt zbroje a patřičné výbavy, působila dosti nevinně a... bezbranně? I tak se to dá říct. Ale stačilo si uvědomit všechny ty "detaily", stejně jako její držení děla, aby člověku docvaklo, že to s nevinností tak úplně v pořádku nebude.
Rychle přelétla tapcafé pohledem, mohlo to trvat snad čtvrt vteřiny nanejvýš, a zamířila k vašemu stolu.

Ráda tě zase vidím, vybafla na Algernona a přátelsky se na něj zazubila.
A tebe ráda poznávám, obrátila se k tobě.
Jmenuju se Tanya. Jestli vše půjde dobře, tak na tebe budu nějakou dobu dávat pozor.

Kdyby pohled mohl spalovat, zásluhou tvého známého povstalce by z Tany byla hromádka organického popela.

Počkej, to nemyslíš vážně, že tady sedíš nad džusem? Mícháš si to alespoň s něčím, co je k pití?
Zároveň se na Algernona kriticky podívala, způsobem, který doslova vyjadřoval "jak toho kluka sakra vychováváš?".
Zároveň počkala, až se kolem objeví servírka, a objednala si retsu s ledem.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Nar Shaddaa - tapcafé "Akademie Sithů"

Aha. Stihnu ze sebe dostat, zatímco sleduji tak trochu nedobrovolný objekt.
Natáhnu se po láhvi naplním si sklenici a mírně upiji.

Takže tu máme krásnou divoženku s egem větším, než je celá kavárna. Kruci, nechci vidět tu flóru odkud zjevně pochází… Donutilo mě to zauvažovat jestli se podobně před pár měsíci ke škodolibé Raidenově radosti necítil Wyde, když po výslechu Algernona byl nucen potýkat se se mnou.
Tanya si to namířila k našemu stolu a já měl tak možnost zaujmout poněkud flegmatický postoj nezúčastněného pozorovatele, zatímco ovšem můj známý měl očividně problém zaujmout přinejmenším pózu neutrální. Což se mi potvrdilo vzápětí.

V odpověď na pozdrav jsem pouze mírně pokývnul hlavou.
Přišlo mi vhodné ukázat se před svou „partnerkou“ ve „střízlivém stavu…“ Mírně jsem rozhodil ruce v gestu studu a zatvářil se nadmíru zahanbeně.
Omluvte mě… Při těch slovech spiklenecky mrknu na Algernona a zamířím oklikou k baru.

Po cestě sáhnu do kapsy a v ruce držím dvě malé tabletky z mých soukromých zásob. V kombinaci s alkoholem buďto podporovali onen stav anebo působili jako skvělá sedativa. Každopádně v mém plánu bleskové odvykací kúry hráli významnou roli.
Promiňte, kde jsou tu toalety? Zeptám se servírky, načež nepozorovaně hodím do Tainina drinku ony dvě tobolky.
Poté se na servírku usměji, zdvořile poděkuji a vydám se určeným směrem. Na toaletách vyčkám minutu a půl a po chvíli se vracím zpět ke stolu.
Omlouvám se, něco mi asi nesedlo. Prošvihl jsem něco…?
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Zamčeno

Zpět na „Ostatní“