Xawier Walord vs. Darth Pear

Ostatní uzavřené projekty, MPMka a podobné ...

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Xawier Walord vs. Darth Pear

Příspěvek od Jordi Linx »

Rhen Var, Chladivá Krusta:
Oba bojovníci trpělivě či netrpělivě čekali v temných místnostech o malých rozměrech na začátek jejich duelu. Jako obvykle jim nebylo řečeno kde, nebo s kým budou bojovat, ale to už byl úděl těchto duelů.
Dámy a pánové, občané tisíci světů galaxie, zdravím vás na dnešní show, jsem Ar-1 váš nadčasový průvodce tisíci zápasy historie a budu vás provázet i při dnešním souboji.
dolehne k nim hlas moderátora, kterým byl humanoidní droid. Kabiny s bojovníky se vydají do pohybu a oba pocítí pohyb vzhůru s kterým začnou pomalu vnímat i hlušící diváky. Pohyb nahoru trvá dobrých deset vteřin, než se kabiny ustálí a otevřou se dveře ven.
A tady je máme dámy a pánové ! Naši bojovníci, naši duelanti, kteří se nám zde, na Rhen Varu, dnes představí. Na zeleném stanovišti se nachází dosud neporažený, dosud nepřemožený, dosud nepřekonaný Xawier Walord ! A naproti němu, na žlutém stanovišti, jeho nový soupeř, možná přemožitel, možná oběť, muž temných sil, Darth Pear !
představil Ar-1 oba bojovníky. Ti, jakmile se před nimi otevřely dveře, mohly pocítit značný nárůst chladu, který se každým krokem do bojiště proměňoval v mráz nemalých hodnot. K tomu všemu ještě oslepující denní světlo jasně se odrážející od sněhové pokrývky bojiště.
Ale ještě, než se necháme rozpálit v tomto mrazivém počasí, dáme možnost oběma bojovníkům něco říci, začněme u Dartha Peara. Je tu něco co chcete vzkázat soupeři nebo divákům ?
zeptal se moderátor a k oběma bojovníkům slétl kamerový droid, aby patřičně zesílil jejich případný hlasový projev.
----------------
Pear si na dotaz vybral sudé a padly třikrát ze tří pokusů, tudíž odpovídá první.
- jinak před duelem jste věděli, že budete bojovat v zimě a měli možnost se na to připravit, v příspěvku nebo pod čarou mi napište zda-li ano, a hlavně jak.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Rhen Var, Chladivá Krusta:

Darth Pear trpělivě čekal v přidělené místnosti, temné jako jeho duše a malé jako jeho...ehm smysl pro spravedlnost! Jemně hladil povrch svého teplého, černého, lehce masivního koženého kabátu lemovaného kožíškem v oblasti krku, který mu ležel na klíně. Měl podšívku, ale Pear měl radši na dotek chladnější kůži. Odpočíval, nabíral síly. A poslouchal proslov, který venku připravoval obecenstvo na další souboj. Pear propletl prsty a s hlasitým zakřupáním si protáhl tělo. Položil své věci na stranu a uchopil do ruky svůj zakřivený meč, s kterým opsal pár kruhů. Poté ho aktivoval. Na pár sekund zůstal hledět na jeho čepel, která osvětlila místnost. Pak to s ním cuklo a Pear se zasekl. Deaktivoval meč a přehodil přes sebe plášť. Ruce strčil do rukávů a natáhl na ně rukavice, stejně kožené, i když lehčí. Ty jsem zastrčil do rukávu a stáhl je tkaničkami. Dveře už byly otevřeny a Darth Pear sebevědomě vykročil ven. Hned se otřásl když pocítil nečekanou zimu ale brzo si zvykl. Zvedl pravou nohu a zatřepal jí, aby opadal sníh z vysoké vycpané boty, do které byly zastrčeny zateplené kalhoty, Lordem Pearem vylepšené přidanými chrániči kolen. Pomalu a opatrně našlapoval s přizavřenýma očima, jak si zvykal na ostré světlo. Podíval se do země a zvedl k obličeji ruce. V ní se skrývala maska na obličej. Byla z lehkého, měkkého materiálu, pouze s dvěma otvory pro oči. Natáhl si jí na hlavu a podíval se směrem k soupeři. Darth Pear byl celý v černém a silně kontrastoval s bílým okolím. Pozvedl pravou ruku se zakřiveným světelným mečem do výše a aktivoval jej.

Sledoval jsem droida, jak ke mně slétává i diváky, kteří chtěli vidět dnešní zápas naživo. Pomalu sem sundal ruku dolů a udělal jsem pár posledních kroků dopředu. Nadělil jsem svému soupeři dlouhý pohled.
Dámy a pánové, nikdy jsem nebyl na dlouhé proslovy. Ale dnes nemůžu jinak, než se vyjádřit obšírněji.
Nechal jsem kraťoučkou pauzičku a rozhlédl jsem se po aréně.
Tento chladný den bude prvním dnem, kdy Darth Pear, Temný Sithský Lord, prolije krev v aréně. A nebude to ledajaká krev, bude to krev našeho šampiona! Užívejte si tento okamžik, užijte si naposled pohled na současného šampiona v celku, a už si zvykejte na budoucího šampiona, který tu před vámi stojí! Xawiere Woloďo, toto bude tvůj poslední zápas! Měl by jsi se bát a pokud se nebojíš, jsi blázen! Protože temná strana všechno skrývá, stejně jako tyto pláně! A skryjí i tvojí mrtvolu, kterou pohltí věčný sníh! Ale tohle vše si dobře uvědomíš, až se mi postavíš, to už ale bude pozdě! Doufám že budeš mlčet jako vždy! Konec bude brzo, nebudeme tedy zápas zbytečně prodlužovat řečmi! Nechť vyhraje lepší, tedy já!
Dokončil jsem svůj proslov, kde jsem ke konci už prakticky křičel a postoupil dalších několik kroků k oponentovi. Zkřížil jsem paže a ruce namířil k místům, kde se skrývali mé meče. Hned si našli cestu z pod pláště do mých rukou. Společně s jejich aktivací jsem rukama vystřelil od těla a špičky mečů mířily na zem pod mírným úhlem. I když zakřívený meč nešel držet jinak než standartně, ovšem shoto jsem nedržel, jak obvykle, za jílec kolmý k samotnému tělu, nýbrž za tělo samotné, tedy jako obyčejný meč. A poté jsem jenom vyčkával...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Rhen Var, Chladivá Krusta

Xawier se naposledy protáhl ve svém brnění, dnes, ochuzeného o plášť. Ač bylo samo brnění velmi dobře vybaveno i pro vysoké mrazy, měl pod ním ještě speciální termoprádlo, které ho ochrání i před nejhoršími mrazy.
Mechanizmy zbraní měl pečlivě promazány různými mazadly, chránícími proti mrazu. Byl připraven.
Když se otevřely dveře, vyšel na sníh. Všiml si, že jeho soupeř volil mnohem prostší ochranu proti mrazu, v podobě různých koží. to znamenalo že bude méně obratný a budou mu překážet, také že jsou asi celkem těžké, zvlášť pokud nasáknou vodou. A jeho masku také vyhodnotil jako taktickou nevýhodu. Úzké otvory mu snižovaly zorné pole, ale nechránili ho před ostrým slunečním světlem, jako jeho přilba.
Na jeho chvástavý proslov nereagoval. Čeho by se měl bát? Smrti? Ta ho již dlouho nestraší.
Když přiletěla kamera, aby zaznamenala jeho proslov, udělal to, co chtěl udělat od chvíle, kdy ho tahle dotěrná létající věc otravovala poprvé.
Vytasil bleskurychle jednu čepel, a než stačila kamera cokoliv udělat, přesným zásahem ji poslal do křemíkového pekla.
Stále jen s jedou tasenou čepelí se postavil do vyčkávajícího postoje.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Rhen Var, Chladivá Krusta:
Postoj obou soupeřů k možnosti proslovu byl odlišný, jak rozdíl impériem demokracií. A tak se Darth Pear rozhodl vychloubat vším, co mu přišlo na jazyk, zatímco Xawier se napotřetí přecejen rozhodl kameru zničit. Další kamery se proto od něj dost rychle vzdálily, aby neutrpěly stejného údělu.
To byl značně ohnivý proslov od Darth Peara, který toho zase až tolik nepřinesl, zato dosavadní šampión byl jednoduchý a stručný. Ale nyní si trochu představme naší zimní arénu.
shrnul Ar-1 úvodní projevy obou bojovníků a přesunul se k popisu bojiště v němž se oba bojovníci střetnou.
Jak můžete vidět, tak oba soupeře odděluje zamrzlé jezero, jež je přemostěno můstkem dva metry širokým a tři metry hlubokým,který v nejvyšším bodu dosahuje až 20m od povrchu jezera ! Tento můstek také obsahuje nejtenčí vrstvu sněhu a to pouhých deset centimetrů, jinak po celém bojišti, vyjma ledového jezera, se vrstva sněhu pohybuje od 20 až do místy 50cm! Takže dost materiálu pro stavbu droidích sněhuláků. Výška sněhu je zrádná především v poli kamenů, naopak je stabilní mezi krápníky, které za jasného dne jsou opravdu hezkým místem pro vycházky. Což se však nedá říct o temném lese na druhé straně bojiště, kde sice není tolik sněhu mezi stromy, ale mnohem víc na stromech. A u stvořitele, kdoví co tam ještě může být. Ale nezdržujme a nechme naše válečníky bojovat !
přednesl Ar-1 a nechal oběma bojovníkům prostor k tomu, aby zahájili svůj souboj.
Obrázek
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Rhen Var, Chladivá Krusta:

Pohlédnul jsem na oponenta a v duchu se usmál.
Zbroj...není na tom o moc líp než já...tohle bude vskutku jednoduchý zápas.
Poslechl jsem si krátké povídání o aréně a v hlavě jsem pomalu přemýšlel plán. Stromy, krápníky, kameny...kameny. Mám dvě velké výhody v tomto zápase. Sílu, která je více na mé straně, než na jeho a dvě zbraně, které můžu používat nezávisle na sobě. Xawier má naopak výhodu ve své helmě, která mu poskytne ochranu před světlem.
Příště si budu muset zkontrolovat, jestli mám všechno u sebe, hlavně ten ochranné hledí...
Rozhlédl jsem se po celé aréně a dal jsem se do pohybu. Pomalé ale jisté kroky ověřovali každým metrem kvalitu povrchu.
Rozhodl jsem se zahájit zápas klasicky a vstoupil jsem na ledový můstek. Zastavil jsem se a namířil svým mečem v pravé ruce ke Xawierovi.
Užij si poslední chvíli života...
A obezřetně jsem vyšel vstříc oponentovi, s meči volně puštěnými podél těla.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Rhen Var, Chladivá Krusta

Xawier vykročil pomalu směrem ke svému sokovi, našlapujíce obezřetně do hlubokého sněhu. Vykročil na můstek. Pokračoval přes můstek, meč v obranné pozici s jednou čepelí pře sebou.
Jakmile se dostal až ke svému soupeři, provedl sek z levé strany. V případě že by soupeř rovnou provedl protiútok z druhé strany, byl připraven tasit druhou čepel, kterou by ránu vykryl.
Poté se vrátil do obranné pozice, jen proto aby provedl svislý sek zezhora, opět připraven vykrýt druhou čepelí protiútok.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Rhen Var, Chladivá Krusta:
Oba protivníci si vykročili naproti opatrně vědomi si toho, že podklad po němž se pohybují skýtá mnohem menší podporu, než bývá obvyklé. Než se oba dostali ten kousek k můstku, tak se oba museli vypořádat s několika propadnutími, ale oba to ustáli s grácií a při vstupu na můstek aktivovali své zbraně. Xawier kráčel o něco rychleji a tak když se oba soupeři dostali do střetu, tak byli na straně můstku, která se skláněla k pozici, z níž vycházel Darth Pear. Xawier byl tedy o nějaký ten centimetr výš a zahájil útok sekem zleva. Soupeř jeho ránu pouze zablokoval a k protiútoku se nedostal, protože se Xawier poté na chvilku stáhnul a vyrazil vpřed úderem kolmým k zemi vedeným shora. Darth Pear vykryl i tento úder, ale mohl pocítit, že při obraně prudkého útoku mu boty mírně podklouzly dozadu, ale bez potíží to ustál. Tohle tedy jasně oběma soupeřům ukázalo, v čem by mohla být výhoda stylu boje zaměřeného na větší sílu vzhledem k těžkému povrchu. Matoucí však mohla být elevace můstku, která mírně svažovala právě směrem, kudy po tvrdém úderu Xawiera Darth Pear o nějaký ten centimetr uklouzl zpět dozadu.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Rhen Var, Chladivá Krusta:

Tak takhle to nepude.
Pokusím se Xawa odhodit pomocí Síly odemne, abych měl více místa. Pak bych skočil za ním a silným útokem ze skoku bych se pokusil utok co nejrychleji ukončit.
Kdyby náhodou dokázal resistovat odhození, hned bych vedl úder svým hlavním mečem zleva dolu (vzhledem k tomu, že bych měl pravou ruku zvednutou kvůli odhození) a druhým mečem bych bodnul do oblasti břicha. Teď si říkám, že by bylo lepší kdyby se povedla druhá verze, bylo by to efektivnější...
Ve všech případech budu ale ostražitej na jeho výpady, a Silové útoky, hlavně svým shotem...
Naposledy upravil(a) Pear dne 13.1.2011 15:05:15, celkem upraveno 1 x.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Rhen Var, Chladivá Krusta

Xawier nehodlal nechat soupeřovi možnost převzít iniciativu.
Bodl zespoda proti místu těsně nad hrudním košem. Protáhl pohyb do seku nahoru, jak jedna čepel stoupala nahoru, namířil tak na něj druhý konec zbraně a vysunul čepel, která by tak mohla soupeře zasáhnout, následoval opětovný sek první čepelí na soupeřovo levé rameno.
Poté krok zpět, obranná pozice.
Následovalo opět přiblížení a sek z levé strany po pravé noze soupeře, přetočení zbraně a sek druhou čepelí na pravé rameno soupeře.
Následovala rotace čepelí a bodnutí na soupeřovo sternum.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Rhen Var, Chladivá Krusta:
Darth Pear, vědom si drobné poziční převahy svého protivníka se pokusil uchýlit k Odhození, ale než měl dostatek času jej řádně provést, tak musel uskočit před bodnutím, které ho minulo o milimetry. Úskok o metr vzad se ukázal zrádným - Darth Pear sklouzl o další metr, než konečně použil techniku Odhození, jenomže vzhledem k okolnosti a rozhozené rovnováze to dopadlo úderem do sněhu mezi oba soupeře. V zemi se vytvořila prohlubeň a do vzduchu mezi oba duelanty se vzneslo množství sněhu, který mezi nimi na chvilku vytvořil neviditelnou bariéru. Před letícím sněhem se Xawier skryl za svou zbraní, u níž už plála i její druhá čepel. A byl to právě Xawier, kdo se hodlala držet iniciativy a vedl další úkol, rovnou skrz usazující se sníh. Využil očištěného místa k pevnému postoji pro dvojici úderu - zleva na pravé stehno Darth Peara, což vykryl s obtížemi svým hlavním světelným mečem a posléze druhou čepelí na rameno, kterou zablokovalo shoto. Přes úspěšný obranný blok se Darth Pear opět o něco sklouzl níže na stále strmějším můstku, kdy se takhle postupně blížil k té nejstrmější části. Další úder byl od obou podobný - přestože Pear jej původně mířil dolů, zatímco Xawier mířil výše. Jejich čepele se však střetly uprostřed a začalo přetahování, přetahování v němž měl díky dvojúchopu světelné tyče Xawier výhodu oproti světelnému meči drženému jednou rukou.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Rhen Var, Chladivá Krusta:

Tak takhle to nepude!
Pear neprohrál!
Prohlásím sebevědomně a ukážu prstem na Xawa.
A když jo, tak mně to bude mrzet...
Svěším hlavu a vydám se na odchod.
Než stihl Xaw zareagovat a snad si i uchvátit další trofej, přiletělá vážka s duhovými křídli a pařáty popadla Peara za ramena a odnesla ho do výšin.
Bohužel přecenila své síly i zimu a v půlce letu ho pustila.
Peara zachránila až jeho loď, který s ním upalovala dom, na teplé kakao.
Ještě z z lodi křičel.
Pokud budeš chtít někdy pokračovat, řekni, ale teďka si musím odpočinout, přec jenom nejsem nejmladší. Měj se dobře, Xawe.
Rozloučil se slušně a čestně, odletěl Síla ví kam, kde zůstal až doteď!
________________________________
Moje aktivita pokulhává, nebo spíš není, takže se zbavím jedný z povinností a dám Xavovi možnost si zazápasit.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Rhen Var, Chladivá Krusta

Xawier jen nevěřícně sledoval jak jeho soupeř odchází.
Tak tohle fakt nežeru....
Pomyslel si při tom pohledu.
Pak jen pokrčil rameny a vrátil se na své místo, opět vyhrál a byl spokojený.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Rhen Var, Chladivá Krusta:
Xawier svého soupeře jasně přetlačoval a nebylo pochyb o tom, že tahle část souboje jasně hovoří v jeho prospěch. Darth Peara nakonec zradilo prostředí, jak se o něj snažil silně opřít a již brzy se kutálel dolů po svahu. Co viděl v té době, jaké vize mu prolétly hlavou, to věděl jenom on a nedalo se předpokládat, že by to někomu sdělil. Následovalo tvrzení, že neprohrál a nad arénou se objevil starý frachťák bez registračních symbolů a znaků. Snesl se až nad Peara, který pohotově nastoupil a již brzy z Arény zdrhal. Xawier už tou dobou kráčel zpět na startovní pozici, protože věděl, že opět vyhrál, byť to bylo únikem jeho soupeře před rozuzlením jejich duelu. Diváci neskrývali své rozčarování nad úprkem Sitha, zatímco mohl Xawier zaslechnout povzbuzující zvolání typu 'Stejnak by neměl šanci' nebo 'Byl jenom ztrátou tvého času !'.
Tak toto byl opravdu nečekaný konec ! Xawier Walord si tedy připisuje další vítězství, byť on sám by si jej určitě přál jinak. Ale obávám se, že Darth Pear svým přístupem zradil mnoho svých fanoušků a jistě se nevyhne ani pokutě za porušení smluvních bodů. Tímto se vám milí diváci omlouváme a jako kompenzaci vám promítneme sestřih toho nejlepšího ze soubojů našeho neporaženého šampióna Xawiera Walorda !
chopil se slova univerzální komentátor Ar-1 a snažil se uklidnit diváky, aby nevyžadovali zpět vstupné nebo nedělali bordel.
------------
Souboj uzavřen - nechávám to tu ještě otevřené pro případné komentáře, byť toho nebylo mnoho odbojováno.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Ostatní“