Zpátky do práce - výcvik pro Waltera Thrana (Garth)

Ostatní uzavřené projekty, MPMka a podobné ...

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Přílet - kontrola

Prosím, prosím...

Po chvilce se ozval hlas, který nás odkázal na příslušnou plošinu. Gallamin se však netvářil moc nadšeně, což bylo pochopitelné, jelikož jsme ještě neměli vyhráno.
Víte určitě, že v té lodi není nic co by nás mohlo prozradit? Otážu se svého společníka ačkoli jeho reakci očekávám.

Nikdo jsme to nemohli vědět přesně, protože nikdo se nad podobným detailem nepozastavoval.
Vezměte to do ruky, oběhnu loď! Matně jsem si uvědomoval, že taková akce je již naprosto zbytečná, nicméně přesto jsem tak učinil a jal se zkoumat kouty plavidla.
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Přílet - kontrola

Zkoumání lodi a hledání nežádoucích známek čehokoliv protizákonného bylo pro Tebe otázkou několika málo minut. Když jsi se vrátil, měl Gallamin již plné ruce práce s přistáním na určenou plošinu.

Tam na vás čekala trojice zaměstnanců dopravního dispečinku a dva z nich vypadali spíše jako ochranka. Ten třetí byl typickým úředníčkem, který měl denodenně na starosti stejnou a nudnou práci, která se pro něj za ta léta stala šedivou rutinou...

Když vaše jachta dosedla na plochu, Cyd Gallamin naposledy pohlédl na systémy lodi.
"Mám takový nepříjemný dojem, že budeme odsud odlétat ve spěchu... kdo je připraven, není zaskočen!" řekl rozrušeně, když připravil systémy lodi na rychlý start.

Poté již následovala kontrola. Úředník stejně, jako jeho dva nohsledi, nemluvili. Mlčky procházeli jednotlivé části jachty a trpělivě zaznamenávali každou, byť zdánlivě nedůležitou, nesrovnalost.
"Vaše loď je opravdu skvost..." prohodil šedovlasý kontrolor, aby tak prolomil tíživé ticho.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Přílet - kontrola

Docela jsem si oddechl. Cyd Gallamin byl ze staré školy a evidentně myslel na všechno, včetně únikového plánu. Hrabat se v účtech imperiálních důstojníků byla jedna věc, ale hrabat se v databázi super tajné organizace věc druhá.

Paráda máme tady čumily... Pomyslím si poté co se naši „hosté“ nalodili.

Díky, vzhledem k byznysu, který vedem je svým způsobem tahle loď chloubou a také musí být. Snažíme se napadnout monopol, který byl na tento obor uvalen. Možnost alternativních paliv je na spadnutí. V současné době provádíme testování a hledáme pro tento úkol spojence. Neznáte nějakou firmu co by si chtěla vylepšit PR? Zatvářím se čistě obchodnicky.

Velká zvířata obvykle mívají kontakty a ochranu...
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Přílet - kontrola

"Bohužel! Nejsem obchodník, jen úředník..." stroze Ti odpověděl muž.

Kontroloři mezitím, cos komunikoval s jejich velitelem, prošli celou loď, náhlédli do posledních záznamů a když nic neobvyklého neshledali, vrátili se k vám.
"Teď už jen maličkost, pane. Vaši identifikační kartu, prosím!" řekl jeden z nich a také šedovlasý chlapík se k Tobě otočil a očekával, že zcela samozřejmě splníš daný pokyn.

Cyd Gallamin znejistěl, aniž by to na sobě nechal příliš znát. Došlo mu a (Tobě jistě taky), že nyní můžou nastat skutečné potíže...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Kontrola

Rozhodil jsem ruce v náznaku obchodnické porážky.

Proč jsem sakra radši neskončil v nějaké holonovele?

Během prohlídky lodi jsem zachoval stoický klid sobě vlastní, až do chvíle, než se začali ptát po dokladech. V tu chvíli ve mně hrklo. Jistě, mohl jsem celou věc zahrát do kouta pohádkou o hledání pokladu, která by mohla být zajisté věrohodná, ale nezaručovala budoucí anonymitu. Popravdě, žádná z budoucích akcí nezaručovala budoucí anonymitu, byla tu ale jedna z těch, která mohla poskytnout trochu času...

Po očku jsem se podíval na Cyda a pak se rozhodl: Jediným pohybem jsem nepřipraveného úředníčka srazil k zemi a druhému vmžiku trčel blaster u nosu. Bylo fajn vrátit se do doby, kdy jsem za působení v Ruenově skupině prováděl výslechy imperiálních zajatců. Maska nesmlouvavého vyšetřovatele byla zpět a já se jen mohl pozastavit nad její lehkostí.

Činíte svou službu velmi odpovědně pane. Za časů minulých bych vámi byl potěšen. Cestujeme ve velmi ošemetné záležitosti, která si žádá nejvyšší stupeň utajení. Tato loď byla zabavena v rámci velice komplexního vyšetřování. Přeji si, aby do našeho odletu bylo o plavidlo pečováno. Pokud tento rozkaz vyplníte bez chybičky, přimluvím se za váš kariérní postup.

Zastrčím blaster a dodám: Tato malá demonstrace doufám příliš nezaskočila vašeho kolegu...
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Kontrola

Rozhodil jsem ruce v náznaku obchodnické porážky.

Proč jsem sakra radši neskončil v nějaké holonovele?

Během prohlídky lodi jsem zachoval stoický klid sobě vlastní, až do chvíle, než se začali ptát po dokladech. V tu chvíli ve mně hrklo. Jistě, mohl jsem celou věc zahrát do kouta pohádkou o hledání pokladu, která by mohla být zajisté věrohodná, ale nezaručovala budoucí anonymitu. Popravdě, žádná z budoucích akcí nezaručovala budoucí anonymitu, byla tu ale jedna z těch, která mohla poskytnout trochu času...

Po očku jsem se podíval na Cyda a pak se rozhodl: Jediným pohybem jsem nepřipraveného úředníčka srazil k zemi a druhému vmžiku trčel blaster u nosu. Bylo fajn vrátit se do doby, kdy jsem za působení v Ruenově skupině prováděl výslechy imperiálních zajatců. Maska nesmlouvavého vyšetřovatele byla zpět a já se jen mohl pozastavit nad její lehkostí.

Činíte svou službu velmi odpovědně pane. Za časů minulých bych vámi byl potěšen. Cestujeme ve velmi ošemetné záležitosti, která si žádá nejvyšší stupeň utajení. Tato loď byla zabavena v rámci velice komplexního vyšetřování. Přeji si, aby do našeho odletu bylo o plavidlo pečováno. Pokud tento rozkaz vyplníte bez chybičky, přimluvím se za váš kariérní postup.

Zastrčím blaster a dodám: Tato malá demonstrace doufám příliš nezaskočila vašeho kolegu...
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Přílet - kontrola

Zaskočený úředník i jeho zpacifikovaný kolega, ležící na zemi, byli jistě méně zaskočeni, než samotný Cyd Gallamin. Těžce popadal dech, když viděl, k čemu jsi se rozhodl.

"Myslíte, že je to nezbytně nutné? Takto na sebe poutat pozornost..." sykl, mírně nakloněn Tvým směrem. Zřejmě počítal, že i když jste na válečné stezce, se vaše 'akce' obejde bez násilí.
Poté se obrátil na prošedivělého muže, který byl evidentně rozhodnut nestavět se vám na odpor, a s omluvným tónem v hlase pronesl: "Musíte prominout, ale okolnosti jsou v tuto chvíli proti nám. Normálně bychom vše řešili legální cestou..."

Znělo to trochu trapně, musel vědět, do čeho jdete a jakým stylem to budete provádět.
_______________________
Omlouvám se za několikaměsíční odmlku... snad se teď dokopu k nějakému častějšěímu psaní! ;)
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Re: Zpátky do práce - výcvik pro Waltera Thrana (Garth)

Příspěvek od Garth Devilman »

Bakura

Řídil jste se předpisy. V těchto dobách neocenitelná vlastnost. Pomůžu na nohy tomu chudákovi a pokynu Cydovi.

Byla to riskatní hra, ale naučil jsem se přijímat rizika. Bylo jednodušší upoutat na sebe pozornost teď a nechat si analytiky lámat hlavu co zde můžu chtít. Což samo o sobě znamenalo rozložení sil a upřímně bylo teď daleko výhodnější ex-DOP zaměstnat. Bakura byla planetou neomezených možností, což mi dokonale vyhovovalo.

Ten obličej vám celkem slušel, Poznamenám, když jsme se ocitli z dosahu doků. Máte úkol.Vytáhnu z kapsy datapaad.
Zajděte do chudinské čtvrti a nabídněte pár kreditů. Většina místních tam pracuje na ruku pod některým ze šéfů. Určitě se najde někdo, kdo nemá naši sebranku v lásce. Který podnik v lepší čtvrti spadá pod ně?
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Zamčeno

Zpět na „Ostatní“