Zpátky do práce - výcvik pro Waltera Thrana (Garth)

Ostatní uzavřené projekty, MPMka a podobné ...

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Ulice

Chvíli jsem se upřímně podivoval nad tím, jak se Gallamin s vystrašeného starce prosícího o ochranu najednou změnil v labužníka. Spokojil jsem se s vysvětlením, že jde o počátek stařeckého syndromu ztráty krátkodobé paměti a bezmocně rozhodil ruce.

Hádám, že hladu se nedá poroučet co? Dle vaší jiskry v oku soudím, že jde o víc než o hlad. Jen začínám mít dojem, že na seznamku je daný čas trošku, více, krajně nevhodný... Nuceně se usměji.
S nádechem zklamání zamykám svůj „minibar“, a tak trochu s pocity obav vystupuji z vozu.
Veďte mě...
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Nal Hutta, Bilbousa - ulice

Cyd Gallamin se zdál být větší záletník, než na jakého vypadal. Pravdou však zůstávalo, že na své roky byl sice ještě celkem švihák a udržoval si solidně stavěnou postavu, takže se dalo předpokládat, že o zájem něžného pohlaví nemusí mít i v tomto věku nouzi...

Vedl Tě ulicemi, které nebyly nikterak rušné, takže jste se nemuseli moc skrývat. Jakmile však vyšel na hlavní třídu, na které se nacházela hledaná putyka, s opatrností sobě vlastní se přitiskl na roh zdi a pomalu rekognoskoval okolní terén. Vypadal jako zkušený agent, který má podobné sledovací akce již bohatě za sebou.

Nakonec ukázal rukou, že vzduch je čistý, tudíž jste mohli celkem nepozorovaně projít ulicí z jedné strany na druhou bez nežádoucího zájmu a zapadnout do baru, jehož název byl všeříkající - Wanderer's Rest - což v basicu znamenalo asi tolik, co odpočinek pro poutníky...

Nal Hutta, bar Wanderer's Rest

Vešli jste a jako první vás upoutal svěží vzduch, který zcela netypicky vanul zdejším pohedným lokálem a nepřipomínal tak zakouřené a špinavé putyky v okolních oblastech. Možná k tomu přispělo i to, že zde nebylo příliš hostů.
Než jste se stačili usadit, přijela k vám droidí číšnice a uctivě se zeptala: "Máte nějaké přání, pánové?"
Naposledy upravil(a) East.Wood dne 27.12.2010 19:48:18, celkem upraveno 1 x.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Nal Hutta, Bilbousa - ulice

Dejte mladému uchu do ruky zbraň, řekněte mu, že jeho jediná šance jak přežít je prostřílet se na druhou stranu. Výsledek je zaručen.

Jak jsem tak Gallamina sledoval plížícího se nocí napadlo mě co se muselo stát , aby skončil tam kde je. Nebylo snadné si ho představit jako poskakujícího úředníka v nějaké bance, ale přesto všechno…
Jistě, je tu vzrušení, adrenalin, pocit, že jste potřební… Zauvažoval jsem jestli by se pár věcí nevyvíjelo jinak, kdyby mě ten voják nevzal sebou.

Pravděpodobně bys skončil na ulici… Následoval jsem společníka do nenápadného lokálu, který si skutečně své jméno zasloužil.

Nal Hutta - bar Wanderer's Rest

Vypadá to, že máte čich na nenáročné podniky… Podotknu když si najdeme stůl.
Hostů zde bylo po málu, což bylo pro naši situaci více než vyhovující.
Láhev toho nejlepšího pomerančového džusu prosím. Požádám obsluhu a počkám až si objedná i Gallamin.
Mohl byste mi vysvětlit o co tu jde? Optám se, když se obsluha vzdálí vykonat objednávku.
Nejdřív mě honíte jak nadmutou kozu a nyní zaháníte hlad? To je od muže třesoucího se mi v pracovně sakra rozdíl. A nějakou chorobu při vaší kondici vám ztěžka uvěřím.
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Nal Hutta - bar Wanderer's Rest

"Dal bych si Dorneanskou brandy!" odeslal Tvůj společník droidí servírku s objednávkou k baru a poté se Ti naplno věnoval.
"Nic v tom nehledejte. Jen si chci oddechnout po oněch posledních událostech. Berte to tu jako nejlepší možné útočiště s příjemný personálem, slušnými cenami a s majitelem, co se rozhodně nebude ptát, odkud přicházíme." mrknul na Tebe Gallamin a založil si ruce na prsou, opíraje se o pohodlné opěradlo.

Když vám číšnice donesla objednané pití, poděkoval Gallamin, načež se k ní naklonil a diskrétně řekl: "... a vyřiďte prosím Ionně Tweg, že se zastavil její starý známý, děkuji!"
Droid úslužně odjel a nyní přišla na řadu jiná věc: "Jak se tedy dostaneme pryč z Nal Hutty?" zeptal se Gallamin.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Nal Hutta - bar Wanderer's Rest

Pokývnul jsem na znamení díků a nalil si: Víte je to jako loterie… A ve vypjatých situacích se pohybuji už dost dlouho na to, aby mě začínali štvát. Vždycky, když jsem dosáhl něčeho, přičemž jsem se mohl klidně ohlédnout přes rameno, vrátilo se všechno jako bumerang. Dá se říct, že už jde o sílu zvyku.

Jo, teď budeš vykládat o tom jaký seš chudák a možná tě pak vyprovodí s věncem kolem krku!

Poslední kapka nápoje se dotkla okraje skleničky a já mohl láhev s klidným svědomím položit na stůl. Ve snaze zamluvit načrtnuté téma jsem se jal hloubat nad otázkou útěku.

Byla by tu možnost, použít moji loď parkující v přístavu, ovšem já nemám žádnou větší hotovost k usmlouvání správce a pochybuji, že bychom bez rizika mohli použít bankovní převod. Takže pokud nemáte žádnou větší hotovost tak… --- Zdálo se, že je vše ztraceno dokud…

Kolik u sebe máte? Počítejte i ale dnešní útratu. Napadlo mne po chvíli něco co by se dalo nazvat lstí ze staré školy.
Počítám, že máte známé, kterým tady věříte? Ach, omlouvám se. Bez meškání jsem sáhl Gallaminovi do kapsy uniformy a vytáhl z ní malou kartu, kterou jsem si obratem strčil do své kapsy u kalhot.

Před pár lety se mi podařilo ukrást pár imperiálních kódů. Většinou se jednalo o evidenční čísla lodí. Kdyby se mi podařilo změnit evidenční číslo naší lodi na číslo jiné, dali bychom našim čmuchalům horkou stopu do doby, než budeme v tahu. Potřebuji, abyste zajistil lístky na transport z planety pod vám známým jménem osoby, která má k dispozici loď. Já se mezitím pokusím nabourat do transportní evidence a pozměnit pár čísel…
Na chvíli jsem umlčel upitím ze své sklenice.

Kód naší lodi přemístím na potencionálního „přítele,“ kód přítelovy lodi na náhodnou loď z přístavu a označení přístavní lodi na kartě na naší loď. Hračka že?

Takže, teď už nám zbývají dvě věci: Vám najít osobu se kterou jste se nepohodl, či rozešel ve zlém a mně počítačová konzole. Pokud se to podaří budou z toho mít vážně těžkou hlavu. Jste si jist, že jste si chtěl dávat tu brendy?
Usměji se na Gallamina a pokládám svou již prázdnou skleničku.
Já to říkám pořád, že džus bystří mozek…
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Nal Hutta - bar Wanderer's Rest

Cyd Gallamin chvilku zapřemýšlel, ale nedalo mu to příliš práce, aby v duchu označil osobu, které by rád 'splatil dluh'...
"Znám někoho takového. Když dovolíte..." řekl, načež dopil svou brandy a kývl na číšnici.

Ta v mžiku přispěchala, aby mohla spočítat jednoduchý účet za dvě položky a když jí předal Tvůj hostitel požadovanou sumičku, ještě podotkla: "A pane, slečna Tweg vá očekává vzadu..."
Gallamin na Tebe mrknul a prohlásil: "Seznámím vás, moje stará přítelkyně je velmi milá a příjemná žena. A rozhodně nám může pomoci!"
Zvedl se od stolu a vedl Tě k zadním dveřím.

Když je otevřel, uvítalo vás přítmí kanceláře, která spíše připomínala studenstkou pracovnu. Především svým skromným zařízením.
Za stolem seděla v pohodlném křesle pohledná Zeltronka, která zrovna kontrolovala nějaké účty...
Zvedla hlavu od papírů a když viděla Gallamina, na tváři se jí objevil úsměv: "Ale né, koho to vidím... Cyde, drahouši!" zvolala, načež vstala a přišla k vám a... vlepila Tvému společníkovi pádnou facku!

Gallamin si jen pohladil tvář a zamumlal: "Vidím, že si mě ještě pamatuješ..." a podíval se provinile na Tebe.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Bar Wanderer's Rest - kancelář

S mírně nejistým úsměvem pokrčím rameny a následuji Gallamina za jeho známou.
Příteli, ty budeš mít co vysvětlovat. Ženy obvykle nemají rády, když se potichounku vypaříš. U baru jsem ještě stihl děkovně pokývnout na servírku a poté jsme již mířily k zadním dveřím.

A do háje! Ujelo mi a byl jsem vcelku rád, že se nic nerozeznělo místností.
Zeltronové byli známí tím, že pojetí vztahu a obecně lásky brali poměrně vážně. Nenápadně jsem se opřel o stěnu ve snaze skrýt úsměv. A taky jsem měl důvod. Když se tedy přede mnou odehrálo ono vřelé přivítání přece jen jsem se nemohl udržet.
Vypadá to Cyde, že jste si nastřádal úroky, které jaksi nemůžete v rozumném čase zvládnout. Prohodím a dál netečně stojím stranou.
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Bar 'Wanderer's Rest'- kancelář

Cyd Gallamin jen pootočil hlavu a jízlivě dodal: "Nebojte se, tohle zvládnu..."

Pak nasadil výraz kajícího se mučedníka a šel ke stolu, kam se mezitím odebrala majitelka podniku, aby pokračovala v práci a vás dva těžce ignorovala.
Došel až k hraně stolu a opřel se o ní rukama: "Hele, kotě! Opravdu mě mrzí, co se stalo. Víš, měl jsem nějakou práci a ta mi nějak přerostla přes tu mou prázdnou makovici. Proto jsem musel na čas odjet, chápeš? Vážně mi bylo hrozně, když jsem Tě tu nechal a každý den, co jsem odletěl, jsem myslel jen na Tebe. Fakt!"

Lhář nebo upřímný muž?
Ať tak, či onak, zapůsobil tímto proslovem Gallamin na Zeltronku asi tak, jako když hodíte kamenem o stěnu...

Ionna se dál zaobírala papíry, ale přece jen po chvilce zvedla zrak a mířila pohledem na Tebe: "A co vy, snad nejste jeho ochranka? Přede mnou by jí totiž potřeboval!"
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Bar 'Wanderer's Rest'- kancelář

Nezaujatě sleduji, kterak se náš svůdce ospravedlňuje před ženou, která evidentně o jeho omluvu nestojíc přešla do těžké ignorační fáze.
Jestli tohle má být lekce sebemrskačství dáváš skvělý příklad. Ovšem, pokud má tohle zapůsobit na ženu, pohybuješ se v mínusové hranici.

Promiňte, svou praxi v oboru manželská poradna jsem již uzavřel z důvodu počátečních symptomů ignorace u mých klientů. Teď bych dal spíše přednost označení přítel přítele. Je to celkem tajnůstkářské a slyšel jsem, že na to holky slyší... Výraz v mé tváři se nezměnil a bez mrknutí dál oka kopíroval tazatelčin nezájem.
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Bar 'Wanderer's Rest'- kancelář

"Aha! No, pokud vám mohu dodat sebedůvěru, tak v mém případě tojiž jednou zabralo..." řekla, načež se jízlivě podívala na bývalého milence.
Gallamin její pohled raději neopětoval.

Když se nějakou chvíli nic nedělo a Zeltronka se ještě pokoušela předstírat práci, nakonec přece jen zvedla hlavu a rezignovaně promluvila: "Oukej, tak co vlastně potřebuješ? Nepřišel jsi sem jen s omluvou, na to tě znám moc dobře."
Švihák Cyd se lišácky pousmál a špitl: "Mohla bys nám sehnat loď na výlet z planety, zlato?"

Ionna pokývala hlavou: "No, to bych snad ještě mohla. Nějaké speciální požadavky, drahouši?" mrkla sladce na Gallamina a znatelně se jí blýsklo v očích. Vypadalo to, že na chvilku zapomněla na předešlý rozhovor.
Tvůj společník přesně na tuto chvíli čekal: "A co takhle jachta Tvého cholerického tatíka?" vrátil laškovné mrknutí Zeltronce.
Ta se narovnala a zakroutila hlavou: "Ty máš ale drzost... Uvidíme!"

...

Ulice Nal Hutty - o hodinu později

"Jaký jsem?" zeptal se Tě hrdě Gallamin.
Zajistit pro vás luxusní jachtu otce své někdejší milenky byl úkol skoro nadlidský, proto měl nyní patřičné sebevědomí.
"Víte, ten chlap je docela pruďas a nejednou mě prohnal, když jsem mu lezl za dcerunkou. Takže zapůjčení jeho lodi považuji za jisté odškodnění za minulé časy..."
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Bar 'Wanderer's Rest'- kancelář

Rozhodl jsem se dál zůstat v pozici nezúčastněného pozorovatele.
Nebude vám vadit, když si v lokálu zaberu jeden stůl... Opustil jsem Ionnu i Cyda a vybral si stůl v koutě.

Ačkoli se mi svým způsobem líbilo být opět vrženou kuličkou v této rizikové ruletě, věděl jsem až příliš dobře proč jsem tuhle centrifugu opustil. A ten důvod byl složitě jednoduchý. Za svou kariéru u IIA jsem prakticky prostřídal strany na bojovém poli. Přišel jsem o nejlepšího a popravdě zřejmě jediného přítele. Celé další období jsem se snažil zapomenout a nakonec...
Rum! Poručil jsem servírce, která zrovna procházela kolem stolů.

Ulice Nal Hutty - o hodinu později

Ani jsem si nepamatoval jak jsem se ocitl venku. Opřen o zeď budovy jsem se málem složil k zemi, když na mě rozradostněný Gallamin houknul. Matně jsem si snažil vzpomenout na objem zkonzumovaného alkoholu.
Mírně jsem pozvedl obočí: Cení se... Střízliv?
Protáhnuv se jsem ze sebe setřásl počáteční symptomy.
A co vám udělá až zjistí co chcete udělat?
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Ulice Nal Hutty

"To bych raději nechtěl zjistit na vlastní kůži a spokojím se s tím, že nebude nadšený... Jdeme?" houkl na Tebe Gallamin, neboť viděl, že nejsi zrovna ve formě.
Navíc se blížilo ráno a pokud jste chtěli zmizet z planety a nadělat co nejméně hluku, brzké ranní hodiny byly k tomu přímo stvořeny.

Cestou se Tě raději na nic nevyptával, důvod k posilnění se alkoholem se najde vždycky, to znal i Gallamin. Takže nezkoumal, proč jsi hodinu posedával v baru a teď z Tebe byl cítit silný odér připmínající rumovou pralinku...

Nal Hutta, přístav - dok Z4

Na přistávací ploše seděla překrásná jachta Personal Luxury 3000, vyráběná proslulými závody SoroSuub. Každý znalec vesmírného létání by na ní mohl oči nechata určitě byla v hledáčku těch nejvýznamnějších a nejbohatších lidí.
V doku bylo několik strážců, kteří loď hlídali, další osoby nakládali zboží a zásoby, jiní se starali o opravy a doplnění paliva.

"Tak co jí říkáte, není prostě skvělá?" zasnil se Gallamin, když jste vešli do doku. Váš pohled upoutala právě ta nejluxusnější loď v celém doku, ne-li celém přístavu.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Ulice Nal Hutty

Lehce pokývnu hlavou a vydám se za Gallaminem. Svým způsobem jsem byl rád, že starý vlk převzal iniciativu. Nebyl jsem v postavení a celkovém rozpoložení, abych mohl provést nějaký ten vůdcovský krok.
A tolik k ódě na džus: Áleluja, áleluja, álélůja!

Nal Hutta, přístav - dok Z4

Může mi někdo vysvětlit co správci vidí na tom abecedním číslování? Nebyla by větší sranda, kdyby to bylo třeba Zlatý poklad čtvrté kategorie?Nebyl jsem si jist jakému objemu myšlenek se dostalo ovzduší, nicméně dle všeho dokonale vystihovaly situaci.
Luxury 3000 patřila k těm typům luxusnějších lodí, které si mohl dovolit jen málokdo.
Všechno lítá, co má peří a když je k tomu i hyperpohon tak mlasky mlask... Konstatoval jsem ke společníkově radosti.
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Nal Hutta, přístav - dok Z4

Cyd Gallamin na Tebe vrhl pohled značně rozpačitý a zdálo se, že kdybyste se nacházeli někde ve společnosti, jistě by se k Tobě nehlásil.
"Už to nepijte, příteli..." pronesl pomalu a raději se věnoval momentálním záměrům.

Mezi ně patřilo i to, jak se nejsnáze dostat na palubu vašeho nového přepravního prostředku a nevzbudit přitom velkou pozornost...

Když jste došli k prvnímu strážnému, Gallamin se pokusil o zdvořilostní konverzaci: "Dobrý den přeji, je tady prosím někde správa přístavu?"
Dotázaný se jen podezíravě usmál a ukázal prstem směrem, odkud jste přišli.
"Hm, bezva. A kde je prosím kancelář šéfa bezpečnostní služby?"
"Tamtéž, pane!" utrousil strážný.

Gallamin, již značně bezradný, se otočil k Tobě, zda nevymyslíš originálnější dotaz, který by chlapíka dostal pryč z jeho stanoviště...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Nal Hutta, přístav - dok Z4

Opětoval jsem společníkův soustrastný pohled: Vynasnažím se.

Jak přinutit hlavu k chodu a zvrátit depresivní stav? Byli doby, kdy jsem podobnou situaci řešil mlácením o zeď, či polykáním prášků.
Technicky jsem tuto situaci zvládl, ale po psychické stránce už to tak jisté nebylo.
Stálo ještě toto všechno za záchranu a pokud ano bylo to co mě čekalo lepší než vidina zastřelení? Podíval jsem se na strážného tím největším opileckým pohledem jakého jsem byl schopen.


Mohu vidět vaši ID kartu pane? Jakou máte zkušenost se sedativy podávanými za běhu? Pár bloků odsud, pár chuligánů vyhodilo do vzduchu hernu. Byli jsme součástí ochranky herny. Kód \ XFDE 456. Ověřte si to... V případě nouze máme použít konzoli k získání financování našeho odletu z planety. Pronájem lodi firma hradí jeden měsíc. Je to únikový plán pro ty, kdo utrpěli psychickou újmu. A věřte mi, že když utíkáte z hořícího domu tak tu ujmu sakra pocítíte.

V duchu jsem si blahořečil za svou manažerskou neschopnost. Před nedávnem jsem schválil daný program a před měsícem vyhodil ochranku s tímto označením, ovšem nevymazal ho z registru.
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Zamčeno

Zpět na „Ostatní“