Darth Kenyho hrobka

Ostatní uzavřené projekty, MPMka a podobné ...

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Esme du Feu
Učedník
Učedník
Příspěvky: 64
Registrován: 24.6.2010 12:41:30
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Esme du Feu »

:D:D tak to sem rada, ze vlastne nemas ani na vyber ;) ( no nic, uz du na kute, tak to tady probirejte beze me a ne, ze budete Eli utlacovat, ono se nenecha :P :D :) )

Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Příspěvek od Mandalorian »

Esme, utlacovani nezalezi na tom zda se necha ci nenecha
utlacovani zalezi na tom, zda je koho utlacovat
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Mandalore: ...jediný, koho je možno utlačovat, je Keny coby sith... ;)

all: tak jak to vypadá? :D

Uživatelský avatar
Esme du Feu
Učedník
Učedník
Příspěvky: 64
Registrován: 24.6.2010 12:41:30
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Esme du Feu »

no nekdo uz by to mohl zacit, takze bych byla rada, kdybychom se uz domluvili v jaky podobne to budem psat ( BAR nebo keny moderem)... a pak by se podle toho zaclo :)

Uživatelský avatar
keny
Sith
Sith
Příspěvky: 286
Registrován: 14.10.2008 00:03:34
Bydliště: South Park
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od keny »

Eli, řekl bych, že je to jasný...
Je to mezi náma třema a pokud mě bude horko, povolám Mandala, aby vás patřičně zabavil... :D

No a ted k místu činu. Nepotkáte mě nikde jinde, než v "Údolí Sithských Amatérů", kde jinde než na Korribanu. Budete tam samy dvě, čili na to pamatujte :) jelikož u mě je možný naprosto všechno... :D
pokud máte dotazy, ptejte se...
Jsem svatý, skze své propojení s temnotou.
Následovati ty mne budeš, osvícení dosáhneš; skrze cestu svou, tvořící temnotou.

Výňatek z 1. knihy - Kázání Sorbonnovo - kapitola 21., verš 2.

Uživatelský avatar
Esme du Feu
Učedník
Učedník
Příspěvky: 64
Registrován: 24.6.2010 12:41:30
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Esme du Feu »

Ok, takze keny ses nas moder, to vyhovuje.....Takze zacinas co se tyce story.... Eli my dve bychom se mely dohodnout ( na icq treba) na tom, jaky budou nase postavy... ;)

Uživatelský avatar
keny
Sith
Sith
Příspěvky: 286
Registrován: 14.10.2008 00:03:34
Bydliště: South Park
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od keny »

hele, ale mě ted došlo to, co vám ještě zřejmě ne... :D
podívejte se, jak mě chcete zlomit, když budu moder a můžu všechno..? :D:D
pro mě nefér a pro vás už na začátku marný
Jsem svatý, skze své propojení s temnotou.
Následovati ty mne budeš, osvícení dosáhneš; skrze cestu svou, tvořící temnotou.

Výňatek z 1. knihy - Kázání Sorbonnovo - kapitola 21., verš 2.

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Esme: Jediové na Korribanu, možná i na (")zdvořilostní návštěvě("), co jiného...
icq bych zrovna teď radši nespouštěla, jsem ráda, že se sithbook dostal do stabilizovaného stavu, nehroutí se, nepadá a ještě udrží napojení na internet...

Uživatelský avatar
Esme du Feu
Učedník
Učedník
Příspěvky: 64
Registrován: 24.6.2010 12:41:30
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Esme du Feu »

Eli: dobre, mno tak ja sem asi za chvilku hodim svou "prihlasku" nebo spis popis my postavy ;)

Uživatelský avatar
Esme du Feu
Učedník
Učedník
Příspěvky: 64
Registrován: 24.6.2010 12:41:30
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Esme du Feu »


*Jméno: Loly Hooke

*Titul: Rytířka Jedi

*Věk: 26

*Rasa: Člověk

*Planeta narození: Alderaan

*Životopis:

*Narodila jsem se svým rodičům na Alderaanu. Byly jsme obyčejná rodina, která zůstala bez povšimnutí, až do dne, kdy nás navštívili dva rytíři Jedi, kteří si mě chtěli vzít s sebou. Rodiče byli nadšení, a přestože věděli, že mě již nikdy neuvidí, brali to jako obrovskou čest. Já jsem byla také ráda, protože jsem vždy snila o dobrodružném životě, a tohle pro mne byla perfektní příležitost. A tak jsem, spolu s rytíři, odletěla do chrámu Jedi, na Coruscant. Tam jsem byla cvičená mnoha mistry a později mi byl přidělen můj vlastní. Už od začátku ve mně cítili velkou Sílu, a tak jsem později zaměřila svůj styl boje právě více na Sílu. Poté co jsem udělala zkoušky, jsem úspěšně složila mnoho misí, díky kterým jsem nadále zdokonalovala své schopnosti. Nyní se vydávám na Korriban, abych splnila jednu velice důležitou misi- převést jednoho Sitha na Světlou stranu.

*Barva čepele: žlutá

*Dva světelné meče, styl boje: Shii Cho a Soresu

*Schopnosti:
*Všechny základní ovládám- nejlíp mi však jde zneviditelnění, cítění síly, telepatie a telekineze
*Univerzální- Předvídavost, vize budoucnosti
*Světlá strana- Bojová mysl, bojová převídavost, absorpce, léčení

*Poznámky:
*Vysoká 170 cm, štíhlá, dlouhé rudé vlasy, modré oči, opálenější pleť, přátelská, agresivní proti svým nepřátelům, vytrvalá



_________________________________________________________________________________________________________________________
*Tak jo, tak myslím, že takhle stručně to stačí, tak doufám, že se vy dva(Eli, keny)brzo připojíte :)

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Jméno: Arwel Claydon

Titul:rytíř Jedi

Rasa: člověk, z Alderaanu

Barva čepele: zelená (zlatozelená)

Světelný meč: jeden jednočepelový

Styl boje se světelným mečem: shien/djem so

Schopnosti jako Padawan:
(krom telepatie, která je následkem sourozeneckého vztahu s dvojčetem)
Přesvědčení(Force Persuasion) - Jedná se o přesvědčení postiženého, že má uživatel pravdu nebo je třeba udělat co říká, jedná se oslabší verzi Ovlivnění, Jedi ji nikdy nevyužíval pro vlastní zisk
Silové Vylepšení(Force Valor) - technika, která umožnila uživateli dočasně zlepšit svoji rychlost, přesnost, sílu v závislosti na jeho schponostech, zkušení uživateli mohli povzbudit i své přátele, častá technika uživatelů formy IV - Ataru pro posílení jejich akrobatických prvků
Zrychlení(Force Speed) - Umožní uživateli zrychlit svůj ohyb vůči okolí, míra zrychlení a doby jeho udržení záviselo na schopnostech uživatele
Bojová předvídavost(Battle Precognition) - Schopnost uživatele předvídat soupeřovo pděry během vzájemného souboje a tím zlepšovat svůj reakční čas, ale hlavně efektivně se ubránit a posléze zaútočit

Schopnosti jako rytíř Jedi:
Ovlivnění(Mind Trick) - S pomocí Síly uživatel přinutil postiženého vyzradit tajemství nebo jednat dle přání uživatele, aniž by to zpochybňoval, silní jedinci a některé rasy jsou vůči této manipulaci odolní, Ovlivnění potřebovalo mnoho cviku
+ rozvinutí schopností padawana

Dovednosti:
---> velmi dobré všeobecné vzdělání
---> rozvoj bojových schopností a dovedností

životopis:
Arwel a Khara se narodili na Alderaanu v Cervasse City, místě považovaném tradičně za jeden z dvaceti divů galaxie, do rodiny dvou univerzitních profesorů (xenoarcheoložky zaměřené na studium historie umění a biotechnologa). Do řádu Jedi se sestry dostaly ve svých čtyřech letech - a stejně jako většina jiných younglingů, takže nemá smysl se o tom výrazněji rozepisovat.
Oběma dětem se tam dařilo dobře, zdárně prospívaly, vzdělávaly se a získávaly si přátele. Vedle toho pochopitelně prováděli různá alotria rozsahu tu k zasmání, tu menšího, tu vážnějšího, a občas dokonce něco, co by se dalo klasifikovat jako průšvih rozměrů téměř kosmických.
Mezi nimi se zároveň vytvořila jakási hierarchie, kdy Arwel přicházela s většinou prvotních nápadů, které by však bez podílu její sestry jen málokdy dospěly k (ne)zdárnému závěru, případně k jejichž realizaci by bez sourozenecké a následně i kamarádské rivality spojené s hecováním patrně ani nedošlo. Lze říci, že mistři zastávali názor, že dvojčata je třeba řádně zaměstnat, jinak se začnou nudit, zaměstnají se po svém - a naslédky takovýchto amatérských volnočasových aktivit bývají poněkud destruktivního rázu.
Ve svých dvanácti letech byla dvojčata povýšena z younglingů na padawany a každému z nich byl přidělen vlastní mistr. Svou roli v tom hrála představa, že když se dítka oddělí, začnou býti hodná. Do určité míry se tak skutečně stalo.
Minimálně na Arwel měl její mistr velmi dobrý vliv a když se ve svých devatenácti letech stala rytířkou Jedi, už zdaleka nebyla tou potížistkou - respektive její vlohy v této oblasti se přesunuly do jiných sfér zájmů, resp. zůstaly, jen místo alotrií zaměřených na mistry jsou to alotria (mnohdy spíš bojové a infiltrační akce) zaměřená na sithy, vážnějšího rozsahu a stylu. Velká část zodpovědných osob v chrámu vůči tomu zaujala stanovisko "lépe nic nevědět".
Lze říct, že na misi na Korriban se víceméně poslala sama,jednak kvůli sérii nevyřízených účtů s některými jí známými sithy, jednak proto, že slíbila dohlédnout na Loly Hooke, aby se náhodou nedostala do potíží...

Poznámky:
25 let

vzhled: hnědé vlasy, hnědé oči; vysoká skoro 180 cm, atletické postavy

povaha:
---> vůdčí typ; sebevědomí a rozhodnost jí nechybí
---> do věcí se pouští impulzivně a vždycky do všeho jde naplno, takže bere výsledky různých věcí snad až příliš vážně, než by bylo rozumné - když se jí něco nedaří tak, jak by chtěl, tak to není pro ni a pro jeho okolí zrovna nejpříjemnější
---> soutěživý typ

Uživatelský avatar
Shall Yall
Učedník
Učedník
Příspěvky: 40
Registrován: 23.1.2008 20:58:29
Bydliště: Tartan cruiser Valya, Outer Rim patrol fleet

Příspěvek od Shall Yall »

Jméno: Shirley Paddle

Titul: Rytířka Jedi

Rasa: Člověku příbuzná rasa - (dívka) z Baroondy

Barva čepele: Modrá

Světelný meč: jeden jednočepelový

Styl boje se světelným mečem: shien/djem so

Schopnosti jako Padawan:
Léčitelství - základní poznatky a jednoduché lékařské praktiky.
Studování historie.


Schopnosti jako rytíř Jedi:
Rozvinuté léčitelství.
Rozvinuté znalosti archeologie.


Dovednosti:
Mizerné pilotování.
Mizerná astronavigace.
Mizerné kuchařství.
Balení dívek (ano dívek).
Padělání dokladů
Přivydělávání-si krádežemi (kupuje za to artefakty a to dle toho ospravedlnuje její činy - krom té části financí co jí jde do kapsy)

Životopis:
Narodila se na Baroondě, do rodin, jejichž jméno si již nepamatuje, příjmení získala po mistrovi Eugenu Paddlovi, který ji přivedl do chrámu. Shirley nevynikala v používání Síly, krom jednoho odvětví, léčitelství, které sice shledávala užitečným, ale příliš nudným a tak se její vrtošivá mysl začala zajímat o historii. Mistr Glado ji zaučoval řemeslu archeologa a jelikož Chrám nedával na odvětví zkoumání historie finance, bylo nutno si připomoci po svém. Proto Shirley, pár dalších padawanů a několik mistrů okrádalo turisty i jiné mistry o drobné a financovali tak své výzkumy. Po pár eskapádách s policií a hrozbou vyhnání z Coruscantu, Shirley zázrakem složila rytířské zkoušky, i když zlí jazykové tvrdí, že za to mohou úplatky a pohrůžky, než její dovednosti v Síle. Když se naskytla možnost letět na Korriban, kde je hromada artefaktů k vyrabování, teda, k záchraně, neodmítla a nabídla se. Jelikož mise vypadala na to, že se z ní pár lidí nevrátí svolili Mistři její poslání bez váhání.

Poznámky:
22 let

Vzhled: Dlouhé, rovné, hnědě kaštanovité vlasy svýzané vzadu do copu (přední polovinu vlasů má normálně jako ofinu) TAKHLE TO VYPADÁ , červené zářící, pronikacé oči; vysoká skoro 165 cm, štíhlé postavy.

Povaha:
-> Vymýšlí blbosti
-> Za cenný artefakt by byla schopna na falešné šeky prodat budovu Chrámu
-> Krade
-> Lže
-> Nedá se ji důvěřovat ohledně financí a cenných věcí
Obrázek

rGAG Vivat

Uživatelský avatar
keny
Sith
Sith
Příspěvky: 286
Registrován: 14.10.2008 00:03:34
Bydliště: South Park
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od keny »

Jméno: keny

Titul: Sith

Rasa: člověk ( bůh ví odkud )

Věk: 29

Výzbroj a Výstroj: 2 jednočepelové svět. meče - preferuje jednoručný styl ozbrojeného boje; symbionizován s Orbaliskem od temene hlavy, přes šíji, hrud, břicho, okolo slabin až do půli stehen.

Technika boje se zbraní: nelze charakterizovat

Schopnosti a Dovednosti: naprosto a neoddělitelně spojen se Silou, navíc jsou jeho schopnosti několika násobně zesíleny vlivem neznámého ducha Sithského Lorda, znamenité dovednosti s mečem.

Síly: odhození a manipulace s předměty, rychlost, blesky, odčeprání Sil, manipulace živých forem podprůměrné inteligence.

Vlastnosti: charakterní, loajální, přesvědčivý, naslouchavý; egocentricky egoteismistický, povrchně arogantní, vznětlivý a prudérní.

Info. o kenym:
- jsou známy až od doby příchodu na Korriban. Úkol, jenž od svého Mistra obdržel, spočíval v odstranění všech inteligentních forem života na zdejší Akademii i v jejím okolí a tento stav má udržovat až do jeho příchodu.

Vzhled: hnědá, 100% bavlněná mikina s velkou kapucí; černé, hodně volné tepláky; pod kapucí stařecky vrásčitá tvář, jasně a vše probodávající žluté duhovky, ohraničené černou linkou; s rukavicemi na rukou a na nohou kotníkové polobotky.

Koníčky: meditace, chov Tu´kat, pyrotechnika, "domácí a jiné práce".
Jsem svatý, skze své propojení s temnotou.
Následovati ty mne budeš, osvícení dosáhneš; skrze cestu svou, tvořící temnotou.

Výňatek z 1. knihy - Kázání Sorbonnovo - kapitola 21., verš 2.

Uživatelský avatar
Esme du Feu
Učedník
Učedník
Příspěvky: 64
Registrován: 24.6.2010 12:41:30
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Esme du Feu »

Eli: moc pekny, sem rada, ze si takle spojila nase dve postavy dohromady
Keny: :D:D bez komentare, taky hezky... a jelikoz si nas moder, tak vymysli co budes delat se Shallem, jelikoz se nam sem tak nak pripletl...ja osobne bych mu dovolila moznost vtoupit do projektu, ale jako vedlejsi postava (navic je ted ve spanelsku, takze nebude mit moc casu na odepisovani)---> prece jenom, dal si praci s prihlaskou ;)...Eli ty taky rekni, jak tohle vidis :)

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

No, vím, že budu litovat toho, co napíšu, ale - já bych ho kdyžtak též zapojila do hry.

Zamčeno

Zpět na „Ostatní“