Zkus být moder - pro Esme

Ostatní uzavřené projekty, MPMka a podobné ...

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Esme du Feu
Učedník
Učedník
Příspěvky: 64
Registrován: 24.6.2010 12:41:30
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Esme du Feu »

Coruscant, Chrám Jedi – Jídelna

„Hm, taky si to myslím, je to nějaký divný. A odkud bys tu loď asi znal prosimtě?! Kámo, tady prostě něco nehraje…“odvětil Reid.

Přemýšlel si o slovech svého přítele, ale pořád si se nemohl zbavit dojmu, že jsi tu loď někdy už viděl. Slyšel si, jak ostatní padawani pokračují v debatě. Poohlídl jsi se po Lilian a všiml sis, že i ona se zdá podivně rozrušená. Chvílemi se ti zdálo, že snad i brečela. Do sálu však vešel mistr Yoda, což vás všechny přerušilo z myšlení. Postavil se tak, abyste na něj všichni viděli a snažil se vás usměrnit. Když už bylo v jídelně konečně přijatelné ticho, zelený mužíček promluvil.

„Jak všichni všimnout stačili jste si, velké neštěstí tam venku stalo se. Obchodní loď, která z Bancaru nám věci dovážela, je nyní zničená.“ Na chvíli se odmlčel a sklopil oči. Možná si i povzdychl a pokračoval v řeči. „Bohužel je povinností mou vám oznámit i další zprávy smutné. Na lodi se nacházet tři vaši mistři měli, avšak k nenalezení teď jsou. Žádné ostatky nenašli se, a tak nikdo neví, kde konec jim je.“

Mistr Yoda nestačil domluvit, poněvadž v jídelním sále vypukl obrovský rozruch. Slyšel si mnoho vystrašených padawanů, jak začalo vykřikovat obávané otázky. „ A co můj mistr, je v pořádku?“ zeptal se jeden z mladších žáků. „Prosím, řekněte mi, že mistr Grond není mezi těmi třemi?!“ Z téhle otázky si měl špatný, až smutný pocit- položila ji totiž krásná Lilian. Situace vypadala bledě a i ty jsi měl o svého mistra strach. Taky ti nebylo lhostejný, že holka, kterou máš rád, teď byla takhle nešťastná. Jasně, vadilo ti, že se ti smála, ale věděl si, že za to může ten náfuka. Nyní jsi ovšem začal být nervózní, jako všichni v místnosti a napjetí v sále se nadále stupňovalo. V hlavě se ti střídalo mnoho vzpomínek a myšlenek, a ty ses snažil si vybavit něco, cokoliv, co by ti alespoň trochu pomohlo tuto „nehodu“ vyjasnit…

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Coruscant, Chrám Jedi – Jídelna

Proč by tolik mistrů bylo na jedný obchodní lodi? A proč by ta měla havarovat? A proč o tom vůbec mistr Yoda mluví, když neví, co s nimi je? Vždyť se svými schopnostmi musí vědět o všem, co se kde šustne!

Zamyslím se a sleduji dění v sále, abych se, po Lilian, taky zeptal na svého mistra. Měl jsem špatný pocit a doufal jsem, že mistr Yoda vyvrátí možnost, že by na palubě byl i můj mistr. Nevěděl jsem sice, kam odletěl, ale doufal jsem, že se touhle lodí určitě nevracel.

Mistře Yodo, řekněte nám, prosím, kdo z našich mistrů byl na té lodi. Pro každého z nás je jeho mistr důležitý a určitě se bychom to měli vědět, jestli se s tím naším něco stalo!
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Esme du Feu
Učedník
Učedník
Příspěvky: 64
Registrován: 24.6.2010 12:41:30
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Esme du Feu »

Coruscant, Chrám Jedi – Jídelna

Mistr Yoda zůstával nadále klidný a gestem zvedl ruku, čímž vás postupně znovu utišil. Poté znovu promluvil: „Na vaše otázky odpovědi vám hned dám, avšak prosím v klidu setrvejte. Samozřejmě líto mi to hrozně je, vědět vy to však musíte. Tito tři mistři: Ramell Grond, Sena Mass a Len Mikor na tajné misi - na Bancaru byli, a proto nikomu z vás se o tom nezmínili.“ Podíval se směrem na tebe a pokračoval: „ Samozřejmě schopnosti mé velké jsou, ale tady něco prazvláštního stalo se, a já naleznout vaše mistry nedokážu.“ .“ Znovu se odmlčel a ty si mezitím nevěděl, jak reagovat. Tvůj mistr, Lilianin mistr, a dokonce i mistryně toho proklatého Arvina byli teď nezvěstní. Měl jsi obrovské obavy, čehož si Reid samozřejmě všiml, a tak se tě snažil povzbudit řečmi: „Thome, to bude dobrý. Určitě jsou v pořádku, uvidíš! A pak se tomu budeme nakonec ještě všichni smát.“

Mistr Yoda pokračoval v mluvě: „Co říci vám mohu je, že naživu ti tři jsou. Já cítím je.“ Po tom, co zazněla tato věta si většina padawanů oddychla a v jídelně bylo slyšet samý „Tak aspoň, že tak!“ Zelený mistr se ovšem nenechal vyrušit a mluvil dál: „Vaši pomoc já potřebuji. Rada Jediů již s nápadem mým souhlasila, a tak mě nezbývá nic jiného než oznámit ho vám. Jelikož padawani nejbližší vztah se svým mistrem mají, snad vycítit ho - by mělo být pro ně lehčí.“ Mistr moudře pohlédl na vás tři učně, kteří nyní neměli ani potuchy, co s jejich mistry je a řekl: „ Vy tři zůstaňte tu.“ Samozřejmě jsi stejně tak, jako zbylí dva padawani, souhlasně kývl mistrovi na odpověď. Ten se na vás povzbudivě pousmál a otočil hlavu směrem ke dveřím…

Do sálu vešel mistr Saesee Tiin a podíval se na Yodu. Malý mužíček mu gestem naznačil, že už je čas. Tiin taktéž přikývl a vybídl všechny ostatní padawany: „Vím, že jste všichni velmi rozrušeni, a že tato situace není pro nikoho z vás lehká. Nyní se vás to však netýká, a tak se, prosím, rozejděte do svých ubikací.“

Mnoho učňů protestovalo, jelikož se také chtělo dozvědět všechno patřičné. Ale nakonec se všichni spořádaně vydali k východu. Reid se na tebe ještě jednou soucitně podíval, poplácal tě bratrsky po zádech a řekl: „Kámo, to dáš. Ať jde o cokoliv, ty jseš silnej! Drž se brachu!“ Věděl jsi, že o tebe má upřimnou starost, což ti dodávalo odvahy.

Netrvalo dlouho a všichni padawani se odšourali ven. Tiin na ně dohlížel, aby byli relativně v klidu. Než odešel i on, naposled se podíval na zeleného mužíčka, a poté za sebou zavřel dveře. Nyní jste tu stáli už jen Vy tři, společně s mistrem Yodou. Ten se tvářil pořád stejně klidně a vyrovnaně, což vás nakonec trochu uklidnilo. Věděl si, že teď je ten správný prostor na veškeré otázky…

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Coruscant, Chrám Jedi – Jídelna

Teď mi dej pokoj s těmahle řečma! Musíme je najít!

Špitnu nevrle Reidovi, aby přestal otravovat a dál poslouchám a sledují dění v síni. Jsem napjatý a mám strach, protože mám svého mistra rád a mám s ním velké pouto. Doufám, že je teda živ a zdráv. Když mistr Yoda pokračoval, dozvěděl jsem se, že můj a Lilianin mistr, ani mistryně Arvina nejsou mrtví, takže jsem si stejně jako většina ostatních hodně oddychl.

Mám vycítit svého mistra v Síle? Ale jak? Nikdy mě něco takového neučil, i když občas, když byl blízko, nějak jsem to věděl a nedělal jsem lumpárny!

Překotně zapřemýšlím, když Yoda nechá vyklidit celou jídelnu a Tiin všechny vyvede ven. Zůstaneme tam jenom my tři. Na další povzbudivou větu od Reida už jsem nijak nezareagoval, protože jsem byl zamyšlený. Yoda, po vyklizení místnosti, evidentně očekával, že se budeme ptát, a tak jsem toho využil a ihned se, poměrně netrpělivě, zeptal.

Mistře Yodo, jak je vycítíme? A kde vůbec začneme hledat??? Poletíme na tu planetu, kde měli být na té tajné misi?
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Esme du Feu
Učedník
Učedník
Příspěvky: 64
Registrován: 24.6.2010 12:41:30
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Esme du Feu »

Coruscant, Chrám Jedi – Jídelna

Mistr malého vzrůstu poklidně reagoval na tvou otázku: „ Síla vás bude provázet, vy věřit v sebe musíte. Vycítit svého mistra není snadný úkol, avšak jak už řekl jsem, velké pouto mezi vámi je.“ Po této větě se do rozhovoru zapojila i Lilian „ Ale mistře Yodo, co máme teda dělat? Má Thomas pravdu? Poletíme za nimi?“ Sledoval si krásnou dívku tvého věku a potěšilo tě, že přinejmenším zná alespoň tvoje jméno. Yoda dívčině odpověděl: „ Ano, na neznámou planetu vydáte se…“ Nestačil ani doříct to, co chtěl a netrpělivý Arvin mu skočil do řeči: „Chcete nás poslat na ten Bancar? Co o tý blbý planetě víme?! Když se ztratili naši mistři, jak to pak my-padawani máme přežít?!“ Lilian se podivila jeho chování a sykla na něj „Můžeš toho nechat? Všichni máme strach o naše mistry!“ Mistr však nadále setrvával v klidu a pokračoval: „ Nespěchej mladý padawane. Na Bancar samozřejmě sami nepoletíte, doprovázet vás budou mistr Saesee Tiin a rytířka Jedi Aayla Secura. Vy poslouchat je budete, avšak berte to jako vážný úkol, kde vaše znalosti a dovednosti prověřeny budou.“ Mladá dívka si pro sebe něco zašeptala a mistr Yoda znovu pokračoval: „Také jsem s radou Jediů smluvil, že každý z vás jednoho přítele si s sebou může vzít. Protože nevíme, jestli vaši mistři pohromadě budou, může i stát se situace, kdy vy tři budete se muset rozdělit.“

Zdálo se, že to hlavní již řekl, a tak už jen dodal. „Až se rozhodnete, koho s sebou za přítele vezmete, sdělte to mistrovi Tiinovi. Nyní se také do svých ubikací vraťte, já mezitím pokusím se vycítit vaše mistry a naleznout odpovědi.“ Moudrý Yoda se na vás naposledy podíval a čekal, jestli náhodou někdo z vás nemá ještě otázku.

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Coruscant, Chrám Jedi – Jídelna

Pozorně jsem poslouchal mistra Yodu i své budoucí společníky na misi a potěšílo mě, že za nejblbějšího byl teď považován Arvin a ne já. Lilian byla příjemná a těšil jsem se, až společně pojedeme na misi, i když to zastiňoval fakt, že byl můj mistr nezvěstný. Nicméně z Yodových úst jsem vše pochopil, a tak už nebyl důvod, abych se ptal na cokoli dalšího. Když se zmínil o příteli, kterého máme vzít sebou, hned mě napadl Reid.

Měl bych se ho asi ještě zeptat.

Napadlo mě, a tak, když náš stařeček propustil, jenom jsem mu přikývl na souhlas a ihned se vydal k ubikace, ve které bydlel Reid, abych se ho zeptal, zda se mnou bude chtít letět na takovouhle misi. Předpokládal jsem, že nebude proti, a tak jsem se po něm požadoval jenom prostou odpověď s tím, že mu všechno ostatní vysvětlím později, abych mohl rychle informovat mistra Tiina o tom, že se mnou poletí můj přítel Reid Morr, aby se vše urychlilo a my mohli brzy vyrazit.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Esme du Feu
Učedník
Učedník
Příspěvky: 64
Registrován: 24.6.2010 12:41:30
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Esme du Feu »

Coruscant, Chrám Jedi

Nikdo z vás se již na nic nezeptal, a tak vás mistr Yoda propustil. Ty ses rozhodl zeptat se Reida, a tak si neotálel a vydal se za ním do pokoje. Ten byl nadšený, že tě zase vidí a těšil se, jak mu povíš všechny nové informace. Ovšem to jediné, co si teď potřeboval, byla odpověď na to, zda se tvůj nejlepší přítel připojí k nelehké misi. Iktotchi samozřejmě souhlasil, a tak ses vydal rovnou za mistrem Tiinem.

Pozeptal ses pár lidí, co si potkal cestou, a tudíž si věděl, že se mistr ze stejné rasy, jako je Reid, nachází v archivech. Tiinovi bylo jasné, proč jsi přišel a jen se tě zeptal: „Tak koho si bereš s sebou na cestu, mladý padawane?“

Mezitím do sálu vešla Lilian a těsně v závěsu za ní Arvin. Bylo jasné, že ani oni neotáleli a pospíšili si…

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Coruscant, Chrám Jedi

Mistra Tiina jsme s Reidem našli poměrně snadno a rychle, a když me vybídl k tomu, abych mu oznámil, koho jsem si vybral, neváhal jsem a ukázaje na Reida jsem odpověděl.

Mistře, byl bych rád, kdyby mě mohl doprovodit můj přítel Reid Morr. Souhlasil s tím.

Když jsem zahlédl své kolegy, kteří také pohřešují své mistry, byl jsem zvědav, koho si vyberou oni, ale byl jsem rád, že si také pospíšili, protože čím rychleji si toto zařídíme, tím dříve budeme moci vyrazit a podle mého čas hrál velkou roli.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Esme du Feu
Učedník
Učedník
Příspěvky: 64
Registrován: 24.6.2010 12:41:30
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Esme du Feu »

Coruscant, Chrám Jedi – Archivy

Stáli jste s Reidem před mistrem Tiinem a čekali na jeho schválení. Mistr se jen pousmál na dva nově příchozí padawany a znovu se vám věnoval. „S tvojí volbou nemám žádné potíže Thomasi, a co se týče tebe…“ pootočil se na tvého nejlepšího kamaráda a ještě se ujistil „…jsi si jist svým rozhodnutím? Tato výprava může být nebezpečná.“ Reid se jen pousmál a řekl: „No jasně, přece bych v tom tady Thoma nenechal samotného!“ Mistr přikývl na souhlas, téměř dojat vaším upřímným přátelstvím a jal se ptát Arvina a Lilian.

„A co vy dva? Koho jste si s sebou vybrali?“ Oba učňové se k vám přesunuli blíž a Lilian jako první odpověděla „Napadlo mne, jestli by se mnou nemohl letět Viktor, můj bratr.“ Tiin se na Lilian podíval a jen krátce řekl: „Dobře, souhlasím.“ Teď už se jen čekalo na Arvina, a tak promluvil i on: „Já jsem se rozhodl, že poletím sám“ Jestli to přítomného mistra překvapilo, nedal to na sobě znát a jen se poklidně zeptal „Určitě?“ A Arvin mu nafoukaně odpověděl „Jo, nemá cenu tahat tam někoho dalšího, zvládnu to sám“ A vzápětí se hrdě otočil na Lilian, ta na to však nic neříkala a jen odvrátila zrak zpátky na mistra.

Saesee Tiin toto shromáždění považoval za ukončené a na závěr vám řekl „Dobře, každý z vás se rozhodl podle svého, teď vás požádám, abyste se připravili. Zítra se všichni z vás účastní hodiny meditace mistra Yoda, který s vámi bude trénovat i telepatii. Připravte se na to, že hned následující den letíme na Bancar, takže už předem začněte zvažovat, co si vzít s sebou. Nyní se rozejděte. Máte volný prostor, až do zítřejšího rána“
Naposledy upravil(a) Esme du Feu dne 09.7.2010 17:01:00, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Coruscant, Chrám Jedi – Archivy

Nevěděl jsem, že má Lilian bratra, a tak mě její oznámení trochu překvapilo. Co mě ale vůbec nepřekvapilo bylo rozhodnutí Avina, protože to byl nafoukanej mizera, kterej neměl stejně v chrámu co dělat, a tak fakt, že mu nebude mít kdo krýt záda mě nijak zvlášť netrápil. Myslel jsem ale, že s mistrem Tiinem vyrazíme ihned, jak si vyberem svůj doprovod, a tak jsem na jeho slova, že vyrazíme až další den docela nelibě, netrpělivě a naléhavě zareagoval ještě předtím, než se ztratil z dohledu.

Ale mistře! Naši mistři mohou být v nebezpečí a každá další minuta a hodina může bejt rozhodující! Proč nevyrazíme okamžitě, abychom zvýšili naše šance je objevit včas?! Všichni jsme připraveni!

Při poslední větě se podívám na všechny své kolegy, kteří se mnou poletí na tuto záchranou misi a měl jsem pocit, že se mnou souhlasili. Pak jsem se zase podíval na mistra Tiina pohledem jako bych vyžadoval jeho odpověď.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Esme du Feu
Učedník
Učedník
Příspěvky: 64
Registrován: 24.6.2010 12:41:30
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Esme du Feu »

Coruscant, Chrám Jedi - Archivy

Tiin se již chystal k odchodu, avšak tvoje otázka se mu zdála rozumná, a tak se ještě zdržel, aby ti odpověděl „Musím s tebou souhlasit, že každá minuta navíc snižuje naše šance. Ale na druhou stranu, nemůžeme se bezhlavě vrhat do tak závažné situace. Vaši mistři se určitě neztratili jen tak, a pokud si nedáme pozor- může se nám to stát taky. Navíc vy, moji milí, jste stále ještě padawani. Nespěchejte, zítřejší lekce vám může být k velkému užitku. Nepodceňujte meditace a už vůbec ne učení mistra Yody.“ Na chvilku se odmlčel a dal vám najevo, že svou řeč již ukončil „Nyní mne omluvte“ řekl a vydal se hlouběji do archivu.

Arvin, který nyní vypadal ještě namyšleněji, než obvykle, teď kolem tebe prošel a naschvál do tebe drkl a bez omluvy se vytratil. Když to Lilian viděla, přistoupila k tobě a řekla „Nic si z toho nedělej, on už je takový“ a pokusila se o úsměv, což jí nyní moc nešlo, jelikož byla stále zdrcená faktem, že je její mistr nezvěstný. Pak už se na tebe nepodívala a vydala se po svém. Zůstal si tam jen ty a Reid, který jen nevhodně dodal: „ Páni, to je docela kóča, nemyslíš?“

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Coruscant, Chrám Jedi - Archivy

Na slova mistra Tiina už jsem nijak nereagoval, protože hádat se rozhodně nemělo cenu a pravděpodobně měl i z části pravdu. Avinově následné provokaci jsem nevěnoval pozornost, protože mě více tížil osud mého mistra než nějaké klukovské pošťuchování. Potěšilo mě, že mě Lilian chtěla uklidňovat a že na mě vůbec promluvila. Samozřejmě jsem jí na oplátku také řekl pár utěšujících slov, aby se jí udělalo alespoň trochu lépe, protože jsem ji nerad viděl ustaranou, i když to jsme teď byli všichni tři.

Já vím. A ty se neboj, určitě jsou všichni tři v pořádku a brzo je najdem.

Taky jsem se pokusil o úsměv a sledoval jsem ji dokud mi nezmizela z očí. Reid následně vyslovil nahlas to, co jsem si také myslel, ale teď jsem neměl náladu vykládat si o holkách, a tak jsem ho jenom odbyl.

To víš že jo. Co budem dělat? Dneska snad na hodiny nemusíme, stejně bych tam nedával pozor. Půjdu až na tu s mistrem Yodou o té telepatii. To asi bude důležitý, když to mistr Tiin zdůraznil. Co se teď podívat do archívů a zjistit něco o tý planetě, kam poletíme?

Otočil jsem se na svého přítele a doufal, že to vidí stejně jako já. Já jsem chtěl využít příležitosti, že jsme právě byli v archívech, a tak jsem přistoupil k nejbližší konzoli, abych začal vyhledávat důležité informace o planetě Bancar a o všem, co by na ní mohlo být zajímavé, nebezpečné, důležité pro řád Jedi a kvůli čemu by tam mohli letět tři mistři.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Esme du Feu
Učedník
Učedník
Příspěvky: 64
Registrován: 24.6.2010 12:41:30
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Esme du Feu »

Coruscant, Chrám Jedi – Archivy

Reid se pousmál a odpověděl ti „Si piš, že nepůjdeme na hodiny. Stejně bychom se tam nedozvěděli nic, co by nám pomohlo s tou výpravou. Jo tak to zkusíme, ale teda, abych se přiznal, nikdy jsem o Bancaru dřív neslyšel…“

A tak jste přistoupili k nejbližší konzoli a začali vyhledávat veškeré dostupné informace. Jenže bylo těžké něco najít, a vy jste začínali být zoufalí. Naštěstí k vám přistoupila archivářka a nabídla vám svou pomoc „Hledáte něco?“ Reid toho okamžitě využil: „Jo, tedy, ano…poletíme na velmi důležitou, no, misi…na Bancar, ale nedaří se nám nic najít, vlastně jenom lokaci, víc ne.“ Postarší dáma se přesunula blíž ke konzole a chvíli něco zkoušela, asi po pěti minutách se k vám otočila a řekla „Asi vás zklamu. O té planetě toho opravdu víme málo. Povrch je tam poměrně hornatý, úroda vcelku dobrá a obyvatelstvo vyspělé. Asi jediná zvláštnost, která je zde uvedena, je nepatrná zmínka o duhovém krystalu, ale to je patrně jen povídačka.“ Archivářka se na chvíli odmlčela, a pak dodala „Je mi líto, víc toho zde není“ poté se otočila a odkráčela pryč.
Naposledy upravil(a) Esme du Feu dne 09.7.2010 18:12:24, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Coruscant, Chrám Jedi – Archivy

Protože se nám nedařilo nic najít, docela nám pomohlo, že nám nabídla pomoc archivářka. Bohužel neměla o moc větší úspěch, než my, ale aspoň něco jsme se dozvěděli. Když odešla, zeptal jsem se Reida.

Co je zač ten duhovej krystal? Myslí tím jako krystal do světelnýho meče? Že by něco extra, po čem by naši mistři pátrali?

Nidky dřív jsem o duhovém krystalu neslyšel, a tak jsem se ho, po své otázce, pokusil vyhledat v archívech, zda o něm je nějaká zmíňka, když to označila archivářka za povídačku.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Esme du Feu
Učedník
Učedník
Příspěvky: 64
Registrován: 24.6.2010 12:41:30
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Esme du Feu »

Coruscant, Chrám Jedi – Archivy

Tvůj přítel chvíli přemýšlel a zdálo se, že se snad snažil si něco vybavit. Poté řekl: „ Víš, já mám pocit, že jsem o tom už někde slyšel. Hmmm, můj mistr mi o tom někdy něco říkal, ale myslím, že se zmiňoval o planetě jménem Gallinore…o Bancaru ani slovo.“

Rozhodli jste se tedy podívat, zda něco o duhovém krystalu nezjistíte. Ty jsi vyhledával informace přímo o krystalu a Reid se pustil do zjišťování podrobností o té planetě. Pak se k tobě zanedlouho vrátil „Hej, no tak jsem měl pravdu, na Gallinore se ty krystaly prej nacházej, pokud teda existujou… ale nikde jinde by být neměly, a co ty?“

Ty jsi potřeboval ještě chvíli čas, protože to bylo těžší něco najít. Nakonec si zjistil, že duhové krystaly neboli klenoty, jsou jedni z nejvzácnějších v celé galaxii. Mají obrovskou cenu a „vyrůstají“ jenom jednou za tisíc let. Nejdůležitější však byla zmínka o tom, že se dají použít do světelných mečů, což tě přinutilo se zamyslet. Bohužel o Bancaru se nikde nezmiňovali…

Reid tě při tvém hledání pozoroval a začal být už netrpělivý „Thome, tak co si našel? Povídej! Já bych si ještě chtěl promluvit s mým mistrem, ještě jsem mu neřekl, že letím s tebou, a navíc se ho můžu pozeptat na ten krystal…“ Tvůj kamarád na tebe zíral a dožadoval se odpovědi.

Zamčeno

Zpět na „Ostatní“