Volby do Galaktického senátu !

Ostatní uzavřené projekty, MPMka a podobné ...

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Volby do Galaktického senátu !

Příspěvek od Jordi Linx »

Ano je to tady ! Skončilo další obdoby a je třeba zvolit nové zástupce do Galaktického senátu ! Do konce následujícího týdne (Neděle) mohou podávat přihlášky různé politické strany ze všech koutů galaxie. Jedinou podmínkou je dvoučlenná kandidátka, název strany a její program !

... nechal jsem se inspirovat volbami v naší zemi a přemýšlel jsem a přemýšlel, jak o tom smýšlí obec akademická :D Oč se tedy jedná ? Do konce příštího týdne, Neděle šestého můžete dávat přihlášky svých politických stran, ale musí u ní být alespoň dva členové. Jedná se samozřejmě o volby fiktivní a vztažené na Star Wars universum, takže se toho prosím držte(takže tu chci vidět Palpatinovce, Organovce apod. - klidně i příslušníky temného řádu, atd.). Na konci týdne poté posbíráme kandidátky a budeme volit :D V tomto tématu můžete provádět různé dohady, spekulace, domlouvat se, nadávat si(v rámci mezí a politické slušnosti :D :D :D ) či tvořit koalice. Na přihlášky vytvořím speciální topic v tomtéž sektoru Akademie. Nuže, vzhůru do senátu !

... a ještě podotýkám, že podílet se může kterýkoliv hráč Akademie !
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Vždycky jsem chtěl být politikem či senátorem, chrochtat si u korýtka, slibovat voličům modré z nebes a užívat si poslanecké imunity!

Kdo smýšlí stejně, jako já, toho přivítám a společně vytvoříme politickou stranu, která svrhne jakéhokoliv imperátora, císaře, vladaře nebo náčelníka jakéhokoliv kmene... :D
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

East: ...a pak se člověk diví, že to v senátu vypadá tak, jak to vypadá, a politická situace jde v Republice/Nové Republice/Galaktické alianci od jedné krize k druhé :heh: :? :heh:

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Je faktem, že jsem se tak nějak nevědomky usadil v období NR, což ale neznamená, že zde chci i kandidovat. Takhle porazit ve volbách Palpatina, to by byl úspěch... Ale Mon Mothmu? Pche... :D

Takže já zde navrhuji přidat se ke mně a společně vymyslet název a směr, kterým se bude strana ubírat... ;)
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Ki
Učedník
Učedník
Příspěvky: 136
Registrován: 27.8.2009 15:23:21
Bydliště: Malachor V,Trayus academy

Příspěvek od Ki »

Žádám o přijetí do Eastovy strany.
I´m not an sith apprantace, I´m a marauder, sith marauder.
- "Deathrunner"

Uživatelský avatar
Davidss
Učedník
Učedník
Příspěvky: 170
Registrován: 20.3.2010 10:56:17
Bydliště: Coruscant,Chrám Jediů,můj pokoj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Davidss »

Stejně jako Ki,tak bych se i já chtěl připojit do Eastovy strany a doufám že mě přivítá. :) :D
Myslete na sebe jako na ruku.Každý z vás je prst a bez ostatních jste k ničemu.Samotný prst nedokáže chytit nebo ovládat nebo zatnout pěst.Sami nejste ničím a společně jste vším.

-Instruktor RC seržant Kal Skirata

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Přidána nová strana - SJORO :D
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Chtěl bych vznést stížnost na Roflovu stranu - okopíroval naše funkce! :D

(Je vidět, že ta Tvoje strana je dosti zaostalá, když ani nemá svou vlastní infrastrukturu, R.O.F.Le ;) )

Zároveň informuji o upřesnění programu naší strany (SNP) v příslušném topicu. Vzhledem k SW univerzu jsem upřesnil, ve kterém politickém spektru se chceme prosadit...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Pedroidon
Kadet
Kadet
Příspěvky: 297
Registrován: 06.3.2010 19:12:07
Bydliště: Občas Tipoca City, nebo nějaký Acclamator, popřípadě Laťka.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pedroidon »

Vnesli jsme (zatím jenom já) novou stranu - DSSOOŽP.
Také pořádám nábor funkcí!
Je to boj - Unknown

Pedroidon
Kadet
Kadet
Příspěvky: 297
Registrován: 06.3.2010 19:12:07
Bydliště: Občas Tipoca City, nebo nějaký Acclamator, popřípadě Laťka.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pedroidon »

ODHALENÍ!

R.O.F.L lže!
V jejich volebním programu se píše, že jsou jediní, kdo chce chránit galaxii před Vongyx. Ovšem to máme i MY(vlastně já) ve volebním programu, takže je to jasné opičení!
Je to boj - Unknown

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

K Eastově stížnosti se nebudu vyjadřovat, řeknu jen, že není žádný zákon, který by to zakazoval, takže smůla.

Dále žaluji Pedra za křivé obvinění:
Ve svém programu NEMÁME že chceme ochránit galaxii před Vongy, ale že jsme POJIŠTĚNÍ proti v pádu mezigalaktických útočníkům.
Takže si to příště pořádně přečti!
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

R.O.F.L: Pane kolego, vaše názory jen dokazují, že jste politikem bez budoucnosti - bez vlastních názorů se ledatak hodíte na vytírání senátního sálu... :D

Nicméně až se naše strana do senátu probojuje, budu ten zmíněný zákon prosazovat, aby jsme tak vymítili politické příživníky a darmošlapy bez vlastních usudků... 3(
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

ROFL: otázka pojištění se se dá interpretovat různě, kupříkladu tak, že již v současnosti existuje forma diplomatických vztahů mezi jistou politickou stranou a Yuuzhan Vongy, resp. některými jejich zástupci (jako je Nom Anor)... :D
Možná by bylo vhodnější, kdyby strana konkretizovala svou koncepci pojetí svého pojištění proti vpádu mezigalaktických útočníků. ;)

Pedroidon
Kadet
Kadet
Příspěvky: 297
Registrován: 06.3.2010 19:12:07
Bydliště: Občas Tipoca City, nebo nějaký Acclamator, popřípadě Laťka.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pedroidon »

Pane zakladateli R.O.F.Le vaše obvinění je křivé a já jsem vás navíc nežaloval! Jenom urážel.
Ale s takovými Kowakianskými ještěrkami nemá cenu se hádat!
(poté Pedro přejde ve své poškrábané RC zbroji k hologramu R.O.F.La, plivne přes něj a vypne holoprojektor. Poté oznámí svému kamarádovi a nyní sluhovi Legoasovi: Tahle chamraď mě začíná **** musíme zlepšit kampaň a zvětšit nábor.)
Navíc tvé prohlášení a mé je v podstatě to samé.
Chcete ochranu proti vpádu, nebo pojištění proti vpádu?
Budou na vás nechápavě zírat.
Je to boj - Unknown

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

... hluboce nespokojen se současnými politickými stranami a jejich programy jsem se rozhodl k razantnímu kroku a hodlám založit vlastní politickou stranu ! Zdejší informace jsou předběžné, ale jasně mají nastínit směr, kterým chci, aby se má strana vydala. Hledám proto věrně příslušníky světla, kteří mi chtějí pomoci očistit galaxii ! Název i program mohou doznat úprav v závislosti na dalších členech, kteří se rozhodnou přidat k mému poslání očisty galaxie.

Strana pro Šíření Světla Galaxií

- zavedení povinné výuky o Světlé strany na základních školách
- slepení Alderaanu a Caridy zpět do původní podoby
- vyslání Anakina Skywalkera na "veledůležitou" misi do jiné galaxie
- odříznutí armády od senátu a kompletní převedení jejich pravomocí na Řád Jedi
- zavedení Křižáků Jedi - kteří by měli na starosti armádu a specializovali se na vojenskou stránku věci
- šíření pesticidu proti zmutovaným humanoidům(vongům) zdarma
- založení vězeňské planety určené pro nejhorší kriminálníky galaxie, která bude umístěna v okolí černých děr a obklopena asteroidovým polem s minami, aby z ní bez map nebylo úniku
- prohlášení trosek Malachoru V za kulturní památku
- zvýšení hygienických standardů v galaxii - povinné koupání wookiů, očkování ewoků, atd.
- zlepšení odpadového hospodářství - Korriban bude označen jako skládka galaxie
Naposledy upravil(a) Jordi Linx dne 30.5.2010 21:09:29, celkem upraveno 1 x.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Ostatní“