Den Khann(Atalon) vs Kroenen Konnar(Gnost)

Ostatní uzavřené projekty, MPMka a podobné ...

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Den Khann(Atalon) vs Kroenen Konnar(Gnost)

Příspěvek od Jordi Linx »

Oválná podkrovní soubojová místnost:
Tmu arény náhle prořízlo ostré světlo, které se zaměřilo především na samotné bojiště v jehož dvou stranách stáli dva soupeři.
Dámy a pánové ! Vítám vás na dalším zápasu, který bude dnes mít nádech temnoty ! Nemějte ale obavy, protože díky našim reflektorům na vše dobře uvidíte. Zdraví vás Enom Hakkrey, který vás bude provázet dnešním soubojem !
zaduní hlasitě moderátorův hlas, takže trochu ohluší oba duelanty, kteří čekali na pokyn k bitvě.
Nejprve si naše dva soupeře představíme ! V roli vyzyvatele tu máme vysokého muže v černém, což je dle všeho i jeho oblíbená barva. Kroenen Konar ! A proti němu zabrak lovící své oběti bez milosti, zabrak rudočerné barvy, Den Khann ! Předtím, než však oba bojovníky pustíme do sebe, dáme jim možnost vzkázat něco svému soupeři, nebo divákům - začněme u vyzývaného - Den Khanna.
představí moderátor oba soupeře a předá slovo vyzývanému, na něhož se zaměří světla arény a do jeho blízkosti se snese kamerový droid.
---------------
Jako první začíná Atalon, vybral si sudou a ta padla ve dvou ze tří případů, tudíž začíná první.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Atalon
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1210
Registrován: 28.3.2010 17:29:34
Bydliště: Psst! To je tajný

Příspěvek od Atalon »

Oválná podkrovní soubojová místnost:

Tak je to tu, támhle ho máme.
Nadšená z blížící se bitvy hledím přes arénu na mého soupeře, dobře vím že je nebezpečným protivníkem a já budu muset být značně opatrná, přesto se mi nedočkavostí vaří krev. Po letmém rozhlédnutí se po aréně opět upřu pohled na svého soupeře a začnu přecházet několika kroky zprava do leva a zase zpět. V ruce již dřímám, zatím neaktivovanou, rukojeť svého meče a promýšlím svůj první pohyb, když se ke mě snese kamerový droid. Pro zábavu se vyzývavě vystavím a ukážu tak divákům svou pěstěnou, dobře vyvinutou postavu a co nejsladším tónem pronesu:
Dávej pozor hezounku, tvoje hlava se mi hodí do sbírky, tak mi jí moc nepoškoď než ti jí UŘÍZNU!
Temně se usměju na mého soupeře a posunu nohy do bojového postavení. Jílec meče v dlani cvičně protočím a ponořím se do Síly připravena k boji.

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Oválná podkrovní soubojová místnost:

Tohle si užiju...
Rozhlédnu se po aréně, nějak si nevšímám oponenta. Pohlédnu na strop a potom na soupeře. Usměju se, prokřupu si prsty, zápěstí, záda, krk a potom vezmu do pravé ruky meč.
Možná to bude i vyrovnané.
Poď sem prcku
Pokynu rukou droidíkovi.
Jestli nepřestaneš kecat poprosím o to. Stejně se víc bojím o to, že mě potrkáš.
Silou si přitáhnu do levé ruky shoto a postavím se do stylu Jar'kai mýchaným s Makashi.
Zkus mi ji teda uříznout, když to dokážeš. Jestli teda do té doby nepadneš únavou. Tak co... jdem si zatancovat?
Poslední větu řeknu s výsměchem, neboť neočekávám velkou dřinu.
Teď zmiz, nebo dolítáš.
Syknu na droida a začnu přecházet po mé půlce místnosti.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Oválná podkrovní soubojová místnost:
Oba soupeři postupně přednesou své řeči, v kterých se nezdráhají urážek toho druhého a neskrývají své nadšení z nadcházející bitvy. Jako agresivnější se prokázal Kroenen, který se nakonec rukou ohnal po kamerovém droidovi, jenž však včas ucuknul a uvolnil tak prostor.
To jsou hezky plamenná slova, uvidíme, jestli je oba bojovníci dovedou přetavit i v činy ! Dámy a pánové, je na čase to rozpoutat, je na čase aby jsme pocítili plameny nenávisti mezi těmito dvěma soupeři, je na čase, abychom si vychutnali žár a vášeň z jejich souboje ! Nuže, do toho ! Ukažte nám, kdo z vás je lepší !
promluví Enom Hakkrey s neskrývanou vášní v hlase, jak i on se již nemůže dočkat toho, co právě nastane. Aréna je najednou během několika vteřin rovnoměrně osvětlená a oba soupeři na sebe dobře vidí. Nemají zde mnoho jiných věcí, které by mohli použít, protože oválná aréna je obehnaná zdmi a její strop je z vyšší strany zkosen dolů. Právě skrze strop, který bude jistojistě z pevných materiálů mohou do arény vidět diváci. Ve vzduchu se v bezpečné vzdálenosti také vznášejí kameroví droidi, jejichž použití k boji však bylo výslovně zakázáno provozovatelem zápasu.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Atalon
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1210
Registrován: 28.3.2010 17:29:34
Bydliště: Psst! To je tajný

Příspěvek od Atalon »

Oválná podkrovní soubojová místnost:

Komentátor dokončil svou řeč a já si konečně prohlédla arénu v plné její kráse a prázdnotě. Prohlédnu si postoj nepřítele a nenuceně konstatuji:
Hm Jar'kai, tohle bude zajímavý. Tak začnem.
Promyslím si postup boje a připravena zahájím.
Tak se podíváme co umíš!
Ponořena do Síly ji využiji ke zvýšení své rychlosti, vší takto získanou rychlostí se vrhnu vstříc nepříteli. V běhu aktivuji svůj meč a s rudě žhnoucí čepelí vlající za sebou doběhnu k soupeři, pár kroků před ním se prudce zastavím, vymrštím ruku s mečem a pokusím se nepříteli zasadit první výpad na trup, vedený šikmo zprava shora. Vzápětí, nečekaje na soupeřovu reakci, se s pomocí Síly vrhnu do vzduchu nad hlavu soupeře, kde se mu v saltu pokusím zasadit dva prudké údery, mířené na hlavu a ramena, vedené ze zadu. Po dopadu stojím otočená k soupeřově pozici zády s čepelí před tělem, s rychlostí poskytovanou Silou bez meškání provedu široký sek mečem napravo, který spojím s mou vlastní otočkou do širokého řezu prostorem který mě otočí čelem k soupeři a přitom mu ještě může zasadit nebezpečný úder na trup. Po jeho provedení, pro získání lepší pozice odskočím krok zpět a již v odskoku zaujmu obraný postoj, připravena k případné obraně nebo dalšímu boji.

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Oválná podkrovní soubojová místnost

Tohle začíná být nuda, ale chvilku to ještě vydržím a pobavím se snahou prolomit moje soresu.
Po tom co komentátor domluví a oponent si mě začne prohlížet, schovám shoto a postavím se s obyčejným mečem do postoje Soresu. Mezi tím co jsem měnil postavení, oponent promluvil, zatím jsem tomu nevěnoval moc velkou pozornost... zatím.
Stojím v postoji Soresu. Oprostím se od všech pocitů. Propojím se se Silou. Protivnice se rozběhla proti mě. Soustředím se na protivníkovy pohyby. Začnu stlačovat vzduch před levou rukou, kterou držím před sebou. (stále v postoji Soresu.)
Když soupeř začne prudce spomalovat uskočím dozadu a zároveň vypustím vlnu k jejímu odhození, s mečem před sebou připraven se krýt před prvním výpadem.
Pokud to nevyjde začnu provádět obrané útoky s co možno největším soustředěním.
V případě, že to výjde, přestoupím do stylu Makashi a začnu provádět na nepřítele útoky. Vedené zezhoza zprava, další zezdola zleva, potom zezdola zprava a poslední zezhoza zleva.
Po této sekvenci uskočím dozadu, ve vzduchu udělám otočnu a až dopadnu na zem, uchopím protivníka Silou a mrštím jí na zeď.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Oválná podkrovní soubojová místnost:
Jako první se iniciativy chopí Den, která rychle vyrazí kupředu, zatímco Kroenen se rozhodne změnit styl boje a přejde z Jar'Kai do Soresu, takže si schová své kratší shoto. A zatímco se k němu Den blíží, tak začne sousteřdit energii na odhození. Co si však hned neuvědomí, je zrychlení Den, takže když nashromážděnou energii uvolní, tak již Den pohotově skáče nad něj a Kroenen mířil úplně vedle. Den však musela upustit od svého úvodního útoku a rovnou přejít do výskoku, naopak ale měla výhodu, že Kroenen nemohl raegovat tak rychle. Jediné co mu zbývalo, bylo tedy se pokrčit a jen těsně vykrýt dvojici úderů, které na něj přišly. Než se mohl pořádně vzpamatovat, už mu byl veden další úder na záda a Kroenen se dostal pod tlak své soupeřky. První prudký úder jej donutil dokonce o krok ustoupit, aby neztratil balanc. Naštěstí pro něj však Den potom o krok ustoupí a poskytne tak Kroenenovi chvilku na nabytí rovnováhy, kterou předtím tak lehce ztratil. Oba tak v současnosti od sebe dělila vzdálenost asi čtyř až pěti kroků.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Atalon
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1210
Registrován: 28.3.2010 17:29:34
Bydliště: Psst! To je tajný

Příspěvek od Atalon »

Oválná podkrovní soubojová místnost:

"Zkušební" útok udělal svou práci a mě tak alespoň trochu odkryl taktiku soupeře.
Aha, takže Odhození hned na začátku, chlapec se rád předvádí. A vcelku dobrý Soresu, tohle se může protáhnout.
Nejsi nejhorší!
Rychlé zhodnocení situace mě přinutí k drobné úpravě své strategie. Po vzoru soupeře má levá paže zaujme pozici s, proti soupeři namířenou, otevřenou dlaní v úrovni pasu, mou tajnou zbraní. Rychle roztočím meč v pravé ruce a ponořena do Síly se vrhnu znovu do útoku. S rychlostí poskytovanou Sílou, ještě posílenou mou nynější krvežíznivostí, udělám několik rychlých kroků abych se dostala na dosah soupeři a okamžitě zaútočím mečem a pokusím se zasadit úder rovně shora plnou silou své ruky, vzápětí se plnou rychlostí stočím do krátké prudké levotočivé otočky z níž se pokusím vést další prudký útok na tělo nepřítele šikmo zprava shora, po kterém, budu-li v dosahu nepřítele, provedu krátký odskok v němž prudkým protočením zápěstí provedu otočku meče o 360 stupňů proti směru hodinových ručiček na mé levé straně, jíž se pokusím zasáhnout nepřítele zespodu do oblasti obličeje.

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Oválná podkrovní soubojová místnost:

To bylo dobrý.
Když naberu zpátky ztracenou rovnováhu, vůbec neváhám a začnu jednat.
Tentokrát už ne, v klidu jako Jedi, ale využiju hněvu a nenávisti k nepříteli pro další krok.
Okamžitě po tom co naberu rovnováhu ,Silou uchopím nepřitele a pošlu ji na nejbližší zeď.
Hned po tom se rychle přemístím blíže k mému cíli a začnu útočít.
Útočím vždy dvěma silnými útoky vedenými zezhora a pak jedním rychlým zespod. Pokud budu nusen se bránit, tak se rozhodnu převážně zároven s krytím mečem převážně ustupovat a uskakovat.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Oválná podkrovní soubojová místnost:
Po vteřinové pauze souboj pokračuje, kdy Den vyrazí kupředu, zatímco Kroenen se ji pokusí pomocí Síly uchopit a odhodit. Jenomže použitá technika Absorpce Síly, kterou Den aplikovala Kroenenovu snahu zmaří, i když přeruší i její vlastní útok, protože se na tuto Absorpci musí více soustředit. Po tomto krátkém nerozhodném Silovém intermezzu se dostane jako první k útoku Den, která jednoručně zaútočí kolmým úderem shora. Kroenem je nucen pozvednout svůj meč do svislé polohy nad hlavu, aby zastavil útok své soupeřky, ale díky obouručnímu držení má jasnou výhodu v síle a bez potíží se ubrání. Naopak meč protivnice nadhodí vzhůru, aby sám přešel do útoku dvěma po sobě jdoucími údery shora, které přinutí Den k obraně použít obou rukou. Drobný prostor, kdy Kroenen protočí svůj meč obloukem vedle svého pravého boku pouze v pravé ruce, aby byl jeho útok rychlý postačí Den k tomu, aby provedla půvdoně plánovanou otočku a zaútočila šikmo shora. Meče obou soupeřů se střetly v prostoru mezi nimi a zasekly se v pevné poloze. Den mířila špičkou čepele vzhůru a tlačila svůj mečem dolů, zatímco Kroenen držel nahoře rukojeť a čepel se snažil tlačit nahoru.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Atalon
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1210
Registrován: 28.3.2010 17:29:34
Bydliště: Psst! To je tajný

Příspěvek od Atalon »

Oválná podkrovní soubojová místnost:

Kruci, zlatý Jediové! Ty se brání a ustupujou, ale tohle... místo souboje tu máme nekonečnou sérii smrtících útoků. Pitomej Sith nebo co to je! Jestli si nedam bacha... tady de vo hlavu. No tak mysli!
V zaklínění nehodlám setrvat dlouho, už jen proto že se můj soupeř zatím ukázal dosti netrpělivým a jednak proto že ani já zrovna teď trpělivostí nepřetékám. Jediný projev mé trpělivosti je alespoň základní promyšlení strategie, které mi ale nezabere víc času než mrknutí oka. Okamžitě proto zrychlena spojením se Sílou, "dobitou" absorpcí posledního útoku soupeře, pustím naše zaklínění rychlým úkrokem doprava z něhož hned, než soupeř získá plnou kontrolu nad svým mečem, přejdu do prudké levotočivé otočky z níž se plynule pokusím vést rychlý sek pravou rukou šikmo zprava zdola proti, jak doufám ještě rozkolísanému, protivníkovi. V tomto prudkém útoku hodlám pokračovat dalším tentokráte obouručním tvrdým úderem, plnou silou, šikmo zprava shora, v jehož "závěru" se pokusím soupeře kopnout do nohy nebo spodní části trupu. Jako další útok zkusím použít sérii několika, z různých stran vedených, silných obouručních úderů mečem formy Djem So s držením útočné vzdálenosti k soupeři, kterými se ho pokusím doslova ubít. Po celou dobu střetu soupeře bedlivě sleduji, abych v případě že použije další Silovou techniku použila odpovídající protiútok.

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Oválná podkrovní soubojová místnost:

Myslíš že přetékám touhou tě zabít rychle? Ne... už dávno jsem poznal výhody trpělivosti.
Nevymýšlím nějakou extra strategii, jelikož ještě nehodlám skončit souboj.
Proto se zaklínění zbavím tím, že se odrazím a s pomocí Síly skočím směrem dozadu, v letu si hlídám jak daleko letím, abych náhodou nenarazil do zdi. Už vletu se snažím co nejvíce soustředit na další krok a zároveň mi hlavou bleskne myšlenka.
Trošku si pohrajeme.
Po dopadu se postavím opět do stylu Soresu, jež použiji jako zástěrku. Všechno mé soustředění přeměním v energii v konečcích prstů levé ruky na elektrickou a usměrním ji na nepřítele.
Po 5-10ti sekundách, záleží na efektivitě mého úderu. Stojím stále na místě a počkám na další krok nepřitele, připraven použít znovu odhození, pokud se na mě rozběhne pomocí Síly. V případě, že se mi to nepovede se připravím na obouruční vykrývání útoků, spojené s úkroky.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Oválná podkrovní soubojová místnost:
Ani jeden ze soupeřů neměl zájem setrvat v zaklínění, nebo se pokusit v něm přetlačit toho druhého a proto došlo velice rychle k rozpadu z této pozice. A zatímco Den ustoupí do strany, tak Kroenen prudce uskočí dozadu. Následující otočka Den tedy prosviští vzduchoprázdnem a setrvačnost pohybu ji trochu vychýlí z rovnováhy. Když se do ní dostane, dorazí k ní sprška elektrické energie, která začne sršet z Kroenenových prstů Deniným směrem. Prvních pár výbojů jí zasáhnou, ale než ji mohou silněji zparalyzovat, tak nastaví bleskům svou čepel, která pro ně působí jako hromosvod. To ji uchrání od znatelnějšího zranění, přesto se musí vyrovnat s bolestí, která se jí promítla především do oblasti jejího levého ramena. Ucití v něm trochu větší pnutí, ale žádné omezené pohybu zatím není znát. Svůj plán útoků tedy zatím odloží, jako to stejně činí i její soupeř, který ji nyní trpělivě pozoruje a rozhodne se vyčkávat na krok své soupeřky připraven použít další triky ze svého repertoáru.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Atalon
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1210
Registrován: 28.3.2010 17:29:34
Bydliště: Psst! To je tajný

Příspěvek od Atalon »

Oválná podkrovní soubojová místnost:

K čertu s tebou i těmi triky. Jenom počkej až se mi dostaneš na dosah.
V klidu vyzkouším hybnost levé paže a s úlevou si oddechnu.
Dobrý vypadá to, že to není nic vážnýho. Pro jistotu na ní dám chvíli pozor. Ale zněj udělám 4 ewoky.
Při této představě se otevřeně zasměju a hledím přes bojiště na svého soupeře. Připravím se opět na použití Absorpce, která sice vyžaduje větší soustředění, ale zase představuje takřka neprorazitelnou obranu před Silovými útoky, tak oblíbenými u mého soka a navíc mi umožňuje dobít si vlastní síly. Koneckonců to byl i důvod proč jsem se, pro někoho jako já, tak obtížnou techniku učila. Myslí mi proletí vzpomínky na roky jejího tréninku o němž mistři říkali že je ztrátou času, že Absorbce je založena na klidu a harmonii jíž nejsme schopni, a na údiv v jejích tvářích když jsem pohltila jejich útoky před tím než jsem je rozsekala na žrádlo pro rancory. Dokázala jsem někde v nitru chaosu své duše najít rovnováhu, potlačením svých emocí a jejich využití v boji, díky níž jsem jí byla schopna. Stejně rychle jako se tyto vzpomínky objevily, tak rychle i zmizely a já jsem opět připravena na boj. Natočím se trochu nalevo abych schovala svou levou ruku a začnu promýšlet další tah, pro jistotu zaujmu obraný postoj Djem So a v Síle se soustředím na své svaly. Jak doufám poskytne mi v pravé ruce dostatečné zesílení pro tvrdý boj se soupeřem a v levé tu trochu regenerace, kterou by mohla potřebovat. Do další vřavy nijak nespěchám, z obraného stylu soupeře už jsem viděla dost a svým způsobem jsem za uvolnění napětí šťastná, protože i když vztekem a nyní i nenávistí k soupeři přímo přetékám, nevidím důvod proč hloupě riskovat. Rozhodnu se pro boj stylem "padající laviny", jež mi přijde více než příhodný.
I já si umím počkat blázne! Jen jsem ti to chtěla ulehčit.
Počkám, jestli se můj soupeř rozhodne zaútočit, připravena k plnému využití možností Síly i stylu Djem So, u nějž hodlám využít obou rukou s tím, že levou budu mimo přímí boj odpoutávat kvůli šetření a regeneraci. Nestane-li se tak, pomalými jistými kroky vykročím k němu, připravena k obraně.

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Oválná podkrovní soubojová místnost:

Tohle mě moooc baví, a to je to teprve začátek. Trošku bych to mohl rozproudit.
Pomyslím si a vytáhnu Shoto a rozhodnu se užít Jar'Kai kombinovaný se Soresu, jelikož Makashi by nebylo účinné.
Hned po tom co tak učiním, se začnu znovu co nejvíce soustředit. To soustředění vynaložím k vytvoření iluzí.... třech iluzí... iluzí sebe sama. Pořádně se s nimi promíchám, začnu chodit a iluze nechám chodit také. Po tom, co se s iluzemi promíchám se začnu společně s nimi přibližovat k cíli.
Snažím se, aby měla každá iluze jiný výraz ve tváři. Aby bylo těžké rozlišit je a mě.
Když se dostatečně přiblížím a se mnou i mé iluže, nechám dvě z mých iluzí útočit. Já společně s poslední iluzí se postavím dál od souboje. Snažím se, aby iluze bojovaly stejně, jako bych to dělal j. Aby bylo všechno, co dělají reálné.
Nic nedělám, jen se soustředím a sleduji, souboj.
Kdyby náhodou přišla na to, že jsou to iluze a šla po mně, tak neváhám a začnu útočit krátkými rychlími útoky, nenechám jí ani chvilku na oddych ve snaze soupečku unavit.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Zamčeno

Zpět na „Ostatní“