Den Khann(Atalon) vs Kroenen Konnar(Gnost)

Ostatní uzavřené projekty, MPMka a podobné ...

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Oválná podkrovní soubojová místnost:
Tempo boje najednou trochu pohasne, protože Den se rozhodne přejít do vyčkávání a pokud to bude možné, tak alespoň chvilku šetřit ruku, která se prozatím jevila v pořádku. Zaujala tedy obranný postoj a krátkými krůčky vyrazila naproti svému protivníkovi čekajíc, co si pro ni přichystal. Kroenen se také rozhodne pro změnu a najednou nemá v rukou jednu zbraň, ale hned dvě. Rozhodně se použít další ze svých triků a přímo před očima své soupeřky si vytvoří tři iluze sebe sama. Tři úplně identické a nerozeznatelné iluze sebe sama s kterýma si začne měnit polohu, aby se snažil soupeřce ztížit poznání skutečného Kronena. Každá z jeho iluzí se tváří odlišně a společně s nimi vyrazí k Den, aby pokračoval v tomto souboji. společně s jednou ze svých dvou iluzí si stoupne dozadu a sleduje, jak se zbylé dvě přichystají k útoku na Den. Příliš pozdě si uvědomí svou hloupou chybu, kdy iluzi vyvolal přímo před zrakem své protivnice a ta si tak mohla jednoduše zapamatovat původního Kroenena a snaha o zamíchání se ve stylu skořápek vyzněla naprázdno, protože tomu chyběla patřičná rychlost. Takže, když jeho dvě iluze zaútočili na Den, tak naznačila obranu před jednou z nich, z které se vyklubal rychlý útok bodnutím kupředu, přímo na skutečného Kroenena. Instinktivní máchnutí shotem odklonilo čepel Den od přímého zásahu do srdce mnohem níž, takže to nakonec skončilo škrábnutím levého stehna, což se však ukázalo dost bolestivé na to, aby to znepříjemnilo, jak případný běh, tak oslabilo všechny útoky a obrany vedené přes tuto nohu. Den po svém útoku udělal krok nazpět, takže se mohla vyhnout nějakému zběsilému protiútoku druhou čepelí.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Atalon
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1210
Registrován: 28.3.2010 17:29:34
Bydliště: Psst! To je tajný

Příspěvek od Atalon »

Oválná podkrovní soubojová místnost:

Hm... další trik! Tady máš odpověď.
Bolestný pohled mého soka mě utvrdil ve správnosti zásahu.
Sice to mělo jít trochu jinam, ale i tohle je dost dobrý. Aspoň ho to trochu přibrzdí.
Úspěch mého útoku mě velice povzbudil, ale má touha po vítězství nedovolila aby mne ovládl a zkalil tak můj úsudek nebo narušil mé soustředění. Všechno takto získané nadšení jsem proto vsákla k mé krvežíznivosti a nenávisti a přetavila je v další sílu k boji.
Až ho zabiju bude na oslavy spousta času.
Hned po úkroku zpět se opět připravím na Silovou obranu proti nepříteli. V mnou zvoleném stylu boje hodlám pokračovat a teď, už snad s dost odpočatou levou paží, se chopím oběma rukama meče. Kroky volím opatrně a pozorně vůči pohybům a reakcím nepřítele, abych včasně přešla do obrany, jak mečem tak Silou, přesto však znovu vkročím do útoku. Útok vedu obouručně s dostatečnou prudkostí abych byla co nejméně odkrytá, každou "ránu" hodlám vést rychle a zní se rychle navrátit do obrany. Meč pozvednu nad hlavou do základního útočného postoje Djem So a dvěma bezprostředně následovanými prudkými údery zaútočím na soupeře šikmo shora zprava a shora zleva plnou silou. Hned po tomto "otevření" stáhnu meč zpět do základního obraného postoje před tělem k případné reakci, hodlám se teď držet na dosah k soupeři. Pokusí-li se soupeř ode mě vzdálit, hodlám ho následovat a držet se formy tvrdého úderu a stažení, případného protiútoku na útok protivníka. Svůj další prudký úder se pokusím zasadit široce šikmo shora zleva na trup, následovaný po obrané chvilce dalším, vedeným půl-otočkou meče z obraného postoje, zprava zdola po němž se opět stáhnu do obrany.

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Oválná podkrovní kruhová soubojová místnost:

Au... to bolelo, blbej trik, musím toho nechat.
Moje nenávist k soupeřce byla nyní nevýslovná a utvrdila mě v tom, že pokud vyhraju, budu si to užívat.
Přejdu k plánu ZRS.... zběsilost, rychlost, síla.
Většinou váhy se pokusím přenechávat pravé noze, zatímco levou se pokusím zatěžovat méně. Opět se postavím do stylu Jar'Kai kombinovaném ze Soresu.
Využiju podstatu temné strany, hněv, nenásivt a ostatní k útoku.
Přejdu blíže, na dosah obou zbraní a začnu útočit. Útočím rychle a zároveň co nejsilněji oběma rukama, kdyby byla potřeba a musel bych se krýt, vykryju její meč tak, že jej zadržím zkříženými meči, pro obranu vlevo bych přesunul levý meč (shoto) svisle a obyčejný meč v pravé ruce vodorovně, urychleně bych potom zaútočil mečem prudkým sekem na oblast hrudi/krku. K obraně vpravo naopak, obyč. meč svisle a shoro vodorovně, útok bych potom prováděl shotem.
Pro celý souboj se hodlám držet tak 1 metr až 1,5 metru od soupeřky a chránit si nohu.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Oválná podkrovní soubojová místnost:
Oba protivníci si sáhli hlouběji do učení temné strany a posílili se přivoláním hněvu, čímž se zvýšila agresivita jejich útoků. Jenomže v celkovém výsledku to ani jednomu výraznou výhodu nepřineslo a nevychýlilo to rovnováhu v něčí prospěch. Jako první se do útoku dostala Den, když začala sérií tvrdých útoků shora, ale obrana zkřížením shota a běžného meče se ukázala jako dost pevná. Včasné úkroky zpět umožňují Den se vyhnout útoku od Kroenena, který se o něj v druhém případě pokusil, když uvolnil jeden ze svých mečů, ale jednoruční útok měl malou šanci prorazit pevnou obranu obouruč. Další útok Den přidělal Kronenovi více starostí, protože dráha meče tentokráte nebyla rovnou, ale dvakrát se trochu prohla a jeho obrana zkříženými meči byla hodně nahnutá. Nemohl však přejít do protiútoku mečem, který měl blíže k vodorovnému, už proto, že byl trochu šikmo, ale především, že by tím jenom tlačil do světelného meče své soupeřky. Kroenen však chtěl zastavit rychlé útoky soupeřky pevnějším sevřením svých mečů a snahou sklonit její k zemi, čímž se oba protivníci v současné době dostali do zaseklé pozice.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Atalon
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1210
Registrován: 28.3.2010 17:29:34
Bydliště: Psst! To je tajný

Příspěvek od Atalon »

Oválná podkrovní soubojová místnost:

Souboj konečně nabíral směr, jež mi vyhovoval a já si ho začínala užívat. Již v dobách výcviku a nekonečných hodin tréninku jsem tíhnula spíše k boji mečem než Síle, tu jsem vždy brala jako dobrou a cenou podporu a posílení, ale nic se nevyrovnalo pohledu do očí soupeře do jehož těla se právě zaryla má čepel. Nyní, v tomto souboji, je to stejné. Má mysl se obrací k boji a vůně spáleného masa soupeřovy rány ve mě probouzí další návaly euforie a zuřivosti jež volá po krvi, soupeřově krvi.
Zabiju tě! Zabiju tě!!
Zabiju tě!!
Zaklínění do sebe na dosah pohledů, přetahujíc se o každý centimetr prostoru, má zuřivost zvítězila nad sebekontrolou a má mysl rezignovala nad jejím tišením, pouze se rozhodla vést ji bezpečnější cestou. Hluboce vnořena do Síly a vzteku cítím, jak se mé tělo zrychluje a posiluje. Prudce pustím levou rukou sevření meče a než se tento akt může projevit na zaklínění, jí ve vzduchu sevřu v jasném a silném Úchopu soupeřova krku, ihned využiji rychlosti a snad i překvapení, nad tímto mým nezvyklým postupem vyvolaným mou krvelačností, a zahájím prudký útok pravou rukou, když se v Silou poskytované rychlosti prudce vymrštím do salta směrem nad soupeře, stále se snažíc držet sevření úchopu a v tomto rychlém skoku se pokusím zasadit soku rychlý sek shora do zad, hned jak ztratím kontrolu nad úchopem se připravím k Silové obraně. Hned po dopadu se znovu odrazím do salta vzad v němž se pokusím opět zasáhnout protivníka shora prudkým švihem, dopadnout se snažím s vahou na pravé noze poblíž soupeře jíž pokrčím, levou nechám volně sklouznout za sebe, a z tohoto snížení se pokusím zprava širokým sekem tnout po soupeřových nohách. Nakonec chci využít skrčení pravé nohy a vzepření levé za sebou ke kotoulu šikmo vpravo vpřed kolem soupeře kde se znovu připravím k obraně.

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Oválná podkrovní soubojová místnost:

Souboj se vyvíjel jiným směrem než jsem měl v úmyslu, ale to nic nemění na puvodním plánu... pouze ho lehce pozměňuje.
Nikdy jsem necítil tolik adrenalinu a nikdy jsem nebojoval proti takovému soupeři, vždy jsem chtěl svého soupeře prostě zabít.... trošku mu znepříjemnit odchod.. ale tentokrát to nebude jen trošku.
Návaly hněvu se začaly stávat čím dál silnější a častější... nenechám se ovládnout úplně... jen dost na to, aby mě Síla posílila dost natolik, abych dokázal vyvinout co největší výkon a soustředění na nepřítele.
Levou nohu posunu dozadu, povolím sevření mečů, dost na to abych se odstrčil.
Maximální soustředění využiji k uchopení nepřítele Silou.. V rukách mám sice meče, ale to mi nebrání použít je k alespoň částečnému usmeřnění a zároveň věřím, že jsem natolik schopný k tomuto kroku. Ze začátku mačkám středně silně, abych vyždímal vzduch z plic a potom začnu přitvrzovat, ale ne moc dlouho, jelikož mám stále ještě plán. Pustím uchopení a přejdu ke druhé fázi.
Tentokrát už budu ruce potřebovat.....hlavně prsty. Pustím meče ukazováčky a malíčky a soustředění posílené hněvem přeměním opět v elektrickou energii v konečcích prstů, kterými jsem pustil meče na nepřítele.
Nějakou dobu ze sebe pumpuju blesky a pak přestanu. Vyčkám na další krok nepřítele. Obranu budu opět provádět skřížením mečů a v případě se pousím i o nějakou tu Silovou obranu.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Oválná podkrovní soubojová místnost:
Oba soupeři v zaklínění se nezávisle na sobě rozhodnou pro totožný útok, či alespoň myšlenku. Den tedy uvolní levou ruku, aby mohla lépe usměrnit svou temnou energii, zatímco Kroenen pouze povolí soustředění v obraně meči a pokouší se uchopit svou soupeřku bez pomoci rukou. Stane se tak, že oba dva protivníci se najednou začnou škrtit, Kroenenův stisk je však slabší a za chvilku začne pociťovat mírnou převahu soupeřky. Tak však svůj stisk náhle dost povolí a vyskočí do salta s úmyslem zasáhnout Kroenena ze vzduchu. I díky uvolnění stisku však mohl Kroenen zablokovat úder shora jedním ze svých mečů. Její výskok navíc nebyl takový, jaký by si představovala, i díky tomu, že byla částečně držena Kroenenem a tak div, že nespadla na něj. Odrazila se tedy svým mečem od jeho a vrátila se zpět před něj, aby nyní čelila útoku blesky, které Kroenen vyvolal za překřížení svých mečů a pozdvižením ukazováčku a malíčku, jež mu posloužily jako vodiče energie. Den zablokovala blesky z jedné ruky světelným mečem, ale z druhé strany dostala krátký zásah, než uzpůsobila polohu meče tak, aby zachytil oba výboje přicházející od svého soupeře. Pocítila mírnou paralýzu svých svalů, ale stále byla schopna je všechny ovládat, naopak Kroenenovi se nyní díky následkům škrcení hůře oddychovalo, což by se s prodlužováním souboje mohlo jevit jako klíčové, protože by se rychleji unavil.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Atalon
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1210
Registrován: 28.3.2010 17:29:34
Bydliště: Psst! To je tajný

Příspěvek od Atalon »

Oválná podkrovní soubojová místnost:

Sakra už mě s tima bleskama začíná líst na nervy! Už se těším až mu ty pracky uříznu.
Uchopím meč pevně oběma rukama a napnutím všech svalů si ověřím, že bolest kterou cítím je horší než její následky. Zvládat bolest jsem se naučila už dávno, koneckonců jako každý trénující od raného věku u sadistických mistrů temné strany, ale také jsem se jí naučila nepodceňovat. Hned jak soupeřovi blesky dojiskří vrhnu se opět na soupeře obouručními tvrdými útoky, opět pozvednu meč nad hlavu a pokusím se zaútočit dvěma útoky "padající laviny", které si pamatuji ještě z dob výcviku, jejichž druhý úder propojím s rychlým kopnutím pravou nohou zboku do soupeře, směřovaným na jeho zraněnou levou nohu a následným sekem z půl-otočky trochu šikmo zboku zleva do oblasti jeho pasu. Ihned se rychle protočím doleva do rychlé otočky z níž se pokusím soupeři zasadit úder plnou silou šikmo zprava shora mířený na soupeřovu hlavu. Stále si dávám pozor abych v případě silového protiútoku soupeře přešla do obrany pomocí Absorbce.

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Oválná podkrovní soubojová místnost:

Zatím co ještě blesky dojiskřují pokouším se dýchat chvíli z hluboka, aby se mi vrátila barva.
Jenom co skončím schovám Shoto, abych mohl přejít do obouruční obrany.
Pokusím se využít převážně protiútoků. Vždy, když vykryju útok pokusím se meč soupeřky odstrčit a z opačné strany vodorovně seknout. Vodorovně proto, protože bych tak mohl jak útočit, tak se i bránit. Levou nohu nechávám vzadu a pravou vepředu.
V případě, že se vzdálím od soupeřky a ona ke mě bude muset přiskočít/ doběhnout, pokusím se ji Silou uchopit za nohu, co nejvíce ji zmáčknout a následně strhnout (nohu) směrem vpřed a lehce nahoru, abych ji vyvedl z rovnováhy/ po připadě povalil na zem. Při úspěchu bych neváhal v útoku silným sekem vedeným shora ze střední vzdálenosti (tak 1 metr).
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Oválná podkrovní soubojová místnost:
Po bleskovém intermezzu se Kroenen rozhodne přejít do boje s jedním mečem, zatímco Den již proti němu vyráží v dalším útoku. Na poslední chvíli zabrání prvnímu útoku a s vypětí sil i druhému, aby už nestihl reagovat na onen kopanec, který dopadl do onoho citlivého místa, jež měl zraněné. Stehnem mu projela palčivá bolest v takové míře, že se Kroenen neudržel na nohou a jeho tělo zavelelo k pádu. Dalo by se to však nazvat neštěstím ve štěstí, protože jeho pád na zem jej uchránil před dalším úderem ve výšce pasu. A zatímco se Den protáčí do otočky, tak Kroenen na chvíli potlačí bolest a ze své pozice na zemi škubne za soupeřčinu nohu, která má v půlce otočky jen málo možností, jak se tomu bránit. Oba soupeři tak skončí na zemi vzájemně vzdálení dva metry od sebe, jenomže s tím rozdílem, že Kroenen bude mít díky dobře namířenému zásahu do svého stehna obrovské potíže s tím vůbec stát na nohou, natož se pak pohybovat. Dostal se tím, tak do značné nevýhody.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Atalon
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1210
Registrován: 28.3.2010 17:29:34
Bydliště: Psst! To je tajný

Příspěvek od Atalon »

Oválná podkrovní soubojová místnost:

Co nejrychleji se otočím k soupeři mečem a nyní volnou levou rukou s úsměvem ve tváři.
Už tě trochu znám! Po tomhle je jen otázkou času kdy zase zkusíš ten svůj pitomej trik.
Pomalu vstanu a mezitím si, pozorná k reakcím soupeře, promyslím postup.
Útoč! Ne, pozor! Raněné zvíře je nejnebezpečnější, vzpomeň si na toho rancora. Nespěchej užívej si to.
Rychle jsi vzpomenu na jednu ze vzpomínek z dob mého výcviku, ale rychle jí zatlačím na ústup a soustředím se na boj. Pomalu uchopím meč oběma rukama, tak abych mohla co nejrychleji uvolnit levou ruku k obraně proti soupeřovým trikům.
V tomhle stavu se mi v boji s mečem asi nevyrovná, takže spíš pozor na Sílu.
Levou rukou pustím meč a pomalu vyjdu krok za krokem směrem k soupeři. Když se mi podaří dostat se na dosah, pokusím se mu zasadit sek mečem do žaludku, po němž ihned odskočím nazpět.

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Oválná podkrovní soubojová místnost:

Pokusím se ignorovat veškerou bolest. Oběma rukama a pravou nohou se opřu o zem a pokusím se zvednout.
Veškerou váhu přenesu na pravou nohu a zkusím se přidržovat Silou, abych byl schopen, alespoň základních úhybů a úkroků, ani bych zetěžoval zraněnou nohu. Bude to vyžadovat soustředění, ale zvládnu to.
Tohle mě začíná štvát, ale dobrá zasela si vítr, sklidí bouři. Nevyzpytatelnou bouři.
Počkám, než se ke mě protivnice dostane a vyčkám na její útok.
Prozatím přejdu do obrany. Stoupnu si lehce bokem s pravou nohou vepředu. Hodlám z obrany přejít ihned do protiútoku. Vykryju útok, pokusím se ji vši silou odrazit, udělat otočku na pravé noze, stále se pokouším Silou se udržovat ve stoje a z otočky potom přímě seknout v oblasti ramen.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Oválná podkrovní soubojová místnost:
Souboj na chvilku ustrne, zatímco se oba protivníci zvedali ze země na nohy a chystali se na další kolo jejich souboje. Den se zvedla o něco dříve než Kroenen, ale když vyrazila na svůj útok, který vedla ve výši břicha, tak už byl Kroenen na nohou. Nedělalo mu tedy problémy její útok vykrýt, protože nebyl příliš kreativní, stejně jako to co následovalo, naopak následnou otočkou své soupeřce přitíží a i přestože ji nijak výrazně nezasáhne, tak ji přinutí ustoupit více, než měla v plánu. Sice má potom i přes pomoc Síly potíže to ustát, ale zůstane stát 'na nohou' a chystá se k dalšímu útoku, když se stane něco, co on ani Den nečekali. Přímo mezi Kronenem a Den se ze země vynoří velká zrcadlová dlaždice, kde nyní mohou spatřit svůj vlastní odraz. Takových dlaždic se však ze země vynoří mnohem víc po celé ploše. Jsou od sebe rovnoměrně rozmístěny a to vždy dva metry do všech stran. Na první pohled se jeví, že jsou to pouhá zrcadla z obou stran, ale je jisté, že tomu tak doopravdy není.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Atalon
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1210
Registrován: 28.3.2010 17:29:34
Bydliště: Psst! To je tajný

Příspěvek od Atalon »

Oválná podkrovní soubojová místnost:

Kruci já věděla, že to nebude tak lehký ho zabít,
pomyslím si po protivníkovu protiútoku a napřáhnu se k tvrdému úderu proti jeho připravovanému útoku, když náhle přímo přede mnou vyjede obří zrcadlo.
Sakra, co je zas tohle?!
Zmateně se rozhlédnu po okolí, kde se formují další nově vytvořené zdi.
Tak jo tak tohle věci kapku zkomplikuje a taky zpomalí.
Rychle se chopím nápadu, jež mi bleskne hlavou a ponořena do Síly se rozhlédnu po okolí Zrakem Síly, kterým jak doufám najdu svého soka. Po chvíli se pomalu vydám kolem dlaždice najít svého nepřítele v obraném postoji plně soustředěná a připravená v případě nepřítelova útoku k tvrdému protiútoku, zatím se k oněm dlaždicím příliš nepřibližuji.
No nic, na schovávanou jsem si hrála vždycky ráda, skoro tak ráda jako na pitvu.
Pomyslím si temně se usměji.

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Oválná podkrovní soubojová místnost:

Musím, prostě musím,ale alespoň si teď trochu oddychnu.
Napnu všechny své smysly a pokusím se je posíli Silou. Potřebuji aby mě varovali v případě nebezpečí. Musím vědět o všem co je v místnosti. Musím celou místnost cítit, jedině tak zjistím kde je.
Ať už se mi to povede, nebo ne, pomalu začnu chodit kolem dlaždit, částečně sledujíc prostor za mnou a zároveň s co nejvíce napjatými smysly hlídám celé okolí.
Mečem jsem přípravený se bránit a volnou rukou také a to odhozením soupeřky.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Zamčeno

Zpět na „Ostatní“