Den Khann(Atalon) vs Kroenen Konnar(Gnost)

Ostatní uzavřené projekty, MPMka a podobné ...

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Oválná podkrovní soubojová místnost:
Oba protivníky náhle vynořivší se dlaždice zaskočí a trochu zmate. Oba začnou pomocí Síly pátrat po svém soupeři, aby hodně rychle zjistili, že je na druhé straně skleněné dlaždice pevně stojící v zemi. Do výšky měla dlaždice dva a půl metru a do šířky metry dva. Její hloubka tedy prostor, který v současné době odděloval Den s Kroenenem, byla zhruba čtvrt metru. Oba se vydají do pohybu po své pravé ruce a to metr od dlaždice před nimi. Když se dostanou do pozice, kdy je nejužší část dlaždice přímo před jejich čelem, tak spatří toho druhého. Tedy světelný meč a pravé rameno na levé části dlaždice, a druhou ruku s druhým ramenem na druhé části. Oba tedy oddělují dva metry šířky dlaždice, plus po metru, co stojí každý z nich od ní. Nikdo z nich zatím nejeví snahu o další útok, přesto jsou oba připraveni se bránit.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Atalon
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1210
Registrován: 28.3.2010 17:29:34
Bydliště: Psst! To je tajný

Příspěvek od Atalon »

Oválná podkrovní soubojová místnost:

Najít svého soupeře bylo snazší než jsem čekala, problém byla změna prostředí která mohla dost nepěkně ovlivnit souboj. Rázně jsem vykročila po pravé straně dlaždice ke svému soupeři nespouštěje ho z pohledu ani očí ani Síly.
Dobře si pamatuju ty tví iluze, k těm ti příležitost nedám. Ne teď!
Držím meč v pravé ruce před sebou, připravena k obraně před soupeřem jak mečem tak Silou pomocí volné ruky. Pochybuji že s jeho zraněním bude schopen mi utéci a vzhledem k jeho předchozímu chování pochybuji že se o to pokusí. Když se k němu přiblížím na dosah pokusím se za krytí svým mečem použít Sílu a trhnout mu onou raněnou nohou, pokud se mi to alespoň částečně podaří tak se pokusím mu zasadit několik tvrdých obouručních útoků rychle po sobě jdoucích vedených pro Djem So klasickým stylem shora s různým sklonem, primárně však mířených zprava abych co nejvíce využila jeho zranění a zvýšila tak svou možnost dalšího zásahu a zároveň snížila šanci na jeho protiútok. Pokud se mi trhnutí nepodaří pokusím se zaútočit částečně vířivým způsobem, mečem obouručně zaútočím shora načež ho rychle protočím kolem svého boku a pokusím se mu zasadit další útok z oné otočky zdola a následně ho opět protočím a pokusím se o další úder shora. Celou dobu si dávám pozor na své okolí aby nově nabyté překážky nijak nepřekazily můj útok, snažím se proto vždy držet k nim blíže levou stranou aby můj meč měl dost prostoru.

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Oválná podkrovní soubojová místnost:

No jo no, to se dalo čekat, že bude stačit to obejít, ale co.
Pokusím se zvýšít svou Silovou obranu a začnu jednat.
Udělám krok vzad, Silou stisknu zrcadlo dost na to, aby popraskalo a střepy vrhnu proti protivnici. Nenechám ji vzpamatovat a bleskově zaútočím blesky, které vyvolám u levé ruky směrem na její nohy a pokouším se, aby mi je mečem nezachytila. Pokud blesky zadrží přejdu k dalšímu koru okamžitě, pokud zasáhnu, tak jen tak nepřestanu, ale počkám si než budem mít dost na to, abych ji dost ochromil. Další krok je uchopení Silou a Silové Zdrcení co největší Silou.
Pokud se ke mě přiblíží moc co nejrychleji přejdu za zrcadlo a začnu útočit blesky a připravím si co nejsilnější obranu Soresu s podporou Síly jako dokážu.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Oválná podkrovní soubojová místnost:
Když se oba soupeři spatří a rozhodnou se pokračovat v boji přímo, tak to už Den vyráží kupředu s mečem nad hlavou ve stylu Djem So. Kronen před ní o krok odbelhá zpět a pokusí se Silou stisknout zrcadlo tak, aby popraskalo. Jenomže k jeho překvapení je efekt nulový a ukáže se tak, že zrcadlo není z obyčejných materiálů a pod původně naplánovaným útokem neruplo. O to horší to pro něj bylo, že musel čelit útoku soupeřky. Než aby jí nastavil meč, vyšlehly mu z prstů blesky energie, které přinutily Den sklopit čepel mnohem dříve a přibrzdily její útok. Den všechny blesky zachytí svou čepelí a tlačí ji stále kupředu i přes Sílu útoku blesky. Na Kroenenovi se začnou projevovat první známky z nedávného přiškrcení, když pocítí, že pomalu ztrácí šťávu. Rozhodne se pro to ustupovat za zrcadlo, tak jak mu to noha dovolí, stále držíc si soupeřky od sebe mnohočetnými bleskovými výboji. Moc dobře však ví, že příliš dlouho to v takovéhle míře nevydrží. Ale i Den začala pociťovat mírnou slabost v levém rameni - jakoby další salva blesku přivolala vzpomínky na její první zásah a výsledkem byl sílící třes levé ruky.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Atalon
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1210
Registrován: 28.3.2010 17:29:34
Bydliště: Psst! To je tajný

Příspěvek od Atalon »

Oválná podkrovní soubojová místnost:

Stálo mě dost síly abych dokázala tlačit soupeřův útok zpět proti němu, ale nehodlala jsem s tím skončit, když jsem ucítila rostoucí tlak v levé paži, jež se začala třást.
Sakra, teď ne. Já věděla že se to projeví, proč jsem si já pitomá myslela že bych to mohla tak rychle vyléčit. Ale rozhodně to teď nevzdám, ne teď, ne dokud neochutná sví vlastní blesky.
Meč co nejpevněji sevřu pravou rukou a levou rukou jej popustím, ale jen proto abych jej znovu uchopila ale Silou, vycházející z mé levé ruky udržujíc jí v několika centimetrové vzdálenosti od meče. Pevně jej uchopím pomocí Síly a pokračuji v tlačení proti soupeři. Doufám že tento způsob zmírní následky mého dřívějšího zranění. Hodlám se držet až do konce a ve chvíli kdy soupeři dojde energie, nebo přestane blesky používat, okamžitě uchopit zpět meč obouruč a prudce se vrhnout do série tvrdých útoků a snad dá-li Síla i ukončit tento souboj. Mám v plánu vést útok stylem padající laviny a směřovat první údery co nejsilněji přímo proti soupeřovu meči a udolat tak jeho obranu, pak plynule do tohoto útoku vkládat nahodile široké seky zprava a zdola. Pokud by se při tomto útoku zhoršilo mé zranění nebo zesílily jeho následky, pak přejdu na jednoruční útoky stejného stylu ale pokusím se je podpořit v účinnosti opětovným použitím Síly a to škrcením. Do svého útoku hodlám vložit veškerou svou rychlost i sílu a nedat tak soupeři šanci k protiútoku.

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Oválná podkrovní soubojová místnost:

Tohle ne, teďka ne... ještě jsem nezkončíl. Nemůžu, bez té nohy by to bylo nepší, ale co nadělám, teď nějakou taktiku.
Pokusím se načerpat ze Síly co nejvíc šťávy, abych ještě aspoň chvíli vydržel.
Přestanu používat blesky, připravím si meč na obranu s co možná největším soustředěním, za štěstí asi můžu považovat to, že Soresu nepotřebuje přiliž energie, takže budu ještě nějakou dobu v boji, ale vím, že když nic nepodniknu, tak mě dříve, nebo později udolá.
Nějak dlouho nečekám, prostě vynaložím 70% své zbývající energie do Zdrcení, při čemž se hlavně soustředím na páteř a na nějaké ty životně důležité orgány, ale hlavně na páteř. Do poslední chvíle před uchopením se soustředím na obranu své hlavy a až k pasu. V případě, že mi stihne zasadit ránu někam, tak nepouštím, pořád drtím.
V případě, že mě to bude hodně- extrémě vysilovat, nebo bych ji zvládl jen zvednout a lehce zmáčknout, prostě do ní zabodnu aktivovaný meč a ukončím to.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Oválná podkrovní soubojová místnost:
Kroenen vycítil, že takhle nebude moci dál pokračovat a proto si sáhl do Síly a přivolal si ještě na pomoc, zatímco Den uchopí meč do jedné ruky a snaží se podporovat útok tlačením na svou čepel pomocí Síly. Nemůže však tuto novou techniku řádně vyzkoušet, protože Kroenen upustí od blesků a rychle přejde do obranného postoje Soresu se svým světelným mečem, zatímco Den přehmátne zpět na obouruční držení. Den hodlá pokračovat ve svém útočném snažení v technice Padající Laviny, ale už po dvou úderech pocítí zvyšující se třes levé ruky, což se podepisuje na ovlivnění rychlosti útoků, stejně jako síly a především i vysoké přesnosti. Kroenen v tom vycítí svou šanci a i on přehmátne na jednoruční držení meče, ve stejnou chvíli jako jeho soupeřka, a oba si přivolají na pomoc Silové útoky. Den se rozhodne pro použití Škrcení, zatímco Kroenen přejde na mnohem účinnější, ale i náročnější Zdrcení. Meče obou soupeřů ustoupí stranou a oba svírají toho druhého ve svém sevření, a zatímco Den přiškrcuje Kroenena, jehož dech se prudce zrychluje a únava nárůstá, tak Kroenen se naopak snaží drtiti soupeřčinu páteř a lehce ji svírá orgány - srdce a ledviny, na více mu nestačí Síly a soustředění. Jeden moment se zdá, že soupeři se mají navzájem v šachu.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Atalon
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1210
Registrován: 28.3.2010 17:29:34
Bydliště: Psst! To je tajný

Příspěvek od Atalon »

Oválná podkrovní soubojová místnost:

Můj soupeř mne svíral svým Zdrcením,
...za jiných okolností by mi přišlo skoro směšné jak obdobné taktiky volíme, ale to se při delším boji stává. Jak se soupeři stále lépe v boji poznávají začnou se jejich styly mísit.
Ale já se rozhodla vsadit na svou sílu a Sílu. Ač to nebyl můj nejoblíbenější způsob boje, přišel mi za daných okolností jako nejlepší. A tak, místo abych přerušila útok a snažila se přejít k obraně, rozhodla jsem se pokračovat.
Nevím jestli to cítím správně, ale myslím že už si sáhl na dno, nebo od něj není daleko. Nebylo by divu když tu pořád metal ty ohňostroje. Uvidíme, boj je vždycky risk!
Rozhodnuta, ignoruji co nejvíce bolesti způsobené soupeřovým útokem tím, že se plně soustředím na jeho zabití. Sáhnu hluboko do Síly skoro až na své dno a všechnu Sílu jež poberu vložím do sevření soupeřova krku, jediná věc jíž mimo Škrcení nepřítele věnuji nějakou pozornost je jeho meč. V odpověď na jeho případné použití držím stále aktivovaný svůj. Jak doufám, je má rezerva Síly, jíž jsem neplýtvala na tak náročné útoky jako soupeř, větší než jeho a poskytne mi výhodu k ukončení tohoto duelu. Padne-li soupeřův útok, jsem rozhodnuta ve svém vytrvat dokud to bude možné nebo dokud neztratí vědomí a pak souboj ukončit čepelí svého meče.

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Oválná podkrovní soubojová místnost:

Tohle se mi jeví jako konec....ale poslední vzdor bych měl ještě prokázat vítězi.
Přejdu z páteře a všech ostatních orgánů a přesunu se na nejsilnější sevření mozku.
Jak doufám, tak jí alespoň lehčím sevřením mozku zhorším soustředění a příčtu si pár sekund k dobru.
Přestanu se soustředit na vše až na tři věci, drcení soupeřčina mozku, potřeby zůstat při vědomí až do konce a kdyby se soupeřka pokusila mě dorazit mečem tak i na její pohyb. Na první věc se soustředím na 70%, na druhou 20% a na poslední zbylé minimun.....10%.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Oválná podkrovní soubojová místnost:
Souboj obou jedinců pokračoval pouze Silovými technikami a jejich meče, tak zůstaly stát bokem. A zatímco Den se snažila přesunout vše do škrcení soupeře a zesílila tak svůj stisk, Kroenen svou technikou změnil cíl. Uvolnil páteř soupeřky, stejně jako její srdce, jež opět začalo bušit rychleji a doplňovat chybějící kyslík, či bolestivé ledviny a rozhodl se vsadit vše na jednu kartu a to zdrcení mozku. Přehmátnutí v technice a neustávající škrcení, ba naopak ještě posilněné však nepřinesou kýžený efekt, nebo alespoň ne dostatečně rychle. Kroenen cítí jak jeho Zdrcení oslabuje každou vteřinou, jak začíná lapat po dechu a pomalu se škrtit, s čímž ho také opuštějí Síly. Instinktivně si vypomáhá trochu Silou, čímž opět ubírá na svém zdrcení. A jak jeho tělu začíná docházet kyslík, tak oslabuje funkce orgánů, mozku - soustředění a pomalu ztrácí vědomí, až upustí od Zdrcení a přijde o vědomí úplně. Den pocítí v ten moment náhlou úlevu na svém mozku, i když poslední vteřiny pro ní byly utrpením, hlavně ve snaze udržet si soustředění a i na ní začínala nečekaně rychle dopadat únava. Proto na chvilku své sevření uvolnila, když sledovala, jak její soupeř upadl do bezvědomí na zem. Ke svému překvapení zjistila, že ji nyní levá ruka bezvládně visí při těle, což se projevilo jako následek soupeřova Zdrcení - a nedařilo se jí ruku opět ovládnout. Nemohla však dlouho váhat, protože bez škrcení by mohl její soupeř za několik desítek vteřin nabýt vědomí a opět zažhnout svůj světelný meč, který se polevením stisku vypnul.
----------------
Takže Atalon má vše ve svých rukou - nebylo to jednoduché rozhodování a vlastně rozhodovaly pouze drobné chybky, kterých Gnost udělal více a postupně se nahromadily. Dle všeho tedy nastává poslední kolo ...
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Atalon
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1210
Registrován: 28.3.2010 17:29:34
Bydliště: Psst! To je tajný

Příspěvek od Atalon »

Oválná podkrovní soubojová místnost:

Konečně nastává chvíle zmírnění tempa, ovšem jen pomyslná. Bojuji již příliš dlouho nato abych zpomalila nebo upustila od ostražitosti dokud můj soupeř dýchá, ač tomuto už ani tohle nejde moc snadno. Navíc pohled na můj stav mne ujišťuje ve vážnosti a naléhavosti situace.
Sakra ruka v háji, tohle se bude léčit týdny nejmíň. Vyčerpaná jak po válce a nechci vědět co dalšího se ještě objeví. Tak to skončeme!
rychle se chopím pravou rukou meče a zažehnu jeho čepel.
Nikdy jsem nebyla ten typ hračičky co si soupeře pro zábavu řeže na tenké plátky, ale u tebe bych udělala ráda výjimku. Ale vždycky jsem byla praktik!
S poslední myšlenkou zdvihnu únavou ztěžklou ruku a bez zaváhání nebo grácie tnu do soupeřova krku abych definitivně ukončila tento souboj. Zdaří-li se to dojdu pomalu pro jeho meče, jež si připnu k pasu a pak pomalu pozvednu jeho uťatou hlavu na odiv publiku.
Byl to dobrý soupeř.
Pak se v klidu odeberu na ošetřovnu kde nejspíš na pár hodin odpadnu.

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Oválná podkrovní soubojová místnost:

Když se mi začne dělat černo před očima, dojde mi že je tohle už konec... konec který jsem si snad vždy přál, ale nikdy si to neuvědomil.
Takže takhle skončím.... v boji.... aspoň že mi bude dopřáno toto... smrt je přirozená část žívota.... konečně si pro mě přišla....zbytečně ses vysiloval hochu...zbytečně....
Nakonec se mi rozplyne i zbytek světla, který vidím, i všechny myšlenky... bolest a pocity... nastane konec.. konečně budu jeden se Silou... nebo v to alespoň ve snu před smrtí doufám...

Gratuluju Atalonovi... snad jsem se poučil... snad.. :D no, aspoň teď vím, ve kterých částech souboje mám ještě dotahovat.. :D:D
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Oválná podkrovní soubojová místnost:
Den nečekala těch deset vteřin, které by soupeři mohly stačit k tomu, aby se alespoň probral a rukou, kterou mohla ještě ovládat - tedy pravou, uchopila svůj světelný meč, který ožil, aby dokončil své dílo. A zatímco se blížila ke Kroenenovi, ten byl již smířený se svou smrtí a odevzdaný svému osudu. Proto, když Den ťala po jeho krku a oddělila ji od těla, tak v obličeji mu zůstal klidný a vyrovnaný výraz, možná i trochu spokojený s tím, jak skončil. Když je dokonáno, tak Den uschová svůj světelný meč, pomalu sebere světelný meč a shoto, které doposud patřily jejímu soupeři, aby se sehla k jeho hlavě a pro pobavení diváků ji zvedla triumfálně do výše.
A je konec dámy a pánové ! Souboj je u konce a před námi stojí vítězka ! Co by mnoho mužů dalo za to, kdyby je pohladila její něžná ruka, ruka Den Khann, vítězky dnešního souboje ! Vzdejme hold jaký si zaslouží za předvedenou show, kterou nás bavila od začátku do konce !
ozval se hromově hlas moderátora, aby se odmlčel aplausu diváků, nadšených pokřiků a povzbuzování. Našlo se několik mlčících jedinců, kteří fandili druhé straně, ale většina diváků zde byla jenom proto, že lačnili po krvi, lačnili potom, jak se bude zabíjet jenom pro jejich potěšení.
A to je odsud vše, dámy a pánové. Tímto se s vámi loučí Enom Hakkrey, váš oblíbený moderátor arénových soubojů a těším se na další napínavý duel !
ozval se ještě jednou naposledy Enom Hakkrey, než utichl a Den si ještě chvíli mohla vychutnávat aplaus publika, než se vytratila do zákulisí na své ošetření, a začátek delší rekonvalescence.
-----------
Nechávám zde ještě nějaká čas k případným komentářům či připomínkám, než to uzavřu a přesunu do Ukončené/Ostatní.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Ostatní“