Výcviková akce DOP

Ostatní uzavřené projekty, MPMka a podobné ...

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jazen »

Raaka IV ( Jett Voss )

Pri pohľade na padajúceho vojaka na zem som sa trochu pousmial.
Toto mám rád. Ten moment prekvapenia, keď ani nevie odkiaľ strela prišla.
Trošku vykuknem a vidím ako na jedného môjho spolubojovníka skočil nepriateľ, čupiac sa rozbehnem k nemu. Potom uzrem ďalšieho kumpána, ktorý s ľahkosťou odzbrojil súpera. Prižmúrim oči a chytím zbraň, ktorú mi hodil. Počas behu k bitke som cvične zamieril a skontroloval perimeter.
Nikde nikto. Ale je tu podivné ticho. Mám z toho zlý pocit.
pomyslím si pri dobehnutí k mele, v rýchlosti odkopnem nepriateľa od kolegu, následne po ňom vystrelím jednu ranu z pušky. Pečlivo obzriem okolie, ale stále nič. Kľaknem si na koleno a skontrolujem pušku.
V poriadku?
spýtam sa a utriem si pot z čela.

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Rakaa IV - pobočka DoP major Zeenon Wosz

Na pozorovatelně bylo mezitím poměrně ticho a napětí ve vzduchu by se dalo krájet, jelikož stále bylo na co se dívat. Poté, co major Wosz vyslechl ne zcela kladné hodnocení od Ann Bothy, musel se v duchu ovládat, aby neřekl něco, čeho by později musel litovat...

Přesto se zdvořilým tónem opáčil: "Hm, máte pravdu. Naši nováčci prozatím nejsou plně vycvičeni, toto je spíše jakýmsi vstupním testem - kdo projde a my s ním budeme spokojeni, ten nastoupí službu v našich řadách. Popravdě ani mě se koncepce téhle akce příliš nezdála, ale byl jsem přidělen k tomuto projektu hlavním pořádkovým úřadem Republiky a jsem si jist, že ten rozhodl nanejvýš správně..." dokončil major své hodnocení momentální situace, zatímco jeho zástupce, seržant Gallamin, již netrpělivě očekával verdikt svého velitele a jediiské pozorovatelkyně.
Major pootočil oči k němu a pokynul v souhlasném gestu: "Nuže seržante, proveďte prosím našeho hosta do výslechové místnosti a vzkažte prosím vězeňské službě, ať najdou ... eh... koho tam máme z oddělení bezpečnosti?" zeptal se Gallamina. Ten odpověděl: "Seržant Shawn, pane. Nový, přidělili jej sem teprve před týdnem, pane!" a doplnil svou informaci zasalutováním.

"Ták, výborně! Nuže tedy příjměte prosím mé pozvání k rozhovoru s jedním z kadetů, abyste si sama mohla udělat obrázek o celé věci. Zatím nashle a hodně štěstí!" odvětil zpět k rytířce Jedi.
Major se nato otočil i se svým křeslem a pohodlně se usadil, s cílem sledovat další akci. Seržant Gallamin pochopil, že jeho šéf nehodlá být rušen a postavil se do pozoru vedle Ann Bothy a mlčky jí ukázal, aby jej následovala...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Lan Mandragoran
Učedník
Učedník
Příspěvky: 260
Registrován: 22.9.2009 12:45:08
Bydliště: Střední čechy

Příspěvek od Lan Mandragoran »

Rakaa IV - pobočka DoP (Ann Botha)

Zvednu se z křesla ze kterého jsem pozorovala akci. Nevím jestli mi váš nováček poví co vlastně chci vědět ale podívám se na něj. Jen jsem myslela že jej necháte předvést k nám. Až se vrátím majore musíte mi říct co bylo vlastně smyslem tohoto výcviku. Opravdu jsem zatím jen vyděla jednoho mladíka nakráčet do chřtánu nepřítele čímž prozradil přítomnost své jednotky. Ale nevím proč to udělal ani kam měli původně nováčci namířeno. To všechno chci vědět až se vrátím. Protože opravdu nemohu říci nic kladného na vaši obranu pokud neznám pravý smysl.

Dobrá seržante. Odveďte mě k tomu vašemu kadetovi. Vykročila jsem za seržantem směrem k výslechové místnosti.

Uživatelský avatar
Davidss
Učedník
Učedník
Příspěvky: 170
Registrován: 20.3.2010 10:56:17
Bydliště: Coruscant,Chrám Jediů,můj pokoj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Davidss »

Na základně (Darren „Dvojka“ Shawn)

Přecházím po místnosti a čas od času pohlédnu na zajatce,kterého mi bylo dáno za úkol hlídat,zda už se neprobral.Stále nic.Doopravdy by mě zajímalo,kdy se probere
pomyslím si a znovu na něj pohlédnu.To by mě zajímalo co může mít takový mladík za teroristické úmysly.Vždyť vypadá tak na 19 nebo 20 let.
honí se mi hlavou.Jak mám zvykem tak,přendám si své DH-17 s jednoho pouzdra do toho druhého a zkontroluji jestli mám svoji vibrodýku na svém místě a jestli je kapsa dobře zajištěná.Zajímalo by mě kdy dostanu nějaké další rozkazy.
zamyslím se nad tím,jaký tohle cvičení nabere směr.

Rozhodnu se našeho zajatce trochu prošacovat.Po krátké prohlídce u něj najdu zvláštní předmět.To bude nějaká zbraň ale určitě nebude střelná pomyslím si a když si předmět prohlédnu pozorněji tak mi blesknou hlavou otcova slova že takové a podobné předměty nosí Jediové...a tohle tedy bude jeho zbraň....světelný meč.Schovám si ho k sobě,posadím se na židli naproti toho Jedie a čekám.
Myslete na sebe jako na ruku.Každý z vás je prst a bez ostatních jste k ničemu.Samotný prst nedokáže chytit nebo ovládat nebo zatnout pěst.Sami nejste ničím a společně jste vším.

-Instruktor RC seržant Kal Skirata

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

V džungli (Kevin Thran)

Jo jsem v pohodě... Co vy dva? Otočím se na kolegu a ležícího příslušníka nepřátelské skupiny.
Obvykle se velitel v plné polní vrhá do akce se svými chlapy. Pomyslím si a rozhlédnu se po okolí.
Obvykle má nějaké speciální označení… Zamyslím se a podám ruku kolegovi, který se ještě před chvílí válel po zemi.
Jenže tohle není obvyklá akce a na to aby byla tady něco nehorázně smrdí…
Sehnu se k prostřelenému vojákovi, abych mu vzápětí začal prohledávat kapsy. V duchu jsem se modlil k malé porci štěstí…

Hele pouta i s klíčem to se nevidí každý den… Dovolil jsem si poznamenat.
Svlíkněte ty dva a někde je schovejte, tohle je naposled co mě uvidíte s poutama jasný?!

***

Mezitím

Velitel přepadu pozorně sledoval počínání trojice. Bylo mu jasné, že vystavení se přímé konfrontaci je naprosto zbytečné. Místo toho aktivoval vysílačku a poznamenal: Informujte majora, už jdou…
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Rakaa IV - pobočka DoP

Na chodbách základny DoP bylo překvapivě ticho a klid, takže když tudy procházela rytířka Jedi Ann Botha v doprovodu seržanta Gallamina, bylo slyšet každý jejich krok. Většina personálu byla na svých pohotovostních pozicích a členové zásahových jednotek právě v terénu plnili své úkoly.

Seržant zadal vstupní kód na portu vedle otočných dveří, nad nimiž se skvěl nápis:

Kód: Vybrat vše

Věznice - bloky A1-F5
Poté dvojice vešla dovnitř a přivítal je mladý důstojník, který zde měl za úkol připravit zadrženého kadeta. Gallamin pokynul Jedi, aby následovala Shawna, sám pak zůstal ve vstupních prostorech cel. Chtěl okamžitě podat hlášení svému nadřízenému, pokud by Jedi zjistila nějaké nedostatky. A on očekával, že ta mladá Elominka dřív či později nějaké najde...
_________________________________
Pokračuje Ann Botha (Lan), seržant Shawn (Davidss) a konečně i Yush Nets. Následovat bude moder a frontoví bojovníci...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Lan Mandragoran
Učedník
Učedník
Příspěvky: 260
Registrován: 22.9.2009 12:45:08
Bydliště: Střední čechy

Příspěvek od Lan Mandragoran »

Rakaa IV - pobočka DoP (Ann Botha)

Takové ticho, to se dalo čekat, všichni vyrazili lovit nováčky. Ironicky se sama pro sebe ušklíbnu. Je na tom celém víc nežli vydím. Musím se vice soustředit. Jsem si jista že tohle co tu vydím není pravá podstata celé organizace. Přeci když zjistili že sem letí Jedi na průzkum muselo jim být jasné že s takovouto ukázkou nebudu spokojena. A že radě nahlásím likvidaci této organizace. Za tím by mohlo být více. Možná by se mě dokonce mohli pokusit zlikvidovat jako nepohodlného svědka. Rozhlédnu se po prázdných chodbách jen pro klid mé osoby že na mě za rohem nečíhá ostřelovač.

Ne, to by si snad nedovolili. Jistě v tom bude něco jiného. Probleskne mi hlavou když dojdeme k portu nad kterým je označení věznice.

Klidným pohledem zhodnotím seržanta který my kynul aby jsem šla dale a sám zůstal na svém místě. Že by. Ne už jsi paranoidní. Zapomeň na své rodilé předsudky. Vzpomenu si na slova svého mistra. Když mi potlačoval mé charakterové vady.

Prohlédnu si mladého seržanta který se mě právě ujal. Hmm zhruba můj věk, vypadá jaksi nervózně a neposedně. Přesto si je jistý svým postavením.

Co to. Rychle se rozhlédnu. Něco cítím, co to ale je. Přivřu oči aby jsem se lépe soustředila když mi skrze sílu začne do hlavy vnikat jakési tušení. Cítím přítomnost někoho zvláštního. Velmi zvláštního.
Seržante prosím rychle mi ukažte toho vězně.

Uživatelský avatar
Davidss
Učedník
Učedník
Příspěvky: 170
Registrován: 20.3.2010 10:56:17
Bydliště: Coruscant,Chrám Jediů,můj pokoj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Davidss »

Na základně (Darren „Dvojka“ Shawn)

Sedím na židli a čekám co se bude dít dále.Prohlížím si světelný meč a když si vytáhnu datapad kde mám obrázek světelného meče,tak zjistím že tento je delší než obyčejné světelné meče.Určitě se po něm už bude někdo ptát,dlouho tu nezůstane,to je jisté.
přemýšlím a v duchu nad tím co bude dále.Abych se zabavil,začnu rozebírat,čistit a zase skládat svoje DH-17.Tohle dělám často protože mi to dodává klid a pohodu.

Když vzhlédnu od již složené DH-17 tak vidím jak vchází nějaká žena přibližně ve stejném věku jako je ten můj.Elominka
bleskne mi hlavou když si ji prohlédnu trochu lépe.Požádá mě abych ji ukázal toho vězně a vypadá trochu neklidná ale já nevnímám a sleduji Ji.Hmm tak ona má na sobě Jedijské roucho,je to tedy Jedi.
dojde mi podle oblečení a vzápětí se mi to potvrdí když spatřím její světelný meč.Jistě madam,tady je
řeknu a ukážu na židli kde sedí.
Myslete na sebe jako na ruku.Každý z vás je prst a bez ostatních jste k ničemu.Samotný prst nedokáže chytit nebo ovládat nebo zatnout pěst.Sami nejste ničím a společně jste vším.

-Instruktor RC seržant Kal Skirata

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Yush Nets
Učedník
Učedník
Příspěvky: 94
Registrován: 08.2.2010 18:14:29
Bydliště: Eclipse
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yush Nets »

Na základně, výslechová místnost

Jen tak sedím na židli. Rozhodl jsem se předstírat, že stále ještě spím - pokus o přátelské shlední se nevydařil, což jsem čekal, tak teď to musím napravit.
Hmm - dva lidi. Uvidíme, jak to půjde. Budou mě vyslýchat? Zajímalo by mě proč.
Se skloněnou hlavou sedím a přemýšlím nad plánem úniku.
Budou nejspíš ozbrojeni. To trochu komplikuje situaci. Možná bych mohl chvíli jim hrát do karet a pak nějak šikovně je vyřídit. To ještě uvidíme podle jejich výzbroje. Ted nevím, co je lepší. Jestli otevřít oči a rozhlédnout se po místnosti a nebo neupozorňovat na svůj plán a dál dělat bezvědomého.
Prozkoumávám své okolí pomocí Síly a zděšeně se stahuji zpátky, když narazím na uživatele Síly.
Sakra - co ten či ta tady dělá?
V duchu si uvědomuji, že můj plán je v tomto případě na nic a pomalu otevírám oči a zvedám hlavu doteď skloněnou. Pohlédnu na nějakou ženu - podle všeho onu uživatelku Síly - a přeměřím ji od hlavy k patě. Typická výstroj Jediů. Pohledem přelétnu k druhé osob místnosti. Muž - patrně voják - sedící na židli. V rukou drží nějakou zbraň. Odhaduji to na nějakou DHčku. A vidím...
Ne - můj světelný meč!
Nejsem Jedi, nejsem Sith.Nejsem Rus, nejsem Žid. Já jsem tím, kým se cítím. Sloužím Řádu, hledám u nich radu. Ale kodex mám vlastní, křik Vongů jest totiž slastný.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Před branami lomplexu (Kevin Thran)

Cítil jsem se všelijak. Pohnul jsem spoutanýma rukama. A řekněme si upřímně, nebylo to nic příjemného.
Ještě, že mám klíč v zádech v ufinormě a bouchačku v kalhotách... Bohužel byla to jen chabá útěcha.
Minimum hodin strávených na střelnici, které by se daly spočítat na prstech jedné ruky, nebo soukromé hodiny boje beze zbraně nebyly zrovna dobrou vizitkou. Ve skrytu duše jsem doufal, že výcvik dělá z muže polovičního vojáka.
Jinak jsme namydlení.


U cel (major Wosz)

Major nehnul ani brvou. Diskrétně nechal projít rytířku Jedi a sám počkal chvíli u cel. Snad podvědomě nebo čistě z principu upřel oči na panel, který byl určen pro personál budovy. Chvíli se nic nedělo, ale po chvíli se panel sám od sebe rozblikal. Major moc dobře věděl co přijde. Už jednou se s tímto mužem setkal, ne však tváří v tvář. A to hned na počátku projektu DOP.
Investor si nikdy nepřál být ve světle reflektorů, ale pokud šlo o výcvik rekrutů, plánování tajných operací, sehnání finančních prostředků, mohli jste čekat jeho vliv. Dalo by se říct, že Wosz byl jeho jediným podřízeným. O projektu samotném vědělo dost málo lidí na to, aby se tato skutečnost dala utajit i před Řádem Jedi...

Rád vás vidím majore... Signál byl vrtkavý a hlas v šumu byl tedy stěží rozeznat.
...Doufám, že vše jde podle plánu. Jakpak se má náš host? Doufám, že je jí věnována veškerá dostupná péče. Je to investice, která je výhodná pro všechny strany. Tahle organizace je poslední instancí Republiky.

Investor se na chvíli odmlčel jakoby si třídil myšlenky, a chvíli trvalo než pokračoval: Důvod proč mají Jediové tak kusé informace je prostý. Z Chrámu unikají informace. V současné době rozjiždím vlastní soukromé vyšetřování. Díky značným kontaktům na vysokých místech, včetně rozmluvy a dohody s mistrem Yodou se mi podařilo získat naši Elominku. Po dokončení vyšetřování může přednést svou zprávu Radě. Do té doby, se ale zodpovídá především Organizaci.
Nějaké otázky?

Po nějaké chvíli se v komplexu rozezněli sirény.
Pane? Běžel k tobě důstojník a sotva popadal dech.
Před branou stojí dva příslušníci speciálního komanda a vedou sebou zajatce. Vypadá to, že ostatní členové zřejmě ještě pátrají po ostatních. Jaký je rozkaz majore?
Podíval ses směrem k panelu. Investor se odpojil...

______________________________________

Následuje skupina venku, poté East, a pak zbytek...
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jazen »

Raaka IV ( Jett Voss )

Neveriacky pozrem na Kevina, ktorý prezradil svoj plán.
To si robíš srandu? Akože to tam máme napochodovať prezlečený za nich?
spýtam sa ale pri pohľade na Kevina, ktorý sa už spútaval mi to bolo jasné.
Tak dobre teda. Gatheris tak pronto sa prezlečme a ideme tam.
poviem a už hľadám najbližšieho vojaka, ktorého rýchlo vyzlečiem a spútam. Prezlečem sa do jeho výstroje a zoberiem jeho zbraň.
No tak vystrojený sme ale aj tak mám pocit, že nám to nevíde.
poviem a spolu s ostatnými sa vydáme smerom k bránam komplexu. Keď tam po pár minútach strastiplnej cesty pomedzi najhustšiu džungľu dorazíme prebehne mi po chrbte mráz.
Nemám z toho dobrý pocit.
zamrmlem si v podstate pre seba a potlačím trošku Kevina zbraňou do chrbtu nech to nie je až také nápadné. Pozrem hore na jednu kameru, ktorá sníma vchod a zamávam a ukážem vztýčený palec čo má značiť, že je všetko v poriadku.
Teraz nám pekne otvorte.
pomyslím si a šťuchnem Kevina hlavňou jemne do chrbta.
„Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

- Darth Bane, Temný pán ze Sithu

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Raaka IV Gaheris Rhade

Když se převleču za vojáka, nepřippádám si moc šťastně.
Achjo... no lepší než tam napochodovat a říct Tohle to je přepadení ,ruce nahorů, gatě dolů.
Deme, chci z tohohle oblečku vypadnout co nejdřív.
Promnu si oči a vezmu zbraň.
Když dorazíme k komplexu, zastavím se a hodím si zbraň na rameno. Jako frajer.
Počítám že tak za deset minut budeme sedět spoutaní a bezmocní.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Raaka IV, věznice (major Zeenon Wosz)

Major Zeenon Wosz nebyl z těch, kteří dokázali výcítit Silou nějaké nebezpečí, či nenadálou událost, neměl ani šestý smysl elitních agentů, nic z toho. Měl však štěstí, že jeho nadřízeným byla vlivná osoba, která měla oči a uši všude... A to mu víceméně zajistilo upěvnění si jistého postavení, které mu umožňovalo vidět a slyšet věci, které se nedostanou jen tak k leckomu. Mimo jiné to i znamenalo, že jako důstojník bezpečnostních sil si tříbil schopnost očekávat nenadálé, jak od svých pdořízených, tak právě od "investora".

Právě teď se ozval, jako kdyby se mělo něco dít.
"Ale jistě pane, všechno pokračuje podle našich představ, dokonce zástupce z Chrámu Jedi viděla naše muže v akci. Nyní se chystáme podrobit jednoho z nich společnému... ech, jak jen to říci... pohovoru!" usmál se nad volbou termínu major a dále pozorně naslouchal svému šéfovi.
"Pokud hrozí prozrazení našeho utajení, jsem připraven na potřebné kroky, pane! Do té doby je rytířka Jedi stále naším hostem a společně s mým zástupcem uděláme vše potřebné, aby mohla odeslat do Chrámu své hlášení..." dokončil major a čekal, jestli se v šumu nekvalitního přenosu pzve ještě investorova otázka, nebo již může jít za svými povinnostmi.

Tu však přiběhl seržant Gallamin a vyrušil napjatou atmosféru, která tu zbyla po rozhovoru. Major se nevzrušeně podíval na svého poddůstojníka a prohlásil: "Ano, zdá se, že tým nováčků se nám dále rozpadá... Ech, z koho postavíme novou rotu?" dodal rozmrzele a následoval seržanta k vstupní hale.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Lan Mandragoran
Učedník
Učedník
Příspěvky: 260
Registrován: 22.9.2009 12:45:08
Bydliště: Střední čechy

Příspěvek od Lan Mandragoran »

Rakaa IV - pobočka DoP výslechová místnost (Ann Botha)

Ten obličej je mi povědomý. Už jsem ho někde viděla. Začnu se nervózně prohrabovat papíry od majora když ucítím změnu. Podívám se na vězně a zjistím že se mi dívá přímo do očí. Ten pohled je jasný. Jedie už viděl, a očividně je nemá moc v lásce.
Dál se prohrabuji papíry a po očku sleduji vězně. Á tady je to narazím konečně na spisy kadetů. Jistě. Už si vzpomínám.

Podívám se vězni zpříma do očí.Bylo mi sedmadvacet když jsi opustil řád. Vzpomínám si na tebe. Byl jsi jeden z nejmladších padawanů který složil zkoušky na rytíře. Rada do tebe vkládala velké naděje. Většina padawanů složí zkoušky až po osmnáctém roku.
Vezmu si židli abych se posadila naproti vězni. Tak povídej. Rada by jistě ráda věděla proč jsi opustil řád. A co máš společného s touhle skupinou.
Řekni mi vše co o téhle skupině víš a proč jsi se k ní přidal. Doufám že jsi ještě nezapomněl na své závazky k našemu řádu
.

Otočím se na seržanta. Měl něco u sebe? Zeptám se a dávám si pozor aby mi nelhal.

Uživatelský avatar
Davidss
Učedník
Učedník
Příspěvky: 170
Registrován: 20.3.2010 10:56:17
Bydliště: Coruscant,Chrám Jediů,můj pokoj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Davidss »

Na základně, výslechová místnost (Darren Shawn)

Zajatec se začne pomalu probírat.Otevírá oči a rozhlíží se.Když mu padne pohled na Jeho světelný meč,rozšíří se mu zorničky údivem a překvapením,co jeho zbraň dělá u mě.To by se ti tak líbilo....nene bude ještě chviličku u mě...
pomyslím si.Otočím se k Jedijce a povídám Nuže,můžete se ptát...můžete mluvit.
a s těmito slovy,začne mluvit k zajatci.Napjatě poslouchám jejich rozhovor a s úžasem zjišťuju,jak ten náš zajatec je žádaný a zřejmě i talentovaný.

Poté ta Elominka domluví a otočí se z otázkou na mě.No jasně že...
bleskne mi hlavou mnohovýznamně.Lhát radši nebudu,stejně by to zjistila a stejně to nemám v povaze...
řeknu si a podle svých myšlenek se zařídím.Koneckonců: "Slovo je oděvem myšlenky"...
proletí mi hlavou.Ano madam,měl u sebe světelný meč ale je trochu delší,než máte vy...
řeknu ji a dodám.Tady ho máte,mě stejně není k užitku...
podávám ji ho.
Myslete na sebe jako na ruku.Každý z vás je prst a bez ostatních jste k ničemu.Samotný prst nedokáže chytit nebo ovládat nebo zatnout pěst.Sami nejste ničím a společně jste vším.

-Instruktor RC seržant Kal Skirata

Obrázek Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Ostatní“