Výcviková akce DOP

Ostatní uzavřené projekty, MPMka a podobné ...

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Rakaa IV (Kevin Thran)

Jo, a proto mě tak rád s gustem práskáš že jo?
Padl jsem na kolena ani ne tak ze snahy být vzorným zajatcem, (ač by to za jistých okolností uspělo u filmových kritiků) jako spíš s faktu, že mě to opravdu bolelo.
Až příště bude potřeba dělat pokusnou ještěrku, budu sedět hezky u klece a šťouchat je párátkem…
Před vchodem stáli dva strážní a nevypadalo to, že by se kdovíjak podobali někomu, komu by se při troše skleniček pořádného ležáku dalo říct humanoidi.
To si zas do něčeho spadnul… Pomyslel jsem si a začal se škubat a svíjet.
Jen si to užij, příště to nebudeš mít tak jednoduchý…



Rakaa IV - před vchodem

Naše skupinka tedy nakonec došla ke vchodu. Oba dva strážní zrovna započali svou směnu, díky čemuž měli ty nejlepší informace.
Identifikujte se! Vyštěkl první zatímco druhý s gustem kopl zajatce do obličeje, až se zhroutil na kolena.
Kontaktujte majora, že se nám sbírka rozšiřuje… Štěkl ten první do komunikátoru.
Byli všichni rekruti takhle vzpurný? Otázal se druhý zajatcových strážců.

__________________________________________

Pořadí - skupina venku, East, zbytek
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Raaka IV - před vchodem (Gaheris Rhade)

Idenfitikovat? Leda ho*no.
Pustím Kevina a nechám ho ať si klečí. Zbraň uchopím uběma rukama hlavní k zemi, abych ji v případě, že něco nevýjde mohl použít.
Já bych řekl, že ano, přepadli nás ze křoví a stříleli, měli jsme výhodu ve zbraních a výcviku,takže raději utekli ,tohohle se nám povedlo chytit.
Doufám, že mé verzi uvěří... hlavně ať sem nepříjde ten major, nebo někdo kdo si zná ty z toho týmu za který jsme převlečení, jinak jsme v pytli. Halavně s tou idenfitikací si nejsem jistý.
Tak si tam stojím, snažím se být v klidu a čím déle tam stojím, tak si myslím, že to nevýjde.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Rakaa IV - vstupní hala (major Zeenon Wosz)

Když dorazil společně se svým zástupcem do haly, za neustálého bručení se major Wosz snažil zjistit, jak se vyvíjí situace s adepty venku před základnou.
Jako na zavolanou se však ozvala vysílačka seržanta Gallamina a ten jí bez prodlení přiložil k ústům: "Co se to tam ksakru děje, desátníku?" a aniž by čekal pozitivní hlášení, napjatě poslouchal.
Ozvalo se lehké praskání, zřejmě zvuky okolní džungle a po pár vteřinách také hlas vojáka: "Pane? Slyšíme se? Jsem s hlídkou u brány a zdá se, že jeden z rekrutů je právě přiváděn četou odněkud z hloubi lesa... Je spoután, ale další zajatce nevidím! Jaké jsou rozkazy?"

Major Wosz poslouchal za zády seržanta, aby mu ve chvíli naznačil, že si přeje se zadrženým mužem naložit stejně, jako s jeho předchůdcem.
Seržant přikývl a nahlásil do komunikátoru: "Dobrá, ať jej přivedou dovnitř, major Wosz si jej osobně převezme! Konec!"
Major si po skončení hlášení jen odfrkl a zamračeně poznamenal: "Co je to tam venku za zbabělce a nemehla, to se má naše organizace rozpadnout pro nedostatek odvážných chlapů?" řekl, načež zamířil zpět do své kanceláře, zatímco Gallamin vyčkával příchodu dalšího vězně.
________________________________
Na řadě jest skupina uvnitř základny, tj. Lan a Davidss. Poté následuje Garth a skupina venku (Gnost a jazen) s tím, že jazen má trochu více času (nepřítomnost), neboť byl po domluvě v tomto kole přeskočen.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Lan Mandragoran
Učedník
Učedník
Příspěvky: 260
Registrován: 22.9.2009 12:45:08
Bydliště: Střední čechy

Příspěvek od Lan Mandragoran »

Rakaa IV - pobočka DoP výslechová místnost (Ann Botha)


Převezmu od seržanta světelnou tyč a lehce ji potěžkám v ruce. Pak zkušebně aktivuji jeho čepele které zazáří zelenou barvou stejnou jako má můj meč.
Těžká zbraň na zvládnutí. Opravdu těžká, téměř nikdo v řádu ji již neužívá.
Mrknu na seržanta. Předpokládám správně že se teprve probudil že?
Odvrátím pohled a znovu se podívám na zajatce. Tak už mluv. Víš že stejně mohu vše zjistit. Co nedohledám v papírech od majora mohu zjistit jinak. Ušetříš nám tak drahocenný čas. Ráda by jsem věděla co pohledává bývalý Jedi v údajně diplomatické jednotce.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Raaka IV - základna (Kevin Thran)

Ale že vám to trvalo... Ušklíbl jsem se na „důstojníka“ a hlavu zvrátil dozadu tak, abych ho praštil do žaludku, jelikož stál těsně za mnou.
Musí to vypadat přesvědčivě... Pomyslím si čekaje že mě můj kolega přinejmenším nějakým způsobem uzemní.

Stráže u brány pozvedli zbraně a s pochybovačným výrazem se jeden z nich zeptal: Zvládnete ho? Vypadá to na dost agresivního jedince.
Bingo... Tak jsme se aspoň od identifikace někam posunuli. Pomyslím si.

Vyhlašte kód, přivážíme dalšího nájemníka! Zahlásil strážný.
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Vazební cela - blok D (Raitheen zeah Krasaann )

Raitheen zeah Krasaann se nacházel ve vazební cele v bloku D. Pokud se tak dá nazvat půlroční hnití za údajné prodávání informací. Jediné co věděl bylo to, že se měl dostavit na pohovor za jakýmsi majorem. Od té chvíle události nabraly spád. Nejen, že k setkání s majorem nedošlo, ale prakticky okamžitě byl uvržen do této cely. To však nebylo jediné příkoří, které na něm bylo pácháno. Zdálo se, že si zdejší v těchto technikách přímo libují. Jeden si tě zvláště oblíbil.

Rahm Stand byl velitelem zdejší stráže a nezvykle často si brával směnu a nezvykle často brával směnu právě zde. Byl to vysoký svalnatý vazoun s černýma očima a nakrátko střiženými rusými vlasy, které mu trčely na jeho tupé hlavě. Na uniformě se mu blyštila mnohá vyznámenání, a to pravděpodobně proto aby zakryl některé své neduhy. K jeho škodě ovšem díky jeho maskovacím metodám tyto nedostatky spíše vyplouvaly na povrch.
Hej nádhero... Už tě napadlo vylepšit si obytný prostory? Oslovil tě.

Taky by se mi nelíbilo žít v takovym hnusu. Zhodnotil tvou celu.
Hej Stande, Oslovil velitele příslušník, který se náhle objevil v chodbě. Jak dlouho si ještě budeš utahovat ze zajatců? Není to právě důvod proč tě přeložili?
Standa se to očividně dotklo: Wosz si mě najal kvůli mým schopnostem!
Jojo, blabla...
Mluvčí vytáhl s kapsy malou krabičku a přešel ke tvé „ubikaci.“
Stalo se co se dalo očekávat: Stand vytáhl pistoli a namířil ho patrně na vyšší šarži. Důstojník zvedl ruce a krabička neprozřetelně propadla skrz mříže.

No tak uklidni se... Snažil se situaci uklidnit.
Zavři hubu, říkám ti zavři hubu! Stand rudnul a vypadalo to, že je na nejvyšší míru rozžhaven.
Chceš skončit před soudem blázne?! Pojď, dáme si skleničku, zchladíme žáhu a pokecáme o holkách...
Velitel stráže ještě chvíli nerozhodně přešlapoval se zbraní v ruce, ale nakonec ji zastrčil zpět do pouzdra. Důstojník si úlevně oddechl když spolu odcházeli.
Když sis po chvíli zaraženě otevřel krabičku našels datapaad a podle všeho i přístupovou kartu.

V datapaadu stálo:

Kód: Vybrat vše

Chcete odpovědi? Máte 70 vteřin nato dostat se ven. Pozor na stráže. Sejdeme se ve Velíně!
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
Vesgam
Učedník
Učedník
Příspěvky: 68
Registrován: 08.6.2010 16:11:01
Bydliště: Jak kdy...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vesgam »

Vazební cela - blok D (Raitheen zeah Krasaann)

"Poté co mě sbalili za údajné ´prodávání informací´ sem čekal, že se vše brzy vyjasní. Omyl. Už tu hniju půl roku a pořád nic! Až zjistím jakej hajzl na mě tohle všechno ušil, strčim mu hlavu do svěráku a budu si s ní hodně dlouho hrát! A tadyhle velitel stráže by mohl jít hned za ním, jestli mě nepřestane v jednom kuse srát a ponižovat!"

Rodí se mi v hlavě nenávistné myšlenky, když hledím na Standa. Už dávno sem přestal s jakýmikoliv odpovědmi na jeho poznámky, většinou si nimi vysloužím další posměšek, nebo maximálně mlátičku. Né že by byla nějak zvlášť nesnesitelná, jednou za čas dostanu náladu, kdy raději Standa pěkně setřu a urazím výměnou za pár kopanců, ale po půl roce člověka téměř veškeré snahy o rebelství přejdou. A ačkoliv mě ještě zcela neopustila myšlenka na útěk, jeho realizace zde byla dodnes příliš obtížná...

Líně ležím na něčem co ani nevykazuje snahu napodobovat postel a se znechuceným výrazem hledím na Standa. Dnes, stejně jako za celý poslední měsíc, nemám rebelskou náladu a tak Standovi neodpovídám, pouze nehnutě ležím. Shlédnu celý děj, který se přede mnou odehraje. Vůbec jim do toho nemluvím, ani se nijak nehýbu, dalo by se říci že prostě ležím a užívám si show. Když však do mé cely dopadne krabička, na rozdíl od Standa mi dojde, že show má zřejmě i svůj důvod. Nehnutě vyčkám až se situace uklidní a když se aktéři odeberou pryč, rychle se zvednu a popadnu krabičku. Jsem celkem natěšen, ačkoliv nemám ponětí co čekat. Z krabičky mi do rukou vypadne datapad a přístupová karta. Okamžitě ve mě zaplápolá naděje a obnoví se mi rebelská nálada. Rychle přečtu co stojí v datapadu, ten poté schovám do kapsy. Krabičku ještě prohledám a zjistím, zda neobsahuje ještě nějaké tajemství jako falešné dno a poté už chvátám k zámku cely. Otevřu si přístupovou kartou a očima hledám něco, co by se dalo použít po cestě jako zbraň, nejlépe omračovací. Pokud něco najdu, beru to sebou, každopádně vyrážím. Jdu co nejrychleji si troufnu a snažím se být co nejtišší. Hledám cokoliv co by mi pomohlo zjistit kde je Velín, ačkoliv nepředpokládám, že by zde měli směrovky a tak se v mé mysli rodí spíše plán na přepadnutí nějakého strážného, zjištění toho co potřebuji a jeho následné omráčení. Vše ale bude záležet na situacích, které se mi dostanou.
Opatrně hledím za každý roh a dávám pozor na stráže. Smysly mám napjaté na maximum a ani neuvažuji o podivném vzkazu a jeho důvodu, prozatím by to zbytečně trápilo mou mysl a mohlo by mi to zhoršit naděje k útěku na svobodu, nebo alespoň do Velínu.
Opravdová moudrost je v poznání sebe samého.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Základna - tělocvična (Net'ped'ro Net's'peed)

O pár místností a jedno patro dále, se Net'ped'ro Net's'peed hrdý Twilek se připravoval na svou závěrečnou zkoušku. Díky svým předchozím zkušenostem a znalostem prošel Net´speed základním výcvikem celkem hladce. Jediný problém byl vtom, že tento výcvik absolvoval již před dvěma roky což bylo přiměřeně v době, kdy Republika pozastavila DOP a lidově řečeno: „zavřela krám.“ Hrdý Twilek by se tak objevil buď opět ve vězení nebo přinejmenším na ulici. Ani jedno z toho se však nestalo. DOP přešlo pod soukromá křídla a složka, či zmínka nadobro zmizela ze senátních kuloárů. Nyní před Twilekem ležela poslední výcviková etapa: Dostat se přes ochranku budovy do Velína.

Vzhledem ke stavbě budovy a různým bezpečnostním systémům byla takováto akce přinejmenším na pováženou. Neměl jsi žádné informace o tom kdy, kde, jak ani proč. Proto bylo poměrně velkým překvapením, když najednou kolem tebe začalo cosi syčet. Dveře od tělocvičny byly pevně zavřeny a nereagovali ani na hlasový povel. Začala se ti lehce motat hlava. Nacházel si se v tělocvičně a jediný únikový plán se jevil coby malá krabička visící na zdi což bylo manuální ovládání pro zrušení bezpečnostních opatření pro tuto místnost. Abys ta opatření zrušil bylo potřeba přejít celou místnost k protější zdi…

_________________________

Pořadí: Pedro, Jazen, Ghost, East, Lan ...
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Pedroidon
Kadet
Kadet
Příspěvky: 297
Registrován: 06.3.2010 19:12:07
Bydliště: Občas Tipoca City, nebo nějaký Acclamator, popřípadě Laťka.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pedroidon »

Základna - tělocvična (Net'ped'ro Net's'peed)

Konečně! Po dvou letech a strašné nudě, kterou jsem si krátil pouze tréninkem, flirtem a učením dalších jazyků, abych byl úspěšnější v této organizaci, kde skládám závěrečnou zkoušku.
Dostat se na Velín, to bude těžký. Takže, sestav si plán.
a) Dostaň se odsud.
b) Připrav se na odpor
c) Zjisti, kde je Velín
d) dostaň se tam.

Zamyslím se a sestavím si plán. Poté co zjistím, že systém vůbec nereaguje, vypracuji další plán.
Soustřeď se. Nedali tě sem jenom tak. Taky tě nedali jenom na tuhle stranu, takže na cestě tam bude alarm, nebo něco takovýho.
Takže se porozhlédnu po okrajích tělocvičny po různých senzorech. Pokud je najdu, pokusím se na druhou stranu dostat tak, aby mě nezachy tili. Pokud je nenajdu, pokusím se dostat na druhou stranu zvláštním poskakovacím pohybem s hvězdama atd. Tam se podívám na zařízení a pokusím se ho odblokovat.
Sakra. Měl bych si sehnat nějakej sprej.
pomyslím si, když
Do háje, moje hlava! Ty hovada mi sem pouštěj nějakej plyn, měl bych pohnout...
Na přechodu na druhou stranu, (ať už tak, nebo tak) si vezmu do ruky CR-2 a do druhé světelný fleret, pro případ, že by po mně něco, nebo někdo začal/o střílet. Opětovanou palbu se budu snažit směrovat buď do senzoru, nebo zhruba do oblasti ruky ve které drží zbraň, popřípadě do kterékoliv, ale tak, aby nezabil.
Je to boj - Unknown

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Bezpečnost - pobočka DOP ( Rianna Iglesian )

Tohle je blbost… Ujišťoval sám sebe příslušník, který měl právě službu o bezpečnostní konzole.
Všude blikala varovná světla a začal se po chodbách rozeznívat poplašná zařízení.
Vaše inspekce nemohla mít lepší načasování madam. V tomto měl voják absolutní pravdu, a to i přes to, že se ve zbytku mýlil.
Tvým úkolem bylo ve skutečnosti vést jednotku v terénu, ovšem Investor zřejmě nepokládal za nejmoudřejší odkrývat své karty. Zatím to však jen vypadalo jako nějaký hodně, hodně špatný vtip.

Důstojníku, hlaste se v přijímací místnosti. Vezměte oddíl vojáků a chyťte toho uprchlého trestance! Nařídil hlas v komunikátoru.
Důstojník viditelně zbledl. A to není nikdo kdo by..? Začal.
Koukni, Wosz si celej tenhle taneček ztropil a ty ses do toho přihlásil tak dělej! My máme starosti s hledáním těch parchantů! Uťal voják jakékoli námitky.

Madam, obávám se, že vás budu muset opustit… Mladému důstojníkovi se doslova klepala kolena.

_______________________________

Máte nového hráče, kterým je Eli.

Pořadí je libovolné neodpovídají pouze Vesgam a Pedro!
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Rakaa IV - pobočka DoP, před základnou (Jett Voss)

Strážný se podivoval nad vzpurným chováním zajatého adepta, přesto když dostal do vysílačky jasné hlášení, rozdal pokyny: "Jeden z vás tu zůstane, druhý půjde se mnou doprovodit vězně na základnu. Falku, dávejte pozor na další, kteří by chtěli infiltrovat základnu. Doufám, že víš, co dělat..." řekl svému kolegovi a otevřel vchod do budovy.
Nyní jsi zůstal s vojákem DoP u brány a musel jsi vyčkat na příhodnou šanci a nebýt prozatím odhalen!

Voják pobaveně promluvil, aby řeč nestála: "Hele, jak jste ty zelenáče našli? To museli být teda pěkní budižkničemové..."

Rakaa IV - pobočka DoP, vstupní hala (Kevin Thran) + (Gaheris Rhade)

Když vězeň v doprovodu stráží konečně vešel do haly, seržant Gallamin netrpělivě přistoupil ke skupince, zběžně zkontroloval přivedenému pouta a promluvil ke strážcům: "Dělejte, šéf ho chce do své kanceláře a to okamžitě..." řekl, přičemž se po očku podíval na zajatého.
Jeden ze strážců zasalutoval a zahlásil rezolutně: "Rozkaz!"
Ten druhý mlčel...

Seržant Gallamin pokynul rukou, aby jej eskorta následovala do patra, kde měl major svou kancelář a kde už netrpělivě očekával příchod zadrženého rádoby člena jeho jednotky.

Rakaa IV - pobočka DoP, kancelář velitele (major Zeenon Wosz)

Major Wosz se po příchodu k sobě do pracovny zaobíral stále myšlenkami na rozhovor s Investorem. Navíc jej znepokojovala přítomnost příslušnice řádu Jedi přímo v srdci jeho organizace...
Doufal, že při výslechu se bude držet zaběhlých standartů a nezjistí nic neobvyklého.

Vzpomněl si najednou na skutečnost, že v řadách DoP působí nějaká osoba, která snad kdysi byla spojena s řádem Jedi a měla dobré reference od jednoho velmi váženého mistra. Přijal ji tehdy s menší nevolí, ale nyní měl pocit, že by se mohla taková náhoda docela hodit...

Mnul si ruce a začal se těšit, že mu dnes konečně něco udělalo radost.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jazen »

Rakaa IV - pobočka DoP, před základnou (Jett Voss)

Nasilu sa uchechtnem, pozrem na strážnika a vravím
Ale tí tupci si mysleli, že keď sa rozdelia majú väčšiu šancu na to, aby sme ich nechytili. Tuna tento napríklad čo sme ho priviedli sa schoval vo vysokej tráve a čakal na nás.
dopoviem a ešte raz sa zasmejem. Potom začnem premýšlať svoj plán ako sa dostať do vnútra základne a oslobodiť svojich druhov
Najskôr by bolo dobré spacifikovať toho tu. Odlákať pozornosť a potom poštekliť pažbou po hlave.
pomyslím si a obzriem sa po kamerách, či náhodou nesnímajú práve túto pozíciu. Potom falošne vyštartujem dopredu ako keby som niečo počul v húštine pred základňou ale naschvál zostanem trošku vzadu, aby bol strážnik vedľa otočený ku mne chrbtom. Nato sa hovorím
Počul si to? Niečo tam určite bude. Tam!
ukážem prstom na húštinu pred základňou a už len počkám dokedy sa strážnik otočí a potom ho silno ovalím pažbou zbrane po hlave.


________________________________
:D som zvedavý ako sa ubrániš east
Naposledy upravil(a) Jazen dne 29.9.2010 08:24:46, celkem upraveno 1 x.
„Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

- Darth Bane, Temný pán ze Sithu

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Rakaa IV - pobočka DoP, vstupní hala (Gaheris Rhade)

Takže jdeme rovnou k šéfovi, potřebuju plán... zatknout se nechci nechat.
Povolně následuju seržanta a jdu jako poslední, zajatce mám před sebou a jak doufám, druhý strážný zůstane zhruba kousek přede mnou po pravé ruce.
Uspávací půška, jak krásná zbraň..
Plán uspůsobím situaci, pokud mě zkusí odzbrojit, než se dostanu k majorovi, tak si trochu zastřílím....
Pokud se dostanu až k majorovi, sundám (střelou) oba hlídače, popřípadě ještě nějaké další ,zamknu dveře a pak začnu vyjednávat.
V obou případech bude ale záležet na početní převaze, nad 4 ozbrojence nepostřílím, takže pokud jich bude víc než 4 (major se nepočítá), tak se nechám odzbrojit v prvním případě a nebo pokud mě pozná( s čímž počítám) se nechám zatknout.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Pobočka DOP - u cel (Kevin Thran)

Je mnoho způsobů jak se setkat s novými lidmi, ale jeden z nich, což byl tenhle rozhodně nebyl na seznamu. Jako spoutaný a místy zbytý jedinec jsem měl značné nutkání prostě se zbavit pout, ovšem fakt nejistoty mne přinutil útrapy snášet. Následovali jsme seržanta, až k celám. Najednou jsem kdesi v koutě zaznamenal pohyb. Strážný ani můj pečovatel si však ničeho nevšimli. S bolestí šáhnu do mé skrýše a pomalu vytáhnu klíč.

No tak, no tak...

Když jsou mé okovy dostatečně uvolněny, jsem připraven své číslo dokončit.

Hej nádhero! Křiknu na strážného a pověsím mu již povolené náramky kolem krku.

Otočím se ke svému společníkovi: Běž zkontrolovat cely, někdo tu je!

V tu chvíli se budovou rozezněl poplach
_______________________________________

Poznámky:

Vesgam: můžeš popsat scenérii z tvého úhlu pohledu...

Ghost: následuješ hned po něm.

Eli: odepiš rovněž.

Pedro: odpověď bude k večeru...

Lan: můžeš reagovat...
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Bezpečnost - pobočka DOP ( Rianna Iglesian )

Tak tomuhle se říká rutina.
Respektive část rutiny, ačkoli obvykle to tu nevypadalo jako blázinec. Respektive jako blázinec při požárním poplachu.
Důstojníkův vyděšený výraz napovídal, že podobná situace tu nebývá na denním pořádku a těžko říct, jestli ho znervozňovalo víc to, že vůbec nastala, nebo že se děla v přítomnosti "vyšší šarže".
Vynikající načasování, že, mladý muži? pomyslím si trochu škodolibě a sleduji, jak se snaží rozsah škod minimalizovat.
Nějaký talent to prozrazuje - stejně jako chybějící dlouholetou praxi.
Chlapče, máš ještě co se učit.
Nedat najevo určité pobavení bylo vcelku snadné, v maskování pocitů jsem měla dlouholetý trénink.

Uprchlý trestanec? Tady se vážně dějí zajímavé věci, podotkla jsem konverzačním tónem a nevěřícně zavrtěla hlavou.
Bylo zajímavé sledovat, co asi důstojníkovi táhne hlavou, protože odpověď z druhé části komunikátoru jsem slyšela. Nebylo pochybností, že kdyby hlas věděl, kdo všechno se nachází v doslechu, volil by přinejmenším jiné výrazivo.
Ach, to kouzlo přepadových kontrol...

Zatímco ze sebe důstojník soukal cosi na způsob omluvy, nasadila jsem co nejsladší možný výraz, což jej rozhodně neuklidnilo.
Ale no tak, není čeho se obávat - alespoň mám příležitost vidět váš tým v akci při zasahování... v rámci krizové situace.

Čímž milí bezpečáci přišli k "nezúčastněnému pozorovateli", o kterého v žádném případě nestáli.

Zamčeno

Zpět na „Ostatní“