Výcviková akce DOP

Ostatní uzavřené projekty, MPMka a podobné ...

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Yush Nets
Učedník
Učedník
Příspěvky: 94
Registrován: 08.2.2010 18:14:29
Bydliště: Eclipse
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yush Nets »

U komplexu Yush Nets

Komplikace. Hmm - očekával jsem je, ale že to bude až takto komplikované...
Poté co jsem uvažoval nad tím, co si asi vojáci povídali a po tomto krátkém zhodnocení plánované situace, jež ovšem podle plánů nevyšla, jsem uvažoval nad tím, jak ty dnešní lidi učí etiketě.
Trocha lekce ve vítání hostů by jim neuškodila. Ještě že jsem neměl nic k jídlu.
Myšlenky letí rychle, rychle jako loď v hyperprostoru. Rychlej než slova. Tak jsem si všechno dokázal srovnat před poněkud nepříjemným píchnutím na krku. Pak už jsem si nevzpomínal vůbec na nic, neboť nebylo na CO vzpomínat.
Nejsem Jedi, nejsem Sith.Nejsem Rus, nejsem Žid. Já jsem tím, kým se cítím. Sloužím Řádu, hledám u nich radu. Ale kodex mám vlastní, křik Vongů jest totiž slastný.

Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jazen »

Raaka IV ( Jett Voss )

Ten Gatherisov nápad by mohol vyjsť.
zauvažujem nad našou taktikou postupu proti nepriateľskému objektu.
Som za ten nápad, aby sme sa rozdelili na dve skupiny a zaútočiť zo strany.
poviem skupine svoj názor. Vtom jeden člen odchádza do lesov priamo proti objektu. Poškriabem sa po strnisku na brade a zavolám na neho
Stoj! Nechoď tam, veď predsa nevieme o čo sa jedná.
ale on ignorujúc ma postupuje neohrozene vpred
Blázon.
pomyslím si a pozriem sa na skupinu, ktorá očividne neverí vlastným očiam, keď vidia ísť toho muža proti nepriateľom.
Ak ho nezabijú, tak ho budeme musieť dostať odtiaľ. Vidím, že väčšina z vás už nejaké tie boje zažila takže každý vie očividne strieľať z tej hračky čo nám tu nechali.
poviem prísediacej skupine a ešte sa naposledy obzriem za tým bláznom. Potom si sadnem a začnem kutať do zeme nohou, vytiahnem nôž z púzdra a pár krát cvične seknem do vzduchu, potom nôž schovám a spustím
Myslím, že by sme sa mali rozdeliť do skupín. Ja by som najradšej išiel v skupine, ktorá zaútočí sprava. V tej skupine čo pôjde zľava by ste mali byť traja a....
z môjho rozprávania ma vyrušia vylietajúce vtáky z džungle. Hneď sa obzriem smerom odkiaľ vyleteli, ale nevidím nič. Otočím sa späť k skupine a pokračujem
....niekto by ešte mohol ísť so mnou a my zaútočíme sprava. Skúste to nejako podeliť. Ale najskôr by sme mohli počkať na našeho odvážneho kolegu, ktorý sa rozhodol, že bude diplomat. Ak sa do 30 minút nevráti, zaútočíme bez neho.
dopoviem a s nepríjemným pocitom sa obzriem do džungle.
Toto nebude nič dobré.
pomyslím si keď mi prejde mráz po chrbte. Otočím sa naspäť k skupine a očakávam ich reakcie.

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Raaka IV Gaheris Rhade

Měli jsme ho zastřelit, vyšlo by to nastejno.
Začíná to být čím dál šílenější.
Podívám se na naši skupinu.
Počkat, šílenější to už být nemůže.
Popojdu a rozhlédnu se dokola kolem sebe.
No jak vidím, tak buďto zaútočíme my, nebo oni, protože po tom "incidentu" určitě budou vědět že jsme blízko.
Promnu si oči a sednu si.
Těch 30 minut bude dlouhých, aspoň se domluvíme na skupinách a proberem strategii útoku.
Vstanu a začnu přecházet sem a tam.
Strašný..... beztak už pro nás jdou.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Raaka IV (Kevin Thran )

A tak jsme si to všechno vyříkali, vyplakali se na ramena svých blízkých a v podstatě jsme se nehnuli z místa. A to jsem si myslel, že byrokracie je pouze nástroj použitelný v politice, ale jak to tady tak vidím...
Kolegové se neustále dohadovali a mě se začalo dělat těžko ani ne tak z důvodu špatného zažívání, jako spíš na základě špatného pocitu.
Jak dlouho se budete handrkovat? Díky našemu jedi - kaskadérovi o nás už pravděpodobně ví. Takže to nám zkracuje třicetiminutový limit na limit deset až čtyř-minutový. Přispěl jsem svým příspěvkem do diskuze.

Ve snaze odpojit se od debatního kroužku jsem dal průchod myšlenkovým pochodům:
Základna není daleko a oni nejsou hloupí. Což může být výhoda.
Našel jsem si úkryt v porostu a tiše hvízdnul na ostatní...

________________________________________________________

= pokračuje East a Lan
= kdo z hráčů chce reagovat může ;)
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Rakaa IV - pobočka DoP major Zeenon Wosz

V pozorovatelně vládlo naprosté ticho, když major vstoupil dovnitř. Aktivoval tlačítko na ovládacím panelu křesla, kde usedl. Průzor na nejvyšším místě základny se otevřel a dovnitř vplulo slabé sluneční světlo. Okno bylo zároveň jakýmsi monitorem, pomocí nějž mohla sledující osoba zaměřit na určitý bod v zorném poli, přiblížit si jej, sledovat dvě místa najednou a mělo i pár dalších funkcí.

Major Wosz se zrovna uvelebil na svém stanovišti, když jej něco zaujalo venku před hlavní branou. Nechal si celou situaci zvětšit a zamyšleně zakroutil hlavou. Jeho velké rybí oči se protočili dozadu právě ve chvíli, když dveřmi vešel seržant Gallamin.
"Seržante, co se to děje u vstupu do pevnosti? Zdá se, že naše hlídka někoho zatýká..." zeptal se netrpělivě Wosz. Seržant zběžně pohlédl na monitor a konstatoval: "Mám pocit, že právě zadrželi jednoho z našich nováčků. Ale ještě to prověřím, pane!" zasalutoval a zůstal stát v pozoru vedle vchodu do pozorovatelny, jenž zůstal otevřen.
Major se podíval do chodby a tázavě se zadíval na svého zástupce. Ten odvětil: "Ach ano, náš host právě přichází..."
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Lan Mandragoran
Učedník
Učedník
Příspěvky: 260
Registrován: 22.9.2009 12:45:08
Bydliště: Střední čechy

Příspěvek od Lan Mandragoran »

Rakaa IV - pobočka DoP (Ann Botha)

Následovala jsem seržanta až do pozorovatelny. Během cesty jsem se mile usmála na záda seržanta. Nakonec by to nemuselo být tak špatné. Mohu využít jejich pohostinosti být v teple a pohodlí, a přesto zjistit co se děje. Propojím se se silou abych zvýšila svou vnímavost.
Seržant se mi mezitím ztratil za rohem chodby zatímco jsem se ještě soustředila na proud midichlorianů proudící mým tělem a vším živým i neživým.

Vykročila jsem za roh chodby kde jsem zjistila že jsem u cíle. Na konci chodby byl major který se tázavě díval mým směrem. Přesněji se díval spíše do chodby do které jsem vkročila. Něco si špital se seržantem aniž by jsem slyšela co.
Majore. Znovu pozdravím. Žádal jste si mou přítomnost na vaší pozorovací věži? Upřímě jsem doufala že budu moci pozorovat vaše nováčky přímo v akci. Ovšem pokud vám to vadí, mohu sledovat provoz akce i odtud. Mezitím jsem došla až k majorovi kde jsem se postavila vedle něj na opačné straně kde stál seržant.
Hmm zajímavé. Mrknu na monitor. Major sleduje jakousi dost provizorní pevnost. Zahlédnu už jen vojáky kteří vycházejí z pevnosti směrem k lesu a dosti profesionálně se plíží. Majore tyhle profesionálové jsou ti vaši svěřenci? Nakloním se blíže k monitoru abych mohla sledovat jejich kroky. Plíží se dost dobře, vypadají pomalu jako by se vojáky již narodili.

Ne, to nebude ta jejich skupina. Mají to být nováčci, i když sou sezbíraní síla ví kde. Ale chci znát jeho reakci. Když jsem přicházela na monitory se nedíval. Snad ho to překvapí a odhalím nějakou reakci.

Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jazen »

Raaka IV ( Jett Voss )

Hm...niečo na tom bude.
poviem si v hlave po poznámke od neznámeho chlapa o pravdepodobnosti, že o nás už nepriatelia vedia
Asi to bude pravda.
prikývnem chlapovi a sledujem ako beží do krovia, na následné jeho zapískanie sa otočím k ostatku skupiny a kývnem na nich rukou, aby sme sa išli schovať.
Ak si po nás idú, budeme pripravení. Teda aspoň dúfam.
pomyslím si pri miernom pokluse smerom ku kroviu, kde sa už krčí jeden člen našej jednotky. Po pribehnutí ku kríkom, pomaly vlezem do nich a skrčím sa.
Docela dobré miesto. Je vidieť na celú lúčku. Takticky lepšie ako byť v strede lúky a čakať na nepriateľa ako sa k nám priblíži cez les.
dopremýšľam a vytiahnem svoj blaster z púzdra a ešte ho prezrem.
Mali by sme sa pripraviť, na prípadný boj.
poviem potichu a prikrčím sa k zemi.

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Raaka IV (Gaheris Rhade)

Možná bych ještě mohl vzít roha...
Zatím co mluví jiný člem skupiny si hraju s blasterem.
On má pravdu..
Přejdu sem, tam, támhle a zase zpátky.
Připadám si tak malý.
Když sleduji dva z naší skupiny, jak se jdou schovat do křoví začná uvažovat.
Tralala tralala tralala, jdu se schovat.
Popojdu kus k nim a schovám se kousek od nich, jelikož by bylo divné se schovat všichni na jedno místo.
Myslíte, že je můžeme zabít? Nemyslím to tak, jeslti to dokážeme, ale jestli to máme povoleno.
Špytnu směrem ke schovaným společníků.
Nás pochytají jako šváby.
Pomyslím si, do pravé ruky vezmu blaster a do levé nůž čepelí dolů. Zároveň se snažím být co nejvíce schovaný a co nejméně se hýbat.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Raaka IV - v džungli

Nad džunglí se rozprostřelo nepříjemné ticho. Tým složený ze sedmi členů dobře vycvičené elitní jednotky se nestačili divit. Zatímco tři muži se skryli v houští, zbývající dva zůstali v táboře a neustále se o něčem přeli.
Sandlere, Cranszovski vemte si ty dva a pořádně je spacifikujte. Ostatní za mnou, ti tři můžou být problém. Vydal rozkazy velitel skupiny. Vzápětí zazněly tiché výstřely po níž se oba dva rekruti sesunuli k zemi. Šipky napuštěné uspávacím sérem fungovaly stoprocentně. Oba dva výše zmínění žoldáci vylezli s křoví a odtáhli ony spiňulata do bezpečné vzdálenosti od tábora.
Rozptylte se po okolí, někde tady být musej.


Rozkazu bylo vyhověno do puntíku. Tři vojáci začali pročesávat okolí, zatímco jeden spolu s velitelem zásahu zůstal v záloze. Tření zbraní o travnatý porost nevyrábělo zrovna příjemný zvuk. Kořist se pomalu blížila.
Jeden byl pár metrů nalevo od Jetta Vosse, zatímco druhý pár křovin napravo stál zády ku Gaherisi Rhadeiovi. Kevin Thran měl však situaci o to stíženou, že „jeho strážný“ mířil přímo k němu...

____________________________________

Ki a Odys distanc 2 kola

Jsi na řadě Easte :D :D :D
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Rakaa IV - pobočka DoP major Zeenon Wosz

Popravdě řečeno jediné, co nyní scházelo publiku na zdejší pozorovatelně k tomu, aby si vychutnalo stoprocentní zážitek ze sledování "děje" rozbíhající se akce dole na okraji džungle, byl pálivý selonianský popcorn a alderánské pivo k tomu... To, co se totiž počalo odehrávat před jejich zraky, by možná nevymyslel ani sám autor těch nejlepších divadelních kousků!

Major Wosz zdánlivě s klidem ve tváři, na které se pouze jeho velké rybí oči pohybovaly sem tam, sledoval hemžení na bojišti. I jeho host - rytířka Jedi - mohl s úžasem zpozorovat, kterak skupina odbojářů vymýšlí taktiku ke splnění svého úkolu. Problémem kadetů však byla zřejmá a očividná nesouhra, malá rozhodnost a nejistota. Někteří rekruti se oddělili od hlavní skupiny a zamířili k úkrytům v džungli, ostatní zůstávali na svém původním stanovišti, což se záhy ukázalo jako chybné rozhodnutí! Major i jeho zástupce mohli s lehkým úsměvem na rtech sledovat situaci, jako vystřiženou z kovbojky: Z křoví se znenadání vymrštily postavy dobře ukrytých vojáků DoP a přesně mířenými střelami uspávacích pušek znehybnili dva z kadetů. Ti padli jako mrtví k zemi a pro vojáky již nebyl problém je "sesbírat" a odvést s sebou.

Pro zbývající část nováčků se situace nepříjemně zkomplikovala. Byli teď hledáni svými pronásledovateli a v džungli mohli mít maximálně tu výhodu, že vojáci neznali jejich polohu a mohli být tudíž překvapeni ze zálohy...

Wosz se otočil ke svému hostu a promluvil do dlouhého ticha:
"Nu, jak se vám líbil první zásah proti novým adeptům naší frakce? Uznejte, že si nevedli příliš dobře. A takové muže skutečně nepotřebuji do našich řad. Tihle by se měli příště více snažit, jinak za chvíli nebude na nohou ani jeden z nich a náš nábor skončí totálním krachem. A to by pro Republiku nebyla zrovna příjemná vizitka, nemyslíte?"

Major se poté otočil k seržantu Gallaminovi a zeptal se: "Seržante, co dělá náš první kadet, který byl zajat u hlavní brány? Doufám, že se nesnaží o potíže..."
Seržant se postavil do pozoru a pronesl: "Pokud chcete, můžu vzkázat vězeňské službě, aby jej připravila k výslechu, pane!"
Majorův pohled se stočil zpět k Jedii a nechal ve vzduchu viset otázku, kdo vyslechne onoho neúspěšného nováčka.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Lan Mandragoran
Učedník
Učedník
Příspěvky: 260
Registrován: 22.9.2009 12:45:08
Bydliště: Střední čechy

Příspěvek od Lan Mandragoran »

Rakaa IV - pobočka DoP (Ann Botha)

Zajímavé stále to vypadá spíše jako vojenský výcvik. Nevím co tahle akce má společného s diplomatickým jednáním. Nestačím se divit. Říkám si při sledování nástřelu jako na střelnici. Dobré, velice dobré lidské cíle nehybné téměř stejně jako terče. Ovšem to co provádějí nováčci se dá popsat jen jako totální sebevražda prostá jakéhokoliv myšlení. Jak dlouho asi bude trvat než dostanou ty poslední tři. Netrpělivě zkontroluji čas.

Mávnu rukou. Pro mě za mě. Předveďte ho pokud můžete. Odpovím dost stroze. Tohle mě začíná spíše otravovat. Zatím to nevypadá ani pro tuto jednotku, ani pro majora dobře. Nevím sice jakou spojitost mají se senátem, nebo některými senátory. Ale co vím je, že to jsem tu zatím viděla by nepotěšilo ani jednoho Jedie z našeho chrámu. Tím že se označují jako diplomatická jednotka celkem obstojně zesměšňují nás ochránce míru. A rada bude určitě chtít zrušení této jednotky.

Majore měl by jste se blejsknout s nějakou skvělou zprávou a už mi ukázat jak mají tihle nováčci chránit mír. Protože já opravdu nevím jak chce obhájit tento vojenský výcvik před radou jako diplomatickou jednotku. Vyndám si svůj datapad a zapíšu si pár poznámek. Ano majore. Nevedli si dobře, to ani zbla. Ovšem stále nechápu co na tomhle pronásledování malých králíčků je diplomatického. Po pravdě, jestli jsou tito ubozí nováčci, kteří si pomalu neumí zavázat ani tkaničku u boty vizitkou vaší celé jednotky. Jestli opravdu jsou takto nestabilní s poruchami osobnosti, bez pudu sebezáchovy a bez jakékoli známky spolupráce všichni muži ve vaší jednotce. Divým se že vás už někdo nevyhodil z armády. A hlavně se divým že vám vůbec někdo povolil diplomatickou jednotku cvičit v boji. Ano, měli by se učit bránit, to neříkám. Ale tohle není kurz sebeobrany ale výcvik v boji.

Po pravdě, ten první co se nechal zajmout měl alespoň snahu jednat diplomaticky i když má mozek pečený makrely, protože pokud chtěl jednat diplomaticky měl nejprve obhlédnout cíl, zjistit co jsou zač a když už se odhodlal to zkusit, měl zůstat poblíž krytu aby mohl utéct a né nakráčet s úsměvem přímo před vojáka o kterém neví zda je agresor, či ochránce a nechat se sundat k zemi. V případě že by jednal správně, měli vaši již zaběhlí muži vyjednávat, nebo měli zas pálit?
To jsem fakt zvědavá co bude ještě následovat.

Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jazen »

Raaka IV ( Jett Voss )

Pozerajúc sa na padajúcich kolegov si potichu povzdychnem
Bože.
poviem si v hlave a obzriem sa na Gatherisa
Myslím, že už idú po nás.
pošepkám a zrazu začujem divný šuchot pár metrov naľavo odo mňa. Poťukám Gatherisovi po pleci a ukážem dlaňou naľavo odo mňa.
Rukou naznačím, že sa ku nám blíži nepriateľ zľava. Potom si ľahnem do vysokej trávy a vytiahnem blaster z púzdra, potichu skontroľujem zásobník a poviem potichu Gatherisovi
Nemali by sme sa tu zdržiavať.
potom sa začnem po diagonále plaziť preč od mojej skupiny. Blaster neustále držiac v ruke sa potichu plížim bližšie a bližšie k prenasledovateľovi, ktorý zbraňou šuchoce o trávu. Následne zastavím a čakám na mieste, blaster zamierený smerom odkiaľ prichádza nepriateľ.
No poď pekne sem.
pomyslím si a prižmúrim oči, potom sa prevalím k stromu ktorý je po mojej pravici, kde sa schovám za kmeň a čakám dokedy neuzriem svojho súpera.

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Raaka IV. (Gaheris Rhade)

Achjo, tohle bude prů*er a je zrovna za mnou.
Opatrně schovám nůž do vesty, co nejpomaleji, snažím se, abych moc nevydával zvuky.
Tak či tak nás pochytají, tak co...
Jak nejtiššeji dokážu se přetočím na zára, zamířím vojáka zamnou a vystřelím.
Jestli mě nesejme salva uspávacích šipek, vstanu a začnu střílet po ostatních vojácích.
Tak pojďte!
Jde se spát.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Raaka IV (Kevin Thran)

Pojď, no pojď... ovzbuzoval jsem svou kořist, která si to ke mně obezřetně mašírovala.
V duchu počítaje do tří jsem se zvedl a vtáhl ho do trávy. Vzpouzel se a mrskal nohama, ale rána do temene byla dostatečnou narkózou. Vzápětí jsem, ale seznal, že veškerá moje námaha byla k ničemu. Jeden z mých kolegů střelil po „přiděleném“ vojákovi a to byla chyba. Soupeř se otřepal a po svém chráněnci bez obalu skočil. Takže nyní měl nad svým lovcem navrch.
Z druhé strany jsem zaslechl výstřel a téměř neslyšitelný výkřik. Ten, který podle všeho byl nedávno majorem zasáhl cíl.

Ve stejné chvíli jsem, ale zaslechl výstřel, jehož razance mi prakticky proletěla kolem hlavy. Přikrčil jsem se a zbavil bezvědomého vojáka zbraně.
Chytej! Křikl jsem na spolubojovníka a hodil mu protivníkovi pušku.
Dávej si bacha někde tady ještě jsou! Stačil jsem ještě naznačit, než jsem se vrhl ke druhému spolubojovníkovi, který byl prakticky na lopatkách…

Na základně ( Darren „Dvojka“ Shawn )

Jako seržantovi se ti zatím dostalo té největší pocty. Účastnit se supertajné akce, tak tajné, že ani sami členové elitního komanda SFOR nevěděli do čeho vlastně jdou. Dostali se příkaz od svého nadřízeného Dewlona Heylemese, který rozkazoval bránit opevněnou budovu, před malou skupinou útočníků s možnými teroristickými úmysly.
Zlom nastal ve chvíli, kdy ostatní členové chytli neznámého podezřelého a vydali se do terénu. A jelikož jsi byl nejdál od místa činu nechali ti zajatce ve výslechové místnosti na starost.


____________________________________________

= Jazen Ghost - možnost reakce
= Daviss odpovídá až po Eastovi s Lanem
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Raaka IV Gaheris Rhade

Sakra!
Pomyslím si, když po mě voják skočí, ve stejné době se pokusím vytáhnout nůž a co nejpevněji zatnout celou ruku, aby mi při pádu nevypadl nůž a abych si jím taky nic neudělal.
Když budu ležet na zemi a voják se mě bude snažit zpacifikovat, budu se ho snažit přesvědčit o tom, že já se zpacifikovat nedám tak snadno. Budu do něj mlátit, pokud to půjde tak kopat, abych mu způsobil aspoň trochu bolesti ,a když ještě budu mít nůž tak se ho nebudu bát použít.
Tohle nesnáším.
Pokud nic nezabere, pokusím se ho chytnout za uniformu v oblasti ramen, podepřít ho nohou a potom ho přehodit přez sebe, abych se dostal zpod něj... V připadě, že se to povede seberu ze země nůž a připravím se k obraně.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Zamčeno

Zpět na „Ostatní“