Hlášení DoP pro veřejnost!

Ostatní uzavřené projekty, MPMka a podobné ...

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Hlášení DoP pro veřejnost!

Příspěvek od East.Wood »

Pozor, pozor!!!

Tímto oficiálně zahajuje činnost frakce DoP!

Popis celé organizace najdete v Projektech: http://akademiesithu.phorum.cz/hra/view ... 0974#40974

Všechny dosavadní členy tímto žádám, aby dodali přihlášky pro své charaktery zde, jelikož se v nejbližší době rozjede výcvik pro nováčky!
(pro členy bývalého SHU to znamená, že pro přechod do DoP musí absolvovat stejný výcvik, jako úplní nováčci...)
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Jméno: Zeenon Wosz

Povolání: důstojník republikových pořádkových sil

Hodnost: major

Rasa: Mon Calamari

Planeta narození: Dac

Životopis:
Wosz byl jedním z pěti dětí Mon Cala jménem Agai Wosz, který se svou družkou obýval mořské hladiny v plovoucím městě Orotoru G'am a živil se zde rybolovem. Ačkoliv ve městě se nacházela spousta dílen a technických laboratoří a mnozí ze zdejších obyvatel pracovali jako konstruktéři a technologičtí pracovníci, otec Zeenona se stranil vědeckých pracovišť a raději vyrážel na svém zastaralém člunu na moře a s oblibou brával s sebou i svého syna. Ten se tak učil umění rybolovu a jednou měl převzít štafetu od svého otce.
Jaké však bylo překvapení rodičů, když v den svých 20. narozenin mladý Zeenon vyslovil svůj tajný sen. Chtěl se stát pilotem a létat vesmírem. Nešťastní rodičové, přesvědčení, že jen na svém domovském světě může být jejich syn úspěšný mladý muž a být nablízku svým nejdražším, dlouho nechtěli pochopit přání svého nejstaršího syna. Také Zeenonovi sourozenci, i když o dost mladší, jej prosili, aby zůstal. Ovšem Zeenon se nedal zastavit.
Na jedné z přepravních lodí, vyrobených na Dacu, vyrazil mladý Mon Cal vstříc svému osudu. Pochopitelně nemohl zamířit jinam, než do srdce galaxie - na Coruscant. Zde se přihlásil do řad místních bezpečnostních složek a doufal, že jednoho dne se stane vytouženým pilotem republikové vesmírné lodi...

Téměř dvacet let po svém příletu na Coruscant je nyní major Wosz důstojníkem pořádkových sil Republiky a nedávno byl přidělen k přísně tajnému projektu s krycím názvem DoP...

Schopnosti:
strategické myšlení, taktická vyspělost, v boji zatím nulové zkušenosti, výborný pilot speedrů, v současnosti skládá zkoušky na pilotování větších lodí (splnění dávného snu...)

Poznámky:
185 cm vysoký, temně lososová kůže, dlouhé "vousy" typické pro Mon Caly. Je nerudný, často výbušný, ale spravedlivý, uznalý. Má slabost pro vesmírné lety...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jazen »

Meno: Jett Voss

Vek: 29

Povolanie: bývalý člen špeciálnej jednotky

Hodnosť: poručík

Rasa: človek

Planeta narodenia: Coruscant

Životopis:
Jett Voss sa narodil na Coruscante do rodiny vojaka a ženy v domácnosti. Jeho detstvo prebiehalo v prakticky pokojnej sfére. Navštevoval školu kde vynikal nezvyčajnou inteligenciou. Pred dokončením školy jeho otec zahynul pri vojenskej misii a on z nepochopiteľných príčin dával vinu za jeho smrť sebe a jeho matke. Dlho sa nevedel spamätať zo smrti svojho otca až napokon narukoval do armády a viac sa domov nevrátil. V armáde naplno vynikli jeho schopnosti po piatich rokoch služby ho preradili do špeciálnych jednotiek. Konkrétne k špeciálnej výzvednej jednotke, ktorej úlohou bolo infiltrovať nepriateľské jednotky,výzvedná činnosť, špehovanie, sabotáže a rôzne iné tajné úlohy. Počas služby v tejto jednotke sa z neho stal excelentný strelec. Bol najlepší zo svojej jednotky. Ale po pár rokoch jeho jednotku rozpustili, pretože republike nehrozila žiadna väčšia hrozba. Po ukončení služby v armáde ho prevelili do vojenskej akadémie kde učil nové špeciálne jednotky strieľať. Keď tu jedného dňa mu prišla pozvánka, aby sa pridal k DoP. Nemohol odmietnuť, pretože hľadá akciu.

Schopnosti:
excelentný strelec, vynikajúce akrobatické schopnosti, majster maskovania a plíženia, odborník do výbušnín, obstojný pilot,

Primárna zbraň: DC-15x sniper rifle

Sekundárna zbraň: blaster S-5

Poznámky:
výška 185 cm, váha 80 kg, tmavé vlasy, modré oči, ľahko splynie s davom, jeho znakmi sú trpezlivosť, presnosť, bezcitnosť a suché vtipy
Naposledy upravil(a) Jazen dne 04.3.2010 19:41:28, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Jméno: Gaheris Rhade

Věk:27

Povolání: Nestálé, dříve žoldák, lovec odměn, mariňák,voják-pilot

Dosažené hodnosti: kapitán, pilotní klasifikace junior

Rasa: 100% Člověk

Planeta narození: Alderaan

Životopis:

Kapitola 1: 0-18

Klasika, narodil jsem se na Alderaanu jako jedináček. Už od mala mě přitahovaly dvě věci, zbraně a stíhačky. Rodičům to nevadilo, neboť byl otec voják, který dosloužil akorát když jsem dosáhl věk na to vstoupit do služby. Už na akademii jsem měl problém s autoritami, ale to jsem potom překousl a choval se jako příkladný kadet.

Kapitola 2: 18-25

Když jsem se rozhodoval mezi tím být pilotem a tím se stát normálním vojákem, pilot zvítězil. Několik dalších let jsem sloužil jako pilot, když jsem se srazil při převentivním cvičení srazil s kolegou, kterého to stálo život, mě jen zlomené nohy, ruku, pár žeber a otřes mozku. Raději jsem potomto incidentu od létání odstoupil a stal se mariňákem. V té době jsem byl povýšen povýšen. V tu dobu se projevila má úžasná vlastnost: utahování si z autorit přímo před nimi. Potom jsem byl zase povýšen, nejspíše proto abych toho nechal, ale já toho nenechal. Toto už můj nadřízený nevydržel , tak mi navrhl to, že bych z armády odstoupil. Já řekl že mu na to **** a on mě vyrazil.

Kapitola 3: 25-27
Část první:

A tak započal můj potulný život všehomožného povolání. Sem tam se objevila práce která mi vydělala obstojnou částku. Navrhl jsem si krásnou uniformu, kterou jsem nosil, nosím a budu nosit. Když jsem si vydělal dost peněz, přerušil jsem činnost a přesunul se na vymetání hospod a jiných pochybných podniků.

Část druhá:

Po jednom roce v lihu mi to trochu začalo lést na mozek, měl jsem tolik soudnosti abych toho v nadmíře nechal a omezil to na osobní čutorčičku, která mě neustále doprovází. Jednou takhle na Coruscantu ke mě přistoupil jeden chlápek z armády. Řekl že by pro mě měl práci. Z dlouhého rozhovoru jsem se dozvěděl, že mě chtěl otec protlačit zpátky do armády, do DoP.

Primární zbraň: Elite karabina

Sekundární zbraň: S-5 těžká blasterová pistole

Schopnosti: pilot (8,6/10) , střelec (6,8/10), umí řešit konflikty

Poznámky: 188 cm vysoký,hnědé oči, černé vlasy, občasné problémy s autoritami a téměř vyřešený problém s alkoholem. Nosí uniformu, která se skládá z černých bot, kalhot a trička, červenočerné vesty a černého kabátu. (Ozdobená znaky na ramenou :
Obrázek

a na límečnu má hodnost (není jasné jako výsměch své předchozí službě nebo jako památku.))
Obrázek
Naposledy upravil(a) Gnost Kohn dne 04.3.2010 19:45:26, celkem upraveno 1 x.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Jméno: Kevin Thran
Rasa: člověk
Povolání: infiltrace (zmapování situace)
Věk: 17 let
Domovská planeta: Alderaan
Životopis: Erik se narodil v sociálně lepších podmínkách a byl zvyklý využívat všechny možné životní standarty Z toho lze usuzovat, že měl velmi krušné dětství a následně i pubertu. Tím pádem byl milý mladík více než častokrát odkázán sám na sebe ovšem opět jen ku svému prospěchu. Díky neustálému pohybu ve vysokých kruzích dokázal mít poměrně přesný obrázek o dané osobě. Nebere si servítky a je až neskonale přímý.

Zbraň: Obliba krátkých sečných, ovšem nepohrdne ani zbraní střelnou. (učí se rychle)
Schopnosti: Skvělý taktik, vyniká neobyčejnou rychlostí a bystrostí
Vzhled: 175cm, zelené oči, nakrátko střižené tmavě hnědé vlasy
Naposledy upravil(a) Garth Devilman dne 23.3.2010 18:47:22, celkem upraveno 1 x.
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Ki
Učedník
Učedník
Příspěvky: 136
Registrován: 27.8.2009 15:23:21
Bydliště: Malachor V,Trayus academy

Příspěvek od Ki »

Jméno: Ivan Petrow

Rasa: anzati

Povolání: nezaměstnaný

Planeta narození: Anzat

Životopis:
Narodil se na rodné planetě anzatů s dosti netradičním jménem a zvláštními příbuznými.Narodil se do jedné z rodin středních vrstev.Matka s otcem se živili legálním obchodem potravin.Má o pět minut staršího bratra Sergeje a strýce drasseliána.Už od mala byl chytřejší,trpělivější a zvídavější než jeho bratr.Vystudoval několik škol a později se dostal do vedení Kashyyycké složky Ligy Osvícených.Kvůli jedné nepovedé misi během níž zemřelo 20 Osvícenců,byl zajat auvězněn.Z vězení ho za pomoci násilí dostala skupiny zvláštních lidí (z nichž se později vyklubali mafiáni),Sergej a mistr jedi Yarel Poof.Od té doby je stíhán Ligou Osvícených a mafií.S nadějí,že se zbaví pronásledovatelů se s bratrem přidali k jakési organizaci známé pod zkratkou DoP.

Zbraň: ke zbraním nikdy lásku nechoval a nikdy je nepoužíval.Ale kvůli vlastní bezpečnosti nosí s donucením blasterovou karabinu

Schopnosti: výtečný taktik a stratég s vysokou inteligencí

Vzhled: 186cm vysoký,modré oči,pleš.Neodvykl si nosit bleděmodrou uniformu ligy Osvícených s hodností poručíka.

Uživatelský avatar
Odys
Lovec nováček
Lovec nováček
Příspěvky: 103
Registrován: 30.12.2009 09:08:49
Bydliště: Mandalore

Příspěvek od Odys »

Jméno: Odys Dilveg

Rasa: Člověk/Mandalorian

Povolání: žoldák

Planeta narození: Coruscant

Životopis:
Narodil jsem se na Coruscantu do "rodiny žoldáků". Matka krátce po porodu zemřela, když se připletla do přestřelky na ulici. Od té doby jsem měl pouze otce. Koupil opečovatelského droida, který se o mě staral. Když mi bylo 7 let, otec mi jako dárek z cest přivezl dva westary-34. Od té doby jsem se začal učit střílet. V 10 letech začal můj výcvik na Mandaloriana. Naštěstí, můj otec byl ten Mandalorian, co si vážil cti. Učil mě způsobům a bojovým uměním a stylům Mandaloriánů. Také mi kladl na srdce abych posiloval, že prý se mi to bude v boji nablízko hodit. Ve 13 jsem dostal svoji modro-černou mandaloriánskou zbroj, který on zdědil po svém otci. Prý mi ji daroval jako završení mého výcviku. Nyní mi je 14 let, a otec společně se mnou vstoupil do frakce DoP. Sice se mu nelíbil název, Defenders of Peace, ale prý každý kredit se jednou hodí.

Hlavní zbraň: 2x Westar-34

Záložní zbraň: výbava ve zbroji (plamenomet, vystřelovací hák, ruční rakety)

Schopnosti: opatrný, rychlý a přesný střelec

Poznámky: výsoký 185 cm, modro-šedé oči, tmavě hnědé vlasy s ofinou načesanou k pravé straně, modro-černá mandalorianská zbroj ve stylu Jango Fetta ;) , trochu namakaný
I´m mandalorian warrior, just like my father before me.
-Odys Dilveg

We are not soldiers, we are warriors!
-Odys Dilveg about his people

Dufek56

Příspěvek od Dufek56 »

Jméno: Sergej Petrow

Rasa: anzati

Povolání: člen DoP

Planeta narození: Anzat

Životopis:
Sergej se narodil do zvláštní rodiny a s poněkud zvláštním jménem.Jeho rodiče vlastnili malý obchod s potravinami.Jeho strýc byl Drasselián a mafiánský boss.Krom toho měl ještě bratra Ivana,který vynikal chytrostí a bystrostí.Sergej byl narozdíl od bratra mlčenlivý a mluvil jen velmi zřídka a to zejména v situacích,kdy něco říci musel.Od šesti let studoval na republikové vojenské akademii.Nepatřil mezi nejlepší studenty,ale ani ne mezi ty nejhorší.Do armády se však nedostal.Poté pracoval pro svého strýce.Potom co zjitil,že jeho bratr byl zatčen rozhodl se ho dostt zpátky na svobodu a naplánoval osvobozovací akci,které se účastnil strýc s jeho nejlepšími lidmi a otcův blízký přítel,mistr jedi Yarel Poof.Mafie však chtěla za "najmutí" zaplatit.Sergej však tolik kraditů neměl a ani zaplatit nehodlal.Poté se svým bratrem unikal před Ligou Osvícených a lovci odměn najatými jeho strýcem.Po dvou letech ho veškeré ukrývání se a utíkání přestalo bavit.A motivován příslovímsíla je v počtu,se s Ivanem přidal k jakési skupině pro něj známé pouze jako DoP.

Zbraňe: 2x Model 434 "Deathhummer",na každém levém zápěstí dvojice výsuvných dýk

Schopnosti: mlčenlivý,tichý,dobrý střelec

Vzhled: 192cm vysoký anzat středního věku se zelenýma očima,kratší kudrnaté tmavé vlasy.Nosí dlouhý rudý plášť,vysoké boty,světle béžovou košili a stejně barevné kalhoty

Uživatelský avatar
Yush Nets
Učedník
Učedník
Příspěvky: 94
Registrován: 08.2.2010 18:14:29
Bydliště: Eclipse
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yush Nets »

Jméno: Yush Nets
Věk: 19
Planeta narození: Taris
Povolání: rytíř Jedi dezertér

Životopis:

'Trpajzlik' Yush (jak nazýval Yushe jeho starší bratr) se narodil na Tarisu schopnému inženýrovi a talentované medičce. V den narození již žil jeho sourozenec 3 roky. Život na Tarisu nepřinášel sladké plody, spíš hořké, i když pro jejich rodinu nebyl obtížný. Jednou se však otec nepohodl s jistými rádoby mafiány a 'náhodou' zemřel při nehodě. Zkorumpovaná bezpečnost tehdy nevyšetřovala zrovna pečlivě. Tak se tedy pozůstatky rodu sbalily, když Yush dorostl 4 rokům a létaly všude možně po Republice. Vždy se ale našel důvod, proč ze stávající lokace odletět - jako by sami čerti hnali poutníky za Yushovým osudem. Na Coruscantu nalezli tetu a strýce obou malých ďáblíků a matka 'vykopala' práci na nějaké lodi. Pravděpodobně přepravní, avšak přesně to kapitán neurčil, neboť kredity byly lákavé. To už 'trpajzlik' narostl do 6 let. Zhruba za 5 měsíců nato si povšimnul malého rošťáka jeden Jedi. Vybral si ho za svého Padawana a - ačkoli nebylo snadné zatlačit na patřičné lidi - do 15 let ho učil. Znesnadňovala to ještě jedna záležitost a to kontakt s rodinou. S bratrem si byli blízcí a nemohl přejít izolaci od něj. Další rána přišla, když mu v 13 letech zemřela matka. Sice ji skoro neznal, jeho 'kodex' mu však přikazoval litovat její smrti a nejen kodex, i další části jeho osoby. Začal se řádu poněkud odcizovat, i jeho učení. Neměl to zrovna snadné. V 15 letech se stal rytířem Jedi, ale Rada si ho ještě nechávala pod dohledem. Jeho rebelství vyústilo v dezerci v 17 letech. Opustil řád, ale ponechal si svůj světelný meč. Toužil vyhledat svého bratra. Naneštěstí mu teta a strýc řekli, že se trochu nepohodli, on se spakoval a odešel. Nemají o něm prý žádné informace a litují toho, co se stalo. A tak se Yush vydal na toulky galaxií, mečem i Sílou se snažil hájit dobro a užívat si života svým způsobem. Když ho objevila tajná organizace DoP, tak si nemohl odepřít vstup do jejich řad. Snad kvůli hledání své krve, snad kvůli ochraně světla ve vesmíru. Kdo ví... Každopádně teď, když žije 19. rok svého života se snaží pomoci DoP, jak nejlépe umí.

Zbraně: Dvoubřitý světelný meč se zelenou čepelí
Schopnosti (silové): zrychlení, vrh světelným mečem, ovlivnění myšlenek, omráčení
Poznámky: výška 173 cm, hmotnost 71 kg, hnědé 'ležící' vlasy, oděv spíše zelené barvy, oblíbená barva zelená, barva očí zelenomodrá, zvláštní znamení žádné, oblíbené číslo sudé případně sudě vypadající (např. 3), uznávání hiearchie etc. etc.
Nejsem Jedi, nejsem Sith.Nejsem Rus, nejsem Žid. Já jsem tím, kým se cítím. Sloužím Řádu, hledám u nich radu. Ale kodex mám vlastní, křik Vongů jest totiž slastný.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Zavádím pravidlo barevného odlišení charakteru... (viz.MPMV)

Toto opatření nepomůže v budoucnu ani tak mě jako spíše vám. Proto si editujte své příspěvky

Konec hlášení...


;)
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
Lan Mandragoran
Učedník
Učedník
Příspěvky: 260
Registrován: 22.9.2009 12:45:08
Bydliště: Střední čechy

Příspěvek od Lan Mandragoran »

Jméno: Ann Botha

Věk : 29

Povolání: Jedi

Hodnost: Rytíř Jedi

Rasa: Elomin

Planeta narození: Elom

Životopis:
Ann vyrůstala na své rodné planetě až do svých pěti let. nadání pro sílu u ní bylo rozpoznáno již ve třech letech, ale typická nesnášenlivost její rasy k okolnímu světu vedla k tomu že se její rodina velmi dlouho o její život přela s Mistry Jedi, kteří ji chtěli odvézt do chrámu k výcviku. Nakonec se ovšem podařilo její rodinu přesvědčit a byla přijata do výcviku. Byla vedena výcvikem velmi opatrně. Typická nesnášenlivost jejího druhu k okolí přinutila radu k tomu, aby jí byl přidělen mistr velmi brzy. Pro ostatní Younlingy byla nebezpečná, což prokázala několika potyčkami. Proto na ní musel dohlížet mistr a držet ji od ostatních spíše stranou.
Snaha se vyplatila, její mistr ji vycvičil velmi dobře, naučil ji diplomatickému jednání a potlačit její charakterové vady. Ve svých devatenácti letech složila úspěšně zkoušky a byla přijata mezi rytíře Jedi. Další léta věnovala tréninku nových schopností, diplomatickým jednáním ale i tuhým bojům na okrajích soustavy.
Když se rada doslechla o nově složené jednotce jednající pro republiku, byla k nim vyslána jako pozorovatel výcviku i jednání v akci. Aby zhodnotila jejich jednání a přínos republice. Pokud budou shledáni jako nevhodní je její úkol nahlásit radě která se zaslouží o její zrušení.

Primární zbraň: Světelný meč Zelené barvy

Styl boje : Ataru

Schopnosti: Bitevní meditace, Ovlivnění, Bojová předvídavost, Telekyneze


Poznámky:
156 cm vysoká, pro její rasu typycké čtyři výrustky na hlavě a světle modré oči. Klidné a diplomatické vystupování, v ohrožení se ale stává nebezpečnou zbraní.

zabírám si zelenou, podle barvy meče :D

Uživatelský avatar
Davidss
Učedník
Učedník
Příspěvky: 170
Registrován: 20.3.2010 10:56:17
Bydliště: Coruscant,Chrám Jediů,můj pokoj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Davidss »

Jméno: Darren Shawn

Hodnost: Seržant

Věk: 30 let

Rasa: Člověk

Planeta narození: Kuat

Životopis: Narodil jsem se jako druhé dítě do úplně normální rodiny.Můj otec byl voják.Byl v nějaké skupině,její jméno jsem neznal.Učil mě různým taktikám boje a také znalostem o zbraních.V té skupině,byli vojáci.Můj otec byl v hodnosti poručíka.Já,jakmile jsem dosáhl potřebného věku jsem také vstoupil do té skupiny.Nikdy jsem nesloužil trvale na různých pobočkách,byl jsem vždy raději když mě převeleli někam jinam.Takhle jsem vystřídal asi 12 planet a poboček.I přes své časté změny působiště jsem byl za dobré služby,povýšen na seržanta.Teď na své 13. štaci jsem na planetě Rakaa IV.Celou dobu byl klid,žadné velké problémy.Až dnes.Byl jsem na stráži před budovou,když k nám přišel nějaký muž.Řekl nám že přišel v míru.Poté jsme ho uspali.Šel jsem ho hlídat,spolu s jedním z našich.V tom jsem dostal zprávu o mimořádném cvičení,jehož součástí je uprchnout.

Hlavní zbraň: Westar M5

Záložní zbraň: Dvě DH-17,v kapse na rukávu má vibrodýku.

Styl boje: Opatrný,raději se kryje než střemhlavě útočí,pomáhá si granáty.

Schopnosti: Zbraně všech dostřelů,celkem slušný pilot.

Poznámky: Kolem 180 cm,svalnatý,snaží se nezmatkovat,přesvědčivý.
------------------------------------
Beru si červenou.
Myslete na sebe jako na ruku.Každý z vás je prst a bez ostatních jste k ničemu.Samotný prst nedokáže chytit nebo ovládat nebo zatnout pěst.Sami nejste ničím a společně jste vším.

-Instruktor RC seržant Kal Skirata

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

!!! Pozor, pozor !!!!

Hledají se tři udatní příslušníci obranných planetárních sil, kteří by pod hlavičkou Republiky sloužili ve frakci DOP.

Konec hlášení...



__________________________________________
Přihlášky dávejte do tohohle tématu
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
Vesgam
Učedník
Učedník
Příspěvky: 68
Registrován: 08.6.2010 16:11:01
Bydliště: Jak kdy...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vesgam »

Jméno: Raitheen zeah Krasaann

Rasa: Kaleesh

Planeta narození: Kalee

Životopis postavy: Raitheen se narodil jako druhé z pěti dětí do rodiny velkých lovců a to i na Kaleeshské poměry. Raitheenovi rodiče žili mimo komunitu ostatních, osamoceni jako hraničáři a lovci. Jeho otec byl jedním z mála monogamních mužů na planetě, nejspíš proto, že plně přirostl ke své družce a sdílel s ní veškeré sféry svého života. Díky loveckým poměrům v rodině se Raitheen i jeho sourozenci velice brzy dostali ke zbraním a to chladným i projektilovým a k lovu jako takovému. Pod vedením svých rodičů a po čase i sami lovili stále nebezpečnější zvěř. Raitheen se ukázal býti velice dobrým a učenlivým žákem. Nejspíše se na něm projevila dlouhá lovecká tradice jeho rodiny. Raitheen byl sice střelcem velmi dobrým, avšak střelbu považoval jistým způsobem za nečestnou a raději měl boj zblízka, ve kterém vinikal více, než-li ve střelbě. Po celou dobu dětství se mu nikdy nestala žádná nehoda a nezažil žádný neúspěch, byl zkrátka úspěšným lovcem a to byla podstata jeho dětství. Navzdory tomu, že se jemu ani jeho sourozencům nedostávala řádná školní výuka jako na planetách typu Coruscant, nebyl Raitheen žádný hlupák. Kromě lovu se učil od svého zkušeného otce, který svým synám dával často dobré rady do života a předával jim různé triky a názory, nezřídka zděděné po vlastním otci. Jedna z nejdůležitějších věcí, kterým se Raitheen od svého otce naučil bylo umění číst řeč těla. To umožňovalo Raitheenovi rozeznat opravdové pocity a názory mnoha lidí a zároveň leckdy rozumět i rasám, jejichž jazyk neovládal (ačkoliv téměř vždy lze najít i gesto specifické pro jistou rasu, kterému Raitheen nerozumí, nebo si ho mylně přeloží). Už odmalička prokazoval Raitheen větší zvídavost a touhu po informacích, jakož i vrozený "selský rozum" a trpělivost při lovu i v obecném životě, než jeho sourozenci. Hlavně jeho neustála zvídavost a fakt, že je dobrým a čestným lovcem, přiměla jeho otce, aby naučil Raitheena číst v řeči těla, neboť ten si informaci šetřil a čekal s jejím sdělením co nejdéle, nejlépe do doby než by si ji někdo zasloužil nějakým význačným činem, a Raitheen dodnes neví, zda-li tu informaci prozradil i ostatním dětem... Další informace, která se dostala pouze k uchu Raitheena byl fakt, že jeho otec má na Coruscantu bratra. Ten se rozhodl opustit planetu kvůli špatné hospodářské situaci a nesutálým konfliktům a zamířit do přátelštějšího centra galaxie. Raitheenův otec to vždy chápal jako formu zrady a slabosti, avšak Reaitheen sám se na to díval trochu jinak. Vždycky toužil opustit nehostinnou planetu a monotónní život, který nabízí a prozkoumávat galaxii. A tak když nastal čas, kdy si měl vybrat svůj další životní směr, nezvolil si pokračovat v kariéře lovce, jak si přál jeho otec, avšak rozhodl se stát se dobrodruhem a prozkoumávat galaxii. Jeho otec to nesl těžce, vnímal to jako další zradu a na syna se velice rozhněval. Ten však nežádal o jeho svolení. Prostě mu jen chtěl oznámit své rozhodnutí a pokud možno v dobrém se s ním rozejít, vždycky to už bude jeho otec. Pro Raitheena zkrátka byl lov stejně monotónní jako pro většinu Kaleeshanů zemědělství. A tak odletěl z rodné planety a nastala tak nová kapitola jeho života. Jeho první krok bylo odletět na Coruscant a nalézt své příbuzné, ačkoliv znal jenom jméno čtvrti a né přesnou adresu, předpokládal, že v dané čtvrti příliš Kaleeshů žít nebude (světe div se, měl pravdu). Jakmile našel příbuzné a vše si s nimi vysvětlil, ubytoval se u nich. Nějakou dobu se od nich učil Basic, než mohl jít za vysněným dobrodružstvím, ale dřina za výsledek stála, neboť Basic byl využitelný na mnoha planetách galaxie. Když se naučil nový jazyk a poradil se s příbuznými ohledně žánru své práce, zvolil si pracovat v jisté bezpečnostní agentuře jménem Argo. Společnost se starala o chytání zločinců, soukromé vyšetřování, ale i získávání informací (špionáž je trefnější slovo) na zakázku a podobně. Né všechny její aktivity byli zcela legální, ale navenek se agentura jako zcela legální společnost jevila. Ve skutečnosti to bylo spíš velká společnost pro lidi jako jsou lovci odměn/žoldnéři/špióni/detektivové a nejlépe všechno najednou. Raitheen se celkem rychle zorganizoval v novém prostředí a v práci podával neuvěřitelné výkony, ať už šlo o jakýkoliv charakter služeb agenturou poskytovaných. Byl párkrát povýšen, než mu přišla pozvánka do DoP, samozřejmě co nejvíce tající a slibující hory doly. Když Raitheen dorazil na konkurz nevědíc co od něj čekat, zjistil, že dříve než se dozví náplň jejich možné budoucí práce, budou všichni testování a jenom těm nejlepším bude práce nabídnuta, jelikož se jedná o věc přísně utajovanou. To podnítilo Raitheenovu zvědavost a když obstál ve zkouškách jako nejvhodnější adept, po zvážení nabídky se přidal k DoP.

Dovednosti:
- nadprůměrný střelec
- vynikající v boji s chladnými zbraněmi
- dokáže se potichu plížit, vyrábět pasti a další věci související s lovem
- velmi dobrá kondice, cvičením udržovaný v dobré tělesné formě

Povaha: Upřímný, čestný, spravedlivý, trpělivý, nemilosrdný, tvrdý, zodpovědný. Dodržuje pravidla. Se silnou vůlí. Má detektivní schopnosti i praxi.

Vzhled: Tlumeně červená kůže, žluté oči, 170 cm vysoký. Vybledle bílá plátěná róba a kalhoty stejné barvy. U pasu se mu v pochvě houpe meč, přes záda má pušku (oštěp sebou tahá málokdy)

Zbraně:
Meč Lig - tradiční Kaleeshská zbraň vyráběná z téměř nezničitelných slitin jinde používaných na výrobu plášťů trupů vesmírných lodí
Oštěp Shoni - tradiční Kaleeshská zbraň vyráběná z Shoni mečounů, velmi ostrá, stejně dlouhá jako Raitheen
Outland puška - Projektilová puška kterou vyrábí Czerka Corporation s dostřelem až 1500 metrů (optimálním do 700 metrů)
Opravdová moudrost je v poznání sebe samého.

Pedroidon
Kadet
Kadet
Příspěvky: 297
Registrován: 06.3.2010 19:12:07
Bydliště: Občas Tipoca City, nebo nějaký Acclamator, popřípadě Laťka.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pedroidon »

Jméno: Net'ped'ro Net's'peed

Rasa: Twi'lek (je na to pyšný)

Planeta narození: Ryloth

Životopis: Narodil jsem se, když mé matce bylo 16 let a otci 17. Neměli prostředky k tomu, aby mne živili, takže mne strčili k tátovým rodičům. Ti mne vychovávali (protože děda se tak sám živil) jako pašeráka. Díky tomu jsem neměl jsem nějakou velkou úctu k zákonům. Už od mých 11 let jsem projevoval obrovský talent v soubojích na krátkou vzdálenost, používání mečů a různých vibrodýk.Tak jsem různě trénoval a v 14 letech jsem začal různě chodit na brigády a v 15 jsem si mohl dovolit jednu CR-2. S touto zbraní jsem po té trénoval střelbu, jež jsem také ovládal velmi kvalitně. Zato střelba na delší vzdálenost a z delších zbraní mi rozhodně nešly. V 17 jsem začal pašovat a z kontrol jsem často vyvázl pouze kvůli mé nevinnosti a nízkému věku. Tak jsem svým parodiičům posílal peníze na živobytí a sám tak tak přežíval. Jako loď jsem používal dědečkův starý koráb smontovaný z různých lodí. Velikost zhruba raketoplánu.Po smrti mích prarodičů jsem si uvědomil, že mě nic nepoutá k ,,domovu". Tudíž jsem jestě asi rok pašoval a poté jsem dal do šrotu starou loď, která stejně už jinam nepatřila. Za ušetřené penízky jsem si koupil dva světelné flerety, které se nyní stali mou hlavní výzbrojí. Ale už jsem se vykašlal na pašování, hlavně protože jsem už neměl loď. Proto jsem občas pracoval jako bodyguard, barman, a takové různé prrácičky. Občas jsem si i zašpinil ruce a při jedné takové věci mě chytli poldové. Naštěstí jsem si stihl nechat zbraně u mého skvělého kamaráda, jménem Ian Barbery. Kvůli lehkému provinění jsem šel po třech týdnech ven a po vyzvednutí zbraní jsem zase chvíli takhle vydělával, koupil si další CR-2 a někdy půl roku po mém propuštění jsem se rozhodl přihlásit do Defenders of Peace, kde prošel zkouškami.

Věk: 21 let

Schopnosti a dovednosti:
-Skvělý boj na blízko a střelba z jednoručních blasterů a na krátkou vzdálenost.
-Dokáže velmi rychle běžet
-Velmi slušná kondice
-Vrozené logické uvažování
-Na svých cestách se naučil velkou většinu jazyků

Povaha: Cit pro spravedlnost, impulsivita, je spíše introvert, ale když ví, že ostatní dělají něco špatně, snaží se to ze všech sil zastavit. Umí prosadit svůj názor, je velmi agresivní, pokud s jistotou ví, že někdo někoho podvádí, lehce se zamiluje, přirozeně zvědavý, rychle se přizpůsobuje skutečnosti.

Vzhled: Výšku má úctyhodnou, 217cm, váha 77 kg, dlouhá lekku, nosí brnění republikového vojáka z mandal. válek, s modrými pruhy. světelné flerety nosí stejně jako Jedi meče, blasttery vedle nich. Své lekku si nechává přirozené, kůže modrá.
brnění:

Kód: Vybrat vše

http://images2.wikia.nocookie.net/__cb20100219214926/starwars/images/2/2f/Bothawui3.jpg
Na ramenou má znak republiky, pod ní obrázek planety Ryloth : Obrázek

Zbraně: Dva světelné flerety (modré(stejné barvy jako brnění)) a dvě CR-2 (těžko říct co je hlavní a co záložní)

Poznámky:Velmi citlivý a pozorný na své lekku. Jediné autority, které plně uznává, jsou vojáci, jež byli povýšeni díky svým výkonům, které sám viděl, další autority jsou pro něj Rytíři Jedi
Je to boj - Unknown

Zamčeno

Zpět na „Ostatní“