Aréna: East.Wood vs. Dufek56(Ki)

Ostatní uzavřené projekty, MPMka a podobné ...

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Utapau, Větrná aréna

Barabel se snažil připlížil co nejblíž k droidovi, ten si stoupl, čímž získal lepší rozhled a zahlédl ho, vítr se ho však stále snažil sfouknout, barabelův útok tedy nebyl nijak nebezpečný.
Také se vám to zdá stále statické?
Ozval se náhle zase moderátor.
Tak jim to lehce okořeníme!
Odpověděl si sám moderátor, i když dost dobře se mohl odpovědi od publika dočkat, ale bojovníci žádnou přes hučení větru neslyšeli.
Co myslel tím okořeněním se všichni brzo dozvěděli.
Bedna, ležící mezi soupeři, doposud pevně stojící na můstku se uvolnila a odlétla po větru.
Každou chvíli ji začaly některé další bedny napodobovat, větrné štíty se taky začaly zasouvat.
soupeři si museli pospíšit, než budou zcela bez krytů proti větru.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Utapau, Větrná aréna

Čekal jsem, že můj úder vibrosekerou bude více účinný, ale větrné poryvy udělaly své a tak přišlo to, co přijít muselo.

No jo diváci chtějí atraktivitu a skvělou podívanou, co? blesklo mi hlavou, když se nademnou vznesla jedna z beden, která před chvílí stála nehnutě na mostě. Dal bych za to krk, že byla pevně posazena na povrchu mostu, teď však vylétla do větrného víru a ten si s ní pohrával jako s pírkem...

"A kruci!" zaklel jsem.

Když jsem však viděl další vznášející se předměty v místě našeho boje, zkusil jsem toho využít. Na jedné plošince z prken jsem se pokusil vystoupat trochu do výše, jako bych plul vzduchem na nějakém sportovním prkně. Poté jsem skutečně získal výšku, ale když začalo být surfování na plošince nebezpečné, seskočil jsem zrovna nad mým plechovým soupeřem s cílem jej překvapit ze vzduchu. Sekera napřažená dopředu měla konat svou svatou povinnost...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Zamčeno

Zpět na „Ostatní“