Zkus být moder- Gnost Kohn

Ostatní uzavřené projekty, MPMka a podobné ...

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Zkus být moder- Gnost Kohn

Příspěvek od Xavier »

Jméno: Xavier Zasz

Povolání: Stormtrooper
Číslo: TK-12345

Rasa: člověk

Planeta narození: Yaga Minor

Věk: 20

Životopis: Narodil jsem se v jedné průměrné rodině, vzhledem k faktu, že rodiče neměli moc peněz mě čekala pravděpodobně neveselá budoucnost, coby přístavního dělníka, či něčeho podobného. Proto jakmile jsem dosáhl dostatečného věku, podal jsem si přihlášku na místní stanici. Stal jsem se tedy rekrutem imperiální armády. Na akademii na Caridě jsem dosahoval velmi dobrých výsledků. A měl jsem nakročeno k tomu abych byl zařazen do nějaké lepší jednotky. Momentálně mě čekají závěrečné zkoušky.

Hlavní zbraň: E-11

Záložní zbraň: vibrodýky v rukavicích

Styl boje: Odstřeluje z krytu, který se snaží často měnit.

Schopnosti: velmi dobrý střelec

Charakter: agresivní v boji, přátelský v soukromí

Poznámky:194cm vysoký, černé oči, hnědé vlasy

Doba: krátce po ustanovení impéria
Naposledy upravil(a) Xavier dne 02.2.2010 13:54:48, celkem upraveno 3 x.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Takže...
1.Do imperiální armády byli príjmáni poze lidé, jelikož Impérium opovrhovalo nelidmi.
2.Wookiové na Korribanu nežili
3.V období Impéria ani před žádní jiní sithští lordi nebyli (Až na Maula a Sidiuse)
4. Životopis bych trochu prodloužil
5. styl boje je trochu podivný
6. schopnosti gigolo asi schopnost není

Prověď úpravy a jedem dál.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

rád bych se přel o některých tvých připomínkách:
1.) impérium neopovrhovalo nelidmi, to byla rebelská propaganda, někteří vysocí činitelé sice ano, ale mnoho z nich působilo již za staré republiky, v armádě nebyli nelidé pro uniformitu a kvůli vyhnutím se rasové nesnášenlivostmi mezi jednotlivými rasami v armádě
2.) nikde neni psáno, že se tam žádná rodina nemohla přistěhovat
3.) a vader byl kdo? (a maul byl mrtvej)

jinak edit proveden
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

1, aha
2, na to jsem zrovna nemyslel
3, toho jsem zapomněl

teď opět k přihlášce:
Teď mi už vše vyhovuje, jenom asi životopis se mi zdá jaksi bez konce a ještě jsem zapomněl na Idenfitikační číslo.
Stormtroopři a jiní pěšáci začínali na TK- číslo (nic dlouhýho prosím ale zase ne dvě cifry prosím)
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

konec živoťáku jsem tam nedokončenej, proto aby ses mohl rozhodnout zda mi dáš na začátku ještě na caridu na výcvik, či rovnou do akce, ale na tvé přání doplněno
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Ok, takže testík je v tvém případě zbytečný, ale co snad malý uškodit nemůže.

1. co říká pravidlo č. 9 ?
2. kolik znaků nesmí přesahovat tvůj podpis a co tam nesmí být?

3. uprav text: (klasika, odřádkuj, přímá řeč, myšlenky, lokaci.)

Nar Shaada, místo setkání

Muž chvíli prohraboval kufry, ve kterých bylo všemožné harampádí, než našel co hledal. Aaah, tady to máme, přesně jak jste chtěl.
Konečně z jednoho kufku vytáhl menší, před tebou ho otevřel a v něm ležely dva nové WESTAR-34 blastery. Obchodník poté kufřík zase zavřel a odběhl zpátky k zavazadlům. Zaplatil jste mi předem, tak jsme vyrovnaní. Domluvil a usmál se.
V tu samou chvíli tě něco štíplo vzadu na krku, brzo zjistíš, že to byla šipka s látkou, která jak jsi potom zjistil tě kompletně umrtvila, takže jsi spad na zem.
Velice vám děkuji za vaše peníze, mám pocit, že se už neuvidíme.
Místo na tebe se podíval na místo, odkud tě trefila šipka.
Zkoncuj to s ním... ať to vypadá jako nehoda.
Po této větě sebral ze země kufřík a zmizel ve stínech a v tu samou dobu jsi uslišel jak se k tobě někdo blížil.


Výcvik zkusím splácat ještě dneska, při nejhorším ho sem hodím až zítra.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

1. můžeš mít druhou postavu až poté, co ti to povolí moder, nebo po dokončení výcviku, v jednom období lze mít jen jednu postavu

2. 300 znaků, nesmí tam být reklama či cokoliv co by odporovalo ostatním pravidlům, obrázek, nebo něco na ten způsob může mít max. 200px na výšku

3.
Nar Shaada, místo setkání

Muž chvíli prohraboval kufry, ve kterých bylo všemožné harampádí, než našel co hledal.
Aaah, tady to máme, přesně jak jste chtěl.
Konečně z jednoho kufku vytáhl menší, před tebou ho otevřel a v něm ležely dva nové WESTAR-34 blastery. Obchodník poté kufřík zase zavřel a odběhl zpátky k zavazadlům.
Zaplatil jste mi předem, tak jsme vyrovnaní. Domluvil a usmál se.
V tu samou chvíli tě něco štíplo vzadu na krku, brzo zjistíš, že to byla šipka s látkou, která jak jsi potom zjistil tě kompletně umrtvila, takže jsi spad na zem.
Velice vám děkuji za vaše peníze, mám pocit, že se už neuvidíme.
Místo na tebe se podíval na místo, odkud tě trefila šipka.
Zkoncuj to s ním... ať to vypadá jako nehoda.
Po této větě sebral ze země kufřík a zmizel ve stínech a v tu samou dobu jsi uslišel jak se k tobě někdo blížil.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Tak, po dlouhém mozkovém hloubání a dloubání a po trojtém zapomenutí toho co jsem vymyslel, jsem ze sebe vytáhl toto:

Carida, akademie

Stál jsi v pozoru spolu s několika dalšími rekruty a poslouchal jednoho z tvých nadřízených.
Takže, vy všichni jste byly vybraní pro speciální misi. Budete vysláni na jednu vesmírnou stanici téměř na okraji galaxie. Se stanicí jsme ztratili kontakt, ale v posledním hlášení bylo jasně řečeno, že jim uteklo několik Gundarků. Vaše jednotlivé úkoly vám budou rozdány při nástupu do transportu. Ti, kteří čekají závěrečné zkoušky ať to za ně považují. Odlétáte v 10:45, takže máte tři hodiny pro to, abyste si vyzvedli zboj a zbraně. Pohov, rozchod.
Když nadřízený domluví, odejde a nechá vás odejít pro potřebné věci.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Carida, akademie

Stojím v pozoru a poslouchám brífink. Celkem mě překvapuje, že nám to vykládají ještě tady na akademii, a nedozvíme se to až na brífinku před akcí, ale na mě to nezáleží.
Po rozchodu jsem se vydal rovnou do zbrojnice. S Gundarkama jsem doposud žádné zkušenosti neměl, ale z hodin biologie jsem věděl že to jsou tuhé potvory.
Takže závěrečnej testík? Hmmm. Bude sranda.
Mezitím jsem došel až do zbrojnice, a stoupl si do fronty u okýnka na vydávání výzbroje, ještě před odletem, jsem chtěl být připraven.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Carida, akademie

Celou cestu do zbrojnice jsi šel zárověň s ostatními.
Když jste došli do zbrojnice, byla poměrně prázdná, výdejce vybavení jen vykoukl z okýnka a poškrábal se na hlavě.
Takže, vím proč jste tady.... předpokládám, že budete chtít všichni brnění a E-11. Obojí jsem vám nachystal předem, máte to každý tam v těch taškách.
Výdějce domluví a zase si sedne.
Ostatní rekruti si došli pro vybavení a někteří z nich se rovnou koukli co dostali. Někteří začali říkat nahlas co vidí.
Zbroj, jedna E-11, asi 5 zásobníků a dva granáty.
Poté se pomalu všichni zase začali rozcházet jinam.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Carida, akademie

Styl výdeje výzbroje byl ještě podivnější než brífink před chvílí. Nicméně mě ještě více zarazilo, že nám dávají jen E-11. Nikdo nedostal DLT-19, či nějakou jinou těžší zbraň.
Začal jsem mít špatný pocit. Nicméně jsem vzal svou tašku a odebral se připravit.
Vyzkoušel jsem všechny klouby brnění, zda některý nedře, vyzkoušel zápěstní vibrodýky a celé brnění vyčistil. Vyčistil jsem i svou zbraň a plně připraven jsem se vydal k transportu.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Carida, akademie

Když jsi došel k transportu, zjistil jsi, že jde o Galleon, malou dopravní loď beze zbraní. Zřízenec, který čekal před ním ti pokynul, abys nastoupil.
Méně než hodinu před startem se oběvili i poslední členové týmu a chvíli na to důstojník, který vám oznamoval konání této akce, jeho nynější brífink se moc nelišil.
Takže, vy všichni budete tvořit speciální tým o počtu deseti vojáků, jak jste již zaznamenali. Vaším primárním cílem bude zajistit malou, výzkumnou stanici a zachránit přeživší vědce. Podle informací došlo k úniků několika Gundarků. Záda vám bude krýt křižník třídy Tartan. Váš transport zůstane v hangáru, který uzavřete, aby se k němu nedostali. Vaším velitelem bude TK-11921, jeho zástupcem bude TK-12601, ti dva budou tvořit tým 1. Na stanici se budete pohybovat vždy po dvou, proto teď přečtu vaše čísla. Tým 2:TK-11999 a TK12112, tým 3:TK-12158 a TK-12150, tým 4: TK-12156 a TK-12522, tým 5: TK-12345 a TK-11963.
Čirou náhodou všechny dvojce seděly vedle sebe. Tvůj parťák se na tebe jen podíval ,ale nestihl nic říct, jelikož důstojník se zase rozpovídal.
Poté co přistanete na stanici se rozdělíte, abyste pokryli co možná největší prostor a teď k jednotlivým úkolů.
Dál nepromluvil, jen otevřel kufřík a vyndal z něj deset datapadů, které následně rozdal. Když ses podíval na svůj datapad jasně sis přečetl:

Kód: Vybrat vše

Primární úkol: zabezpečit stanici
Úkol číslo dva: zachránit přeživší vědce
Úkol číslo tři: prohledat laboratoře a podívat se po jejich výzkumu
Úkol číslo čtyři: vyčistit stanici od všech Gundarků
Důstojník si odkašle, jelikož chtěl ještě chvíli pozornosti.
Pokud se ptáte, proč jste dostali pouze E-11ky, tak vám na to odpovím, chceme vědět, jak si poradíte v situaci s omezenými prostředky, pokud budete chtít nějaké těžší zbraně, tak máte povolení využít všechny zdroje stanice, zbrojnici najdete na stejném patře jako hangár, stanice má celkem deset pater, vyznat se tam nebude těžké, je rozdělena do sektorů a každá chodba má svoje číslo. Hodně štěstí.
Poté co domluvil ihned opustil váš transport se zavřely dveře a na orbitě okamžitě skočil do hyperprostoru.
To bude legrace, nemyslíš? Ale mohl nám dát prostor pro otázky.
Poklepal ti na rameno a přez visor přilby se na tebe díval.
Naposledy upravil(a) Gnost Kohn dne 28.1.2010 13:34:02, celkem upraveno 1 x.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Carida, akademie

Tak na co ses chtěl zeptat? Jestli tam budou i hezký vědátorky? Když na celou situaci podíváš tak je jasný že tady něco nehraje. A nebudou vymejšlet nějaký voloviny pro pár cucáků co ještě nevylezli z akademie, jenom pro jejich potěšení.
Odpověděl jsem mu. Odhadl jsem, že mi příliš nevěří.
Podívej, osádka výzkumný stanice bejvá pár set, včetně ostrahy, kterou tam musí mít, už jen proto že tam maj divoký nebezpečný zvířata.
Nás je deset. Takže tu stanici budem prohledávat celkem dlouho. Ani jeden z nás nemá jakýkoliv vědecký vzdělání, takže to že se máme podívat po nějakym jejich výzkumu je poněkud, jak to říct...? Nepoznáme pořádnej rozdíl mezi receptem na jejich domácí pivo a skutečně cennym výzkumem.
Pak se podívej do čeho nás posadili. Galleona. To že nás do ní posadili zřejmě znamená že zpátky by mělo letět dost lidí, tolik, že je stejně nemáme šanci ukorigovat, zvlášť dostaneme-li se do boje, oni budou panikařit, budou zranění a podobně.
Věř mi, tohle celý pude pořádně do kelu. Alespoň pro nás.

Dokončil jsem své líčení, jak vidím nadcházející misi a řádně se připoutal a pokusil e co nejpohodlněji usadit.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Galleona, hyperprostor

Při proslovu se natebe pár vojáků otočí, ale zachvíli se zase posadí. A pak se ozve váš velitel.
Od toho máme najít ty vědce, aby si spakovali výzkum a vypadli. Navíc doufejme že s vědci tam bude ještě pár členů ostrahy, aby si je vzali na starosti. Navíc máme za zádama křížník, tak na něj budeme postupně převážet zachráněný vědce.
Jinak, souhlasím. Jestli se něco podělá, tak budeme mít na krku pořádně velkej problém.

Velitel už dál nemluvil, neboť si nejspíše myslel, že už nemá cenu mluvit. A najednou se ozval interkom.
Za chvíli vystoupíme z hyperprostoru, tak si navlečte plíny, mlčte a připravte se.
Při této větě se tvůj parťák lehce zasmál.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Galleona, hyperprostor

Nenech se vysmát. Víš kolik pasažérů pojme Tartan? 50. Slovy: Padesát.
Tudíž jim můžem vzít na palubu míň lidí, než se vejde sem. A to za předpokladu, že tam žádný vojáky nemaj, jen posádka. Ten křižník tam bude spíš aby zajistil že neunikne nikdo, nebo nic, co nemá. Nehledě, na to, když se nalodíme na stanici, tak křižník , co nám bude hlídat záda stejně nemůže pálit, aniž by nás vyhodil do vakua. Může tak maximálně hlídat aby nám tam nikdo nevozil další Gundarky.
A jestli mu máme vozit pasažéry, tak by se hodilo něco většího. Alespoň CR-90ku. A tahat raněný skrz bezpečnostní průlez, taky mňamka. Pane.

Pronesu, další část svých pochyb, nad naším úkolem. Na poslední chvíli si uvědomím, že kolegovi z výcviku bylo dáno velení.
Jakmile však zazní povel, že budeme přistávat, zkontroluji, zda mám vše na svém místě a čekám na povel.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Zamčeno

Zpět na „Ostatní“