Zkus být moder- Gnost Kohn

Ostatní uzavřené projekty, MPMka a podobné ...

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Výzkumná stanice, patro 3

Jednou jsi dokázal do gundarka vystřelit, podruhé se ti zbraň zasekla. Ta jedna střela ho trochu vyvedla z rovnováhy, ale už byl v pohybu. Zapletly se mu nohy a začal padat na stranu, ale fyzika dílo přece jenom dokonala. Jak padal, tak ti strhl DLT a protože se do tebe pustil né-li celou váhou, slušně tě to odhodilo... cca 2 metry.
Moc tě to nepotěšilo, neboť ti letící zbraň málem srazila helmu a pád na bedny vedle tebe, ti ji srazil úplně.... Zároveň, jak jsi držel zbraň a gundark ti ji vyrazil, vykloubila zápěstí. (pravé)
Dokázal jsi tasit čepel na levé ruce a zabodnout ji do gundarovy ruky, ale moc platné to nebylo, neboť se ti vylomila z rukavice a zůstala v něm... Zaskuhral, ale touha tě zabít byla silnější..
Poslední věc co si pamatuješ bylo to, že tě gundark zvedl a hodil dál..



Výzkumná stanice, někde

Měl jsi však štěstí... nic z toho tě nezabilo. Ale štěstí v neštěstí... probudil ses a viděl jen tmu.... něco tě svíralo za nohu a vleklo dál..
Zápěstí jsi měl ztuhlé a odhadoval jsi , že už i slušně oteklé.... Oproti tomu bolest zad, hlavy a neschopnost hluboce dýchat byla daleko horší...
Když ses asi po dvou minutách probral téměř úplně, uvědomil sis situaci...
Gundark tě táhl nějakou chodbou, byl jsi bez helmy, ale stále jsi měl u sebe E-11.
To, že bys mohl zamířit a trefit gundarka se zdá pravděpodobné, ale budeš muset střílet levou rukou, jelikož tou pravou by to dopadlo asi špatně.
Gundark šel docela pomalu, byl shrbený a z levé ruky, nebo spíše tlapy, kam jsi mu zabodl čepel mu teklo trochu krve.... čirou náhodou to byla ruka, která tě držela..
Naposledy upravil(a) Gnost Kohn dne 14.11.2010 10:39:02, celkem upraveno 1 x.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Výzkumná stanice, někde

Probudil jsem se, nchtěl jsem se ale moc vrtět, abych na sebe neupozornit příliš brzo.
Opatrně jsem vytáhl levičkou svou E-11. Pravičkou jsem si ji podepřel a hledal na zádech potvory nějaké slabší místo.
Začal jsem mu pálit do toho nejvhodnějšího místa co jsem našel.
Musel jsem do něj nasypat co nejvíce ran, než se po mne ožene.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Výzkumná stanice, někde

Asi po minutě pozorování gundarka jsi našel možná slabé místo.
To slabé místo byl větší počet rane na zádech ve kterých byly sem tam zaraženy kovové střepiny.
Za nějakou dobu sis povšiml, že gundark začíná nepatrně zpomalovat a že ty klouzáš po krvy, kterou za sebou nechává.
Najednou se gundark zastavil a slyšel jsi, jak vrčí.... nebo oddychuje, nedokázal jsi rozeznat co je to...
Po první ráně tě pustil, po druhé klekl, třetí jsi minul čtvrtou jsi ho trefil do ramene a pátou,poslední... smrtelnou jsi ho zabil.
Gundark se zřítil definitivně k zemi a ty jsi tak ležel přímo před ním na středně osvětlené chodbě a hleděl jsi do prázdna, kam ses podíval.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Výzkumná stanice, někde

Opatrně jsem si sundal pravou rukavici. Dal jsem si ji mezi zuby.
Chytil jsem pravou dlaň levou rukou a trhnutím ji vrátil do kloubu.
Zatmělo se mi před očima, kdyby se mi to nepovedlo, zkusil bych to znovu, dokud by ruka zase nebyla v kloubu.
Opět jsem si nasadil rukavici a vzal si z příruční lékárničky něco proti bolesti.
Pokusil jsem se rozhýbat ruku a vzal si zase svou E-11.
Byl čas zjistit kde sem, s helmou jsem ztratil komlink, takže jsem se nemohl nahlásit. Vydal jsem se opatrně podél krve zpět, dokud nenajdu nějaký orientační bod, kde bych zjisti kde jsem.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Výzkumná stanice, patro 6

Ruku jsi si nahodil naštěstí na první pokus. Bolest více méně utlumily léky na bolest, takže tě toho moc nerušilo od soustředění se na okolí.
Nějakou dobu jsi stopoval krvavou cestičku, než jsi došel k místu, kde krev prostě na místě zmizela. Zmizela ve větrací šachtě kudy tě gundark asi vlekl, ikdyž se musel možná i extrémě těsnat.
Kousek od tebe máš i nějaké cedule.
Jedna praví: šesté patro a číslo chodby, které je však z velké části čímsi sežehnuté.
Potom tam jsou ještě dvě. Jedna ukazuje doleva s nápisem "Ke klecím" a druhá ukazijící doprava s nápisem "Laboratoře".
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Výzkumná stanice, patro 6

Zkontroloval jsem cedulky, ač tam nebyl zrovna výběr věcí který by mi vyhovoval, rozhodl jsem se jít směrem k laboratořím, doufaje, že po cestě potkám schodiště, fungující výtah, nebo, a to bych viděl nejradši, celou legii stormtrooperů.
Tomu poslednímu jsem sice vůbec nevěřil, ale každý může snít. Vzpomněl jsem si na jednoho výcvikového instruktora.
Tak teda nesmí snít no.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Výzkumná stanice, patro 6

Na legii stromtrooperů sice nenarazíš, ale za to na pár dalších roztrhaných těl.
Opodál vidíš způlky zaseklé dveře do laboratoře, kterými se bez problému protáhneš.
Osvětlení bliká, nebo svítí trochu nebo nesvítí vůbec, ale jinak vidíš celkem obstojně.
Na dvou stolech,které ještě stojí a které ze své současné pozice vidíš z dálky škvírou leží pár datapadů a jiné přístroje, tobě neznámé a podivně vypadající.
Jinak žádné známky po něčem živém.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Zamčeno

Zpět na „Ostatní“