Xawier Walord vs. East Wood

Ostatní uzavřené projekty, MPMka a podobné ...

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Nkllon, Pekelné údolí:
East na vteřinku zaváhal, než se vydal vstříc svému soupeři, aby začal ještě intenzivněji napadat soupeře. Ale ta vteřinka Xawierovi stačila na to, aby se dostatečně připravil a podrobil se iniciativě soupeře v pevné obraně. Přesto mu tento styl boje nevyhovoval a číhal na moment, kdy by vše obrátil ve svůj prospěch. Jako ten moment si vyčíhnul soupeřův výkop a tehdy mu postavil do cesty plochu své čepele, která jej zastavila. Jakmile East dopadl, tak se musel okamžitě bránit útokům vedeným shora - tedy jasné změně stylu dosavadních Xawierových úderů. East je s námahou vykryl, aby na poslední moment uskočil bodnutí, které lehce nařízlo jeho tuniku v oblasti břicha. Následný pokus o podkopnutí nemohl být však vzhledem k úskoku proveden, i když v době před bodnutím by nejspíše přinesl větší ovoce, když se soupeř musel věnovat obraně horního prostoru. Eastovo odskočení tedy zvětšilo mezeru mezi oběma soupeři na dva metry,vzdálenost lehce překonatelnou jedním, dvěma rychlými kroky. Navíc situace, kdy East dostával na vrch již byla minulostí a oba byli opět ve stejném postavení.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Nkllon, Pekelné údolí:

Soupeř se dostal na nějaké dva metry ode mně, přičemž posledním švihem své zbraně mi sekl do obleku, takže v místě mého břicha teď zela několik centimetrů široká díra. Naštěstí jen v obleku, nikoliv v těle...

Jelikož Walord změnil trochu taktiku, měl jsem i já možnost vyzkoušet na něj něco nového. Protože jsme se navíc posunuli směrem od gejzírů horké páry, vnuklo mi to jiný nápad: Když mu nevadí pára, uvidíme, co řekne na lávu... uchychtl jsem se a údery kolem jeho osoby jsem boj cíleně přesouval směrem k mříži, kde jsme stáli na počátku souboje. Nesnažil jsem se jej zasáhnout, ale usměrnit klamnými pohyby k lávové řece... Kdo ví, třeba tam budu mít větší šanci, než nad pevnou půdou pod nohama!
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Nkllon, Pekelné údolí

Xawier ustupoval. Zažil již dost soubojů a vykryl dost ran, aby poznal které jsou vyslány s účelem zranit, či zabít. a které pouze nasměrovali soupeře.
Ustupoval, nechal na chvíli soupeře uvěřit že mu vše vychází.
Pak zaútočil rychlým seknutím zezhora. Tlačil svůj meč, proti světelnému paprsku zbraně soupeře. Vzhledem ke své fyzické kondici se mu celkem dařilo tlačit meč na soupeře. Pak povolil a nechal soupeřům meč vyletět nahoru.
S dalším úderem nečekal ani na sebemenší okamžik. Vykopl pravou nohu a zasadil soupeři ránu do břicha. Hned na to se ohnal vodorovně mečem, ve výšce pasu, držeje ho jen levicí, umožňující mu tak vést sek dál a ztěžující tak soupeři úskok.
Opět se přiblížil k sokovi a bodl mu po krku. Následoval sek zprava do nohy a opět bodnutí, tentokrát na břicho.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Nkllon, Pekelné údolí:
East se rozhodl zkusit natlačit soupeře na mříž, kde se poprvé střetli a z počátku se mu to i dařilo. Jenže nechal se tím ukolébat, nechal se ukolébat tím, že Xawier to takhle zamýšlel, takže když mu jeho čepel se vší silou zarazil svým světelným mečem, tak byl zaskočen. Dal do úderu veškerou svou sílu, což byla další chyba - Xawier úder úmyslně povolil a soupeř se mu tím na chvíli odkryl. Okamžitě vystřelila jeho pravá noha, která neomylně trefila břicho jeho soupeře, jenž začal několika kroky zpátky vrávorat zpět od Xawiera, takže jeho další vodorovný sek jenom neškodně prosvištěl vzduchem. Pak se vydal vstříc svému soupeři, který couváním a úkroky rozdýchával ránu v hrudníku a zároveň hledal svou rozhozenou stabilitu. Xawovo následné bodnutí pak bylo odraženo světelným mečem soupeře do strany, což narušilo plánovanou konzistenci jeho útoku a když přišel jeho útok zprava na nohy, tak už se setkal se světelným mečem soupeře a následný pokus o bodnutí by ze současné pozice pozbyl na účinku. Tímto se tedy oba soupeři dostali zhruba na stejnou vzdálenost jak od mříže, tak od gejzírového pole.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Nkllon, Pekelné údolí

Předchozí vývoj zápasu mě stál spoustu sil a natržené roucho k tomu. Jelikož jsem již v soupeři poznal kdysi váženého člena císařské gardy, byly mé plány nyní zcela pozměněny. S takovým výcvikem mohl Xawier úspěšně čelit mým výpadům světelným mečem ve všech formách boje, které se daly naučit...

Bylo jasné, že tady pomůže jen soustředění a Síla. Svůj světelný meč jsem nyní obrátil čepelí k zemi, oddychujíc při tom. Ponořil jsem se na chvíli do toku Síly a hledal podvědomé slabiny mého protivníka. Věděl jsem, že je vynikající v boji s dvojitou vibročepelí, což představuje mnohdy podobnou hrozbu, jako dvojitý světelný meč... Tak z toho musím vycházet! "Bojujete s odvahou a drzostí, pane Walorde! Jen, aby vám štěstí vydrželo..." křikl jsem k soupeři a provedl skok se saltem, abych se přiblížil na dosah mé čepele.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Nkllon, Pekelné údolí

Na Xawiera proslov soupeře dojem neudělal. Spousta, těch co ztráceli síly, se vysilovali zbytečně siláckými řečmi. Xawier byl zvyklý bojovat mlčky a soustředil se pouze na souboj.
Při výskoku soupeře se zachoval opačně a vrhl se na zem. Udělal dva rychlé kotrmelce, čímž se dostal sokovi za záda a ještě v podřepu nastavil meč do obrané pozice, vyšvihl se na nohy, celý se protočil, čímž se dostal zpět čelem k soupeři, zbraň točil dál a tak vedl sek zezhora zprava na hrudník soupeře, krok vpřed a sek stejnou čepelí zpět.
Následovala dva rychlá bodnutí na hruď. Kousek se přesunul do leva, následoval nízký sek na nohy a následný, velmi silný horizntální sek, na rozhození obrany a následný rychlý zespoda.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Nkllon, Pekelné údolí:
East si ve chvilce uvědomí největší silnou stránku soupeře, aby díky ní mohl uvažovat o té nejslabší a vrhne se saltem kupředu. Xawier na to reaguje dvěma rychlými kotrmelci a dostane se tak soupeři do zad. Nezapomene se krýt a a po výskoku na nohy zaútočí na záda soupeře, přesněji ve výšce hrudníku. Čepel je však zastavena světelným mečem, který pošoupne East přes hlavu za záda a ušetří se tím zásahu. Krok vpřed pak dost sníží vzdálenost a Xawier na stále čekající čepel vede znova útok, ale více vnějškem čepele, takže prvotní síla není tak veliká jako předtím. Malé prohnutí dozadu a rychlé dvojbodnutí však sklidilo malý úspěch - prvním bodnutím škrábl levý Eastův bok, který se rozhodl uskočit kupředu v kotoul. Druhé bodnutí a přesun doleva však pozbyly na efektivitě, protože East se díky úskoku a kotoulu vpřed dostal mimo dosah na jeden krok. Přesto Xawier ještě zaútočil na dva kroky silným horizontálním sekem, kdy svůj meč uchopil u čepele blíže k tělu, takže získal větší poloměr. East však jenom znova uskočil, aby však jasně poznal, že ono seknutí do boku dovede dost silně bolet a údery zleva vedené nízko tak zdaleka nebudou mít sílu jako dříve. Od svého soka byl nyní vzdálený přes dva metry a měl i trochu času se otočit.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Nkllon, Pekelné údolí

Zdálo se, že nikdo z nás nechce přijít s rozhodujícím úderem, který by protivníka vyřadil ze hry. sice nešlo o nějaké oťukávání, ale série úderů a výpadů mě i mého soupeře se již začala poněkud opakovat.

Rozhodl jsem se tedy k činu: Dva metry mezi mnou a Xawierem jsem překonal zrychleným skokem, svíraje přitom svůj meč obouruč nad hlavou. Silným úderem na hlavu protivníka jsem začal dorážet a snažil se ho donutit ke kapitulaci. Úder střídal úder a ani bývalý rudý gardista z dvojitou vibročepelí nemohl odolávat věčně... Navíc jsem si pomohl i odhozením pomocí Síly - doufal jsem, že tak Walorda smetu k zemi a dokončím tento souboj...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Nkllon, Pekelné údolí

Xawier se rozhodne změnit taktiku. Jakmile soupeř vyskočí, místo toho aby udělal opak, udělá totéž.
Nadopuje své svalstvo Silou a vyskočí proti němu, zatímco soupeř se k němu přibližoval.
Zablokoval jednou čepelí jeho meč a levé koleno mu vrazil do břicha, poté ho stáhl zpět, aby mohl dopadnout pevně na obě dvě nohy.
Jakmile dopadli na zem, odstrčil jeho meč stranou a silně udeřil pravicí soupeře do hlavy, jakmile se jeho pěst zabořila do tváře soupeře, stačil lehký pohyb a z rukavice vyjela schovaná vibrodýka, která měla rozpárat jeho hlavu.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Nkllon, Pekelné údolí:
Oba soupeři vyrazí tentokrát přímo proti sobě a není se tedy čemu divit, že se střetnou ještě ve vzduchu. East při reakci na soupeřův útok zrychlí svůj úder shora, ale s tím Xawier počítá a zatímco oběma rukama brání svou čepelí meč svého protivníka, jeho levé koleno najde neomylně cíl. Eastovo vůle o útok tak trochu povolí a je rád, že dopadne víceméně stabilní. Xawier se pokusí jednoruč odklonit světelný meč soupeře stranou, ale při manipulaci s dvouručním mečem proti obouručně drženému světelnému meči, neobstál. A to i přes rozhození svého protivníka, který překonal prudký pocit ze zvracení a dvěma rychlými nádechy nabral zpět svou rovnováhu, zatímco Xawier se vypořádával s drobnou chybkou ve svém plánu. Celá situace se nakonec vyvrbila tak, že oba měli skřížené své zbraně a započali se přetlačovat. Zatím se nezdálo, že by měl někdo navrch, ale East musel počítat s tím, že by se při delším přetlačování mohlo projevit jeho škrábnutí a onen kopanec také nepůsobil nejlépe.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Nkllon, Pekelné údolí

Situace se začínala hrotit a momentálně nebylo kam uhnout - oba jsme byli v sobě zaklesnutí a naše zbraně se střetly mezi námi. Já svůj meč tlačil proti duální vibročepeli a vypadalo to, že bychom se takto mohli přít poměrně dlouho, pokud někdo neudělá nějaký čin, jenž by rozhodil soupeře...

Začalo mě nepříjemně pálit v ráně, kterou mi Walord před chvíli způsobil na mém boku! Takže jsem musel prorazit situaci: Jemně jsem uhnul zpět, tím jsem protivníka ponoukl, aby se ještě více opřel do mého meče a jakmile přitlačil trochu více, udělal jsem přemet vzad, doufaje, že vahou svého drtivého tlaku přepadne dopředu. Načež jsem doskočil na obě nohy a vrhl se vpřed na domněle skloněného Walorda. Tím jsem chtěl zasadit soupeři zdrcující ránu!
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Nkllon, Pekelné údolí

Z počátku Walord jednal tak, jak jeho soupeř chtěl. Skutečně se opřel více opřel do meče, a udělal krok vpřed, co udělal Jedi vzad.
Když ale uskočil, nemohl již nadále zadržovat čepel od toho, aby jím projela, než se stačil dostat dostatečně daleko.
Jak pokračoval v pohybu, udělal parakotoul vpřed, čímž se dostal ze svého původního postavení, rychle se otočil a vyrazil na svého soka, chtěje ho probodnout.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Nkllon, Pekelné údolí:
Oba soupeři se ještě chvíli přetlačovali, než se jako první rozhodl jednat East. Trochu polevil, donutil soupeře zkusit využít situaci, aby se East rozhodl vzdálit přemetem vzad. Na ten došlo, ale neodhadnul spád Xawiera a hlavně jeho čepele, který mu čepelí svého dvojitého meče nepříjemně říznul do lýtka levé nohy z vnitřní strany. Bolest byla okamžitá a palčivá, ale East ji ovládnul a dopadnul na obě nohy. Xawier už byl ale v parakotoulu a po jeho provedení se však zmateně otočil do špatného směru, čímž udělal obrovskou chybu. Co ho zachránilo od smrtelného zásahu, byl onen krok vpřed a snaha o bodnutí. East totiž provedl vertikální sek shora dolů a špičkou čepele se zařizl do zadní části brnění Xawiera. Meč prošel vrstvou brnění a zanechal dost patrnou ránu v Xawierovo zádech. Bylo štěstí, že se vyhnul páteři nebo nějakým klíčovým nervům, ale Xawier dobře věděl, že jakékoliv další kotouly, nebo velké ohýbání nebude příliš možné. East si však musel být vědom, že jeho levá noha nyní nesnese žádnou výraznější zátěž a při boji se do ní nebude moci opřít. Navíc, narozdíl od Xawierových zad, mu krvácela, zatímco Xawier měl ránu zapálenou díky vlastnostem světelného meče.
Oooooh, to byla ale děsivá rána ... Xawier Walord je však stále naživu !
narušil na chvilku bitevní vřavu Ar-1.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Nkllon, Pekelné údolí

"Uuuuughhh..." vyletělo mi přidušeně z úst, když chladná čepel vytvořila další šrám tentokráte na mé levé noze. Po souboji budu potřebovat dlouhou bactovou lázeň... pomyslím si, zatímco sleduji, kterak i můj výpad způsobil zásah protivníkovy výstroje. Ale narozdíl ode mě asi neprojevil pocit bolesti. Zřejmě tvrdý gardistický výcvik...

Teprve po tomto útoku jsem si uvědomil, že moji levou dolní končetinu přepadla palčivá bolest a značně ji znehybnila pro jakékoliv další výpady a úskoky. Musel jsem přenést váhu těla na nohu pravou a doufat, že Walordovo zranění se taktéž ozve...

Nyní byl čas přehodnotit situaci a vyrukovat na Xawiera s novým, ale účinným útokem, který by jej dostal do kolen! Odrazil jsem se od zdravé končetiny, plavmo překonal vzdálenost mezi mnou a soupeřem a natáhl ruku s mečem tak, abych případně jedním rázem a s úspěchem probodl střed jeho hrudníku. Silou podpořený let vypadal, jako když z luku vystřelí šíp a neomylně míří na svůj cíl...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Nkllon, Pekelné údolí

Soupeřova rána málem donutí Xawiera vykřiknout, místo toho však zatne zuby a nedá na sobě zdát žádnou bolest, v čemž mu tedy přilba dosti pomůže.
Na soupeřův útok zareaguje tak, že nastaví čepel před sebe, a jakmile se Jediho světelný meč dostane na jeho úroveň, přetlačí jeho meč stranou, od sebe, aby nebyl probodnut. A zároveň drží meč tam kde je, aby prolétávající soupeř si rozřízl ruce o čepel.
Také, jakmile ho čepel mine, zatne zuby a vykopne druhou nohou, než kam míří letící Jedi. A zasáhne ho do boku.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Zamčeno

Zpět na „Ostatní“