Beer VS Revan (East VS Revan)

Ostatní uzavřené projekty, MPMka a podobné ...

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Aréna

Beer se úspěšně (i díky bahnu) vyhnul jisté porážce. Nyní držel hlavu nad vodní břečkou ve snaze vstát. Bylo jasné, že by si měl rychle pohnout, neboť lord Revan se neúprosně dral vpřed s chutí porazit svého soupeře na dobro. Šance byly nyní padesát na padesát...
Slyší mě tady někdo? Snažil se komentátor přerušit neustálé bublání tekutiny.
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

zatopená a rozbahněná Aréna

Nechtěl jsem skončit zalitý v bahenní lázni a tak jsem se ze všech sil pokoušel dostat se z blátivé pasti. I když jsem používal Sílu k vyproštění, stále jsem klouzal po podlaze a neuměl se pořádně postavit, když v tom mi bleskl hlavou nápad: Z ohrazení arény jsem pomocí Síly vytrhnul a přitáhl k sobě jeden kus umělohmotné ohrady a položil jej na blátivé jezero, poté na něj vyskočil a získal si tímto trikem menší výhodu - stál jsem na relativně pevném povrchu, zatímco můj protivník se stále brodil bahnem. Ale i Revan se zřejmě chystal si nějak vypomoci...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

zatopená a rozbahněná Aréna


Chytré, velmi chytré, ale na moc dlouho ti to nepomůže.
Řeknu si a pomocí vší síly zvednu ohradu i s ním a hodím do vzduchu.
Myslím, že je čas to ukončit, i když je tento boj velice zábavný.
Povím soupeřovi a pomocí blesků se ho snažím zničit. Poté zvednu ten kus ohrady a hodím to po něm a hned na to opět boužiju sílu blesků.
Dnes je tvůj poslední den tvého nudného života, milý Jedi.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Aréna

Revanův útok se povedl jen z části. Sice Beera odhodil, ale blesky si spíše ublížil než pomohl. Zatímco se jeho soupeř sbíral z bahna Revan v naději rychlého konce použil blesky. Jenomže v návalu euforie mířil o trochu vedle a blesky se dotkly bahna. Najednou dostal obrovskou ránu a byl odhozen na druhý konec arény...
______________________________________________________


Revane uber ty svoje comba...;)
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Po neskutečném bleskovém výboji z Revanových rukou jsem myslel, že je konec! Proto jsem dokázal jen, klečíce v bahně, napřáhnout světelný meč a případně zbrzdit elektrickou ránu jeho čepelí - což se mi zdálo nemožné, ale vzdát jsem se nehodlal tak lehce...

Poté jsem ale mrknutím oka zjistil novou skutečnost a sice to, že Revanovým útokem jsem neutrpěl já, ale spíše on sám. Blesky totiž sjely do blátivého moře a vodivé prostředí udělalo své. Revan s téměř nelidským řevem odletěl na druhou stranu arény a jen tak tak, že z ní úplně nevypadl...

A to byla ta chvíle, na kterou jsem čekal! Několika prudkými pohyby jsem se vyškrábal zpět na mé stanoviště, tedy plát ochranného hrazení, který mi teď sloužil jako vor a pomocí Síly jsem jím i se mnou začal pohybovat po kluzké podlaze směrem k otřesenému Sithovi, který se nečekanou ranou svých blesků ocitl znovu napolo ponořen do bahnivého oceánu... Teď, nebo nikdy! řekl jsem si a ještě pevněji stiskl svůj meč.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Sakra, to byla ale šlupka, tohle už budu dělat jenom v případě nouze.
Řeknu, proklepu hlavou sem a tam a zjistím to, že Jedi se blíží na voru ke mě. Pomalu se zvedám s otřesenou hlavou a opět proklepu hlavu.
Myslím, že vím o co mu jde. Ale to se mu nepodaří.
Opět si řeknu a přitáhnu jeden ze svých mečů který byl vedle mé nohy. Poté obě ruce dám do zadu a použiju sílu odstřčení a pošlu ji po bahně. Proud bahna který se valil proti Jedimu snad udělá své.
Jestli tohe vyjde, tak myslím že máme dokonáno. Doufejme že to vyjde.
Dořeknu a zapnu své dva meče a čekám co se stane.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Aréna

Před Revanem sice ještě chvíli tancovali kuloví permoníci, ale už byl dostatečně koncentrován na to, aby svému protivníku mohl čelit. Beer zatím úspěšně surfoval za svým cílem dokud... Kde se vzal tu se vzal ve víru bahna se vzedmula energie a vymrštila prkno i s Jedim do vzduchu. Beerovi zbývaly prakticky dvě možnosti:
Pokračovat v nedobrovolném letu vzduchem a pokusit se na soupeře zaútočit anebo svůj let zbrzdit a vyčkat na soupeřův tah...
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Aréna

Připadal jsem si jako na papírové lodičce, co se nese po hladině klidné louže a znenadání ji chytne vlna tsunami a jen tak zlehka ji nadzvedne a foukne pryč! Letěl jsem vzduchem, ale naštěstí přesně dopředu, směrem k mému protivníkovi, který jistě tu vlnu v bahně způsobil, ale zřejmě nepočítal se směrem mého "letu".

Nyní jsem využil také Sílu a přeměnil ji ve svůj prospěch, takže jsem se řítil na Revana střemhlav velkou rychlosti, meč napřažený a připravený k použití. Těsně nad soupeřem jsem vymrštil levou nohu přímo na Revanův oblyčej...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Aréna


No tak tohle nebylo v plánu. Hups, chybička se vbloudila.
Řeknu si když vidím letícího Jedi přimo na mě.
Musím rychle něco vymyslet.
Opět si povím a už mě něco napadlo. Těsně když je Jedi předemnou vyskočím nahoru, dobrý půl metr na něj a vší silou ho odrazím k zemi.
Poté spadnu neovladatelně na zem přímo na ruku, která začala bolet. Ale nevypadala že by byla zlomená, spíše naražená. Pomocí síly jsem bolest zmírnil a vyléčil silou.
Pomalu jsem se zvedl ze země a čekal co můj soupeř udělá dál.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Aréna

Vývoj věcí se jevil jako překvapivý. Beer se pokusil využít překvapení ve svůj prospěch a provedl prakticky nálet na protivníka. Tomu nezbývalo než trošku toho sebeobětování a s využitím Síly se Jediho aspoň na chvíli zbavit. Jenomže co má útočnou vazbu má i vazbu zpětnou. Nadbytečné množství energie na chvíli přišpendlilo Revana k zemi a i díky tomu si narazil ruku. Pokusil se doléčit zranění, ale nebylo to bůhví co.

Aj, aj… To se nám to začíná zamotávat. Zaznělo od komentátora.
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Aréna

Jak jsem měl možnost zahlédnout, než jsem dopadl na Revana, tak ten chtěl využít obří vlny Síly na mně a odrazit můj výpad. Ale někde se stala chyba, jelikož jsem nenarazil nohou na Revanův oblyčej, ale přeletěl ho a dopadl na nohy do blátivé louže. Ohlédl jsem se a hle: Revan se potácel na zemi a Síla jej zřejmě ochromila natolik, že nevládl svým tělem a zřejmě si i nějak narazil ruku, za kterou se teď držel...

Fajn, alespoň něco mi hraje do karet! napadlo mě, když jsem se stále zažehnutým mečem vyrazil soupeři naproti... Chtěl jsem bleskurychle využít Revanova "postoje" ku svému prospěchu.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Aréna


Vypadalo to na vykloubené rameno, které jsem si okamžitě nahodil, i když to bylo velice bolestivé a nepříjemné na tolik, že jsem dokoncel zakřičel.
Auu, sakra to je bolest.
Ale aspoň jsem s ním už mohl hýbat. Stále zmatený po předešlé obraně, ale již schopný k boji. Otočím hlavou na soupeře který dopadl do bahna ale ihned bez váhání běžel proti mě. Sebral jsem se a otočil k němu..
Tak ty si nedáš pokoj.
Řeknu si a také se rozeběhnu. Silou k tomu hodím meč který sem držel v levé ruce a hned na to pomocí síly skočím do vzduchu a s menší výpomocí forces speed zrychlím tak, že je to těžké postřehnout okem. Meč který držím v ruce směřuje hrotem přímo na hlavu Beera, ještě k tomu má co dělá s druhým letícím mečem.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Aréna

Jestliže předtím se jednalo o situace víceméně komediálního rázu, nyní akce přeskočila všechny možné žebříčky a konvence. Bylo to poznat i na faktu, že atmosféra podstatně zhoustla.
Ajta, ajta. To vypadá na vzrušující finále… Promluvil komentátor jehož hlas by se v tuhle chvíli dal přirovnat k pověstnému padajícímu špendlíku.

Tak či tak, oba soupeři nyní dost riskovali, neboť ani jeden ani druhý nepočítali s variantou „a co se stane pak?“
Nedalo se tedy říct, kdo a jakou měl výhodu, a kdo a jak bude z čeho profitovat. Bahenní lázeň začala zlověstně bublat…
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Aréna

Při svém výpadu jsem se nechal unášet na vlnách Síly, nevnímal jsem okolí a jediný viditelný bod byl teď Darth Revan. Vnímal jsem ho jako cíl, který musím zasáhnout stůj co stůj. Věděl jsem, že pokud mu dám ještě šanci na útok, budu to mít hodně nahnuté. Musel jsem jej zasypat sprškou úderů a výpadů, především na jeho naraženou ruku.

Přiskočil jsem na pár metrů k němu a málem mne zasáhl jeho hozený meč, který jsem tak tak vykryl... Poté jsem uskočil Revanovu útoku druhým mečem, ale v blátě jsem už poněkolikáté uklozl a skončil v kleče...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Aréna

Já při svém neúspěchu dopadnu na nohy, kolem mě se rozcákne vlna bahna. Otočí se proti Džedájovi, pevně uchopím meč a opět se vrhnu na něj dokud ještě klečí na zemi.
Teď to zkoncujeme.

Zakřičím a použiju rychlost abych byl rychlejší. Meč vezmu kolmo a těsně před ním seknu. Ale ještě nevidím co se stalo, jestli jsem byl úspěšný nebo ne.

Zamčeno

Zpět na „Ostatní“