Project "Flame"

Ostatní uzavřené projekty, MPMka a podobné ...

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Project "Flame"

Příspěvek od Pear »

Tajemní můži v brnění, které už dávno vyšlo z mody mohl být k vidění na všech možných místech galaxie. A za sebou zanechávali pouze jednu věc. Listinu, oznamující náběr lidí na misi, která se odehrávala na jedné zapadlé planetě. Ta planeta nebyla ani pojmenovaná. Ačkoliv se to zdá jako nemožné, i v této době existovalo spoustu planet, a to hlavně ty ve vnějším okraji, na kterých nikdy nespočinula noha člověka. Na listině nebylo napsáno nic víc, než přibližné souřadnice planety, a asi největším písmem zvýrazněno, že odměna v hodnotě několika milionů, ano, opravdu milionů kreditů az potvrzitelnou informaci, kdo unásí lodě, prolétavájící tímto systémem.
Hned po vyvěšení se různí dobrodruhové, blízni i snílci rozhodli vydat se na místo, na které je souřadnice naváděli, ale nikdo se nevrátil, a ti co se vrátily, byly ve většině případů ihned eskortováni do ústavů, větišnou na Coruscantu.. Říká se, "Co tě nezabije, to tě posílí". Ti kdo se ale vrátily začali říkat "Co tě nezabije, to tě zlomí".
Ale ani toto nezastavilo další desítky možná i stovky lidí, aby zkusily své štěstí...i když kvůli tomu obětují více, než svůj život...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Bastila Shan
Učedník
Učedník
Příspěvky: 201
Registrován: 17.10.2007 19:17:32
Bydliště: Talravin
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Bastila Shan »

Jméno:Le Veux (M)

Titul:šedý - Rytíř Jedi/Rytíř Sith

Rasa:Nautolan

Planeta narození:Glee Anselm

Světelný meč:Tři - dva jednočepelové spojitelné v jeden+ jeden záložní + DC - 17, vibrodýka

Styl boje:Makashi, Soresu, Shien

Schopnosti:bitevní meditace - začátky, blesky velmistrovské, odhození, přitáhnutí, základy léčitelství

Poznámky:Corriolánský smysl pro humor, minulost pašerák
________________

Glee Anselm

Glee Anselm, mise pozabíjet žijící formy života. Důvod: Neznámý, Příčinna: Neznámá, počet živých forem: neznámý. Jen doufám, že toto mi pomůže. Nedaleko někdo promýšlel útok, tudíž jsem se tam vydal. Byl jsem tichý, ačkoli ne tolik, aby mě neslyšel. Okamžitě přešel do útočné formace. Ahoj, říkají mi Veux, Le Veux. Viděl jste mě? Pochybuji, mohl jsem být kýmkoliv. Každopádně, teď tvůj úkol končí. Jedním rychlým poybem ruky jsem ho odhodil do nejbližšího stromu a potom jen pohyb mé ruky zamířil na aktivační knoflík světelného meče, klasický zvuk chladné elektřiny a následné zakvičení tohoto hloupého tvora. Ještě jsem si stihl vibrokudličkou na jeho rameno udělat velké "V", vzít si jeho meč a zmizet. Fujtajbl, dyť je od čokolády. To je prase. Čekal jsem, jestli vstane, ale očividně jsem se trefil. doběhl jsem na plácek v lese, kde stál můj frachťák, do kterého sem nasedl a následně odstartoval. Doufám, že mi ten drzej skrček Yoda nezaparkoval na mém místě. Už bych se asi pral.
Naposledy upravil(a) Bastila Shan dne 16.10.2009 22:12:52, celkem upraveno 3 x.
Ne, nejsem žena.
Obrázek

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Jméno: N´Tonga

Povolání: příležitostný lovec odměn, žoldák

Rasa: Barabel

Planeta původu: Barab 1

Současný domov: Anchorhead, Tatooine

Oblíbená zbraň: Obouruční vibrosekera, malý blaster

Schopnosti: velmi dobrý stopař

Poznámky: lehce se "namíchne", agresivní - nemá rád vtipy na svůj účet



Anchorhead, bar "U tří Jawů"

Sedím si tak u sklenky něčeho, co vzdáleně připomíná pivo a rozmlouvám se svým starým přítelem Agnerem, člověkem, co tu roznáší pití, když v jednu chvíli se do kantýny vřítí malý Rodian a vzrušeně křičí: Slyšeli jste to už? Tu úžasnou novinu? Pojďte honem na ulici, je to na zdi místního obchodu se zbraněmi!!!

Ani jsem nedopil, nechal Agnera Agnerem a vyběhl ven, za davem lidí, mačkajíce se naproti přes ulici. Odstrčil jsem nejbližší Jawy, prodral se až k budově, na němž vlála listina, která tam ještě ráno nebyla... Psalo se tam o nějaké misi na nenámé planetě, lov nebo co. Mě spíše zaujala šestimístná suma, uvedená na konci zprávy... No tohle, u všech Banth, jestli tohle není spása, tak jsem jen obyčejnej, slizskej Barabel! řekl jsem polohlasně a zíral na listinu. Tu odměnu musím mít, pokryl bych tím všechny dluhy a ještě si nakoupil nové zbraně a munici na další akce...

Než se dav stačil rozejít, mířil jsem už do doku č. 85 a začal chystat svou stíhačku k cestě za neznámým dobrodružstvím. k večeru jsem již opouštěl známý sektor a blížil se k souřadnicím, jež udávala zpráva o neznámé misi...
Naposledy upravil(a) East.Wood dne 03.11.2009 15:42:59, celkem upraveno 1 x.

Dufek56

Příspěvek od Dufek56 »

Jméno:Talen Vix

Titul: Temný Jedi

Rasa: rodián

Planeta narození: Rodia

Zbraně: dva jednočepelové světelné meče s červenou
čepelí,eincherijský vibromeč,vibrodýka skrytá
v botě

Styl boje se světelným mečem: Niman,Shien

Schopnosti: škrcení,blesky,pokročilé léčitelství

Poznámky: dobře ovládá vibromeč,který nosí přehozený přes
záda,mlčenlivý

neznámá loď odlétající z Korribanu

Probodl jsem dalšího muže a meč schoval do pochvy na zádech.Příště,neprovokuj.Můj pohled dopadl na dveře na konci chodby.Byl na něm připevněn jakýsi papír.Co to sakra je?Dvakrát jsem si přečetl obsah.No,z toho jsem teda chytrej.To jsou jen souřadnice.Vypadá to na nějakou planetu ve Vnějším Okraji.Tahle loď letí do Vnějšího Okraje.Jenže,co je to za planetu?Vrátil jsem se do své kajuty.Jaká planeta má takový souřadnice.Do starýho hutta!Vytáhl jsem z batohu datakartu.Napsal jsem na ní souřadnice.Šel jse za pilotem.Pilote,mohl by jste zaletě na tuhle planetu?
Naposledy upravil(a) Dufek56 dne 16.10.2009 18:15:47, celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
Bastila Shan
Učedník
Učedník
Příspěvky: 201
Registrován: 17.10.2007 19:17:32
Bydliště: Talravin
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Bastila Shan »

Glee Anselm -> Vesmír, hyperprostor

Zdravím počítači, prosím stáhni mi dnešní noviny z netu, dokud máme nabouranou síť Načež počítač několikrát nabručel a ve chvíli byly celé noviny staženy. Ještě jestli tě můžu poprosit o afíčko a croissant. Odstartoval jsem a vyletěl. Opět mi padlo pár podomácku udělaných antén na příjem sítě. Sakra, to je typické. Letěl jsem a křupal svůj výborný croissant. Když jsem pokynul počítači, aby přehrál další novinku, při poslechu mi vypadávalo jídlo z pusy. Uslechl jsem sumu. Počítači, přehraj mi prosím souřadnice a sumu. Po opětovném přehrání jsem o to požádal znovu. A znovu až mi naskakovaly dolary v očích. Počítači dej tam opakování, už jenom sumu. Letim tam. Moje ruka začala jezdit po klávesnici a zapnula pár knoflíků, načež se hvězdy rozmazaly a já vyletěl směrem, kterým zadávaly souřadnice.
Naposledy upravil(a) Bastila Shan dne 16.10.2009 22:32:29, celkem upraveno 1 x.
Ne, nejsem žena.
Obrázek

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Vesmírný prostor

Moje stíhačka proletěla hyperprostorem, ale na uvedených souřadnicích nic nebylo, jen malé pole asteroidů. Že bych popletl čísla, kruci?
V tom se v mém zorném poli cosi zablesklo a najednou vidím, jak přede mnou z hyperprostoru vypadla nějaká věc, co se jen vzdáleně pokoušela vypadat jako dopravní loď. O podobných jsem slyšel, že je používají někde na Korribanu.

Možná mám společnost, řekl jsem si. Pověsím se na tu kraksnu a třeba se dostanu, kam potřebuju...

Začal jsem se pomaličku pohybovat v letové dráze toho plavidla, asi parsek za ním a snažil se vypadat nenápadně...

Dufek56

Příspěvek od Dufek56 »

dopravní loď směřující kamsi do Vnějšího Okraje

Kontrolky na palubní desce začaly pípat.Dobře pane,ale teď jďte pryč,sem smí jen pilot a kopilot.Dobrá,tak se tam dostanu.Co to ale znamená,za tolik kreditů to bude něco pořádného.Odešel jsem z pilotní kabiny.Co to jen znamená?Někdo se za nás přilepil,zjistěte,kdo to je.Zaslechl jsem pilota.Takže na cestě budou ještě problémy.

Uživatelský avatar
Bastila Shan
Učedník
Učedník
Příspěvky: 201
Registrován: 17.10.2007 19:17:32
Bydliště: Talravin
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Bastila Shan »

Hyperprostor

Jako obyčejně i teď jsem musel čelit různým lovcům jediů v okolí. Někdo mě znal jako Rytíře Jedi, někdo jako rytíře Sith. Kdo znal oboje varianty, byl už po smrti. Měl jsem v tom dokonalý řád. Moje karma se houpala na středu, proto šedá. Nevim, jestli to spěchá, každopádně si dám ještě výlet na nedaleké Naboo, nějak mi chybí chlast. Počítači, zapni prosím autopilota a hlasové ovládání. Autopilote, souřadnice na předvolbu Naboo. Děkuji. Srkal jsem afíčko a poručil další Croissant. Jo, byla to křusna, ale pořád uměla péct dobrý Croissanty, což ocením a taky splachovadlo do vesmíru. Občas se zastavim a pozoruju své výkaly jak si poletují sem a tam. Když letí někdo kolem, vystřelím na něj a ujíždím tak, aby při pronásledování dostal do předního skla. Jinak se vesmírným konfliktům vyhýbám. Je to nuda a většinou stejně uteču.
__________________
Nic moc chlapci... nějak vás to nechytlo... nedělejte z toho drama, je to self-moderation, tak si to užijte... :)
Ne, nejsem žena.
Obrázek

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Neznámý prostor

Seděl jsem v kokpitu své staré F-16ky a dumal nad zajímavou výzvou s ještě zajímavější sumičkou kreditů... Jestli si je budu muset vybojovat, tak rád nasadím svůj kejhák třeba i proti Jediovi!!! pomyslel jsem si a koutky mé tlamy se stočily směrem nahoru.

Loď přede mnou, o níž jsem neměl zatím ani potuchy, odkud a kam letí, stále sledovala tutéž dráhu letu, jako když vystupovala z hyperprostoru. A tu se v dálce začala objevovat silueta jakési planety, či snad měsíce... Letí tam, to je jasný! Snad mě nespozorují, než dorazíme na orbitu tý proklatý planetky... zabručel jsem si spíše pro sebe, neboť mého posledního společníka - astrodroida stihla nedávno počítačová senilita, tudíž jsem uznal za vhodné lítat raději sám, než aby mě ta potrhlá plechovka protáhla rojem meteoritů místo toho, abych si vesele letěl vesmírem...

Dufek56

Příspěvek od Dufek56 »

dopravní loď směřující do systému neznámého tělesa

Z reproduktorů na stěně mého pokoje se ozval pilotův hlas:Dámy a pánové,naší loď pronásleduje stíhač.Zatím se nám s ním nepodařilo spojit.Rozhodli jsme se pro přistání na čemsi před námi.Jinak přeji pěkný let.Nepodařilo se kontaktovat...Ten chlap nás bude ještě chvíli sledovat a pak nás sundá.Paráda.Z batohu jsem vyndal dva světelné meče a komlink.Znovu jsem se vrátil do pilotní kabiny.Pilote,mohu se pokusit ten stíhač kontaktovat já?Pokud se mi to nepodaří,zvyšte rychlost a pokuste se co nejrychleji přistát.Pilot odložil talíř s rozjedeným gulášem na palubní desku a poté promlivil k cestujícím.Dámy a pánové,tady pilot Boeingu 747.Ten stíhač za námi nás stále sleduje.Vypadá to,že nás pokusí brzy sestřelit a nikdo tento let nepřežije.jeden rodián se pousí stíhač kontaktovat.Já vím,že je to vůl,ale když chce,tak mu to dovolíme.Přeji příjemný let.Vzal jsem komlink a pokusil se kontaktovat pilota stíhače.Tady Boeing 747,jaké máte záměry s naší lodí?Ozvěte se.

Uživatelský avatar
Bastila Shan
Učedník
Učedník
Příspěvky: 201
Registrován: 17.10.2007 19:17:32
Bydliště: Talravin
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Bastila Shan »

Naboo

Veuxi? Ozvalo se mi za zády a já se pohotově otočil. "Ano?" "Dlouho jsme se neviděli, co?" "Ano, nějaký ten pátek, proč, co bys rád?" Baxter býval fajn človík, ale nedávno jsem mu ukradl tři basy Alderaanskýho piva a gumovou kachničku. Prostě se mi líbila. "Chceš to pivo? Máš smůlu." "Pivo vem čert, chci tu kachničku a chci jí hned. Budu se o ní soudit." Máš velký štěstí, že jsme v metropoli." Baxter byl jeden z lidí, který znal mojí třetí identitu, totiž, pašerák. Dobrá, mám ji v lodi. Pojď. Nechal se nachytat. Na lodi jsem bleskurychle vytáhl dýku a jedním pohybem ruky se ocitla v Baxterovi hrudi, následně jsem rozsvítil meče. Následným překřížením a přiložením k jeho krku jsem mu dal najevo, že udělal chybu. Následně jsem pohl rukama od těla a potom už se jeho hlava vesele kutálela po lodi. Narval jsem ho do drtiče odpadu a potom do kontejneru na spláchnutí do vesmíru. Šel jsem za Akorem, prodavačem Aleraanskýho piva a nakoupil třicet největších bas, abych měl co k pití. Následně jsem to nasázel do lodi a odjel. Počítači, hyperprostorové okno na souřadnice místa daného v reklamách.

Hyperprostor -> Dorazení na cíl

Měl jsem rád hyperprostor. Tedy ten pěkný "tunel" světle modré barvy, který se skládal z rozmazaných hvězd, které se skládaly z prachu. Alespoň mi to říkal automat na tampony na Tatooine. "Tampony různých druhů..." hlásal. "Každá dívka potřebuje tampony, jako se hvězdy skládájí z prachu." Věřil jsem mu. Jen mi bylo divný proč tak svítí, tak jsem se ho zeptal. "Protože jsou napuštěný fosforem, jako speciální tampony, co v noci svítí." No, znělo mi to logicky, nasvítí se od slunce, které za pár miliónů let vybouchne a bude tma. A hvězdy , na které to svítilo, se rozzáří. Radši jsem ho nechal být. Když počítač dorazil k souřadnicím, nic. V dálce se něco lesklo. Hmmm, hvězdy. Ale na hvězdy je to moc rychlé. Počítači, vypni autopilota a ukaž mi na radaru tamty dva vzdálené cíle. To... to... neni možný. To je Korribanský Boeing. Hmmm, co s tím? Rozstřílet ji? nebo tu druhou loď na ni zavěšenou? Nebo udržím svůj dokonalý řád a prchám pryč? Jestli mě potká někdo z Korribanu, ale mě zastřelí, či zabije. Tak jako tak, je to vážný. Neni to zrovna někdo, kdo by mě měl rád. Kdo myslíte, že zdržoval útok na republiku? Samozřejmně, musel bych bojoval a prokecly by se obě mé strany. Takže počítači, zapni funkci Stealth a štíty na 40%, pokud se pokusí zaútočit, štíty zvýšit, tak na 70%, pokud nás kontaktují, zdržte je šumem a mezitím do Hyperprostoru. Počítač zapištěl a okolo lodi se objevil slabý štít, který po chvilce zmizel i s lodí.
____________________________
Mimochodem, nemáte právo zjistit, kdo jsem. Provalí se to, až budu chtít já, protože tato postava je má. Ani na to nevypadám. ;) Stejně jako já nezjistím dřív nic, než to sami provalíte. Dohodnuto?
Ne, nejsem žena.
Obrázek

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

U cíle

Možná jsem malinko nechápavej, možná rejpal... Možná vám příjdu jako ustrašený a citlivka, ale jsem asi zřejmě jedinej v tomhle všivým vesmíru, kdo nechápe, proč jsem mezi dvěma loděma a nevím, kam ta předemnou míří, ani co chce ta za mnou... Ale budu bojovat, to si nemyslete!! pomyslel jsem si, když se mi za zadkem objevil další frachťák...

Jó, když jsem bývával poměrně často na Coruscantu s mou dobrou známou Zam Wesell a zavítali jsme do hospůdky k Dexterovi Jettsterovi , tak ten mizernej parchant kyž nám naléval ty svoje dryjáky, často vyprávěl o svých toulkách vesmírem, ale nikdy, NIKDY nemluvil o tom, co dělat, když jsi v kleštích se svou malou kraksničkou mezi dvěma poměrně slušnými loděmi... Moje úvahy nabraly rychlý spád: No nic, támhle vidím planetu, už by to chtělo sestoupit na povrch a zjistit, voč jde! A doufám, že ti druzí jsou téhož názoru...

Windruner

Příspěvek od Windruner »

jméno: Anddis

povolání: pašerák, občasný lovec odmněn

rasa: Rodian

planeta: Rodia 6

hlavní zbraň: E-11 BlasTech

záložní: BlasTech DL-44, 2 termální tetonátory

schopnosti: Dobrý stopař, pilot, střelec a opravář.

Poznámky: Svou pušku nedává z dohledu takže záložní blaster skoro nepužívá.


poblíž cílové planetky:
Seděl jsem v kokpitu mé malé nákládní lodě schovaný za asteroidem a pozoroval dvě lodě letící k malé planetě, na níž jsem se chystal letět i já. Znovu jsem pohleděl na monitor a přečetl si proč tu letím. Za tak vysokou odmněnou se vyplatí letět přes půl galaxie. Podívám se na radar a na chvíli uvidím třetí objekt ale za chvíli tam nic není. Asi se mi něco zdálo. Pomyslím si a vyletím zpoza asteroidu protože ty dvě lodě budou přistávat a i kdyby chtěly útočit, budu v lepší pozici. Počítači, nastav kurz na tu planetu a najdi vhodné místo k přistání.
Doufám že taky nejdou přijmout stejný úkol jako já, ale kdyby ano ani bych se nedivil. Pro takovou odmněnu by sem jel každý.

Dufek56

Příspěvek od Dufek56 »

Poblíž cíle

Neodpovídá,setupte do sytému planety a přistaňte.No spoň jedna dobrá zpráva,ten v tej stíhačce nás zřejmě nesundá.Spravil jsem si opasek a odložil komlink.Klidně si ho vemte,stejnak jinej nemám.Odešel jsem z kabiny.Je na čase připravit se na setkání se s tim pilotem.Pane,objevil jsem další kontakt.Řekl kopilot a já zbystřil sluch.Buď je to neidetifikovatelné nebo jsem se to idetifikovat nepokusil,protože počítač nepíše co je to zač.Tak dobře,tuhle loď pilotujou volové a možná ani nepřistem,protože ná s někdo sundá,ale ju tu šance,že se na tu za**anou planetu dostanu.Sestupte do toho systému člověče!Já to řek nahlas?Lo´d začala klesat k povrchu planety.Tak nás sundaj v atmosféře.

Uživatelský avatar
Bastila Shan
Učedník
Učedník
Příspěvky: 201
Registrován: 17.10.2007 19:17:32
Bydliště: Talravin
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Bastila Shan »

Stealth mode, klesání k povrchu

Pozoroval jsem dvě lodě. Jednak stíhač a potom Boeing. Počítači, prosím, pětité Expresso a zjisti, jestli je na povrchu připojení, na které se dokážeš nabourat prosím, rád bych se něco dozvěděl o obranných a útočných systémech těchto lodí. Počítač provedl několik výpočtů, otráveně zapištěl a vyjely výsledky. Nic? Hm, prosím odpovídej pomocí řeči, nechce se mi číst. A prosím, zjisti, jestli se nenachází nějaká zmínka v našich stažených archívech. Úplně jsem na to zapomněl. Pomalu se začalo slétat mnoho lodí a pokoušelo se přistát. Z dálky jsem je všechny prohlížel. Vypadaly normálně. Teď mi přišlo zbytečně zjišťovat dvě lodě, když jich tu je tolik. Ale nikdo normální by sem neletěl. To bude hromada lovců jediů a pokud se sem sjely obě mé skupiny, když si jedna myslí, že jsem jedi a jedna že jsem sith, tak jsem v loji. Nechci, ale musim. Počítači, opatrně a pomalu přistaň, někde dál od ostatních. Ihned jsem běžel do své speciální kabiny. Byla to morfovací kabina. Odemkl jsem speciální zámek, potom pět číselných, dvanáct na klíč, jeden na miniklíček, který jsem si schovával do trenek, tam mi nikdo nešáhne, ani nevypadne, třikrat otisk prstů, devět ověření , otisk sítnice, rohovky, duhovky a čočky, a potom celou akci znovu. Počítači, prosím morfni mě, předvolba mistr Yoda. Ne, počkej To by bylo nápadné. Dej mi... dej mi prosím Andrew Crewy. Bylo veliké štěstí, že jsme ještě nevstoupili do gravitačního pole. Všechna energie šla do morfovacího zařzení. Byl jsem náhle viditelný, bez štítů. Po chvilce jsem se zase zneviditelnil a štíty opět stouply na 40%. Z morfovacího zařízení nevylezl stejný nautolan, který tam vlezl, ale vyezl člověk s krátkými černými vlasy, kterému až na záda sahaly čtyři dlouhé tlusté dredy a měl hnědé oči. Oblečen byl stejně. "Počítači, bylo morfování úspěšné?" "Ano, vaše vlastnosti. Jméno, Andrew Crewy, Věk, asi tak dvacet pět, povolání, temný jedi." "Děkuji počítači. Bylo přistávání úspěšné?" "Ano, úspěšně jsme přistáli bez jakýkoliv komplikací." S novou identitou jsem vystoupil z lodě a vzal si ssebou vše své vybavení včetně dálkového ovladače počítače, pro případný rychlý odlet. Mů morfovací stroj byl prototyp. Kdysy jsem ho ukradl spolu s Jupiterieem, které je pro výrobu potřeba. Dlouho bude trvat, než zase nějaké najdou. Tímto mám jediný přístroj v celé galaxii, který morfuje lidi. Už se scházel hlouček lidí, tedy jsem se k ním přidal.
Ne, nejsem žena.
Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Ostatní“