MYMPM - Výcviková loď

Ostatní uzavřené projekty, MPMka a podobné ...

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Vlna Fyodosu:
Dll tak nějak automaticky poslouchal lekci mistryně Siume, aby následně pevně sevřel blaster. A zatímco mistryně Siume se vrátila zpět do šachty turbovýtahu, aby pomocí Síly korigovala spouštění provizorního lehátka se svou 'spící' kolegyní, tak Dll zaujal obranou pozici tak, aby byl co nejméně nápadný a viditelný. Chodba před ním byla klidná a tichá a nic se nezdálo, že by narušilo jeho klidnou hlídku, možná až na jeho vlastní temné představy. Když už by to nečekal, tak se zpoza jeho levé strany ozval šramot a potom odtamtud rychle vystřelil malý droid - vlastně jenom taková pojízdná kopulka, která trochu podivně rotovala. Jakmile si droid uvědomil, že není sám v této chodbě, tak se dvakrát protočil na místě a namířil svůj jediný optický senzor přímo Dllovým směrem a čekal na to, co bude dít. Kopulka měla tmavě červené zbarvení s dvěma fialovými pruhy, které se v jejím vrcholku křížily.

Elinor statečně přikývla, že rozumí všemu, co ji mistr Linx řekl a ani si neuvědomila, že jí zde ponechal i svůj světelný meč. Vikko víceméně spokojeně ležel, jenom místy trochu zasténal, trochu se překulil, ale jinak bylo vše v pořádku. Elinor tak mohla chvilku spokojeně sedět a čekat, až se mistr i s ostatními vrátí. Ani si neuvědomila, co všechno již měla za sebou, když ji pomalinku začal přemáhat dřímot a únava, alespoň do té doby, než se ozvalo varovné pípání z kokpitu frachťáku. Když doběhla do kokpitu, tak již mohla vidět, co bylo zdrojem onoho pípání - do hangáru právě vlétali dva naleštěné stíhače jí neznámého původu. Oba letěli těsně za sebou a mohli si dovolit přistání těsně vedle sebe, pouze jak jsou toho schopní ti nejlepší piloti. Tyto stříbrno-modré stíhače však neměly žádné insignie, znaky nebo symboly příslušnosti.
-----------------
Další kolo uzavírám 5.1.2010 a vyzývám Peara, aby do té doby odpověděl, protože jeho postava se dostala do nebezpečné situace a jeho interakce je tedy nutná !
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Vlna Fyodosu:

Přemýšlel jsem, jak se nejlépe obrátit a utéct tak, aby o mně nikdo nevěděl a mistr Haiku si myslel, že jsem stále zde, ale na nic jsem nepřišel, protože mně vyrušilo zabouchání na dveře. Chvilku jsem jenom přemýšlel, co to je, ale nebylo pochyb, že je to nepřítel. Podruhý zabouchali a pak se dovnitř proto červenej meč. Pomalu krájel dveře na kusy a já stál s dálkovým ovládáním v ruce před dveřma.
Tak co?
Dite pryč, tady nikdo není!
Zkusil jsem svoje štěstí, ale věděl že neuspěji, tak jsem se připravil. Až bude práce u konce a oni už budou mít volnou cestu ke mně, ihned odpálím nálože a budu utíkat. Snad si pomatuju kde je mistr, pro jistotu budu ještě řvát, abych ho našel.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Vlna Fyodosu

Už jsem doufal že celá má hlídka proběhne bez problémů když vyrazil do chodby droid.
Netušil jsem co jsem měl dělat. Mohl to být nějaký údržbářský droid, kterých muselo být na lodi spousta, nebo taky zvěd útočníků.
M..m..mistryně?
Pokusil jsem se špitnout do výtahové šachty, ruce se mi třásly tak, že bych droida stejně netrefil, i kdybych se rozhodl vystřelit.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Vlna Fyodosu

Zvědavě - a s obavami - jsem pozorovala přilétlé stíhačky.
To, že nebyly označené, bylo DIVNÉ. Stejně jako to, že přiletěly na loď, kam se zrádně vetřeli sithové.
Ale na druhou stranu, byly stříbromodré a sithové nikdy moc modrou barvu nemuseli, radši by použili nějakou červenou nebo něco podobného.
Ale protože jsem na sebe stejně nesměla upozorňovat, nezbývalo mi, než se omezit na roli pozorovatele.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Vlna Fyodosu:
Dll upřeně sledoval droida, který si zase prohlížel jeho a pokusil se špitnout směrem k mistryni, ale nedostalo se mu žádné odpovědi. Mistryně byla tedy nejspíše plně ponořená do své aktuální činnosti a běžné špitnutí nijak nepomohlo. Dll se tedy mohl vrátit k vzájemnému pozorování se s droidem, který u toho také chvilku vytrval. Poté couvnul dozadu, zatočil několikrát kopulkou, než se rozhodl znova věnovat Dllovi, přijel o něco blíže a začal popojíždět po obvodu pomyslného kruhu, jehož středem byl Dll. Pak prudce vyrazil dopředu s elektrickým omračujícím výbojem přímo proti Dllovi, který díky Síle stihl včas uskočit směrem, který byl bohužel pro něj od šachty. Droida to tedy stavělo mezi něj a mistryni a nic nenasvědčovalo tomu, že mu droid chce dát pokoj.

Christiana napadlo utéci, než bude pozdě, ale zabušení na dveře a objevení se rudé čepele jeho plány změnilo. Zkusil neznámé vybídnout k tomu, aby odešli, ale pokud ho vůbec slyšeli, tak stejnak nijak neodpověděli a čepel pokračovala dál. Christianovi nezbylo nic jiného, než udělat to, co mu řekl mistr Haiku. Rozhodl se počkat, než bude rudá čepel skoro znova na počátku a poté stiskl tlačítko. Nedíval se na to, jak výbušniny mohutně explodují směrem do zahrady a ani na to, co způsobily - v ten moment už byl na cestě k mistrovi Haiku na druhé straně lodi, u druhého vchodu do zahrady. Během cesty hlasitě křičel a volal jeho jméno, než konečně dorazil na druhou a spatřil mistra, jak zrovna kříží svůj světelný meč s jiným, rudým, který patří durosovi. Přesně tomu, kterého už Christian viděl v knihovně, tomu, který už jednoho z jeho spolužáků měl na starosti.

Elinor váhavě pozorovala oba stíhací stroje a čekala, dokud se z nich nevynořila dvojice postav, žena okolo čtyřicítky s dlouhými černými vlasy a mladík s krátkými černými vlasy, kterému nemohlo být okolo patnácti let. Ani jeden z nich na sobě neměl kombinézu pilota - mladík měl na sobě černé roucho typické pro uživatele Síly a žena přiléhavou kombinézu a u pasu se jí pohupoval blaster. Chvilku si spolu povídali, než ten kluk něco spěšně poznamenal a žena se tím směrem rychle rozběhla. Dveře z hangáru do chodby jí očividně nedělaly větší problém a velice rychle se otevřely, jen po krátké manipulaci s panelem. Mladík mezitím zamířil k jejímu frachťáku a dokonce si mohla všimnout pohledu jeho očí, kaštanově hnědých. Něco ji ten ohled připomněl, ale nemohla si hned vzpomenout, protože se pro jistotu skrčila. Chvilku takto seděla skrčena za ovládacím panelem a doufala, že kluka procházení okolo za chvilku omrzí.
Haló ? Je tu někdo ?
mohla ke svému překvapení zaslechnout hned poté, co se otevřela rampa do lodi, což znamenalo, že tenhle mladík obešel bezpečnostní zámek, kterým mistr Linx loď zajistil.
-----------
Další kolo bude uzavřeno 12.1.2010 nebo dříve, když odpoví všichni.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Vlna Fyodosu

Sice jsem stačil uskočit, ale nic moc mi to nepomohlo, neboť jsem se nedostal z jeho palby a navíc nemohl uskakovat navždy.
<Mistryněěěěěěě!>
Pokusil jsem se vystřelit, ale střela šla úplně, ale úplně jinam. Navíc mi zpětný ráz vyrazil zbraň z ruky.
Nevěděl jsem, zda se mám sehnout pro zbraň, či se pokusit dostat se zpět.
Pokusil jsem se tedy o oboje.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Vlna Fyodosu

Pro jistotu se, i se světelným mečem od mistra Linxe, přesunu k Vikkovi.
Ať už jsou neznámí cokoli, musím dát pozor na raněného. Tenhle úkol jsem přece od mistra dostala.
Ve chvíli, kdy zjistím, že je jeden z cizinců na lodi, si stoupnu stranou od dveří, tak, aby na mě nebylo z chodby vidět, a pro jistotu aktivuji zbraň mistra Linxe. Zároveň předstírám, že tady nejsem a doufám, že vetřelec usoudí, že loď je prázdná, a najde si nějakou zajímavější zábavu venku.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Vlna Fyodosu

KDyž jsem doběhzl k mistrovia uviděl že bojuje se sithem, zmlkl sem a přemýšlel co dělat dál.
Mám mu pomoct nebo utíkat... pomoct nebo utíkat?
Ještě chvilku sem musel přemýšlet ale když jsem si vzpoměl že už dostal jednoho mého spolužáka, rozhodnul jsem se jednat.
Doběhnu k němu a zbiju ho, to dá mistrovi čas chytit dech a až bude ten sith ležet omráčenej na zemi, tak ho zatknem!
Zrekapituluju svůj plán a s bojovým pokřikem (Ááááá) vyrazím vstříc sithovu, na kterýho chci skočit a bít ho jak budu moct a dokuď mi neřekne mistr abych přestal.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Vlna Fyodosu:
Dll se rozhodl droidovi bránit a ve chvilce, kdy stál mezi ním a cestou k mistryni vypálil ze svého blasteru. Ke své smůle se přepočítal se zpětným rázem a blaster mu vyletěl rukou, čímž se sám odzbrojil. Dll na chvilku zaváhal a pokusil se sehnout pro svou zbraň a zároveň vyrazit naproti droidovi a vyhnutím se dostat za něj a posléze k mistryni. Příliš nepočítal s akcí droida, který vyrazil naproti němu. Jakmile Dll sebral blaster a vyrazil kupředu, tak se situace vyvrbila tak, že na droida šlápnul a následkem jeho pohybu se parádně natáhl na zem. Ale ani droid z toho nevyvázl nejlépe, protože Dllovo přišlápnutí mu trochu nakřáplo kopulku a po jejich střetu se chvilku zmateně otáčel, aby si uvědomil, co se mu stalo. Nešlo vyloučit, že mu došlo k poškození některého ze senzorů.

Christianovi se při spatření známého Sitha vybavila událost z archívu lodi a celou situaci si přehrál, stejně jako to, jak se má zachovat. Váhání zabralo několik úderů světelného meče, kdy jistý a v postoji pevný mistr Haiku duroského Sitha postupně přetlačoval. Christian to však takhle nevnímal a rozhodl se vyrazit, neozbrojen, přímo naproti Sithovi, aby mistrovi uvolnil prostor k nabrání sil a konečnému vítězství v tomto duelu.
Christian si mistra Haiku, ponořeného do plného soustředění musel oběhnout, přímo pod pohledem Sitha. I když se zdálo, že mistr Haiku Christiana neviděl, tak v poslední chvíli zastavil svou čepelí tu durosovo, jenž by mladého miraluku přepůlila. Bohužel následný úder Sith znamenal škrábnutí mistr Haiku do ramena a nutnost bránit se před dalším útokem, čímž se role v boji obrátila. Christian byl navíc mistrem Haiku mírně odstrčen dozadu, aby se do bitvy nepletl.

Elinor se při vědomí, že se cizinec-mladík vstupuje do lodi, přesunula ke zraněnému Vikovi, stranou dveří aktivovala světelný meč, zapůjčený od mistra Jakalla Linxe. Čepel se rozžhnula a vydala svůj mírný hukot, stejně jako mírně ohřívala nejbližší okolí sebe sama. Elinor trpělivě čekala, jak si dotyčný bude počínat, ale klapot jeho bot prozrazoval, že se rozhodl loď prozkoumat.
Elinor to nevydržela a když dorazil dotyčný do její úrovně, tak udeřila mečem před sebe, jen aby byla zastavena modrou světelnou čepelí, která patřila onomu mladíkovi.
Kdo to ... malá holka ? Co tu děláš ?
pronesl mladík a ustoupil mimo dosah světelného meče a sám svůj sklonil bokem, aby si Elinor pořádně prohlédnul, stejně jako její meč.
Hééj, to je tátův meč !
vykřikl najednou zničehonic, když poznal zdobení rukojeti meči, který aktivovaný stále Elinor třímala v ruce.
------------------
Další deadline je stanoven na 19.1.2011 či dříve v případě odpovědi všech.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Vlna Fyodosu:

Hej, cotoe?
Zarazím se, když mistr nepřijme mojí pomoc a odstrčí mně.
Aha, útok ze zálohy. Tak já počkám...a pak zaútočím, až to nebude ten sith čekat!
Promyslím si a vlezu za mistra, aby mne útočník neviděl. Jsem připraven vyskočit a konečně dát mistrovi šanci k oddychu tím, že zbiju sitha. Zatím ale budu raději vyčkávat na tu nejlepší chvíli...
Zaútočím mu na nohy, to ho ručitě rozruší, pak ho odzbrojím od meče, shodím na zem, svážu a bude to!
Šibalsky se usměju nad svým bojovým plánem.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Vlna Fyodosu

Malá holka? Ta urážka!
Kdyby oči mohly sršet blesky jinak než jako přirovnání, vetřelec by se důvěrně seznámil s elektrickým výbojem.
Je mi osm, nejsem malá, ty... kluku! zaprskám rozhořčeně, když tu náhle změní téma na postatně zajímavější.
To znamená, že jste přiletěli s maminkou na rodinnou návštěvu za mistrem Linxem? zeptám se ho co nejsladším tónem, takovým, jaký používá MU při snaze nám vysvětlit, že jsme malá, milá, roztomilá stvoření.
Možná je to opravdu syn mistra Linxe - ale já mu dám, tvrdit, že jsem malá holka! Jiný tón si nezaslouží!
Víceméně se tím ale účty srovnaly, takže přejdu na normální způsob hovoru:
Tak to je problém, na loď zaútočili sithové. Tvůj táta mi dal za úkol tady zůstat a ohlídat Vikka, než se sem dostane zbytek původního osazenstva lodi. Asi bys na to měl mámu upozornit, procházet se po lodi a nebýt Jedi by mohlo být dost nebezpečné.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Vlna Fyodosu

Padl jsem na zem. Vyhrkly mi slzy do očí a užuž jsem se málem rozbrečel na celé kolo. Pak mi ale něco řeklo že na to není čas, a tak aniž bych se staral o droida jsem po čtyřech, jako nějaké bláznivé zvíře, vyběhl k výtahové šachtě do relativního bezpečí.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Vlna Fyodosu:
Dll se s pádem a útokem vypořádával složitě, ale přece jen nakonec sebral dost sil na to, aby se se slzami na krajíčku vydal co nejrychleji do výtahové šachty. Nemusel však běžet daleko, protože se z šachty vynořila mistryně Siume a ještě před ní její světelný meč světle oranžové barvy, který droida přeťal v půli, aby se poté deaktivovaný vrátil vzduchem k mistryni. Ta poklekla u Dlla a nejprve trochu nejistě, ale nakonec jej pevně objala.
Už se není čeho bát, jsem tu a jsi v bezpečí. Byl to jenom hloupý droid, kterému se nejspíš poškodilo programování, ale už je po něm.
konejšila mistryně Dlla a nestranný pozorovatel by mohl říct, že se v ní probouzela obdoba jakýchsi mateřských citů. Byla však rozhodnuta Dlla držet a snažit se jej uklidnit v Síle, dokud by to potřeboval. Z turbovýtahové šachty se mezitím ozýval šramot dvou jedinců lezoucích dolů.

Christiana odstrčení dozadu poněkud zaskočilo, než si našel smysl, který se mu do dané situace výtečně hodil. Stáhl se tedy za mistra a rozhodl se vyčkávat na svou šanci, kdy by se mohl prosadit v boji a získat si také nějakou zásluhu. A zatímco boj mezi mistrem Haiku a duroským Sithem pokračoval, čekal Christian na svou šanci. Sith si stále udržoval výhodu útočícího, ale mistr Haiku prokázal pevnou obranu, i když zkušený šermíř by poznal, že je spíš schopnější útočník. Výpad střídal výpad, než Sith zaútočil horem, aby jeho světelný meč zastavil mistr Haiku svým v bezpečné vzdálenosti nad svou hlavou a začali se oba přetahovat. To byla šance, kterou Christian vycítil a vyrazil kupředu, aby bušením pěstí zaútočil na Sithovi nohy. Stihl však provést pouze dva údery, než Sith uskočil dozadu a sekl po Christianovi mečem. Christiana ucítil naráz dvě věci - chycení za košili zezadu a pálivý pocit v levém rameni. Než si mohl pořádně uvědomit co se děje, tak už byl dva metry za mistrem Haiku, který vyrazil drtivě vpřed a zaskočeného Sitha dostal do těžké defenzívy, kterou provedl klamným úderem a prakticky perfektním Sai Cha, což odňalo hlavu Sitha a poslalo ji plachtit vzduchem. Christian se potom podíval na hlubokou rýhu ve svém levém rameni a pocítil spálené maso - ruka však stále držela tam, kde měla - i když bolest byla nezměrná.

Elinořino bránění vlastního věku mladíka rozesmálo a upřímně pobavilo, než aby si z toho bral něco jiného. Co se týkalo poznámky ohledně rodinné návštěvy a roztomiloučkého hlásku, tak následovalo pokrčení rameny.
A taky je hodně roztomilá !
usmál se pobaveně v reakci na Elinořin tón, než se mu dostalo praktičtějších informací ohledně stavu na lodi a jejích nových obyvatel. Mezitím si schoval meč na jeho právoplatné místo a trochu pobaveně se pousmál.
No o tom, že něco nehraje už víme a ... o mamku si starosti nedělej. Jediný, kdo ji kdy dokázal pokořit byl táta a proto jsou spolu. A navíc, sama v rukávu pár zajímavých triků - no rozhodně bych proti ní nechtěl stát, i přestože mám na své straně Sílu.
vyjádřil mladý Linx svůj názor na svou mámu a prozradil, že se nejspíš nejedná o běžnou ženu v domácnosti. Poté se zatvářil trochu provinile, udělal krok zpět a vysekl hlubokou úklonu.
Dovol mi se představit, Danny Linx, padawan v Řádu Jedi.
představil se se vší parádou, jak se na Jediho sluší a znova se narovnal.
----------------------
Další kolo končí 21.1.2011 nebo dříve, pokud odpoví všichni.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Vlna Fyodosu:

Chrchly...chrchly...Mistře jsem rád...rád že jsme ho zneškodnili! ...chrchly... Snažil jsem se, jak jste chtěl, zaútočit ze zálohy...ale tenhle nejspíše vycítil váš úmysl...ovšem dostali sme...chrchly...dostali sme ho...těď bych potřeboval trochu ošetřit...ale to rameno...to bolí jak...no prostě hrozně mistře...
Pomalu se rozejdu k mistrovi a bolestí párkrát klopýtnu, naštěstí ale nespadnu na zem. Trochu se motám ale...
Sem dobrej, tohle vydržím!
Auuuu, to bolí...musíme se stáhnout, moje ruka - myslím že už jí nikdy nebudu moct použít!!
Držím se u mistra a bolestivě si držím rameno. Cítím, jak na mně pomály přichází mdloby ale ze všech sil se snažím udržet na nohou.
Ale ten útok se mi povedl krásně! Dal sem mistrovi čas, a zničili sme ho! Život jedie je obětování a já se obětoval, abych zachránil mistra! Za to ze mně udělají určitě Rytíře Jedi minimálně!
_______________
Ten proslov - pomatuješ na náš výcvik, Jordi? :D
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Vlna Fyodosu

Přestože nebezpečí pominulo, rozbrečel jsem se.
Díky tomu že mne mistryně utěšovala, pláč přešel z vyděšeného do pláče z bolesti.
Kolena jsem měl řádně odřená a pořádně bolela, hladil jsem si je dlaněmi, ale nepomáhalo to.
<Co teď>
Otázal jsem se mezi vzlyky, po nějaké době.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Zamčeno

Zpět na „Ostatní“