MYMPM - Výcviková loď

Ostatní uzavřené projekty, MPMka a podobné ...

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Vlna Fyodosu:

A tak se všechno v dobré obrátilo.
Pro jistotu omráčeného sitha pořádně zauzluju zbytky provazu, aby, až se probere, neměl nutkání si najít zase zbraň a začít střílet.
Po dokončení bezpečnostního opatření se pomalu loudám k mistrovi zkouknout, jak se daří Vikkovi, když jsem upozorněna, ať zvednu pípající komlink.

Haló?
nahmátnu komlink, zatímco mistr Linx pokračuje v ošetřování pilota.
Mistr vás neslyší, zrovna doktoruje, odpovím do komlinku.
Kdo jste a co mu chcete?

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Vlna Fyodosu:
Elinor pohotově odpoví do komlinku a stručně popíše aktuální situaci, zatímco Jakall dělá vše,a by se postaral o bezpečí Vikka.
Mistr Linx je v pořádku ? To je dobrá zpráva, ehm jsem navigátorka Rellyn E'kla, můžu vědět s kým mluvím a kdo všechno tam s váma je a kde vůbec jste ?
odpověděl Elinor stejný hlas jako předtím a až teď si ho dovedla lépe přiřadit k osobě ženského pohlaví. Jakall mezitím pevně přitlačil Vikkovi na hruď a zvedl hlavu směrem k Elinor.
To je v pořádku Elinor, Rellyn je součástí naší posádky, pověz jí vše, co potřebuje vědět a zeptej se jí, kdo všechno tam s nimi je.
pronesl spěšným hlasem, než se opět věnoval muži pod sebou, o jehož zdraví a přežití teď usiloval.

Oba kluci se s vervou pustili do hledání předmětů, o něž je požádala Tekko Siume a oba zvolili úplně jiný přístup. Dll to dělal spořádaně a to, co nepoznal opatrně položil za sebe, dokud si neuvědomil, že explozivní věci bývají označené a začal se po tom pídit, aby našel čtveřici plechovek s jasným znakem výbušnin. Nic co by odpovídalo hořáku však nenašel. Mezi věcmi, které mohl Dll nalézt se nacházely také předměty, které například připomínaly nějaké čočky, pracovní hydroklíče nebo třeba menší baterka, ale nejzajímavější věc, kterou Dll našel byla nejspíš lesklá koule s jemnými rýhami po celém obvodu, kterou ještě nikdy neviděl, jen se v jistém smyslu vzdáleně podobala cvičným droidům.

To Christian hledal poněkud agresivnějším způsobem a podobné plechovky jako ty Dllovo bez zájmu odstrčil bokem, než k němu přišel pilot, kterého dřív označil někdo jako Kriega Mina.
Chlapče, opatrnějš. Tohle jsou výbušniny, které hledáme a tohle obsahuje jed, kdyby se to rozbilo, tak nás tady všechny můžeš ohrozit. A tohle, je hořák.
rozhodl se vysvětlit několik označení, zatímco jeho kolegyni se povedlo navázat spojení a oba chlapci mohli zaslechnout hlas své spolužačky Elinor. Stejně tak tento hlas zaslechla i mistryně Siume a mířila k Rellyn, aby se ale ještě zastavila u kluků.
Dobrá práce kluci, teď to jeden prosím vás odneste mistru Haikuovi a druhý z vás ať tu trochu poklidí, za chvíli se rozhodne, co budeme dělat dál.
usmála se na ně a ukázala na nalezené předměty, které pomohl označit Krieg Mino. Ona ani on si nevšimli šesti malých kovových válečků, ne delších než půlka prstu, které se také vyskytovaly v místě kořisti Christiana.
-------------------
Další kolo končí 12.12., tedy se zkracuje čas na odpovědi na týden ! C případě odpovědi všech účastníků odpovím dříve.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Vlna Fyodosu

Pochválení pohladilo po mé zmučené mysli.
Vzhledem k tomu, že jsem nechtěl riskovat jít ven, přeci jen se tam pohybovali sithové, začal jsem vracet věci zpět.
Chris určitě rád půjde, ten je víc akční jak já.
Snažil jsem se věci vracet tak aby byli stejně složeny, ale to se mi nedařilo, tak jsem se smířil s tím že se tam nějak poskládaly.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Vlna Fyodosu

Jo, mistr Linx je v pořádku. Jinak jsem tady já a Vikko. A v zahradě je Shaien, takže ji brzo najdeme a taky ošetříme,
pustím se do popisu naší situace. Asi trochu upovídaným způsobem, ale mluvit s někým jiným z posádky je prostě... úleva.
Kde jsme...
Na chvíli se zarazím, protože to přesně nevím.
No, někde kousek od skladu zdravotnického materiálu. Pár pater pod zahradami.
Pak si uvědomím, že mistr se chtěl na něco zeptat a přetlumočím tedy jeho otázku.
A kdo všechno je s vámi?
Ke které si přidám i něco svého:
A můžu mluvit s Cormem? No... víte... ráda bych ho zase slyšela!

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Vlna Fyodosu

You, sem dobrej!
Potěšila mně pochvala od mistryně a hned jsem se cítil o moc jistější.
Přístup Dlla mně nicméně zarazil - ale nepřekvail. Ten malej ošklivák se vrhl na uklízení, čímž mi dal jasně najevo, že tu nebezpečnější část přenechává mně.
Jako pravý Jedi a chlap sem se rozhodl to udělat!
Vzal jsem dárek pro mistra Haiku a podíval jsem se na dveře.
Chtěl jsem projít dveřma, když jsem uslyšel hlas Elinor.
Jé, hele, Elča!
Chvilku jsem zapřemýšlel, jestli nemám zůstat, ale poté jsem se stejně sebral, prošel dveřmi a jal se předat mistrovi hořák...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Vlna Fyodosu:
Elinor odpověděla Raellyn podle informací, které měla k dispozici, které věděla, ale chvilku se jí nedostávalo odpovědi, než se k vysílačce dostal někdo další.
Elinor, tady je mistryně Siume. Je možné mluvit s mistrem Linxem ? Jinak jsem tu já, mistr Haiku, Christian, Dll, Raellyn a Krieg. A mistryně Num, ale ta ... spí.
odpověděla mistryně Siume Elinor a zároveň tím prozradila, že Corm s nimi není.

Christian mezitím vyšel ven z místnosti a všiml si mistra Haiku sedícího v pokleku, jakoby byl hluboce ponořen do meditace.
Christiane, co mi neseš ?
odpověděl prakticky hned poté, co za sebou zavřel dveře a udělal jeden krok kupředu směrem k mistrovi. Ten se zvedl ze svého sedu a ještě zkontroloval chodbu pohledem.
Ah, koukám, že jsi našel nějaké výbušniny a hořák, to je skvělé - teĎ se k nám nahoru nikdo neblíží, takže pojď se mnou, pomůžeš mi nastražit menší pasti.
pousmál se spokojeně mistr Haiku a z kapsy pláště vytáhl roznětky i s vodiči, které podal Christianovi a vybídl ho k tomu, aby ho následoval chodbou. Společně tak mířili ke dveřím zajišťujícím vstup do horních lávek zahrad.

Elinor se nezmohla na odpověď, když už vedle ní stál mistr Linx a jemně si převzal komlink do rukou zašpiněných od krve, které nejspíš patřila Vikovi.
Bude v pořádku.
řekl jenom, než převzal komlink.
Tekko, tady Jakall. Jsme v nultém patře a zamíříme k hangárům, které zajistím. Nastražte nějaké pasti a vyražte za náma, až zmizíme, tak spustím speciální pročišťovací protokol. Vemte to přímou cestou turbovýtahovou šachtou a Yaelo vemte s sebou, o zbytek se postarám.
rozhodl rychle a jednoznačně Jakall a uzavřel spojení, aby se naklonil k Elinor.
Zatím si vedeš skvěle, ale musíme pokračovat dál, já ponesu Vikka a ty půjdeš několik kroků přede mnou, protože se ještě nemůže hýbat sám a tobě půjčím svůj rezervní světelný meč. Použij ho však jenom v případě nouze a kdyby jsi potkala Sitha, tak s ním nezkoušej bojovat, nech ho na mně, ano ?
pronesl a podal Elinor světelný meč trochu starší konstrukce, přesto ve skvělém stavu. Poté zamířil k Vikkovi, aby ho uchopil a přehodil přes rameno a do ruky si pomocí Síly přivolal blaster, než naznačil Elinor kudy vyrazit.

Tekko pokynul Raellyn, aby zabalila komunikační výbavu a řekla jí něco ohledně mistryně Num, než dorazila k Dllovi.
Pomůžeš mi s vytvořením nosítek v nichž poneseme mistryni Num s sebou, ano ? Potom dostaneš blaster, až vyrazíme dolů do hangáru, kde na nás bude čekat mistr Linx a odletíme odsud, než se stane něco dalšího špatného.
pronesla k němu, co nejmilejším tónem, který v současné situaci mohla vytvořit a ukázala na několik kovových tyčí, provazů a kusů látky. Dávala Dllovi instrukce, kde co přidržet, uvázat, než se jim povedlo dát dohromady poněkud hlubší nosítka, která měla i jakýsi popruh z látky přes jejich horní část.
Teď si vem támhleten blaster na stole a počkej na nás u turbovýtahu. Ničeho se bát nemusíš, mistr Haiku by nám dal vědět, kdyby nám hrozilo nebezpečí. A buď s ním opatrný, kdyby se něco stalo, tak střílej a utíkej zpátky k nám. My dorazíme za chvilku.
ukázala na stůl za sebe, kde ležel jeden běžný blaster a jeden menší, který byl spíš takový kapesní a nebude mít moc výstřelů.
------------------
Další kolo končí 15.12., nebo dříve, když odpoví všichni.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Vlna Fyodosu:

Cože?
Jak to, že Corm není s nimi?!?


Nějak to nedávalo smysl, stejně jako mistrův plán.
Chvíli na Jakalla Linxe nechápavě koukám, jak si to dávám dohromady, a pak převezmu meč. Trochu váhavě.

Já... no, rozumím, mistře.
Až dostaneme Vikka do bezpečí, tak se vrátíme pro ostatní, že?


S touto poznámkou se opatrně vydám na cestu směrem, který mistr naznačil. Postupuji tak rychle, jak jen je to možné, pochopitelně při zachování nejvyšší obezřetnosti a tichosti pohybu.
Cestou si vzpomenu, že jsme v chodbě zapomněli svázaného a zalepeného (lepící páska posloužila k posílení pout a uzlů) sitha bez roubíku. Ale mistr ví, co dělá. A navíc sith byl v bezvědomí a nevypadalo to, že by se nějak probral.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Vlna Fyodosu

<B..B...Blaster????>
Vypadlo ze mě, když jsem zjistil že bych měl nést zbraň. Pro moment samotný jsem se raději soustředil na výrobu nosítek, ty se mi celkem podařily.
Když jsem vzal do ruky blaster, pomylsel jsem si.
Co s ním mám dělat? Vždyť ani nevim jak se ovládá.
Nicméně jsem ho vzal do ruky a loudal se k výtahům, popravdě, byl jsem po... strachy. S vědomím že pokud na někoho narazím, tak blaster můžu tak maximálně upustit a utéct,
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Vlna Fyodosu:

Whohoo!
Zajásám pro sebe, když se dozvím že budu pracovat s výbušninama a vesele následuju mistra, těšíc se až budu pracovat s tím vším a udělám nějákou velkou věc, která nás zachrání!
Už se vidím, jak stojím před všemi a nejvyšší mistři i předávají ocenění a titul mistra zato, že jsem, všechny zachránil.
Do reality mně ale uvedl opět mistr když mně dovedl ke dveřím do horních zahrad.
Položil jsem, už opatrnějí, všechno co jsem měl v ruce a podíval jsem se nato.
Uděláme z toho obrovskou bombu, mistře! Tohle takhle dáme sem, tohle takhle sem, pak do toho bouchnem a ono to bouchne!!!
Vyřkl jsem svůj nápad a přitom jsem výbušniny pokládal na sebe. Opatrně samozřejmě. U toho jsem přemýšlel, jak do tho nejlépe bouchnout, aby to nebouchlo se mnou...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Vlna Fyodosu:
Když Dll zaslechl slova o tom, že by se měl vyzbrojit, tak to dal nejistě najevo. Mohl pocítit mírný uklidňující dotek v Síle, který nejspíše pocházel od mistryně Siume. Dllovo mysl byla naplněna strachem a obavami, ale k turbovýtahu došel bez nějakých potíží a stejně tak po dobu, kdy tam sám čekal, než ze dveří místnosti vylezla mistryně Siume s dvěma členy posádky můstku, kteří na improvizovaném nosítkovém koši nesli mistryni Yum. Mistryně Siume došla k turbovýtahu, chvilku stála před ním, než jej otevřela kódem, který znali nejspíše pouze vyvolení členové posádky a nakoukla dolů.
Dll, polezu první a potom začni opatrně lézt za mnou ano ? Až budeme dole, tak opatrně začněte spouštět Yaelo, dám vám vědět pomocí komlinku. A toho blasteru se neboj, není to sice elegantní zbraň jako světelný meč, ale takhle rychle bychom ti nestačili jeden postavit a rezervní s sebou tahá snad jenom mistr Linx.
rozdělila mistryně Siume instrukce a pokusila se Dlla povzbudit, než začala jako první lézt dolů turbovýtahovou šachtou skoro až dolů.

Elinor se chvilku zdržela úvahou o svém příteli, ale žádost mistra Linxe ji přinutila myslet na něco jiného a akutnějšího. V této dvojici tedy vyrazili kupředu, Elinor vpřed a mistr Linx s Vikkem přehozeným přes rameno v odstupu za ní.
Neboj se, nehodlám tu nikoho nechat těm prašivým Sithům. Ale nejdřív musíme zajistit únikovou cestu, pamatuj si - že musíš svým přátelům věřit, že zvládnou svou část a věnovat se svému úkolu.
potvrdil mistr Linx, že tu nehodlá nikoho nechat a zároveň se snažil předat Elinor užitečnou lekci a též ji namotivovat k plnému soustředění. Společně tedy kráčeli chodbami, ale nikdo se jim už do cesty nepřipletl, než byla Elinor navedena ke dveřím, za nimiž byl hangár. Dveřím, které se před ní však nechtěly otevřít, než mistr pomocí Síly vyklepal do ovládacího panelu příslušný kód. Dveře Elinor odhalily prostorný hangár, kde mohla spatřit dvanáct vyleštěných stíhačů, dva raketoplány nízkého doletu a zánovní frachťák oblých tvarů s množstvím bublinek po celém těle. Co bylo hlavní, tak nikde nebylo ani stopy po nějakém nepříteli.

Christian se do svého nového úkolu pustil s velkým nadšením, až si vysloužil ostrý pohled mistra Haiku.
Christiane, nechceme zničit celou loď ! Snažíme se udělat nálož tak, aby zasáhla toho, kdo stojí na druhé straně dveří a případně někoho okolo něj, protože těžko půjdou sami. A takovéto směrové nálože nejsou jednoduché - dívej se pořádně a uvidíš, jak s málem udělat velký efekt.
reagoval nejdřív poněkud ostře mistr Haiku, ale v průběhu zvolnil na výkladový tón a naznačil Christianovi, ať mu podá dva balíčky trhaviny. Mistr je rozválel do delších nudlí, které rozmístil do rohů dveří, pouze v místě, kde se otvírají udělal dvojnásobnou vrstvu. Poté začal natahovat senzorové vodiče, přičemž se s nimi snažil vykrýt dveře tak, aby při jejich přerušení došlo k explozi.
Teď tam umístím dvě rozbušky a aktivuju je. Můžou být odpáleny dálkově, přerušením některého z vodičů, větším otřesem nebo nárazem nějakého předmětu.
připojil mistr Haiku i výklad a snažil se plnit roli učitele i v takovéto chvíli. Náhle se však zarazil, jakoby něco vycítil.
Přicházejí ... Christiane, tohle je dálkový spínač, stůj alespoň deset metrů od dveří, když ho spustíš. Nemám čas nastavit rozbušku na správné signály, protože musím na druhou stranu zajistit druhé dveře. Nesmíme jim dovolit nás dostihnout. Jakmile uvidíš cokoliv, co se bude pokoušet projít skrz dveře, tak počkej deset vteřin a pak to odpal, já se postarám o ty druhé osobně.
promluvil mistr Haiku s náležitou důležitostí, vtiskl dálkový spínač Christianovi a odběhl již se světelným mečem v ruce. Christian tam tedy zůstal sám, s dálkovým ovládáním a značným množstvím výbušnin, které ještě nebyly použity.
----------------------
Další kolo končí 20.12. či dříve, pokud odpoví všichni.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Vlna Fyodosu

To že mi nemohou dát meč, protože ho u sebe nemají mi nevadilo, neboť jsem nedokázal ovládat ani ten.
S blasterem byl navíc ještě ten problém, že jsem nevěděl co s ním, zatímco budu lézt dolů. V ruce jsem ho mít nemohl, neboť jsem potřeboval obě ruce na šplhání, a dát ho do kalhot jsem se bál, aby mi nevyklouzl, či hůře omylem nevystřelil.
Nějak se mi ho ale podařilo nakonec zaklesnout do oblečení, hlavní od sebe.
Začal jsem opatrně lézt dolů, ruce mě ještě bolely z předchozího výstupu, takže to bylo značně nepříjemné, nicméně se mi podařilo sešplhat až dolů.
I když těsně před tím, než jsem došlápl na dno, blaster nakonec skutečně vypadl a hlasitě zarachotil po podlaze.
Rychle jsem dolezl až dolů, kde jsem ho sebral a připravil se na vynadání, které muselo zákonitě následovat.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Vlna Fyodosu

Mistrovo ujištění mne uklidnilo.
Obezřetně jsme postupovali kupředu, kam mistr Linx navigoval, a dávala jsem pečlivý pozor, jestli se někde neobjeví nějaký hnusák. Žádný se ale neobjevoval a to bylo dobře, protože jsem tak nějak ani nevěděla, co bych s ním dělala, kdyby se objevil.
Přece jenom jsem si nebyla jistá, jak by si mistr poradil se sithem, když musí táhnout Vikka - ale o to víc jsem dávala pozor a při postupu se světelným mečem zachovávala drsný výraz (jakého je malá holka schopná).

"Vypadá to tu čistě!" zahlásím a postupuji dále do hangáru se snahou zajistit "frachťák". Jestli odtud máme všichni vypadnout i se zraněnými, potřebujeme něco dost velkého...

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Vlna Fyodosu:
Dll se nejprve musel poprat s otázkou, kam s blasterem při šplhání dolů, ale nakonec se mu to povedlo vyřešit tak, že se mu povedlo dolů sešplhat bez potíží. Blaster mu vypadl až těsně před koncem, ale nic se nestalo nejspíše kvůli bezpečnostní pojistce, která byla zajištěná. Dll ho provinile sebral, ale očekávané vynadání nepřišlo. Mistryně Siume už otevřela dveře dole a krátce zkontrolovala okolí turbovýtahu, aby se spokojeně podívala Dllovým směrem.
Dám ti rychlou lekci v ovládání blasteru, podívej se ... odjistíš pojistku, pevně sevřeš rukojeť, namíříš tak, aby jsi měl svého soupeře ve svém mířidle a stiskneš spoušť. Zbraň tě možná trochu kopne, ale když ji budeš pevně držet a budeš dobře zapřený, tak to s tebou nic neudělá. A pamatuj si, strach je tvůj největší nepřítel, musíš mu čelit. Každý z nás se bojí, ale všichni strachu čelíme, tak se snaž taky, pamatuj, že Síla je při tobě.
pronesla mistryně Siume k Dllovi a názorně mu ukázala, jak zacházet s blasterem, včetně toho, jak by jej měl správně držet. Nedělala to s nadšením, ale z nutnosti.
A teď potřebuju, aby jsi byl silný a pomohl hlídat vchod turbovýtahu, já musím pomoci se spuštěním mistryně Num.
poprosila mistryně Siume Dlla, tedy alespoň to tak znělo.

Christian osaměl u dveří obehnaných výbušninou a dálkovým ovládáním v ruce, stejně jako balíčky nepoužité výbušniny. Chvilku mohl přemýšlet, co bude dělat dál, stejně jako si přehrávat instrukce od mistra Haiku. Z toho všeho ho však vyrušilo zabušení na dveře ... z druhé strany, než stál on. Zabušení se ozvalo ještě jednou, než následovalo několik vteřin ticha, potom dveřmi projela rudá čepel a začala vykrajovat oblouk.

Elinor odvážně postupovala do hangáru až k frachťáku, kde musela počkat na příchod mistra, který opět zadal patřičný kód a frachťák se otevřel. Vstupní chodba sice vypadala úzce, ale následný nákladový prostor to bohatě vynahradil a stejně tak i další místnosti. Mistr Linx položil na lůžko na ošetřovně, zkontroloval jeho stav a vyrazil do kokpitu, kde zadal některé inicializační procedury ke startu.
Dobře, vše vypadá v pořádku. Teď mě poslouchej Elinor, musím se vrátit pro ostatní a pomoci jim, dostat se sem. Ale nechci tu nechat Vikka samotného. Nerad tě tu také nechávám samotnou, ale necítím žádné bezprostřední nebezpečí a dveře za sebou zase zapečetím.
poklekl mistr Linx u Elinor a začal ji vykládat své rozhodnutí, které právě učinil.
Zůstaň tu, tišší než Tatooinská myš, nenápadnější než wookie ve wroshyru, statečnější než dxunský drexl. Loď samotná provede vše potřebné k přípravě ke startu, tak si ji nemusíš všímat. Vrátím se co nejrychleji to bude možné, ano ?
pousmál se mistr Linx a počkal si na odpověď, než Elinor zanechal samotnou na lodi a sám se vydal naproti zbytku týmu, který se sem snažil dostat.
---------------
Další kolo končí 28.12. či dříve, pokud odpoví všichni.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Vlna Fyodosu

O tom, že je můj největší nepřítel strach jsem měl vážné pochybnosti. Viděl a slyšel jsem dnes umírat několik mých spolužáků a ti byli zabiti sithy, či kdo to vlastně je.
Uchopil jsem nicméně blaster do obou rukou a stulil se do dřepu u východu z šachty, abych byl co nejméně vidět a čekal.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Vlna Fyodosu:

Přikývnu, tohle je mi jasné.
"Běžte je zachránit, my tu počkáme," odpovím co nejklidněji. Že Dll a Christian jsou v pořádku, je fajn, ale o to větší starost mám o ostatní...
Nicméně mi nezbývá, než se spolehnout na mistra Linxe a na to, že je brzy najde a přivede na frachťák.
A zatím dám pozor na Vikka.

Zamčeno

Zpět na „Ostatní“