MYMPM - Výcviková loď

Ostatní uzavřené projekty, MPMka a podobné ...

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Vlna Fyodosu

Elinor Ashdale, představím se Jakallovu synovi a vypnu světelný meč.
To, že nemá o své rodiče starost, na mě zapůsobilo uklidňujícím dojmem.
"Ty, co tady vlastně děláte?" položím otázku, která mi vrtala v hlavě od chvíle, co se tady objevil.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Vlna Fyodosu:
Dll využil bezpečného a vroucného objetí mistryně Siume k tomu, aby se začal uklidňovat a cítit lépe. Mohl cítit vroucnou náruč Síly, která ho také pomalu objímala, stejně jako jistotu, kterou se mu snažila ochotně poskytnout. Po chvilce už se věnoval více svým drobným, ale bolestivým, zraněním, když se zeptal mistryně na další běh událostí.
Klidně si sedni a natáhni nohy, pokusím se tu bolest potlačit, než slezou ostatní. Potom se vydáme do hangáru a odletíme do bezpečí.
prozradila Tekko a počkala, než se Dll posadí, aby nad jeho zranění natáhla ruce a přivolala si na pomoc Sílu. Dll mohl cítit, jak ta nejpalčivější bolest slábne a ustupuje, stejně jako se mu nohy v místech zranění začaly uvolňovat. Dll cítil, jak se mu rána hojí rychleji, než doposud zažil a když mistryně ruce stáhla pryč, tak už mu tam zůstaly pouze menší odřeniny. Pokud se o odřeniny neopíral, nebo se jich nedotýkal, tak už necítil skoro žádnou bolest. V ten moment dolů dorazili pilot s navigátorkou.
Mistr Haiku ?
zeptala se jich.
Ještě se neobjevil, když jsme lezli dolů.
odpověděl pilot Mino a mistryně Siume se vážně zatvářila.
Vyrazíme pomalu kupředu, mistr Haiku nás dožene, půjdu vpředu.
rozhodla nakonec Tekko a vybídla pohledem Dlla, aby vyrazil za ní, zatímco pilot s navigátorkou se opět chopili nosítek s mistryní Num.

Jakmile byl Sith na zemi, tak mistr Haiku pohledem zkontroloval Christiana, než přišel ke dveřím a zkontroloval situaci vevnitř, jestli nehrozí další bezprostřední nebezpečí. Jakmile si tím byl jistý, tak kvapně přikročil k Christianovi.
Mladí a nerozvážní ... a o ruku se neboj, kolto tohle dá dohromady.
poznamenal nahlas a vylovil z roucha injekci, kterou po chvilce váhání Christianovi vpravil do těla. Ten se začal postupně cítit trochu zmateně, bolest ustupovala, cítění Síly se mu zkreslovalo a stejně se začal pociťovat dost otupěle. Jenom matně vnímal, že je hozen přes rameno mistra Haiku, který s ním klusem vyrazil zpět k turbovýtahu.

Danny se mírně uklonil, když se mu představila Elinor, aby poté pohledem zkontroloval Vikka ležícího opodál. Když Elinor zmínila otázku ohledně toho, co tu oba dělají, tak se usmál a mírně hlavou pokynul směrem, kde nejspíš v hangáru stála jeho stíhačka.
No, máma pracuje v tajné službě a odhalila jistou korupční záležitost, která se vztahovala k téhle lodi. Pak to šlo rychle, zavolala mi a do hodiny jsme byli na cestě za lodí podle koordinátů prvních cest, které byly někomu prodány - očividně Sithům, kteří tady teď jsou.
vysvětlil situaci Danny a pobaveně se pousmál. Opřel se o nejbližší zeď a unaveně vydechl.
Ale jsem rád, že se mi povedlo mámě rozmluvit, abych si vzal tu leteckou kombinézu. Nevím proč, ale pořád nemá pochopení pro Jediské roucho. Ale co všechno víš o situaci na lodi ? Nebo, co ti řekl můj táta ?
zeptal se Danny a snažil se působit sebejistě a silně, ale bylo přece jen trochu vidět, že by tu přivítal přítomnost zkušenější osoby.
-------------------
Další kolo končí 30.1., tedy příští So, nebo dříve, pokud odpoví všichni zúčastnění.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Vlna Fyodosu

Vůbec se mi nechtělo jít, chtělo se mi schoulit do klubíčka zůstat tak. Co jsem ale chtěl ještě míň bylo to, aby mne tam takto nechali.
Sebral jsem se tedy loudal se s nimi.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Vlna Fyodosu:
Dll sice na chvilku zaváhal, ale nakonec vyrazil s drobnou kolonou vpřed a následoval svou mistryni. Nekráčeli příliš rychle, protože dvojice z můstku nesla mistryni Num a tak jim nechtěla mistryně Siume přidělávat zbytečné potíže. Pomalu šli chodbou, než narazili na několik mrtvých těl sithských vojáků, kteří utrpěli zásah blasterem. Mistryně Siume si těla krátce prohlédla, aby průvod pokračoval dál. Trvalo to pět dalších chodeb, než dorazila k dalším osobám - na zemi ležela dvojice Sithů, ten kterého viděl Dll zabít Shetra, muž s velkou jizvou a v černém plášti, který byl na několika místech škrábnutý světelným mečem, ale smrtelným byl až zásah blasterem přímo do čela. O kus dál ležel druhově feeorin, tetovaný rudými znaky barvou uhlově černé kůže, jehož hlavové výrůstky zdobily různé prstence. Ten byl propíchnutý světelným mečem a ještě k tomu měl odťatou ruku, která ležela ještě o něco dále. Vítězi této bitvy byl u stěny sténající mistr Linx, s četnými popáleninami a bodnutím světelným mečem v hrudníku, naštěstí pro něj 'jen' v oblasti pod pravou plící, takže to nebylo smrtelné zranění. U něho klečela žena v letecké kombinéze těsně přiléhající k tělu a prováděla rychlé ošetření.
Mistře Linxi ?!
vyděsila se mistryně Siume a popoběhla k Jakallovi i ženě opečovávací ho.
Bude v pořádku, ale má kliku. To je taky nápad v takovém stavu se postavit dvěma Sithům a ještě k tomu nadopovaný nebezpečným lékem. Můžete mi pomoct ho podpírat ? Cesta k hangáru by už snad měla být čistá a už takhle se přepínal až moc.
pronesla žena, která měla k mistru Linxovi očividně silný vztah.

Mistr Haiku držel Chrise pevně na ramenou a rychle uháněl chodbou k turbovýtahové šachtě, před níž stiskl tlačítko, aby proběhl současně se zavírajícími dveřmi dovnitř. V šachtě seskakoval pomocí odrazů od stěn dolů a dával si pozor, aby Chrise neupustil. Když doskočil až dolů, tak si dovolil Chrise na chvilku odložit, aby za sebou šachtu zase zavřel a zapečetil, což bylo akorát natolik, aby se Chris mohl probrat z bezvědomí. Bolest byla stále ještě cítit, ale než už tak hodně jako silné otupění, vše okolo něj se s ním motalo a vůbec necítil své končetiny s nimiž nemohl ani pořádně hýbat.
---------------------
Další kolo končí 6.2., tedy příští Ne nebo dříve, pokud odpoví všichni.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Vlna Fyodosu:

Mistře... asi... umřu... nenechávejte mně tu! Prosímvás!
Prosím mistra a snažím se udržet bolest ve vydržitelný mezi.
Až po chvilce zírání do zdi ale dostanu spásnej nápad - taktika, kterou jsem již použil.
Sesunul jsem se na zem, zavřel oči a opět dělal mrtvého!
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Vlna Fyodosu

Snažím se tvářit nenápadně, neboť ta žena co stála u mistra Linxe se tvářila podobně jako maminka, když se mi chystala vyhubovat.
Držel jsem se tedy poblíž nosítek a snažil na sebe příliš neupozorňovat.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Vlna Fyodosu:
Christian probuzení z bezvědomí nejspíše považoval za jednu z posledních věcí, které by ho mohly potkat. Pocítil jistý záchvěv paniky, když si uvědomil, že byl odložen na zem, byť neznal pravý důvod. Rozhodl se proto předstírání smrti, aby vzbudil zájem mistra Haikua, který právě skončil s pečetěním dveří.
Dnes už tu nikdo další umírat nebude ! Jsi Jedi tak se nevzdávej, nic takového bych tě neučil !
pronesl ostře mistr Haiku, než si Christiana znova přehodil přes rameno s potřebným citem, aby mu nepřitížil a znova se vydal na cestu. Opět nasadil rychlé tempo s pomocí Síly a chodba se okolo něj jenom míhala, až se z toho Christianovo mohlo i dělat zle, byť bolest v jeho těle byla dost silná na to, aby to nemusel ani vnímat. Mistr Haiku měl nyní na mysli jedinou věc - co nejrychleji se dostat do hangáru a k ostatním.

Skupina s mistry Siume a Lixem pomalu kráčela dopředu, když v jejím čele kráčel mistr Linx notně podpíraný dvěma ženami. Dll kráčel tiše za nimi a svou drobnou bolístku z předchozích střetů již prakticky nevnímal. Za ním kráčela dvojice s provizorní obdobou nosítek. Ve skupince panovalo poněkud ponuré ticho a to po celou dobu, než dorazili ke dveřím do hangáru, kde mistr Linx setřásl pomoc žen okolo sebe a s námahou zadal správný kód. V ten moment se zezadu přiřítil mistr Haiku s Christianem na zádech až na něj žena vedle mistra Linxe chtěla vystřelit.
To je v pořádku Viv, oba jsou naši a oba jsou naživu.
pousmál se mistr Linx zhluboka si povzdechl a vešel do hangáru, aby se Viv opět uchopila jeho podporování. Takhle celá skupinka vešla dovnitř, kde se rozestavěli do skupinky.
Co teď ?
zeptala se Tekko Siume, když všichni stáli v kruhu.
Fonsi postaráš se o Yaelo, Tekko dohlédneš na younglingy, ostatní na palubu frachťáku. Viv, vyzvedni Dannyho z lodi a odletíte ve svých strojích. Až budeme v bezpečí svých lodí spustím dálkově vyčišťovací protokol .
promluvil s námahou mistr Linx a Jediové si vyměnili sérii nejistých pohledů.
Jakalle, jseš si jistý ? Třeba přežil ještě někdo další ?
zapochyboval mistr Haiku, ale výraz ve tváři mistra Linxe byl absolutní.
Víš moc dobře, že ne - všichni z posádky měli instrukce. A ostatní - sám jsi to musel cítit, sám to víš. Nesmíme déle váhat, než získají kontrolu nad řízením lodi.
potvrdil mistr Linx svůj názor a trochu pozapomněl na přítomnost dvou younglingů, ale nyní na to neměl čas. Mistři Siume i Haiku souhlasně přikývli a všichni zamířili na svá místa do lodí. Mistryně Siume pobídla Dlla a později i Elinor, aby se všichni usadili do jedné kajuty, přičemž se v ní pustila do ošetřování Christiana pomocí medikamentů na palubě. Younglingům jasně řekla, že nyní nemají z kajuty vycházet, protože zbytek má plno práce a jejich úkol nyní spočíval v tiché podpoře.
------------------
V rámci diskuze mezi younglingy - jedno z posledních kol končí 13.2., případně dříve, pokud odpoví všichni.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Frachťák:
Younglingové seděli v kajutě tiše a beze slov. Dll nechtěl rušit mistryni Siume při ošetřování Christiana, který byl spíše v bezvědomí než při smyslech a s Elinor si nerozuměli. I ta vypadala unaveně a nejspíše si prošla stejně náročnou situací jako on a Christian. O chvilku později tak mohli cítit, jak s nimi frachťák odlétá z lodi, kde se měli učit tajům Síly, poznat nové přátelé a budoucí kolegy, stejně jako mistry. Ale to vše se zvrtlo v děsivou noční můru z níž snad nyní bezpečně vyvázli. Ticho pokračovalo ještě nějakou dobu, minutu, pět, deset, než skončila mistryně Siume s ošetřováním Christiana. V ten moment se otevřely dveře a vstoupil dovnitř mistr Haiku.
Pojďte younglingové, ukážu vám váš pokoj, sem umístíme zraněné, aby byli pohromadě. Jinak už se nemusíte ničeho bát - nyní jsme v bezpečí a ti Sithové vám už neublíží. Danny se svou matkou jejich naloďovací plavidla rozstříleli na kusy a Vlně Fyodosu už nejspíš žádní Sithové nejsou. Nyní poletíme na blízkou planetu, kde setrváme, než něco poletí na Coruscant. Budeme sem muset poslat hlídku a zajistit Vlnu, aby se nám ji nikdo nezkusil znova ukrást. Po lodi se samozřejmě už můžete pohybovat, ale prosím tak, aby jste nikoho zbytečně nevyrušovali v jeho činnosti.
nastínil mistr Haiku celou situaci, což nejspíše znamenalo, že mistr Linx se buď věnoval řízení, nebo léčivému transu. Podstatné však bylo, že nyní už jim nic nehrozilo a nyní snad bude lépe.
-------------------
Tímto ukončuji MYMPM, byť s mírným zklamáním, že jste nikdo do nyní už jasně posledního kola nic nenapsal. Přejdu tedy rovnou k hodnocení:

Celkové: Vše začalo docela hezky, jenom ta hromadná myšlenka o tom, že jsou všude Sithové se mi moc nelíbila. Občas tu byly výkyvy chování, které neodpovídaly věku a dost věcí působilo hodně paranoidně. Dále následovalo zklamání z toho, jak jste přestali postupně odepisovat a byl jsem nucen přejít k tvrdým opatřením, která dopadla tak, jak dopadla. Příště holt budu muset provést jistá opatření již na začátku, pro plynulost hry. Pokud to shrnu, tak jsem rád, že se to dohrálo plus jistá spokojenost u některých hráčů, ale celkově to beru spíše jako zklamání a uvědomte si, že to má i jistou vypovídající hodnotu o vás samotných, moderátorech fóra - o to víc ono zklamání pociťuji.

Elinor: Na aktivitu si možná až tolik stěžovat nemůžu, byť ono neustálé připomínání mě také moc nebavilo - příště se to nebude z mé strany opakovat. Co se hraní týká, tak bláznivina se Sithy se mi moc nelíbila, krmení zvířat v zahradě ano, stejně jako další postup. Dost často se navíc vloudily slabé příspěvky, jenoduše řečeno rychloškrabky(rychle naškrábané). Budu tedy hodnotit 68%.

R.O.F.L: Z počátku jasný entusiasmus, který pak rychle opadl. Navíc u něho jsem měl občas problém věřit, že hraje za malé dítě, což se na hodnocení podepsalo stejně jako to, že byla jeho postava kvůli neaktivitě zabita. Kvalita příspěvků byla jinak dobrá, ale nestačí to na více než 31%.

Funny: Byť příspěvky i dojem z postavy byly dobré, už od počátku tu byly jasné potíže s četností příspěvků, které byly minimálně. Charakter žil tak dlouho i díky tomu, že jej Elinor nejednou zachránila, za což měla i drobné plusové body. Nelze tedy říct, než že těch 19% mi přijde odpovídajících.

Garth Devilman: Další neslavný konec, byť se na začátku omluvil, později se vrátil, ale ani tak nepřesvědčil. Celkově musím hodnotit tentokrát jako nejslabšího účastníka MPMky, byť ta kvalita by tam mohla být. Co bylo špatně, to musí vědět on - 15%.

Mandalorian: Z počátku šílený nápad, ale dobře pojatý - ewok byl opravdu unikát. A první příspěvky také vypadaly slibně, jenže pak se objevil jeden, dva hodně slabé a pak už žádné. Nelze se divit, že postava umřela jako první, byť za počáteční nadšení získala více bodů než někteří ostatní - 24%.

Pear: Trochu rozporuplná postava občas, byť aktivní se snahou podílet se na tvorbě příběhu, která mohla jít místy i trochu mimo. Příspěvky však měly odpovídající kvalitu, včetně obsahové stránky a onoho nadšení postavy se držel víceméně od začátku do konce. I proto tento miraluka má šanci podpořit přežití své rasy, hodnotím 79%, protože rezervy tam pořád jsou.

MrTukan: Z počátku VIP v pozici droida, který perfektně lezl dětem na nervy. Příspěvky přesně, jak bylo zapotřebí, stejně jako adekvátní reakce, jen je škoda, že i on se na to potom vykašlal. Opět je zde důvodem neodpovídání a tedy celková neaktivita, žel jen 28%.

Xavier: Nejlepší hráč nakonec, který vynechal snad jenom jedno,dvě nebo žádné kolo. Jeho dochvilnost, hlídání si termínů a ochota vytrvat by měla všem sloužit jako vzor ! Navíc svou postavu dobře vystihl - jazyková bariéry, věčný boj se strachem, stejně jako pocity. Našlo by se sice několik slabších příspěvků, což trochu sráží pár bodíků, ale v tomto případě s čistým svědomím hodnotím 93%.

Nyní dávám prostor účastníkům, aby se sem vyjádřili - byla to má první MPM, tak i mě zajímá, s čím jste měli potíže, co vám vyhovovalo, či jaký na to celé máte názor. Hodlám totiž zahájit v dohledné době jinou MPM a i já sám se chci v tomto ohledu zlepšovat.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Malý prodlevy, s mým týdenním plánem sem to těžko stíhal :D
Bude tohle nějak pokračovat, či naši malí upadnou do zapomnění?
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Chtěl jsi hodnocení? Máš ho mít. :lol:

Zprvu jsme se dost míjeli, i pokud šlo o sithy a podobné věci. Prostě jsme to pojali s ROFLem ve stylu "Jirka, postrach rodiny" (jestli neznáš, naprav!) a tvoje koncepce byla jiná. Takže by to možná chtělo ze začátku ostře vymezit žánr multimise, moderovu představu, atp. Je možné, že hráči hodně odpadali i z tohohle důvodu - prostě čekali něco jiného a stávající forma je nechytla.
K samotnému moderování - velmi dobré, co mohu posoudit a srovnat s tvými moderskými výkony jinde, to bylo nadstandardní. :-) Dala bych ti 98% (ta dvě jdou fakt dolů za to nevyjasnění předem, ale kdo měl tohle vědět, multimise jsou multimise a to forma krajně neozkoušená a nezaběhaná).
Zklamání bych v tom fakt nehledala. Je to první multimise, co se dohrála. Do značné míry experimentální věc a řekla bych, že to dopadalo dobře. Z mé strany zklamání rozhodně není. :-) Chyby byly, na všech stranách, ale nic, co by se nedalo použít pro zlepšení nových multimisí

Zamčeno

Zpět na „Ostatní“