MPMV

Ostatní uzavřené projekty, MPMka a podobné ...

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

MPMV

Příspěvek od Garth Devilman »

Prolog

Nová Republika se jen těžko zdvihá z úderu, který byl zasazen Yuuzhan Vongy a to zničení planety Ithor. V republice zuří boje o moc a jednotlivé frakce se mydlí hlava, nehlava mezi sebou. Řád rytířů Jedi, který je též značně nejednotný bojuje na dvou frontách. Jednak ze stále aktuální hrozbou Vongy, ale také s nespokojenými senátory, kteří pod vlivem kampaně prezidenta republiky ukazují prstem na Jedie a hážou jim klacky pod nohy.

Mezitím se zatím na obsazených planetách formují další Vongovské šiky. Je potřeba zasáhnout a všichni cítí, že je potřeba napnout veškeré síly, aby se už tak oslabená republika byla schopna zvednout. Mezitím přicházejí od agentů Zůstatku zprávy, že na ledové planetě Ilum něco děje. Je známo, že Ilum je nedílnou součástí pro výcvik Jediů zejména kvůli krystalům do světelných mečů.

Princezna Leia, která je k republice loajální předává informaci svému bratrovi Lukovi. Ten vyčlení malý tým Jediů vedený rytířem Gartem Tujiwanem. Aby před senátory skryl svůj strach o své křeslo, vyšle prezident rovněž malý tým republikových agentů. Imperiální zůstatek, který je ve věci rovněž zainteresován monitoruje situaci. Objevil se nový hráč jménem Dam Nidgel, který může být podle Republiky důležitým strategickým článkem pro její obranu se momentálně nachází v ochranné vazbě na planetě Corellia...
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Jedi line

Yavin IV – Akademie

Garth Tujiwan čerstvý rytíř Jedi seděl na svém místě ve velkém sále a čekal to, co asi většina ostatních. A to bylo vysvětlení. Rytíři byli odvoláni ze svých misí a výcviků s výzvou, aby se shromáždili na Akademii. Ač byl rozkaz vydán bez udání důvodu většina ho uposlechla. Někteří to brali jako samozřejmost, zatímco jiní tuto novou skutečnost přijali s poměrně hlasitým reptáním. Většina se však dostavila. Teď všichni horečnatě debatovali o tom co se bude dít. Garth obdivoval ten ledový klid, který někteří zúčastnění projevovaly. Jako příklad mohl mladík určit poněkud přestárlého mistra Koroka. Příjmení si mladík nepamatoval. Buď bylo tak dlouhé, že si je člověk nemohl zapamatovat nebo prostě podle něj nebylo důležité. Stařík budil podezření, že spí když si podpíral bradu sedíc na židličce pár míst vedle. Garth si tím však nebyl zdaleka jist.

Vpravo od něj seděl jeho bývalý padawan. Rytíř Liam Corriolan. Jediné co se o něm vědělo jistého bylo, že je krátce ženatý. Ostatní kolem tohoto muže většinou bylo opředeno rouškou klepů a drbů. Říkalo se, že je to samotář, ale pokud šlo do tuhého pro záchranu života by i život položil. Mnoho lidí na něj však mělo vztek kvůli jeho smyslu vyjadřování, které bylo často až příliš tvrdé a těžko snesitelné. Což je velmi rozporuplné hodnocení… Pomyslel si Garth.

Nalevo od našeho mladíka byla dvě prázdná místa se jmény: Aayla Ban, Hamish Diredusk. O Ayele věděl akorát o jejich „pletkách“ s temnou stranou. Pokud šlo o Hamishe Direduska Garth toto jméno ještě neměl šanci zaznamenat. Ruch v síni sílil a ti dva nepřicházeli. Jedi se začal mírně vrtět na židli, aby potlačil vědomí osobního selhání, které si neuměl racionálně vysvětlit…

_____________________________________________________________

Požaduji základní popis
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Zeike-kal

Příspěvek od Zeike-kal »

Jedi Line

Yavin IV - Akademie:

Jako obvykle, jsem nestihla přijít včas na tu schůzi. Nějak se mě nechtělo na tu schůzi jít, ale přeci jenom, už jsem byla pozvaná. Šla jsem tedy na tuto schůzi pomalým klidným krokem. Žádný spěch, pohodička. Chvíli jsem hledala místo našeho setkání, a vzápětí jsem vcházela dovnitř do místnosti. Byly zde již téměř všichni, kromě někoho, kdo se jmenoval Hamish Diredusk. To jméno mi vůbec nic neříkalo, ale zřejmě to bude někdo důležitý. Sedla jsem si na své místo a čekala na příchod posledního. Mezitím jsem si prohlížela přítomné. Byl zde Riam Corriolan - muž opředený klepy a drby. Podle toho, co jsem věděla, nedávno se zasnoubil. Dále tu byl rytíř - Garth Tujiwan. Nejstarší člověk tu byl Korok. Neznala jsem jeho příjmení, ale komu na tom záleželo.
Prý pochází ještě ze staré Republiky. Ten už bude setsakra starej, snad nás nebude zbržďovat.
Snažila jsem se poznat i další členy, ale nikoho z nich už jsem nedokázala určit, kdo by to mohl být. Celkem jsme se nudila, ale snažila jsem se to vydržet.
Tak snad už příjde

Uživatelský avatar
Bastila Shan
Učedník
Učedník
Příspěvky: 201
Registrován: 17.10.2007 19:17:32
Bydliště: Talravin
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Bastila Shan »

Jedi Line

Yavin IV - Akademie:

Soukromá ubikace Hamishe Direduska


Toto místo bylo jakoby úplně prázdné. Narozdíl od některých jiných ubikací, kde byl řev hudby nebo něčeho podobného slyšet, v ubikaci Hamishe nebylo většinou slyšet nic. Hodně také mistři klepali na dveře a chtěli se podívat, jestli tam vůbec Hamish je. Příšerně se změnil od doby, co byl zabit mistr Imsh. Sice ne jeho vinou, ale on si to tak připouštěl. Začínal zapomínat, přestože nebyl vůbec starý. Byl moc zatížený touto myšlenkou, která mu začínala tupit ostatní procesy jeho mozku. Ovšem, za nedlouho ho čeká vybírání svého učedníka. To byla jedna z mála věcí, které si pamatoval. Tak nějak se v jeho mozku sváděl boj mezi jeho sebeobviněním a jeho nepřítelem - vzpamatováním, které už velice potřeboval. Nešlo jen o vzpamatování, ale i o celé jeho jakoby uzdravení, které potřeboval víc než jiné velice důležité lidské potřeby. Neměl moc přátel. Ti bývalí už se s ním nepřátelili, protože se velice změnil. Jedl sám, večery trávil sám, trénoval sám a rozhodoval se sám. Skoro to už byl blázen. Trénoval po nocích, aby nikoho nepotkal, chodil do archívů pro informace také jen v noci a mimo akademii moc nechodil. Jen nakupovat si chodil. Byl kvůli té smrti tak vystresovaný, až si ho vlastně skoro nikdo nevšímal. Vlastně, nikdo si ho nevšímal. Potřeboval to pořádně vysvětlit, ale nikdo takový nebyl. Potřeboval pomocnou ruku, ale zatím mu jí nikdo nepodal. Navíc ta válka která se právě blíží... Asi nepřežije, ale na druhou stranu věděl, že jeho mistr by to tak určitě nechtěl. Popravdě se mu na schůzi nechtělo. Skoro nikoho tam neznal. Jen o nich slyšel. Vůbec nevěděl, jestli na to vůbec má, být mezi těmi známějšími a slavnějšími na akademii. Dlouho se přesvědčoval, jestli tam vůbec půjde, ale po dlouhém rozhodování se oblékl, ozbrojil a vydal se na schůzi "těch slavnějších a známějších" mezi které on nepatřil. Po cestě šel a koukal pořád dopředu. Nekoukal po stranách, neotáčel se. Nějak mu bylo jedno, kdo si ho všímá a kdo ne. Jen tak procházel mezi mladými jedi za svým cílem. Jeho lokny se skoro nehly jelikož neotáčel prudčeji hlavou, ani se neshýbal. Očima taky neházel na strany, prostě šel pořád, kam ho nesly nohy. "Konečně" pro ostatní jedi se rozevřely dveře sálu a dovnitř vstoupil asi 185 cm vyskový nautolan odhadem 60 kg, který byl zamlklý. Velice se omlouvám za zpoždění. bylo jediné co řekl. Neuvedl důvod, neuvedl příčinu. Sedl si na své místo se svým jménem a jen zamlkle poslouchal, co kdo řekne. V jeho hlavě zatím vzpamatování prohrávalo svůj boj...
Ne, nejsem žena.
Obrázek

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Yavin IV - Akademie:

Tomu se říká příchod na poslední chvíli, prolétlo mi hlavou, když jsem dorazil na Yavin a rychlým tempem vyrazil směrem k sálu, do nějž bylo zasedání svoláno.
Člověk má po dlouhé době možnost si pořádně zalítat na B-wingu a než se stačí v novém kolektivu pořádně rozkoukat, hned ho pošlou zase zpátky na Yavin kvůli nějaké schůzi. Doufám, že k tomu je alespoň nějaký pořádný důvod.
"Pořádný důvod" znamená něco v souvislosti s válkou, ne další snahu kultivovat nový řád Jedi. Luka Skywalkera bezpochyby hluboce těšilo, že v chápání nutnosti zavést nějakou centrální kontrolu v různých názorových frakcích panovala téměř starořádová jednota.
A není co se divit. Každý si dělá, co chce - a kdyby najednou existovala Rada... au, to by bolelo, začít brát ohledy na jednotnou politiku Jediů.
Měl jsem za sebou poněkud úmornou cestu - přece jenom, X-wingy nejsou nejpříjemnější pro cestování přes půlku galaxie a nefunkční štítový generátor na tom nezměnil vůbec nic - a z představy politicky korektního diskutování jsem doopravdy neměl dobrý pocit.
Takže jestli dojde na přetřes Rada, mizím do jídelny a potom spát.
A poslat vzkaz Elyon. S mistrem Linxem měli své úkoly, a jak jsem je znal, pomáhání válečným uprchlíkům dostalo přednost.
Asi bych to se svým lítáním vzal stejně, pokud by to nebylo posláno na vyšší místa s žádostí o vydání patřičného rozkazu.

Při vstupu do sálu rychle přelétnu tváře již přítomných, a když zaregistruji mistra Koroka, cukne mi to v koutcích a zamířím jeho směrem.
Zdravím, mistře.
Ačkoli mám titul rytíře už delší dobu, pořád jsem k němu jako ke svému mistrovi přistupoval. Rancoří podíl na tom měla skutečnost, že nikdy nepřestal mít k mému chování poznámky a připomínky - a to v rozsahu, který jen málokteří z mladších mistrovských ročníků uplatňovali na SVOJE padawany.
No jo, no. Zřejmě patřím k té zdejší elitě, co má ještě starorepublikový výcvik. Pobaveně se ušklíbnu a zabavím si nejbližší volnou židli. Pohodlně se na ní uvelebit nejde ani omylem, ale sedět se na ní dá a to je to hlavní.

Postupně se dotrousily poslední zbytky těch, co se rozhodli dorazit.
Výborně. Tak to by se už pomalu mohlo i začít.

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Yavin IV - Akademie:

Mistr Korok přišel do zasedacího sálu dávno před všemi ostatními sezvanými. Samozřejmě ne proto, aby si zabral pro sebe nejlepší místo, i když to bylo stejně poměrně složité, protože židle byly všechny stejně nepohodlné, takže mohl volit jen prostor, do kterého umístí své staré tělo obestrřené velkou aurou Síly, ale proto, že cítil jistou důležitost tohoto setkání, doufal ve svou užitečnost a nějaké to vzrušení, které by mohl na sklonku svého dlouhého a požehnaneného života prožít, a také chtěl poznávat všechny další příchozí již od samotného počátku.

A to už se začali trousiti rytíři, ke kterým by měl mistr Korok hned na první pohled tolik výhrad, že by je ani nedokázal všechny zformovat do jednoho několika hodinového referátu a dalo se říct, že všichni příchozí mu byli téměr pro smích se svým, pro něj podřadným, novorepublikovým výcvikem. Jen jeden z příchozích byl v očích stařičkého mistra zvláštní a tím byl mladý rytíř Liam. Jeho první a zároveň poslední padawan, kterého potkal v nejtemnějších časem Republiky a kterého vycvičil podle starorepublikových zvyklostí, ve kterých sám Korok vyrůstal a které uznával.

Také tě zdravím, Liame. Jsme rád, že se opět setkáváme, i když byly časy, kdy bych tu radost jistě nepředpokládal.

Přitom se mistr ušklíbl a připomněl tak, že to s Liamem vždy nebylo lehké a i přes to, že byl skvělý žák, často rušil mistrům klid, který pro něj byl tak posvátný.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Republic Line

Class-II Star Destruktor "Independence"


Letmo jsem pročetl datapady, nashromížděné na mém stole. Upil jsem si z hrnku jednoho z oněch nechutných dryjáků a opět se ponořil do práce. Za poslední dobu jsem toho měl moc. I když jsem s Vongy bojoval mnohokrát, vždy jsem cítil nejistotu, když jsem se s nimi měl opět znovu setkat. Neměl jsem je prostě rád, předpokládám, že z nich neměl dobrá pocit nikdo. Já byl přidělen k expediční skupině, která měla prozkoumat něco v okolí Ilumu. Zrovna ve chvíli, kdy byly stavy pilotů nízké. Právě sem dočítal jeden z datapadů, když někdo vešel do mé kajuty otevřenými dveřmi. Nikdy jsme je nezavíral, doufal jsem ve slušnost důstojníků, že tam nevpadnou, tak jak to udělal právě tenhle důstojník, jehož jméno sem ani neznal, ba víc, jeho obličej jsem nikdy neviděl. Ani jsem ho nevyzval, rozmluvil se.
Pane, nesu vám živtopisy členů přidělených do vašeho týmu. Přešel ke stolu a položil je na jediný čistý roh pár datapadů, na každých byla stránka se stručným souhrnem. Letmo jsem je očima přelétl.
Celkem nic moc. Odvětil jsem, když jsem si rychle přečetl jejich "úspěchy", pokud by se tomu tak dalo říkat.
Máme malé stavy pane, nemůžeme si moc vybírat.
Odvětil důstojník.
Svolejte mi tyhlety hrdiny do zasedačky, do hodiny ať jsou tam přesně, vy také.
Rozumím pane.
Důstojník zasalutoval a vyrazil z kanceláře, já se obrátil zpět na datapady.

Dle všeho vlastně nic nevíme, právě my jsme "ti", kteří mají něco zjistit. O Ilumu jsem něco slyšel, ale nikdy jsem neměl nutkání se tam podívat. Kus ledu, na kterým se "pěstujou" krystaly. práce pro jedie, ale to by nemohli být senátoři tak sebestřední, aby tam někoho neposlali, kdo bude dělat zářezy jejich jménem. Nesnášel jsem politiku.

Asi za půl hodiny jsem přišel do zasedačky, neboli "Briefing room". Zasedl jsem ke stolu, a pročítal si životopisy všech, kteří mi přidělily.
Do oka se mi dostali dva. Jistý Thesan Ginewen a Dash Dreik, o kterém jsem slyšel už dříve. Byly to dva, snad jediný, trochu uschopní piloti. Čas se pomalu krátil, a já čekal, až se všichni uráčí přijít, aby jsme mohli tuhle "neštastnou wongskou událost" ukončit.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Girik Narth
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 356
Registrován: 20.8.2008 18:29:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Girik Narth »

Republic Line

Class-II Star Destruktor "Independence"
Po dvaceti letech se procházím po POŘÁDNÉ lodi. Jeden ze Star Destroyerů....
Zatracený Impové...
Pomyslím si a potlačím nutkání odplivnout si. Procházím chodbou svůj Bryar blaster u boku. Projdu pár chodbami až Briefingové místnosti. Vejdu a rozhlédnu se po místnosti.

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Republic Line

Class-II Star Destruktor "Independence"


Byla to už nějaká doba co se objevili první Vongové a flotila nestíhala zasahovat na všech místech. Když začala invaze byl jsem už celkem zkušený stíhač. Účastnil jsme se i poslední velké bitvy. Bitvy u Ithoru. Moje eskadra byla skoro smetena z vesmíru.Přežili jsme všeho všudy dva. Od té doby jsme nebyl přiřazen k žádné jednotce až nyní kdy jsem se měl hlásit na Independence. Přistál jsem se svým upraveným X-wingem v hangáru a po obdržení rozkazů jsem se vydal do brífingové místnosti.ISD bylo plné lidí a dalších bytostí. Za chůze jsem si upravil své dva blastery. Nějak jsem to okolí ani nevnímal. Když jsem létal byl jsem přidělen na jeden z ISD takže mi to tu nepřišlo ani tak ohromující jak novým pilotům co se tu procházeli poprvé. Pomalu jsme se blížil k zasedačce a viděl jak tam vstupuje nějaký další voják. Chvíli po něm jsem zaklepal na futra dveří. Jak jsem zjsitil dveře nebyly zavřené. Sekundu jsem počkal a pak vstoupil do msítnosti abych zjsitil u koho že se to mám hlásit. To mi v celém tom shonu ještě nikdo neřekl.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Jedi Line

Yavin IV - Akademie


Garth se marně snažil zhodnotit situaci. Po krátkém rozhodování nakonec usoudil, že nejlepší strana je ta, kde se nachází poměrně atraktivní twilečka s velmi „jednostraně zaměřenými proporcemi.“ O onu hromádku něčeho co Jedi po větším zkoumání označil jako: „Bez sebevědomého Natuolana“ se přestal zajímat téměř okamžitě. Ovšem za chvíli se stalo něco co přitáhlo jeho pozornost.

Auu, ty rezavá plechovko... Co? Tak koukej ty bručoune... Ano slyšels mě. Až tam přijdeme, uvidíš jak mě budou všichni litovat...
Člověk ani nemusí otáčet hlavu, aby věděl o koho se jedná... Pomyslel si Garth a skutečně ani neotočil hlavu. Po chvíli zjistil, že se nemýlil. Jednalo se skutečně o nerozlučné droidí přátele R2-D2 a C3PO.

--- Počkej až tě... --- Dobrý den, já jsem C3PO expert na vztahy... Co to zase... Zatímco protokolární droid vychvaloval na stupínku své přednosti astromech prostě jen zahájil holografický přenos. Na obrazovce se objevil obraz Anakina Sola.

Vím, že jste zajisté čekali někoho jiného, nicméně se okolnosti vyvinuly poněkud jinak. Díky mojí matce jsme se dozvěděli pár užitečných informací o Wongských aktivitách na Ilumu. Vzhledem k nastávající situaci, byl vybrán tým Jediů, který bude situaci monitorovat:

Jména

Velitel: Garth Tujiwan
Zástupce: Korok Ti-Shan

Liam Corriolan
Aayla Ban
Hamish Diredusk

Holo přenos zmizel a Garth zůstal vyjeveně sedět na židli...
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Class-II Star Destruktor "Independence"

Konečně jsme se sešli všichni. Možná většina ani neví, kdo jsem. Jmenuji se Helmsley, admirál Keith Helmsley. Pro vás jenom admirál.
Admirál povstane, a přejede přes vás očima.
Vidím že se tu sešla nejrůznější sebranka, tak doufám, že mně nezklamete, až dojde na akci. Ale k naší misi.
Zapne holografické animace, na které se objeví planeta.
Tohle, tohle je Ilum. Určitě jsou zde i takoví, kteří o ní nikdy neslyšeli. Buďte rádi, je je tam zima. A navíc Vongové. A to je i účel naší mise. Nebylo mi řečeno o nic víc, než já říkám zde vám. Jdeme zkontrolovat, co se tam skutečně děje.
Cvakne tlačítkem na ovladači, a naskočí další animace.
Tohle jsme my, pokud vám to nedošlo...ukáže na jeden destruktor...a tohle budou Jediové. Ano, ti letí také.
Dalším cvaknutím se projekce vypne.
Víc nám toho k dispozici dáno nebylo, teda mimo informací o Vongech, Ilumu, tedy vše, co sem tady řekl. Pokud by jste si to chtěli zopakovat, máte to ve svých datapadech, které před váma leží, a většina si jich asi ani nevšimla.
Admirál se odebral k východu. Než ale vyšel z místnosti, zastavil se.
Až bude čas, bude vám to oznámeno. Do té doby máte volno. Rozchod.
Nyní už jednou provždy opustil místnost, a nechal vás tam sedět, vás, tedy 5 velitelů různých letek.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Jedi Line

Yavin IV - Akademie


Sotva dorazili poslední rytíři a zaujali svá místa, objevili se i jisté dvě plechovky. Konkrétněji zlatavá plechovka s bohatou slovní zásobou a astromech.
Výborně. Takže o Radu nepůjde. Nejspíš nám mají přehrát nějakou zprávu a... a určitě nejen tohle.
Zbystřil jsem pozornost.
Z toho MOHL být úkol.
Blbost.
Spíš seznámení co největšího počtu rytířů Jedi operujících v terénu s nějakým novým, zásadním taktickým plánem, který bude vyžadovat plnou koordinaci činností.
Že se tak dbá na koordinaci.
Nu, nedbalo - a to byl taky ten problém.

Než mozek stačil vytřídit všechny alternativy, došlo k promítání.
Wongové na Ilumu?
Co tam dělají, to dostali chuť na zmrzlinu?
Někdo by už měl Yvovi vysvětlit, co je to redukční dieta.

Nepatrně mi cuklo v koutcích.
Informace to byly pofidérní, ale veřejné porady nejsou od toho, aby se na nich řešily jiné věci než ty, které se dříve či později rozšíří samovolně prostřednictvím drbů. Tomu se říká předcházení zmatkům.

Ani mne nepřekvapilo, když jsem se ocitl na seznamu účastníků zájezdu, a podstatně se mi ulevilo, že hned pod čarou oddělující velení. Znamenalo to možnost užít si všechnu dřinu a legraci, aniž by bylo třeba působit jako vzor jedijských ctností a věnovat se pozitivnímu vlivu na ostatní rytíře, o papírování nemluvě.
Spíš mě zarazilo jméno našeho velitele. Nikoho jsem si totiž pod ním nevybavil. O Aayle toho kolovalo spousta, s Hamishem jsem se několikrát setkal, ale Garth Tijiwan...?
Asi někdo z nadějných mladších, usoudil jsem a rozhlédl se po místnosti. Po chvíli jsem si všiml vyjeveného mladíka směstnaného mezi Hamishem a Aaylou. Sice se zdálo, že rytířem Jedi není zrovna dlouho, ale to v téhle době vůbec nic neznamenalo.
Jak to vypadá, většina týmu už začala se seznamováním, zazubil jsem se a přesunul se ke zbytku skupinky, protože se dalo předpokládat, že Garth zorganizuje předběžnou poradu.
Začínal jsem mít z dnešního dne výjimečně dobrý pocit.
Tak tohle za to ztracené lítání nejspíš doopravdy stojí.
Jo.
Yvo bude mít bezpochyby radost, až ho klepneme přes prsty.

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »


Jedi Line

Yavin IV - Akademie


Hm, po dlouhé době opět na nějakou misi. Že bych se vrátil do mladých let a pořádně si to užil? Jen doufám, že když jsem tím zástupcem, nebude náš velitel žádný nezkušený hlupáček.

Korok zapřemýšlel a následně se rozhlédl kolem a když zaregistroval Liama, který se zvedl a zamířil ke zbytku vyvoleného týmu, rozhodl se ho následovat. Pomalu vstal ze svého místa a o své staré holi se vydal směrem k hloučku mladých, kde by měl být i ten Garth. Korok ho poznal velice snadno díky pocitům a ozvěnám myšlenek, které zachytával, a díky kterým se mu začínala tato mise zdát trochu jako pod slabým vedením.

Snad to ten kluk zvládne. Jen doufám, že nečekají, že ho budu něco učit. Když to nebude zvládal, tak ho prostě budu kritizovat tak dlouho, dokud mu to nepůjde.

Mistr se ušklíbl a došel až ke zbytku rytířů, které pozdravil pokynutím.[/b]
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Bastila Shan
Učedník
Učedník
Příspěvky: 201
Registrován: 17.10.2007 19:17:32
Bydliště: Talravin
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Bastila Shan »

Jedi Line

Yavin IV - Akademie


Po chvilce sezení a koukání do zdí se konečně s otřesnými připomínkami přibatolil C3PO a těsně za ním - dalo by se říct, že do něj najížděl schválně ze vtipu, R2D2. Jen jsem tam tak seděl a okrajově poslouchal záznam Anakina Sola. Po přehrání záznamu mě zarazilo, že mé jméno bylo řečeno jako poslední, jako bych byl méněcenný, ale poté mi došlo že to bude blbost, ikdyž se ke mě nikdo zrovna extra slušně nechoval. Jediné slušnosti jsem se zatím setkal od Liama. Ten mi přišel přátelský. S mladíkem sedícím vedle mě jsem si ještě nepovídal, ale myslím si, že to je asi ten velitel. Ta dáma za ním, jediná na výpravě byla pravděpodobně Aayla Ban. Takže zbýval ještě ten stařík. Korok. Přišel mě zkušenější, mnohem zkušenější než Garth. Mohl to samozřejmně být jen můj názor, ale něco mi říkalo, že nebyl. "Takže co??? Budem tu jen tak sedět???" Přišlo mě jasné, že se na Ilum nedostaneme Asgardským teleportérem, nebo transportními kruhy, či Hvězdnou bránou. Budeme muset prostě zvednout zadky z těch nepohodlných, záda lámajících židlí. "Tak lidi... Mě už bolej záda z tejch židlí. Proč nemáme něco pohodlnějšího???" Jeho tělo se náhle uvolnilo. Už neprožíval smrt. vzpamatování použilo dalekonosné katapulty a zničilo hrad sebeobviňování. Na chvíli je to zastaví, ale vzpamatování bohužel zapomnělo zabít dělníky, takže hrad bude brzy postaven znovu.Pak že se neumim odvázat. Liame, dlužíš mi 5 kreditů. Vyhrál jsem.
Ne, nejsem žena.
Obrázek

Uživatelský avatar
Girik Narth
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 356
Registrován: 20.8.2008 18:29:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Girik Narth »

Republic Line

Class-II Star Destruktor "Independence"
Parchant...
Ulevím si poté co admirál opustí místnost.
Správnej velitel se chová k mužům uctivě... za Rebélie byli lepší vůdci.Řeknu spíše pro sebe a ponořím se do vzpomínek drbajíc svou bradku...

***
Hoth, základna Echo

IMPERIÁLOVÉ ÚTOČÍ!!! IMPOVÉÉ!!!
Cože?!
Tak vstávejte chlapi vstávejte... jedu jedu jedu.
Vstávám z postele a běžím do zbrojnice s ostatními z mé čety... Popadnu první pušku kterou uvidím a běžím přes chodby do zákopů. Velitel Anderson už tam je a pálí z WEBu na Impy.
Výborně Thesane pa-... áááh...
Velitel se hrotí k zemi s výbojem v hrudi k zemi.
Ne,ne,ne... vy sv*ně Imperiální.
Dere se mi skrz zaťaté zuby když se stavím k WEBu a začínám střílet na Impy...
Jeden,dva,tři,čtyři...
Počítám ve vzteku zabité Snowtroopery.
AT-AT!!!
CO?!
Bum... rána... letím vzduchem a dopadám na tvrdý sníh... někdo mě táhne a pak tma...


***
Trhnu sebou abych se probral ze vzpomínek... seberu datapad,vstanu a zamířím k ubikaci.

Zamčeno

Zpět na „Ostatní“