MPMV

Ostatní uzavřené projekty, MPMka a podobné ...

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Sklepení (Oelman Oos Quirk )

Nikdy jsem nebyl z těch, kteří projevovali své hrdinství okatě a všem na odiv, nepatřil jsem ale ani k těm, kteří se zbaběle utíkají schovat pod svou postel a modlit se, aby byli ušetřeni...

Teď jsem se však chtěl zachovat tak, jak velelo mé postavení, nebo spíše upozornit na to, kde je mé místo: "Když dovolíte, drahá, přece jen nejsem školen pro tyto mimořádné situace... a popravdě nejsem vyškolen na nic víc, než je moje vědecká práce. Takže mě omluvíte, že...? Nechci překážet..." dodal jsem a provinile jsem se podíval na Arwola, zda mě pochopí.

Díval jsem se s podivným pocitem na skupinku, formující se k průzkumnému výstupu nahoru nad sklepení základny a myslel na jedinou věc: Snad se jí nic nestalo, mojí vzácné a milované rostlince... Ach, snad je v pořádku...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

VIP Line (Dam Nidgel)

Corellia, Hangár:
Nadávky velitele pronásledovatelů jsem už moc nevnímal, ale rozhodně mi udělaly drobnou škodolibou radost, když jsem mizel v tunelu kamsi. Ono kamsi mě temným tunelem bez osvětlení po chvilce dovedlo až do prostoru nějakého hangáru, kde na mě čekaly dvě osoby. Nezajímavý muž a mnohem více zajímavější zrzka, které věnuji jeden ze svých milých úsměvů.
Obávám se, že pouze major madam. Další povýšení byla bohužel určena protekčním členům armády, jeden z důvodů mé brzké výslužby.
odpovím zrzce a lehce se jí ukloním, jak bývá zvykem při mnohem společenštějších událostech.
Rozcvička se vždy hodí, každopádně plán úniku byl hodně odfláknutý a jeho autorovi bych doporučil lekce strategie nebo alespoň plánování. Vše mohlo jít mnohem hladčeji.)
přednesu zároveň kritiku hodně obecným tónem, protože nechci riskovat, že bych mohl případně urazit onu zrzku, pokud by v tom měla prsty. Rozhodně ne příliš brzo.
Ale, kamže máme nyní namířeno ?
dodám nakonec a čekám, co mi mí noví společníci sdělí.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Jedi line

Na Ilumu (Liam Corriolan)

Důvod hlídkování mi připadal srozumitelný víc než dost - někdo s dostatečným přístupem k informacím usoudil, že v případě řádu Jedi by mělo platit "(ne)důvěřuj, ale prověřuj". Stejně jako my měla Helmsleyho loď monitorovat dění na Ilumu - rozšířeně o naše aktivity.
Že sem na takovouhle v zásadě banální misi poslali zrovna tohohle admirála mi přišlo vážnější, velitele jeho formátu by bylo třeba jinde - ale nejspíš to byl signál, do jaké míry Jediům nedůvěřují.
Jenže to už si Garth všiml těžko přehlédnutelného.

Jak to vypadá, admirál Helmsley má příležitost zrealizovat svůj plán a krýt nám záda, shrnu situaci kousavě.
Jinak... admirále, jestli máte spojení na zbytek vašich lidí, zkuste dostat jakoukoli informaci, která by mohla při jejich hledání pomoct. Orientační body, cokoli. Hádání je sice fajn věc, ale musíme je najít - a na to odhady zrovna stačit nemusí.

Vzápětí se připojím k Tujiwanovi, zatímco zbytek skupinky se drží spíš vzadu.
Stručné dotaz, veliteli, obrátím se na něj tiše, aby to byl rozhovor jen mezi námi, zbývá něco z původních plánů, nebo se přechází do módu plné improvizace?
Pokud do toho můžu nějak mluvit - především bychom měli zjistit, co se to tam
- kam teď jdeme - děje. Plus najít naše a Helmsleyovy MIA.
Teď jsme na jedné lodi a bude fajn, když na ní budeme i při odletu z planety.
Admirál se sice tváří, jak se tváří, ale... ale.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Jedi line

Na Ilumu (Garth Tujiwan)

Garth měl tisíc chutí zastavit se uválet pořádnou sněhovou kouli a na vyjevení protestu je hodit do toho chumlu, který se mu začal nepříjemně hromadit. Počínaje nepříliš prospěšným Admirálem a konče faktem, že ztratil dva členy posádky a Korok svým mlčením hloubal bunkr.
Copak jsem jediný, kdo musí tahat za provaz?
Tahle otázka ho provázela už delší dobu.
Všechny ty testy a přípravy… Připadám si jako loutka jdoucí po nalajnované pěšince. Musel se usmát nad ironií tohoto přirovnání.
Momentálně se celá tahle akce odvíjela striktně podle plánu.
Nepočítaje, tu část s volným pádem samozřejmě…

Z úvah ho náhle vyrušil Liam, který se rozhodl vystoupit s řady a oddělit se od skupiny. Nebylo to snadné, protože Tujiwan natáhl krok a udával tempo. Nakonec se však přece jen dostal natolik blízko, aby mohl započít dialog.
Řekl bych, že se jedná o kombinaci „Republika hledá talent a uteč, když to dokážeš.“ - Potíž je ta, že zřejmě nesplňujeme kritéria… Odpověděl velitel na otázku a zastavil se na jednom s kopců, kde byl poměrně dobrý přehled o situaci.
Budova se ocitala v plamenech a záhadný paprsek vesele trylkoval v atmosféře.

Admirále?! Garth lehce zvýšil hlas, aby bylo jasné, že ohňostroj „na živo“ mu dokonale stačil prožít v lodi.
Jsou zde nějaké únikové cesty? Tady už končí veškerá legrace a s klidem vám můžu oznámit, že Republikové rozkazy jsou mi lehce cizí. Takže hejbněte zadkem a začněte něco dělat! Prohledejte s mistrem Korokem možnosti únikových cest, já s Liamem jdeme na průzkum…

Pomyslná sněhová koule zasáhla cíl…
Nějaké připomínky?
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Jedi line

Na Ilumu (Liam Corriolan)

Je to ještě trochu složitější, ale zhruba správně, ušklíbl jsem se nad Garthovou definicí Helmsleye.

Vzápětí se mi naskytl pohled, bez nějž bych se radši obešel.
Záhadná exploze z útrob budovy, na první pohled republikové, nepříjemně povědomý paprsek - a co možná ještě hůř, nevypadalo to na nějaký násilný vpád do budovy.
Garth zatím odnaviguje mistra, aby dohlédl na admirála, a admirála, aby pro změnu dělal taky něco užitečného pro tuto galaxii... errr... pro tuto výpravu.

Tedy, buď se tu něco dokonale podělalo, nebo tomu dokonalému podělání pomohli vongové, konstatuji očividnou věc.
Spíš to druhé, protože by na takovýhle projekt nenasadili bandu nezodpovědných idiotů.
Ale jestli je to skutečně sabotáž a infiltrace, tak to má na svědomí odhadem tak něco do velikosti uvítacího výboru. Víc by do základny nasadit ani nemohli. Takže bychom jim měli včas zarazit hraní si s technikou; ať si zůstanou hezky u pěstování zeleniny. Plus jestli je nezarazíme, tak záhy nebude, jak se z té ledové hroudy dostat...

Naznačím své vidění situace, které se mi naprosto nelíbí - ale s kterým nenadělám nic.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Sklepení (Oelman Oos Quirk )

Těžko říct jestli tvé rozhodnutí zůstat v krytu bylo, či nebylo vhodné řešení. V momentě, kdy nouzovým východem zmizel poslední vědecký pracovník a malá skupinka odvážlivců se vydala hledat svého velitele, přepadla tě nevolnost ještě silněji než prve. Před očima se ti dělaly mžitky. Někde nedaleko od tebe bylo slyšet skřípot a následný pád jakési konstrukce.
Nevolnost zesílila a najednou se na zemi z ničeho nic objevil krystal z ledové jeskyně, který jsi studoval. Nepamatoval sis, že bys ho bral z laboratoře.

Krystal se blyštil a vydával stříbrnou záři, která byla pro tento typ přes všechna využití jimž tyto zázračné nerosty vládly přece jen neobvyklá.
Po letmém dotyku se krystal na podlaze roztočil. Na protější zdi se objevila holografická podobizna mladého muže.

...Pokud tuhle zprávu přehráváte znamená to, že se přenos podařil. Naše obranné síly jsou v tuto chvíli již prolomeny. Vongům se povedlo díky kontaktům v Senátu a armádě eliminovat obranné protokoly. Hrstka Jediů spolu se mnou a pár dalších nyní řídí evakulační plán. Najděte způsob jak zabránit nejhoršímu. Od přijetí zprávy máte nyní tři standartní dny.Hodně štěstí, snad budete mít víc štěstí než my.

Garth Tujiwan konec...

Nahrávka skončila a spolu s ní zmizel i obraz.
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
Bastila Shan
Učedník
Učedník
Příspěvky: 201
Registrován: 17.10.2007 19:17:32
Bydliště: Talravin
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Bastila Shan »

Jedi Line

Ilum
(Hamish Diredusk)

Hamishova situace byla poněkud… …špatná. Poslední co slyšel: Držte se pohromadě. Pak „uletěl,“ přičemž spadl placákem do shěnu. Kde to sakra…?! <Liame?! Liame?! Hele, beze srandy. Odpověz. > Když mu došlo, že to zřejmně vtip asi nebude. Vzpomínal na let, že vypadl a vlivem bůhví čeho, asi větru, letěl sice k zemi, ale na druhou stranu, než dopadala loď. Ach… můj… bože…! Válim se sám v hlubokym sněhu, příliš daleko od své jednotky, nemůžu se spojit s nikým a ještě k tomu… pokusil se pohnout nohu směrem od těla, přičemž mu noha sklouzla jakoby dolu, škubla s celým tělem, které se tak přiblížilo k onomu místu, pak sklouzla druhá noha a milý rytíř jedi začal jednat. Musel si škrábnout a rejpnout do ledu, aby se vyškrábal nahoru. … ležim malej kousíček od propasti. Áááá, bože bože bože. Překontroloval svůj přehnaně naplněnej opasek světelnými meči, ano, byli tři, supr. Tedy vstal a pokusil se vydat na cestu k dřívepadajícímu vraku, který nás vezl na Ilum. Ne, to snad ne! Snad to není za tou propastí? To nepřeskočim, ani kdybych měl štěstí jako mistr Skywalker. Ok, co udělám? Asi budu muset počkat a vyhledávat změny v síle, jestli se něco neblíží. Třeba sith, Vong, nebo Bantha. Mno, anebo, nejméněpravděpodobné, jedi. Největší šanci dávám banthě. Jo, byl to člověk milující přírodu, vlastně víc, než moderní technologie, vyjma světelného meče.
___________________
Yo, to jsem tady fakt jedinej s částečným mečíkem? Mno, tak to je trosku sila. :)
Ne, nejsem žena.
Obrázek

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Sklepení (Oelman Oos Quirk )

Nikdy jsem neměl tak nezdravou barvu, ale při pohledu na krystal jsem zbledl, že i Twi'lek proti mně musel vypadat jako barevný... Mohl za to ten krystal! Přece ho znám, jak se sem pro pána dostal? napadlo mě a kradmo jsem se podíval, odkud sem spadl... Nebylo možné, aby si jej někdo odnesl ze zabezpečené pracovny, já sám jsem ho dobře uschoval. Měl sloužit mým výzkumům. Tak proč je zde???

Z krystalu se posléze stalo něco, co by nenapadlo ani největšího fantastu: Holopřenosová schránka...

Jen ohromení mě zastavilo, abych krystal ihned neuschoval u sebe v bezpečí. Společně s několika dalšími, co zůstali, jsem sledoval mladého Jedie, který zprávu nahrál. Poté přemůžu touhu zachránit můj cenný vědecký artefakt a rozhlédnu se po okolí: "Tak, má někdo nějaké návrhy??" zeptal jsem se opatrně. Zároveň jsem si pomyslel, že pokud toto byl pouze falešný krystal a celou dobu měl sloužit jako tajný holoprojektor, musím si rychle obstarat nový pro své vědecké bádání...
"Pokud mohu něco říci, panstvo" promluvil jsem do napjatého ticha, těkajíce přitom očima po druhých, "neměl by někdo uvědomit Arwola?"
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Jedi Line

V centru (Garth Tujiwan)

Garth se vydal do útrob komplexu s Liamem v patách.
Nevím co je horší: Jestli to, že jsme v ledové kaši nebo to, že se vzápětí dostanem do vařící kaše… Potvrdil si Tujiwan již řečenou myšlenku.
Vchodové dveře do komplexu byly silou výbuchu odhozeny kousek od vchodu.
To je paráda… Povzdechl si když spatřil třípatrové schodiště.
Pomocí Síly se vyšvihl vzhůru rukama se chytil zábradlí a přistál na konci.
Nikdy nechoď nahoru… Vzpomněl si na základní poučku akčních a hororových filmů.

Při vchodu do místnosti se dali zjistit dvě věci. Poničené vybavení a zmrzačené tělo pod jedním z trámů, pravděpodobně nějakého vědce. Zarážející, však bylo, že onen vědec měl nedaleko pohozenou zbraň. Ještě smutnější bylo, že šlo o mladíka jen trochu starší, než byl Garth sám.
Podvědomě začal pátrat po nějakých přeživších, ačkoli jeho primární starost byla vypnout tu řetězovou reakci co se řítila atmosférou.
Tak nejen, že tu došlo ke katastrofě, ale ještě navíc k vraždě…
Podívej se po čemkoli, čím by se dala ta věc vypnout! Křikl velitel na Liama.

Tak vypnout byste to chtěli? Ozval se statický hlas v jednom z nepoškozených mikrofonů.
Držím v šachu v hangáru tři svý lidi. Co ještě musíme udělat, abyste nás vy Jediové nechali být?

Admirále, kde máte ty odhodlané muže ha? Dostaňte se s Korokem k hangáru začíná tu být docela horko…
Vyslal Tujiwan signál skupince venku, avšak dál se snažil udržet rozhovor.
Takže za to všechno můžete vy? Zeptal se bezbarvým hlasem, až se sám podivil jak vyschle zněl…

V kaši (Hamish Diredusk)

Hamishe se zmocnil záchvat paniky. Ačkoli měl podle všeho arzenál světelných mečů, nebyl zrovna v záviděníhodné situaci. Spočítal si, že propast, kterou měl nyní před sebou asi nepřekoná. Napravo, asi 500 metrů od místa dopadu však bylo vidět tři malé tečky a jakýsi kouř…
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Republic Line (Keith Helmsley)

Illum

Díky! To bylo nádherný!
Zakřičí admirál když uvidí výbuch a zvedne se ze země. Poté si stoupne na špičky, jen tak jak mu to povrch dovoluje, rukou si zastíní oči a rozhlédne se okolo.
Žádné únikové cesty nenalezeny! Takže máme padla, co říkáte, mistře Koroku? Hmm?
...
Ach, mlčení znamená souhlas, takže tady rozbijeme tábor a na chvilku počkáme.

Opět se admirál posadí a sleduje svého nemluvného kolegu. Už pomalý upadá do spánku, když si vzpomene že se Garth dlouho neozývá. Opět se podívá na Koroka, který je stejně nemluvný jako před tím.
Garthe, ste tam? Co tam děláte takovou dobu?
Křikne admirál do komunikátoru, aniž by se zvedl ze země...
_______________________________________

Republic Line (Summerwindovy a Dash Dreik)

Illum, kousek od Vědeckého střediska

Co teď?
Otázka zůstala viset bez odpovědí. Snažili se zorientovat v prostředí, ale bylo jim jasné, že to je nadliský úkol.
Další pilot?
Ozval se opět Dash a opět se nedočkal odpovědi. Všichni zhlédli na přibližující se postavu.
Nevypadá na pilota...spíš Jedi...
_______________________________________

Ilum (Hamish Diredusk)

Bantha ani jiný zvíře (či jedi) se do několika hodin neobjevily, jak Hamish doufal. Protože mu ale začal mrznout ve sněhu zadek, rozhodl se vydat na cestu. Ušel ale pouze pár kroků a všiml si trojice, sedící u vraku.
Kvůli zimě a šoku že je sám si jich asi nevšiml dřív, ale jak se přibližoval, díky kombinéze jasně poznal, že se jedná i piloty...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Bastila Shan
Učedník
Učedník
Příspěvky: 201
Registrován: 17.10.2007 19:17:32
Bydliště: Talravin
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Bastila Shan »

Jedi Line

Ilum
(Hamish Diredusk)

Dá se říct, že celoroční bílá peřina oslepovala, více, než jsem tušil. Kosti jsem měl stejné silné, jako každý jiný, jen jsem věřil, že nemám nic zlomeného. Jako zázrakem, nic. Nějak jsem nepochopil, jestli je něco na nebi, ano i ne, jak jsem říkal, sníh dost oslepoval, i když slunce skoro nesvítilo. Každopádně to vypadalo, že jsem narazil na klidné místečko bez Wongů, což jsem neočekával už vůbec. Zatracená práce, o meč se neohřeju. Sakra, co to? Piloti? Skočim se tam podívat, hodilo by se mi něco na ohřání, je mi zima, a to solidní. Myslim, že musim přežít.Jasně, že musíš přežít, na co myslíš, tupče?Promiň. Jak se přibližoval, začínal být klidnější a klidnější. Pravděpodobně si mě všimli, kdo by si tak nevšiml Zelenýho nautolana v plášti rytíře Jedi. Na sněhové planetě. Pánové, jste v pohodě? Mě je dobře, jen mi je zima, neměli byste nějaký to udělátko?
Ne, nejsem žena.
Obrázek

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

VIP

Loď (Damm Nidgel)


Loď se odstartovala a nikým nerušena se dostala z povrchu planety. Mladík řídící loď cosi nesrozumitelně brblal, zatímco zrzka po delším přemýšlení se ti rozhodla odpovědět na otázku:
Já se jmenuju Rez, a tamto je Tien. Jsme něco jako dezertéři Mírové Brigády... ---
...Teda aspoň do doby, než se nám podačí přesvědčit ostatní!
Zachechtal se druhý zmíněný.

Loď mezitím skočila do hyperprostoru a definitivně jste tak Corellii nechali za zády.
Vyslali jsme tři týmy na různá místa, aby odstřihli komunikaci přes Jádro, ujala se slova Rez. Což znamená, že bezpečtnostní a obranné systémy byly vyřazeny popřípadě přeprogramovany. Aby však naši chlebodárci mohli začít tuto plošnou operaci potřebují deaktivovat štítové a obranné systémy na Coruscantu.
A pokud vím v Cukrkandlu Galaxie se dostanou pouze s nejvyšším stupněm pověření...
Přidal se Tien.
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Sklepení (Oelman Oos Quirk)

Odpovědí na tvé vyřčené i nevyřčené otázky byl další výbuch a tentokrát zřejmě někde přímo nad vámi, protože sklepení se začalo otřásat v základech. Jeden z vědců na tebe pohlédl:
A to jste říkal proto, abyste tam šel nebo abyste nás ještě více vyděsil?
Píská mi PDA!
Ozval se někdo další.
A co? Otázal se prvně zmíněný vědec.
Něco se děje v hangáru! Přišla odpověď.
A to poznáš jak?
Tepelné čidlo.
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Jedi line (Liam Corriolan)

Ilum

„Hm, začít se chovat slušně, přestat si hrát na teroristy, a vypnout tu reakci?“ mimoděk konstatuji suše a rychle pohledem přelétnu po místnosti.
Celá ta situace je v něčem nepříjemně povědomá, jenom místo mučírny na Stínové akademii tohle byla kapku alternativní variace na laboratoř…

…zatraceně, ti hajzlové to museli nějak spustit!
Nějaké ovládací centrum, podobné projekty přece nejedou na snadno přenosné červené tlačítko!


Klasické řešení, totiž vyvýšená, zaplexisklovaná terasa nad samotným sálem, nicméně chybí a vybavení je natolik zdemolované, že otázka, zda stejný trik, jaký se „vyplatilo“ použít v Brakissově létajícím cirkuse, je sama o sobě dosti irelevantní.

Rychlý pohled očima tedy provází i rychlé prohlédnutí v Síle, vlastně jen bleskové soustředění se na to, kde by mohl být zásadní zdroj všeho toho problému.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

VIP Line (Dam Nidgel)

Loď:
Zrzka se mi představila jako Rez, což odpovídalo nejspíše nějaké přezdívce, i když u Tiena se mohlo klidně jednat o jméno.
Rez ... jako Rezka, to zní hezky.
pobavím se svou myšlenku a nepřestávám se na Rez usmívat a ignoruju slovo dezertéři. O Mírové Brigádě jako o samotné si však už pomyslím své, protože to nebyli žádní skuteční válečníci, nic, co by mě nijak výrazně uchvátilo.
Dobře a jaká je tedy náplň vás, jakožto něco dezertérů Mírové Brigády ? Co ta měla na plánu, to zhruba tuším, ale u vás nemám jaksi ponětí.
pousměju se a snažím se zachytit vše, co mi nyní poví, protože to může být více než důležité. Hlavně v tom, abych věděl, jak hodně vážně je mám brát, i když Rez bych bral ... ale někam jinam.
A ode mě čekáte, že moje Republikové ID bude čistě náhodou ještě platit a já se tam dostanu ?
pousměju se pobaveně.
Základní pravidlo - zjisti všechny dostupné informace o nepříteli, příteli a především o zaměstnavateli.
připomenu si některé poučky, které jsem si dlouhá léta vstřebával do paměti a mnoho z nich i využil v praxi.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Ostatní“