Boj o přežití

Ostatní uzavřené projekty, MPMka a podobné ...

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Neznámá planeta, Pilotní kabina:
Po vstupu do kabiny jsem nebyl příliš nadšen zjištěním, že se tu kromě oovládání loďi prakticky nic potřebného nevyskytuje. Zasednu tedy do jednoho z pilotních křesel, které mi jsou poněkud těsně a zadívám se na menu. Zatímco si budu prohlížet menu, tak budu i pravidelně pokukovat po displeji se stavem požáru, abych věděl, kdy je zapotřebí uniknout před explozí nádrží s palivem.
Informační systém ?! Jak s tímhle ti blbí imperiálové řidí loď ?
pomyslím si zklamaně, ale rozhodnu si nejdříve nějaké informace zjistit. Jako první mám v plánu se podívat na poslední záznamy palubního deníku, který by snad mohl prozradit lokaci, kde jsme havarovali. Další na řadě bude položka aktuální úkol, potét záznamy o vězních, kde mě bude zajímat hlavně bothan a člověk, kteří jsou se mnou na úniku a poté přelétnu i poslední dvě položky, jestli tam není něco zajímavého. Mimojiné se zkusím lokalizovat něco, co by připomínalo vysílačku, abych to přinejhorším zkusil vyrvat a vzít s sebou, pokud možno vcelku. Kdo ví, třeba by se nám to mohlo hodit.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Neznámá planeta, Sklad transportu:

Dost rychle jsem rezignoval na prohlížení beden a rychle jsem jednu po druhé začal vynášet ven do dostatečné vzdálonosti od lodi. Při nošení nahlas zavolám a doufám, že mě uslyší můj velký "přítel" a přijde mi pomoct.

Hej otesánku! Je tu plnej sklad a já mám jen dvě ruce, co se takhle přestat flákat a jít mi pomoct s nošením, než to vyletí do vzduchu?!

Během toho přemýšlím, jak dlouho asi tak ještě může trvat, než se ohen zmocní nádrží a ty potom vyletí do vzduchu. Vizuálně z venku proto oheň kontroluji s každou odnesenou bednou a spoléhám na svůj instinkt dobrého zloděje, který ví, kdy má vypadnout.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Funny
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 574
Registrován: 03.11.2008 21:14:11
Bydliště: Mantichora (Křižník třídy Consular)

Příspěvek od Funny »

Neznámá planeta, Pilotní kabina:

Talz se rozhodl prohlédnout si nejprve “palubní deník“, aby zjistil, kde loď ztroskotala. Naštěstí to vypadalo, že se počítač nepoškodil, nýbrž se žádané informace hned zobrazili.

Kód: Vybrat vše

Podle plánu jsme odletěli z Kesselu, odkud jsme převáželi nebezpečné zločince, na Coruscant, kam jsme bez zpoždění dorazili a přibrali další dva vězně. K Dathomiru jsme dorazili také podle plánu, ale hned na nás zaútočili piráti -
Zde záznám nečekaně končil, další položka, jenž Altim otevřel, byla “aktuální úkol“.

Kód: Vybrat vše

Trasa: z Kesselu, přes Coruscant, na Dathomir
Úkol:  převést nebezpečné zločince a zásoby do Imperiálního vězení
Posádka: 2 piloti, 2 strážní
Další položkou byly “údaje o cestujících“.

Kód: Vybrat vše

Položka nedostupná.
Objevilo se na obrazovce, takže počítač byl přece jen poškozený, poté však Talz uslyšel Bothanův hlas, jak volá o pomoc s vynášením beden ze skladu, a tak bylo jen na něm, jestli mu pomůže, nebo ne a bude pokračovat v získávání informací. Aby se měl rozhodnutí lehčí, tak pohlédl na displej ukazující stav požáru. Ten se rychle rozšiřoval a k nádržím s palivem mu zbývalo urazit asi deset metrů.

Neznámá planeta, Sklad transportu:

Bothan mezitím vynášel jednu bednu z transportu za druhou, a pokusil se si na pomoc přivolat i Talze, kterému to pude určitě rychleji. Neztrácel ale čas čekáním na něj a vrátil se do skladu. Když odebíral další bednu u stěny transportu, všiml si, že je tam nějaký štítek a prohlédl si ho.

Kód: Vybrat vše

Modře označené bedny: Vybavení věznice
Černě označené bedny: Zbraně a vybavení pro dozorce
Červeně označené bedny: Zdravotnický materiál a potraviny
Dříve k tomuto označení beden nepřikládal příliš velkou pozornost, protože ve spěchu neměl čas si prohlížet každou bednu a přemýšlet, co znamená, ale nyní mu to dávalo možnost zefektivnit svou snahu.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Dathomir, Pilotní kabina:
Moc informací mi toho opravdu počítač nesdělil a bylo mi jasné, že bouchání do něj tomu asi nepomůže. Alespoň jsem věděl na jaké jsme planetě, což mi toho však příliš neříkalo, protože kromě Alzocu a planety, kde jsem otročil impériu jsem nic jiného nepoznal. Tedy ještě jsem slyšel o Coruscantu, ale to je opravdu asi vše, co bych mohl napsat do testu o astronomii. Vzdálenost požáru od palivovýchnádrží taky jasně indikovala, že času je opravdu málo, takže jsem se tu už nehodlal zdržovat a vyrazil za tím přihlouplým bothanem, který mě furt tak tupě uráží. Dorazím tedy až k němu s cílem ho odsud vyhnat, než bude pozdě, přecejenom by ještě mohl být užitečný. Vecpu se do onoho skladu, kde je množství beden, popadnu nejbližší s červeným pruhem, hned potom co nějakou jinou vyhodím ven, co nejdál od lodi, hlasitě na něj zapískám tónem, z něhož mu musí být jasný, že beru tuhle a mizím odsud, abych pak vyskočil a začal se vzdalovat co nejdál od loďi, která brzo vyletí do vzduchu.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Neznámá planeta, Sklad transportu:

Po několika dalších vynesených bednách, které by podle barevného označení měly obsahovat zdravotnický materiál a nějaké to jídlo, se přiřítil můj velký spolupřeživší veliký společník.

No to je dost, že jdeš! Myslel jsem, že to tu odedřu sám. Dočet ses aspoň, kdy to bouchne?!

Vyštěkl jsem na něj ve spěchu pro další bednu, ale v zápětí mi už bylo podle jeho naléhavého tónu a rychlosti, se kterou se s popadenou bednou hnal ven, že to nebude určitě už moc dlouho trvat. Proto jsem taky vzal poslední a pádil jsem za chlupáčem daleko od lodi.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Funny
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 574
Registrován: 03.11.2008 21:14:11
Bydliště: Mantichora (Křižník třídy Consular)

Příspěvek od Funny »

Dathomir, Okolí transportu:

Oba dva přeživší vězni z Imperiálního vězeňského transportéru se začali co možná nejrychleji vzdalovat od lodi, která má brzy vybuchnout, aby si zachránili život. Sice běží o něco pomaleji, především Bothan, protože nesou každý jednu bednu, ale i tak stihnou doběhnout téměř až k Jadeovi, než transport vybuchne. Ihned se otočí, aby je jen oslepil výbuch lodi, v níž ještě před chvílí byli. Naštěstí stromy zachytí většinu kusů letících jejich směrem, a tak se nezraní. Transport nyní hořel a spolu s ním vše, co bylo uvnitř. Křik z lodi již utichl, nýbrž vězni zemřeli při výbuchu. Bedny, které Borsk stihl vynosit ze skladu a mohly by se hodit, stále zůstávají asi deset metrů od hořící lodi a vypadají nepoškozeně, nebo alespoň minimálně. Jade samotný zůstává v kómatu a obsah zachráněných beden by se mu hodil asi nejvíce ze všech třech přeživších vězňů.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Dathomir, Okolí transportu:
Úlevně si odpísknu, když zjistím, že já i člověk jsme v bezpečné vzdálenosti, kam se stihl dostat i bothan. Těžko říct, čím přesně to bylo, že mi nebyl nijak výrazně sympatický, ale něco ve mě mi říkalo, abych si na něj dával sakra pozor, i když jsme v tomhle teoreticky všichni spolu. Odložím tedy bednu, kterou jsem si sem s sebou donesl a vyrazím pro další, jež jsou poblíž lodi. Bylo by nemilé, kdyby na ně přeskočil plamen a my o jejich vybavení přišli sotva poté, co byly bedny zachráněny před horoucím peklem lodi, nebo toho co z ní zbylo. Neměl jsem v plnáu odnosit všechny bedny sám, dobře jsem rozpočítal polovinu a tu jsem mlčky odnosil k místu, kde jsme položili člověka.
Ještě by si mohl myslet, že bych snad pro něj chtěl otročit.
popísknu si ve svém jazyce, protože tomu stejnak nemůže rozumět a rozhodnu se otevřít jednu z beden, které jsme sem donesli, abych prozkoumal její obsah a zjistil, jestli v ní nejsou nějaké medikamenty, které by mohli pomoci člověkovi. To byl můj v současnosti primární úkol, než se budu moct starat, co s touhle planetou.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Dathomir, Okolí transportu:

Po výbuchu jsem ještě chvíli zůstal ležet na místě, na které jsem stihl doběhnout. Pouze se otočím čelem k lodi a prohlížím si, jak hoří a sbírám se z otřesení, které způsobila tlaková vlna a také ohlušující rána, když chytily nádrže plavidla.
Tou dobou však už opičák přenáš část beden, avšak bylo evidentní, že nemá v úmyslu přenosit všechno, což mě mírně rozlítilo, když jsem je já sám všechny musel vytahat z lodi. Vesměs však nosil jenom bedny s jiným než zdravotnickým materiálem, což bylo podle mě způsobeno jeho nízkým intelektem a možná z části také tím, že si nepřečetl vysvětlivky, co jaká barva skrývá.
Pozoruji ho do doby, než přenosí všechny "své" bedny a začíná robalovat první z krabic a hloupě namátkově vyhledávat kde asi mohou být zdravotnické zásoby.

Takys to snad moh odnosit všechno, ne?! Sakra. Pro tebe je to hračka, když seš takovej velkej!

Postěžuji si na jeho účet dostatečně silným hlasem a potom se pustím do přenášení zbytku beden, aby také nevzplanuly. Jako první vezmu bednu s červeným pruhem a donesu ji ke svému chlupatému příteli, aby nerozhrabal úplně všechno, než by se mu podařilo něco najít.

Doufám, že se vyznáš v ošetřování zranění, páč jinak to vypadá, že tenhle chlapík natáhne brka. Teda pokud už není tuhej.

Doplním to lehkým posměškem a nohou poměrně silně šťouchnu do člověka, abych zjistil, jestli žije.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Funny
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 574
Registrován: 03.11.2008 21:14:11
Bydliště: Mantichora (Křižník třídy Consular)

Příspěvek od Funny »

Dathomir, Okolí transportu:
Talz ke zraněnému člověku přenesl polovinu beden, které Bothan stihl vynosit dřív, než transport vybuchl, a začal hledat zdravotnické potřeby. Nejprve otevře červeně označenou bednu, zatímco Borsk začne přenášet zbylé bedny, které tam Altim nechal, bohužel v ní však nalezne jen blasterové pušky, granáty a pár dalších zbraní, jež se sice budou hodit, ale nyní ne. Poté otevře černě označenou bednu, v níž se skrývá to, co hledal, zdravotnické potřeby, především v ní jsou uloženy bactové náplasti, ale i další medikamenty, které může použít při léčení člověka. Mezitím se Borsk vrátí s první bednou a položí ji k ostatním. Než odejde pro ostatní, sdělí Talzovi svou nelibost, že musí také nosit bedny, a okomentuje Jadeův zdravotní stav, vše zakončí kopnutím do lidského těla, aby zjistil, jestli je stále na živu. Jako odpovědi se mu dostane jen těžké zakašlání, Jadeovi se ale pomalu začíná vracet vědomí.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Dathomir, Kraj lesa:
Nemístné komentáře bothana mi už upřímně lezou na nervy a vše dovrší tím, že si kopne do bezmocného člověka, který doposud leží ve stínu stromu. Rozhodl jsem se okamžitě něco udělat, aby tomu arogantnímu šmejdovi spadl hřebínek. Přesunul jsem se bedne se zbraněma a mrštil jsem po bothanovi granát, zajištěný samozřejmě, přecejenom bych odjištěným udělal víc škody než užitku. A pro jistotu jsem mrštil rovnou dva, kdyby se tomu prvnímu chtěl nějak vyhnout.
Jak by se líbilo tobě, kdyby do tebe někdo na zemi kopal - šmejde !
syknu podrážděně ve vlastním jazyce, čemuž nemá šanci porozumět a přesunu se zpátky k bedně s medikamenty, kde vezmu několik náplastí, nějaké prostředky proti bolesti a něco, co by mělo člověka trochu probrat k životu. Měl jsem v úmyslu to na něj vše aplikovat, samozřejmě za předpokladu, že bothan nebude chtít dělat nějaký další potíže, k čemuž se očividně narodil a nebylo se čemu divit, že ho imperiálové zavřeli.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Dathomir, Kraj lesa:

Prvnímu z letících granátů jsem se ještě naštěstí stihl mrštně vyhnout, avšak ten druhý mě již nemilosrdně zasáhl do boku, který jsem před prvním hodil stranou. Sykl jsem bolestí a padl k zemi, protože síla, se kterou byl granát mrštěn nebyla zrovna malá. Chytl jsem se za bok a snažil se zjistit, zda to není něco vážnějšího. Přitom jsem zařval na svého velkého společníka.

Ty debilní vopice! Co to tady na mě dohajzlu zkoušíš?!

Brzy na to jsem se ale se vztekem začal zvedat a zamířil jsem co nejrychleji k nejbližší bedně se zbraněmi (některé z hromady, kterou jsem ještě nepřenosil ke zbytku skupiny) a najdu blaster či pušku, kterou okamžitě na Talze namířím a položím mu otázku:

Tak hele, ty chlupatej sráči, teď mi řekni, proč bych tě sakra jen tak tady na místě neměl odprásknout?!

Se zbraní v ruce jsem si poměrně sám sebou jist, ale zuřivost mě pomalu začíná přecházet, takže již skoro ani neuvažuji nad tím, že bych zmáčkl spoušť.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Funny
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 574
Registrován: 03.11.2008 21:14:11
Bydliště: Mantichora (Křižník třídy Consular)

Příspěvek od Funny »

Dathomir, Kraj lesa:
Bothan se poté, co utržil úder zajištěným granátem do boku, svalil na zem, kde se trochu svíjel v bolestech a snažil se zjistit, jestli to není něco vážnějšího, ale kromě pořádné modřiny žádné následky mít nebude.
Talz se při tom neubránil zasmání, což Bothana ještě více naštvalo.
Zatímco Borsk šel k bedně se zbraněmi, Altim na Jadea aplikoval všechny medikamenty, které našel a uznal za vhodné, včetně injekce proti bolesti. U ní však nastal malý zádrhel, nýbrž injekce je vyrobena pro použití lidmi, a tak chvíli trvalo než ji dobře uchopil do svých velkých rukou a mohl ji na člověka aplikovat.
Mezitím měl Bothan úplně jiné starosti a to hledání zbraně, bez níž se bál, což bylo pochopitelné, a také vlastně i nemohl Talzovi postavit. Nakonec našel tradiční blasterovou pušku E-11, používanou Stormtroopery. Namířil ji na svého nového přítele, s nímž se kvůli jedné rozepři ještě příliš nespřátelil, spíše naopak, a vše doplnil ještě nevybíravou otázkou.
Adrenalin se u obou začínal vracet do normálu, když však uslyšeli zvuk speedermotorek, vše se změnilo.
Obrázek

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Neznámo kde... neznámo kdy

Černá tma se začínala odvracet a ustupovat světlu... Ještě chvíli to trvalo, než jsem otevřel oči. Stromy... hodně stromů, svěží vánek... Příšera nademnou... Lekl jsem se a trhl sebou, v tom jsem ucítil bolest, která do mě udeřila jako rozjetý speeder. V jedné vteřině jsem si pomyslel něco ve smyslu, že mě ta příšera zajala a zrovna mě mučí či se mě chystá zabít, ovšem během krátké chvíle mi vše došlo. Začínaly se mi vracet všechny myšlenky a vzpomněl jsem si na celý průběh situace, která se odehrála předtím, než jsem upadl do hluboké tmy... Ale co se vlastně děje teď? S očividným dotazem v očích jsem se rozhlídl kolem sebe a upřel svůj zrak na talze.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Dathomir, Kraj lesa:
Když na mě bothan namířil blasterovou pušku, tak mě na něj začal pomalu popadat vztek.
I kdyby tě sněžný slimák sežral, ty chlupatej skrčku !
Vykřiknu rozzuřeně ve svém jazyce a jsem připraven vyrazit, i kdyby mě jednou zasáhnul ... jeden zásah blasterovou puškou, ještě nikdy žádného talze neskolik, což tenhle skrček zdánlivě netušil. Náš spor náhle narušily dva nové faktory - probírající se člověk a podezřelý zvuk, který jsem po chvilce rozeznal jako speederové motorky. A protože jsem byl zatím jediný, kdo tušil, že jsme na Dathomiru, tak to mohlo znamenat jediné - další imperiálové. Bez váhání a hledění na ozbrojené bothana přiskočím k bedně s blasterovýma puškama a jednu hodím směrem k člověkovi. Sice to pro něj bude trochu krušné probuzení, ale situace si žádá své ... a druhou pušku popadnu osobně, i když mám radši jiný typ zbraní. Na spoušť naštěstí dosáhnu a rychle přemístím dvě, tři bedny tak, aby mohli krýt člověka, ale on měl skulinu k tomu, aby na přijíždějící mohl vidět. Několik dalších beden poté rychle naskládám na větší hromadu s mnoha prostory, kam potom rychle strčím bothana a rozhodnu se trpělivě čekat, než motorky dorazí až k nám.
Snad ten skrček nebude tak blbej a zůstane zalezlej dost dlouho na to, aby si ho nevšimli první ... každpopádně prťavej je na to dost.
pomyslím si, zatímco čekám na příjezd motorek, nebo další hloupou činnost bothana.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Dathomir, Kraj lesa:

Měl jsem toho chlupáče pořádně v hrsti a bylo jasné, že pokud by se nestalo nic nepředpokládaného, dal bych mu určitě pěkně na pamnětnou, ale stejně tak jako on, tak i já jsem si všiml že se člověk probouzí, ale co víc, stejně jako talz jsem také uslyšel zvuk motorů, který mohl značit jen přítomnost dalších, zřejmě ne příliš přátelských, společníků. Ve skrytu duše jsem doufal, že to nejsou imperiálové, i když i to bylo dost možné, protože pokud byli na téhle planetě, museli nás zachytit a k tomu ještě piloti, které talz vystrašil a vyhnal daleko odsud. Někdo minimálně o naší lodi prostě věděl.

Dál jsem tedy nedělal problémy s tím, že si to s tím velikým hmizákem vyřídím později a pomohl jsem talzovi se stavbou určité barikády z beden. Současně jsem také z jedné z otevřených rychle nastrkal do kapes pár tříštivých granátů, což se může vždycky hodit. To už mě však talz trouchu nevybíravě šoupl za hradbu z beden, a tak jsme společně čekali, svírajíc blasterové pušky (člověka nevyjímaje) až se ukáží návštěvníci na speederech.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Zamčeno

Zpět na „Ostatní“