Služba vlasti

Ostatní uzavřené projekty, MPMka a podobné ...

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Hvězda Smrti, cestou na výsadek

Lehce jsem si promluvil se svým bratrem, který mně zstihl nepřirpaveného, když jsem parkoval se speederem. Společně jsme se též zasmáli nad vojákem, který zahučel přímo do něčeho bůhvíčeho, a lesk jeho zbroje byl minulosti. Přešel jsem trochu více do popředí, úspěšně jsme se vyhl kapalině, sundal si přilbu a zaposlouchal se do zaujímavé rozmluvy dvou střelců, nad nimiž se nedá nic jinýho, než se zasmát. Jeden bratr přede mnou utrousí trefnou poznámku, na ní můžu říct pouze dvě slova.
Nesvatá pravda!
Díkysatanovy, konkrétněji díky pilotům jsme konečně přistávali, když se otevřela rampa a já jsem mohl vystoupit. Nic moc, když jsem se poprvé rozhlédl po okolí, ale nebyl sem moc nároční na bojiště. Ještě v transportéru si nasadím přilbu, právě včas, to když započne krycí palba, který nás spíše než kryla, potlačila. Opět jsem musel souhlasit s kolegou, nicméně nyní jsem nic neřekl.
Opět se ale ozval TK-185, který utrousil svojí rádoby vtipnou poznámku. A šup to, to ho zrovna někdo sejmul loktem. Já se vrátil zpět do lodi pro speeder, na který jsem nasedl a vyjel s ním ven, kde jsem si to namířil k bedně s vybavením a vzal si to, co nejspíše patřilo mně. Polní lékárničky, se kterýma jsem to uměl nejlépe, jeden senzor pro jistotu, nějákou munici a nasedl sem zpět na speeder.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Dufek56

Příspěvek od Dufek56 »

Hvězda Srandy/Smrti,cesta na výsadek

Pozoroval jsem TK-3743 jak se mu podařilo spadnout do kyble s odpadní vodou.Ta mu poté zadělala vizor helmy a tak jsem se nemohl divit dalšímu pádu.Pokusil jsem se vytáhnout blaster z pouzdra.Ten se měl však nešikovně zaklíněný a můj následná ještě nešikovnější pohyb ukazováčkem vyvolal střelbu z hlavně mého blasteru.laserové výboje projely pouzdrem a (jak všichni věděli) nekvalitní zbrojí,pravou nohou a skončily v noze levé.To vyvolalo u všech dávyvý smích a jden ze stortrooperů mě ze srandy dorazil E-11.Padl jsem mrtev na podlahu o ještě nižší kvalitě než byla kvalita zbroje (a že to už bylo co říct).

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Hvězda Smrti, cestou na výsadek

Chvíli jsem ve výsadku přemýšlel, zda je diskuze střelců k smíchu nebo k pláči, pak jsem nad tím jen v duchu mávl rukou, a dál si jich nevšímal.
Když jsme přistáli asi potisící jsem přehmátl na své DLT- 19ce.
Při zabezpečování přistávací zóny jsem si hlídal svůj sektor.
Ty jo, chtělo by to něco vyhodit do vzduchu, přece sem nepotáhnou pyrotechnika, když nebudou chtít nic vyhodit do vzduchu... teda vakua. Pár bouchátek bych mít sebou měl.
Začnou se mi lehce potit dlaně, jak bych něco odpálil.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Zamčeno

Zpět na „Ostatní“