1. MPM - Chyťte ho! (nebo ji? :-P)

Ostatní uzavřené projekty, MPMka a podobné ...

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Team lovců


Lukin & bogdan.g

Alderaan - budova mezigalaktické dopravy


V klidnější části jedné z hal se oba zabijáci poklidně domlouvali na dalším svém počínání. Kromě rozhodnutí, kdo co má udělat jim už nestálo nic v cestě k započetí uskutečˇování svého plánu. Jenom jeden drobný problém tu byl, a to ten, že si ani jeden z nich, při pobytu na Alderaan, zatím nevšiml žádného obchodu s převleky - což nebylo zas tak divné, protože kdo by potřeboval obchod s převleky v centru mezigalaktické přepravy? Tady se totiž asi maškarní plesy nepořádají.



___________________________
___________________________




Team lovců č.2


Dacan Melek

vesmír - loď Slavekiller


Většina z bytostí na tebe dost vystrašeně koukala, za dobu, při které sis promlýšlel svůj plán, sis je stačil prohlédnout a většina znich vypadali spíše jako farmáři. Nevypadali příliš nebezpečně a tak trochu sis pomyslel, že mezi tuhle sortu lidí přeci nepatříš. Když jsi procházel vězeňským blokem, všiml sis v lépe střežených celách mnoho nebezpečněji vypadajících mužů i žen, kteří asi právě proto, že se předpokládalo, že by mohli uprchnout, enbyli uvězněni dohromady.

Potom, cos přednesl lidem svůj návrh, přihlásili se ti dva twi´leci, jeden člověk a jedne bothan. Všichni z nich vypadali trochu lépe, než zbytek, ale také se nezdáli být příliš silnými nebo chytrými, avšak bylo na nich vidět, že by se odsud rádi dostali a tak se prosoukali až k tobě a čekali, kde jim určíš jejich pozice a řekneš, co přesně mají udělat. Všichni vypadali, že z tebe mají respekt a také snad tak trochu doufali, že tyje dokážeš osvobodit.





___________________________
___________________________





Team Jedi


Mathew & Pear

Alderaan - budova mezigalaktické dopravy


Mathew se konečn, po ošetření několika bytostí, dostal pryč z haly plné mrtvol a zraněných, protože konečně přispěchali lékeřští droidi, kteří se již postaraly o přeživší. Také přispěchaly pořádkové síly, které jistě brzy začnou vyšetřovat příčinu výbuchu a hledat viníka. Mathew se nejprve spojil s Billem, který mu v zápětí odpověděl očekávajíc, že se zase brzy setkají, protože jeho pátrání byl ozatím naprosto neúspěšné. Mathew ještě potom požádal velitele pořádkových sil o sledovací zařízení. Ten mu odpověděl stučně a rychle:

Ale jistě, že rytíři Jedi takové zařízení můžeme poskytnout. Dojděte si do kontrolní místnosti. Najdete ji jednoduše, vstup je v hlavní vstupní hale u přepážek, kde se prodávají letové doklady. Teď mě ale omluvte, mám tu práci.

Potom už se Mathewovi nevěnoval a odešel.

Dacen Melek

Příspěvek od Dacen Melek »

vesmír - loď Slavekiller

Podíval jsem se těm čtyřem odvážlivcům, co se mi rozhodly pomoct, a řekl:
Výborně, alespoň někdo mi pomůže, tak fajn, řeknu vám, jak se rozmístíte.
Ty a Ty!
Ukázal jsem na Twi´leka a bothana
Se postavíte vedle dveří naproti sobě. Za vás si stoupnu ti dva lidé,já budu stát rovnou u dveří a pokusím se jednomu z nich sebrat zbraň. Vy čtyři se na ně pak vrhnete a pomůžete mi, jasne?
Všichni čtyři souhlasně kývli a postavily se na své pozice. Já sám jsem si stoupnul těsně před dveře a čekal na droidy.
Chvíly jsme čekaly, když se za dveřmi ozvaly kroky

Meris

Příspěvek od Meris »

Hangár-moment překvapení

V okamžiku kdy se roztrhaly hangárové dveře,začalo mi pískat v uších.Argg,to bolí,asi mi vybouchne hlava jak to bolí.Po pár sekundách to přestalo a já se dostal z tranzu.Uo,to je trochu nečekaná návštěva,že?Čekal bych,že alespon zaklepaj.křikl jsem na Gartha a hodně hodně rychlím krokem vystřelil směrem do lodě.Návštěvníci něměli zřejmě v úmyslu si dát kafe.Jak jsem to poznal?No ty červený leasry co prolítávali kolem a všude.Rychle jsem uzavřel nástupní plochu a viděl jak surově ti bastardi popravili asi šest mechaniků.


Zas nepřeháněj.:-D

Uživatelský avatar
bogdan.g
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 253
Registrován: 27.8.2007 16:33:07
Bydliště: Coruscant megablok2521
Kontaktovat uživatele:

Bogdan.g - lovci

Příspěvek od bogdan.g »

Alderaan

Tak nic, no... prostě to udělám bez převleku. Ale teď bysis měl vyhlídnout nějakou oběť. Podíval jsem se kolem a hledal nějaká temná hluchá místa, kde by tělo nenašli.
Teď přichází opět tvá chvíle, Casusi! Můžeš se do toho pustit. Já mezitím uskutečním svoji část plánu. Sejdeme se za hodinu v hlavní hale - terminál A4.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Alderaan

Pomyšlení, že to chápu, mě uklidnilo a já jsem kývnul.Bexu mi našel oběť, což pro mě bylo jen dobře, nerad jsem přemýšlel a vítal jsem každý mozek navíc.Vlastně jsem si připadal jako Gamorrean v lidské podobě - tupý vraždící stroj.Ale teď jsem si svého chování začal více všímat, ten výbuch mi otevřel oči.Bexova filozofie lovu mi začínala připadat o moc správnější.Když jsem se zamyslel, mé vedlejší oběti mohly taktéž mít rodiny a kde je pak mezi nimi a civilisty rozdíl?

Musím si někdy zajít do obchodu se zbraněmi a sehnat si paralizér a nějakou tichou ostřelovačku, pro nevyhnutelné případy.

Podíval jsem se na Bexua a potom na svou oběť podíval.Nevěděl jsem, jestli jsem tak měkký nebo jestli je tohle síla, kterou jsem vždy hledal, ne síla čerpaná z krve, ale síla, kterou mi poskytovalo vážení si života.
Přemýšlíc o tom jsem kývnul na Bexe, ale potom jsem ty myšlenky vyhnal z hlavy a připravil si blasterovou pistoli.

Tohle bude hračka.

Řekl jsem Bexovi, není však už jen se zlomkem své dávné sebedůvěry.Vyrazil jsem.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Team lovců


Lukin & bogdan.g

Alderaan - budova mezigalaktické dopravy


Těžké kroky droidích železných nohou ti po celkem dlouhém čekání, informovali o tom, že se na chodbě děje aspoň něco. Nemohl jsi vědět, zda jdou právě do vaší cely, ale když se kroky zastavili před vaším vchodem, už to bylo celkem jisté. Dveře zasyčely, rozevřely se a dovnitř vešlo asi 10 zubožených lidí, které před sebou vedli 4 droidi. Dva z nich vešli dovnitř, další dva zřejmě zůstali stát venku.


___________________________
___________________________




Team lovců č.2


Dacan Melek

vesmír - loď Slavekiller


Bexu navedl svého hloupějšího přítele, aby dělal přesně to, co má a potom se vydal uskutečnit svůj ďábelský plán. Cassus zatím přemýšlel nad filozofickými otázkami, na který jeho mozek nebyl příliš stavěn, ale i přes to docházel k impozantním závěrům. Teď však musel znovu zabít, aby získal to, co potřebuje. O kus dál zahlédl důstojníka, který mířil k jedné z hal, která evidentně nebyla příliš používaná - Cassus viděl, jak důstojník otvírá celkem zarezlé dveře a dost se vzteká u toho, jaký zvuk vydávají. Je pravda, že ten zvuk byl nepříjemný i pro námezního lovce - Cassuse, který stál poměrně daleko od dveří. Cassus si také všimnul jiného důstojníka, který s dalšími dvěma vojáky mířil na přesně opačnou stranu, než byly skřípající dveře, mohl si tedy vybrat svůj cíl.



___________________________
___________________________




Team "přátel" Lorany

Garth Devilman & Meris


Alderaan - Poloprázdný hangár


Oba dva jste byli překvapeni rychlý a náhlým útokem, který začal granáty, které po dopadu začaly vypouštět nějaky plyn, který se celkem rychle rozléhal po celém hangáru. Mezi plynem také začaly prolétávat výstřely z blasterů a vy jste viděli jednoho z mechaniků, u kterého dopadl granát, jak se svíjí ve strašných bolestech na zemi. Naštěstí poblíž vás nic takového nespadlo a tak jste se oba rychle hnali do lodi, jejíž vstup jste brzo dosáhli. Když jste zavírali vrata, již do lodi bušili výstřely z blasterů a Garth měl takovoui smůlu, že průchodem v poslední chvilce před zavřením, prolétl jeden výstřel, který ho lehce, ale přeci jen, zranil n noze, což ho položilo k zemi. Z průzory jste viděli vojáky v něčem, což byly zřejmě plynové masky, jak zatýkají mechaniky a pálí hlava nehlava na vaši loď. Mohli jste se jen domnívat, co vás čeká venku, teď jste se z hangáru však museli dostat. Garth nemohl pořádně chodit a hrozilo nebezpečí, že dív než odletíte, vojáci loď poničí nějakým nevratným způsobem, tudíž bylo potřeba jednat rychle.
Naposledy upravil(a) MrTukan dne 15.11.2008 15:20:55, celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Hangár – moment překvapení – křížová palba

Syr se konečně pohnul. No sláva... Oddechl jsem si. Neměl jsem ho sice nějak extra rád, ale nechtěl jsem se zachovat jako necitelný grázl. Koneckonců investoval jsem do něho skoro celou svou hotovost. Tak trošku jsem toho teď litoval. Pospěš si sakra! Viděl jsem jak padly výstřely a dva mechanici těsně vedle padli mrtvi. Co se to kruci děje? Že by státní převrat? Navzdory vážnosti situace jsem se musel usmát. Inu, ironie... Nebyl čas o tom teď přemýšlet. Uslyšel jsem svého společníka a vzápětí zpozoroval jak běží do kokpitu. Nahoď motory, já se postarám o rampu! Stačil jsem křiknout.

Do hangáru začali vlézat vojáci v plynových maskách. Rychle jsem nechal rampu zaklopit, ovšem ne dost rychle. Jedna zbloudilá střela mi protrhla levou stranu kalhot a pronikla k mé noze. Náraz byl dostatečně prudký na to, aby mě srazil k zemi. Se zbytky sil jsem se dotáhl do lodi, tak, tak, neboť rampa se právě zavřela. TAK STARTUJ!!!!!!! Bylo mi jedno jestli ten start přežiju, pouze jsem se sesunul do křesla koopilota a v modlidbě zavřel oči.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Alderaan - budova mezigalaktické dopravy

Mathew se ozval, že přijde. Ovšem já už tady čekám pěkně dlouhou chvíli, a on stále nikde. Zkusím použít komunikátor, třeba se někde zdržel, napadne mně, a hledám pod rochem komunikátor.

Mathe, kde seš? Čekám tad na tebe už věčnost. Nemůžem ztrácet čas, já se vydám hledat sám, až se uráčíš dělat naši práci, tak mi zavolej. Konec.

Založím opět komunikátor, a vysnažím se použít sílu, abych si vzpomlě, koho jdu hledat, a kde by mohl být.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
bogdan.g
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 253
Registrován: 27.8.2007 16:33:07
Bydliště: Coruscant megablok2521
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bogdan.g »

Alderaan - budova mezigalaktické dopravy

Stál jsem v pozadí a strčil si nějaké nepotřebné věci včetně možná vypnutého lokátoru a dalšího harampádí do tašky. Tuhle tašku budu potřebovat... Potom jsem si zkontroloval svoje zásobníky a uvědomil si, že mám kvůli něčemu nepříjemný pocit. A je to hloupost tak jsem se zhluboka nadechnul a vydechnul. Tep se zpomalil na normální rychlost a já se mohl věnovat svým věcem.

S Casusem se setkáme támhle... mezitím si někam zajdu. Mrknul jsem se na Casuse a odcházel -nenápadně. Šel jsem asi tak 200 nebo 300 metrů a našel chodbičku bez personálu. Byly tam zamčené dveře s nápisem Nářadí, nebo sklad... nevím přesně - nedával jsem pozor. Tam jsem si tašku položil a schoval. Poté jsem do tašky šmátral a něco píplo. Baterka vydrží... vstal jsem, vzal ceduli s nápisem nevcházet a opatrně a tiše zavřel dveře. Potom jsem ceduli vystavil na dveře a odešel. Ne však dříve, než jsem otřel otisk prstů z cedule a kliky.

Vyšel jsem z chodbičky a mírně se pousmál. Teď mě zkus dostat, jedi.

Dacen Melek

Příspěvek od Dacen Melek »

vesmír - loď Slavekiller

Na nic jsem nečekal a vrhl se po droidovy co stál nejblíž mě. V momentě jsem mu sebral zbraň a střelil ho do hlavy. Nezajímal jsem se o to jestly je funkční a hned jsem vystřelil po druhých dvou droidech. Prvním usjem střelil do břicha a druhému do hlavy. Mí spolubojovníci se meziím postaraly o toho posledního. V tom však jeden z droidu vzadu vstal a namířil na nas. My jsme ale ihned spustily palbu...

Meris

Příspěvek od Meris »

Hangár-moment překvapení-vzlet skokla

Než jsem doběhl do strojovny skontrolovat motory,dvakrát jsem zakol a padl k zemi,ale zvedl jsem se....Vše vypadalo v pořádku a neporušeně z přeztřelky co zuří venku.Proběhl jsem kolem droidů co byli odtaženi vevnitř lodi u rampy,která jsen už odrážela střely z nepřátelských zbraní.

Vběhl jsem do kokpitu,kde seděl můj společník kterej se asi modlil,ale neměl jsem čas to zjištovat.Začal jsem startovat motory...po chvilce zápasení s palubní deskou konečně naběhly a my se pomalu vznášeli směrem pryč.

V.I.P.
Učedník
Učedník
Příspěvky: 13
Registrován: 22.5.2008 19:52:23

Příspěvek od V.I.P. »

Alderaan - Budova mezigalaktické dopravy

Po Loranině odmítnutí člověka, který ji nabízel pomoc, čekala cokoliv, jen né to, že by se tak lehce vzdal a dal se na ústup. Rozhlédla se kolem sebe, aby zjistila, jestli jí muž nepozoruje, ale už si jej nevšimla, přesto si byla jistá, že tady kolem někde je. Vlastně jí pomohl. Zbavila se Jinxe a nyní je zase "volná", ikdyž let na Onderon již stejně zmeškala. Snažila se dostat k holoprojekci odletů, aby zjistila, kolik času jí zbývá do dalšího letu. Každá minuta navíc ji ohrožovala velkým nezdarem v této misi. Když už byla téměř u holoprojektoru, zjistila, že se jí někdo neohrabaně snaží dostat do kapes. Loranu samotnou toto kapsářství jednu dobu živilo, nebylo pro ní složité zareagovat. Chytila Twi´leka za ruku, za jiných okolností by mu jí trhnutím zlomila, nechtěla ale na sebe připoutávat pozornost, zvláště měla obavy z toho, aby jí nepřispěchal na pomoc opět nějaký samaritán, kterého v tuto chvíli vůbec nepotřebovala.
Zmiz odsud! sykla k němu hlasem, který ikdyž byl velmi tichý, tak jasnou známku hrozby, v případě neuposlechnutí příkazu, nebylo možno přeslechnout. Zloděj v tu ránu s překvapeným výrazem, pokud tato rasa nějaký takový výraz má, zmizel opět v davu.

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Team lovců č.2


Dacan Melek

vesmír - loď Slavekiller

Během rvačky s droidy, kteří byli evidentně překvapeni, a tak nekladli příliš velký odpor, byl zastřelen jeden z tvých pomocníků a několik výkřiků děsu se ozvalo, když jeho bezvládné tělo, s dírou v boku, padlo k zemi. Ostatní tři spolu s tebou však dodělali i posledního droida, i když poslední nebylo až zas tak přesné, protože výstřeli jistě museli zaslechnout droidi na tomto patře, což se také rychle potvrdilo a už k vám z pravé strany doléhal dusot těžkých železných droidích nohou. Cesta k hangáru, respektive k turbovýtahu, byla právě tímto směrem a vedla kolem cel s energetickými bariérami.




ROFL

Alderaan - budova mezigalaktické dopravy

Schován dál od Lorany jsi pečlivě sledoval přenos z kamery, kteoru jsi umístil zloději na rameno. Viděl jsi, kam Lorana míří i to, jak se zachovala, když zloděje hned v prvním momentu přistihla. Kamera zůstala stále na zlodějově rameni, takže jsi mohl vidět i to, jak rychle zase v davu zmizel.



___________________________
___________________________




Team "přátel" Lorany

Garth Devilman & Meris


Alderaan - Poloprázdný hangár

Výstřely z blasterů bušili do vaší lodi, ale jelikož byla již pečlivě uzavřena, nemohl se nikdo dostat dovnitř a výstřely vám způsobovaly jen velice malé problémy. Po chvíli se vám konečně povedlo loď nastartovat a rzopohybovat směrem ven z hangáru. Vylétli jste, ale právě v ten okamžik se spustila střelba z těchkých blasterových děl, které měli vojáci zřejmě sebou. Loď schytala několik zásahů a na panelech před vámi se rozblikalo mnoho rudých kontrolek, avšak i přes to se vám podařilo vystoupat a odletět tak daleko, že už na vás těžké blastery nemohly. Teď však šlo o to, kam dál, protože po lodi jistě velice rychle vyhlásí pátrání. Navíc se zdálo, že štíty i zbraňové systémy jsou v podstatě pryč, stejně tak klimatizace, které fungovala jen na 20%. To vše bylo potřeba opravit, aby byla loď zase plně funkční.




___________________________
___________________________





VIP

Alderaan - budova mezigalaktické dopravy


Zloděj, který se ti dobýval do kapes velice rád a rychle zmizel, potom co jsi ho přistihla, protože mu bylo ajsné, že každá vteřina navíc v tvé blízkosti by mu mohla být velice nepříjmená a bolestivá. Nepodařilo se mu vzít absolutně nic z tvých kapes, i když toho tam nebylo přiliš mnoho.

Potom jsi na holoprojektoru zjistila, že další let na Onderon odstartuje za 2 hodiny z naprosto opačného konce přístaviště, což znamená celkme dlouhou cestu, a tak ukrácení času, který by trvalo následné čekání.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Dacen Melek

Příspěvek od Dacen Melek »

vesmír - loď Slavekiller

První střet a jeden mrtví, to neni dobrý...
Nastražil jsem uši a když jsem zaregistroval dusot droidích nohou, začala se mě zmocňovat panika.
Zatraceně... kolik jich tak může být? vsadím krk že víc než 5. To nemáme šanci zvládnout... ne ve čtyřech.
Zamyšleně jsem se podíval na cely pro "smetánku". U většiny ubyvatel těchto cel jsme asi naši malou vzpourou vyvolaly zvědavost, takže se nachrnuly k energetickým polím a snažily se zjistit co se děje
Aaa, to vypadá, že o posily máme postaráno.
Přistoupil jsem k jedné zcel a roztřelil ovládání silového pole, které se brzy zrušilo. Obyvatel této cely byl bothan. Měl celkem vypracované nohy, byl svalnatý a na tvaři (zbytek těla zakrývalo oblečení) byl značně zjizvený, s čehož jsem usoudil, že se jedná o žoldáka.
Když se mě otázal, co se děje, odpověděl jsem: Osvobozujem tě, jestly tu nechceš skysnout, tak bys nám měl pomoct. Načež jsem mu vrazil do ruky jeden z blaserů, který jsme vzaly zničenému droidovy.
Stejný postup jsem zopakoval u cely naproti, kterou tentokrát obýval (i na svou rasu) velký wookie.
Jemu jsem do tlap dal svůj vlastní blaster a sám si vzal dvě blasterové pistole, které měly droidi připnuté u pasu. Spěšně jsem zavřel dveře hromadné cely a své lidi rozmýstil takto: Do bothanovy cely jsem poslal jeho samotného a k tomu dva twi´leky, já sam, wookie a člověk jsme se zůstaly ve wookiově cele.
Dusot droidích nohou byl slyšet čím dál zřetelněji...

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Team lovců č.2


Dacan Melek

vesmír - loď Slavekiller


Oba dva nově osvobození vypadali jako zkušení válečníci a také ti byli velice vděční, žes je vysvobodil, alespoň prozatím, protože pro válečníka je horší stát se otrokem než zemřít. Jistě by si oba dva zvolili radši smrt v boji, než otroctví, kdyby měli šanci. Stihl jsi to jen tak tak oba je osvobodit a rozmístit své staré i nově nabyté posily, když se droidí pochod přiblížil a již brzy jsi ze své pozice mohl zahlédnout první dva driody, kteří pochodovali chodbou k vám. za nimi jich bylo jistě ještě nespočet. Každopádně droidi si vás zatím ještě nevšiml a dál pokračovali v rychlé chůzi.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Zamčeno

Zpět na „Ostatní“