Přihlášky - 1. MPM

Ostatní uzavřené projekty, MPMka a podobné ...

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Chci dva námezní lovce, spolupracující! Poslední výskyt na Alderaanu.

Dacen Melek

Příspěvek od Dacen Melek »

Jméno: Denn Gallen

Povolání: Námezdní lovec

Rasa: Twi´lek

Planeta narození: Corusant

Životopis: pocházím z rodiný námezdního lovce a barové tanečnice. Otec byl velmi dobrý zabiják, zajišťoval rodině peníze a mě hodně cvičil ve svém "umění". když mi bylo 10 let, byl muj otec ale zabit. Moje chamtivá matka nás ale nestačila uživit oba, a tak mě vyhnala z domu. Žil jsem na ulici, ale posilován hněvem a nenávisti k matce jsem to přežíval. Asi po měsíci jsem potkal lidského muže z blasterem., který se ubíral "mou ulicí". Sledoval jsem ho až k jakemu si vznášedlu, do kterého nastoupil. Schoval jsem se do úložného prostoru vznášedla, ale nelětely jsme. Za chvíly jsem uslyšel řev a vystřely z blasteru. Vykouknul jsem a spatřil, jak ten první muž zápasí z nějákym rodianem. Rodian měl na vrch, a už to vypadalo že toho lidskeho muže zastřeli jeho zbrani, když jsem ale sáhl po příručním blasteru, ktery v tom úložnem prostoru byl a na rodiana vypálil. Trefil jsem ho do ruky, ten muž toho využil a získal převahu. Brzy byl ten Rodian mrtví. z toho muže se nakonec vyklubal mandalorianský námezdní lovec, bývalí "spolupracovník" meho otce. Když jsem mu řekl že jsem jeho syn, vzal mě k sobě a řekl, že ze mě udělá ještě lepšího námezdního lovce, než byl můj otec. Odvezl mě na Nar Shaada, kde mě podle slibu začal cvičit. Když mi bylo 15 let, porazil jsem ho v boji a řka, že jsem vycvičen, mě poslal na Corusant, abych zabil svou matku, o ktere jsem mu často vyprávěl. Byl ojednoduché ji najít, stále pracovala ve stejném podniku, kde jsem jí také našel a zastřelil. Pak jsem se vrátil na Nar Shaada, kde jsem se v kantýně dal dohromady z jiným namezdním lovcem. Braly jsme těžke zakázky a odměny si dělily. Naposledy jsme se ukázaly na Aldeeranu. zbýva ještě dodat, že ze svím učitelem jsem stále v kontaktu.

Hlavní zbraň: Odstřelovací blasterová puška.
Záložní zbraň: Rychlopalná blasterová puška, granaty.

Styl boje: Rád odstřeluje své oběti z dálky, když však nejde jinák, rád sahne po termálnim detonatoru.

Schopnosti a dovednosti: Rychlí a obratny, rozumí zbraním a výbušninám, dokaže i rozlousknout kdejaký terminál.

Schopnosti rytířů Jedi: (pouze pro rytíře Jedi)

Vzhled postavy: Modrá barva kůže, modré oči, většinou nosí lehké brnění které ho neomezuje v pohybu a plášť s kapucí.

Vlastnosti postavy: Rád zlehčuje situace, nepředvídatelný a umí se i rozkecat.

Kontakt: ICQ-357122638



SCHVÁLENO.
PŘIJAT.

POKRAČUJE


MrTukan

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Jméno: John Stregt ,,Tvrďák Johny"

Povolání: Bývalý voják, nyní ten, kdo udělá pro prachy cokoliv kdykoliv.

Rasa: Člověk

Planeta narození: Corusant

Životopis: John se narodil v Lower city, od začátku měl tvrdý život. Když byl starší dal se do armády, kde vydržel po několik let a udělal si docela slušnou kariéru, dokud nebyl zavřen do vězení za střelbu do neozbrojeného davu. Odseděl si celkem 14 let, než byl propuštěn. Začal se živit coby příležitostný vymahač dluhů, námezdní lovec atd... (podle toho co bylo). Po čase skončil na Alderanu, kde si mezi místními kriminálníky vydobyl pověst nelítostného a tvrdého drsňáka. Někdy v té době se seznámil s jedním twi'leckým lovcem, se kterým společně vyřídil několik zakázek.

Hlavní zbraň: Těžký opakovací blaster
Záložní zbraň: Dvě těžké blasterové pistole, pěsti

Styl boje: Když používá svou opakovačku, chová se jako tank, který se zastaví, teprv až když není do čeho střílet.
Když pistole, a to není moc často, tak se sem tam kryje a jinak střílí jendu salvu za druhou, sem tam granát.

Schopnosti a dovednosti: Silný a odolný, rozumí hromadě zbraní, zvlášť těm obzvlášť ničivým, má drsnou školu kriminálu.

Vzhled postavy: Svalnatý hromotluk, věčně tvrďácký výraz v obličeji, několik jizev, černovlasý, hnědé oči, vždycky nosí černé tričko a spodní část Republikové těžké vojenské zbroje, přes jedno rameno má pás nábojů.

Vlastnosti postavy: Tvrďák každým coulem. Nebojácný, nelítostný, nekompromisní, pro prachy udělá vše, moc nepřemýšlí, rád ničí, sem tam vypustí nějakou tvrďáckou hlášku.

Kontakt: 238 352 795



SCHVÁLENO.
PŘIJAT.

POKRAČUJE


MrTukan
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Ostatní“