Akce Selfmoderation, part2(Pear a R.O.F.L)

Ostatní uzavřené projekty, MPMka a podobné ...

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

CHYBA...
Naposledy upravil(a) Pear dne 22.4.2008 17:59:37, celkem upraveno 1 x.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

--------------------
Pear: ... nehraj za druhého hráče ! Nemůžeš vědět, že se Spark nepřihlásí, pokud mu ani nedáš možnost a další detail, nezapomeň otevří dveře než někam pojedeš, jinak se s dopravním prostředkem můžeš rozloučit ...
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Pengalan IV, tajná stanice v poušťi:

Pěknej šrot...
S usměvem skočím do řeči Sparkovy, aby měl na vědomí moje pohrdání nad CIS technikou.
Kdo to bude řídít? Dobrovolně se hlásím.

_____________________________
Jsem to zkrátil...ten starej jsem si omylsem vymazal... :)
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Pengalan IV, tajná stanice v poušťi:

Tak ty budeš řídit šrot a já to AAT jo?
popíchnu ho.
Ale klidně si řiď, já se ujmu toho malinkatého kanónku...
Konstatuji když si to nádherné AAT prohlížím, přesněji jeho hlavní dělo. Pak ukážu na Tonyho, jak jsem pojmenoval prvního ze dvou bezejmenných klonů a řekl:
Tam vzadu je ovládaní vrat, tak nám otevři.
Vrata se po chvilce otevřela a dovnitř se nafoukalo trochu písku. Zatímco jsem se snažil vydrápat nahoru k poklopu tanku, Danny, jak jsem druhého ze dvou bezejmenných klonů pojmenoval, se zeptal:
A kdo bude levý a pravý střelec?
Na to jsem....
odmlčím se, když se konečně vydrápu nahoru a otevřu poklop.
...zatím nepomyslel, nějak se dohodněte.
Dohodli se rychleji než jsem čekal - Tonny si vzal pozici levého střelce a Danny pravého. Yenkee se nakonec jenom poveze.
Snad nás nesejmou naši v domnění že patříme k CIS.
uslyším pod sebou Yankeeho otázku, když se konečně usadím. Pobaveně mu odpovím:
A my k CIS nepatříme?
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Pengalan IV, tajná stanice v poušťi:

Ono šrot jako šrot.
Nenechám se "popíchnout.
Tak si k tomu vejfuku sedni, a nevyprávěj nám to furt!
Zarazím ho po jeho narážce na dělo.
Jinak Tony je fakt originální jméno. Asi tak jako my...
Konstatuju na výběrjméno pro klona.
Jména jkao Spark nebo Calm, Yankee jsou dobrá, ale toto...
No nic. Zalez dovnitř. A vy taky.
Chytnu se, a vlezu dovnitř, do kabiny pilota, kde mi dveře Yankee otevřel.
Díkes.
Řeknu Yankeemu, pozapínám všechny spínače, a nastartuji, když uslyším poznámku Sparka o naši CIS identitě.
A my snad k CIS patříme? Kdyby jsme byly v konfederaci, tak bychom se nemuseli rubat s droidama. A propos, když se ti nelíbí to že si nás mohou splést s konfederací, tak si vem pastelku a namaluj náš znak na korbu.
Další jeho "bezva" nápad.
Na konci ho pěkně setřu. Udělám mašinou pár smyků, abych si ošahal řízení, a potom už si to krosím k základně. Ta je ještě docela velkou číst cesty, ale já se řítím přímo nejkratší cestou k základně. Už ze svého vozidal vidím vrchol základny....
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Pengalan IV, poušť:

Zatímco Calm ošahával řízení, já si pro změnu vyzkoušel ovládání kanónu. Sešlápl jsem levý pedál a dělo se natočilo doleva. Udělal jsem kanónem celé kolečko doleva, pak i doprava. Jakmile jsem ho nahnul nahoru i dolu, tak jsem ho dal do původní polohy.
AATéčka bych měl krást častěji.
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Pengalan IV, poušť:

Nechceš si přestat hrát s tou věží?
Křiknu na horu.
To že si já hraju s řízením, neznamená že si mužeš ty hrát s vejfukem!
Moje počáteční radost nad tím že už jsme u továrny rychle vyprchá, když uvidím že to jsem viděl budovu v dálu z kopce, ze kterého jsem právě sjížděl. Vypadalo to že je to ještě pěknej kus cesty, a já jsem už začínál strácet trpělivost v téhle pošti. Odříkával jsem si pro sebe lehkou násobilku, abych se uklidnil a neztratil sebeovládání, které bylo pro mé jméno tak typické. Čapl jsem za páku, a řítil jsem si to rovně. Bylo tam dost trosek, kterým jsem se snažil vyhíbat, a do některých jsem narazil, za hlasitécho nadávání pravého, levého a hlavního střelce. spoóustu času jsem taky strávil náváděním se na správnou cestu k továrně, protože v oušti jsem často sjel s "cesty". Když už jsem byl vyprahlej, tak jsem zastavil, a šel jsem za Yankeem dozadu pro něco k pití.
Nazdar Yankee, hele dej mi tu flášu s vodou.
Podá mi flašku, a já se napiji a oddechnu si, protože jsem se konečně po dlouhé době napiji.
Dik.
Podám mu flašku zpět. Nasednu zpět do vehiklu, chytnu za páku, nastartuju, a když po několikátým pokusu nenahodím motor, tak do toho pěkně tvrdě kopnu. Tvrdě, protože si nepříjemně kopnu do nohy. Bolí mně to, ale já se nevzdávám, a nastartuju znovu, těďkom už uspěšně.
Takže jedem chlapi. Nebojte cesta nebude dlouhá. Pojedu jak nehrychlejac budu moct.
jel jsem si to křížem krážem pouští, tu byl výběžek, tu byl vysoký kopec, tu zase radikální klesání. Cesta nebyla jednoduchá, ale já to ukočíroval. Teda prakticky jsem to ukočíroval.NA jendom vrcholku jsem udělal neočekáváný smyk (jako že jsem ho já nečekal), a převrátil jsem AAT na stranu. Vystoupil jsem z něj, a kopáním, třískáním, a jendím výstřelem s příruční pistole jsem si vybíjel zlost na AAT. Když se uklidním, tak se kouknu, že už všichni vyskákali ven.
Takže nahodíme pěcha. Podle mně bychom meli být u továrny na rakety. Takže vám ještě jednou zopakuji náš úkol.
Začnem: muj i tvuj ukol bylo dostat se k základně. To jsem jaksi splnil. A ty taky. Až tam pujdem, tak já budu s Yankeem, a ty budeš s těma tvejma. Ty uděláš to co máš, a já udělám co mám. Budem se snažit být tiší, a projít co nejdál to jde, položit nálože, a utéct. Já a Yankee budem tým Alfa, ty a ostatní dva budete tým Beta. Takže muj tým bude mít za ukol zajistit vchod, a tvuj tým potom zajistí vnitřek. Pak se sejdem vevnitř. Ale ještě nejsme u továrny, takže to muže být jinak. Tohle je ale základní plán, takže bychom se ho mohli držet. takže těďka pujdem, utvořte formaci rojnice, snažte se bát tiší, a moc na sebe neupozorňujte. Takže pohyb rváči...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Pengalan IV, poušť:

Calm, alespoň podle mě, řídil jako starej droid s rozbitou rukou a vymazanými daty, jak řídit stroje a vehikli typu koloběžky a AATečka. Nic jsem ale neřekl.
Měl jsem řídit radši já. On s tím s takovou brzo havaruje.
Mé obavy se nakonec vyplnily a náš "jedinečný" řidič převrátil AATečko na bok.
Musím přiznat že jseš výbornej řidič.
řeknu ironicky. Když si pak Calm vybil zlost, kterou bychom měli my mít na něj, na AAT, tak nám objasnil svůj plán. Kýval jsem hlavou, jako že ho poslouchám, ale přitom jsem jeho instrukce poslal jedním uchem dovnitř a druhým ven, přičemž jsem si vyslechl jen ty nejdůležitější věci.
Utvořili jsme formaci rojnice a vydali se k továrně.

____________________________
sry že sem tu těch par dni nebyl, měl jsem napilno.
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Pengalan IV, poušť:

Jdeme ve formaci, a i když se to Sparkovy nelíbí, tak poslouchá. Zatím.
Takže tady se konečně rozdělíme. Sparku, vezmi si tvý dva klony, já jdu s Yankeem. Plán znáte, ale protože ty jsi to jak tě znám neposlouchal, tak až budeš ve sra**ách, tak mi nevolej.

Klepnu mu do helmy, aby si uvědomil to, že já mám velení.
Takže se už konečně rozejděte.
S Yankeem sebehnu kopec, a dostanu se na pozici.
Takže já mám zničit základnu, a ty nás budeš podporovat. Oki?
Dodávám že ty seš tým beta, takže až tě tak nazvu, tak si řekni že je to synonimum ke jménu Spark. A každej mám esvojí práci. Takže mně nevolej na pomoc, když budeš potřebovat. Sejdem se tam kde máme. Calm konec.
Spolu s Yankeem jsme se vydali k továrně....
____________________________
Zase to s psaním nebudu přehánět...:)
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Pengalan IV, poušť:

Vyposlechnu si další (hlavně že kratší) Calmův proslov. Ten poté seběhne kopec a začne zase něco mektat do vysílačky.
Aha, a ty seš zas tým Alpha že?
zažertuju, poté se vidám společně s Tonym a Dannym na cestu.
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Pengalan IV, Továrna na rakety:
(Spark)
Krytý jsi se rozhlédl po okolí, jednoznačně pracující továrna byla chráněna štítem, který neumožňoval její bombardování a proto byla nutná pěchotní akce. Útok jednotek, které byli sestřeleny se zdál nepodařený, protože továrna stála na místě a i když utrpěla nějaké zásahy byla vesměs celá a její šťít fungoval. Před továrnou, ve směru kudy jste přiletěli bylo množství obranných stanic a kanónů, ale především velké množství zničených jednotek klonů, zbylých jednotek klonů, které přestáli přepad při cestě sem. Zdá se, že mise byla krajně neúspěšná. Držel jsi se dál za Calmem, aby jsi nemusel poslouchat jeho připomínky, že se mu pleteš do cesty a přemýšlel jsi o alternativní cestě dovnitř, zatímco Calm si mašíroval přímo k jednomu z bočních vchodů. Tvě soustředění zarazil střelba z Calmovo zbraně a jeho přímý útok na malou jednotku droidů u továrny, který však přerušil výbuch v jeho okolí, načež na chvilku ustala palba a ty jsi přes oblaka dýmu nic neviděl.
(Calm)
Spolu s Yankeem jsi se kryl za nevelkým balvanem a hodnotil situaci u bočního vchodu, kde jsi zahlédl pouze trojici droidů B-1. Rozhodnutí bylo nasnadě, protože se ti na téhle planetě nechtělo zůstávat už příliš dlouho a spolu s Yankeem jste uchopili zbraně a přímo vyrazili proti droidům. Jakmile jste se dostali na dostřel začal jsi zuřivě pálit ze své DC-17ky. Dva ze tří droidů se už skáceli k zemi, když jsi zaslechl podivné cvaknutí, trvalo ti několik nanovteřin než jsi si uvědomil o co jde - MINY. Zkoušel jsi uskočit, ale výbuch tě zasáhl, jen díky tomu, že jsi byl rozběhnutý a stihl se někam skutálet, jsi nedostal přímý zásah, ale i tak tě střepiny trefili do pravé nohy, což poznamená rychlost tvého pohybu a omezí možnost pokleku.
Je to celý past ! Žádná rakety se tu nevyrábí !
zeslechneš ještě od Yankeeho, jež se dostal až ke dveřím, než se ozve blasterová střelba a ty ze zvuku poznáš, že se jí účastní také B-2 droidi. Situace se zdála být složitá, nevíš, jestli jsou okolo tebe ještě nějaký miny a Yankee je nejspíš pod těžkou palbou, navíc viditelnost je snížená, díky všude se vznášejícímu prachu.
(Prostředí)
Továrna je sice z jedné strany umístěna u pouště, ale zbytek okolí tvoří rozsáhlé navzájem se propojujícíc kaňony, které vedou kilometry do dále.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Pengalan IV, Továrna na rakety:

Skočil jsem Yankeemu na pomoc, vyhýbal jsem se minám, vystřílel všechny droidy s hlasitým Uaaaaaa a chňapl granát, v zubech jsem ho odjístil a hodil dovnitř.
Exploze byla veliká a po falešné továrně zbyli jen trosky...
By R.O.F.L
_______________________________
Tohle je moje pokračování, dokud tam bude tohle:
Jakmile jste se dostali na dostřel začal jsi zuřivě pálit ze své DC-17ky a ostatní věci.
Mám výcvik snipera, tak určitě budu hrr do toho to tam zuřivě vystřílet, a ještě jsem si k tomu nepřeměnil svojí sniperskou variantu na normální DC-17, takže TVUJ nápad a odpověď v jednom neberu!
Když tak ICQ!
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

--------
Říkal jsem to na ICQ, ale pronesu to i zde ... jako sekundární zbraň jsi v přihlášce uvedl DC-17s - pistoli a právě s tou jsi útočil, o žádné změně DC-17m v sniperské variantě jsem ikde nic nepsal. A navíc všechny klony měli nějaké výcviky stejné, takže o změně svého příspěvku se bavit nehodlám, protože je vše v mezích - během mise se chováš dost sebevědomě, takže to vychází z tvého celkového vzorce chování, toť vše co k tomu hodlám dodávat.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

No dobře, abych nezdržoval ROFLA, tak něco napíšu, aby mohl pokračovat.
__________________________________
Pengalan IV, Továrna na rakety:

Sakra, proč sem j ádebil vzal jen tu pistoly, když jsem to mohl vystřílet ze zadu. A těďka když sem se už UKLIDNIL tak už jsem si všiml těch min. Sakra já jse musle být ale BLBEC, když jsem zvolil tuhle cestu! Já jsem se asi musel v psoeldní době hodně ožrat, nebo mě někdo musel vymlátit mozek z hlavy když jsem udělal tohle. Už NIKDY to neudělám!!
Nadávám sobě, ale hlavně té "náhodě" která mně přinutila k téhle ubožáčtině! Čapnu yankeeho, a odtáhnu jej dovnitř továrny, kde je celkem klid, a droidy mi jak vycházeli otevřeli dveře. Našel jsem si ružek, kde jsme se schovali, a tam jsem ošetřoval yankeemu rány. OMEZENĚ jsem si poklekl, a koukl jsem se co se děje za rohem, tam se zatím několik droidů připravovalo k utoku, že jsme vevnitř ani nevěděli.
SEBEVĚDOMNĚ jsem zval SNIPERKU a přeměnil jsem ji na normální blasterový SAMOPAL a pár dávkama jsem je vystřílel.
Tady alfa, opakuji tady alfa, jsem uvnitř továrny, a zničím ten kus šrotu.
Řeknu SEBEVĚDOMNĚ, a skontroluji si zásobu náloží...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Pengalan IV, Továrna na rakety:

Koutkem oka jsem sledoval Calma, jak si to mašíruje přímo k bočnímu vhodu a nevěřícně kroutil hlavou.
Blbec, copak nikdy nezpomalí??
Kolem továrny byla spousta trosek LAATéček a mrtvých klonů. Sem tam bylo ještě několik skupinek mých "bratrů", kteří se ale drželi na svých pozicích z posledních sil. Spolu s Tonym a Dannym jsme přiběhli k troskám jednoho LAAT/i. Začali jsme je prohledávat, když v tom se ozvala střelba z místa, kam se vydal Calm, kterou ale po chvilce přehlušil výbuch miny.
Snad to Calm zvládne.
pomyslím si a dál prohledávám trosky, dokud si nevšimnu věci u jednoho mrtvého klona.
PLX-1!!!! Bezva, to se bude hodit!!
Zrovna ve stejnou chvíli, co jsem raketomet zvedal ze země, se mi ozval Calm s jeho současnou pozicí. Pohotově jsem mu odpověděl:
Tady "Beta", rozumím.
Pak se zadívam na PLX-jedničku a usměju se:
Nezapomeň, že jste jen dva, takže žádný hrr na ně! My vám přijdem na pomoc jinudy, zabere to sice trochu času, ale pokud to vyjde, tak nás bude víc než tři.
Na chvilku se odmlčím a pak vyslovím narážku na hluk který způsobil:
Jo a neříkal jsi náhodou že máme být tiší?
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Ostatní“