1. MPM - Chyťte ho! (nebo ji? :-P)

Ostatní uzavřené projekty, MPMka a podobné ...

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
checkman
Učedník
Učedník
Příspěvky: 242
Registrován: 14.1.2008 16:02:28
Bydliště: Corusant Chrám Jediu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od checkman »

Corusant - Chrám Jedi - tělocvična
Opět jsme zkřížili své meče.Už jsme bojovali dobré dvě hodiny,ale nezdálo se,že bych se já nebo C´dare chtěli vzdát.
Zkoušel jsem komba a rychlé změny stylu boje ale nic nevycházelo.
Zkusil jsem různé výpady jako jsou třeba:Soresu a hned změna na Ataru a na zpět Soresu a všelijak míchal tyto komba ale nevycházely.
Slunce už bylo nahoře a za chíli bylo poledne.Nějak jsem chtěl tohoto využít a dostal jsem za svého soupeře a zkřížil s ním meče.
Meče byly zkříženy aspon třicet vteřin a tu dlouhou dobu jsme se přetahovali protože pokud jeden toto vyhraje tak bude moci vyhrát souboj.
Hmm tak je na čase vyzkoušet něco nového.
Pak jsem vyzkoušel nový trik:dostal jsem se za C´dareho a použil rychlý výpad z levé ruky na pravou,z pravé na levou,útok na hlavu a snažil jsem se mu vykopnout meč z ruky.

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Pašerák:

Coruscant, Pašerácký - Derenův - hangár

Hadicí už proudilo palivo, když se konečně přišel Bendy se součástkami. Chvíli si ještě obdivně prohlížel loď, ale nakonec přeci jen pod tíhou mého pohledu vlezl dovnitř, aby mohl začít pracovat na těch jeho vylepšeních. Ani nebyl vevnitř minutu a už se opět ozval, tentokrát hodně překvapeně.

Snad jsi tam nenašel cizí upgrady, které tak nesnášíš...pomyslel jsem si, přestože ve mě hlodala obrovská zvědavost, neboť jsem nevěděl co tam našel. Možná proto jsem hned vlezl dovnitř se slovy:

Cos objevil?
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Uživatelský avatar
Ragnoss
Učedník
Učedník
Příspěvky: 29
Registrován: 15.5.2008 17:25:19
Bydliště: Dantoine, Jedi Enclave

Příspěvek od Ragnoss »

Coruscant. Chram Jedi

Jerl jako vždy se pokouši byt nepředpovidatelny tak moc až to začne byt předpovidatelné. je to hrozny zmatkař pořad děla různe zbytečnosti ale polsedni výpad nebyl špatny i když síla vedla mou ruku a vykryla vše a jeho pokus o vykopnuti mého meče skončl skroucenym kotnikem jen s trochou pobaveni jsem viděl jak se tváři ksyele a pada na zem. Nikdy se nepoučí. Musiš spoléhat na sílu Jerle. Řekl jsem v mysli a vyslal jsem mu tuto větu sílou aby jsme ji slyšeli jen my. Pořad jsem ponořený v síle a cítim že se Jerl zlobi. Nevim čim to je ale měl by to ihned zapudit. Postavim se do utočného postoje Niman a udělam par dravychu výdpadu a úskoku, otoček, přemetu a salt dokonale kombinovaných s útoky na Jerla. Dobra začnu byt nepředpovidatelný řekl se C'dare a pousmal se začina se mu to líbit.
MPM C'dare Ibles - Rytíř Jedi

Nic neni jak se zda. Vždy je dobro a zlo a svet je často řernobíly.

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Lovec jediů:


Corusant - Před kantýnou:

Když jsem vyšel ven, uviděl jsem pořádkovou jednotku o třech mužích. Rozhlíželi se, zřejmě někoho hledali. Ale byli nervózní. Okamžitě jsem se ototčil. Rychle jsem otevřel noviny a zakryl s nimi svou tvář. Dělam jsem že jsem se začetl do článku o rostlinách na hlavní třídě a v interiérech. Ryhle jsem zašel zpět do kantýny, krytý novinami, a tam na záchod. Svlékl jsem své oblečení a oblékl se do uniformy důstojníka Republiky, kterou jsem vzal jeho mrtvole, kterého sem "na objednávku" zabil. Pak jsem vyšel zpět před kantýnu. Jednotka trochu popošla a dál se ohlížela po lidech. Přišel jsem tedy k pořádkové jednotce. Jeden z nich vypadal jako velitel, tak jsem promluvil k němu.
Zdravím. Co tady děláte? Někoho hledáte? Jsem Gear Franov, důstojník Republiky tady dole v nižších patrech. Byl jsem zrovna v kantýně něco zakousnout k svačině. Rád vám pomůžu, pokud budete chtít.
Snažil jsem se tvářil mile a na velitele jsem se přátelsky usmál. Vypadali tak nebezpečně jako pouť s kolotočem a já měl chuť je zabít.
Tak bezbraní a bylo by to tak nečekané kdyby najednou vytáhl vibromeč.
Ale přeci jenom by tady v okolí mohli být další jednotky, které by sem pak přiběhli. Takže jsem radši vyčkal na důstojníkovu odpověď.
....................................
Nakonec jsme všichni sami!

Abys cestu domů našel, svíci tobě já zapálím.

Uživatelský avatar
bogdan.g
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 253
Registrován: 27.8.2007 16:33:07
Bydliště: Coruscant megablok2521
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bogdan.g »

Coruscant, temné sklady

Tak třeba nevědí kde jsem... protože však výstřely lítaly v mém směru rozhodl jsem se eliminovat střelce. Neměl jsem moc času, protože ti, kdo nemají zbraně se asi schovali, nebo mě šli hledat. Tak jsem počkal na nějaké výstřely a zhruba jsem si načrtl kde mohou/může být. Tak jsem si počkal, až bude mít zase smůlu ve směru - to jako že bude střílet vedle - a vykoukl jsem z ůkrytu. V jediném okamžiku jsem se otočil, a zbraní vystřelil salvu do pohybující se postavy, jež držela protáhlý objekt. Podle mě to byla puška.
Poté jsem si zase sednul. A plazil se k jiným bednám. V tom spěchu jsem si neuvědomil kde byli ostatní. Chtěl jsem se doplazit k jiným krytům, ale už jsem neměl žádnou výhodu. Oni byli ve výhodě. Je jich více a vědí kde jsem...

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Team Jedi

checkman & C'dare Ibles


Coruscant - Chrám Jedi

Rytíři v menší krásně osvětlené místnosti, stále zkouší své možnosti, kříží své meče a snaží se porazit svého protivníka. Síly se přesouvají ze strany na stranu, chvíli má na vrch jeden a v další okamžik ten druhý, avšak starší a zkušenější se dostává do lepších a nebezpečnějších příležitostí ohrozit svého protivníka. Každý z nich se už při boji ocitl na zemi, ale vždy se zvládl včas zvednout, a tak se stále nikdo nestává vítězem. Boj je už dlouhý a oba přátelé jsou unavení, nepočítali s tím, že bude trénink trvat tak dlouho, ale ani jeden z nich prozatím nechce první ukončit boj.



_________________________________
_________________________________



R.O.F.L


Coruscant, Pašerácký - Derenův - hangár

Hodně zvědavý jsi vlezl do lodi a hned tě ovanul chladný vánek, který ti způsobil nepříjemné mrazení v zádech. Interiér lodi je proveden v chladných a temných barvách a necítíš se tam příliš dobře. Několik dveří podél cesty do pilotní kabiny, odkud se ozýval Bendy, byly zavřeny a tak jsi směřoval až do místnosti na konci chodby, kde už bylo řídíci centrum lodi - pilotní kabina.

Kabina na tebe působila stejným dojmem jako vstup do lodi. Byla chladná, nehostinná, ale naprosto bez poskrvny od sestrojení a úpravy do temných barev interiéru. Takže Bendy byl jistě rád, že nikde nevidí nechtěné cizí upgrady. Tvůj přítel se stále ještě rozhlížel po kabině a tka ses k němu připojil. přístroje byly moderní a ovládání takové lodi muselo být velice jendoduché a efektivní. V rohu sis však všiml staršího typu navigačního a datového droida, který teď stál nehnutě na svém místě.



_________________________________
_________________________________



Mastr Kavar

Coruscant

Muži si tě naštěstí nevšimli, když jsi poprvé vyšel z kantýny - možná proto, že tě nehledali, možná však také proto, že byli jen hloupí a nepozorní. Pro jistotu jsi radši opět vstoupil do kantýny a na liduprázdných záchodech ses převlékl do uniformy důstojníka, kterého jsi nedávno zabil a která ti byla trochu volná, protože tento muž byl slušný pupkáč. Potom jsi opět vyšel ven ze záchodů, ale ke své nelibosti jsi zahlédl ty tři muže, jak se o něčem baví s barmankou, které tě předtím sledovala ne příliš důvěřivým pohledem.

Muži k tobě stáli víceméně zády, a tak si tě nemohli hned všimnout. Barmanka k tobě stála bokem, ale zatím se tvým směrem nepodívala, i když je možná, že tě již periferním viděním zahlédla u východu ze záchodů.



_________________________________
_________________________________



bogdan.g


Coruscant, temné sklady

Chvíli jsi ještě pozoroval a zkoumal styl střelce či střelců a potom ses rozhodl k akci. Rychle jsi vykoukl zpoza svého krytu a svou těžkotonážní zbraní jsi pokropil několik postav, které jsi zahlédl kus od sebe, chabě se kryjících za haraburdím.

Pak ses zase schoval a rychle se sanžil změnit svou pozici. zaslechl jsi mnoho zděšených a bolestných výkřiků a několik žuchnutí jako by něco těžkého spadlo na zem. Už jen výstřely z jedné zbraně směřují teď do místa, odkud si střílel, ale v tu chvíli už tam dávno nejsi.

Protože sis nedokázal všimnout ostatních postav, měl jsi trochu obavy, zda po tobě někdo nejde ještě kromě člověka, který teď pálí do míst, kam měl pálit jen několik chvil předtím, než jsi krásně pokropil celou místnost.

Uživatelský avatar
Ragnoss
Učedník
Učedník
Příspěvky: 29
Registrován: 15.5.2008 17:25:19
Bydliště: Dantoine, Jedi Enclave

Příspěvek od Ragnoss »

Coruscant Chram Jediu

VÍDĚL JSEM TO. Síla darovala C'darovi vizi ve ktere vídel způsob jak porazit svého protivníka. Začal se jen bránit a v obranném postoji skřížil meče s Jerlovym a přitom druhou rukou uchoil ruku ve které držel Jerl meč a otočkou se k němu přisunul zády tak blízko že cítil jeho dech na krku. Vše proběhlo takovou rychlosti že Jerl nestihl reagovat posledni co C'dare udělal byl uder lůoktem do soláru čim Jerlovi vyrazil dech. Tento dlouhy a únavny boj byl u konce. Zrovna v čas protože najednou pocítíl poruchy v síle a byl si jist že Jerl to pocítil take. Podival se na něj a řekl.

Cítil jsi to Jerle? Něco se stane a souvisi to s námi.

C'dare je timto tušenim dosti zneklidněn jelikož nevi oč jde jestli to bude dobré či ne zas tak dobré.s tímto smíšenym pocitem podal svému příteli ruku a nabídl mu oběd na C'dáruv účet!
MPM C'dare Ibles - Rytíř Jedi

Nic neni jak se zda. Vždy je dobro a zlo a svet je často řernobíly.

Uživatelský avatar
bogdan.g
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 253
Registrován: 27.8.2007 16:33:07
Bydliště: Coruscant megablok2521
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bogdan.g »

Coruscant, temné sklady

Tak teď už musím jednat rychle... hodil jsem kámen do míst, kde bych byl, plazil-li bych se na druhou stranu. A od toho momentu jsem opět v bleskové rychlosti zamířil a vystřelil 3 rány. Ten okamžik mi připadal věčný, protože jsem se zase schoval. Jestli padnuli všicni, dostanu trochu nižší odměnu, ale jestli se mi podaří nějakého zachránit, a jestli se mi podaří zjistit proč chce zákazník bandity živé, dokážu získat kredity navíc. Vždy si s sebou nosím lékarničku... Mohl bych třeba zachránit nějakého banditu, ale musel by mi prozradit kde je nějaý ten lup.
A přišel okamžik pravdy. Trefil jsem ho, nebo ne?

Uživatelský avatar
checkman
Učedník
Učedník
Příspěvky: 242
Registrován: 14.1.2008 16:02:28
Bydliště: Corusant Chrám Jediu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od checkman »

Coruscant - Chrám Jedi
Bylo to tak rychlé že jsem nestačil ani zareagovat.
C´dare provedl tak rychlý výpad ze jsem ani nevěděl že jsem na zemi a už mi C´dare podává ruku a zve mě na oběd.
Jo jasně jdu na oběd nevíš co dnes je??
Vždy jsem se snažil vymyslet taktiku,jak C´dareho porazit ale nešlo to nikdy.
Dnes jsem s ním bojoval dlouho ale nestačilo to.Použil jsem sílu abych ho porazil ale on je lepší,elegantnější a lepší prostě lepší.Nikdy jsem si to nechtěl přiznat ale je to tak.
Dnes to nevyšlo ale snad příště.Budu se muset lépe snažit.
Naposledy upravil(a) checkman dne 22.5.2008 16:25:21, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Reiven
Učedník
Učedník
Příspěvky: 58
Registrován: 19.3.2008 22:44:16
Bydliště: Brno

Příspěvek od Reiven »

Hraničář

Coruscant

Závan nervozity pronikne do jeho nitra, který, ale okamžitě zažene a lehce se v duchu pousměje. Dobře si pamatuje, jak mu o Coruscantu vyprávěl jeho přítel, a také moc dobře ví, že tato planeta, plná rušících vlivů, které způsobují výchylky energie, je jeho rodným domovem. I přes počáteční odpor, jenž v sobě ucítil, tak nemůže potlačit nutkání poznat srdce Galaktické republiky. Nějaký čas se tu zdržím, a potom uvidím. Pomyslí si v duchu a zlehka si povzdychne. Lod právě přistála a do několika minut, které obsahovaly nutnou technickou proceduru a kontroly stavu lodi bezpečnostními složkami přístavu, se kus trupu oddělilo pomalu od zbytku přepravní lodi a vytvořil se tak východ ven. Brána do temnot Coruscantu.

Stovky lidí se začne hrnout ven z lodi do přistávacího hangáru, kde měla znova začít hromadná kontrola věcí, i přesto, že byl slunný den, tak celou sekci, včetně přistávací plochy tvořilo velké množství městkého, nekvalitního osvětlení, protože paprsky přírodního světla sem ztěží dopadaly. Všude byl hluk, lidé se navzájem překřikovali, jako armáda opic, která nedostala příděl banánů. Bezpečnostní složky museli davy lidí často uklidnovat, a došlo i k několika potyčkám díky odhalení drog během kontroly zavazadel, to udělalo situaci ještě složitější a vše se protáhlo na dvě hodiny.

V momentu, kdy se dostal na řadu Kessel, tak při pohledu na jeho světelný meč se ostraha zarazila a bezeslova ho okamžitě pustila dál s velice pokorným výrazem ve tváři, chvilku nechápeje odchází z rozsáhlého přistávacího komplexu, ale nakonec si u východu uvědomí, co to mělo znamenat. Pousměje se. Rytíři Jedi jsou opravdu respektováni. Doprovázen touto usměvavou myšlenkou projde východem a vkročí do světa civilizace.
"So that one may walk in peace..."

- Imi Lichtenfeld, Founder of Krav Maga

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

R.O.F.L

Coruscant, Pašerácký - Derenův - hangár

Interier lodi vypadal úplně jinak než venek, protože zvenku loď působila impozantně, zatímco vnitřek byl vyveden v chladných a temných barvách, což působilo ponuře až děsivě.

Pilotní kabina byla na tom s atmosférou podobně jako zbytek lodi - opět temně a děsivě. Bendy si zrovna v němém úžasu prohlížel ten ,,zvrácený vkus". Očima jsem projel celou kabinu. Přístroje vypadali moderně. V rohu se nacházel starší navigační a datový droid. Najednou mě napadne myšlenka, o kterou jsem se okamžitě podělil s Bendym a přeruším tak ticho, které tu bylo od našeho vstupu do lodi.

Počkat, drahá loď plná toho nejmodernějšího vybavení a je v ní starej droid!? To nedává smysl!
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

bogdan.g


Coruscant, temné sklady


Chytře jsi kamenem odlákal pozornsot střelce, který začal pálit přesně na druhou stranu, než jsi se vynořil ty, abys ho zpacifikoval, protože jsi ho dobře viděl jen z části skrytého za jednou krabicí, bezproblému jsi ho takřka popravil třemi výstřeli a jeho tělo mrtvo kleslo k zemi.

Po této "čisté" práci ses obezřetně rozhlédl, ale od nikud už k tobě neletěly výstřely z blasteru, ani jsi nikde nezaregistroval jakýkoli pohyb. Na zemi místnosti před sebou vidíš 4 těla, která nejeví známky života.




_________________________________
_________________________________



Team Jedi

checkman & C'dare Ibles


Coruscant - Chrám Jedi

Jerl a C'dare ještě chvíli bojovali, když tu C'dare přišel s neokoukaným a výborně provedeným číslem, které naprosto jeho mladého společníka zpacifikovalo. Po té oba deaktivují své meče a Jerl se pomalu a těžce, po dlouhém boji, zvedá ze země. C´dare mu ochotně podává ruku a tak jsou oba přátelé brzy zase na nohách a plni dobré nálady vyrazí ven z tréninkové místnosti na oběd.

Po cestě každý přemýšlí o něčem jiném a míjí mnoho meditačních místností, ubykací, tréninkových místností, až konečně společně dojdou do jídelny, která je teď plná rytířů, padawanů a mistrů. Celá jídelna šumí jejich hlasy a vzrušeným povídáním a cinkotem příborů. Jídelnou se nesla docela přijatelná vůně jídla. Oba jste byli docela unaveni a měli jste hlad, takže na vás tahle místnost teď působila blahodárně.



_________________________________
_________________________________



Reiven37


Coruscant

Po přistání lodi ses poměrně rychle dostal k odbavení, odkud tě rychle a s respektem vyprovodili bez prohlídky ven, zřejmě proto, že hned v počátku prohlídky si všimli tvého světelného meče, podle čeho vojáci zřejmě usoudili, že jsi rytířem jedi, když máš meč jednoho z nich.

Potom, co jsi vyšel z hangáru, tak ses ocitl na přeplněné ulici, kde spěchalo mnoho lidí za svými osobními cíly. Kousek nad tebou létalo mnoho plavidel a ty sis připadal naprosto ztracený. Z výkyvů v Síle tě začínala bolet hlava a cítilses dezorientovaný a nesvůj. Samozřejmě ses nevzdával svého cíle, najít chrám Jedi a mistra, o kterém mluvil tvůj přítel, ale netušil jsi, kde tento chrám najít. V tu chvíli u tebe zastavil nějaký podivně vypadající vychrtlý muž s naprosto na červeno obarvenými vlasy a zeptal se tě:

Poprvé na Coruscantu? Vypadáš zmateně! Nechce někam dovést nebo to sand bude něco jiného? Nechceš něco koupit?

Při poslední větě na tebe mrkne a začně něco lovit z kapsy, aby ti předvedl své zboží.
Naposledy upravil(a) MrTukan dne 22.5.2008 21:50:58, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Diss
Force Artist
Force Artist
Příspěvky: 130
Registrován: 02.1.2008 17:27:54

Příspěvek od Diss »

Diss Morr

Coruscant, Chrám Jedi

Akh se ještě notnou dobu procházel starými záznamy.
Sithové, Jediové a Mandaloriané a kdo zůstal jen jediové. Asi v nich přece jenom něco bude! Ale když tu čtu o těch sithech taková moc taková síla úchvatné.
Když si ovšem všiml že uběhlo hodně času řekl si.
Ale už bych mohl jít!
A s těmito slovy se vydal směrem pryč z archivu, ovšem hned u východu ho zastavil nějaký mladý padawan.
Rytíři Akhu mistr Yoda mě poslal bych vám řekl jestli byste s ním nepromluvil. Řekne padawan s úšklebkem.
Akh se zlostně podíval na pdawana a odpověděl
Děkuji ti už jdu.
Akh se vydal směrem kam ho poslal padawan.
Co po mě asi chce nic jsem neprovedl!
Poté co Akh dorazil k místnosti rady pomalu otevřel se slovy.
Přál jste si se mnou mluvit mistře Yodo?
Ano ano mluvit chtěl já s tebou o tom jak záznamy o sithech ty pečlivě studoval?
Jak se o tom dozvěděl ? pomyslel si Akh.
Jak jsem se o tom dozvěděl, říkáš si nejspíše? Když jsem šel kolem archívu všiml jsem si tě jak archivy o sithech zaujatě čteš tak jsem tě pozoroval dlouho. Dopoví Yoda
Ano mistře četl jsem ty archivy, protože jsem se chtěl dozvědět více o sithech a o tom jak byly poraženi.
Dobře, dobře co vědět chtěl jsem vím děkuji, že objasnil si mi to. Nyní můžeš jít síla s tebou. odpoví Yoda a Akh pomalu vyjde směrem na zahrady.

V.I.P.
Učedník
Učedník
Příspěvky: 13
Registrován: 22.5.2008 19:52:23

Příspěvek od V.I.P. »

Coruscant

*Postava zahalená do černého pláště vychází ze své luxusní lodi, odbyde několika krátkými rozkazy "delegaci" a ubírá své kroky k vrchním patrům, kde je sídlo vládní budovy. Její kroky jsou velmi jisté, pohybuje s vojenskou přesností, každý krok je ihned doprovázen v rytmické přesnosti dalším a celou chůzi jakoby tvořili noty na osnovách. Tyto ladné kroky jsou však občasně rušeny chůzí jiných bytostí, jejichž spěch je tvořen neústálým koloběhem života na Coruscantu, ustanovováním nových a nových vyhlášek, tvořením nových zákonů, které nestále zdokonalují vládní legislativu a přispívají ke zlepšení života coruscantských vrních pater. Problém však nastává tehdy, pokud jste obyvateli těch spodních, o než se veškerá vlada, či Jediové přestali starat již dlouhá letá předtím. Cestou osobu pozdravilo několik vládních úředníků, stejných, jako ten, jehož osud se měl dnes změnit. Tito lidé i ne-lidé byli zvyklí ji vídat v přítomnosti starého muže - Garetha Bakese. *

Garethe...

*Ozval se vlídný hlas ženy a Gareth se obrátil právě v čas, aby spatřil svou milenku. Nervozně si rukou se stařeckými skvrnami prohrábnul své prošedivělé vlasy. Byl nervozní, ostatně jako vždy, když se k němu takto připlížila. Měl rád věci pod svou kontrolou a nebyl zvyklý na roli překvapeného, ale ostatně byla to jeho chyba. Měl již něco takového očekávat, vždyť přesně na tuto hodinu byl s Loranou domluvený. Vstal.*

Lorano, drahá... Jsi zde opět přesně a opět jsi mě překvapila... Dodal utírajíc si pot z čela, bylo zřejmé, že tento den bude opět pod nadvládou slunce. Po těchto slovech se políbili a vycházkových krokem držíc se přitom za ruce, vydali se směrem ke středu vybudovaného komplexu.
Věř, že to nebude jediné překvapení, které tě, můj milý Garthe dnes potká... zmínila trochu laškovným způsobem a zároveň se usmála na procházející bytosti, jenž ji a Garetha pozdravili.

*Rozhlédla se kolem sebe. Bytostí zde bylo poměrně mnoho a tento úkol nebyl opravdu vůbec jednoduchý, avšak byla to výzva a pokud výjde, jakože o tom nebylo žádných pochyb, bude to jakási pomsta nejen Garethovi, ale i celému systému. V prvé řadě bylo nutné se dostat alespoň mimo centrum hlavního dění, ačkoliv kamery CorSecu byly v tomto komplexu nainstalovány snad téměř všude. Právě přišli k místu, které bylo opodál od ostatních, bylo tvořeno několika lavičkami a fontánou ve stylu jakéhosi tvora, jehož několik chapadel svíralo předmět připomínající zahnutou tyč. V té chvíli již Lorana aktivovala ovladačem systém lodi, který se uvedl do provozu. Loď svižným tempem vyletěla z hangáru a zamířila vzhůru, kde se zařadila do hustého provozu, jenž na Coruscantu panoval neustále. Garth s nervozitou očekával zprávu, kterou mu Lorana přiletěla osobně sdělit a nejvíce se obával rozchodu. Byl si vědom odlišnosti věku, ale s ní se cítil o tolik mladší, že si jej ani neuvědomoval. Náhle již dohnán vlastní nedočkavostí vyhrknul na Loranu toužebnou prosbu.*

Tak už mě netrap a pověz mi, co tak důležitého jsi mi chtěla bezodkladně sdělit...
vyhrknul ze sebe na jedno nadechnutí, stírajíc si přitom pot z čela. Loranin pohled byl však nepřítomný, jakoby se dívala skrze něj, otočil se, aby se podíval směrem jejího pohledu, aby zjistil, že se za nimi nachází loď. Vyděšeně se otočil směrem k Loraně a ta již na něj mířila blasterem.

Jdeme! Řekla tonem, který zcela popíral existenci odporu, který by mohl nastat.
Celá situace nabrala velice rychlý spád, jenž byl zakončen omračujícím výstřelem do zad na palubě lodi.

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Diss Morr


Coruscant - Chrám Jedi

Po rozhovoru s Yodou, který tě zase zarazil, překvapil a zároveň také pobouřil jsi vyrazil do zahrad, kde se nejlépe projevovaly rysy krásného dne. Příjemné a klidné prostředí ti dávalo mnoho prostoru k přemýšlení. Potkával jsi tu mnoho obyvatel chrámu, kteří tě však zřejmě neviděli moc rádi, protože kolem tebe procházeli často s úšklebkem, což v tobě rozdmýchávalo vlny pobouření. Po chvíli procházení jsi měl pocit, že tě zase sledují ti stejní mladí padawani, kteří se ti smáli již v archívu.

V zahradách mnoho rytířů, padawanů a mistrů cvičí, medituje a také jinak zdokonaluje své schopnosti. sem tam se to mihne větévkou, jen tak lehounce se vznášející prostorem, jindy zase kusem ovoce, které ti nevybíravě jen tak tak prolétne kolem ucha. Čím dál víc se tizačíná tvůj dosavadní život hnusit a tak doufáš, že ho něco brzy změní.



_________________________________
_________________________________




R.O.F.L


Coruscant


Bendy ti za stálého si prohlížení a ochmatávání veškerého vybavení odpoví:

Taky jsem si toho starýho droida všimnul. Že by citová záležitost? Nebo ten týpek prostě nerad mění své spolupracovníky a data v nich uložená.

Přitom se začne více přehrabovat ve vybavení lodi a začne s nějakými úpravami. V celé lodi i hangáru, jak slyšíš zvenčí, je naprostý klid a mír. Nikam nespěcháš, nic nemusíš udělat, ale nějak zvláště tě přitahuje tento starý droid. Už jen proto, že sem prostě nepatří.

V tu chvíli se ale aktivovalo mnoho systémů uvnitř lodi a než jste si se svým přítelem stačili vyměnit pohledy, už loď zavřela vtup a začala startovat. Ještě chvilku jsi celý zkoprnělý stál a koukal, co se to vlastně děje, zatímco se tvůj přítel snažil něco dělat, ale zřejmě bylo veškeré manuální ovládání zablokováno. To už se loď zažehla motory a plynulým pohybem vylétla z hangáru.

Po nepříliš dlouhém letu, za který jste si sotva stačili uvědomit, co se děje a vymyslet nějaký drobný plán, začala loď zase klesat a drsným nárazem nejspíše prorazila nějakou ne příliš odolnou bariéru. S lodí to totiž jenom trochu škublo a dál klesala. Po chviličce už dosedla lehce na zem, ale stále zůstávala se spuštěnými motory.



_________________________________
_________________________________



V.I.P.

Coruscant

Setkání starého úředníka se svou mladou milenkou nikdo nepřihlížel, nikoho ta scéna nezajímala. Kolem proudilo mnoho lidí. Lidí, kteří si přišli do obrovského zahradního komplexu odpočnout, vyčistit si hlavu nebo prostě jen procházeli. Pozornost mnoho z těchto lidí upoutala až loď, která se s dosti nepříjemným rachotem probourala zkrze kryt komplexu a velice rychle se snesla dolů, přímo k podivné dvojici.

Vše se dělo během okamžiku, takže než kdokoli stihl zasáhnout, už žena nekompromisně vedla starce, značně překvapeného a zmateného náhlou změnou své, pro něj mladinké, milenky, do přivolané lodi. V průběhu několika chvilek se tak pro Geretha, starého úředníka, který si prostě jen rád užíval, změnil život. Jeho zmatení nebralo konce a nezmohl se na žádný odpor, stejně tak jako nikdo jiný v komplexu. Před dvojicí se otevřel vchod do lodi a oba potom rychle nastoupili.




__
Takže samozřejmě musí nejprve odepsat ROFL a po něm můžepokračovat teprve V.I.P. (to je asi logické). Snad to zvládneš tak, aby nebylo zapotřebí editu a doufám, že se hned nenecháš zabít ROFLe;).

Zamčeno

Zpět na „Ostatní“