MMPM

Ostatní uzavřené projekty, MPMka a podobné ...

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jazen »

Vorzyd 5, ulica pred barom Chionti (Tony Corrado)

Niekto plánuje oslavu bezo mňa?
spýtam sa v duchu sám seba a pobehnem ku zamestnancovi baru
Kde nájdem Dona?
spýtam sa periférne obhliadnem terén
Kto vie čo sa tu stalo?
pomyslím si pokiaľ čakám na odpoveď zamestnanca.
„Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

- Darth Bane, Temný pán ze Sithu

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Vorzyd 5, Malé kasíno Abravte

Tak obych stále viděl na oba členy kasina jsem sebral upuštěnou injekci s omračovadlem a odzbrojil padlé strážce, jejich zbraně hodil do vzdáleného rohu.
Odtáhni kolegy dovnitř!
Přikázal jsem zbylému strážci stále na něj mířeje zbraní, nechal jsem ho je odtáhnout do dalšího koutu, aby se mohly zavřít dveře a pokračovat jednání.
Poté jsem přikázal strážci aby se postavil tak abych viděl jak na něj tak na malého mužíka a držel ruce tak abych je měl stále na očích.
Poté nezbývalo než nechat na poručíkovi vyjednávání.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Obhlídka (Abin Ferrence)

Hm... Poměrně neurčitý citoslovce.

Pravda byla taková, že ačkoli jsem se snažil sebevíc ve zbytku své duše nesnášel jsem tuhle práci bezpečáka. Samozřejmě, že v kombinaci s alkoholovým oparem, vůní kuřiva a přitažlivostí slečen se to vše dalo nějak zakrýt, potlačit a zakopat. Člověk měl dvě možnosti: Buď provádět každodenní průplach anebo prostě a jednoduše zaprodat své svědomí a neohlížet se.

Naštěstí pro mě jsem podobnými demoralizačními myšlenkami netrpěl možná díky tomu, že jsem otrle provozoval obě možnosti. Nicméně byly tu ještě další okolnosti, které mi tu neseděli, ale ze všeho nejvíc mě děsilo, co s podobnými idealisty jako je Bukka.

Pojďme, dodám a v duchu si pomyslím: Proč radši neskončila v nějakým striptýzovým klubu?
Naposledy upravil(a) Garth Devilman dne 04.9.2011 18:25:46, celkem upraveno 1 x.
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Vorzyd 5, Landspeeder shop: (por. Castor)

Sakra... hajzlové.
Rychle zkontroluju poškození a co půjde se pokusím cestou zpátky do obchodu zakrýt..
Mohl byste postrádat jednoho nebo dva zaměstnance na chvíli? Potřebuju odvést těla a tam toho než umře... co nedřív se sem vrátím a zaplatím za pomoc samozřejmě..
Poté co požádám Eggla o výpomoc vyrazím ať už s nebo bez pomoci naložím zajatce a podle toho jak to půjde i piloty, tak aby nesjeli když se budu vracet do baru..
Sednu na speeder a nastartuju ho.
Tak že se to posere tímhle směrem jsem nečekal...
Na to vy jedu směrem zpátky do baru.
Jak tam dorazím tak případně vypakuju pomocníky a odnesu zajatce do výslechové místnosti, kde ho připevním k první věci, kterou bych měl problém odnésti i já.... a někoho pošlu do garáže dát mé podřízené do mrazáku.
Pak se vydám hledat někoho z šéfů, pri nejlepším Dona za předpokladu že už dorazil.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Příspěvek od Mandalorian »

Vorzyd 5, Skladiště pouličního gangu (Leman Rae)

To jsou mi teda profící… člověk jim dá echo a oni nejen že blbě čumí jak rebel na AT-AT, ale taky je nenapadne nic jiného než tam ještě blbě, ba přímo dementně, stát a čekat až jim dopřeju letecký den. No, taky je za to patřičně zkasíruju…
Orlí nos, když jsem kolem něho probíhal mektal cosi o povolení. To nikdy v životě nepracoval s žoldáky co projevují INICIATIVU? Povolení potřebuje možná on. To je samý panáček? Povoleno? Vypít. Cigárko? Povoleno? Vykouřit. Ha, možná proto nevyplodil něco co by se dalo nazvat plánem. Čekal, zda mu to nadřízení povolí. Ale je snad zkušený harcovník na to aby věděl, že žádný plán nevydrží první setkání s nepřítelem.
Zpovzdálí pozoruju jak se Orlí nos zvedá. Šlo mu to těžko, na to že nezvedal žádnou jinou váhu než svoji vlastní se zvedal až žalostně pomalu.
Méně chlastu, více cvičení
Dodám sám pro sebe a hlídám zajatkyni, aby mi ve chvíli mého triumfu neutekla. Zlikvidoval jsem všechny ve skladišti, vyslal varovný signál nepřátelům rodiny a získal zajatce. Ať si to zkusí Orlí nos popřít. Jediná vada na kráse je ztráta Dyre, takového pěkného kusu ženské co navíc dokáže i střílet. Alespoň, že má velkou mohylu. Dárek od mé maličkosti na poslední cestu.
Jen doufám, že není vegetariánka, být pohřbena v masovém hrobě by se jí nemuselo líbit…
Masový hrob je možná silné slovo, ale pár nepřátel tam bude, a doufám že ti pod těma troskama chcípají pomalu a bolestivě.A všechny uvnitř jsem zabil já. Jen JÁ a Dyre? Bohužel ani jednoho. Ale konec úvahám, je čas věnovat se práci. Zdá se mi, že zajatkyně přichází k sobě. A tak se věnuji jí a pozorováním okolí, zda-li se nenajde nějaký odvážlivec, kterého bych zastřelil.
Občas mrknu po velitelském týmu a vidím, že Orlí nos jde ke mně. Je nějakej domlácenej. Tady se bojovalo? Proč nezavolal, hned bych mu přispěchal na pomoc. Dokonce vytahuje zbraň. Ha, on tu ještě někdo je!
Pokleknu u zajatkyně a s E-11 vyhlížím nepřítele směrem kterým Orlí nos míří a otáčím se k němu zády. Avšak k mému zklamání žádného nenacházím. Vstanu a otočím se zpátky na Orlího nosa a ejhle. Ten blázen míří na mě.
WTF? Se potentoval v kině nebo co? Nebo snad utrpěl otřes mozku? Nebo, že by se přidal k nepřátelům? Ha, sám nepřátelský špion… to bude odměna!
Nastavím na zbrani omračovací mód a chystám se ji na Orlího nosa namířit a stisknout spoušť. Než tak však udělám, Orlí nos promluví. Mele cosi o trojité prdeli a já vůbec nevím proč. Vůbec se nechytám. A pak se zeptá zda to je Dyre.
Ne, to je E-11!
Odpovím mu rázně, skoro zakřičím a on pak zakřičí na Molgana.
Jo, není nad to si zakřičet když je na koho.
A pak se zas rozkřičí na mě. Asi mě má za naprostého debila a prej že sem posral misi. Ale já jsem jen projevil iniciativu a misi zdárně dokončil a to sám! A důvod proč jsem to udělal?
Pokud to nevíte, tak takový byl plán mise! Vybít všechny nepřátele a získat zajatce! Nepřátelé jsou eliminování. Při čištění okolí jste byl přítomen a pak jste nás poslal dovnitř. Kontakt se zbytkem týmu byl přerušen a pak jsem ztratil Dyre z dohledu. Když se mi povedlo získat zajatce, měl jsem za to že Dyre je mrtvá. Již dlouho jsem ji neviděl a neslyšel jsem střelbu a tak jsem skladiště obešel, hledaje její tělo a zaminoval jsem to tam. Bohužel její tělo jsem nenašel. Asi jej odvlekli aby jej snědli, parchanti mizerní a tak jsem skladiště neprodleně opustil a všechny přeživší hajzly v něm pohřbil. Pokud to vidíte jinak, máte asi problém s vnímáním reality, ale to je váš problém!
Odpovím mu a snažím se krotit, i když bych mu rád napravil obličej svým kladivem. Asi jsem jej zklidnil, protože už neřve a sedá si. A pak prohodí, ať ji rozvážu.
Ale šéfe, to je…
nepřítel chtěl jsem dodat, ale když mě tak péroval, splnil jsem co mi přikázal. Protože já vždy plním rozkazy a tak přeřežu její pouta, i když si myslím cosi o vyšinutém veliteli a ustoupím pár kroků od ní a od Orlího nosa a postavím se tak, abych na oba dva viděl. E-11 přepnu zpět do normálního režimu s tím, že pokud se zajatkyně pokusí o něco nepatřičného, tak ji zastřelím. A pokud orlí nos, tak jeho taky, protože já nesnáším zrádce.
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Vorzyd 5, Skladiště pouličního gangu (Elisa Dyre)

Tak to je gól!
Přicházím k sobě, v hlavě jako by dvojice zamilovaných huttů dupala valčík, do toho poručík řve a ten BLB Leman Rae si stojí na svém. To by byla za normálních okolností sympatická vlastnost. Pokud by mi bylo líp, pokud bych nebyla svázaná drátem (s čímž se snažím něco dělat, ovšem ten parchant mě svázal skutečně pořádně – bod pro něj) a pokud bych neměla pocit, že promluvit je skoro nemožné, alespoň dokud budu mít na hlavě helmu.

Nakonec se, navzdory svým pochybnostem, rozhodne Leman poslechnout rozkazy. Profík. A šikovnej chlapec.
Abych neprovokovala jeho palebné reflexy, nezvednu se na nohy co nejrychleji jsem schopná, ale tak, aby ve mně neviděl hrozbu a tedy cíl pro E-11. A skoro doslova si strhnu přilbu z hlavy.
Ani si pořádně nemůžu setřít krev z obličeje, ale doufám, že dostatečně k rozpoznání jsem i tak. Zhluboka se nadechnu, je to velká úleva, vzhledem k tomu, že helmu budu muset čistit.
Měřím si Raeho ledovým, naštvaným pohledem a nejradši bych si od Molganna vzala zpátky Bryar a kolegu-lovce odpráskla, pěkně nablízko. Jenže to bych byla proti sobě.

„Už chápeš, idiote?!“ zaprskám jako kočka.
„Posraná týmová nesehranost!“
To druhé dodám spíš pro sebe, míra naštvanosti překročila hranice normy.
Chvíli si měřím pohledem svoji mohylu a pak mi sotva znatelně cukne v koutcích. Pěkné gesto, za které se v zásadě nemůžu pořádně zlobit. Pěkné a roztomilé.

„Navrhuju vypadnout a dořešit to jinde. Nebo chcete na sebe řvát ještě až dorazí bezpečnost?“ ušklíbnu se na zbytek týmu.
„Tady už nic nenaděláme, leda ještě větší malér.“

Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Příspěvek od Mandalorian »

Vorzyd 5, Skladiště pouličního gangu (Leman Rae)

A kurva!
proletí mi hlavou, když si má ZAJATKYNĚ sudná helmu, protože zjistím že zajatkyně NENÍ zajatkyně. A to je blbé. Zároveň s tím také zjistím že Dyre není mrtvá. A to je dobře. Oči mi málem vypadnou z důlků. Ještě štěstí, že mám tu helmu, jinak by mi vážně vypadly. Takhle mi jen pleskly o hledí helmy a vrátili se zpět.
Hmm, takže šul nul, bezva. Nicméně myslím, že máme problém.
Přistoupím k Dyre alehce s ní zatřesu
Cos sakra udělala s mojí zajatkyní!
Zatřesu s ní ještě jednou, snad doufám že změní podobu a stane se z ní opět nějaká ni name zajatkyně. KDyž se tak nestane, jen suše dodám
Je super žes to přežila.
Týmová nesehranost? Pitomé feministky, cpou se všude tam kam nemají, tam kde by je nikdo nečekal...
mám chuť na ní zařvat, ale taktně mlčím. Přece jen člověk nevstává z mrtvých každý den a nač ji kazit náladu. Krom toho si myslím, že by mi to u ní nepřineslo kladné body.
Ne, ještě vypadnout nemůžete, musíme prohlídnout sutiny, zda-li tam nenajdem nějakého přeživšího zajatce...
řeknu nahlas, aniž bych to někomu směroval, když si uvědomuji, že mise jaksi není splněná. Když si však prohlídnu ty dva před sebou, dochází mi, že si klidně odjet můžou. Při prohledávání by mi patrně byli platní jak blaster mrtvýmu.
Orlí nos sedí a vypádá zničeně. Štěně se asi ještě nepostavilo a Dyre? Dyre vypádá zničeněji, ale i sexy. Její vlastní krví potřísněný obličej mě nějak přitahuje. O tom také mlčím, protože by mi to asi taky nepřineslo kladné body.
Fajn, tak asi jen já...
řeknu, když míjím onu dvojici a mířím k býválé Dyřině mohyle, ve snaze prohlédnout je, zda neuslyším nějakého přeživšího. Ohledně bezpečnosti si nedělám velké starosti. Sirény zatím neslyším a pokud by zde policie byla moc aktivní, přijeli by sem v průběhu boje.
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Uživatelský avatar
Stanley
Učedník
Učedník
Příspěvky: 140
Registrován: 28.12.2010 21:46:12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Stanley »

Vorzyd 5, Skladiště pouličního gangu (Stanley Molganno)

No hej. Pri rozbehu od bomby ma ten nešťastný výbuch odhodil na pár metrov dopredu. Padol som veľmi nešťastne na ruky. Nemyslím si že sú zlomené ale boleli ma. Ono totiž keď to vybuchlo tak pri páde som spravil (nechtiac) premet - padol som na ruky (čiže lakte v prdeli) a potom som sa prekrútil na chrbát. Ale to už nebolo až tak bolestivé. Našťastie som nebol tak blízko tej bomby ako bola Dyre.
Moc som nevnímal že čo sa okolo deje. Od toho výbuchu som ledva počul a len som tak ležal. O pár sekúnd som už počul hádku mojich kolegov a už som vedel že je dobre.
Ehm, Ehm..... aaaah..... Kurva!
zajačal som troška a skúšal som sa dostať na nohy. Najskôr som si sadol, zatriasol som hlavou a horko ťažko som sa postavil na nohy a pomalým krokom som sa blížil k mojím kolegom.
Dyre nehybne a ticho stála a pozerala sa na Rea. Gelayev len sedel a kukal do zeme ako keby mu spadli hračky do kanálu. No a Rea bol sa hrabal v nejakom bordeli.
Oni si snáď robia zo mňa riť??!!
Noo mali by sme ísť rýchlo preč ak sa nechceme aby sa na nás policajti lepili ako muchy na hovno. Však ten výbuch nebol jeden z najmenších a určite tu o chvíľu budú.
povedal som zatiaľ kľudne.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Vorzyd 5, Malé kasíno Abravte: (poručík Lugano, 74, Ailla Avall)
74 si bez větších potíží sjednal respekt a zbylý strážce se ani nepokoušel o žádný větší odpor a poslušně uposlechl všech jeho rozkazů. Následkem toho se octl v jednom rohu se svými kolegy, místnost byla zavřená, mužík stál kus od stolu, kde se bez potíží rozvaloval Abbé a 74 měl vše ve svých rukou. Hlavní náplň nyní připadla Abbému, který měl z dvojice vyšší hodnost a on sem byl poslán jako hlavní vyjednavač.

Vorzyd 5, Landspeeder shop: (por. Castor)
Poručík Castor si vyžádal pomoc od někoho ze zaměstnanců obchodů a Eggle se nejprve podíval po svých dvou lidech, ale nakonec přikývl.
Tenhle tým nájezdníků jste sundal, tady mladej vám pomůže, ale doufám, že ho vrátíte v celku.
poznamenal Eggle a Castorovi se dostalo pomoci s naložením těl, stejně jako jejich následným dopravením do baru. Tam ho čekalo nemilé překvapení v podobě plných ulic lidí a černého dýmu z baru, byť se zdálo, že další požár už nehrozí. U zadního vchodu se dostal přes hlídku a propustil výpomoc, aby začal postupně zajíždět s vozidly do garáže. Když tam vjel s prvním, tak v garáži natrefil na Rikka. Ten pohlédl na mrtvolu Dashe, kterou zrovna Rinzler dopravoval dovnitř.
Přeju si, abych zrovna dneska Dona nedoprovázel, už takhle bude naštvanej.
poznamenal trpce, zakroutil hlavou, zatímco svou oblíbenou zbraň měl přehozenou přes rameno.

Vorzyd 5, Restaurace Caverna: (Abin Ferrence)
Abin se více nevyjadřoval k tomu, co viděl a pokračoval tak dále s Bessym do administrace. I zde bylo vše relativně v pořádku, byť bylo několik stolů vyklizeno, jak se sem umísťovali zranění z útoku. Škody zde byly minimální a Bessy Abina odsud vedl přímo do kuchyně, kam odsud vedla zkratka.
Zde to už nevypadalo tak slavně - část kuchyně byla zasažena požárem, pouze mrazák měl pouze ožehnuté dveře a dovnitř se nic nedostalo.
Vinný sklep je naštěstí v pořádku, ale než se opraví kuchyně, tak to nějakou dobu potrvá.
poznamenal Bessy, kdy z druhé strany přišla dovnitř Bukka, trochu ušpiněná od popela, ale spokojená s množstvím nasbíraných důkazů. Pohledem Abina okamžitě vyhledala a dorazila až k němu, čekajíc na další instrukce.

Vorzyd 5, Kantýna u kosmoportu: (Tony Corrado)
Tony bez váhání přistoupil k jednomu z členů personálu a zeptal se na přítomnost Dona. Ten mu věnoval překvapený pohled a trochu poplašeně se ohlédl po někom zkušenějším. Nakonec přišel jeho kolega, který byl už navenek hodně sebevědomý.
Jak vám mohu pomoci ? Jak vidíte, zrovna tu řešíme problematickou situaci a máme hodně práce s tím vším.
zeptal se bez nějakých skrupulí zaměstnanec, jehož oblek zdobila jmenovka Garvand.

Vorzyd 5, Skladiště pouličního gangu: (por. Gelayev, Elisa Dyre, Leman Rae, Stanley Molganno)
Sotva utichly blastery, padání sutin a trochu se zvedl prach, tak se okolí naplnilo něčím jiným - křikem, řevem a hádkou. Někdo by mohl říci, že to bylo mnohem děsivější, jak samotná přestřelka předtím, ale kdokoliv s rozumem by se určitě držel dál.
Skupina se nakonec dala znova do pohybu, jakmile se sebrala a většina členů zjistila, že je bojeschopná - Elisa vyrazil bez váhání k landspeederu a Molganno se vydal za ní, zatímco poručík se oddával svému alkoholovému opojení a snažil se nedávné události spláchnout v kořalce. Jenom Leman vyrazil opačnou stranou do trosek, zatímco se Elisa posadila za řízení landspeederu a mohla pohlédnout na dvojici, která se zdržela vzadu, zatímco Molganno byl už taky ve voze.
Proskákal troskami až ke konci, kde by měla být ona místnost, tedy bývala, s posledními přeživšími, než to odpálil. Zuřivě začal odhazovat různé trosky a zoufale hledal něco, co by prozrazovalo přeživšího. Po chvilce přeci jen nakonec našel ruku a snad se mu i zdálo, že s sebou ještě trochu hýbala. Pevně ji uchopil a zatáhl, aby toho okamžitě zalitoval. Celou vahou se převážil na záda a natáhl se, zatímco v ruce mu zůstal pahýl ruky, který kdysi někomu patřil - než ho Leman uškubl mrtvole majitele. Aby toho nebylo málo, tak se z dáli začaly ozývat sirény bezpečnosti, což nevěstilo nic dobrého.

Vorzyd 5, Frachťák Liberé v doku 5c: (Err Asybb, Krukh, Ralz Vamok)
Frachťák bez problémů dosedl do doku a jeho posádka se začala postupně linout ven. Krukh to však obohatil o slovní vysvětlení svého názoru na Erra a připojil k tomu patřičnou výhrůžku. Při výstupu stihl předběhnout i droida, který věrně následoval Erra.
Jako poslední se z lodi vypotácel rozespalý Ralz, byť měl všechny svá zavazadla při sobě a byl plně připraven do akce. Na rozdíl od ostatních nic neříkal a jenom čekal na to, co se bude dít. V instrukcích od Dona však bylo pouze to, aby loď po přistání zajistili, vyřídili dokování a dorazili do Chionti.

Vorzyd 5, Bar Chionti: (Don Leechio, Shae Dyre, Al Verttigo)
Al se rozhodl postavit k situaci čelem a pověděl Donovi svou verzi běhu událostí. Neviděl jeho zamyšlený výraz, byť krytý tou téměř neprůstřelnou maskou. Nemohl tušit, jaké všechny myšlenky se mu nyní honily hlavou a co z nich vyvozoval.
Poslal jsi pryč všechny, kteří mohli proti té vražedkyni zasáhnout. Tak zasáhnul technik.
poznamenal chladně a ukázal na sutiny před dvojicí. Poté se otočil bez náznaku sebemenšího zájmu a vyrazil směrem pryč, aby stihl ještě prohodit:
Postarej se o to, aby to tu vypadalo přesně jako dřív a o hasiče a další, co k nám přijíždějí. Jdu zjistit, co ještě se tu podělalo, když jsem tu nebyl.
Nic víc už Don neřekl ani nenaznačil. Neříkal, aby to Al odklidil všechno osobně za trest, nenechal ho před sebou zastřelit nebo něco jiného - jenom mu prostě udělil jednoduchý a přesně zadaný úkol. Přesto úmyslně zdůraznil dvě slova a to natolik, že to nebylo možné nijak přehlédnout. Sám si to poté namířil do ubytovny, kam by se mohl v jistý moment dostat i Rinzler.
-------------------
Další kolo končí 18.9. či dříve, pokud by odpověděli všichni. V rámci interakce je povoleno více příspěvků od jednoho hráče, pokud by se jednalo o diskuzi v týmu. Pokud by někdo odpověděl během prvního týdne, existuje možnost "mezikola". Někteří hráči mohou ovlivnit situaci svých kolegů a naopak, pořadí je jinak libovolné.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Vorzyd 5, Skladiště pouličního gangu: (Elisa Dyre)

Kaysh mirsh solus, procedím skrz zuby při pohledu na to, co ti dva předvádějí v ruinách.
Tohle vypadá na zatraceně dlouhý den, co jen tak neskončí.
"Stanley, přesuň se na místo řidiče, budeš řídit," zavelím ze zbývajících sil a opět opustím landspeeder. "Jdu nahnat ty kretény dovnitř, asi by nebylo fajn, kdyby poblili nebo vyvraždili policejní stanici."

S touto poznámkou ostrým krokem vyrazím za poručíkem a Raem.
"Konec večírku, padáme!" oznámím jim patřičně hlasitě, popadnu poručíka a táhnu ho k landspeederu. Naskytne se mi scénka Lemana a ruky. Komické intermezzo ve špatnou dobu na špatném místě. Kdyby mohl pohled zabíjet, následoval by osud skladiště.
"To platí i pro tebe, pyromane!"
Mezitím dotáhnu poručíka do landspeederu a narvu ho vedle Molgana na druhé přední sedadlo, tedy to, co není místo řidiče. Otočím se, co dělá zbylý člen týmu, a buď přisednu dozadu vedle něj, nebo k němu rychlým, naštvaným krokem vyrazím, popadnu jej za spár, a spíš symbolicky než prakticky potáhnu k landspeederu taktéž – s tím, že budu doufat, že bude natolik v šoku, aby se se mnou nezačal hádat o důležitosti splnit misi tím, že se nechá zatknout policií.
Ze vzdálenosti sirén odhaduju, že bychom mohli stačit vypadnout právě včas, aby se z toho nevyklubal ještě větší průser, než už máme na krku.

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Vorzyd 5, Bar Chionti:

Postarám se o to.
Potvrdil Al, že rozumněl sklesle Donovi, a tak nějak mu přišlo na mysl, že z toho všeho vyváznul nějak moc lehko. Dalo se jenom odhadovat, jaký trest si pro Ala Don vymyslí. Každopádně teď bylo jasné, co přesně má Al udělat, a tak to měl nejradši. Nerad stál úplně v čele a rozhodoval, vždy byl jistější, když mu jeho přítel Glee přesně řekl, co má udělat. Al věděl, že vedení takovéhle organizace není nic snadného a byl rád, že to nezůstává na jeho bedrech, přeci jenom si jako vůdce nevede nijak zvlášť dobře.
To už byl ale čas vyrazit ven před bar předními dveřmi, aby zastavil, uklidnil a odeslal pryč hasiče, popřípadě jakékoli další veřejné pohotovostní složky starou dobrou povídačkou o závadě na elektroinstalaci a následném výbuchu, jehož následky má personál Chionti však již plně pod kontrolou. V diplomacii a jednání s lidmi byl Al dobrý, byla to jeho parketa narozdíl od rozdělování práce jiným, a tak se zase začínal dostávat do své staré kůže, když se vracel ke své původní práci. S tím však, a s opadnutím adrenalinu, začala opět přicházet paranoia. Avšak teď nebyl prostor na nějaké schovávání se, Al musel mezi lidi a z toho mu na druhou stranu začalo být zase trochu zle.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Needay
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 308
Registrován: 11.6.2011 17:07:28
Bydliště: In my own little hell

Příspěvek od Needay »

Vorzyd 5, Frachťák Liberé v doku 5c: (Err Asybb)

Klídek, beru na vědomí, svůj jazyk mám rád a myslím že nás Don po částech vidět nechce!
Zatvářím se vážně a poté si promnu oči když se podívám na Droida.
R9-F4 zavři výstupní plošinu.
Přeměřím si Krukha a Ralze, sesednu z barelu který se zakimácí, otočím se směrem k budově naproti liberé a povídám:
Zajdu vyřídit pár věcí též náš odvoz, hned jsem zpátky.
Rozejdu se naproti budově, droid za mnou vesele pípá a já mám co dělat abych svoji cestu v závalu hromady lidí různých ras neztratil. Po příchodu ke vstupním dveřím se naposledy ohlédnu za postavami stojícími u Lodi. Rychle se otočím zpět a zamířím do vnitř. Místnost je čístá, bílá a vyzdobená krásnými exotickými rostlinami, za pultem stojí krásná mladá zrzavá žena.
Je tu Gariss Lindsaw? Mám se tu s ním sejít.
Povídám zatím co ženě koukám do výstřihu, ale tak aby si toho doufejme nevšimla.
Obrázek


Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Vorzyd 5, Skladiště pouličního gangu (Vyacheslay "Grubyj" Gelayev)

Kurva, opatrně holka, já neměl brnění, když sem letěl...
Poručík se jí vyškubl, to už byl ale nakládán do landspeederu.
V jednu chvíli jenom seděl a přemýšlel. Z placatky moc neubylo, takž při tom všem upíjení do sebe poručík nedostal více než jednoho panáka, přesto se cítil, jako kdyby se právě probudil z největší chlastačky svého života, kde se v závěrů večera objevil i čistej líh. Samozřejmě to bylo kvůli pádu, který k poručíkovi nebyl šetrný ani trochu. Nicméně nežnější část týmu usoudila, že je nalitej jak mrak, jinak si nedovedl vysvětlit, proč zvolila tak násilnou cestu, ale prakticky se nebránil, dlouho nešel v doprovodu ženy do auta.
Když se dovnitř dostal a usedl vedle nového řidiče. Na Raeho a všechny jeho kecy nereagoval, včas si uvědomil, že je to ztráta slov a na diskuzi si radši najde někoho inteligentnějšího, například billboard nebo pouliční lampu.
Ale jen když se bude nahoře svítit...
Zvedl se opět z místa a pohlédl na Raeho, který právě sváděl nebezpečný souboj s utrhnutou ruko.
Nastupovat, Rae, pokud vím, velení tady mám furt já a já říkám mise skončila!
Překvapivě si už nezapálil, i když je jeho krabičká na cigára stále z většiny plná. Dokonce si ani nepřivoní k placatce, jen sedí a čeká, až i poslední člen týmu dovalí do přemisťovadla a všichni budou moct konečně odjet. Zbytek organizace nechám na Dyre, která se na to s chutí vrhla-
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Příspěvek od Mandalorian »

Vorzyd 5, Skladiště pouličního gangu (Leman Rae)

Hele ruka!
zařvu na ty zpátečníky vzadu a zatahám za ni, protože vím že kde je ruka, bývá většinou i tělo. Trošku zatáhnu a budeme mít zajatce.
Heej ru-
zatáhnu za ni a... a asi mám nové drbátko do sprchy, ukazovátko a nového imaginárního přítele. Můj bývalý velitel měl za přítele větvičku, já budu mít ruku a když řeknu, že jsem ji tomu člověku ukousl, budu určitě za velkého drsňáka. Když vstávám, usliším zvuk, který mě naplní radostí.
Další nepřátelé, patřící ke gangu s názvem státní bezpečnost. Čas na takový malý Gang Bang
To znamená další střelbu. Na této planetě se mi začíná líbit. Zkontroluju své zbraně a nehybně a klidně vyčkávám příjezdu nepřátel a přemýšlím nad tím, kolik jich asi bude. A taky nad tím, že bych si měl koupit raketomet. Možná i dva. Určitě bych pro ně našel využití.
Pak se ozve Dyre s tím že skončil večírek. A já vím, že večírek nekončí. Naopak spíše začíná, protože až teď to dostává grády. Pak mě ještě nazve pyromanem.
Pche, ještě jsme spolu nespali a už mi rozkazuje? Ona snad spadla z gizky nahlavu...
Nechávám ji, ať si velí těm troskám u našeho vehiklu, ale já počkám tady na pořádný boj.
Tak večírek skončil. Orlí nos na mě má asi pifku a rozhodl se ukončit zábavu v nejlepším.
Jistě pane!
zahulákám na něj
Tomuto zmatku velíte vy!
Zasalutuji mu utrženou rukou a vydám se rychlým krokem k našemu přibližovadlu s cizí rukou na opasku. Cestou lituju, že zábava končí, ale rozkaz je rozkaz. Do přibližovadla nastupuji poslední a všímám si, že řídí štěně. Domlácené štěně a vedle něho sedí domlácený orlí nos a Dyre sedí vzadu za řidičem. S helmou na klíně a s neumytým obličejem.
Hmmm, tahle strána mé osobnosti me začína lehce znepokojovat...
pomyslím si, když se dlouze zadívám na její obličej. Její krev na něm již zaschla a vytvořila vskutku mistrovské dílo. jak by asi vypadalo, kdyby se rozhodla přidat moji kr...
Fajn, tohle mě už začíná děsit!
Povzdechnu si, odepnu dvojče z poprhu a uložím na místo mezi Dyřiným sedadlem a mnou. Další letmý pohled na Dyre, při kterém se snažím na nic nemyslet a sednu si na své místo.
Tak můžeme vyrazit
zamumlám a divím se, proč ještě stojíme.
Ty ale vypadáš! Víš co s tebou udělám, až se dostanem domů? Pořádně tě umyju a určitě neskončím jen u toho! Ale vím, že skončím leštěním...
řeknu své zbroji, když si všimnu v jakém je stavu. Celá zaprášená, tu a tam stopy po blateru, ale poškození žádné. Ta zbroj taky nebyla nejlevnější, ale nebyla to marná investice. Zarazím se, když si uvědomím, že ve vozidlu nejsem sám, ale nic neříkám a nic nevysvětluji. To je jen mezi mojí zbrojí a mnou a nikomu jinému do toho nic není!
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Uživatelský avatar
Stanley
Učedník
Učedník
Příspěvky: 140
Registrován: 28.12.2010 21:46:12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Stanley »

Vorzyd 5, Skladiště pouličního gangu (Stanley Molganno)

Jasne...
s miernym úsmevom odpoviem Dyre.
Naštartujem speeder a zapol som si rádio. Trocha som sa uvolnil a zavrel oči. Bol som unavený a dolámaný. No a troška sklamaný... Predsa len tam bolo nepriateľov jak namrdaných ja som zabil len dvoch.
Vedel som že prve čo bude keď sa dostaneme domov že si ľahnem do vane, dám si dobrú whiskey s ladom a zapnem nejakú hudbu a oddýchnem si. Potom zbehnem do baru, niečo si dám na večeru a potom pôjdem domov, ľahnem si k telke, zapnem nejaký nudný film a budem spať do obeda.
Z tohto dobrého sna ma prebudil poručík (do reality) keď nastupoval a zareval na Rea.
Bzučanie policajnej sirény značilo že máme vypadnúť. Tak to som otočil, a vyrazil smerom k baru.

Zamčeno

Zpět na „Ostatní“