MMPM

Ostatní uzavřené projekty, MPMka a podobné ...

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Příspěvek od Mandalorian »

Vorzyd 5, Skladiště pouličního gangu (Leman Rae)

Prašiví psi! Neutíkejte! Vy srabi!
nadávám svým protivníkům, zatímco je střílím do zad. Tak to holt bývá, když někoho donutím k volbě mezi "bojuj nebo uteč" rozhodnou se často pro druhou možnost.
Všiváci jedni.
Proklínám je i jejich předky, ale to mi nebrání využít výhody kterou mi sami nabízejí jako na stříbrném podnose. Postupovat kupředu a zpátky ni krok. Střílím z dvojčat po všem co se pohlo, pohne, co by se mohlo pohnout i po tom co se nepohne.
Hmm, když rozstřelím mrtvolu na tisíc kousků, je to trestný čin?
pomyslím si, když jsem se nechal trošku unést. Ustřelil jsem nějakému rodianovi novu v koleni a když se tak pěkně snažil doskákat do bezpečí ustřelil jsem mu v koleni i druhou nohu a rodian doskákal. Doskákal a spadl a já, pln milosti jsem se rozhodl mu zkrátit utrpení a tak jsem ho zastřelil, pak prostřelil a pak rozstřelil a pak jsem vypálil ještě pár ran. Když se zvířený prach
taky by si tu mohli občas zamést
a dým trošku rozptýlit uviděl jsem že z toho rodiana moc nezbylo. Ale na druhou stranu budou policajti potřebovat při vyznačovaní polohy těla o trošku, dobře o hodně méně bíle barvy.
Pravda, momentálně dvojče moc přesná není, ale střelba z těžkých zbraní při pohybu jednak ani nemůže a taky tuto zbraň používám kvůli něčemu jinému než přesnosti. A to kvůli palebné síle, když s ní někoho zasáhnu tak ten už nevstane. A navíc na dodělávání podřadných bojovníků mam "své" lidi. Ať se předvedou.
Když už byl odpor venku skoro překonán, obíhám nějaký kontejner, abych se dostal na příhodnou pozici pro další útok a za ním se srazím s dvojicí dalších vojáčků. S jedním z nich doslova. Zjistil jsem, že mechanika funguje i zde. Co se stane když větší těžší těleso v pohybu, s težkou výzbrojí a výbavou vrazí do menšího tělesa. Větší těleso předá část své pohybové energie menšímu a navíc je zpomaleno. A tak se i stalo. Rozběhnutý jsem vrazil do nějakého nepřítele a on doslova odletěl tak dva metry vzduchem než dopadl na stěnu konejneru po které se svezl na zem. Po celou dobu letu na mě koukal tak nějak vyjeveně. Za kontejnerem na mě číhali dva zabraci, stojící bok po boku, muž a žena v nějaké variaci na téma uniformy. Zbroj žádná, výzbroj chabá. Blasterová pistol a blasterová karabina. Muž byl na zemi a jediné co dělal bylo to že na mě stále vyjeveně zíral, jako bych byl duch. Ženská taky, ale v její smůle byla blízko mě, sice v krapet nevýhodné pozici, ale i tak bylo to příliš blízko.
Ženská stojí ani ne dvacet centimetrů ode mě, ale dvojče má dlouhou hlaveň a její hlaveň končí až za ní. Takže než couvat a natáčet hlaveň zkusím neortodoxnější přístup. Vší silou ji dupnu na nohu, ozve se slabé křupnutí a ublížený jekot. Ženská pouští zbraň a chce se chytnout za nohu. V ten moment trhnu dvojčetem vší silou vzhůru a dvojče naráží do její hlavy, silnější křupnutí a ženská padá k zemi s hlavou v nepřirozené poloze. Nejsem sice zběhlý v zabracké fyziologii, ale když má hlavu obličejem k zádům, řekl bych že to je i pro ně nepřirozená poloha.
Muž vztekle zařval, ale jeho konec byl záležitostí dvou tří kroků a úderu pažbou do jeho hrdla. Zachroptění, dušení se a zanedlouho i exitus letalis. Odkopnu jeho zbraň, aby ho nenapadly hříšné myšlenky co nejdál mimo dosah a ještě bych mu dupnul na ruku, ale oběma se drží za hrdlo a mě už se nechce ztrácet čas.
Dokončím oběh kontejneru a zjistím že už je asi po boji. Všude ticho a nikde nikdo. Ha, přece jen jsem zahlédl pohyb a už zaměřuji dvojče. Hmm, to je Dyre. Takže už je venku asi fakt po boji. Obhlídnu budovu skladiště. Stále tam je, takže teď budeme muset dovnitř. Super, další boj.
Udělal jsem si inverturu a vše bylo OK, nic jsem neztratil a až na tři balíčky detonitu a jednu rozbušku jsem měl vše.
Skladištní budova měla cihlové přízemí a zbytek budovy tvořily prefabrikované plechové panely bez oken a když jsem si obhlídl okolí, mohl jsem se vydat celkem bezpečně k Dyre. Cestou jsem dával pozor na to, abych nenarazil na nějakého zakopaného nepřítele či novou vlnu posil.
Pozdravím Dyre nečím na způsob ledabylého salutovaní a řeknu
A co vy tady slečno, tak sama?
pak se podívam na oblohu a dodám
Vypadá to, že se dá deště. Měli bychom se zavčas schovat dovnitř toho skladiště. Jak se slečna cítí? Na hlavní chod... vchod?
a zeptám se Dyre.
A kde je ten třetí?
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Zastávka (Abin Ferrence)

To... -- Bylo... -- K zblytí! Konstatoval jsem, když Java dokončil onen úhybný manévr.
Pohledem kontrolujíc svůj oblek, zjišťujíc zda se na něj nedostali fleky nežádoucí pro nadcházející intervium.

Nebyly! Úlevné vydechnutí, které následovalo bylo těžko popsatelné. Akční Java se již chopil příležitosti a jal se zajistit podezdřelého.
Bukko, příště tolik neotálejte spadnout mi do klína, mohl bych to brát jako odmítnutí. Mimochodem přihrátka je vedle. Usmál jsem se na kolegyni, která nevypadala dobře.

Představili jezdci, partu jménem vědci.
Provedli mu amputaci, slavili pak mírně, přímo kolektivně.

Vzpomnněl jsem si na úryvek z jedné ze svých poněkud morbidnějších básniček.

Přešel jsem ke droidovi se slovy: Pane řidiči spáchal jste přestupek budu vás muset pokutovat.
Načež jsem se otočil s nekompromisním pohledem na Javu: Tvůj binec... Dohlídni na Bukku a uklidni občany.

Počkám až odejde, přičemž se nakloním ke droidovi – řidiči a promluvím směrem k pasažérovi: Doufám, že jste spokojený s vývinem událostí, ač se přiznám, že jste ten poslední koho bych čekal jako volavku...

Ušklíbnu se: Jinak dlužíte policejnímu sboru nový potahy...
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Vorzyd 5, Někde na cestě ke kosmoportu

Al doufal, že se všechno vyřeší co nejrychleji, aby stihl dorazit na kosmoport aspoň dřív, než z něj Glee odjede sám. Už takhle mu bylo jasné, že změškal jeho přílet, ale i tak se každá další minuta počítala. Zkrze zapnutý interkom mohl slyšel co se děje venku a při droidových slovech si říkal, že příště to asi vážně riskne a vezme si normálního řidiče, tohle přeci nebylo normální. Al Verttigo měl však celkem štěstí, že potkal právě svého "dobrého známého" od bezpečnosti, a tak se mu trochu ulevilo. Bylo mu totiž celkem jasné, že z tohohle by mohl být celkem slušný malér, ale takhle by s tím snad nemusel být velký problém. Když na mě Abin Ferrence promluvil prostřednictvím interkomu dodávky a já vztřebal jeho slova, musel jsem na malý moment potlačit vztek a chuť počastovat ho několika nelichotivými slovy hodnotícími jeho intelekt, avšak Al věděl, že Abin je jeho významný spojenec na Vorzydu a nebylo by vhodné ho urážet. Raději tedy zvolil diplomatický, až přátelský tón.

Rád tě slyším Abine! Omlouvám se za ten rozruch, který jsme tu způsobili. Tak nějak máme naspěch na kosmoport. Už před hodnou chvílí jsme tam měli být a každá další minuta spoždění je malér. Dnes totiž přiletěl na planetu Don Leechio!

Poslední větu jasně zdůraznil a doufal, že důstojník pochopí, odkud vítr vane a zkoulí to nějak, aby nemusel moc zdržovat. Al ve vteřině přehodnotil svůj názor a radši to policistovi vysvětlil polopaticky. Začal však lehkou vábničkou.

Co se vám stalo s potahama? Ale jsem jistý, že by nějaký ten dar policejnímu oddělení tenhle váš drobný problém vyřešil. A co se týče tebe, Abine, určitě by se taky našel nějaký pěkný bonus za to, jak se vyhýbáš šetření v našem baru. Kdybys to mohl pozdržet ještě tak den dva, třeba se za tu dobu vyloupne něco dalšího a tohle zapadne. Jen jedna věc je trochu jinak, vážně nejsem volavka. Mohl bys to nějak zařídit, abychom mohli co nejrychleji zase vyrazit na cestu? Třeba nám narychlo vypiš nějakou tu pokutu, aby tvoji lidi neměli podezření a pusť nás. Vážně musím dorazit na kosmoport dřív, než Don odjede vlastními prostředky.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jazen »

Vorzyd 5, Kosmoport dok 3A (Anton "Tony" Corrado)

Už pár minút si uvedomujem, že toto bude dobrá pracovná príležitosť. Usmejem sa a poviem
Mám určité schopnosti. Dokážem počuť to čo chcem. Sedel som si v jednom pajzly v meste a začul som, že sa niečo chystá. Napadlo ma, že by to bola dobrá šanca ako si zarobiť.
vyrieknem zo seba nakoniec a obzriem sa dookola. Jedným okom stále sledujem obra s guľometom
Nech mám za toto dobre zaplatené.
pomyslím si a sledujem Donovu reakciu.
„Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

- Darth Bane, Temný pán ze Sithu

Uživatelský avatar
vodovod
Učedník
Učedník
Příspěvky: 29
Registrován: 30.11.2010 20:23:06
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vodovod »

Vorzyd 5, Bar Chionti (A’kemi Hattori )

Práca bolo to čo ma bavilo. A dnes som dostal dôležitú úlohu. Zabezpečiť jedného z popredných členov z našej rodiny. Najprv som išiel vypnúť bezpečnostný systém. Nebolo to nič ťažké, ale bolo to nebezpečné. Momentálne do baru sa môže dostať ktokoľvek.
Neskôr nasledovalo zistenie statusu. Momentálne zisťujem úroveň zabezpečenia na apartmáne samotného Al Vertiga, a musím povedať, že je chabé. Dvere sa dajú veľmi jednoducho otvoriť. Sú z neodolného materiálu. A ten zámok by dokázalo otvoriť aj 4 ročné dieťa. Vybral som si svoj datapad, na ktorom som objednal tienené dvere a niekoľko mín na zabezpečenie. Jediné čo sa dalo teraz robiť, bolo zlepšenie elektronického zámku. Snažil som sa ho vylepšiť na elektronický kľúč, ktorý by bol schopný po zasunutí použiť 1536 kódov, bez ktorý by sa nedalo do izby dostať.
Počas práce som si pohmkával melódiu, ktorú som začul cestou z baru. Práca ma tak upútala, až som som stratil pojem nielen o čase, ale taktiež o okolý. Práve preto som nepočul kroky, ktoré sa ku mne blížili. Začul som ich až keď bol dotyčný blízko mňa. Nenápadne som si vybral blaster, rýchlo som sa otočil,namieril som a...
Naposledy upravil(a) vodovod dne 02.6.2011 19:44:32, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Vorzyd 5, Skladiště pouličního gangu (Vyacheslay "Grubyj" Gelayev)

A ščo ty zdes? Pačemu ty njerabotaješ?
Křikl z dálky docházející poručík, kus za nejmladším členem týmu, tak aby byl maximálně v bezpečí, protože protentokrát se nechtěl ušpinit, tudiž držet se od přestřelky co nejdál bylo logické.
Dovnitř! Udělejte tam trochu bordel. Plán postupu stále stejnej, nebudu se zlobit za nějákej granátek, či tak. Hlavně si tady z toho nedělejte diskuzní kroužek...a Dyre s Molgannem se nebudou flákat, tímhle tempem si všichni stihnou vykopat tunel na druhou stranu planety, tak ať jen vidím vaše záda a záblesky zbraní!
Udělal si poručík pořádek, protože nebyl fanda přílišného mluvení při akci, byl si ale vědom většího nebezpečí, než byly neuzavřitelné huby podřízených, a tím byl vstup do skladu.
Hlavně jim tam něco naházejte, nemůžeme tam vejít jak do hospody...
Poručík obhlédl situaci a kývnul. Napadl ho jistý plán, ale nechtěl ho příliš rozpracovávat - a jednoduchý vstup do skladiště za pomocí granátu na rozptýlený posádky bylo jednoduché a většinou funkční.
Kdo má dýmovnice? Pokud se nepletu, Rae má termovizi, s čímž by neměl být problém udělat v bordelu, co nadělají granáty, pořádek a trochu nám vyčistit cestu...Molganno předemnou jako dycky, a de se...
Vytáhne pro jistotu svojí zbraň, úmysl, že se vrhne do boje jej ovšem ani nenapadne. Nikdy ale jeden neví, jestli na něj někdo neskočí, v tom případě pár výstřelů udělá své, aby mohl následně zbít podřízené, že ho špatně kryjí...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Zastávka (Abin Ferrence)

Chvíli mi trvalo, než jsem to vše co mi Al říkal všechno vstřebal, ale nakonec se mi to povedlo.

..Nový oblek...

...Nové vozidlo...

...Nová ženská...

Podíval jsem se k místu, kde jsem očekával Verrtiga, pak k vozu kde tlela Bukka, a pak tam a zpět.

Každá žena má své slabé místo. I ta nejčestnější...

Nepočítejte s tím, že se budu se svou jednotkou honit po městě jak trotl už tak jsem v průšvihu, vzhledem k okolnostem... O co šlo? Nebylo by marné zaměstnat i protistranu sporu? Těžko můžu zaměstnat dítě kašičkou, když chce dudlík. Udělám co bude v mých silách, nicméně by se mi hodila menší formální podpora...

O něco hlasitějším způsobem jsem pak dodal:

Pokuta 200 kreditů. Věděl jsem co od Ala žádám, ale věděl jsem, že jinak to nejde. A v takovýchto situacích bylo vždy nutné hlídat si vlastní zadek. Čekám, až mi postižený předá požadovaný obnos, abych ho pak mohl gestem propustit.
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Vorzyd 5, Někde na cestě ke kosmoportu

Al Verttigo spokojen s rozhodnutím důstojníka nasadil znovu milý tón a ubezpečil ho, že na jeho skutky rozhodně nebude zapomenuto.

Nebojte se příteli, již brzy se dočkáte. Místní bezpečnost rozhodně potřebuje schopné lidi na vedoucích pozicích. Když teď dorazil Don, věci se dají rychle do pohybu. To mi ale připomíná, že musíme rychle na ten kosmoport. Mějte se hezky, příteli.

Pravá ruka Dona Leechia byla teď poměrně dobře naladěna, i když měla slušné zpoždění. S Abinem Ferrencem totiž komunikoval rád a měl ho v poměrně velké oblibě. Zatím totiž rodinu nikdy nezklamal a svědomitě sabotoval práci bezpečnostních složek ve prospěch rodiny. Dosazení tohoto muže na vyšší, ba až nejvyšší post Vorzydské bezpečnosti byl bylo výborným tahem jak získat velice silného spojenco. Tohle všechno se však muselo udělat tak, aby to nebudilo přílišné podezření. Na tom bylo třeba ještě zapracovat, ale Abin nemusel vědět, že kola ještě nejsou v pohybu. Příliš lepší pozice mu jistě zlepší náladu a naladí ho na tu správnou vlnu.

Al následně vyzval droida, aby zaplatil pokutu a už už chtěl vydat povel k odjezdu,když mu z dobré nálady vytanul na mysli další nápad, jak bezpečnostního důstojníka uklidnit nebo mu spíše dát echo o tom, že nebude muset dále předstírat práci, ale skutečně bude moci pracovat.

A nebojte, věřím, že se brzy vyloupne nová práce, která svou závažností předčí tuhle prkotinu s nepořádkem v restauraci a ta se zapomene. Dost možná vás na místo té párty pošlou a kdyby se tak stalo, nemusíte být nějak zvlášť ostražitý či pozorný k případným důkazům. Vlastně abych byl upřímný, bylo by skvělé, kdybyste to dokázal přišít nějakým ubožákům. Rozhodně se to však formálně nesmí nijak dotýkat rodiny. Vyřešení velkého případu by vás, s drobnou pomocí z naší strany, když vše proběhne podle našich představa a netkne se nás to, mohlo velice významně posunout k povýšení a uznání vašich kolegů.

Abin by z takto předané fůry informací mohl být možná poněkud zmatený, ale vzhledem k tomu, že Al počítal s tím, že jeho lidá právě vyřizují záležitost s gangem, bylo mu jasné, že o tom dříve či později bude vědět i bezpečnost. Doufal jen v tom, že to přidělí svému nejlepšímu muži - Abinu Ferrencovi, který by mohl vést vyšetřování jak v zájmu rodiny, tak ve svém a na dopadení pachatelů takových jatek by mohl získat mnoho prestiže. Samozřejmě za předpokladu, že by dopadl bandu pobudů a nechtěl by se otočit proti rodině.

A samozřejmě dar na rozvoj vašeho talentu důstojníka bezpečnostních složek obdržíte obvyklou cestou.

Dodal Verttigo a potom už rozkázal droidovi šlápnout do pedálů a po cestě a rozumnou rychlostí se vydat směrem ke kosmoportu, kde by už měli být jak jeho droidi, tak i Glee, který z Ala asi nebude mít zrovna velkou radost. Al měl však teď poměrně dobrou náladu a liboval si, jak hezky si Abinem popovídal a navedl ho k další zajímavé činnosti pro rodinu. Pokud ji tedy pochopil.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Vorzyd 5, Kosmoport dok 3A: (Tony Corrado)
Sebejistota a postrádání náznaků strachu, které v současné chvíli Tony postrádal, udělaly na první pohled dle zdání dojem. Samotná odpověď dokonce přivodila mírný úsměv na Donově tváři, ale po pouhých několika sekundách se tam vrátil onen ledový výraz s nímž Don vystupoval z lodi, či bojoval při přestřelce.
Lidi, kteří se umí chopit své šance a dobře ji načít je poměrně málo. A takových lidí si vážím, otázkou je, jestli si chceš jenom vydělat, nebo se stát součástí něčeho většího.
poznamenal Glee, pokynul Rikko, aby šel zkontrolovat situaci před kosmoportem, načež jste na chvilku osaměli.
Nebudu ti lhát, mám na téhle planetě velké plány, nehledě na to, co se mi postaví do cesty. A na to potřebuju opravdu schopné, ale hlavně důvěryhodné lidi. Samozřejmě tyto lidi dobře platím, rozhodně nikdo kvůli financím neodešel. Touhle akcí jsi upoutal moji pozornost a jistá odměna ti již samozřejmě náleží, ale pokud by jsi chtěl být členem něčeho většího, tak by si to vyžadovalo další čin, kterým bys prokázal odhodlání a hlavně důvěru. A věz ještě, že pokud by to mělo být jenom pro peníze, tak bude lepší, pokud bys vystupoval jako externí pracovník, než jako člen rodiny. Rozvaž tedy, jak mi nyní odpovíš.
promluvil Don a zadíval se pozorně na Tonyho v očekávání odpovědi. Tony měl tedy pozornost Dona, stejně jako otázku, která se mohla výrazně podepsat na jeho blízké budoucnosti.
----------------------
Tato odpověď je možností pro Jazena napsat do tohoto kola další odpověď. Jinak kolo pokračuje normálně dál.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jazen »

Vorzyd 5, Kosmoport dok 3A (Anton "Tony" Corrado)

Prekvapene pozriem na Dona predo mnou
To vyzerá zaujímavo, presne to čo hľadám.
pomyslím si a usmejem sa
Hovoríte člen rodiny? Hm...zaujímavé a to som si myslel, že na tejto planéte nezostanem o deň dlhšie. Rád by som sa stal členom niečoho väčšieho. Čo budú moje povinnosti a čo naopak od toho dosiahnem?
spýtam sa napokon Dona Leechia
Loajalita je jednou z mojich silných stránok, ale ak chcete, aby som dokázal niečo viac, stačí povedať.
poviem ešte skôr, než muž naproti stihne reagovať.
„Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

- Darth Bane, Temný pán ze Sithu

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Vorzyd 5 - malé kasíno Abravte (Luca "Abbé" Lugano)

"No a je to - aspoň už vím, že tomuhle pochybnému podniku šéfuje pouze namyšlený křupan s mozečkem velikosti opičího trusu..." zamumla jsem si pro sebe, když mě místní boss zanechal v uzamčené místnosti, přičemž mi dal jasně najevo, že jakékoliv nabídky, či hrozby se v jeho případě minou účinkem.

Ale věděl jsem, že pokud na mne vyrukuje s policií, nebude to pro něj moc velký trumf, neboť i náš velký don Leechio měl kontakty na vysoká místa a ovládal poměrně dost resortů. I policejní šéf bude zřejmě na naší výplatní pásce, takže by se s ním dalo mluvit...
Navíc jsou v kasinu ještě naše hříšná Ailla a 74, oni už něco vymyslí, zatímco se budu já věnovat tomu tlučhubovi a jeho doprovodu.

Čekal jsem, co bude - utíkát přece jen není můj styl a zde byl útěk opravdu nesnadný.
Uvidíme, s čím na mě vyrukují...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Atalon
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1210
Registrován: 28.3.2010 17:29:34
Bydliště: Psst! To je tajný

Příspěvek od Atalon »

Vorzyd 5, Malé kasino Abravte: (Ailla Avalla)

"Dreyfus"? Ale, ale to by mohlo dona zajímat.
Není nad občasné zjištění zajímavého při podobných hrách jako ta kterou jsem právě rozehrávala. Člověk občas našel takový poklad který sám mohl vyvážit jeho cíl, nebo najít další problém ležící mu v cestě. Co byla tato informace jsem zatím přesně nevěděla a rozhodně jsem z nejistoty kterou představovala nebyla unešená.
Tak fajn, mají vlastního bezpečáka! Tak to asi nebudou tak docela milý obchodníčci. No snad je to jen důsledek podnikavosti jejich šéfa a ne dárek od někoho většího kdo ze stínů tahá za drátky... Proč nad tím vlastně přemýšlím? Máme úkol, jestli to bodne kam nemá, tak je to problém toho paranoika, měl si sehnat lepší informace. Teď je hlavní udělat sví a zmizet v jednom kuse a co nejvyšším počtu.
Bylo na čase zapracovat pořádně. Jediný zbylý strážce se zdál dost svolný a nervózní abych se dostala dál.
Tak jdeme na to a co nejrychlejc, než ten svatej cvok strpí další průšvih. Jen bacha ať to moc nebije do očí! Už vím...
Vymyslet jak dál a zvolit reakci mi nikdy netrvalo dlouho, rozhodně ne u svádění, možná to bylo praxí, možná geny, nejspíš obojím, ale v každém případě to byl můj trumf.
Ano. Jistěže jste ve službě, ale...
Přivinu se ke strážci trochu blíž,
...řekněme že jsem vás upozornila na něco zajímavého... třeba to jak váš kolega odešel. Třeba byste mě chtěl zavést k šéfovi, třeba by to chtěl slyšet přímo. No a cestou bychom se mohli někde zdržet. Koneckonců je to tu tak velké a majestátní.
Při posledních větách se odhodlám přejet strážci zlehka dlaní po hrudi a nechám ho se ke mě přiblížit, o což jak doufám bude mít zájem.
Nejlepší způsob jak chlapa dostat je mu nabídnout ochutnávku. Málokdo zůstane u předkrmu když vidí celou tabuli.
Na celém divadle si dávám záležet, přestože se snažím ho stihnout než se vrátí druhá stráž.
I kdyby tam nikoho nenašel, nebo tam našel toho jejich, nebo tam vážně nějaký byl. Tak tenhle, snad dostatečně nadržený, si už vymyslí záminku pokračovat. Hlavně rychle, s každou další minutou riskujeme velký problémy. Bůh ví kolik toho ten pitomec Abbé ví o rodině a kolik toho vyžvaní komu nemá. Už takhle bude co uklízet... No ták! Už se chytni!
Má tvář se prohýbá pod spikleneckými koketními úsměvy, zatímco rozum počítá vteřiny a plánuje co dál.

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Vorzyd 5, Landspeeder shop: (por. Castor)

To není tak zlý, postřílet pár pobudů níkdy nemůže být zlý.
Výborně, v tom případě jsme relativně dohodnuti... my se postaráme o ten gang a pak se zařídí spolupráce, nebojte, o vše se postaráme..
Pří posledních slovech lehce mávnu rukou..
Myslím, že už půjdeme..
Oznámím durosovi a podám mu ruku...
Poté přejdu k oknu, u kterého stojí Dash a vykouknu ven..
To nebylo tak zlý, teď si asi půjdu oddechnout a doplním alkohol.. Už se to může jenom pos*at..
Nad myšlenkami se usměju a kouknu po Lesterovi a vidím, že něco sleduje..
Co zase!? Na co to čumí? Hm..
Přejdu ke dveřím a levou ruku držím skoro na blasteru.
Asi si zastřílíme, jestli nám sem ten gang napochodoval až pod nos..
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Vorzyd 5, Cesta ke kosmoportu: (Al Verttigo, Abin Ferrence)
Dva muži, kteří se dobře znali - Al Verttigo a Abin Ferrence onen vzniklý zmatek nakonec vyřešili vlastní dohodou. Neobešlo se to samozřejmě bez pokuty, která však nebyla výrazně vysoká. To ale neplatilo o bonusu, o který si Abin bez ostychu řekl a vzhledem k situaci zcela oprávněně.

Mezitím se Abinovo kolegové věnovali vozu a uklidňování okolí. Obavy o potahy policejního landspeederu se naštěstí neukázaly jako oprávněné a Bukka byla v pohodě. Java si sice něco prskal pod bradu, že zase slíznul to nejhorší, což vyústilo v hrubé sekírování lidí, že sem nemají co čumět a hledět si svého. Jakmile bylo po všem a Abin se k těm dvěma vrátil, tak v okolí místa stále setrvával menší dav, protože Java se tomu přestal věnovat a trochu zklamaně pozoroval odjíždějící dodávku.
Vše proběhlo bez potíží ?
zeptala se Bukka, zatímco rukama naznačila lidem, že představení skončilo a mohou se rozejít.

Dodávka s Alem se zase konečně pohnula kupředu, ale protože rozruch, který způsobili nebyl zrovna nejmenší, tak se zpočátku dalo spíše hovořit o pomalém posunování vpřed, než se mohl droid-pilot dostat k nějaké rychlejší jízdě.

Vorzyd 5, Skladiště pouličního gangu: (por. Gelayev, Elisa Dyre, Leman Rae, Stanley Molganno)
Leman Rae nikterak neskrýval nadšení z bitvy, která ho čekala ve skladišti před ním a popoháněl své kolegy kupředu. Ti se však zdráhali a to do doby, než dorazily rozkazy od poručíka Gelajeva, který se rozhodl taktně držet za posledním členem týmu, Stanley Molgannem.
Leman nakonec počkal až poručík nasdílí instrukce, včetně doporučení o využití kouřového granátu, aby se snížilo riziko vběhnutí do pasti, která by nemusela být zrovna příjemná. Nedalo se pochybovat o tom, že se ve skupině nějaký kouřový granát nalezne, takže nezbýval než tedy pokračovat dál, byť zde byla možnost, že by Leman nemusel čekat, než dojde k přípravám a rozhodl se dovnitř vstoupit bez čekání na ostatní.

Vorzyd 5, Bar Chionti: (Shae Dyre, A'kemi Hattori)
A'kemi zaslechl kroky až na poslední chvíli, ale reagoval o to rychleji. Bez váhání nahmatal svůj blaster, prudce se otočil připraven vystřelit. Ke stisku spouště však nedostal příležitost, protože rychlý pohyb nohy protivníka, útlé postavy v černém přiléhavém oblečení prozrazujícím ženské křivky, blaster z ruky A'kemimu vykopl a poslal dál do chodby, na opačnou stranu, než bylo schodiště. Další ráně se A'kemi vyhnul rychlým couvnutím vzadu a právě díky tomu mohl jenom spatřit kovovou špičku bot útočnice. Tohle rozhodně nebyla situace v níž by se chtěl nacházet a dva další krok vzad mu odhalily zeď. Útočnice s maskou zahalující tvář, která zakrývala i případný vlasový porost, se připravila do bojového postoje a na ruce si chvatně připevnila kovové drápy, což naznačovalo to, že by se mohlo jednat o profesionální vražedkyni.

Shae se vyzbrojila krátkým vibronožem a opatrně vyrazila kupředu po schodišti před sebou. Našlapovala tiše, což jí sice nedovolovalo kráčet nějak výrazně rychle, ale za cenu utajení se to mohlo hodit. Konečně se dostala do poloviny schodů do dalšího patra, když zaslechla zvuk blasterové pistole dopadající na zem. Další dva schody ji odhalily situaci před ní. Neznámá osoba celá v černém a s ženskými křivkami stojící tři metry od schodiště se právě vyzbrojila kovovými drápy o délce asi 20cm a chystala se zaútočit na bezpečnostního technika rodina.

Vorzyd 5, Malé kasíno Abravte: (poručík Lugano, 74, Ailla Avall)
Postup vpřed 74ky zastavil příchozí z jeho směru a nezbylo mu, než se vrhnout do některých ze dvou dveří, které však postrádaly jakékoliv označení. Rozhodl se pro ty vlevo a rychle, přesto tiše, jimi prošel. Díky tomu se octl na menší toaletě s jednou místností obsahující mísu a z venčí dvěma mušlemi. Trochu bokem stálo umyvadlo včetně menšího zrcadla. Toalety sice nebyly největší, ale byly zařízeny dostatečně vkusně a dobře uklizeny, aby se personál nemusel spoléhat na něco špinavého. Pro jistotu se 74 skryl za roh a chvilku vyčkával, ale dovnitř nikdo nevešel, což znamenalo, že jeho postup vpřed nebyl odhalen. Když pevně napnul uši, tak mohl zaslechnout bouchnutí dveří, což byly nejspíše ty, kterými předtím vešel dovnitř on.

Abbé se nijak nerozpakoval nad svou situací a klidně a trpělivě se usadil, vyčkávají na to, s čím přijdou jeho držitelé. Takhle mu pomalu začal plynout čas, až mohlo uběhnout něco mezi pěti a deseti minutami, než se dveře znovu otevřeli a v nich stál ten samý člověk, který ho tu zavřel.
Takže, už jsou na cestě. Ale pokud byste se rozhodl vyjít nám nějak vstříc, nebo nás nějakým způsobem podpořit, mohl bych zvážit váš ... předčasný odchod, než dorazí.
poznamenal až příliš sebevědomě mužík, za nímž stála dvojice muž s blasterovými puškami. Jak by si počínal bez přítomnosti své ochranky, se Abbé mohl jenom domýšlet.

Ailla se nehodlala vzdát úspěchu na této misi ve prospěch 74ky a pokračovala v dobývání se dovnitř svým vlastním a specifickým způsobem. A každý blízký dotek ji tomu přibližoval, byť se strážný snažil vzdorovat. Vzrušení však na něm bylo možné již trochu pozorovat, což Aille nemohlo ujít.
Víte ... k šéfovi se nechodí jen tak přímo ...
vypravil ze sebe muž a nemohl z Ailly spustit pohled. Pokusil se zhluboka nadechnout, ale ani to se mu příliš nepovedlo.
Ale mohl bych vás odvést do čekací místnosti ... a ... dohlédnout na vás.
dodal nakonec zlomeně, což bylo v tomto případě dychtivě a toužebně a vymanil se trochu z Aillina sevření, aby otevřel dveře. Vstoupil jako první a opatrně nahlížel vpřed, než pokynul Aille, aby ho následovala dál. Ta si před vstupem ještě stihla vyměnit pohled se strážným na druhé straně místnosti, který se vynořil ze dveří, do nichž před chvílí zmizel 74ka.

Vorzyd 5, Kosmoport dok 3A: (Tony Corrado)
Tony nad svou odpovědí Donovi příliš neváhal a zeptal se na své povinnosti a výhody. Don se s mírným pobavením krátce pousmál a pak se mu zadíval přímo do očí.
Povinnosti - konat vše pro dobro rodiny, samozřejmě v rámci své specializace. Nejít svými zájmy proti rodině a dodržovat rodinná pravidla. A samozřejmě nezradit. Výhody ? Finanční stránku jsem už zmínil, pak samozřejmě osobní postup související s růstem prestiže rodiny. S akcemi rodiny přichází i nové možnosti osobního růstu, širší specializace. V neposlední řadě též rodinu, lidi kteří tě budou brát jako jednoho z nich a kteří se za tebe postaví, přičemž očekávají totéž. Samozřejmě k tomu i patří výhody v podnicích, které rodině náleží, ať už restaurační zařízení, nebo v blízké budoucnosti zábavní, dopravní zařízení.
rozhovořil se Don s pečlivě provedenou intonací každého slova. Tony mohl mít pocit jakési speciální důležitosti nad každým vyslovením slova rodina, ale nedovedl to odlišit v intonaci, přízvuku nebo něčem jiném. Jenom měl prostě pocit, že to slovo je klíčové pro vše.
A pokud se toho všeho chceš stát součástí, tak je tvůj úkol jednoduchý. Jistě ti dojde, že nemám rád, když se mě někdo takovýmhle způsobem snaží přivítat. Zjisti mi, kdo za tím stojí, proč, kolik toho má k dispozici, prostě vše pro to, aby rodina dotyčnému vysvětlila, jak se k takovýmhle situacím staví Don Leechio.
přešel Don plynule k úkolu a vyrazil směrem z kosmoportu, v jehož dveřích již čekal jeho ozbrojený strážce. Zároveň z tuniky vylovil kreditové čipy.
Zde je pět tisíc, čtyři za tvou zdejší službu, tisíc jako výdaje na tvůj úkol. Jakmile zjistíš vše potřebné, tak mě vyhledej v baru Chionti. Se svými znalostmi ti nebude jeho nalezení jistě dlouho trvat. Nyní mě omluv, čeká mě zajímavý rozhovor s mou pravou rukou.
osvětlil Don kreditové čipy a s drobounkým náznakem nelibosti se podíval na landspeeder stojící venku, okolo kterého se pohybovala pouze dvojice droidů. Don hodlal ještě vyčkat, zda-li neměl Tony nějaký dotaz, nebo něco podobného, aby poté nastoupil i se svým strážcem do vozu a vyrazil pryč od kosmoportu.

Vorzyd 5, Landspeeder shop: (por. Castor, Dash Dreik, Lester Greer)
Poručík Castor, řečený Rinzler, přijal podmínky majitele obchodu, který snad poprvé za dobu tohoto jednání vypadal do jisté míry spokojeně. Nehodlal se dále zdržovat zbytečným řečněním a vyrazil ven z obchodu, samozřejmě po náležité zdvořilostní rozlučkové frázi. I díky jeho rychlosti se dostal do dveří včas na to, aby stihl tasit svou zbraň proti swoopům, které jednoznačně mířili na obchod. Lester, již stojící venku, jim pouze chvatně uskočil z cesty, takže bylo na Rinzlerovi, aby šestici zastavil. Nezabýval se tasením druhého blasteru DC-15s a soustředil se na mnohem přesnější střelbu s tím jedním. Když spustil palbu, tak se Dash Dreik teprve zaraženě natočil směrem k hrozícímu nebezpečí.
Z blasteru Rinzlera se vylouplo sedm výstřelů, než se musel ukrýt před odpovědí. Věděl, že dva swoopy zasáhl natolik, aby byly vyřazeny ze hry, ale to nestačilo. Ze svého krytu pozoroval jak se roztříštila výloha, za níž stál Dash Dreik, který schytal plnou dávku střepů. Swoopy se prohnaly okolo a Rinzler stihl vyslat ještě několik výstřelů, jimiž vyřadil třetí swoop. Přesněji jeho řidiče, ale tím to skončilo, protože swoopy zase zmizely, zanechávajíc své padlé napospas. Rinzler se ještě vykouknul, jestli nehrozí nějaké další nebezpečí, ale nic tomu nenasvědčovalo. Teprve poté se mohl podívat po škodách vevnitř. Ty nebyly velké, vlastně jenom rozbitá výloha a ... udělal tři rychlé kroky k Dreikovi a pokleknul u něho do široké louže krve.
Tomu říkám ... pech.
vypravil ze sebe Dreik svá poslední slova, když zemřel na vykrvácení. Střepy z výlohy mu roztrhaly tepny na krku až bylo s podivem, že byl schopen ještě něco říci. Tenhle úkol se ale celkově Rinzlerovi zatím až tolik nedařil, protože přišel o jednoho muže.
To byli oni, šmejdi.
zanadával majitel obchodu a s hněvem v očích hleděl na nyní mrtvého Dashe, než nařídil jednomu ze svých mužů, aby odběhl pro deku.
------------------------------
Další kolo končí 24.6. či dříve, pokud by odpověděli všichni. Pořadí je opět víceméně libovolné, pouze Gelajev(Pear) by měl čekat na reakci svých podřízených. Zároveň se loučíme s první postavou a další je stále v ohrožení, byť má osud nyní ve svých rukou a nemá tak jistou smrt z důvodu neaktivity. Některým hráčům můžu během kola vložit meziodpověď pro rychlejší postup, ale to bude záležet na nich.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Vorzyd 5, Cesta ke kosmoportu:

Tak aspoň něco se dnes podařilo, stejně jsem s tím chlapíkem potřeboval mluvit. Snad si vezme náš dnešní rozhovor k srdci a zase jednou zapracuje v náš prospěch. Už bychom ho vážně měli vykopnout někam výš.

Liboval si Al, když se rozloučil se svým přítelem od bezpečáků a zase byl v pohybu ke kosmoportu. Přeci jenom měl ale stále vrásky ohledně toho, že nestihl pro Dona přijet včas a bylo mu jasné, že mu to Don pořádně vyčiní. Proto, jen co se dodávka ztratila z očí bezpečnostní hlídce, nařídil droidovi, aby na to znovu pořádně šlápnul.

Doufám, že už tam budem! Šlápni na to! Ale teď už radši po ulici a ne po chodníku, jasný? Jestli Dona nestihnem, tak to bude průser.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Zamčeno

Zpět na „Ostatní“