1. MPM - Chyťte ho! (nebo ji? :-P)

Ostatní uzavřené projekty, MPMka a podobné ...

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Ragnoss
Učedník
Učedník
Příspěvky: 29
Registrován: 15.5.2008 17:25:19
Bydliště: Dantoine, Jedi Enclave

Příspěvek od Ragnoss »

Coruscant Park

Zajimave
pomyslel jsem si. Lod na dálkové ovládáni je dosti draha a nápadna věc. Únosce so v těchto patrech pohyboval což znamena že asi nebude uplně ze spodiny. A bude to obratny a cvičený bojovnik. Nemam rad pátrací mise protože to zabíra spoustu času. Budiž takže teď si musíme řict co dal aby jsme se hnuli z místa.

Budeme potřebovat veškere informace o podezřelém pokud nějaké jsou potom ID lodi se kterou letěl. Zaznamy o úředníkovi jež byl unesen a sežeňte mi záznam modifikací lodi na dálkové ovládáni. Tipuju že unesený nebude mezi námi. Potřebuji aby jsi se Akhu spojil s radou a probral postup mise když je naž cíl posmrti pro případ že by byl. Dále Jerle připrav lod unosce nebude na Coruscantu to je snad všem jasne. Důstojniky ty informace potřebuji do hodiny neotalejte donesete nam je do Hangaru. Jo a Jerle Bojovy stíhač nam zařid nevíme co můžeme čekat.

S timto ne stručnym ale obšírnym rozhledem jsem se vydal blíže k místu únosu abych ho mohl prozkoumat. Nechtěl jsem aby to znšlo panovačně ale něco dělat musíme a hlavně najit uneseného a jeho únosce.Tak a teď to doopravdy začína.
MPM C'dare Ibles - Rytíř Jedi

Nic neni jak se zda. Vždy je dobro a zlo a svet je často řernobíly.

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Team lovců


Lukin013 & bogdan.g

Coruscant - Republikový úřadu Tertia

Oba dva jste vyrazili směrem do zahrad. Přitom jste se rozhlížely,ayste zbytečně nevystavovali své obličeje kamerám, avšak kamery byly na každém rohu a celý prostor byl monitorován, proto bylo asi lepší se chovat nenápadně, přeci jenom jste na sobě měli uniformy a tudíž si vás asi nikdo mco nevšímal. Všude se pohybovalo mnoho lidí a neměli jste ani páru, kde by mohlo být centrum kemerového systému, okud byste si mohli prohlédnout záznamy z doby únosu. Tudíž jste následovyli dva strážce, kteří směřovali, teď už zahradami, kde bylo mnoho úředníků odpočívajících na lavičkách, procházejících se po krásně upravených chodníčkách či hrajícíc různé oddechové hry, které jsou výsadou podobných snobů. Po dosti dlouhé cestě jste konečně došli k místu, které bylo na první pohled poničeno a vytrženo z klidného kontextu zbytku parku. Mnoho keřů i pár stromů zde bylo poničeno a polámáno, když jste vzhlédli ku krytu, který má sloužit k ochraně zahrad, zela tam pouze díra, kterou se do parku jistě muselo dostávat mnoho škodlivin.

Právě v době, kdy jste dorazili k tomuto místu, zahlédli jste dokonce tři rytíře jedi, kteří se bavili s nějakým důstojníkem stráže. Zatím jste od nich poměrně daleko, takže nemůžete slyšet, o čem mluví.

Uživatelský avatar
bogdan.g
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 253
Registrován: 27.8.2007 16:33:07
Bydliště: Coruscant megablok2521
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bogdan.g »

Úřad-Coruscant

Člověče máš pravdu. řekl jsem a zastavil se. Otočil jsem se na Cassusse. Já s sebou žádný disk nemám. Snad tam něco najdeš - v takových vyšších komplexech a úředních budovách mají většinou klasické rozhraní USB 5.0 a žádný přístup na síť. Jakto že mě nenapadly záznamy? Cass se docela osvědčuje - asi má taky praxi. Půjdeš najít záznamy a pak je přines - mám menší Datapad tam je uvidím. Já zatím omrknu místo činu. Jestli nastanou potíže zavolej přes komlink na přednastavenou frekvenci C55198265, je uložená jako B3XU. Jinak se sejdeme za hodinku na místě činu. Okay? Napadlo mě, že taková hora to nebude umět s počítačem, ale jestli mu to vadí tak ať mi něco řekne - nejsem jeho matka abych se ho ptal.

Ale musíš dávat bacha na ty Jedie. Dostaň se tam dříve než oni.


Vzpoměl jsem si na akcičku, kde mě přepadli jediové - vyhodil jsem loď s cílovou osobou do vzduchu a se sniperovkou tam stál a kontroloval jak letí vrak, když v tom najednou z letadla vyskočil jeden Jedi a na rameni měl můj cíl. Dopadl na zem a já si říkal že už není žádný způsob jak Jedie zabít. Vtom se podíval přesně mým směrem. Ihned jsem se přimáčkl k zemi a nevěděl jak je to vše možné. Skočil jsem na speeder a poddíval se naposledy směrem na Jediho. Málem mě pukly cévy. Neuvěřitelnou rychlostí se ke mě řítil a já zmáčkl speeder a jel a neotáčel se a nezastavoval se až k přístavu. Potom jsem měl trochu času a umístil jsem antihmotovou bombu do křídla transportéru. Všichni zemřeli, ale jedi byl ve stíhačce celkem daleko od bomby.

Zrychlíme tempo - když ho dostano první, tak nemáme šanci. Já to tu prozkoumám.
Tak jsem se připletl poblíž ke kvalifikovaným strážím a lidím, kteří o tom očividně něco věděli. Takhle se dozvím více.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Coruscant - úřad Tertia

Zkusím se tu porozhlédnout.

Řekl jsem Baxuovi a vydal jsem se na průzkum.Pátrání však bylo dlouhé a bezvýsledné.Ten barák byl pěkně velký, musel bych si sehnat plány, abych se mohl dostat na místo, kde by mohly být ony záznamy, byl jsem ale neuvěřitelně tvrdohlavý.Můj cíl byl pro mě všechno.Nekdy jsem se nevzdával, jediná možnost, kdy jsem se mohl vzdát bylo odvolání rozkazu.Moje vojenská morálka mě nutila pokračovat dále.

Sakra, jak se tady někdo může bez omylu pohybovat?To je snad nemožné.

Potom jsem si stoupnul ke zdi a v komlinku jsem nastavil sjednanou frekvenci:

Tady Caspian, tak jak se ti vede?Tohle je neuvěřitelný bludiště.Navíc je spousta dveří zavřených, hodil by se plán budovy.

Potom jsem pokračoval v hledání jehly v kupce sena.
Naposledy upravil(a) Lukin013 dne 24.6.2008 15:31:14, celkem upraveno 1 x.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
checkman
Učedník
Učedník
Příspěvky: 242
Registrován: 14.1.2008 16:02:28
Bydliště: Corusant Chrám Jediu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od checkman »

Corusant - Park
Otočím se na C´dareho : Rozkaz šéfe.A vtipně zasalutuju.Vezmu komlink a volám do hangáru:Mistře Windu:zatím jsme nezjistili nic ohledně vraždy a ani nevíme zda je senátor mrtvý.Ale k jeho únoscovi potřebujeme pár stíhaček trochu ozbrojených protože nevíme jestli budou potřeba.
Vypnu komlink a odkašlu si.Pak jdu za C´darem a povídám:Snad nám pošlou po zuby ozbrojený Delty-7 pro každýho jednu aby se nám líp hledalo naňahnaní v jedný lodičce co sotva překročí rychlost světla se mi moc nezamlouvá.A užs na něco přišels???
He lod už je snad na cestě.Zamumlám si a jdu za Akhem a zeptám se ho co a jak.
Naposledy upravil(a) checkman dne 25.6.2008 08:24:37, celkem upraveno 1 x.

V.I.P.
Učedník
Učedník
Příspěvky: 13
Registrován: 22.5.2008 19:52:23

Příspěvek od V.I.P. »

Alderaan

Loraniny myšlenky na další vývoj události byly přehlušeny pocitem, že jí někdo sleduje. Nikdy se neřadila mezi ty, jež spoustu věcí, byť detailů podceňovali, a proto se začla nenápadně, aby nevzbudila mezi občasnými procházejícími pozornost, rozhlížet do stran. Na konci ulice, což bylo pouze 10 kroků od ní uviděla zdroj svého pocitu. Byl to mladík opírajíc se jednou rukou o zeď budovy a ztěžka oddechujíc. Propaloval jí pohledem. Lorana mírně znejistěla, tento pohled jí nebyl zrovna dvakrát příjemný a ona přítomnost tohoto člověka vyvolávala řadu otázek. Jedna z nich se dožadovala odpovědi, odkud jej zná... Byl jí velice povědomý, zcela jistě se s ním již setkala, ale nevěděla kde. Její kroky potemnělým Alderaanem postupně zpomalovaly, až se úplně zastavila, aby se ještě jednou ohlédla. Muž tam však již nestál. Ať již to byl kdokoliv, bylo to velice zvláštní a celý zbytek cesty k centru meziplanetární dopravy Lorana zvažovala možné důsledky onoho sektání. Řešení bylo jediné. Co nejrychleji odsud zmizet.

Uživatelský avatar
Diss
Force Artist
Force Artist
Příspěvky: 130
Registrován: 02.1.2008 17:27:54

Příspěvek od Diss »

Corusant - Park

Akh poslouchal C'dara a jeho proslov.
Ááá tak pán si chce hrát na šéfa a rozkazovat však uvidíš to ti fungovta nebude!
Když C'dare dokončí svoji řeč AKh se na něj otočí a s úsměvem odpoví.
Takže ty si myslíš že tady budeš rozkavat ?!
Tak to ne všichni jsme si tady rovni a ty se nebudeš nade mě povyšovat takže ti to řeknu takhle spoj se s radou sám a já se jdu podívat do největšího informačního centra jménem lower city pochybuji, že vy dva s tím místem máte takové skušenosti tak jako já můj příruční komunikátor mám pořád zapnutý a přijímám vše důležité na co narazíte a já budu informovat vás.

Takže pánové tímto se aspoň doufám, že na chvíly rozdělíme přeji hodně štestí toho hajzla dostaneme.
Však se ještě setkáme !
potom se Akh neočekávajíc reakci otočí a vydá se směrem pryč.
Scientia est poestia
Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Team jedi


Diss Morr & Ragnoss & Checkman

Coruscant - komplex republikového úřadu Tertia

Akh dost nepříjemným hlasem zareaguje na rozdělení činností C´darem a hned potom se vydá kamsi pryč z parku a komplexu do spodních pater pokusit se zjistit nějaké nové informace. Kdo ví, zda se vlastně nechtěl jen zbavit svých nepohodlných společníků, avšak těm velcie rychle mizí z dohledu.

Jerl naopak velice rád splnil to, co C´dare řekl. Každopádně jeho žádost o stíhače byla důrazně zamítnota s odvoláním na to, že je pro potřeby rytířů vyhrazen křižník třídy Consular, který jim musí naprosto dostačovat. Když Jerl ukončí spojení s chrámem, Akh už je dávno pryč.

C´dare rozdělil úkoly a podal žádost důstojníkůvi na všechny informace. Ten mu okamžitě odpověděl:

Pane, všechny informace, které žádáte jsou k sehnání pouze v kontrolní místnosti komplexu, ze kterého se dá spojit i s globální informační sítí. Dají se tam sehnat informace o čemkoli. Například o lodi únoskyně až do doby, než vstoupila do hyperprostoru atd. Porsím následujte mě, dovedu vás tam!

Po tomto sdělení důstojník chvilku počkal, zda jedi souhlasí, a pak se vydal směrem do jedné z budov, kde zřejmě bude tato kontrolní místnost.



_________________________________
_________________________________



V.I.P.


Alderaan - ulice

Loranu také překvapilo podivné setkáním se známým z dětství a tak radši přidala do kroku a spěchala k centru meziplanetární dopravy, k jehož vchodu drazila velice záhy, avšak bylo zřejmé, že tam bude množství kamer a že takto oficiálně opustit planetu nebude asi tak jednoduché bez toho, aby musela prokázat svou totožnost a bylo ji umožněno odletět.


_________________________________
_________________________________



Garth Devilman


Alderaan - ulice

Garth naprosto nelogicky, i proti svým myšlenkám, po setkání s Loranou, se rychle vypravil zpět do hotelu, aby zaplatil útratu. Recepční nahlas spal v recepci a tudíž ho mladík, stále rozrušený bezeslovným setkáním, musel probudit, aby mohl zaplatit těch pár kreditů, které byl dlužen. Potom hned začal přemýšlet nad dalším psotupem. Na mysl mu přišla i myšlenk, že by měl informovat úřady.



_________________________________
_________________________________



Team lovců


Lukin013 & bogdan.g

Coruscant - komplex republikového úřadu Tertia

Caspian se pokoušel najít centrum kamerového a informačního systému, avšak bezvýsledně. Následně se tedy zastavil a postěžoval si Baxuovi do kemlinku. Následně se vydal dál hledat, avšak takýmto způsobem neměl moc šancí na úspěch.

Baxu se zatím přimotal k jedajům a důstojníkovi, který byl evidentně jejich průvodcem. Právě když se k nim připletl, jeden z rytířu rychle odešel po komunikaci, kterou Baxu neslyšel a druhý se právě spojoval kemlinkem s někým dalším, zřejmě s nadřízenými, jak Baxuovi rychle došlo. Poslední zřejmě čekal na odpověď důstojníka, protože ho probodával pohledem a Baxu již předtím, z větší dálky, viděl, jak mluví směrem k průvodci. Baxu se dokázal nenápadfně připlést tak blízko, že slyšel celou odpověď důstojníka:

Pane, všechny informace, které žádáte jsou k sehnání pouze v kontrolní místnosti komplexu, ze kterého se dá spojit i s globální informační sítí. Dají se tam sehnat informace o čemkoli. Například o lodi únoskyně až do doby, než vstoupila do hyperprostoru atd. Porsím následujte mě, dovedu vás tam!

Dstojník ještě chvíli počkal na souhlas jedaje, ale tak jako tak naznačil krok směrem k jedné z budov komplexu.

Uživatelský avatar
bogdan.g
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 253
Registrován: 27.8.2007 16:33:07
Bydliště: Coruscant megablok2521
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bogdan.g »

Coruscant - komplex - trable

Ano, pane. Už tam jdu. řekl jsem dost nahlas do komlinku na to, aby si okolí myslelo, že mě úkolem jít do budovy pověřil vyšší člověk. Vykročil jsem směrem přesně za bandou zpropadených Jediů a jejich průvodcem. Do komlinku jsem špitnul: Změna. Já jdu do tý místnosti a ty zajistíš rychlý východ. Na místě nic nezjistíme, vše bude v databázi. Ani jsem nečekal na odpověď, protože ta mhla znít asi jako tiché OK, protože z mého tónu bylo slyšet, že mám zrovna napilno s přetvařováním. Hlavně nesmí vidět můj anihilátor...
Šel jsem za Jediemi a pomalu (ale jistě) se přibližoval. Teď musím doufat, že ten voják není šťoural a že mě nechá pracovat v té místnosti samotného. Nebo okoukám heslo... to asi ne - je jich moc.
Anihilátor jsem si zastrčil trochu hlouběji a zakryl ho horní částí uniformy. Jestli uvidí Casse, tak jsme fakt docela v banthě, protože kolik má on zbraní spočítá jedi v cuku letu. Až budem u tebe mysli na něco a zabývej se tím - počítej, vzpomínej, hlavně ,ysli a to na plný obrátky. Věř mi Podle babských pověrách a zkušenostech nějakých mimozemšťanů to zabraňuje čtení hlubších myšlenek. Když nebudete na nic myslet, tak vás proskenujou ihned. Jestli budete na něco myslet, budou zhruba vědět na co myslíte, ale dál se nedostanou.

Uživatelský avatar
checkman
Učedník
Učedník
Příspěvky: 242
Registrován: 14.1.2008 16:02:28
Bydliště: Corusant Chrám Jediu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od checkman »

Coruscant - komplex republikového úřadu Tertia
Otočím se na C´dareho:Hele já jdu za Akhem a vyříkat si to s ním a ty bys taky moh nechat rozkazování protože Akh to řekl správně:Všichni jsme si rovni.
S těmito slovmi jsem odešel do Lower City za AKhem.Ještě jsem se pozastavil a zkontroloval v síle komplex a pocítil jsem,že nás asi někdo sleduje.
Akha jsem dohnal ještě stále v parku.
Hele hochu takhle to asi nepujde.Vím že C´dare si hraje na povýšenýho ale máme pracovat v týmu,tak v týmu pracovat budem.Cítím že vás zas budu od sebe odtrhávat a tak jdu to prozkoumat sám protože asi nás někdo sleduje.



EDIT: Park není místnost a v lower city bys ho nenasel. Správně jsi napsal, žes ho dohnal ještě v parku, to by šlo, ale tyhle dvě věci, který ti vyčítám v 1. větě oprav!

MrTukan
Naposledy upravil(a) checkman dne 07.7.2008 21:12:30, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Alderaan

Naprosto vyřízený z vyřízení formalit jsem se octl na ulici a pohrával si se svým komlinkem mezi prsty. Přemýšlel jsem a lámal si hlavu, jak to udělat, abych měl Loranu stále na očích, nikoliv však ona mne. Před únoscem a navíc ženskou se musí mít člověk obzvláště na pozoru… Usmál jsem se a zakoulel očima. Tuto větu, kdysi pronesl můj přítel Reith Fairz, když o přestávce na škole vysvětloval svou teorii o námezních lovcích.

Vrátil jsem svůj komlink na původní místo a zadal Reithův kód. Za chvíli se ozval Reithův pověstný tón a za chvíli se objevil i jeho holografický obraz. Vypadal značně překvapeně, ale já mu nedopřál chvíli oddechu. Zdravím tě příteli, vzpomínáš si na ten tvůj nepodařený melouch na Utapau, ze kterého jsem tě musel „diplomaticky“ vysekávat? Jeho krátké pokývnutí hlavou a jeho výraz typu: „Tak co teda chceš?“ mi naznačil, že mi rozumí a pamatuje si až moc dobře.

Nechal jsem ho provést sérii jeho oblíbených grimas a poté pokračoval. Potřebuju, abys na úřadech rozhlásil, že jsem lokalizoval únosce svého otce na Alderaanu. A taky bych byl docela rád, kdybys na „druhou stranu“ dostal zprávu, že je zde odměna 50 000 kreditů za toho, kdo mi hlavu Lorany přinese! Reith vypadal překvapeně, když jsem se zmínil o Loraně, ale já neměl čas nic moc vysvětlovat. Hele, bude se mi hodit každá pomoc. Pronesl jsem neústupně. Potřebuju, cokoliv, co mi by ji pomohlo najít…

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Coruscant - úřad

Hmm, možná konečně začne zábava.

Vypnul jsem komlink a potom jsem si to namířil zpátky k východu.Problém byl, že jsem se tady už docela zamotal a tak jsem si musel dát docela záležet při vzpomínání si na cestu, semtam jsem zašel do špatné uličky.Nakonec jsem se ale dostal k východu.Potom jsem vytáhl komlink a zašeptal jsem tam:

Tak jo, jsem tam, teď ale pohni zadkem.Kdo ví, za jak dlouho tam budou ti Jediové a tem uz to asi neseberem.

Potom jsem chytil opakovačku a vyčkával jsem.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Team jedi


Diss Morr

Coruscant

Akh se rychle vytratí z vládní budovy a míří do nižších patek Coruscantu, kde se to hemží spoustou ne zrovna čestných a slušných lidí. Spousty různých ras a povolání tam křižují chodby, vysuté chodníky a víří prašný vzduch ve vznášedlech. Oproti vrchnímu Coruscantu je to nebezpečné a špinavé místo, kam slunce nesvítí. Přesto si tam Akh, protřelí a zrádný to Jedi, troufne. Vydal se zjišťovat informace do míst, kde více než coruscantské pořádkové síly vládnou pašeráci, gangy a zločinci a samozřejmě se tam sem tam objeví nějaký ten lovec, který vytáhne do výšin některého z těchto grázlů a schrábne slušnou odměnu nebo zde zemře. Množství špinavých kantýn a pajzlů, které obývají pašeráci, lovci i gangsteři a také spousta zapadlých pašeráckých i civilních hangárů, svádí Akha k nahlédnutí a zjištění nějaké té nové zkutečnosti.

Máš možnost vložit si nějakou myšlenku, když budeš dobře hledat, třeba budeš mít takovou kliku, že najdeš něco, co ti "náhodou" pomůže, ale pokud vymyslíš něco, co se mi nebude líbit, budeš editovat..:)

MrTukan





Pear & Mathew007

Coruscant - komplex republikového úřadu Tertia


Dějově navážete na počínání Ragnosse a Checkmana. Chovat se budete ale nadále podle svých přihlášek a charakterů, takže doporučuji přečíst si všechno, co souvisí s linií Jedi. Pokud nebudete mít co dělat, přečtěte si určitě i počínání Gartha a VIP.. Je to zajímavé a pro další vývoj docela dobré vědět. Každopádně od vás požaduji seznámení s dosavadním příběhem a dodržování dříve zmíněných zkutečností (vyjma vašich postav).

Jinak vám teď dávám první příspěvek na rozehřátí, ozkoušení, rozvinutí své postavy pomocí myšlenek a případně i pro komunikaci mezi vámi. nechci abyste zbytečně předbíhali.

MrTukan




Důstojník vás oba vede chodbami do kontrolní místnosti. Procházíte dlouhými i krátkými chodbami, které jsou msíty pln lidí, jinde zase liduprázdné. Občas se chodba zatočí a vede zkrz dveře, ale cesta vám přijde docela dlouhá. Navíc Billa i Methewa trápí pocit, že je někdo sleduje a pozoruje, že se za nimi někdo tajně plíží, ale vždy, když se otočí, nevidí nic ani nikoho podivného.

Po neskutečně dlouhé chvíli konečně oba rytíři v závěsu za důstojníkem dojdou ke dveřím, které na první pohled vypadají stejně jako všechny ostatní, ale na druhý pohled vypadají přeci jen jinak. Jejich stupeň zabezpečení je velice vysoko a podle ovládacího panelu to vypadá, že bude důstojníkovi chvíli trvat, než je otevře.

Nechápu, proč to tu musí bejt tak moc zabezpečený! Vevnitř jsou stejně aspoň dva tucty skvěle vycvičených a vyškolených důstojníků!

Zakleje průvodce chvíli předtím, než se mu podaří otevřít dveře. Před vámi se hned objeví další chodba, který hned ústí do dalších dveří. Důstojník vás gestem vyzval, abyste vstoupili, tou dobou se již otevírají i druhé dveře a vy můžete vidět skvěle vybavené počítačové a monitorovací středisko.

_________________________________
_________________________________



V.I.P.


Alderaan - ulice

Loranu také překvapilo podivné setkáním se známým z dětství a tak radši přidala do kroku a spěchala k centru meziplanetární dopravy, k jehož vchodu drazila velice záhy, avšak bylo zřejmé, že tam bude množství kamer a že takto oficiálně opustit planetu nebude asi tak jednoduché bez toho, aby musela prokázat svou totožnost a bylo ji umožněno odletět.


_________________________________
_________________________________



Garth Devilman


Alderaan - ulice

Mezitím co Lorana spěchala k centru meziplanetární dopravy, kam to byla docela pěkná štreka, spojil se Garth se svým přítelem z mládí, který mu dlužil "službičku". Potom, co mu přednesl svou prosbu, Reith se na chvíli zamyslel a potom prohodil:

Dobře příteli, všechno hned zařídím. Ber to jako hotovou věc. Taky zkontaktuju pár lidí a jestli ji objevíme někde v monitorovacím systému Alderaanu, dám ti neprodleně vědět. Rád jsem tě zas slyšel!

Hned potom jeho hlas utichl a obraz zmizel. Garth rozjel svůj ďábelský plán, a protože jeho přítel je vlivný a spolehlivý, již brzy bude mít Lorana v patách jak rytíře Jedi, tak i daleko nebezpečnější lovce odměn, kterých by mohlo být snad i víc, než by se mohlo zdát.




_________________________________
_________________________________



Team lovců


Lukin013

Coruscant - komplex republikového úřadu Tertia

Caspian se dostal poměrně brzo k východu z budovy, kde byl celkem klid. Avšak hned jak zaujal výhodnou pozici pro rozhled, zahlédl několik strážců, kteří si ho prohlíželi dosti zvláštním pohledem. Nebo mu to tak aspoň přišlo. I když měl uniformu, možná vypadal divně, možná byl jen moc podezíravý. Každopádně to, co po chvilce uviděl, neviděl poprvé. čtyři strážci nesly z venčí dovnitř dva černé pytle velikosti lidského těla a Caspian se mohl jen dohadovat, co v nich je.




bogdan.g

Bexu potajnu a nenápadně sledoval dvojci rytířu Jedi a jednoho důstojníka až k monitorovací místnosti bezpečnosti, kterou důstojník po chvíli otevřel s hlasitým klením a větou, kterou zaslechl i Bexu.

Nechápu, proč to tu musí bejt tak moc zabezpečený! Vevnitř jsou stejně aspoň dva tucty skvěle vycvičených a vyškolených důstojníků!

Přitom se mu snad jakoby náhodou blískla malé frčka, která uvolněná spadla z jeho hrudi na zem s kovovým cinknutím, a tak zneúplněla uniformu.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Uličky Alderaanu

Holografický přenos skončil, a tím pádem obraz Reitha zmizel. Zandal jsem komunikátor zpátky na své místo a zůstal sám na rohu ulice se svými myšlenkami. Každý správný generál má vymyšlený plán B. Jaký plán máš ty? Blesklo mi hlavou. A tím vznikl celkem závažný problém. Vždy a v každém plánu je nějaká byť malá chyba a já shledal, že mám ve svém plánu díru, jak Rancorova tlama. 50 000 kreditů je částka velmi lákavá a za takových okolností se snadno stává lovec loveným a lovený lovcem.

Bylo více než záhodno, abych se pojistil. Alderaan byl jedním z mnoha mých, častých „přístavišť a já už měl celkem jasno. Moc se mi sice nechtělo sáhnout do svých „rezerv“ ale nic jiného mi zjevně nezbývalo. Vyšel jsem a své kroky stáčel ke kantýně u Hnusnýho Pearla. Každá planeta a každý systém má své mouchy. Výjimkou nebyl a není ani Alderaan. Kdykoli jste chtěli najít nějakého toho grázlíka byla 80% pravděpodobnost, že ho najdete u Pearla. A já takového jednoho skrčka hledal.

Irhid Tervth byl malý zlodějíček, co za trochu kreditů poskytne výbavu a nikdy se na nic neptá. Zrychlil jsem krok a v koutku mysli vytvářel požadavky a počítal zbývající kredity.

Uživatelský avatar
bogdan.g
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 253
Registrován: 27.8.2007 16:33:07
Bydliště: Coruscant megablok2521
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bogdan.g »

Chodba

Výborně... řekl jsem si. Jestli tam bude tolik důstojníků, tak... moji pozornost upoutala kovová frčka, která odpadla z uniformy. To byla příležitost. Pro někoho to byla náhoda, pro někoho osud, nebo Síla... já si prostě myslím, že někdo tam nahoře mě má rád. Nebo chce vidět co zmůže člověk. Počkal jsem až Jediové a důstojník vejdou. Potom jsem přišel ke dveřím a zvedl frčku.
Takové kovové "něco". Něco, co mi pomůže získat záznamy. Potom jsem si vzpoměl na vzhled důstojnické uniformy. Jestli byla ta samá jako jsem měl já, tak jsem si mohl frčku připnout a hrdě vejít. Jestli ne, tak bych měl co nejrycleji najít nějakého důstojníka a paralyzovat ho.

Chvilku to potrvá, uvnitř jsou přes dvě desítky důstojníků. řekl jsem komlinkem po chvilce. Už jsem měl vymyšlenou. Výmluvu pro důstojníky... nějací noví soukromí vyšetřovatelé to potřebují vidět.

Teď jenom problém s uniformou. A hurá do holozáznamů.

Zamčeno

Zpět na „Ostatní“