Důležití Droidi před a během Občanské války Jedi

Seznam osobností galaxie ze všech možných období.

Moderátor: Archiváři

Důležití Droidi před a během Občanské války Jedi

Příspěvekod Girik Narth » 03.7.2009 07:44:21

HK-47

Obrázek

HK-47 byl zabijácký droid sestrojený Revanem krátce před započetím Jedijské občanské války k učelu zabíjení těch, kteří podle Revana mohli destabilizovat galaxii. HK-47 byl jedno poslán na misi do Mandalorianského území kde byl zajat (krátce před tím než Bastila zajala Revana) a HK-47 šel od majitele k majiteli (většinou to bylo díky jemu samotnému když bývalého majitele zabil) až se nakonec v obchodu na Tatooine objevil Revan(v té době ještě nevěděl že je Revan) a koupil ho.
Droid byl ale poškozen a jeho paměťové jádro nefungovalo pořádně. Nakonec však když Revan odhalili že je Revan. Poté pomohl Revanovi najít Star Forge a potom když Revan porazil Malaka odešel s Revanem a ještě s droidem T3-M4 do Neznámých Oblastí. Poté ale opustili Ebon Hawk a jen Revan se vydal vstříc galaxii neznámému osudu. O něco později byl HK-47 těžce poškozen a dostal se napalubu Ebon Hawku. Vypovězená tohoto droida opravila a on jí pomohl při hledání Mistrů Jedi a naučil jak se lépe bránit. O 4000 let později přišel HK-47 na planetu Mustafar kde získal nové tělo.

Obrázek

Separatisté díky tomuto droidovi navrhli nového droida HK-77 který jim měl pomoci při zničení republiky. Poté ale na továrnu kde se tito droidi měli vyrábět zaútočili Republikoví Mariňáci a bitvu vyhráli. HK-47 uprchla další jeho osud není znám.

T3-M4

Obrázek

T3-M4 byl všestraný droid sestavený pro krále zločinu Davika Kanga. Jeho kriminální "život" byl krátký a skončil po vybombardování Tarisu Darth Malakem. Poté pomáhal Revanovi při hledání Star Forge. Poté co revan Malaka porazil odešel hledat do Neznámých Oblastí pravou hrozbu tedy pravou Sithskou říši. T3 se podařilo poté zachránit vypovězenou ze spárů Dartha Siona a pomáhal jí poté v při hledání ztracených mistrů Jedi. Poté co vypovězená mistry našla a zničil Sithský Triumvirát odletěla s T3-M4 do Neznámých Oblastí hledat Revana. T3-M4 totiž zůstal s Revanem nejdéle a tak aspoň trochu věděl kde by se mohl Revan nacházet. Další jeho osud není znám.
Uživatelský avatar
Girik Narth
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
 
Příspěvky: 369
Registrován: 20.8.2008 18:29:13

Re: Důležití Droidi před a během Občanské války Jedi

Příspěvekod Lilith » 08.7.2012 20:49:48

T1-LB „Elbee“

Výrobce: Kellenech Technologies

Droid pátého stupně: pracovní droid

Obrázek

Elbee byl jeden z droidů série LB (zkratka „loader“a „bulk“ - „nakládač“ a „hromadný“), pracovních droidů používaných v období Mandalorianských válek. T1-LB pracoval pro Chrám Jediů na Tarisu, ale poté, co se stal v roce 3 964 BBY svědkem plánování vraždy padawanů, incidentu známému jako Tarisský masakr, byl mistrem Lucianem Draayem schozen ze skály. Pád ho zničil, ale později ho objevil Zayne Carrick, z masakru falešně obviněný padawan.
Následně ho Carrickův společník, mechanik a vynálezce Gorman Vandrayk, opravil, přičemž mu do výbavy zabudoval jazykový procesor a holoprojektor. Díky tomu byl pak Zayne schopen zhlédnout v Elbeeho paměti uchovaný záznam, který objasňoval důvody a pozadí padawanské vraždy. Zároveň Vandrayk droidovi vylepšil mozek, čímž odhalil droidovu tvrdohlavou až podrážděnou osobnost.
T1-LB se následně přidal ke Carrickově skupině. Zvlášť přilnul ke Gormanovi, proto poté, co se Vandrayk sebeobětoval, upadl Elbee do deprese, kdy se odmítal pohnout. Z katatonie ho vytrhl až K-OB7, droid vyrobený stejnou firmou, který doprovázel bimma Toki Tollivara, Sílu používajícího sériového vraha známého jako Corellianský škrtič.
ObrázekNa konci i na počátku je destrukce
v destrukci vše vzniká, zaniká
v každém zániku se skrývá zrození.
Řád. Cyklus.
Rakth"There is no solace above or below. Only us. Small. Solitary. Striving. Battling one another. I pray to myself. For myself."
Frank Underwood

Uživatelský avatar
Lilith
Pašerák
Pašerák
 
Příspěvky: 748
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies


Zpět na Osobnosti galaxie

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník