Ina (Jordi Linx)

Zde naleznete hodnocení dokončených výcviků a misí pro toto období.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Elinor Yall

Ina (Jordi Linx)

Příspěvek od Elinor Yall »

Výcvik - Nečekané komplikace
Vedla: Elinor

Hodnocení:
Tvar příspěvků: forma vzorová, pravopis správný... prostě jak má být
Chování charakteru: jsem s ním zcela spokojena. Ina se chovala tak, jak by jeden od Císařovy ruky očekával, rozhodně když je psána v ich-formě. :)
Postup v příběhu: Rozhodně jsem se nenudila, takže i s tím jsem spokojená. Sice nedošlo na boje a zásadní posuny a postava se musela vypořádat s "kotorovitými rozhovory", ale účel předehry byl zachován.
Reakce na podněty: Prakticky nic nevyšumělo do prázdna, vlastní způsoby kombinování se objevily a byly ku prospěchu věci. Stírání imperiální variace na agenta 007 se do toho započítává rovněž.

Nicméně doporučuji si ještě jednou pročíst sdělené informace, protože hrají roli (zadání úkolu, komplikace kolem odchycení Adventureru, to, co Ina vypáčila z Baillyho...) a bude se na ně v misi navazovat.

Souhrné hodnocení:
Víc než slušných 94%.
S tím, že moderátorka je zvědavá, co se vyvine z druhého dílu, když teď skončil úvod.

Následky:
+ - tak či onak, Ina vypálila rybník komusi, kdo jim chtěl sabotovat misi, a to způsobem, že dotyčný (zatím) ani netuší, že mu byl rybník vypálen
+ - procvičení hereckých, skrývacích bluffovacích dovedností na palubě Thora
+/- - záchrana Nathana Baillyho, tedy jeho setrvání v misi
+/- - do party přibrán Cay Arvis, v němž Ina objevila nadání v Síle... a za nějž nese odpovědnost a na nějž Nathan Bailly silně nevraží a podezírá ho z příslušnosti k rebelům
+/- - zjištění zejména následujících věcí: v celé záležitosti má prsty někdo, kdo kdysi byl v CIS, a že celá mise byla v Impériu sabotována někým dosti vysoce postaveným. Tedy nic, co by potěšilo, ale co je rozhodně dobré vědět.

Odpovědět

Zpět na „Hodnocení výcviků a misí I“