Výcvik pro Jerot Darsten (Maggor)

Zde naleznete hodnocení dokončených výcviků a misí pro toto období.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Výcvik pro Jerot Darsten (Maggor)

Příspěvek od Pear »

Výcvik - Tvrdší výběr.
Vedl: Pear
Hodnocení:
Tvar příspěvků: Tvar příspěvků byl od začátku na pochvalu, ať se to už týká jeho délky, nebo psrávnosti. Vždy se dokázal rozepsat, a vždy mi dával spoustu prostoru jak reagovat, jeho "romány" jsem měl vždycky rád, a ze začátku se dokázal vypracovat na mého top hráče.
Chování charakteru: Chování charakteru bylo pěkně vykresleno, jak když se vyjadřoval k situaci, tak i když pouze popisoval svoje pohnutky nebo myšlenky. Zde si též nemůžu stěžovat.
Postup v příběhu: Nikdy nepředbíhal, nikdy se to ani nevleklo. I když jsem se snažil ho nějak zbrzdit, dokázal se z toho "vypsat". Proto byl také výcvik tak rychlý, pro něho nebylo třeba zbytečně ztěžovat situaci, protože i kdybych se snažil jak chtěl, štěstí, síla a všeichni bohové byly vždy na jeho straně.
Reakce na podněty: Reagoval rychle, obratně a hlavně správně. Nikdy se u něj nestalo, že by něco špatně pochopil, nebo že by nedokázal vyřešit předložené situace, navíc s okořeněné o popis a myšlenky. Někdy byly podněty ale slabší, obecně si ale nemůžu ani nechci stěžovat.
Overview: Můj nejoblíbenější hráč, který vdžy odpovídal obratně a inteligentně, dostal se dokonce tak daleko, že byl navrhnut na hráče měsíce. Jeho aktivita sice poslední dobou pokulhávala, stejně tak ale i moje, takže to rozhodně není nic, co by snížilo jeho výsledné skore. Moc jsme to nepočítal, ale odhadl jsme to na 90% něco jsem srazil za těch několik málo slabších odpovědí, na 100% to ještě není, ale pod 90% také ne.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Odpovědět

Zpět na „Hodnocení výcviků a misí I“