Stanley Molganno - Cena informací

Zde se odehrává výcvik každého nového hráče.

Moderátor: Moderátoři

Stanley Molganno - Cena informací

Příspěvekod Peťas » 16.5.2017 16:43:37

Vorzyd 5, sídlo rodiny Leechio
Dva roky jsi sloužil rodině Leechio. Dva roky jsi potil krev, vraždil a vydíral ce jménu svého bosse, Glee Leechia. Glee byl tvrdý vůdce. Kolikrát jsi byl svědkem, jak zabil někoho ze svých lidí, protože ho zklamal. Nedělo se to denně, ale za dobu u rodiny Leechio jsi byl svědkem půl tuctu poprav. Tebe si ale Glee Leechio oblíbil. Byl jsi schopný zabiják a věrný služebník, rodině jsi mnohokrát prokázal věrné služby.
Přes to, jak tvůj boss působil v podsvětí, tak na veřejnosti byl oblíbený. Zvýšil počet nemocnic a sirotčinců, které Leechio Corpration provozuje. Ze sirotčinců rekrutoval svoje nové služebníky - děti něhledě na pohlaví nebo rasu se od určitého věku pod dozorem svých "vychovatelů" měnili na zločince.

Rodina Leechio sídlí v novém mrakodrapu společnosti Leechio Corporatin. Společnost Leechio Corporation oficiálně obchoduje s lékařskými a protokolárními droidy a provozuje několik sirotčinců a nemocnic, ale ve skutečnosti slouží k praní špinavých peněz.
Spolu se dvěma přáteli jsi seděl u stolu a hrál hazardní karetní hru, když tě vyrušil černě potetovaný zelený nautolan, Boga Ders. Za pasem se mu houpala jeho oblíbená zbraň - vibromeč a malý blaster.
"Hej Stanely!" vyrušil tě Nautolan ze hry. "Máš jít okamžitě za šéfem do jeho kanceláře."
"Zkázou republiky bude její korupce a zkázou Řádu Jedi jeho váhavost."
- mistr Jedi Blasuo Kaat
Uživatelský avatar
Peťas
Učedník
Učedník
 
Příspěvky: 66
Registrován: 08.4.2017 22:59:43

Re: Stanley Molganno - Cena informací

Příspěvekod Stanley » 17.5.2017 11:46:34

Vorzyd 5, sídlo rodiny Leechio

Vždy som chcel byť úspešnym, uznávanym človekom. Nie, zle myslíte... nebol som ten typ ktorý iba niečo chce a potom čaká na šancu kým mu to spadne z neba. V mojom doterajšom živote sa viac krát ukázala moja tvrdá pracovitosť a moja dychtivosť po štúdiach v danom obore. Pracoval som na sebe, aby som si získal uznanie iných ľudí. A možno práve to spôsobilo to, že som zo sebou absolútne nespokojný. Po zmene smeru môjho živobytia, to zas ani nebola taká tragédia. Získal som veľa známych, zážitkov, skúseností ale ten hlavný dôvod boli prachy. Prachy a rešpekt druhých ľudí. Pamätám sa keď som začínal v rodine, nemal som ani jedno. A i keď teraz som z toho som väčšinu získal, v mladšom veku by ma nikdy nenapadlo že čo všetko by som bol ochotný kvôli týmto veciam vykonať. Sny o hereckej kariere som nahradil vraždami, krádežmi, výpalníctvom, podvodmi, samozrejme k vykonaniu týchto vecí by som sa nezaobišiel bez klamstiev, a robil som aj ďalšie veci, z ktorých sa iným iba z tej myšlienky robí zle. Nesťažujem si, len mám ten pocit že už ubehlo asi 3 roky od môjho prvého zločinu, z toho 2 v rodine Leechio a absolutne nemám pocit že sa niekam posúvam. Narozdiel od iných ľudí, z tohoto sa robilo zle mne. Už nejakú dobu, som nemal žiadnu priadnu akciu, ani nápad kam zarobené peniaze z dávnejšich akcii minúť a nudil som sa. Čo robí človek ktorý ma peniaze, nemá nápady a nudí sa? No, ja som vačšinu volného času trávil chlastaním, hazardom a so štetkami. Čo mi ale robilo radosť bolo to, že som mal stále možnosť udržiavať kontakt so svojou sestrou a so svojím švagrom. Boli to úžasný ľudia. Radostná správa bola samozrejme aj tá, že čakali dieťa. Bude zo mňa strýko. Okrem tejto radosti mi ale už teraz neostávalo takmer nič pozitívne. Mal som uznanie iných ľudí, ale to svoje uznanie seba samého som zanedbal. Čoraz častejšie som sa pýtal sám seba: Toto je maximum čo dokážem?

Ako aj vo väčšine prípadov, aj teraz sa mi v kartách darilo. Milujem ten pocit keď si súper myslí že ma pozná a pritom je ten chlapík úplne mimo. Hlavne keď som s týmito dvoma babrákmi. Ale i keď to boli babráci, boli to moji priatelia.
Akurát v tom najlepšom vošiel Boga Ders. S veľkou dôležitosťou mi došiel oznámiť že ma šéf čaká. Štýlom, akým mi to rozkázal, bol viac než komický. Tváril sa akoby vedel ako by mal riešenie na zničenie totalitného režimu Imperia. V skutočnosti bol ale v našich očiach dôležitý iba ako smradlavé trenky gamorreana.

Tak páni, doteraz som mal šťastie ja, a teraz ho máte vy že musím odísť, hehehe...


Zhrabol som svoju výhru a zamyslel som sa nad sumičkou ktorú som zarobil.

Takže po stretnutí so šefom (pokial to nebude niečo dôležité) ma čaká ďalšia párty.

Vstal som so stoličky, zasalutoval ostatným a otočil sa na Bogu.

Do riti, však to niesu hračky. Zbrane nemajú čo hľadať v rukách dieťaťa... ešte si ublíži ten debilko.

Tak sa zatiaľ majte...

Bol som zvedavý, čo mi môj šéf chce. Svôjho zamestnávateľa by som by som definoval za úžasného stratéga, ktorý si dokázal tvoriť meno jak rešpektovaného biznismena, tak nekompromisného gangsterského bossa s ktorým sa len tak nevyjebáva. Pre lepšie vysvetlenie, rád pomohol, keď vedel a rád investoval aj do legálnych či charitatívnych projektov. No keď sa sním niekto hrajkal hru ktorú on nemal rád, keď ho niekto sklamal, tak s najväčšou pravdepodobnosťou si tým činom ten niekto dohodol stretnutie s hlavňou blasteru. Jasne, že sa s takýmito buzerantmi boss nemaznal. A dobre robil. Každý hovorí že ide len o biznis či už legálny alebo nelegálny a boss Glee Leechio bol vo väčšine prípadov ten, kto ukočoval kontrakty.
Pre mňa osobne tento človek znamenal niečo ako životného sprievodcu, učiteľa, alebo pokiaľ máte radi dramatickosť tak kľudne aj otca, nakoľko toho svôjho som nemal možnosť bližšie spoznať. No tento človek, je fakt ten, od ktorého sa dá veľmi veľa naučiť.

Tak "pán Imperátor Boga"...môžme vyraziť.

Vydal som sa ku šéfovej kancelárii.
Keď Egypťania dokázali postaviť pyramídy bez strojov, ty minimalne dokáže postaviť svoj biznis bez výhovoriek!
Uživatelský avatar
Stanley
Učedník
Učedník
 
Příspěvky: 161
Registrován: 28.12.2010 21:46:12

Re: Stanley Molganno - Cena informací

Příspěvekod Peťas » 20.5.2017 17:14:19

Vorzyd 5, sídlo rodiny Leechio

"Drž hubu, Stanley," štěkl nasraně Boga. Vaše láska byla oboustranná. Boga byl v rodině Leechio již mnoho let. Byl v užším kruhu bossových oblíbenců. Specializoval se na mučení. Dostat z lidí informace byl jeho koníček, který dělal s potěšením.
"A deš jenom ty, nebo snad nevíš, kde má šéf kancl?" Boga se posadil na tvoje místo a otočil se na jednoho z tvých společníků: "Jak se s takovimhle sráčem můžeš bavit?"

Cestu k kanceláši vašeho bosse, Gleeho Leechia jsi znal dobře, pomalu lépe jak sarlacc svojí jámu. Musel jsi dojít k novému modrému výtahu, který tě rychlostí blesku přenesl do patra 94, kde měl Glee svojí kancelář.
Před pancéřovanými dveřmi stál urostlý černoch, který v rukou třímal vibrosekeru. Netvářil se zrovna přívětivě, ale to bylo u Orna Mara zcela běžné.
Ustoupil ti a uvolnil ti tak cestu do bossovy kanceláře. Nábytek byl z bílého lakovaného dřeva. Jedna židle byla dražší jak několik speederů.
Glee Leechio byl starší muž po padesátce. Vlasy i vousy měl dokonale vyholené a na holé lebce se mu odráželo světlo z lamp. Glee byl uvelebený na křesle za velkým masivním stolem. Na klíně mu sedělo jedno z jeho "děvčat" - mladá a krásná lidská žena s zrzavými vlasy a bujným poprsím.
Glee se na tebe usmál: "Posaď se, mám pro tebe úkol."
"Zkázou republiky bude její korupce a zkázou Řádu Jedi jeho váhavost."
- mistr Jedi Blasuo Kaat
Uživatelský avatar
Peťas
Učedník
Učedník
 
Příspěvky: 66
Registrován: 08.4.2017 22:59:43

Re: Stanley Molganno - Cena informací

Příspěvekod Stanley » 22.5.2017 14:33:29

Vorzyd 5, sídlo rodiny Leechio

Sráča vidíš každé ráno v zrkadle...

Zamrmlal som si pod nosom, prekrutil som očami a vyrazil k novému výťahu, ktorý ma úchvatnou rýchlosťou vyviezol hore na chodbu ktorá viedla do šéfovej kancelárie.
Ako vždy, aj teraz tam stála obrovská gorila menom Orn. Nie, Orn nie kvôli svojej výrečnosti bol známy. Bol známy kvôli svojej mohutnosti a odmeranosti. Človek si niekoľko krát rozmyslí čo mu povie, aby ho niečim nenaštval. Na náznak pozdravu som kývol hlavou.

Šéf ma čaká...

Povedal som a vputil ma dnu do kancelárie.
Glee Leechio mal štýl, to sa muselo uznať. Vždy vyžaroval sebavedomie. Niet divu, po toľkých rokov v biznise a po toľkých skúsenostiach mal k tomu právo.
Úžasný, nechutne drahý interier s nádherným výhľadom na mesto bol symbolom úspechu môjho zamestnávateľa. A samozrejme k tomu dopomohla aj prsnatá rišavka, ktorá robila Leechiovy spoločnosť. Luxus si očividne doprial a určite si ho aj zasúžil, o tom nikto nepochyboval.

Pán Leechio, zdravim Vás!

S pozitívnym naladením som ho pozdravil a pristúpil som ku jeho stolu.

Samozrejme...o čo ide?
Keď Egypťania dokázali postaviť pyramídy bez strojov, ty minimalne dokáže postaviť svoj biznis bez výhovoriek!
Uživatelský avatar
Stanley
Učedník
Učedník
 
Příspěvky: 161
Registrován: 28.12.2010 21:46:12

Re: Stanley Molganno - Cena informací

Příspěvekod Peťas » 05.6.2017 15:28:47

Vorzyd 5, sídlo rodiny Leechio
Glee se usmál: "O jednu velice delikátní záležitost." Když Glee zadával svým lidem úkoly a prácičky, tak šlo vždy o delikátní záležitosti. I kdyby jsi měl zmlátit nějakého pobudu, který se rodině pletl do cesty, tak by o tom šéf mluvil jako o delikátní záležitosti.
"Odejdi Aspan," řekl dívce a plácl ji při odchodu přes zadek. Aspan beze slova odešla dveřmi za bossovými zády do jeho luxusního bytu.
Glee se napil nějakého drahého nápoje a zadal ti úkol: "Společnost Kazman Motors je významným dodavatelem motorů a dalších součástek pro frachťáky a další všemožné obchodní a dopravní lodě. Na tom není nic neobvyklého, takových je spousta, a i tady na Vorzydu by jsi našel nějaké další. Ale," Glee zvedl prst, "začali vylepšovat lodě pašeráckému bratrstvu známému jako Vesmírné Hvězdy.
A jelikož se již mnoho let snažíme eliminovat všechny konkurenty na téhle části Vorzydu, aby jsme tu měli na pašování měli monopol, tak se mi moc nelíbí, že se tu ti pobudové spolčení s Kazman Motors roztahují."
Glee se znovu napil.
"Tvým úkolem je," pokračoval šéf, "získat informace o spolupráci Kazman Motors s pašeráky z terminálů jejich vedení. Jistě víš, kde mrakodrap Kazman Motors je, tak to pro tebe nebude těžké. Všiml jsem si, jak se na Aspan díváš, takže kromě balíku peněz dostaneš i ji, pokud chceš. Pokud zklameš, tak se tu radši neukazuj."
"Zkázou republiky bude její korupce a zkázou Řádu Jedi jeho váhavost."
- mistr Jedi Blasuo Kaat
Uživatelský avatar
Peťas
Učedník
Učedník
 
Příspěvky: 66
Registrován: 08.4.2017 22:59:43

Re: Stanley Molganno - Cena informací

Příspěvekod Stanley » 06.6.2017 09:38:23

Vorzyd 5, sídlo rodiny Leechio

Jasne, spoľahnite sa.

Ako vždy, aj teraz sa jednalo o jednu z jeho "delikátnych záležitostí". Až keď postúpil s vysvetľovaním ďalej, pochopil som, že to nebude práca ako každá iná. Vŕtať sa v tajomstvách gigantných spoločností, ktoré majú určite aj politický dosah, je určite zaujímavé....a nebezpečné. Tá pravá práca pre mňa.

Hmmm...

Zamyslel som sa. Dával som si dokopy súvislosti a možných riešení ako úlohu splniť.

Samozrejme, dá sa to. Dokonca diskrétne. Nepochybne sa jedná o cenné informácie, ale určite budú cennejšie, keď nebude ani len náznaku, že som tam bol. Bude len prínosom pokiaľ nikoho nezabijem, samozrejme to nieje vždy možne. Viem to ale aspoň obmedziť na minimum, ale k tomu budem potrebovať prostriedky. Pred tým ako by som si premyslel, čo na túto akciu budem potrebovať, sa musím spýtať... Čo ďalšie mi viete povedať o budove, ostrahe a bezpočnostných systémoch? Pochybujem že tieto informácie dávajú k brožúram o produktoch.

Potreboval som akúkoľvek ďalšiu inú informáciu ohľadne bezpečnosti, aby som vedel dokonale naplánovať infiltráciu a nespravil tam masaker. Nejednalo sa o potravinový obchod, ale o budovu jedného z najväčších technologických gigantov.
Okrem chúlostivých informácii tam mohli skrývať aj rôzne prototypy. Bleskovo ma napadali myšlienky ohladne možností, ako splniť akciu.

Takže mimo goríl, ktorých tam určite nebude málo, tam určite bude prvotriedny bezpečnostný systém. Navyše pochybujem, že terminál, ktorý stráži chúlostivé informácie firmy, bude bez ochranného systému a bude len tak voľne prístupný turistom. Na technické bezpečnostné systémy ako kamery, alarmy a iné záležitosti by bol vhodný nejaký šikovný hacker, ktorý by vedel tieto systémy vyradiť. V Leechiových radoch určite bude zopár takých ľudí, čiže som zvedavý či niekoho vhodného dá taktiež do akcie. Na odblokovanie terminálu mi stačí nejaká bezpečnostná karta, heslo, identifikácia akéhokoľvek druhu, kompetentnej osoby, kto sa môže k tým informáciám dostať. Alebo, samozrejme zase len slušný hacker. Ostrahu, a všetko humanoidné už obklamem, obalamutím, omráčim a prinajhoršom odstránim.

Leechiovy som vedel špecifikovať potreby len na základe ďalších informácii, ktoré mi poskytne buď on, alebo nejaký informátor.
Ale taktiež aj to pripadalo do úvahy že aj on mal nejaký plán, o ktorom som ale ja potreboval vedieť. Takže som bol zvedavý na odpovede.
Keď Egypťania dokázali postaviť pyramídy bez strojov, ty minimalne dokáže postaviť svoj biznis bez výhovoriek!
Uživatelský avatar
Stanley
Učedník
Učedník
 
Příspěvky: 161
Registrován: 28.12.2010 21:46:12


Zpět na Výcvik I

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron