Yann (East.Wood)-Bad boys

Zde se odehrává výcvik každého nového hráče.

Moderátor: Moderátoři

Yann (East.Wood)-Bad boys

Příspěvekod Marinho » 14.12.2017 14:32:05

Všechny bytosti galaxie již pomalu zapomínají na hrůzy Klonových válek a zvykli si na život pod vládnou jednoho Císaře. Jako pašerák se dostáváš mezi různé skupiny a cestuješ po celé galaxii, takže ti nemohlo neuniknout hnutí odporu. Jako pašerák se do politiky nepleteš, obecně spíše prospívá období válek, kdy autority nemají prostředky na potírání černého obchodu a pašování ale naopak služeb pašeráků a lovců lidí využívají. Teď je bohužel víceméně klid a obchodníkům jako ty se postupně stahuje smyčka kolem krku. Což ovšem také znamená vyšší provize.

Coruscant, hotelový apartmán

Probudil ses v pohodlné posteli, okny do místnosti svítilo slunce a venku jsi viděl kmitající život na planetě se snad nejvíce obyvateli v celé galaxii. V noci se ti již nezdál stále dokola opakující sen o smrti otce a únosu matky. Možná to znamená, že se s tím již srovnáváš, možná jen zapomínáš. Uvědomíš si také, že jsi polevil v pátrání po matce. Nikdo nikdy o té bandě neslyšel a po těch letech je velká šance, že prohráli souboj se štěstím a už jsou dávno mrtví. Oběma rukama si protřeš obliče a rukama si "prohrábneš" výrustky na hlavě a také číro, které funguje mezi zasvěcenými místo vizitky. Neděláš si ale iluze o tom, že nemáš vlastní a určitě poměrně tlustou složku v imperiálních archivech a ví o tobě víc, než někdy ty sám.
Před dvěma týdny jsi dokončil zakázku převozu koření z jedné díry galaxie do druhé. Ovšem nebyly to snadno vydělané kredity, ale snadno získaný kilogram Rokna Blue. Při protestu, že tuto měnu nebereš ti napřed bylo namířeno pistolí mezi oči a poté ti byl sdělen kontakt na překupníka, který to rád odkoupí. V tom byl další problém. Kšeftoval na Coruscantu, srdci Impéria. Desetitisíce vojáků a členů bezpečnostních složek a nejdůmyslnějších bezpečnostních prvků. A nespočet zákazníků, kteří rádi koupí nelegální zboží, nebo legální a nezáleží jim na to, že zboží je kradené a ještě na něm nezaschla krev předchozího majitele, pokud je to za nižší cenu. V tom je stinná stránka údělu pašeráků. Nejdou to boháči. Riskují krk převozem zboží a dostávají jen zlomek ceny zboží jako odměny. Zdaleka neodpovídající riziku a víceméně jen pokrývající náklady. K tomu musíš udržet v provozu loď, kupovat velmi drahé informace o volných cestách, které nejsou hlídány, dávat úplatky, získávat kontakty. Vydělat můžeš nejvíce na tom, že někoho podrazíš. A na to spousta pašeráků nemá, jdou do velkých her, na které nakonec nemají. Ty sis naštěstí získal vysokou klientelu, která sice znamená drsnou konkurenci, ale také určitou ochranu.

Převalil ses na bok a tok myšlenek ti přerušil pohled na prázdné místo vedle tebe. Automaticky jsi sáhl pod peřinu do míst, kde by normálně někdo ležel a teplo ti prozradilo, že společnice odešla před malou chvílí. Její úplnou nepřítomnost prozradil jen chybějící sloupeček kreditů na stolku. Odebral ses do koupelny, kde jsi se mohl nějak zkulturnit po propařené noci.

Sotva jsi vylezl, v comlinku u dveří se ozval tobě známý hlas. Jednalo se o Belsi, tvou kurýrku, která vezla kredity za Raknu Blue převést na Peggoty a Aurodiumové ingoty. Sám sis nechal jen pár tisíc kreditů na vyžití, než si začneš hledat další zakázku. Otevřel jsi dveře a okamžitě sis všiml, jak Belsi začala čmuchat po celém apartmánu. Netrvalo jí to dlouho a její zrak padl na postel, kde jedna část povlečení byla rozházená a druhá uklizená.

Sotva vytáhnu paty ze dveří, už si sem taháš konkurenci.
Pronesla naoko uraženým tónem. Zatímco ti předala disk s nabídkami práce, které během krátké návštěvy Huttského prostoru získala. Bylo tam spousta nezajímavých nabídek, za ještě méně zajímavé peníze. Pár jich stálo za zvážení, ale ani jedna ti vyloženě nepadla do oka.

Slyšel jsi, že sebrali toho slizouna Abruma?
Abrum je dealer, který od tebe koupil všechno koření. Cena byla výrazně snížena proti tvému rychlému odhadu, ale Abrum se vymlouval na jeho náklady, kdy musí pečlivě nadávkovat Raknu a zaplatit další části prodejního řetězce. Již za pár dní se tě ptal, jestli a kdy budeš mít další zboží, protože se po tom tvém mezi Zlatou mládeží jen zaprášilo.

Nikdy tě asi nepřestane překvapovat efektivnost bezpečnostních složek, kdy se dlouho zdá, že je klid a pak jako bouře zlikvidují celou organizaci. Ovšem nyní tě spíše zarazilo, že se o zatčení dozvěděla dříve Belsi.

//máš volnější ruku, až tvá odpověď mi trošku ujasní, kam směřovat celý příběh (jsem zvyklý začínat výcviky, můžeme to ale hodit do misí klidně) Hodně štěstí se mnou ... :emperor:
"Admini nejsou banda emocionálně nestabilních hňupů."
- MrTukan

jako moderátor i hráč odpovídám ve všední dny mezi 8:00 a 16:00 až na ojedinělé výjimky
Uživatelský avatar
Marinho
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
 
Příspěvky: 416
Registrován: 16.2.2012 21:17:57
Bydliště: Elpizies

Re: Yann (East.Wood)-Bad boys

Příspěvekod East.Wood » 15.12.2017 18:24:26

Coruscant, hotelový apartmán

Probuzení v hotelovém pokoji po prohýřené noci. Nějaký alkohol, pár hodin v herně, pak lehká holka v posteli a minimum spánku. Poslední dobou se z toho stávala rutina, dobrý pašerák by ale měl mírnit svoje bohémství. Jednak to neprospívá jeho pověsti a kreditů na rozhazování má málokdo. Ne, že bych v poslední době živořil, nějaké kšefty jsou pořád a když zaplatím výlohy spojené s pašováním, vždycky mi zbude dost na hotelový pokoj na Coruscantu a trochu té zábavy.

Každá sranda jednou končí...

Postel prázdná, láhev vína dopitá a další den na krku. Horká sprcha, trocha levného deodorantu a gel na vlasy a hned jsem si připadal líp. Teď už mi jen chybí dobrá snídaně a nápad, kde schrastit další hromadu kreditů. Než jsem stačil zavolat pokojovou službu, někdo zvonil přede dvěřmi.

Snídaně se odkládá...

Byla to Belsi. Tahle holka mi dělala poslíčka, občas něco nakoupila, ale především byla dobrou společnicí. Ne, do postele bych ji asi nikdy nedostal. Ne, že by nebyla sexy, ale byla víc kamarádka, než holka na jednu noc.

"Čau Belsi, jestli čucháš snídani, tak jsem ji ještě nestačil objednat. Ale pojď dál."

Zpráva o zabásnutí Abruma mě moc nepřekvapila, i když se mi to po posledním kšeftu dvakrát nehodilo do krámu. Pokud šel bručet, mohou se imperiální složky lehce dostat i na mou stopu. A delší dovolená v chládku značně neprospívá našemu řemeslu.

"Sakra, co dělal ten starej idiot, že ho sebrali? Nezaplatil parkovné?!" řekl jsem v nadsázce, do smíchu mi ale moc nebylo. Na Belsinu předchozí poznámku o mém nočním románku jsem v rozčilení rychle zapomněl.
_______________
Nevím, jaké rasy je Belsi, jinak ok. Nezačal jsem nijak zostra, máš další prostor k manévrování... :wink:
Obrázek
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood
Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
 
Příspěvky: 1688
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava

Re: Yann (East.Wood)-Bad boys

Příspěvekod Marinho » 23.12.2017 07:45:57

Coruscant, hotelový apartmán

Budeme muset dávat dobrý pozor, aby naše příští snídaně nebyla podávána v nějaké vyslýchací díře. Z našich věrných zdrojů toho moc nemám, ale i to, co zatím vím nezní moc dobře.
Během mluvení se odebrala ke skříni a do tvé brašny začala skládat tvoje oblečení a vše, co nebylo součástí výbavy apartmánu.

Stal se nějaký průser, zatím o tom bulvár jenom spekuluje, ale našli nějakou nafetovanou holku ležet na jedné z teras ve vyšších patrech. Novináři se zatím jen předhánějí v šílených teoriích. Ale podle všeho se nějaká párty zvrtla a holka buď skočila, spadla, nebo ji někdo shodil. To by nebylo nic nového, ale byla to dceruška nějakého velkého zvířete, který okamžitě vyhlásil trestnou výpravu po všech, co mají s drogama něco společného. Musel zatahat za spoustu provázků, protože nefunguje prakticky nikdo, komu kdo kdy zaplatil.
Během tohoto monologu zvládla zabalit všechno, co jí přišlo pod ruku v ložnici. Odhrnula si černé vlasy z obličeje a čekala na tvou reakci. Lidské společnice nebyly přímo tvé gusto, ale lhal by jsi, kdybys tvrdil, že by nestála za hřích. Vaše nevyslovené pravidlo - "sex do byznysu netahej" se vám daří plnit a má to i své klady.

Buď tě můžeme zkusit dostat z planety, nebo tě schováme v nižších patrech. Tam na tebe jen tak snadno nedosáhnou.
Dodala Belsi.
"Admini nejsou banda emocionálně nestabilních hňupů."
- MrTukan

jako moderátor i hráč odpovídám ve všední dny mezi 8:00 a 16:00 až na ojedinělé výjimky
Uživatelský avatar
Marinho
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
 
Příspěvky: 416
Registrován: 16.2.2012 21:17:57
Bydliště: Elpizies

Re: Yann (East.Wood)-Bad boys

Příspěvekod East.Wood » 27.12.2017 13:07:26

Coruscant, hotelový apartmán

"Nejdřív se ale pořádně nasnídáme, jinak nikam nejdu..." zažertoval jsem, i když jsem ji bedlivě poslouchal a uvědomoval si, co říká.

Bulvár je mocný prostředek pro ty, kteří jej ovládají. A kdo ovládá média, ovládá i davy...

Když jsem během Belsina hovoru dokončil hygienu a dal se do pucu, překontroloval jsem, co mi mezitím nachystala a nepřestával jsem tu dívku obdivovat za to, jak se o mne stará, byť nemusí. Mohl jsem jí být okradenej, mohla me prásknout na nejbližší policejní stanici a shrábnout tučnou odměnu a přesto to nikdy neudělala.

Zřejmě jí dlužím víc, než si připouštím...

"Jo, to je tak, když si někdo šňupne víc, než dokáže pobrat. Pak jsou ti mladí jednou nohou v pekle. A rodiče jim to tiše trpí. Dáš si chléb s pomazánkou, nebo smažená vejce?" polohlasem jsem si bručel pro sebe, načež jsem Belsi konečně vybídl, aby všeho nechala a posadila se, než učiním objednávku snídaňového menu.

"Podívej, jseš hodná, že mě chceš někam zašít. Ale já mám ještě nějaké nabídky na kšeft na stole a na kontě jen chabé úspory. Musím makat, holčičko. Tohle za mě nikdo neudělá. Nemůžu si prostě dovolit dát si pár týdnů voraz. Ne, zítra nejpozději musím letět," řekl jsem důrazně a spěšně dodal: "Kafe, nebo čaj?"
Obrázek
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood
Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
 
Příspěvky: 1688
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava

Re: Yann (East.Wood)-Bad boys

Příspěvekod Marinho » 05.1.2018 07:46:56

Coruscant, hotelový apartmán

No jak myslíš. Ale prozradím ti, že mrtvej nebo ve vězení si toho moc nevyděláš a já si fakt nechci hledat nového obchodního partnera.
Dokázal jsi Belsi alespoň částečně uklidnit natolik, že si na chvilku sedla. Během vteřinky se na jejím obličeji objevil spokojený výraz, který se snažila zakrýt vážnou tváří. To znamenalo většinou to, že přišla na to, jak tě k něčemu přinutit. Ať šlo o přijmutí nějakého kšeftu, či si dát sprchu po několika dnech strávených společně v lodi uprostřed vesmíru. A jen málokdy tě dokopala k něčemu, co se nevyplatilo nebo byl z toho nějaký průšvih.

Co si dát snídani někde ve městě? Nechám tě vybrat, kam mě pozveš.
Stoupla si, hodila brašnu přes rameno a stoupla si ke dveřím. Někdy je Belsi hodně tvrdohlavá.

/tak opět s menším zpožděním :) pokud se necháš překecat, posuň děj až k snídani klidně, pokud máš jiné plány (nechat Belsi odejít, posnídat v hotelu nebo jiné), nechám na tvém citu, kam děj posuneš
"Admini nejsou banda emocionálně nestabilních hňupů."
- MrTukan

jako moderátor i hráč odpovídám ve všední dny mezi 8:00 a 16:00 až na ojedinělé výjimky
Uživatelský avatar
Marinho
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
 
Příspěvky: 416
Registrován: 16.2.2012 21:17:57
Bydliště: Elpizies

Re: Yann (East.Wood)-Bad boys

Příspěvekod East.Wood » 05.1.2018 17:17:27

Coruscant, hotelový apartmán

Byl jsem už připravený objednat jídlo na pokoj, když mi Belsi nabídla vycházku do města. Upřímně jsem si maloval tohle ráno trochu jinak. Ale když už mě takhle přepadla v nejlepším, nebylo od věci jednou za čas vyrazit na kafe a snídani někam do restaurace. A hlavně, Belsi měla krásný hlas. Takže když vyřkla nabídku, změnil jsem v mžiku plány jenom kvůli ní.

Ach jo, týhle holce nedokážu říct ne...

Mrknul jsem na ni: "Tak dobrá, ukecala jsi mě. Ale příště mi moje pozvání oplatíš večeří. Třeba až budu mít po další akci, platí?"

Během několika minut jsem se oblékl a mohli jsme vyrazit.

Moshi bar

Dorazili jsme do mého oblíbeného baru, který jsem navštěvoval, když jsem měl co zapíjet. Měl jsem tady stálé místo, obsluha mne už celkem znala. Když jsme vešli, celkem pohodlně jsme se usadili, neboť v dopoledních hodinách zde nesedávalo moc hostů. Takže jsme si mohli také rychle objednat jídlo a mezitím jsme se věnovali nerušené konverzaci.
_____________
Doufám, že nevadí vývěr lokace... ;-)
Obrázek
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood
Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
 
Příspěvky: 1688
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava


Zpět na Výcvik I

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron