Yann Kix

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Yann Kix

Příspěvek od East.Wood »

Jméno: Yann Kix

Povolání: pašerák

Rasa: Zabrak

Rok narození: 31 BBY

Planeta narození: Dathomir

Životopis postavy: Narozen ještě před Klonovými válkami, prožil Yann celkem klidné dětství v horské vesnici. Naučil se dovednostem jako přežít v divoké přírodě a lovit zvěř. O to těžší pro něj bylo, když se rodiče v jeho jedenácti letech nešťastnou náhodou přimotali do konfliktu pašeráků s vojáky Republiky. Otec zemřel na následky zranění po výbuchu granátu, matka byla pašeráky odvlečena neznámo kam.

Od té doby se musel mladičký Zabrak postarat sám o sebe. Hledání matky jej poté přivedlo mezi nejhorší sebranku galaxie a třebaže vůbec netoužil stát se pašerákem, musel nedobrovolně začít pracovat pro zákazníky nejrozličnějšího postavení, aby vypátral, co se stalo s jeho milovanou matkou. Na konci války, když už přestával věřit, že dosáhne svého cíle, už u své "profese" zůstal, protože i když to mnohdy bylo nebezepečné a o krk tady šlo prakticky denně, slušně to vynášelo a Yann si mohl postupem času koupit solidní loď, výzbroj a sem tam si vyhodit z kopýtka.

To už ale nastávaly temné časy Impéria. Pro pašeráky a zločince všeho druhu časy, ve kterých se dalo rychle zbohatnout, ale i rychle zemřít...


Hlavní zbraň: Dvě blasterové pistole DH-17

Záložní zbraň: granáty, miny, nálože

Styl boje: Co může, vyhodí do vzduchu (pokud to neohrozí cíl jeho mise). Co zbude naživu, postřílí přesnými ranami z blasterů (nejdříve střílej, potom se teprve ptej).

Schopnosti: Umí se pohybovat mezi smetánkou stejně dobře, jako v podsvětí. Je tudíž vyhledávaným pašerákem pro ty nejrozmanitější úkoly.

Vzhled, poznámky: Se svými 178 cm nikterak nevyčnívá z davu. Přesto lehce zapamatovatelný díky temně rudému číru. Proto musí často nosit nejrůznější přilby a pokrývky hlavy, aby zakryl svou totožnost.

Rozsah znalostí o SW: Filmy, některé knihy.

Odhadovaná častost hraní: Tak přátelé, veterán se vrací k hraní. Nabízím odpovědi tak 2x - 3x týdně dle možností otce dvou dětí. Nehledám náročného moderátora, neb ani já nejsem dokonalý. Dlouho jsem nehrál a touhle postavou se chci hlavně bavit. A třeba i rozproudit zdejší stojaté hráčské vody... 8)
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Marinho
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 413
Registrován: 16.2.2012 21:17:57
Bydliště: Elpizies
Kontaktovat uživatele:
Bonaire

Re: Yann Kix

Příspěvek od Marinho »

též jako otec dvou dětí nemůžu slíbit výraznou aktivitu a tři odpovědi týdně nejspíš neustojím. Navíc se blíží svátky a dovolené=>odpovědi max z mobilu bez složité editace během "trůnících" okamžiků. ovšem každý pašerák má těžké začátky a od nového roku by to mohlo být svižnější zase. Každopádně můj styl psaní a vedení snad trošku znáš, nabídka platí :)

Jestli máš zájem, pošli mi PMku i s případnými nápady, které bys chtěl do děje zapojit a něco třeba vymyslíme :)
"Admini nejsou banda emocionálně nestabilních hňupů."
- MrTukan

jako moderátor i hráč odpovídám ve všední dny mezi 8:00 a 16:00 až na ojedinělé výjimky

Zamčeno

Zpět na „Impérium“