Awanet Varco (2)

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Awanet Varco
Učedník
Učedník
Příspěvky: 16
Registrován: 03.2.2016 19:32:07
Bydliště: Hobitín, Kraj

Awanet Varco (2)

Příspěvek od Awanet Varco »

Jméno: Awanet Varco

Datum narození: 20 BBY

Povolání: Kapitán- pašerák

Rasa: člověk

Planeta narození: Corelie

Životopis: Narodil jsem se 20 let před bitvou o Yavin, v bohaté rodině, můj otec (Jakes Varco) vlastnil obchod se spídry všeho druhu, jež jsem se učil pilotovat. Již ve čtrnácti jsem byl dobrý pilot a jelikož byl můj otec Imperiální fanatik šel jsem na imperiální akademii. Můj otec totiž trpěl utkvělou představou že musím být pilot TIE-fighteru, už jako malému dítěti mi před spaním četl biografii císaře Palpatina a v době kdy si ostatní kluci věšeli nad postel plakáty shockballoých týmů, mě visel nad postelí portrét Wilhuffa Tarkina a propagační plakáty imperiálního letectva. Jednou když jsem měl volno, jsem se seznámil s jedním twi'lekem. Jmenova se Hurtan Chose řekl mi o republice a její ideologii, to bylo pro mě něco nového a já se hned do republikové ideologie nadchl. Bohužel jsem se jednou na akademii neudržel a instruktorovi jsem začal oponovat demokratickými názory. Což mělo za důsledek moje vyloužení z akademie, později jsem se dozvěděl že to pro mě skončilo nejlíp jak to jen šlo. Když otec zjistil že mě vyloučili z akademie zanevřel na mě řekl že už nejsem jeho syn a vyhodil mně z domu. Tři roky jsem pak pracoval jako řidič nákladního spídru v docích, a taky jsem se zdokonalil ve střelbě z blasteru. Zhruba po třech letech mě navštívil notář a řekl mi že jsem dědicem dědečkova frachťáku YV-100 light a 8000 imperiálních kreditů. Tehdy jsem si uvědomil že potřebuji copilota a vzpoměl jsem si na Hurtana Chose. Podařilo se mi ho najít a tak jsem mu nabídl práci, neváhal. Spolu jsme na lodi vyměnily hyperpohon a vyladili štíty. A jsme pak začali podnikat, nejdříve s legálním nákladem později i s tím nelegálním. Při jedné z našich cest nás zaskočila zpráva že impérium má novou zbraň se silou ničit planety. tehdy jsme se s Hurtanem rozhodli přidat se k povstání. nechal jsem tedy pašeráctví a stal se povstaleckým kapitánem.


Hlavní zbraň: dvě DC-15s

Záložní zbraň: tepelný detonátor

Schopnosti: pilotování a servis povstaleckých frachťáků a spídrů, nadprůměrní střelec z pistole, schopnost krýt se. Výtvarné nadání.

Styl boje: raději se bojům vyhýbá užiívá krytí, pokud je to možné, když jde do tuhého je velmi agresivní.

Povaha: kildný, pokouší se zachovat si objektivní názor na věc. má slabost pro coreliánskou pálenku. Smysl pro estetiku a krásu.

Vzhled: 179cm vysoký, průměrné postavy, dlouhé vlasy v culíku, krátce střižená bradka, modré oči, nosí dlouhý hnědý kabát, khaki zelené kalhoty, černý kožený opasek, vysoké černé boty do společnosti si bere tmavě hnědý klobouk se širokou krempou.


P.S. začínám znova s touto postavou přotože mi kixnul moderátor pro podrobnosti se obraťte na MrTukana.
Naposledy upravil(a) Awanet Varco dne 13.3.2016 08:10:04, celkem upraveno 1 x.

Korchon
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 102
Registrován: 18.6.2014 19:22:41

Re: Awanet Varco (2)

Příspěvek od Korchon »

Postavu zabírám. Vzhledem k tomu, že už jsi jednou testem prošel a výcvik jsi měl rozjetý nebudeme se zdržovat testem. během zítřka ti založím výcvik. Nejpozději v pondělí ti sem hodím odkaz.

Korchon
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 102
Registrován: 18.6.2014 19:22:41

Re: Awanet Varco (2)

Příspěvek od Korchon »


Zamčeno

Zpět na „Impérium“