legolux-Dave Sega

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
legolux
Učedník
Učedník
Příspěvky: 6
Registrován: 02.3.2016 17:25:29

legolux-Dave Sega

Příspěvek od legolux »

Jméno: Dave Sega

Povolání: Nájemný lovec

Rasa: Člověk

Rok narození: 19 BBY

Planeta narození: Corellia

Životopis: Od narození jsem měl šťastné dětství jelikož oba mí rodiče byli naživu a o peníze jsme taky neměli nouzi protože otec vlastnil opravnu lodí a speederů které jsem se učil pilotovat už od svých šesti let. I přesto že mě otec začal učit v tak mladém věku, byl jsem v sedmnácti letech stále mírně podprůměrný pilot, z čehož otec nebyl zrovna nadšený. Svou nešikovnost v kokpitu jsem ale vyrovnal vynikající schopností střílet prakticky z jakékoli zbraně kterou jsem dostal do ruky, od blasteru po palubní dělo a skvělým nadáním pro boj z blízka a schopnost vyšplhat téměř kamkoli (což se hodí když si doma zapomenete klíče a máte otevřené okno :D . Díky tomu jsem si našetřil v jedné městské ilegální aréně vydělal celkem slušné jmění. Můj život se změnil v den mých osmnáctých narozenin. Slavili jsme s přáteli dlouho do noci a poté jsme všichni usnuli zdravým spánkem opilců. Druhý den jsem ale zjistil, že jeden můj kamarád v noci ukradl amulet který patřil naší rodině celá staletí. Moje hrdost a čest mě donutily slíbit rodičům že amulet najdu. Matka mě nechtěla pustit ale otec ji přesvědčil že se o sebe umím postarat a tak nakonec svolila a já šel. Měl jsem dost kreditů na loď ale s mými pilotními schopnostmi bych nikam nedoletěl. Tak jsem si sehnal celkem slušnou výzbroj a zjistil jsem si kam by mohl jít náš zlodějíček amulet prodat(měl jsem dost kontaktů v temné čtvrti města kde jse sehnal i výstroj) a nasedl jsem na první loď co tam letěla. Zloděje jsem našel až za rok. Seděl jsem zrovna v jedné městské putice když jsem ho uviděl vejít. Pristoupil jsem k němu a zeptal jsem se ho jestli nechce objednat drink. Podíval se na mě a z jeho vytřeštěného pohedu jsem usoudil že mě poznal. Rychle vyskočil ze židle a hnal se ke dveřím. Já byl ale rychlejší a zastoupil jsem mu cestu. Vrhl se na mě tak zuřivě že jsem mu málem nestačil uhnout. Obranu vzdal až když jsem mu klečel na hrudi s nožem přitislým na jeho krku. Vzal jsem mu amulet a jeho jsem nechal na zemi ležet. Přece jen už si trest odpykal tím výpraskem. Vrátil jsem se domů ale nezůstal jsem. Dal jsem amulet otci a řekl jsem že po galaxii se pohybuje spousta takových zlodějů, vrahů a pašeráků na které čeká spravedlnost. Otec jen kývl hlavou a omluvil se že mě vyhodil z domu. Potom vešel do domu a vrátil se s pistolí DC-17. Neřekl mi kde ji vzal a já se neptal. Dal jsem rodičům sbohem a odešel jsem. Ve městě jsem nechal rozhlásit že pracuji jako nájemný lovec a tak začala moje kariéra lovce. Jednou jsem narazil v hospodě na tři povstalce. Strhla se rvačka protože jsem jednomu z nich stoupl na nohu. Za pár minut už vsichni leželi v koutě já na ně miřil DC-17kou. Když se mi oluvili, řekli že o měslišeli a jestli se nechci přidat. Zrovna jsem neměl nic na práci tak jsem se k nim přidal. Zavedli mě na místní základnu, kde mi ze začátku nikdo nevěřil. Udělali jsme dohodu. Od té doby, vždycky když jsem chytil zločince dostal na výběr. Buďto se přidá k povstání, nebo zkonči v rukou Impéria. Když přijali, dostali u povstalců nějakou nedůležitou práci(například ůklid hangárů), propřípad zrady. Když odmítli, musel jsem jim dát sérum které znemožňuje mluvit, aby Impériu nevyzradili že dělám pro povstalce. Na povstaleckou základnu jsem se bohužel nedostal, protože mi zatím nevěří a vězně jim proto předávám vždy za putikou kde jsme se původně setkali.

hlavní zbraň: Projektilová puška KiSteer 1284

Záložní zbraň: Blasterová pistole DC-17 a dýka

Schopnosti: střelba z jakékoli zbraně, boj z blízka, schopnost vyšplhat téměř kamkoli

Styl boje: Většinou nepřítele odstřelí z dálky a nebo ho zlikviduje potichu nožem.

Povaha: Klidný se smyslem pro humor a pro spravedlnost. Vždy má po ruce zbraň a nevěří skoro nikomu.

Vzhled: Vysoký 2 metry, hnědé krátké vlasy, hnědé oči, Khaki kalhoty, khaki triko, modročerná bunda, na krku hnědý šátek, na nohách vysoké černé boty.

Odhadovaná častost hraní: Jednou za dva dny

Kontakt: 736777001, zdenecekp@seznam.cz
Naposledy upravil(a) legolux dne 06.3.2016 20:04:43, celkem upraveno 3 x.

Uživatelský avatar
Heinz
Pašerák
Pašerák
Příspěvky: 701
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies
Bosnia & Herzegovina

Re: legolux-Dave Sega

Příspěvek od Heinz »

Posvěceno vyšší instancí, ctihodným Tukanem, takže můžu legálně předstírat, že jsem moderátor.

Tak se do toho pustíme...

1) Nejdřív malá chyba: Corellia, ne Corelie

2) Tohle měnit nemusíš, jestli na tom trváš, ale zkus se nad tím zamyslet.
Úplně se mi nezdá věk, sice si umím představit, že v drsném světě by to čerstvě šestnáctiletý zvládnul, i když mě napadá hláška z Obecné školy: "Až si říkám, jak jste to všechno stihnul." Ale to není problém. Nejvíc mi nesedí kombinace věku, šestnáct, a bezkonfliktní šťastné rodiny. Že za rodičovskými zády (maximálně s tichým otcovým souhlasem, pokud nebyl moc zodpovědný) riskoval krk v ilegální aréně už někdy ve 14 je v klidu, ale neumím si moc představit, že by ho jen tak vyhnali mezi největší špínu galaxie kvůli nějaké cetce. Předpokládám že minimálně matka, u které se předpokládá mateřský cit, by nesouhlasila, alespoň dokud nebude dospělý - což je na Corellii 17 let. Co to vše posunout o rok? Ale je to na tobě, (taky to mohl otec udělat bez matčiného vědomí).

3) Zajímalo by mě, jak nakonec ten amulet získal - zabil toho zloděje? Nebo ho jenom zbil? Domluvil mu nenásilně? A prozradil mu zloděj, proč ho za celý dlouhý rok neprodal?
Stačí napsat sem do nového příspěvku, není nutné to psát přímo do životopisu.

4) Záložní zbraň DC-17s? Možná víš víc, ale já znám jehom DC-17, nebo DC-15s. DC-17: http://vignette1.wikia.nocookie.net/sta ... 0308152352, DC-15s: http://vignette4.wikia.nocookie.net/sta ... 0508230058

5) Obě zbraně nikdy nebyly vyráběny pro veřejnost, ale válka byla všude, takže se určitě daly sehnat. Ať už DC 17 nebo 15s, hádám, že ji buď dostal od otce nebo v aréně, jenom počítej s tím, že je primárně vojenská a tak se možná někdy někdo bude vyptávat.

6) Jak se dostal na kobylku Rebelům? Aliance se hodně skrývá a jen tak někomu nevěří.
Alternativou je, že se k nim dostaneme až ve hře.

7) V kolika by mělo být Daveovi ve výcviku?
Nevím, jak si přesně představit ten jeho boj za lepší společnost, tj. chytání zloduchů. Jestli to byla jenom slova, nebo to myslí vážně - a pokud ano, jak to v reálu vypadá. Proto bych byla radši za začátek někdy krátce po životopisu, ale je to samozřejmě na tobě.

8 ) Poslední - nějaká přání do budoucna?
Co čekáš od výcviku, hlavně akci, nebo třeba vztahy, drama, psychologii a nejistotu?
Obrázek

Na konci i na počátku je destrukce
v destrukci vše vzniká, zaniká
v každém zániku se skrývá zrození.
Řád. Cyklus.
Rakth

"There is no solace above or below. Only us. Small. Solitary. Striving. Battling one another. I pray to myself. For myself."
Frank Underwood


Uživatelský avatar
legolux
Učedník
Učedník
Příspěvky: 6
Registrován: 02.3.2016 17:25:29

Re: legolux-Dave Sega

Příspěvek od legolux »

Tak životopis jsem upravil.

Co se týká věku, chtěl bych začí tak ve 21 letech.

Zvláštní přání bych měl spíše do budoucna a to, že bych rád později spojil příběh s uživatelem Awanet Varco

Uživatelský avatar
Heinz
Pašerák
Pašerák
Příspěvky: 701
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies
Bosnia & Herzegovina

Re: legolux-Dave Sega

Příspěvek od Heinz »

Přepral tři chlapy zvyklé na boj? No dobře, byli opilí nebo to nečekali.

Chápu to dobře, že dělá něco jako neoficiálního verbovače? Ok, nic nenamítám, co se s nima děje ale neví, jestli se nikdy nedostal na základnu. Jenom doufám, že si vybírá a nevodí jim všechny. Sérum potlačující paměť ti povolím, ale počítej s tím, že ho bude mít v opravdu omezeném množství, protože koupit nebo vyrobit něco takového nebude levné - a Alianci by nepotěšilo, kdybys ho vyplácal na kdejakého pobudu. To se nevyplatí ani ekonomicky, ani prakticky.
Řekněme čtyři dávky na půl roku, pak už by se musel hádat o přídavek, takže se bude muset dvakrát rozmýšlet, jestli se prozradí.

Ale jinak cajk, přistoupíme k testu.

1) Kolik můžeš mít postav v jednom období a za jakých podmínek si můžeš založit další postavu?
2) Kdo může přispívat do archívů? Existují výjimky?
3) Jakým způsobem se vkládají odkazy?

4) Uprav text podle pravidel fóra:

Coruscant - budova senátu Procházel jsem se nervózně pustoprázdnými chodbami a přemýšlel nad svou ne příliš veselou budoucností. Snad mě Jern neprozradí, stačí, že si nepustí pusu na špacír a bude to dobré, nemají na mě žádný důkaz. Aniž bych si to uvědomil, došel jsem do salónku. Už ve dveřích se na mě obrátilo několik mých kolegů, ve tvářích vepsané vědoucí výrazy. Vědí to, pomyslel jsem si. Najednou ke mně přistoupil jistý senátor, ani nevím, koho zastupuje, a promluvil: "Nebuď nervózní, všechno už je zařízeno." Netušil jsem, co tím myslí, ale musel jsem odpovědět: "Netuším, o čem mluvíte."
Obrázek

Na konci i na počátku je destrukce
v destrukci vše vzniká, zaniká
v každém zániku se skrývá zrození.
Řád. Cyklus.
Rakth

"There is no solace above or below. Only us. Small. Solitary. Striving. Battling one another. I pray to myself. For myself."
Frank Underwood


Uživatelský avatar
legolux
Učedník
Učedník
Příspěvky: 6
Registrován: 02.3.2016 17:25:29

Re: legolux-Dave Sega

Příspěvek od legolux »

1) V jednom období můžu mít jednu aktivní postavu. Další postavy si můžu vytvořit po dokončení výcviku.
2) Do archívů mohou přispívat pouze archiváři a moderátoři. Byť moderátoři musí být předtím schváleni nebo alespoň tak činit s vědomím vrchního archiváře.
3) Odkazy je možno zapisovat pouze v "code" .

4) Upravený text:

Coruscant - budova senátu
Procházel jsem se nervózně pustoprázdnými chodbami a přemýšlel nad svou ne příliš veselou budoucností. Snad mě Jern neprozradí, stačí, že si nepustí pusu na špacír a bude to dobré, nemají na mě žádný důkaz. Aniž bych si to uvědomil, došel jsem do salónku. Už ve dveřích se na mě obrátilo několik mých kolegů, ve tvářích vepsané vědoucí výrazy. Vědí to, pomyslel jsem si. Najednou ke mně přistoupil jistý senátor, ani nevím, koho zastupuje, a promluvil: "Nebuď nervózní, všechno už je zařízeno." Netušil jsem, co tím myslí, ale musel jsem odpovědět: "Netuším, o čem mluvíte."[/quote]

Uživatelský avatar
Heinz
Pašerák
Pašerák
Příspěvky: 701
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies
Bosnia & Herzegovina

Re: legolux-Dave Sega

Příspěvek od Heinz »

1) Částečně, po prvním výcviku a se souhlasem moderátora, ve zvláštním případě se souhlasem moderátora (nebo admina) i během výcviku (např. když moder dlouho neodpovídá atd.)
2) Sem může přispívat kdokoli, ale musí mít povolení vrchního archiváře, který zkontroluje, že to nejsou blbosti.

Ale to jsou drobnosti, text máš upravený dobře, dává se sice přednost mezeře mezi lokací a textem, stejně jako přímá řeč na vlastní řádek, pro přehlednost, příp. odstavce, ale to už je maličkost.

Během dnešního večera založím výcvik. :)
Obrázek

Na konci i na počátku je destrukce
v destrukci vše vzniká, zaniká
v každém zániku se skrývá zrození.
Řád. Cyklus.
Rakth

"There is no solace above or below. Only us. Small. Solitary. Striving. Battling one another. I pray to myself. For myself."
Frank Underwood


Uživatelský avatar
Heinz
Pašerák
Pašerák
Příspěvky: 701
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies
Bosnia & Herzegovina

Re: legolux-Dave Sega

Příspěvek od Heinz »

Pardon za zpoždění, vlezlo mi do toho pár nemilých věcí.

Výcvik založen, prosím o LOCK

Kód: Vybrat vše

http://www.forceacademy.net/hra/viewtopic.php?f=63&t=4606
Obrázek

Na konci i na počátku je destrukce
v destrukci vše vzniká, zaniká
v každém zániku se skrývá zrození.
Řád. Cyklus.
Rakth

"There is no solace above or below. Only us. Small. Solitary. Striving. Battling one another. I pray to myself. For myself."
Frank Underwood


Zamčeno

Zpět na „Impérium“