Ten Keller (Mandalorian)

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Ten Keller
Učedník
Učedník
Příspěvky: 3
Registrován: 01.1.2016 18:36:05
Bydliště: Nicota

Ten Keller (Mandalorian)

Příspěvek od Ten Keller »

Jmeno: Ten Keller

Povolání: Lovec odměn

Rasa: Aqualish(Quara)

Rok narození: 35 BBY

Planeta narození: Bespin

Zivotopis:
Narodil jsem se na planetě Bespin, kde se usídlili moji předci během dobyvačných taženích na ostatní planety galaxie. Naše rasa byla na Bespinu celkem rarita.
V mých pěti letech oba rodiče zahynuli při nehodě dvou vznášedel. Ujal se mě tedy lidský pár, který nemohl mít děti. Vychovávali mě v tvrdých podmínkách díky tomu, že oba pracovali jako dělníci v Oblačnem městě. Cele dětství jsem se pohyboval mezi našim bytem ve vysokých patrech a mezi obchodem s potravinami, takže jsem z okolí a ostatních částí města moc neviděl. Ve dvanácti letech mi adoptivní otec daroval vlastnoručně vyrobenou blasterovou pistoli a take terč. Našel jsem ve střílení zálibu a každodenní aktivitu.
Během klonových válek Oblačne město obsadila Konfederace pomocí droidů. Povedlo se nám utect v jedne uprchlicke lodi. Z města jich odletělo několik desítek a jen pár lodím se podařilo prorazit cestu zkrz orbitu hlídanou Konfederací.
Naše lod měla namířeno přes Corellii, Alderaan, až na Coruscant.
Pár dní po příletu do města jsme konečně našli ubytování. Bohužel pro nás, jsme se chytli se zdejším zlodějem, který nám začal vyhrožovat. Protože moje rasa je vysoce vznětlivá, v záchvatu vzteku jsem na něj vystřelil hned několik ran. Zloděj v našem bytě zemřel a zanedlouho do našeho příbytku zavítala hlídka. Objevili mrtveho člověka a já ve strachu utekl. Propletl jsem se davem a nakonec se mi podařilo utect. Bylo mi 18 let a neměl už jsem kam jít.
Byl jsem smířený s tím, že rodiče už nejsou na svobodě. Sháněl jsem peníze všemi možnými způsoby. Od malých prací, až po prodej drog. Už jsem toho měl dost a chtěl začít nový, lepší život.

Hlavní zbran: Blasterová pistole, vyrobená adoptivním otcem.

Záložní zbran: Nůž

Styl boje: Agresivní, ale opatrný

Schopnosti: Dobrý ve střelbě a nenápadnosti

Vzhled: Typický Aqualish Quara, 185 m vysoký

Rozsah znalostí: Ep.1-6 + encyklopedie a pár knížek

Odhadovaná častnost hraní: Jednou za 2 dny

Kontakt: tenkeller@email.cz

Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Re: Ten Keller

Příspěvek od Mandalorian »

sice mi nesedí "na planetě Bespin, kde se usídlili moji předci během dobyvačných taženích na ostatní planety galaxie", ale jinak dobrý
nějaký přání do výcviku? mise?

Zkouška z pravidel

Přepiš do správného tvaru:
Tarris, dolní město

Velitel po tobě střelil pohledem a spolknul peprnou připomínku. Přece jen byl v sithské armádě a i když jsi byl nováček, byl jsi mu přidělěn jako velitel.
Pane, každý z jednotky je vybaven klasickým mečem, tři muži mají blasterové pušky, jeden karabinu, další má iontovou pušku a já mám distruptorovou pistoli. Máme ještě pár granátů a další nezbytnou vojenskou výbavu.
přejel pohledem své muže, zdali na něco nezapomněl
Pár mužů má zkušenosti z dobývání planet a zbytek jen z razií proti gansterů a akcím proti domobraně. Pokud je to vše co jste chtěl vědět, jaký je váš plán?
a sledoval tebe a po očku barák, zdali se tam nechystá nějaká levota a myslel si
To zas bude akce, máme nováčka a jdem proti opevněným kriminálníkům

Otázky:
1. ) Jaké jsou podmínky pro vznik druhé postavy?
2. ) V jakém tvaru je povoleno zapisovat odkazy?
3. ) Co dostaneš za spamovani?
4. ) Jaká je maximální povolená délka podpisu?
5. ) Kolik lze na akademii vytvořit profilů?
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Uživatelský avatar
Ten Keller
Učedník
Učedník
Příspěvky: 3
Registrován: 01.1.2016 18:36:05
Bydliště: Nicota

Re: Ten Keller

Příspěvek od Ten Keller »

Přepiš do správného tvaru:
Tarris, dolní město

Velitel po tobě střelil pohledem a spolknul peprnou připomínku. Přece jen byl v sithské armádě a i když jsi byl nováček, byl jsi mu přidělěn jako velitel.
Pane, každý z jednotky je vybaven klasickým mečem, tři muži mají blasterové pušky, jeden karabinu, další má iontovou pušku a já mám distruptorovou pistoli. Máme ještě pár granátů a další nezbytnou vojenskou výbavu.
Přejel pohledem své muže, zdali na něco nezapomněl.
Pár mužů má zkušenosti z dobývání planet a zbytek jen z razií proti gansterů a akcím proti domobraně. Pokud je to vše co jste chtěl vědět, jaký je váš plán?
A sledoval tebe a po očku barák, zdali se tam nechystá nějaká levota a myslel si
To zas bude akce, máme nováčka a jdem proti opevněným kriminálníkům.

Otázky:
1. ) V jednom období může být max. 1 postava. Druhou postavu smí hráč založit v jiném období za podmínky, že již dokončil první výcvik. V případě že nedokončil, smí si postavu vytvořit jen se souhlasem moderátora, který ho vede ve výcviku.

2. ) V "code".

3. ) Ban na minichat,

4. ) max. 300 znaků

5. ) Jeden profil na jednoho člověka.


____________________
No podle toho co jsem se dočetl, tak Aqualishové začli v nějaké části období Staré republiky "dobývat" ostatní planety. Je to všechno na Star Wars Wiki :)

Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Re: Ten Keller

Příspěvek od Mandalorian »

test ok
výcvik založím co nejdřív (asi dnes odpoledne)


no, já jsem našel jen zmínku o válce před vstupem do republiky (15 000 BBY) a jednu "menší" (4 000 BBY) , ale kolonizace bespinu byla až okolo 2 000 BBY
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Re: Ten Keller

Příspěvek od Mandalorian »

výcvik založen

Kód: Vybrat vše

http://www.forceacademy.net/hra/viewtopic.php?f=63&t=4566
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Zamčeno

Zpět na „Impérium“