Kolohan Zarog

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
NAj
Učedník
Učedník
Příspěvky: 27
Registrován: 21.5.2014 20:38:52

Kolohan Zarog

Příspěvek od NAj »

Jméno: Kolohan Zarog

Povolání: Imperiální voják -TIE pilot

Hodnost: Kadet

Rasa: Člověk


Rok narození: 22 BBY

Planeta narození: Nar Shaddaa

Životopis postavy:
Narodil jsem se na Nar Shaddaa. Když mi bylo šest , rodiče mě nechali napospas mé rodné planetě . Prostě se někam vytratili a nebo se nechali zabít. Jediné co mi po nich zbilo je přívěšek vyrobený z kusu kovu , obsahující moje křestní jméno "Kolohan" a zvláštní dvě značky. Sám jsem se učil přežívat jak to jen šlo, v továrně jsem makat nechtěl a tak jsem se naučil krást. Začal jsem na vznášedlech a přecházel na malé pašerácké lodičky opravdu šlo jen o trochu větší vznášedla , trošku více opevněná a s přídavnými zbraněmi. Párkrát jsem i hladověl .Z pár nepovedených akcí mám dodnes viditelnou stopu po průstřelu ramene. Rána se naštěstí zahojila , ale jde vidět že tam je, stejně jako jizvy na zádech .Ve třinácti letech jsem se vkradl na pašeráckou loď a odletěl na planetu Mandalore . To že jsem málem umřel hlady a žízní byla daň , ale život vyhnance společnosti je neúprosný. Na Mandalore si mě všimla rodina Zarog. Protože na mě byli hodní převzal jsem jejich příjmení . Ujali se mě jako vlastního a můj noví táta mě naučil opravovat vznášedla a lodě , místo kradení. Už od útlého věku, jsem věděl že lodě jsou má vášeň a tak když mi bylo 19 odešel jsem na Imperiální akademi na planetě Prefsveltu IV. Vydělané peníze vždy rozložím na polovinu jedna je moje a druhou posílám na Mandalore , matka potřebuje léky a peníze se jim hodí.

Hlavní zbraň: Blaster rifle , ale nejčastěji používám Blaster model E-11


Záložní zbraň: Duelist vibrorapier a pokud mám tak pár granátů.


Styl boje: Pokud jsem ve stíhačce tak se snažím poslouchta rozkazy , ale až se velitel odmlčí tak se vrhnu na nepřítele vždy jsem rád když se můžu pochlubit kolik jsem jih dostal. Pokud dojde na souboj na blastery nebo nože spíšed se držím vzádu a snažím se spíše střílet a moc nevykukovat , ale má li tam někde nepřítel nějaké plavidlo , většinou zmizne pod mou nenechavou rukou nebo granátů a trochu saboterství.

Schopnosti: Specializace na hackovani od palubních počítaču až po dveře u domu. Znalost technických parametrů.
Střelba , kapsářstvi a boj s vibrorapierem.

Vzhled, poznámky: Střední výška, vlasy na krátko prostě vojenský účes, zelené oči. Na veřejnosti se snaží být nenápadný. Hodně často sedí a čte si buďto technické informace o nových mašinkách ,nebo nějaký pánský časopis.V přítomnosti přátel si dovolí se trošku opít, nebo si trošku více užívat života.


Rozsah znalostí o SW: Stará filmová trilogie, Nové filmy o Star wars . Seriál Clone Wars, Serial Clone wars a Rebelové. http://starwars.wikia.com/ , Star wars The old Republick (PC hra).


Odhadovaná častost hraní: Pravidelně tak jednou za dva dny


Kontakt: psaní do správ zde na Forceacademy, e-mail: pirotechnik01@seznam.cz
" Dobrý mandalorian vždy vystřelí první , nejlepší mandalorian ani nemusí vystřelit a hospoda už se pakuje aby měl klid "-Naj
Pět tisíc let mandaloriané bojovali s tisíci armádami na tisících různých světech.
– Boba Fett

Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Re: Kolohan Zarog

Příspěvek od Mandalorian »

nějaké přání do vycvíku? mise?
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

NAj
Učedník
Učedník
Příspěvky: 27
Registrován: 21.5.2014 20:38:52

Re: Kolohan Zarog

Příspěvek od NAj »

Ani ne . Ale pokud bych nezůstal po celou dobu na nějaké velké bitevní lodi imperia byl bych šťastný.
" Dobrý mandalorian vždy vystřelí první , nejlepší mandalorian ani nemusí vystřelit a hospoda už se pakuje aby měl klid "-Naj
Pět tisíc let mandaloriané bojovali s tisíci armádami na tisících různých světech.
– Boba Fett

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: Kolohan Zarog

Příspěvek od MrTukan »

Zdarec, sorry za prodlevu. Mand se nám někam zatoulal, nicméně Tě přehodím Korchonovi, doufám, že bude spokojenost. :)
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Korchon
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 102
Registrován: 18.6.2014 19:22:41

Re: Kolohan Zarog

Příspěvek od Korchon »


Zamčeno

Zpět na „Impérium“